>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

150$ do PartyPoker

Status
Zamknięty.
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
tamto było dawno temu i nie prawda ;)
wtedy nie umiałem za bardzo podstaw nawet.Ale teraz już jest całkiem inna gra ;)
no to nie wiem, bo mam 50FTP a na stronie mam 0 tych punktów..
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
mam mały problem, mój kumpel założył konto na pokerstrategy, zdał quiz wszystko zrobił co było trzeba do party poker. No i ma w partypoker problem, bierze odbierz bonus, ale od razu pokazują mu się opcje depozytu. musi składać depozyt aby dostać ten bonus?
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Wie ktoś może dlaczego Mam 0 PokerStrategy punktów na stronie?, jeżeli wyrobiłem już 150 FTP na platformie
Zaznaczam,że korzystam z bonusa Full Tilt Poker
Na jakiej zasadzie się je zdobywa i dopisuje do konta?
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Wie ktoś może dlaczego Mam 0 PokerStrategy punktów na stronie?, jeżeli wyrobiłem już 150 FTP na platformie
Zaznaczam,że korzystam z bonusa Full Tilt Poker
Na jakiej zasadzie się je zdobywa i dopisuje do konta?
A patrzyłeś, kiedy było ostatnie uaktualnienie pktów na PokerStrategy?
Czasem to trwa nawet tydzień.
 
miczu 0

miczu

Użytkownik
Wie ktoś może dlaczego Mam 0 PokerStrategy punktów na stronie?, jeżeli wyrobiłem już 150 FTP na platformie
Zaznaczam,że korzystam z bonusa Full Tilt Poker
Na jakiej zasadzie się je zdobywa i dopisuje do konta?
A patrzyłeś, kiedy było ostatnie uaktualnienie pktów na PokerStrategy?
Czasem to trwa nawet tydzień.
Poza tym od takich (jakby nie patrzec technicznych) rzeczy jest support pokerstrategy, bardzo szybko odpisuja.
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
A ja dostałem wiadomość że moje konto na Full Tilt zostało zasilone kwotą 50 $ , lecz wchodzę w cashiera a tam 0 $.
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
luniu a dzwonili do ciebie czy tylko skan dowodu
Żadnego skanu nie musiałem wysyłać , nie dzwonili do mnie. Dostałem tylko meila z potwierdzeniem że przelali na moje konto kapitał startowy. Słyszałem że ich weryfikacje są takie na wyrywki teraz. Jednych proszą o skan dowodu osobistego a innych nie.
 
mic1984 356

mic1984

Użytkownik
A ja mam pytanko o Mansion poker bo dostałem 3 już bankroll od nich tym razem właśnie na Mansion i nie wiem czy to co ponad 50$ tak jak na Titanie moge wypłacić... jeśli ktoś wie proszę o odpowiedź ;)))) aha sprawdzajcie mejle bo ja już dostałem na Party Poker, potem na Full Tilta, a teraz na Mansion...
 
B 0

baboon

Użytkownik
Jeżeli dobrze zrozumiałem na początek dają 50$ a kolejne 100$ po ugraniu iluś tam punktów. Czy jeżeli przegrałem te 50$ po czym wpłaciłem swoją kasę i dobiłem do wymaganej liczby punktów to dadzą mi t 100$?
 
B 0

buktodfeind

Użytkownik
Jeżeli dobrze zrozumiałem na początek dają 50$ a kolejne 100$ po ugraniu iluś tam punktów. Czy jeżeli przegrałem te 50$ po czym wpłaciłem swoją kasę i dobiłem do wymaganej liczby punktów to dadzą mi t 100$?
nie, nie dostaniesz kolejnych 100$
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
1. Dostałem 50$, aby uwolnic kolejne 50$ musze ugrac 300party points. Czy nadwyzke moge wyplacic wczesniej bez ugrania tych pkt?
pewnie gdzies było w temacie ale nie mam czasu przegladac tylu stron, a na peirwszych 10 nie znalazłem takiej informacji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom