>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

150$ do PartyPoker

Status
Zamknięty.
dindek 41

dindek

Użytkownik
aaha chyba trzeba, myslalem ze przed bonusem, nie jestem pewien ale raczej tak, ale nie ma sie co obawiac party zaufana firma wiec 10$ nie zbawi i mozna wplacac swobodnie;) najpierw ugraj potem sie martw stary:spokodfhgfh:
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
we have not been able to transfer your 50$ to your PartyPoker account. We received the following message:
&quot;Account is closed, deemed inactive OR a duplicate OR put on hold due to possible violation of our player Agreement&quot;

Please contact PartyPoker and ask them to solve this problem. Point out that is a technical problem and that PartyPoker has to fix your account. After they did get back to us via this ticket so we can try to transfer your starting money again.

Best regards,
Tobi
Tzn ze mam zweryfikowac ten adres? Wyslalem im skan dowodu i napisali ze niby zweryfikowali, ale w profilu ciagle jest adres nie zweryfikowany, czyli mam wyslac im np rachunek jakis tak?
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Jeszcze pytanie jedno.Dziś zdałem sobie za pierwszym razem quiz.I przeglądałem oferty PS.Moje pytanie do Was:który pokerroom najlepiej wybrać?
Od razu mówię że PartyPoker i PokerStars odpadaja.
najważniejszym czynnikiem dla mnie jest aby pokerRoom wyświetlał na stole jaki dany układ w tym momencie mamy.Tak jak Unibet na przykład
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
Jeszcze pytanie jedno.Dziś zdałem sobie za pierwszym razem quiz.I przeglądałem oferty PS.Moje pytanie do Was:który pokerroom najlepiej wybrać?
Od razu mówię że PartyPoker i PokerStars odpadaja.
najważniejszym czynnikiem dla mnie jest aby pokerRoom wyświetlał na stole jaki dany układ w tym momencie mamy.Tak jak Unibet na przykład
Wybieraj FullTilt tam z tego co pamietam za kazde 100pkt masz dopisywane 5$ do konta... a jak ugrasz 500StrategyPoints bedziesz mogl wziasc kolejne 50$ na Mansiona:jezora:
 
K 0

kemsi

Użytkownik
Właśnie zdałem quiz na pokerstrategy i dziwie się ludziom, którzy mają problem z tym quizem w oparciu o artykuły na tej stronie.
Ale mam jedno pytanie. Jako platformę pokerową chciałem wybrać partypoker, ale chcę się z tym wstrzymać na moment. Już mam jedno konto na partypoker, ale tylko grałem na playmoney. Ale wypełniałem tam dane osobowe, ale np. adres mam nie zweryfikowany. A mail i nick mam miałem inny niż na pokerstrategy. Czy w takiej sytuacji mogę skorzystać z tego poker rooma?
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Przed chwilą dostałem takiego maila:
&quot;Witaj krakusksg,
PokerStrategy właśnie przelało 50$ na Twoje konto na Full Tilt Poker (&quot; krakusksg &quot;). Teraz zaloguj się na swoim koncie Full Tilt Poker i zacznij grać. Dodatkowe 50$ bonusu dostaniesz w przeciągu 120 dni. Otwórz zakładkę ?Cashier?, aby sprawdzić swoje konto bonusowe.&quot;
Lecz gdy zalogowałem się na swoje konto w Cashierze było 0.00$
Czy zawsze tak jest? Czy może jakiś błąd się stał?
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Rzeczywiście tak było ;)
Wie ktoś może jak przedstawia się struktura punktów na FullTilt Poker?
Ile FTP to 1 punkt na PokerStrategy? I kiedy dopisywane są te punkty ps na stronie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom