>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

150$ do PartyPoker

Status
Zamknięty.
iron77 2

iron77

Użytkownik
w pokerstars masz inny system przyznawania puntkow, wiec z pewnoscia jest inaczej. Poszukaj info na stronie Pokerstrategy
 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
Oczywiscie jestescie swiadomi takich rzeczy:
- Po dostaniu 50$ wystarczy rozegrac ok 30rh zeby wyplacic te 50$
- Zeby wyplacic trzeba zrobic najpierw depozyt minimum 10$
- Po zarzadaniu wyplaty zadzwonia do ciebie i beda werfikowac twoje dane jak kos ma kiepsko z angielskim to niech lepiej dobrze sie przygotuje ;)
- pruba przegrania bonusa z inna osoba skonczy sie blokada obu kont ????
- co do tego bonusu 100$ to malo komu uda sie rozegrac 5k rh ???? ale warto sprubowac ????
rada odemnie grajcie na no limit z najmniejsza stawka tam najszybciej i najlatwiej ugrac duza ilosc rh i wchodzcie na stoly gdzie jest wmiare sporo osob :p
nie prubujdzie przegrywac tego bonusa z kolega skonczy sie blokada konta zaraz po zarzadaniu wyplaty przez ktoregos z was ????
No i nieodpowiedza na zadnego maila :p
dlaczego nie mozna rozegrac tego np. z kolega? i poźniej wypłacic 100$?
 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
Mam pytanko jesli ja i 3 moich kumpli zrobimy konta na titan poker, zweryfikujemy dane dostaniemy te bonusy i usiądziemy prz jednym stole i poźniej jeden z nas zagra wymagane rh to nie bedzie problemow z wypłatą??
 
zebedebe 0

zebedebe

Użytkownik
Mam pytanko jesli ja i 3 moich kumpli zrobimy konta na titan poker, zweryfikujemy dane dostaniemy te bonusy i usiądziemy prz jednym stole i poźniej jeden z nas zagra wymagane rh to nie bedzie problemow z wypłatą??
beda bo takie cos sie nazywa chip dumping i jest zabronione.
 
K 18

klakson

Użytkownik
e have not been able to transfer your 50$ to your PartyPoker account. We received the following message:
&quot;Account is closed, deemed inactive OR a duplicate OR put on hold due to possible violation of our player Agreement&quot;

Please contact PartyPoker and ask them to solve this problem. Point out that is a technical problem and that PartyPoker has to fix your account. After they did get back to us via this ticket so we can try to transfer your starting money again.

Best regards,
pure
Przetlumaczy ktos ? ????
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Nie potrafili przelać kasy na Twoje konto ponieważ konto zostało zablokowane lub zdezaktywowane lub zamrożone do wyjaśnienia.
Potem żebyś się skontaktował z PartyP w celu wyjaśnienia sprawy.
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Zapewno zostalo to juz tutaj wykasnione, jednak nie potrafie tego znalezc, wiec bardzo prosze o odpowiedz na moje pyatnie:
Jak sie liczy te partypoints, ktore sa mi potrzebne do wyplaty? Bo gram juz ponad 2 godziny, a tam caly czas mi pisze, ze mam 0, nawet jesli daje odswiez.
dzieki za odp.
 
M 0

mrozny86

Użytkownik
Mam pytanko jesli ja i 3 moich kumpli zrobimy konta na titan poker, zweryfikujemy dane dostaniemy te bonusy i usiądziemy prz jednym stole i poźniej jeden z nas zagra wymagane rh to nie bedzie problemow z wypłatą??
nie powinno byc problemow, czytalem, ze sa osoby ktore tak robia i nie zglaszaly one problemow.


Witam ja wybrałem Titan Poker czy moze mi ktos powiedzieć jakie tutaj sa warunki wypłaty? Bradzo prosze o pomoc.
musisz ugrac 800 Strategy Points, jak sa one naliczane pisze dokladnie na stronie, nie powiem Ci dokladnie bo kazdy serwis ma inaczej, na Titanie z tego co wiem punkty sa naliczane za rake ale nie jestem pewien.


Dostałem 50$ na Titana - ile musze ugrać titan points żeby wypłacić? jakie minimum? potrzebny depozyt?
depozyt nie jest potrzebny, po ugraniu 800 Strategy Points mozesz wszystko wyplacic bez depozytu.
 
K 18

klakson

Użytkownik
dali byscie jakas strone z odpowiedziami na quiz ???? bo ja zdawalem go dawno a moj brat cioteczny chcialby z promocji skorzystac ????
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
odpowiedziałem poprawnie na test. zarejestrowałem się na party poker. i pisało tam ze dostane jakieś 1$ to wtedy dostane 50$ gdzie to ma być. na poker strategy napisali ze support zweryfikuje moje dane? jak zweryfgikuje?? bo ja nie mam 18 lat ???? zarejestrowałem się w &#39;play for real money&#39; i potem wyswietlilo mi sie okno z formami platnosci to zamknąłem to.. kiedy sotane pieniadze?
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Jak mogłeś zarejestrować się na siebie nie mając 18-stki? :|
W każdym regulaminie pisze, że trzeba mieć ukończone 18 lat!
Pieniędzy nie dostaniesz prawdopodobnie do czasu osiągnięcia pełnoletności.
Weryfikują telefonicznie, albo przez wysłanie skanu dowodu osobistego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom