>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

18 kolejka Premier League [25-28 grudnia 2016]

Status
Zamknięty.
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Boxing Day... I nie tylko. Nie wiem dlaczego w tym roku 18 kolejka rozłożona jest na 3 dni ale i tak mowa o okresie wyjątkowym. Z perspektywy kibiców Premier League ciekawie wyglądają dwa spotkania. Mistrz podejmuje u siebie rozgoryczony Everton. Stracenie gola, w takich okolicznościach, w tak ważnym meczu może podziałać w dwojaki sposób na podopiecznych Koemana. Jakby do tej pory nie byli trudni do przewidzenia :razz: Tak czy inaczej oba zespoły mimo wyników są w stanie zapewnić kawał kapitalnego widowiska. Drugi taki mecz to Southampton - Tottenham. Święci u siebie są drużyną mogącą wygrać z każdym. Mimo corocznych, letnich wyprzedaży wciąż zaliczają progress. Ostatnio pięknym golem popisał się wracający do składu Jay Rodriguez. Z perspektywy tabeli interesujące są wszystkie mecze z udziałem czołówki. Jest ona niesamowicie blisko siebie a pogoń za Chelsea trwa w najlepsze. Czy podopieczni Conte będą kontynuować swoją fantastyczną passę? Odpowiedzi już niedługo.

OGŁOSZENIE 1: W Crystal Palace kontuzjowany jest Jonathan Benteke. Nie Christian. Orły będą mogły wykorzystać swojego napadziora.
OGŁOSZENIE 2: Po tej kolejce kończymy nasz konkurs związany z Fantasy Premier League.

WESOŁYCH ŚWIĄT ????


Zapraszamy do dyskusji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
mateuszes 5,7K

mateuszes

Użytkownik
Watford - Crystal Palace
Prezentacja
Na świąteczny ruszt biorę spotkanie pomiędzy Watfordem a londyńskim Crystal Palace. Napomknę że to po wygranym meczu właśnie z Watfordem w 2013 w finale Play-Off Orły wywalczyły awans do Premier League, tym samym Watford czekał kolejny sezon by wejść do PL, jak sądzę humory mogly nie dopisywac.
Analiza
Ciekawy się wydaje być kurs na BTS, CP na 17 spotkań 12 razy zaliczyła BTS&#39;a, natomiast Watford również nie należy do ekip lubiących zachować czyste konto na 17 kolejek 10 krotnie padł BTS . Spotkania H2H między tymi ekipami (2 najświeższe ) również kończyły się BTSem.
Typy
Watford - Crystal Pałace
1. BTS @1.80 ✅
2. Over 2.5 @ 2.05 ⛔
3. BTS i wygrana CP @ 5.50 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
gary-linker 69

gary-linker

Użytkownik
Panowie krótka piłka z mojej strony...
Piłka Nożna Liga Angielska
Arsenal - West Brom 1 1.33 ✅✅✅
Chelsea - Bournemouth 1 1.36 ✅✅✅
Manchester United -Sunderland AFC 1 1.22 ✅✅✅
Liverpool FC - Stoke City 1(-1.5) 1.75 ✅✅✅


Mamy tutaj tego dnia spotkania grubych ryb z ogórkami i chyba każdy wie kto wyjdzie z tego cało. Jedyne wątpliwości ma co do meczu Arsenalu z West bromem, bowiem arsenal gra ostatnio dość słabo, możliwe, że znów wpadł w zimową zadyszkę, która kosztować ich będzie 4 miejsce na koniec sezonu, zaś west brom, solidna ekipa może wykorzystać tę długą przerwę przed okresem świątecznym na naładowanie akumulatorów akurat, aby zdominować fizycznie kanonierów na the emirates. Sam stawiam jeszcze oprócz załączonych spotkań także mecze następnej kolejki, rozgrywanie 2 dni później: Chelsea - Stoke i Manu - Middlesborough po kursach 1 - 1.28 i 1 - 1.28.
Bukmacher: Bet365
 
M 239

mikki

Użytkownik
Chelsea -€“ Bournemouth 1 (-1) 1,68
Bardzo dobre kursy na Chelsea. Zdecydowanie wyższe, niż w przypadku pozostałych drużyn z czołówki, chociaż są zespołem lepszym i grają z zespołem stosunkowo słabszym, niż rywale. Główne powody to brak Costy i bezpieczna przewaga pozwalająca na rozluźnienie.
Diego Costa - będzie w tym meczu pauzował za kartki. Jak dotąd najlepszym strzelcec w PL. I choć jest głównym filarem ataku to Chelsea nie jest uzależniona tylko od jego trafień. Hazard, William, Pedro i Moses radzą sobie znakomicie, mają na koncie łącznie aż 17 bramek (sam Costa 13). Tak więc mimo jego braku, ma kto tam jeszcze strzelać.
Drugi powód przeciw to bezpieczna przewaga w tabeli Chelsea i ciężki okres świąteczny. Co do przewagi się zgodzę, choć do końca jeszcze daleko. Jednak na temat intensywności szczególnie w przypadku The Blues bym nie przesadzał. Ostatni mecz był 9 dni wcześniej do następnego ze Stoke jest kolejne 5. Rywale w tym okresie nie byli zbyt wymagający. Sezonem też nie są jeszcze zmęczeni, to dopiero połowa, nie było europejskich pucharów. Nie widzę więc żadnych powodów do odpuszczania.
Bournemouth - drużyna z pewnością grająca ambitnie. Na długo będzie się kojarzyła ze spotkania z Liverpoolem. I słusznie, trzeba przyznać tamten mecz im wyszedł, kolejne 3 jednak pokazały, że był to raczej wypadek przy pracy i do czołówki jeszcze im daleko. O ile u siebie wyniki osiągają przyzwoite i można powiedzieć, że są zespołem własnego boiska to wyjazd wygląda mizernie -€“ 5 pkt, czyli mniej więcej tyle ile ugrały w delegacji drużyny ze strefy spadkowej. Bournemouth w bezpiecznej odległości tak od pucharów jaki i strefy spadkowej, nie widzę więc powodów do dodatkowej motywacji z ich strony.
Podsumowując, nie wierzę w jakiekolwiek potknięcie Chelsea, nawet mimo braku Costy -€“ nie z takim rywalem. Co do wygranej gospodarzy nie mam wątpliwości, dodatkowo liczę na przełamanie serii wyników 1:0 i bardziej okazałego zwycięstwa. Jeśli nie to będzie zwrot. W każdym razie kurs zdecydowanie zawyżony. Jest 1,68, chociaż po serii którą ma obecnie Chelsea, spokojnie mogłoby być w okolicach tego co można jeszcze złapać na czystą jedynkę.
Arsenal -€“ WBA 1 (-1,5) 2,02
wbrew wielu przedmeczowym zapowiedziom przewaga Arsenalu była absolutna, posiadanie 76%, 26 sytuacji, z lepszą skutecznością mogło być równie dobrze i 5:0.

Co tu dużo mowic -€“ Arsenal wygrać musi. Dwa ostatnie mecze udowodniły, że o ile potrafią nabijać punkty na słabszych zespołach i tak długo jak nie nadejdą trudniejsze mecze są wymieniani w gronie kandydatów do tytułu.
West Brom -€“ zupełnie przeciwnie. Bezpieczny środek tabeli i absolutnie nic nie musi. Najciekawsze co jednak rzuciło mi się w oczy to ich statystyka z czołowymi zespołami z którymi radzą sobie wręcz fatalnie. W tym sezonie w meczach z Chelsea, Liverpoolem, City, United, Tottenhamem i Evertonem czyli w 6 spotkaniach zdobyli zaledwie 1 (JEDEN!) punkt, mimo aż 4 z tych meczów u siebie. Nie idzie i tyle. Dla porównania, przedostatnie Swansea ugrało 2 razy remis z tymi samymi zespołami!
West Brom - Everton 1:2
Liverpool - West Brom 2:1

West Brom - Tottenham 1:1
West Brom - Manchester City 0:4
Chelsea - West Brom 1:0
West Brom - Manchester United 0:2

Podsumowując, jeszcze 2 tygodnie temu zachwyt nad grą Arsenalu i ich wynikami nie maił końca. I choć zdarzyło im się potknięcie to z pewnością nie zapomnieli jak gra się w piłkę. Nie mają wyboru, wyjdą od początku na 200% by szybko rozstrzygnąć ten mecz i pewnie zgarnąć tym razem 3 punkty. Może być prawdziwa strzelnica.
 
B 34

bigblackdenis

Użytkownik
Watford v Crystal Palace
Dwa ostatnie mecze londyńczyków, to potyczki z obecnie najcięższymi przeciwnikami: taran Chelsea i rozkręcające się United. Mimo to w obu przypadkach polegli zaledwie jedną bramką i prezentowali się dobrze. Nie uratowało to Pardew przed gilotyną, ale to jeszcze lepiej dla nas. Przychodzi Big Sam, a wraz z nim potencjalny efekt &quot;nowej miotły&quot;. Dodatkowo lubią grać na wyjazdach - 10 ekipa tabeli away.
A Watford? Totalnie niestabilna ekipa, potrafią wygrać z Evertonem 3:2, a potem przegrać z Sunderlandem 0:1; tracą dużo bramek (29).
Czysta 2 @3.00
BTS @1.80
Over 2,5 @2.05 (!)

Można się tu ładnie obłowić.

Chcę też zaatakować Burnley v Boro, ale na ten moment nie wiem jeszcze jak to ugryźć.
 
R 167

realny

Użytkownik
Panowie krótka piłka z mojej strony...

Piłka Nożna Liga Angielska

Arsenal - West Brom 1 1.33
Chelsea - Bournemouth 1 1.36
Manchester United -Sunderland AFC 1 1.22
Liverpool FC - Stoke City 1(-1.5) 1.75



Mamy tutaj tego dnia spotkania grubych ryb z ogórkami i chyba każdy wie kto wyjdzie z tego cało. Jedyne wątpliwości ma co do meczu Arsenalu z West bromem, bowiem arsenal gra ostatnio dość słabo, możliwe, że znów wpadł w zimową zadyszkę, która kosztować ich będzie 4 miejsce na koniec sezonu, zaś west brom, solidna ekipa może wykorzystać tę długą przerwę przed okresem świątecznym na naładowanie akumulatorów akurat, aby zdominować fizycznie kanonierów na the emirates. Sam stawiam jeszcze oprócz załączonych spotkań także mecze następnej kolejki, rozgrywanie 2 dni później: Chelsea - Stoke i Manu - Middlesborough po kursach 1 - 1.28 i 1 - 1.28.

Bukmacher: Bet365
Typów nie neguję, aczkolwiek tego typu ako złożone z &#39;pewniaków&#39; wydaje mi się zbyt prymitywne. Wchodzimy w szczególny czas gdy drużyny podchodzą do maratonu 3 spotkań w półtora tygodnia. Rozkład sił może spowodować, że nawet ci najlepsi gdzieś pogubią punkty.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Ciekawe, ze kusrs na Chelsea w starciu z Bournemouth jest wyzszy niz na mecz ze Stoke.
Pewnie wynika to z absencji Costy i jeszcze jednego waznego zawodnika. Bo pamietajcie jutro, ze Costa napewno nie zagra. Specjalnie wykartkowal sie na ten mecz, polecam skrot. Dostal polecenie, albo sam chcial miec wolne wiec zaliczyl celowy glupi faul, a on generalnie w tym sezonie nie jest narwany
Aha i maly detal. Wlasciciel chelsea i Bournemouth to najlepsi kumple, przyjaciele z Rosji, juz raz im odpuscili w zeszlym roku, jutro tez moga, przewaga jest spora, swiat uwali a oni maja wymowke - nby absencje
Ale jesli czysty mecz to oczywiscie wygra CFC. Co gracie?
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 16:00
Spotkanie Chelsea-Bournemouth
Typ: Chelsea -2.5 gola
Kurs 3.85
Buk Unibet
Analiza: W dniu jutrzejszym ekipa Londyńskiej Chelsey na swoim stadionie gościła będzie Bournemouth, gospodarze na chwilę obecną z dorobkiem 43 punktów są liderem w Angielskiej ekstraklasie piłkarskiej, goście natomiast zajmuję 10 pozycję i zdobyli praktycznie dwa razy mnie punktów od zespołu z Londynu . Gospodarze na swoim boisku mają kapitalny bilans w 8 rozegranych kolejkach zanotowali 7 wygranych oraz 1 porażkę z zespołem z Liverpoolu strzelili 21 bramek stracili tylko 4 , teraz śrubują rekordy bowiem są zespołem który wygrał 11 kolejnych spotkań w Premier League , goście natomiast w spotkaniach wyjazdowych mają słabiutki bilans, zdobyli tam bowiem tylko 5 punktów, zazwyczaj ponoszą porażki , niezależnie kto jest ich rywalem, moim zdaniem to spotkanie będzie dla gospodarzy dosyć łatwe bowiem Bournemouth na wyjazdach traci sporo bramek, nie zagrają Kante i Costa którzy pauzują za żółte kartki , oraz Terry który leczy uraz , myślę że gospodarze powinni bez większych problemów uporać się z zespołem znacznie niżej notowanym do siebie i zrobić sobie jeszcze większą przewagę przed nowym rokiem, stawiam na wynik 1:0 do połowy oraz 3:0 po 90 minutach tego meczu.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16:00 Leicester - Everton
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.95
buk: betsson
Wynik: 0:2 ⛔


Czas na Boxing Day. W pierwszym spotkaniu zdecydowałem się pójść w stronę goli. Leicester w tym sezonie jeśli chodzi o wyniki ligowe to zawodzi na całej linii, dlatego też znajduje się tam gdzie znajduje. Jednak ekipa Ranieriego strzela dużo goli, ale także dużo ich traci, a to jest dobrym prognostykiem przed jutrzejszym meczem. Everton podobnie jak gospodarze spisuje się kiepsko, a ich forma w ostatnim czasie jest po prostu słaba. Obie drużyny w tym spotkaniu zapewne będą chciały się przełamać i odnieść zwycięstwo, dlatego spodziewam się dobrego widowiska.
18:15 Hull - Manchester City
Typ: goście + powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.76
buk: betsson
Wynik: 0:3 ✅

Drużyna Mike&#39;a Phelana przegrała w ostatniej kolejce na wyjeździe z West Ham 0:1. Hull wygrało zaledwie jeden z ostatnich dziesięciu spotkań w lidze i przegrało aż siedem razy i tylko Crystal Palace ma w ostatnim czasie gorsze statystyki od The Tigers. Dwie wygrane z Watford i Arsenalem były dla drużyny Guardioli bardzo cenne i teraz trzeba pójść za ciosem W ośmiu spotkaniach wyjazdowych Manchester City zdobył 18 punktów wygrywając sześc z tych spotkań i obecnie jest w tabeli wyjazdowej tylko za Chelsea i Liverpoolem. Do składu powraca Fernandinho, a więc Pep będzie mógł skorzystać z jego usług. The Citizens nie powinni stracićw w lidze punktów z tak słabym rywalem jak Hull City.

16:00 Manchester United - Sunderland
Typ: gospodarze + powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.70
buk: betsson
Wynik: 3:1 ✅

Drużyna Jose Mourinho bez większych problemów pokonała na wyjeździe WBA 2:0 i wszystko wskazuje na to, że gospodarze powracają na właściwe tory. United wygrali trzy ostatnie spotkania z rzędu, w których w dodatku stracili jednego gola. . Czerwone Diabły nie przegrały już ośmiu kolejnych spotkań ligowych z rzędu od czasu dotkliwej porażki z Chelsea na Stamford Bridge. Na dodatek United wygrali sześć z siedmiu ostatnich domowych pojedynków z Sunderlandem przegrywając tylko raz. W składzie zaczyna wszystko powoli funkcjonować, a zawodnicy coraz to lepiej się rozumieją na boisku. Sunderland również ostatnio spisuje się nieźle. Goście wygrali aż cztery z ostatnich siedmiu spotkań ligowych i choć nadal zajmuje miejsce w strefie spadkowej to jak wspomniałem spisują się nieźle. Na stare śmieci wraca Moyes, który będzie chciał pokazać swoją wyższość na Manchesterem, jednak idę tu w stronę gospodarzy, którzy wyglądają dużo lepiej niż na początku sezonu.
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
18:15 Hull - Manchester City
Typ: goście + powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.76
buk: betsson
Wynik:​



16:00 Manchester United - Sunderland
Typ: gospodarze + powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.70
buk: betsson
Wynik:​
Jakieś uzasadnienie dla tych overów?

Ja tutaj specjalnego value nie widzę. Fakt, lekko podbijają kursy, ale nie jakoś specjalnie, a wynik np. 2:0 jest jak najbardziej realny i wtedy psuje typ.
 
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
Analizowalem wczoraj mecze oraz jakie wyniki padly rok temu w boxing day. Ktos z czolowki prawdopodobnie da ciala i nie wygra, ktos bedzie gonil wynik, Moim zdaniem mecz moze zremisowac Chelsea, ktora ma wspaniala passe, ale nie zagra ich wybawca Costa. Wydaje mi sie, ze Bournemouth wyczeka swoja szanse i strzeli bramke, a czy chelsea bedzie w stanie strzelic dwa gole ? Jesli nawet tak, to wygraja po znacznie wyzszym kursie live niz proponowane 1.36 przed meczem. Spodziewam sie pewnego zwyciestwa united, a wynik gonic bedzie ekipa z arsenalu lub Chelsea. Na razie sa to tylko postrzezenia. Rok temu chelsea w boxing day 2-2. City wyjatkowo nie stracilo bramki 0-2, a arsenal wygral ale z problemami, choc prowadzil. Swansea ktora byla na dnie, wygrala w domu 1-0, dzieki temu wydostali sie ze strefy spadkowej. Czyzby powtorka ? West Ham gra tragicznie, nawet fatalnie. Bardzo wazny mecz Swansea. Draw no bet 1.83. Meczu chyba nie przegraja....?
Czy ofientuje sie ktos jak wygladaja debiuty, powroty big sama ? Jakie notuje wyniki ?
Czy ktos myslal aby postawic na Tottenham ? Czy spodziewacie sie overa i btsa w meczu Leicester - Everton ?
Wesolych ekipa. Chyba nic wielkiego postem nie wnioslem, ale byc moze zaczniemy dzielic sie postrzezeniami
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Chelsea - Bournemouth

Gram na przełamanie zwycięskiej passy Chelsea. Okazja ku temu idealna bo zabraknie dwóch ważnych ogniw w szeregach gospodarzy. Costa - brał udział w 50% akcji bramkowych swojej drużyny (13 bramek i 5 asyst). Kante może nie ma oszałamiających liczb, ale to również jeden z lepszych zawodników Chelsea w tym sezonie. Okres świąteczno-noworoczny to czas, gdzie padają niespodziewane wyniki i Chelsea wg mnie przerwie swoją passę w ciągu najbliższych 3 spotkań.
Chelsea - Bournemouth X2 @ 3,22 Marathonbet


Leicester - Everton
Oba zespoły są beznadziejne jeśli chodzi o obronę i ja tutaj widzę over bramkowy. Dość, że obrona Lisów gra jak gra w tym sezonie, to jeszcze wypadło z niej 2 podstawowych defensorów - Huth i Fuchs. Być może zagra Wasyl, a jak on pojawia się na boisku to zawsze jest grad bramek. Ostatni mecz ze Stoke to spora liczba sytuacji bramkowych z obu stron - zarówno Lisy dopuszczały do sytuacji bramkowych jak i same je stwarzały. Wprawdzie nie zagra Vardy, ale nie jest on tak bramkostrzelny jak w poprzednim sezonie i nie daje tak wiele drużynie jak wcześniej. Ma go kto zastąpić. Everton jest zespołem nieprzewidywalnym. Ich mecze potrafią być nudne i ciężkie do oglądania, a z drugiej strony potrafią grać wesoły futbol i w obronie i w ataku. Statystyki przemawiają za overem, zarówno z tego sezonu jak i H2H z ostatnich dwóch sezonów.
Leicester - Everton over 2,5 @ 2,00 Pinnacle

Man United - Sunderland
Pomiędzy tymi klubami jest masa powiązań, transferów, oddawanych meczów itp. Wg mnie wygra United, ale oczywiście nie ma sensu tego grać po 1,20. Wolę zagrać gola Rooney&#39;a. Zbliżamy się do półmetka sezonu, a Anglik ma na koncie zaledwie jedną bramkę w lidze, w dodatku strzeloną na początku sezonu. Jednej bramki brakuje do wyrównania klubowego rekordu strzeleckiego Bobby&#39;ego Charltona. Z WBA Rooney był bliski wyrównania tego rekordu, ale trafił tylko w poprzeczkę. Mam nadzieję, że Mourinho wystawi Rooney&#39;a w podstawowym składzie.
Poza tym dobry kurs jest na under 3 bramki. Moyes będzie robił wszystko, żeby odwdzięczyć się za zwolnienie go z United. Jego Sunderland traci mało bramek na wyjeździe w porównaniu do poprzednich sezonów. Mało też strzela. Poza tym większość meczów United u siebie to undery, nie licząc pucharów.
Rooney strzeli @ 2,55 Unibet
Man United - Sunderland under 3 @ 1,826 Pinnacle


Swansea - West Ham
To co potrafią wyprawiać w obronie jedni i drudzy to kryminał. Oba zespoły są rozczarowaniem tego sezonu. Swansea straciła aż 37 bramek, West Ham 31. W spotkaniach Łabędzi generalnie przeważają overy. Z kolei u Młotów mniej więcej pół na pół. Ostatnio goście zanotowali dwie wygrane i obie w stosunku 1:0. W meczu z Hull mieli masę szczęścia, ponieważ rywale 3 razy trafiali w słupek, stwarzali sporo sytuacji i jakimś cudem nie potrafili nic strzelić. Obrona West Hamu grała bardzo bardzo słabo. Tak mega słaby w ataku zespół jak Hull robił co chciał w ataku. Minimum jedna bramka Swansea powinna paść, tym bardziej, że Łabędzie u siebie strzelają w większości spotkań. Myślę, że zobaczymy w tym spotkaniu parę bramek.
Swansea - West Ham over 2,5 @ 1,85 Marathonbet

Bez analizy:
Burnley - Boro X HT @ 2,05 Bet365
Deeney strzeli @ 3,00 Marathonbet
Watford - CP BTS @ 1,80 Bet365
Watford - CP 1 DNB @ 1,78 MarathonBet
Puncheon strzeli @ 6,00 MarathonBet
Puncheon strzeli spoza pola karnego @ 21,00 Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
belmondziak 48

belmondziak

Użytkownik
Manchester United - Sunderland
Jak ktoś wcześniej napisał U 3 Azjan po 1.825 to fajny typ.
Oba zespoły nie są jakieś Overowe. Zobaczymy czy Ibra w końcu się odblokował, czy to tylko chwilowy przebłysk.
Rooney pewnie będzie chciał coś ugryźć ze względu na rekord do pobicia.
Kontuzja Mikiego, który lśnił formą pomoże wejść temu typowi.
Moyes na pewno będzie się bronił a może zaskoczy nas jakimiś kontrami.
W końcu chce się usprawiedliwić po jego zwolnieniu.
Jestem ciekawy jak to będzie w środku. Kto obok Pogby, Carrick, Herrera, a może Mata?
Obrona bez zmian, szkoda tylko Showa :[
W większości meczów United jest U 2.5 oraz Czyste konto u siebie.
Inne opcje:
Manchester U 8.5 Rożnego @1,72 Bet365
United i OTS @1,72
 
maarcin14 686,7K

maarcin14

Użytkownik
Leicester - Everton ( OVER 10,5 Rzutów Rożnych , @1.90 )
W najbliższej kolejce angielskiej Premier League ciekawie zapowiada się spotkanie drużyn zajmujących odpowiednio 15 i 9 miejsce . Spotkają się ze sobą aktualny mistrz Anglii , Leicester oraz drużyna Evertonu . Te drużyny dzieli zaledwie 6 punktów i zwycięstwo jednej jak i drugiej drużyny może się okazać zbawienne , dla Leicester byłoby odskocznią od strefy spadkowej , dla Evertonu zbliżenie do miejsc dający europejskie puchary , choć między 6 Manchesterem United a 7 Southampton jest aż 6 punktów różnicy . Moim typem na to spotkanie jest over 10,5 rzutów rożnych po kursie @1.90 . Obie drużyny muszą atakować gdyż jest to bardzo ważne spotkanie dla obu stron , co mam nadzieję będzie skutkowało rożnymi . Powodzenia !
 
greenboy 113

greenboy

Użytkownik
Chelsea - Bournemouth
under 2.5 @2.2 Bet 365
Boxing Day, piłkarze nie będą dużo strzelać. Dodatkowo Chelsea bez egzekutora. Myślę że The Blues pójdą trochę na rękę gościom i skończy się na dwóch bramkach
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Wszyscy grający over bramkowy w meczu Palace - radzę uważać. Ekipę przejął &quot;Big Sam&quot; a Ci co uważnie oglądają PL pamiętają jak &quot;zabijał football&quot; w West Hamie grając anty football polegający na obronie Częstochowy. Nie mówię, że już na początku swojej przygody z orłami gracze pójdą za jego myślą taktyczną, ale warto zobaczyć początek meczu i ewentualnie pograć coś na żywo.
&quot;Sam Allardyce says his priority as the new manager of Crystal Palace will be working on the defence as he prepares for his first match, away to Watford on Boxing Day.&quot; źródło: www.premierleague.com
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
V 1,1K

viren

Użytkownik
Wszyscy grający over bramkowy w meczu Palace - radzę uważać. Ekipę przejął &quot;Big Sam&quot; a Ci co uważnie oglądają PL pamiętają jak &quot;zabijał football&quot; w West Hamie grając anty football polegający na obronie Częstochowy. Nie mówię, że już na początku swojej przygody z orłami gracze pójdą za jego myślą taktyczną, ale warto zobaczyć początek meczu i ewentualnie pograć coś na żywo.
&quot;Sam Allardyce says his priority as the new manager of Crystal Palace will be working on the defence as he prepares for his first match, away to Watford on Boxing Day.&quot; źródło: www.premierleague.com
Pozdrawiam
Dokladnie
Dodam jeszcze ze Sam Allardyce to jeden z zalatwiaczy utrzyman. Ma duzo znajomosci i potrafi wykrecic wygrana z kazdym, jesli jest potrzebna.
Kupil mecze z Manchesterem United, Chelsea na wyjezdzie, jak to se media zachwycaly jak dokonal cudow
http://www.betexplorer.com/soccer/england/premier-league-2015-2016/teaminfo.php?team_id=WSzc94ws
Naprawde myslicie ze te wygrane pod koniec to cud albo swietna robota geniusza?
Skoro tak, dlaczego klub nastepny sezon nie podtrzymali formy tylko znowu dziadowanie caly sezon i kolejne &#39;cudowne&#39; utrzymanie
Sam Allardace to gosc majacy bardzo wiele za uszami i zostal sciagniety do Palace ze wzgledu na swoje znajomosci i wiedze o dzialani uangielskiej pilki. Teraz ma za zadanie utrzymac Palace wszelkimi mozliwymi metodami
Normalnie nikt nie powinien zatrudnic spalonego goscia ale tu jak to sie mowi &#39;cel uswieca srodki&#39; i kluby panikuja szybko

Sunderland od kilku lat ma zalatwiane utrzymanie za kulisami. Maja dobre chody, poniewaz uchodza za klub za duzy zeby upasc no i powiazani sa z bylymi politykami Partii Pracy, dosc waznymi, bracmi Edem i Davidem Millibandem, a oni robia wszystko za kulisami zeby klub utrzymac. Co by nie powiedziec, to jeden z wiekszych klubow w Anglii a ich stadion to chyba czwarty albo piaty najwiekszy w calej Premiership, po Manchesterze United, Arsenalu i teraz chyba West Hamie
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Moyes przed tym spotkaniem chciał chyba rozpocząć wojenkę psychologiczną. Skończyło się na tym, że przez swoje wypowiedzi, angielskie twittery czy kibice z całego świata prześcigali się w coraz to zabawniejszych formach robienia sobie jaj ze Szkota. Naprawdę z nim jest słabo po tym co przeszedł najsampierw na Old Trafford, a potem w San Sebastian. Psychicznie ten jegomość leży i z tego nie można się śmiać. To ludzka tragedia.
Koty są technicznie ułomne. Nawet w meczu z Hull mieli mniejsze posiadanie. Bazują na kontrach i raz się uda, a dziewięć razy nie. Zresztą, ten styl gry to jest typowy Moyes. Nie do ruszenia jest snajper (tutaj w postaci Defoe), a z całą resztą jest już burdel. Widzieliśmy już kilka wariantów ustawienia gry pod niego. Raz prosty ofensywny tercet w formacji 4-3-3 czy 3-4-3, później typowe 4-4-2, w międzyczasie kwartet w ustawieniu 4-2-3-1. I wiecznie piłkarze mają zmieniane pozycje, wiecznie są rotacje i szukanie... nie wiadomo czego w sumie, bo ten gość pomysłu na życie i grę nie znalazł do dziś.
David wyjdzie, usiądzie na jakże dobrze sobie znanej ławce na OT, ze swoimi charakterystycznie przestraszonymi oczami i zbierze oklep. Przed spotkaniami z czołówką, to najpierw trener zespołu słabszego musi zrobić robotę przed meczem. A tutaj nie ma na to szans.
United nie przegrali od dziesięciu spotkań. Ostatnie trzy mecze ligowe to wyrachowane zwycięstwo z Tottenhamem, zdobycie w ładnym dla oka stylu Selhust Park i wykonanie roboty z ciężkim West Bromem. Tym samym Mourinho otworzył temu klubowi drzwi do pomieszczenia, w którym będzie toczyć się walka o kwalifikacje do LM. I z pewnością po domowym meczu z Sunderlandem Moyesa Diabły z tego miejsca nie wyjdą.
Piłka przy nodze bardzo pasuje temu zespołowi, bo do kontrataków nie bardzo są w tej chwili zawodnicy. Są natomiast wspaniali technicy i wie to także Portugalczyk. Goście oddadzą piłkę, bo jakości potrzebnej do przytrzymania jej i pogrania nią nie ma żadnej. Z czasem przyjdzie kara.
Man United + over 2,5 @1,72 Bet365 ✅ 3:1 Borini otarł łzy dla The Chosen One :cool:
Tutaj reakcja Moyesa, gdy jego Man United stracił gola z Sunderlandem ▶ klik
A to będzie dzisiejsze podsumowanie występu jego Sunderlandu z prawdziwym United ▶ klik

Obaj Panowie się niezbyt lubią i po dzisiejszym nic się nie zmieni. Na szczęście powyższy gif jest już nieaktualny, a obaj trenerzy wylądowali tam, gdzie najbardziej pasują.
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Arsenal- WBA
Typ: under 3.5 ✅✅
kurs: 1.54 oddsring

Na dziś biorę pod lupę mecz Kanonierów z WBA, którzy ostatnim meczem z United pokazali jak są pozbawieni pomysłu na grę. Znaczy jest, jeden - piłka do przodu i Rondon ma robić robotę. Ale nie zawsze się to uda. Obrona Arsenalu nie jest jakaś mocarna, ale ten prosty schemat powinni opanować. Natomiast widzimy również jakieś braki co do ataku The Gunners. W ostatnim meczu z City pokazali świetny początek meczu i mieli być zabójczo skuteczni. A jak się skończyło, to wszyscy widzieli. Coś się tam niedobrego zaczyna dziać. 2 porażki z rzędu i dzisiaj teoretycznie dostają naprzełamanie WBA. Ale niekoniecznie powinno być tak łatwo. Myślę,że Wenger głównie w głowie ma plan, by nie było wtopy w postaci przegranej, ale nie chce tutaj iść na wymianę ciosów. Typuję zwycięstwo Arsenalu, ale z rozsądkiem, zdecydowane, ale niewielkich rozmiarów. 2:0.


Manchester United-Sunderland
Typ: Sunderland +3 ✅✅
kurs: 1.44 sportingbet

United w końcu wydaje się - wkroczyli na właściwą ścieżkę. Mourinho przejrzał na oczy i zaczął sadzać nieopierzonego Rashforda na ławę, w zamian za to zaczął dawać więcej szans Ormianinowi na prawej flance. Został on wybrany MVP w większości ostatnich meczów United. Teraz jednak jest kontuzjowany i Manchester wiele traci z jakości. Czarne Koty powinny się w końcu wziąć do odrabiania strat i oni o tym doskonale wiedzą. Już mecz z Chelsea był dobrym prognostykiem. Dziś szanse Sunderlandu na wygraną są nikłe, ale nie niemożliwe. A na pewno na to, by coś zdołali strzelić. Skoro taka potęga jak Stoke ukuła United, to Sunderland tym bardziej może. Dawno nie widziałem United wygrywających 4 lub 3 do zera. Nie w lidze na pewno oprócz Lisów. Poza tym oni mają specyficzny styl gry. Masa strzałów i wielka nieskuteczność, czasami jednego gola potrafią trzymać przez cały mecz dopóki sami nie stracą i wtedy ruszają do ataku. Handi +3 powinno być spokojnie pokryte.
 
R 75

richi

Użytkownik
Mourinho przejrzał na oczy i zaczął sadzać nieopierzonego Rashforda na ławę, w zamian za to zaczął dawać więcej szans Ormianinowi na prawej flance. Został on wybrany MVP w większości ostatnich meczów United. Teraz jednak jest kontuzjowany i Manchester wiele traci z jakości.
Miki jak i Bailly wracają do składu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom