>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

C 326

carambula88

Użytkownik
U mnie dwa razy była weryfikacja. Pierwsza przeszedłem i po 1 dniu w nocy odblokowali wypłatę. Jednak po tygodniu odnosząc same wygrane i zlecając wypłatę 500 euro ponownie zablokowali. Trwa to już 19 dni. Wysłane wszystko, selfie z dowodem, sceeeny Skrilla, zdjęcia kart kredytowych itd.
Jeśli to pierwsza blokada to pisz maila na Security 1xbet..
U mnie odpisuja co maila to samo, a na koncie z 200 euro już 1650... Przecież nie będę specjalnie przegrywał..
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
U mnie dwa razy była weryfikacja. Pierwsza przeszedłem i po 1 dniu w nocy odblokowali wypłatę. Jednak po tygodniu odnosząc same wygrane i zlecając wypłatę 500 euro ponownie zablokowali. Trwa to już 19 dni. Wysłane wszystko, selfie z dowodem, sceeeny Skrilla, zdjęcia kart kredytowych itd.

Jeśli to pierwsza blokada to pisz maila na Security 1xbet..
U mnie odpisuja co maila to samo, a na koncie z 200 euro już 1650... Przecież nie będę specjalnie przegrywał..
A jak wyglądała u Ciebie ta pierwsza weryfikacja ?
U mnie po zablokowaniu konta przyszedł mail że mam dostarczyć dodatkowe dane. I faktycznie po zalogowaniu pokazał się formularz z pytaniami , tyle że na razie jest problem z wysłaniem tego ze strony (pokazuje błąd serwera). Dostałem też info że mailem tego nie mogę wysłać, mogę tylko ze strony 1xbet.
Ktoś też tak miał ?
 
vielebny 0

vielebny

Użytkownik
Jestem kolejnym przypadkiem na przestrogę ku zakładaniu konta u tych stalinowców ???? . Buk jedynie nastawiony na krojenie z kasy. Gdy się przegrywa wszystko jest ok, gdy zaczyna wpadać problemy z weryfikacją + okrojone kursy na zakłady np. typu 1x2 3,12 - 1,15. NIE ZAKŁADAJCIE TAM KONTA CHYBA ŻE CHCECIE MIEĆ PROBLEMY NA WŁASNE ŻYCZENIE...
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Panowie mam pytanie, wplacilem 100zł i dostalem 100zł bonusu, jaka kwote musze miec zebym mogl wyplacic bonus ?
Dostałeś zapewne bonus powitalny, wobec tego przeczytaj dołądnie ich regulamin ile razy trzeba obrócić po jakim kursie.
 
M 8

moleee

Użytkownik
Witam, chcialem wyplacic pieniadze z 1xbet i odrzucono wyplate z powodu weryfikacji konta.
Jak konketnie sie weryfikuje konto ?
zdjecie lub skan dowodu ? i jeszcze pisze cos takiego &quot;strony z pieczątką rejestracyjną&quot; oco chodzi ?
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Na początku była fajna firma, ale teraz? Tragedia. Mają coś na livie, stawiasz i znika równo z końcem seta/kwarty. Mimo wygranej dostajesz zwrot lub czekasz na zwrot kilkanaście godzin. I jeszcze odwołują się do regulaminu gdzie są podane oficjalne strony skąd biorą wyniki. Tam wynik meczu wisi oczywiście od razu, a oni na to nie reagują. Rozmowa na czacie to drugie dno, gość który tam siedzi nie potrafi nic załatwić.
 
M 8

moleee

Użytkownik
Witam niezabardzo wiem oco chodzi :
To complete your account verification please provide us with a new set of photos. This must be a picture where you are holding your ID card near your face on the background of the mailing with security department to complete the verification process.
Mam trzymac dowod osobisty i co jeszcze ?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Musisz zrobić zdjęcie dowodu przy twarzy na tle tego e-maila. Także powodzenia w gimnastykowaniu się ????
Gdybyś był zaskoczony takim wymogiem, to poczytaj ten temat. To chory buk.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
jednak nie założyłem tu jeszcze konta ale wie ktoś może czy są jakieś buki które oferują kilka linii pkt na żywo ?
 
13tristan37 515

13tristan37

Użytkownik
Jezeli dajmy na to otrzymałem 30$ bonusu to musze to obrócić 3 x po 3 zdarzenia? (minimum 90$?)
Dajmy na to wygram 300$ i jak bede chcial wyplacic to bede musial mieć na saldzie głownym też 300$?
Czy moge postawić bety na następny dzień czy musze jeszcze znalezc cos dzisiaj? (po 22)
Bardzo proszę o pomoc, bo bardzo slabo to jest sformulowane na stronie
 
S 51

szewapxa

Użytkownik
cytat: jednak nie założyłem tu jeszcze konta ale wie ktoś może czy są jakieś buki które oferują kilka linii pkt na żywo ?
Na przykładzie piłki ręcznej to na pewno Bet365 i Unibet, ale najbardziej rozwinięty w tej kwestii jest 1xbet, więc można duże stawki ładować na overy i undery. Co do stawki max. to jest zawsze napisana gdy tworzymy kupon, ale bardzo łatwo to obejść stawiając np. 3 zakłady po 150 zł co jest stawką max. więc tak naprawdę limitów nie ma więc jak ktoś lubi grać za duże stawki to polecam.
Zamykanie zakładów trochę gorsze niż w Bet365 ale też ujdzie, im dalej w mecz może już nie być opcji zamknięcia, ale za to nawet zakłady na linie poniżej i powyżej można zamykać, czego w Bet365 chyba nie było, ale mogę się mylić.
Wypłacać jeszcze nie wypłacałem, więc nie wiem jak to działa ale niedługo na pewno się podziele.
cytat: Jezeli dajmy na to otrzymałem 30$ bonusu to musze to obrócić 3 x po 3 zdarzenia? (minimum 90$?)
Dajmy na to wygram 300$ i jak bede chcial wyplacic to bede musial mieć na saldzie głownym też 300$?
Czy moge postawić bety na następny dzień czy musze jeszcze znalezc cos dzisiaj? (po 22)
Bardzo proszę o pomoc, bo bardzo slabo to jest sformulowane na stronie
pogadaj z nimi na czacie dość ogarnięci są goście.
Ogólnie polecam bukmachera, fajnie że można grać zakłady typu: dany zawodnik/klub nie wygra turnieju np. Liga mistrzów, snooker
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Jestem kolejnym przypadkiem na przestrogę ku zakładaniu konta u tych stalinowców . Buk jedynie nastawiony na krojenie z kasy. Gdy się przegrywa wszystko jest ok, gdy zaczyna wpadać problemy z weryfikacją + okrojone kursy
A masz u nich w ogóle konto, czy tylko piszesz, by dokopać &quot;stalinowcom&quot;?
Kursy u nich są spoko, jedne z wyższych! Support bardzo szybki i dobry, można u nich wszystko załatwić bez problemu.
Jeśli chodzi o weryfikację, to ode mnie chcieli tylko zdjęcia dowodu, a nie skanu. Cyknąlem fotkę i za 5 minut konto było potwierdzone.
Wygrywam u nich i nigdy nie miałem problemu z wypłatą. Płacą szybko: 10-15 minut.
Prawie cały czas ktoś jest u nich na czacie i bardzo często po polsku.
Jest polska waluta, mnie nie zlimitowali.
Bonusu u nich nie bralem.
Dla mnie dobry buk.
Ostatnio tylko mam problem z wpłatą kasy przez Skrilla, ale to chyba Skrill coś popieprzył.
Czy ktoś ma podobne problemy?
 
C 16

craig133

Użytkownik
Ja mam problem, od dzisiaj rana nie mogę dokonać przelewu poprzez skrill gdyż otrzymuję informacje &quot; Skrill requires cookies to be enabled in order to enjoy full functionality on our services. In order to pay using Skrill, please enable cookies by changing your browser’s Preferences/Options. If you have a third-party cookie manager or option you will have to configure it to allow cookies from Skrill in order to pay .&quot; u innych buków normalnie moge korzystać ze skrilla...
 
O 32

odmurzyniacz

Użytkownik
Ja mam problem, od dzisiaj rana nie mogę dokonać przelewu poprzez skrill gdyż otrzymuję informacje &quot; Skrill requires cookies to be enabled in order to enjoy full functionality on our services. In order to pay using Skrill, please enable cookies by changing your browser’s Preferences/Options. If you have a third-party cookie manager or option you will have to configure it to allow cookies from Skrill in order to pay .&quot; u innych buków normalnie moge korzystać ze skrilla...
mam dokladnie ten sam problem w 1xbecie. napisalem do skrilla ale nie odpowiadaja. wie ktos jak temu zaradzic?
 
O 32

odmurzyniacz

Użytkownik
1xbet : Niestety, mamy problemy techniczne ze Skrill, przepraszamy za utrudnienia. Jak wszystko zostanie naprawione, to dostanie Pan wiadomość drogą mailową.
Nic trzeba czekać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
C 16

craig133

Użytkownik
Dzięki za informacje. Wracając do tematu opinii o 1xbet to z mojej strony mogę polecić tego buka, weryfikacja z dowodu osobistego na moja prośbę, kursy eleganckie, szybkie wypłaty na skrill, póki co limitów nie odczułem mimo grania za średnio wysokie stawki, jedynie na mniej znane wydarzenia.
 
Do góry Bottom