>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. kolejka LOTTO Ekstraklasy (21.07-24.07.2017)

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP



ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W
ForBET!
ForBET - bonus 100% do 600zł!
Ok, druga kolejka, liczę, że będzie ciekawiej nie ukrywam. Piłkarze w 1 kolejce zachorowali na chorobę pod tytułem nieskuteczność. Oby w tej kolejce się to zmieniło.
Ciekawe spotkania w Lubinie - derby. Ciekawie w Białymstoku, gdzie po wygranej z Legią przyjedzie Górnik i beniaminek z Nowego Sącza podejmie Arkę.

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Spotkanie: Wisła Kraków - Termalica Nieciecza (Piątek 20:30)
Typ: Wygrana gospodarzy ✅
Kurs: 1.75-1.80 (Fortuna/STS)
Może niezbyt obiektywne jest pisanie analizy na swój zespół, ale jak dla mnie jest to bet kolejki. Piątkowi gospodarze zrobili na mnie w piątkowym meczu całkiem dobrze wrażenie, byli z reguły poukładani (troszkę gry szarpanej w drugiej połowie). Możliwe że to nie Wisła była taka mocna, lecz Pogoń słaba... ale tego dowiemy się po paru kolejkach. Przez całe 90 minut drużyna Skorży nie miała praktycznie okazji do zagrożenia bramki Wiślaków, defensywa spisywała się głównie bez zarzutów poza tą ręką po której padł gol z rzutu karnego. Było w tym dużo przypadku, ale karny ewidentny. Wiślacki środek pola zostaje jeszcze mocno wzmocniony na piątkowy mecz przez powracającego po niewielkiej kontuzji Lloncha oraz możliwe że zagra nieobecny w Szczecinie Martin Kostal, który bardzo dobrze pokazywał się na sparingach. Nie zdziwiłbym się gdyby na ten mecz Wisła wyszła ustawieniem 3-5-2 zamiast klasycznego 4-4-2 granego do tej pory. Chyba nie muszę wspominać, że stadion Wisły w zeszłym sezonie był twierdzą praktycznie nie do zdobycia i widać, że u siebie są bardzo mocni. Termalici w meczu z Jagą nie oglądałem, ale wystarczy że w statystykach widnieje tylko jeden strzał na bramkę Jagi, żebym kierował wszystkie swoje typy w stronę Wisły. Ciekawie zapowiada się grajek o nazwisku Lopez, podobnie Brlek wydaje mi się, że jest w wysokiej formie. Po Mączyńskim raczej w Krakowie nie ma co płakać bo grajków do pomocy jest aż nadto, a udało się zasilić pusty skarbiec klubu. Jestem przekonany że Termalica wraca w piątek na wieś bez punktów i będzie biła się o spadek do końca sezonu jak to mawia Franek S. Mimo wszystko może warto wstrzymać się ze słowami że Wisła to pewniak bo pewniaków jak wiadomo w sporcie nie ma, a tym bardziej w najlepszej lidze świata :grin: Powodzenia!
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Myślę śmiało na Lechię i Lecha. Wisła Płock jest słabiutka i z atmosferą też tam jest nienajlepiej, ten kurs na Lecha to promocja jak dla mnie. Lechia także powinna spokojnie ogarnąć 3 pkt. Ogólnie bardzo mi się podoba budowanie składu przez Lechię obecnie, po cichu i bez napinki. Wzmocnili się, zostawili to co grało (no oprócz Borysiuka i Slavchewa) i tak można grać ???? Ale liczę na kogoś jeszcze pod koniec okienka ????
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
Wisla Krakow -vs-
Nieciecza
Over 2.5 @ 2.000 ⛔
Over 3 @ 2.730 ⛔
Pinnacle
Wydaje mi sie, ze to bedzie overowe spotkanie.Defensywnej i skutecznej Niecieczy, ktora byla za Michniewicza juz nie ma. Nieciecza moim zdaniem lepiej wygladala od Jagii wyszli na ten mecz zazskakujaca agresywnie, ale Jaga zabardzo nie miala ochoty grac, oszczedzala sie na rewanz w le i mecz skonczyl sie 1-0 po rzucie karnym. Wisla to ciekawa mieszanka starych wyjadaczy z zaciagiem hiszpanskim i z trenerem, ktory chyba nawet po angielsku nie mowi bo do wywiadow chodzi z tlumaczem z ang na hiszpanski, jestem troche zdziwiony, ze az tak dobrze to wyglada. Wisla jest faworytem tego spotkania, ma potencjal ofensywny sama jest w stanie pokryc tego overa, ale mysle ze Nieciecza cos ustrzeli i bedzie owarty mecz na jakies 3-1 3-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Moje typy na 2 kolejkę:
Jagiellonia - Górnik Zabrze x2 1,96 ⛔ - Jaga w 1 kolejce zdobyła 3 punkty w meczu z Termalicą wygrywając 1:0 na wyjeździe natomiast Górnik ograł Warszawską Legie aż 3:1. Jaga zajechana dzisiejszym meczem może mieć problemy rozegrać 90min na swoim normalnym poziomie. Górnik myślę, że podbudowany 3 punktami z Legią no i wiadomo beniaminek... Oni zawsze grają pierwsze kolejki bardzo dobrze więc w tym meczu jeszcze 1 punkcik spokojnie mogą ugrać.
Wisła Płock - Lech Poznań 2 2,05 ⛔ - Kurs moim zdaniem bardzo dobry, wydaje mi się, że jeszcze spadnie. Lech awansował do następnej rundy Ligi europejskiej. Wiadomo rozegrali dziś ciężki mecz ale mają głęboką kadrę...Wisła Płock atmosfera słaba, słaby mecz z Lechią do tego brak Furmana.. nie najlepiej.
Lechia - Cracovia 1 1,60 ⛔ 0:2 - Świetny kurs na Lechię Gdańsk u siebie.. wiemy doskonale jak Lechia u siebie grała w tamtym sezonie, ten sezon może być podobny są tam niepokonani. Cracovia słaba, co by nie powiedzieć bardzo słaba.. Remis u siebie z Piastem gdzie powinni przegrać... Probierz musi więcej czasu mieć, jeszcze to jest zdecydowanie za mało, nawet handi do gry.
Wisła Kraków - Termalica 1 1,75 ✅1:0 - Wisła pokazała, że od początku sezonu będzie mocną i trudną ekipą do pokonania. Wygrana 2:1 na wyjeździe z mocną Pogonią zrobiło wrażenie na mnie, wiedząc jak słabo Wisła spisuje się na wyjazdach. Termalica porażka u siebie 0:1 z Jagiellonią. Tak jak napisałem Termalicę spisuję na spadek w tym sezonie. Wisła u siebie powinna spokojnie pokonać.
z małych kursów
Legia - Korona 1 1,32 ⛔ 1:1 - Kursik a podbicie, Legia wyszła na Marieham składem pół rezerwowym więc najlepsi wypoczęci. Korona problemy, problemy i problemy...
Sandecja - Arka 1x 1,33 ✅ 0:0 - Tak jak wspomniałem, beniaminki potrafią zbierać punkty na początku sezonu, pokazali to już w Poznaniu gdzie zremisowali 0:0 z Lechem, teraz grają u siebie z Arką i nie stoją na straconej pozycji.
eFortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Polska, Ekstraklasa
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Lechia Gdańsk-Cracovia
Typ: 1/1 ⛔
Kurs: 2.36
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Druga kolejka polskiej ekstraklasy piłkarskiej, Gdańska Lechia na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Cracovii, gospodarze w swoim pierwszym spotkaniu ligowym bez większych problemów wygrali 0:2 z zespołem Płockiej Wisły, teraz również są faworytem do zdobycia kompletu punktów z zespołem z Krakowa, który na wyjazdach nie ma co się oszukiwać grać w piłkę potrafi słabo, bowiem nie wygrał spotkania od lutego tego roku, gdzie udało mu się pokonać 1 ligowy już zespół z Chorzowa od tamtego czasu Cracovia na wyjazdach grała 11 razy zanotowała 8 porażek oraz 3 podziały punktów, jest to wynik beznadziejny.
Lechia natomiast jest zespołem , który na swoim stadionie jest bardzo groźny , potrafi strzelać tutaj sporo bramek i gra nieźle w destrukcji , spotkanie w Płocku tylko uświadomiło mi że Lechia tym razem od samego początku idzie po grę w europejskich pucharach i ma na to spokojnie szanse bowiem znów natłok meczy Legii oraz Lecha mogą wykorzystać gdańszczanie , którzy mają tylko grę na krajowym podwórku. Mój typ na ten mecz to wygrana gospodarzy oraz dokładny wynik 2:0 po 90 minutach tej rywalizacji.
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Wisła Kraków - Nieciecza Bruk Bet (piątek 21.07. godz. 20:30)
Typ: Wisła Kraków/+1.5 bramki (w meczu) ⛔
Kurs: 2.1
Bukmacher: Fortuna

Pierwsza kolejka stała się przeszłością, nie obyło się bez większych niespodzianek, choćby remis Lecha czy (jak dla mnie) przegrana Śląska. W piątkowy wieczór Wisła zainauguruje sezon przed własną publicznością z drużyną trenera Mariusza Rumaka. Oto moje spostrzeżenia na ten mecz.
Zacznę od drużyny Kiko Ramireza, która wygrała wyjazdowy mecz z Pogonią Szczecin. Gdzieś usłyszałem, że Wisła przyjechała jak po swoje i wywiozła 3 punkty. Niestety nie miałem możliwości oglądać meczu w całości jednak Wisła przy braku szczęścia mogła ten mecz przegrać. Oczywiście, chwała im za te 3 punkty, być może będzie to moment kiedy Wisła uwierzy we własne umiejętności i zacznie wygrywać z kolejnymi rywalami. Dla mnie rywal z Niecieczy będzie idealnym przeciwnikiem aby pokazać swoją dominację. W meczu ze Szczecinem Wisła wyszła na rywala 4 obrońcami, Arsenić zaczął na ławcę, z kolei Ondrasek wyszedł i myślę, że dał trenerowi podstawy do kolejnego meczu w pierwszej jedenastce. Co do nowych zawodników: Carlitos (pisałem o nim przed 1 kolejką) zagrał dobry mecz, Velez - bałem się strasznie o jego występ (czy da radę) i oprócz sprokurowanego rzutu karnego zagrał nawet dobrze. Być może Wiśle był potrzebny taki twardy zawodnik w miejsce Mąki. Kosił wszystkich niemiłosiernie, zapobiegał szybkim atakom przeciwnika oraz dostał żółtą kartkę za dużą ilość fauli. Bez echa nie przeszedł rozwiązany kontrakt z Semir Stilić. Patrząc na jego zaangażowanie choćby w sparingach oraz na sytuację Wisły musiało do tego dojść. Ogólnie myślę, że Biała Gwiazda przed tym meczem może przegrać tylko ze sobą, mam nadzieję, że nie wyjdą zbyt pewni zwycięstwa, lecz będą walczyć od 1 do ostatniej minuty. Dodam na koniec, że Pol Llonch wypada z powodu kontuzji.

Trener Rumak debiut na ławce Słoni rozpoczął porażką. Nie wiem czy wiele osób z forum oglądało ten mecz, ale patrząc teraz na suche statystyki wygląda na bardzo słaby mecz Bruk Betu. Powiem szczerzę, że oglądałem tylko 1 połowę meczu Bruk Betu z Jagą, spoglądają drugim okiem na mecz Arki. Jak wspomniałem statystyki meczu nie powalają, jednak Słonie zaczęli mecz z przytupem. Nie bali się zaatakować, ataki było groźne, brakowało tylko dokładności, ale pewnie Jaga była zaskoczona. Tylko szczęście obrońców i Kelemena pozwoliła zachować czyste konto w tym meczu. Szybkie skrzydła Słoni mogły się podobać. Warto dodać, że po wrzutce mógł paść gol po strzale Bartosza Śpiączki. Pewnie zawodnicy oglądający swój mecz ponownie nie byli zdołowani swoją postawą z wicemistrzem Polski, wręcz przeciwnie. Kilka rzeczy do poprawki i można grać w każdym meczu o pełną stawkę. Kolejny rywal - Wisła Kraków. Co do nieobecnych to rehabilitują się Szarek oraz Smuczyński.

Konkluzja:
Kursy na to spotkanie odpowiednio 1.75 3.45 4.7 są według mnie miarodajne. Wisła Kraków przy wsparciu swoich kibiców powinni sobie poradzić z drużyną Słoni. Jednak jak to bywa w polskiej lidze – wszystko jest możliwe. Osobiście polecam bet 1/+1,5 po kursie 2.1. Wisła powinna pyknąć co najmniej 2 gole, być może Słonie także coś ukują.
 
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna Polska Lotto Ekstraklasa
Godzina: 18:00 24.07.17
Spotkanie:Zagłębie - Śląsk
Typ: over 2,5 ⛔
Kurs: 1,80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam,Na tapetę biorę ostatnie zaplanowane na 2 kolejkę spotkanie pomiędzy Zagłębiem Lubin a Śląskiem Wrocław.Obydwa kluby poczyniły ciekawe transfery w okienku letnim.Jakie? chyba wszyscy wiemy.Ogólnie to chyba Śląsk najbardziej &quot;zaszalał&quot; + ostatni świeży nabytek Marcin Robak z Lecha robi ze Śląska lidera wsród kupujących tego lata.W poprzedniej kolejce gospodarz z Lubina wygrał na trudnym terenie w Kielcach choć nie grali rewelacyjnych zawodów i to Korona miała wiecej z gry,a postrzeleniu bramki z karnego Zagłębie broniło już tylko wyniku natomiast Śląsk zostawił 3 pkt na pomorzu w Gdyni-wyszedł wrocławianom brak zgrania i Jan Urban musi poświecić troche czasu żeby to wszystko &quot;zatrybiło&quot;.Jednak myślę że Sląsk nie przegra drugiego meczu pod rząd(drugi wyjazd!)i mecz zakończy się gdzieś w okolicach remisu (obstawiam 2:2) także stąd ten typ na over.Myślałem żeby wejść w over 3,5 ale typ na over 2,5 zdaje mi się być bezpieczniejszym
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Wisła - Termalica
Typ: 1
Kurs: 1.75
buk: bah
Wynik: 1:0 ✅

Dwa szybko strzelone gole w pierwszej połowie zapewniły drużynie Kiko Ramireza wygraną w Szczecinie mimo gola Pogoni z rzutu karnego jeszcze w pierwszej części meczu. Wisła jednak w tamtym spotkaniu wypadła bardzo dobrze co mnie bardzo zdziwiło. Przed spotkaniem z Pogonią skreślałem Wiślaków i skazywałem ich na porażkę. Najlepsze wrażenie w pierwszym spotkaniu zrobił Carlos Lopez - Carlitos, który strzelił gola z rzutu wolnego i zanotował asystę. W zespole było widać zaangażowanie i walkę,a cały zespół Wisły wyglądał naprawdę bardzo dobrze. Brak w składzie Mączyńskiego nawet nie było widać. Kiko dobrze uzupełnił tą stratę bowiem miał kim zastąpić reprezentanta Polski. Drużyna Mariusza Rumaka w pierwszej kolejce nie zagrała tragicznie przeciwko Jagiellonii tworząc sobie kilka sytuacji. Najlepszą z nich miał chyba Śpiączka, lecz piłka po jego strzale głowa uderzyła w słupek. Można stwierdzić, że Rumak ma pomysł na zespół z Niecieczy, lecz to Wisła zaprezentowała się lepiej spośród obu drużyn i to gospodarze powinni zdobyć w tym spotkaniu trzy punkty. W ostatnim meczu minionego sezonu lepsi okazali się gracze Słoni. Pierwsza odsłona nowych rozgrywek pokazała jednak, że Wisła solidnie się wzmocniła i będzie chciała zrewanżować się rywalom za czerwcową porażkę. Obie drużyny nie są jeszcze w optymalnej dla siebie formie, ale to Wisła zaprezentowała się tydzień temu lepiej, a dziś grając przed własną publicznością powinni zainkasować kolejne trzy punkty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
B 63

bodzio57

Użytkownik
Druga Kolejka Naszej Polskiej Ekstraklasy i ponownie idę w stronę strzelców bramek.
Carlitos w który w ostatnim meczu strzelił przeciwko Pogoni sądzę że dziś również strzeli, a kurs 2,6 można śmiało pobrać.
Drugi typ to Bartosz Śpiączka, w ostatnim meczu bliski strzelenia bramki, rozegrał dobre spotkanie dużo biegał jak i również pokazywał się do zagrania piłki.
Sądzę że dziś Carlitos jak i Bartosz strzelą po bramce dla swojego zespołu
Carlitos 2,6 LVbet
Bartosz Śpiączka 3,5 LVbet
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia
Typ: powyżej 31,5 fauli ⛔
Kurs: 1,8
Totolotek
Absolutny beniaminek już w pierwszym meczu w Ekstraklasie zdobył historyczny punkt remisując na wyjeździe z Lechem 0-0 co zapewne było małą niespodzianką. Arka poradziła sobie ze Śląskiem wygrywając u siebie 2-0.
Nie wiem jak Arka potraktuje mentalnie ten mecz przed czekającą ją potyczką w czwartek w rozgrywkach Ligi Europy. Co prawda do meczu sporo czasu ale pewnie w głowach piłkarzy już siedzi ten mecz.
Sandecja w I lidze słynęła z agresywnej gry co potwierdziła w pierwszym spotkaniu z Lechem. Arka też nie należy do drużyn grających zbyt czysto.
Spodziewam się dzisiaj sporo walki szczególnie ze strony gospodarzy, którzy mogą dzisiaj po raz pierwszy w Ekstraklasie zdobyć komplet punktów.
Linia co prawda trochę wysoka ale myślę, że obie drużyny dadzą radę ją pokryć.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Spróbuję jeszcze coś co w 1 kolejce grał Robson1416 a mianowicie:
Liczba bramek w 2 kolejce Ekstraklasy
Over 19.5 @ 1.85 ⛔
STS
Po pierwszych 4 spotkaniach 1 kolejki wydawało się, że typ Robsona wejdzie bez problemu, później jednak piłkarze się zacieli i nie zobaczyliśmy wielu bramek.
Aby ten typ trafić zakładam 4 mecze po over 2,5 i 4 mecze po over 1,5.
Meczy na over 2,5 upatrywałbym w parach:
Wisła - Termalica, Piast - Pogoń, Lechia - Cracovia, Legia - Korona, Zagłębie - Śląsk.
W pozostałych parach te 2 bramki powinny paść.
Najbardziej obawiam się spotkania w Płocku, gdzie Lech może się oszczędzać przed meczem z Utrechtem i w Białymstoku, gdzie nie wiadomo jak zareaguje Jagiellonia po odpadnięciu już z rywalizacji pucharowej.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Spróbuję jeszcze coś co w 1 kolejce grał Robson1416 a mianowicie:
Liczba bramek w 2 kolejce Ekstraklasy
Over 19.5 @ 1.85
STS
Po pierwszych 4 spotkaniach 1 kolejki wydawało się, że typ Robsona wejdzie bez problemu, później jednak piłkarze się zacieli i nie zobaczyliśmy wielu bramek.
Aby ten typ trafić zakładam 4 mecze po over 2,5 i 4 mecze po over 1,5.
Meczy na over 2,5 upatrywałbym w parach:
Wisła - Termalica, Piast - Pogoń, Lechia - Cracovia, Legia - Korona, Zagłębie - Śląsk.
W pozostałych parach te 2 bramki powinny paść.
Najbardziej obawiam się spotkania w Płocku, gdzie Lech może się oszczędzać przed meczem z Utrechtem i w Białymstoku, gdzie nie wiadomo jak zareaguje Jagiellonia po odpadnięciu już z rywalizacji pucharowej.
Liczba rzutów rożnych w 2 kolejce Ekstraklasy
Over 79.5 @ 1.8
✅ 81
STS

Z zakładów specjalnych na daną kolejkę można również spróbować typu na rzuty rożne. Liczba 80 wydaję się duża ale na 8 spotkań to średnio 10 w meczu.
Co prawda w 1 kolejce padło 75 cornerów ale statystyki mocno zaniżyły 2 spotkania a mianowicie Korona - Zagłębie tylko 4 rożne i Cracovia - Piast gdzie było 5 rożnych.
Myślę, że z każdą kolejką piłkarze będą się bardziej rozkręcać co przełoży się na więcej bramek jak i sytuacji podbramkowych, które będą przekładać się właśnie na rzuty rożne.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Najbardziej obawiam się spotkania w Płocku, gdzie Lech może się oszczędzać przed meczem z Utrechtem .
Dokładnie, gdyby nie kolejny mecz pucharowy w czwartek też brałbym Lecha po kursie &gt;2, a tak wypada czekać na skład. Bjelica będzie musiał zacząć rotować, szczególnie w obronie. Gumny, Kostevych, Nielsen grali póki co wszystko. Pewnie wskoczy Wasielewski? Może Janicki? Vujadinovic jeszcze raczej nie. Obaj grali ze sobą w meczu rezerw z Widzewem. Kolejny obrońca De Marco po kontuzji, dalej nie gotowy. Jest jeszcze Puchacz.
Jevtic kontuzja, ponoć poważna. Z przodu pewnie Nickie Bille, a Gytkjear może być oszczędzany na Utrecht. Szanse gry pewnie dostanie Rakels. Może Jóźwiak? Spodziewam się zmian, nie szalejcie ;)
 
lukasz84_84 86

lukasz84_84

Użytkownik
Witam, moje przemyślenia na następującą kolejkę są następujące:
Wisła Kraków - Termalica
Typ: Wisła powyżej 1,5 bramki ⛔
Kurs: 1,70
Bukmacher: Forbet
Wisła po pozyskaniu hiszpańskich zawodników wygląda w ofensywie całkiem nieźle. Termalica w meczu z Jagielonią mogła stracić więcej bramek, choć Jaga w najlepszej dyspozycji nie jest. Dlatego myślę, że Wisła na własnym obiekcie trafii 2 razy do siatki podopiecznych Rumaka, którego uważam za gorszego fachowca od Kiko Ramireza.
Jagielonia - Górnik Zabrze
Typ: remis lub wygrana Górnika ⛔
Kurs: 1,85
Bukmacher: Forbet
Wyżej nawiązałem do Jagiellonii,także przedstawię następny typ. Jaga nie zachwyciła mnie, ani w meczu z Termaliką, ani z w pojedynku z Azerami. Górnik w świetnym stylu powrócił do ekstraklasy i sądzę,że pójdą za ciosem i nie przegrają z vice-mistrzami Polski. Kurs na X2 naprawdę bardzo fajny.

Wisła Płock - Lech Poznań
Typ: Lech powyżej 1,5 bramki ⛔
Kurs: 2,00
Bukmacher: Forbet
Lech kilka fajnych transferów, myślę więc,że będzie ostra rywalizacja o miejsce w składzie. Ofensywnie wygląda całkiem nieźle, także myślę, że poradzą sobie z nie za bogatą defensywą gospodarzy. Kolejnym argumentem, który mnie przekonuje jest zwolnienie trenera Kaczmarka, sądzę, że może się to Wiśle odbijać czkawką przez najbliższe kolejki, tym bardziej z takim przeciwnikem jak Lech
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:30 Piast - Pogoń
Typ: BTS ✅
Kurs: 1.73
buk: bah
Wynik:​

W pierwszym sobotnim spotkaniu wybieram BTS. W ubiegły piątek Portowcy zaliczyli ligowy falstart i przegrali z Wisłą Kraków. Jednak nie zaprezentowali się dużo gorzej od Wiślaków i zapewne nie powtórzą tego samego błędu z początku meczu co w meczu z Wisłą tracąc na start dwa gole. W ostatnim spotkaniu W ataku brakowało przede wszystkim Adama Frączczaka, a w jego miejsce wystąpił Zwoliński. Zabrakło także Spasa Deleva, w obronie nie zagrał Niepsuj przez co na prawej obronie musiał wystąpić Rudol. Gliwiczanie w pierwszym spotkaniu w Krakowie zaprezentowali się dobrze i choć w ich składzie zabraknie kontuzjowanego Badii to jutro z pewnością są w stanie strzelić bramkę a nawet wygrać. W ekipie gospodarzy dobrze wyglądają Jankowski, Vassiljew, którzy w ostatnim spotkaniu byli wyróżniającymi się postaciami. Wdowczyk ma na kogo liczyć w tym zespole, dlatego ich strzelona bramka nie jest dla mnie zmartwieniem. Obawiam się bardziej o grę gości i ich skuteczność. Portowcy pod wodzą Skorży muszą jutro powalczyć o coś więcej i nie mogą sobie pozwolić na drugą porażkę z rzędu, dlatego zapewne zobaczymy ich trochę w ofensywny stylu. Myślę, że BTS na to spotkanie jest rozsądnym typem.
18:00 Lechia - Cracovia
Typ: 1
Kurs: 1.54 ⛔
buk: bah
Wynik:​

Lechia w ostatnim spotkaniu z Wisłą Płock potwierdziła swoją dobrą dyspozycję z poprzedniego sezonu. Tak jak wspomniałem tydzień temu, gospodarze dokonali kilku ciekawych wzmocnień nie tracąc przy tym swoich najlepszych dział. Bardzo dobrze spisali się Matras z Łukasikiem, którzy nie pozwolili na zbyt wiele rywalowi. W składzie Lechii nawet nie był widoczny brak Peszki i Wolskiego, którzy leczą kontuzje. Inaczej wyglądało to w ekipie Cracovii, która latem dokonała kilku transferów, a do klubu przyszedł Probierz. Ten klub budowany jest od nowa pod względem gry i piłkarzy. Jutro zdecydowanie idę w stronę Lechii, która wygląda bardzo dobrze. Ich dobra gra była potwierdzona w Płocku gdzie można napisać, że pewnie wygrali 2:0. Gdańszczanie u siebie powinni zagrać tylko lepiej, w zeszłym sezonie najlepiej prezentowali się właśnie w spotkaniach przed własną publicznością i jutro liczę, że to potwierdzą. Tak jak wspomniałem, Cracovia jest w fazie budowy i wygrywanie przez nich spotkań dopiero nadejdzie. Kurs na zwycięstwo nie jest wysoki, ale myślę, że jest wart pogrania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom