>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. kolejka LOTTO Ekstraklasy (21.07-24.07.2017)

Status
Zamknięty.
M 340

macvas

Użytkownik
Jagiellonia - Górnik Zabrze
Typ: goście powyżej 1,5 bramki ⛔
Kurs: 3,35
Bukmacher: betclic

Bardzo ciekawie przedstawiają się kursy na pojedynek aktualnego wicemistrza z rewelacją otwarcia ligowego sezonu 17/18 Górnikiem Zabrze. Jest w czym wybierać a szanse powodzenia wydają się spore. Nie dziwi, iż większość typerów w tym spotkaniu wietrzy kolejną niespodziankę w wykonaniu piłkarzy Górnika.
Gospodarze narobili sobie &quot;medialnego smrodu&quot; po zawodzie jaki sprawili wszystkim sympatykom - porażka w drugiej rundzie kwalifikacji LE z Azerami. Nie ma co tego dalej roztrząsać i jutro trzeba wyjść na boisko aby szybko zmazać plamę. Zwykle mówi się, że taka szybka szansa odkupienia jest najlepszym rozwiązaniem, aby zamknąć usta krytykom. Pytanie tylko, czy fizycznie i mentalnie będą na to gotowi? Po tym co pokazali na przełomie czerwca oraz lipca śmiem powątpiewać i obawiam się, że gospodarze zamiast odbudowy mogą jutro wpędzić się w głębszy kryzys. Drużyna jest w przeciętnej, żeby nie powiedzieć kiepskiej dyspozycji, do tego trawiona przez kontuzje, gdzie zmiennicy nie dają oczekiwanych korzyści. Na domiar złego to co uda się skonstruować w ofensywie ni jak nie przekłada się na bramki. Transformacja myśli szkoleniowej - z Probierza na Mamrota - osiągnęła punkt, który totalnie zdestabilizował poczynania zawodników, a przecież potencjał tej ekipy jest bardzo duży?
Jedni totalnie nie wiedzą co mają grać (Sheridan błąka się osamotniony z przodu albo w bocznych strefach, Novikovas czy Cernych jak już coś wymyślą to zwykle ciągną z piłką by w polu bramkowym rywala nie zastać nikogo do gry z kolegów), a innym plączą się nogi, nie nadążają w przesunięciu lub przytrafiają się kiksy, &quot;babole&quot; i strzały w niebo - ala Romanchuk z rewanżu z Qabalą. Taka trochę białostocka degrengolada z czasów Stokowca. Nie ma spinacza jakim był Cesarz.
W obozie rywali dobra passa z końcówki ubiegłego sezonu trwa w najlepsze. Na własnym terenie gładko rozprawili się z Legią, pokazując kawał dobrej piłki w środku pola i skrzętnie punktując słabości rywala. Nic nie wskazuje, aby nie byli w stanie tego powtórzyć w stolicy Podlasia.
Ostatnie mecze Jagi z Górnikiem Zabrze rozgrywane przy Słonecznej obfitowały w emocje. Od grudnia 2014 roku w czterech potyczkach Jaga odniosła dwa zwycięstwa, goście triumfowali raz, a jedna potyczka zakończyła się remisem. Dość powiedzieć, że w tych czterech spotkaniach padło aż 11 goli! Wiele wskazuje, że jutro ta statystyka zostanie utrzymana, bo Górnik w przeciwieństwie do Azerów nie będzie grał kunktatorsko o jedną wyjazdową bramkę, przesuwającą szalę awansu, ale o pewne trzy punkty i przekonywujące zwycięstwo. Jagiellonia również ma szansę odpalić albo pogrążyć się ligową szarzyznę. Obydwa scenariusze wieszczą jakiegoś over&#39;a.
Powodzenia.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin
Typ: powyżej 30,5 fauli ⛔ (Piast tylko 8 fauli, zero walki)
Kurs: 1,7
Totolotek
Piast dzisiaj zagra bez dwóch podstawowych pomocników. Badia kontuzjowany w meczu z Cracovią i czeka go dłuższa pauza, Murawski wczoraj sprzedany do Palermo.
Także trener Wdowczyk musi załatać dziurę w środku pola ale akurat tutaj ma w kim wybierać. Zapewne od początku za Murasia zagra Bukata i może szansę pokazania się na skrzydle znowu dostanie młody Gojko.
W pierwszym meczu Piast wypadł pozytywnie i powinien zgarnąć 3 pkt gdyby nie przestrzelony rzut karny przez Vassiljeva. Co do gry Estończyka to wnosi on wiele jakości do gry, brak tylko w drużynie gospodarzy skutecznej strzelby, która zacznie wykorzystywać stwarzane okazje przez kolegów.
Pogoń w pierwszym meczu też zagrała przyzwoicie mimo porażki 1-2 z Wisłą K. Portowcy zapewne będą chcieli uniknąć drugiej porażki z rzędu i podejdą wysoko pod przeciwnika. Mecz powinien rozstrzygnąć się w środkowej strefie boiska. Kto uzyska tutaj przewagę powinien rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść. Spodziewam się sporo walki właśnie w środkowej strefie stąd typ na ilość fauli.
Portowcy w spotkaniu z Wisłą popełnili ich sami aż 22 co daje duże nadzieje, że dzisiaj będzie podobnie a i Piast grając u siebie powalczy o pierwszy zwycięstwo i też trochę przewinień dorzuci (wszak w poprzednim sezonie byli najczęściej faulującą drużyną w Ekstraklasie).

Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków
Typ: powyżej 4,5 żółtych kartek ✅
Kurs: 1,85
STS
W drugiej kolejce system VAR zostanie zastosowany w dzisiejszym meczu i ponownie gdy sędzią spotkania będzie Szymon Marciniak. W debiucie nie miał okazji się wykazać ale dzisiaj kto wie jak będzie.
Lechia u siebie mocna, będzie chciała zgarnąć kolejne 3 punkty. Cracovia po spotkaniu z Piastem powinna się cieszyć, że nie przyjeżdża do Gdańska z 0 na koncie.
Spotkania między tymi drużynami często obfitują w dużą ilość kartek. Przy jakiś kontrowersjach czy niejasnych sytuacjach, które będą wymagały użycia VAR zawodnicy jednej jak i drugiej drużyny mogą wywierać presję na Marciniaku, mogą pojawić się dyskusję a co za tym idzie jakieś kartki.
Sam Marciniak w poprzednim sezonie nie szczędził zawodnikom żółtych kartoników i pokazał im w sumie 104 (6 za dyskusje) przy średniej 4,54 na mecz.
 
B 19

bernabeusz

Użytkownik
15:30 Piast - Pogoń 1-2
Typ: Piast
Kurs: 2,1
bet365


Kolejne spotkanie Polskiej Ekstaklasy . Wczorajsze rezultaty udalo sie przewidziec dzis polecam do grania mecz Piast-Pogoń. W pierwszych meczach Piast zremisował tylko w Cracovii 1-1 choc powinni ten mecz wygrac , a Pogoń przegrala 2-1 u siebie z Wisłą. Po tych dwoch meczach moge powiedziec wg mojej oceny ze lepiej sie prezentuje ekipa z Gliwic. Pogoń mnie nie zachwycila , a ponadto znow po weekendzie maja ich wzmocnic kolejni gracze. To wg mnie nie dobrze wplywa na regularnosc druzyny bo trener musi zmieniac sklad co chwile.Ekipa ze Szczecina wg mnie nie ma za bardzo czym straszyc z przodu ,a tacy zawodnicy jak Zwoliński to sie nadają do gry w 1 lidze: ). Dzis w ekipie z Gliwic zabraknie pewnie Gerarda Badii ale Jankowski pownien go dobrze zastapic, a Zivec powinien cos strzelic z przodu . Jak dla mnie Piast w tym sezonie to moze byc ciche objawienie tego sezonu , ale zobaczymy .... Licze ze Piast spokojnie dzis wygra 2:0

Smieszny meczyk , jedni gorsi od drugich---&gt; W nastepnej kolejce ostry ... Pogoń bo obrona to dno Pogoni a jeszcze zalosni pilkarze Piasta nie umieja tego wykorzystac
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:30 Wisła - Lech
Typ: 2 ⛔
Kurs: 1.98
buk: bah
Wynik:​

W ekipie Wiśle Płock ostatnio było głośno. Dużo osób nie potrafi się dalej pogodzić ze zwolnieniem Marcina Kaczmarka, a tydzień temu Nafciarze ulegli praktycznie bez walki Lechii 0:2. Wydaje mi się, że to dopiero początek czarny chmur nad ekipą gospodarzy. Nie oszukujmy się, ale Wisła zagrało słabo. Teraz mieli kolejny tydzień na poprawę swojej gry, ale czy tak naprawdę tego chcą, skoro w klubie rządzą piłkarze. Lech w pierwszej kolejce niespodziewanie zremisował z beniaminkiem Sandecją 0:0. Można powiedzieć, że Lech bił głową w mur, bowiem Sandecja nastawiła się tylko na gry z kontry, ale brawa się należą dla nich za szczelną obronę. W środku tygodnia Lech rozegrał rewanżowe spotkanie w ramach LE, gdzie zwyciężył 2:0 i awansował dalej. Taka wygrana z pewnością wpłynie pozytywnie na Kolejorza, który jutro powinien odnieść zwycięstwo. W końcu zobaczyliśmy skutecznego Lecha, który strzelił dwie bramki. Bardzo dobrze wyglądają Makuszewski i Nielsen. Napastnik Lecha wychodząc na boisku wygląda bardzo dobrze naładowany. Lech niestety będzie musiał sobie radzić bez Darko Jevticia (dyskwalifikacja + kontuzja). Zabraknie też Vernona De Marco i Niklasa Barkrotha (uraz). Pomimo tych braków Bjelica ma na tylu zawodników aby załatać te dziury. Lech jutro powinien być zespołem dominującym, który od początku narzuci swoje tempo i styl. Kolejorz powinien być podwójnie zmotywowany bowiem dziś punkty pogubiły zespoły, które w pierwszej kolejce sięgnęły po trzy punkty.
18:00 Jagiellonia - Górnik Zabrze
Typ: 2X ⛔
Kurs: 1.98
buk: bah
Wynik: 2:1​

Po tym co stało się w czwartek, białostoczanie są winni kibicom zwycięstwo. Ja jednak idę w drugą stronę, bowiem bukmacherzy widać dalej nie doceniają Zabrzan. Górnik tydzień temu rozbił obecnego mistrza Legię 3:1. W ich grze było widać duże zaangażowanie i swobodę. Myślałem, że Ci młodzi chłopacy wyjdą sparaliżowani, ale tak nie było. Wysokie aspiracje w tym sezonie potwierdził król strzelców I ligi Igor Angulo, który w pierwszym spotkaniu strzelił dwa gole. Pewnie w defensywie zagrali po raz pierwszy w Górniku sprowadzeni Mateusz Wieteska i Michał Koj. Można tak wychwalać i wychwalać, ale teraz czas najwyższy na potwierdzenie tego co stało się tydzień temu w Zabrzu. Zabrzanie na wyjazdach z pewnością nie będą grali tak ofensywnie jak u siebie i mecz w Białymstoku będzie niezłym testem. Co słychać u gospodarzy?. Wszyscy chyba jak najszybciej chcą zapomnieć o eurowpierd***. Tydzień temu Jaga skromnie wygrała 1:0 z Termalicą, lecz ich gra dalej pozostawia wiele do życzenia. Pokazał to dwumecz z Qabalą. Na dodatek jutro trener gospodarzy będzie musiał sobie radzić bez Marka Wasiluka, Piotra Tomasika, Przemysława Frankowskiego i Jacka Góralskiego (kontuzje). Brak kilku podstawowych graczy stawia tutaj Górnik w naprawdę dobrej sytuacji przed jutrzejszym meczem. Na ławkę powraca również trener Brosz, który to wszystkiemu będzie przyglądał się z bliska. Stadion w Białymstoku jest trudnym terenem, lecz Górnik jeśli zagra z taką determinacją co w pierwszym spotkaniu to jest w stanie wywieźć cenny punkt z którego z pewnością wszyscy się będą cieszyć.
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze (niedziela godz. 18:00)
Typ: Obie strzelą ✅
Kurs: 1.7
Bukmacher: Fortuna

Po odpadnięciu z europejskich pucharów, Jagielloni pozostają rozgrywki wyłącznie na podwórku krajowym. Słaby drugi występ przeciwko Gabali pokazał, że Jaga nie była gotowa na fazę grupową europejskich pucharów. Górnik natomiast w swoim pierwszym meczu zaskoczył Legię jak i pewnie swoich kibiców. Mądra gra, szybkie przerywanie akcji oraz król strzelców poprzedniego sezonu dali Górnikowi 3 punkty.
Zacznę może od drużyny trenera Brosza. Gdy w Zabrzu zobaczyli na początku lipca terminarz ekstraklasy i zerknęli na 1 kolejkę to w całym Zabrzu zapewne wszyscy żyli od tego momentu tym szczególnym meczem. Pamiętacie może sezon w którym Lech zdobywał mistrza kraju, w jednych z ostatnich kolejek pokonał wysoko drużynę z Zabrza, by ta tydzień później grała na całego przy Łazienkowskiej, mając wyrywać punkty Legionistą. Niestety Zabrzanie przegrali tamten mecz i liczyłem na rewanż właśnie w 1 kolejce. Jednak Zabrzanie od tamtego czasu zdążyli spaść z ekstraklasy i w tym roku awansować. Zmienił się trener, zmienili się zawodnicy ale pozostał ten sam klimat co na starym stadionie Zabrzan. Przejdę może do meritum. W meczu Legią szczególnie podobało mi się to, że Górnik nie czekał co będzie robić Legia. Owszem, były momenty gdzie legioniści utrzymywali się przy piłce, grając atakiem pozycyjnym. Ale to co robił Górnik, wyszedł pewny siebie na mistrza kraju, szybkie doskoki do zawodników ofensywnych już na 20-25m były obrazkiem szczególnym tego meczu. Kolejnym dobrym elementem były stałe fragmenty gry. Kurzawa wykonywał je bardzo dobrze co przełożyło się na bramkę. Nawet atak pozycyjny przez Górników był wykonywany szybko, po stracie szybkie przerwanie akcji rywali. Nie zapominajmy o kontratakach po których padały również gole. Moim zdanie Górnik zagra identycznie jak z Legią. Da Jadze miejsce i postara się kontratakować. Z zawodników za mecz Legią należy pochwalić parę środków pomocników: Żurkowski oraz Ambrosiewicz. Ich spokój i mądre zagrania mogą trenera Brosza napawać optymizmem.

Drużyna gospodarzy przegrała dwumecz z drużyną Gabali. Na forum dało się przeczytać przed pierwszym meczem, że drużyna z Azerbejdżanu jest faworytem do awansu. Myślę, że to 1:1 trochę przyćmiło spojrzenie na rewanż gdzie większość ludzi szło w wygraną Jagi. Fakt, remis bramkowy w pierwszym meczu + mnóstwo wypracowanych sytuacji mogło się przełożyć na co najmniej 2, może 3 gole więcej dla Jagi. Wtedy każdy w Polsce byłby spokojny o awans. Natomiast mecz z Termalicą mógł mieć inny przebieg niż miał on w rzeczywistości. Kilka dobrych sytuacji bruk Betu, dodatkowo szczęście Kelemena nie mogło dać pewnych 3 punktów, które de facto wywieźli białostoczanie po wykorzystanym rzucie karnym. Moje spostrzeżenia do tej pory to to, że Jaga nie jest w mega dyspozycji. Ma problemy z atakiem pozycyjnym co przekłada się na bardzo małą ilość szans bramkowych. Trener Bjelica powiedzał, że jego drużyna za 14 dni będzie w formie. Mam wrażenie, że drużyna Jagi także za kilkanaście dni będzie dojdzie do wyższej formy (szkoda tylko, że będzie ona widoczna na płaszczyźnie krajowej). Po meczu w czwartek możliwe są zmiany. Podczas jeszcze pierwszej połowy zszedł Mystkowski (podobnież jakiś uraz). Ciekaw jestem czy od pierwszej minuty zobaczymy Sheridna czy jednak Sekulskiego. Jeżeli ktoś lubi statystyki to dodam jeszcze, że tylko 4 spotkania Jaga kończyła bez strzelonej bramki przy własnej publiczności. (Na 19 spotkań w sezonie 16/17)
Konkluzja: Fortuna wystawiając kursy odpowiednio 1.8 3.55 4.3 stawiają za faworyta drużynę z Białegostoku. Trudno się z tym nie zgodzić, jednak nie wiemy jak zagra na wyjeździe Górnik, który z Legią pokazał, że umie grać w piłkę. Trudno wybrać coś na to spotkanie jednak both to score wydaję się być najodpowiedniejszą opcją.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Polska, Ekstraklasa
Godzinna: 15:30
Spotkanie: Płock-Poznań
Typ: 2/2 ⛔
Kurs: 3.10
Bukmacher: Fortuna
Analiza: 2 Kolejka polskiej ekstraklasy piłkarskiej w której ekipa Płockiej Wisły po raz kolejny zagra na swoim stadionie, tym razem ich rywalem będzie drużyna Poznańskiego Lecha. Goście od początku są faworytem do zdobycia kompletu punktów. W pierwszym meczu niespodziewanie na swoim stadionie zaledwie podzielili się punktami z beniaminkiem z Nowego Sącza , tym razem na pewno będą chcieli sięgnąć po komplet punktów , na tym stadionie gdzie w poprzedniej kolejce ze zdobyciem 3 punktów większych problemów nie miała drużyna Gdańskiej Lechii, która wygrała tutaj 0:2 . Goście są po spotkaniu pucharowym z Haugesund i muszą radzić sobie bez Jevticia , który złapał kontuzję w poprzednim spotkaniu. Patrzyłem na ostatnie 7 spotkań zespołu z Płocka na swoim stadionie i wygrali oni tylko 1 z nich , goście z Poznania na wyjazdach radzili sobie trochę lepiej, myślę że w dniu jutrzejszym to Lech zdobędzie 3 punkty ale gospodarze na swoim stadionie przynajmniej jednego gola będą w stanie strzelić ponieważ już w meczu z Lechią mieli ku temu okazję nawet grając w osłabieniu, dlatego mój typ na to spotkanie to wygrana gości 1:2.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Dalej widzę typy na Lecha, a w analizach nic o składach.
Jeśli sprawdzi się prawdopodobny skład Lecha to nie licząc pozycji bramkarza, będzie się on praktycznie całkowicie różnił od tego z rywalizacji z Haugesund. Nie zagra Gytkjaer, Jevtic, Situm, Makuszewski, Trałka, Gumny i L.Nielsen. Więc jak pisałem z huraoptymizmem nie ma co przesadzać.
Przewidywany skład:
KKS Lech: Putnocky - Dilaver, Janicki, Vujadinović, Kostevych - Tetteh, Gajos - Rakels, Majewski, Radut - Nielsen.
Debiut dwóch środkowych obrońców. Obaj doświadczeni i zagrali ze sobę w meczu rezerw, ale jednak..
Już wczoraj na przykładzie Legii i jej składu było widać jakie póki co są priorytety.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Słuchajcie, co Wy piszecie o Lechu? Lech ma dobrych zmienników. Nawet jak nowi to grać coś potrafią. Ogórkiem nikt nie jest.
Napiszcie coś o Wiśle Płock,który wg.mnie ma nędzny skład i w tym sezonie będzie walczyć o utrzymanie w lidze.
W Sparingu dostali od Pogoni Siedlce 3 gole i oglądałem tamto spotkanie. Żenada.
W środku tam nie ma kto grać. Furman znów coś odpierdoli pewnie, bo to nie jest piłkarz, tylko piłkarzyk.
Zresztą pokazali z Lechią jak grają i jak są w stanie grać.
A Lech lubi coś zagrać fajnego na wyjeździe jak nikt się nie spodziewa łatwej przeprawy. Np. w zeszłym sezonie z Piastem, właśnie z Wisłą Płock itp. Bo rywale myślą, że są w stanie ukłuć Lecha od początku, tym bardziej grając u siebie i nadziewają się na kontre lepiej wyszkolonych technicznie piłkarzy Lecha i ta kontra potem otwiera mecz, a dla Lecha tak najlepiej.
Natomiast inna sprawa jak Lech musi atakować cały mecz, bo rywale się bronią, to wtedy mogą być męczarnie jak tydzień temu u siebie z Nowym Sączem. A dzisiaj to Wisła Płock musi coś ukulać jakieś punkty, więc chcą czy nie chcą muszą zaatakować grając u siebie. Idealna sytuacja na kontry dla Lecha.
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Dalej widzę typy na Lecha, a w analizach nic o składach.
Jeśli sprawdzi się prawdopodobny skład Lecha to nie licząc pozycji bramkarza, będzie się on praktycznie całkowicie różnił od tego z rywalizacji z Haugesund. Nie zagra Gytkjaer, Jevtic, Situm, Makuszewski, Trałka, Gumny i L.Nielsen. Więc jak pisałem z huraoptymizmem nie ma co przesadzać.
Przewidywany skład:
KKS Lech: Putnocky - Dilaver, Janicki, Vujadinović, Kostevych - Tetteh, Gajos - Rakels, Majewski, Radut - Nielsen.
Debiut dwóch środkowych obrońców. Obaj doświadczeni i zagrali ze sobę w meczu rezerw, ale jednak..
Już wczoraj na przykładzie Legii i jej składu było widać jakie póki co są priorytety.
Situma niema jakas kontuzja czy co?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Mam pytanie z innej beczki. Orientuje się ktoś w których meczach ekstraklasy w tej kolejce bedzie dostepny system var ?
W tej kolejce był wykorzystywany w meczu Lechia - Cracovia. Notabene pomógł w ocenie dwóch sytuacji, gdzie Cracovia zdobyła bramki.
Więc w innych meczach 2 kolejki już nie zostanie VAR wykorzystany. Pozdrawiam
 
P 29

przem_l

Użytkownik
Wisła Płock - Lech Poznań
Typ: 2⛔
Kurs: 2 fortuna

Analizę mojego zakładu rozpocznę od Wisły Płock.
Drużyna w rozsypce. Jerzy Brzęczek został zatrudniony 3 dni przed meczem z Lechią. On jeszcze nawet całych 2 tyg nie przepracował z zespołem. Nie oszukujmy się Brzęczek jeszcze nie odcisnął piętna na tej drużynie. Będzie bazował na tym co wypracował poprzedni trener Kaczmarek. Jedyne co może spowodować że piłkarze Płocka wygrają to efekt nowej miotły, którego w pierwszym meczu widać nie było.
Co do Lecha to posłużę się cytatem kolegi wyżej.
Dalej widzę typy na Lecha, a w analizach nic o składach.
Jeśli sprawdzi się prawdopodobny skład Lecha to nie licząc pozycji bramkarza, będzie się on praktycznie całkowicie różnił od tego z rywalizacji z Haugesund. Nie zagra Gytkjaer, Jevtic, Situm, Makuszewski, Trałka, Gumny i L.Nielsen. Więc jak pisałem z huraoptymizmem nie ma co przesadzać.
Przewidywany skład:
KKS Lech: Putnocky - Dilaver, Janicki, Vujadinović, Kostevych - Tetteh, Gajos - Rakels, Majewski, Radut - Nielsen.
Debiut dwóch środkowych obrońców. Obaj doświadczeni i zagrali ze sobę w meczu rezerw, ale jednak..
Już wczoraj na przykładzie Legii i jej składu było widać jakie póki co są priorytety.
Nie sądzę aby Bielica majstrował przy obronie. Zwróciłem uwagę na 5 ostatnio spotkań Lecha. Obrona była prawie nie zmieniana. Jedyna zmiana to Trałka na środku obrony, co moim zdanie kompletnie nie wyszło. W ostatnich 2 meczach obrona grała taka sama. Bielica dobrze wie że zgranie w obronie jest bardzo ważne.
Przechodząc do części ofensywnej to taj zmian spodziewać się trzeba. Jevtić kontuzja co jest bardzo dużą stratą dla ofensywy Lecha, ale kontuzja jednego to szansa dla drugiego. Mam nadzieje że w tym meczu pokarze się w końcu z dobrej strony Radut. Również pokładam wielkie nadzieje w Nielsenie. Podobno odżył po bramce w LE i na treningach to pokazywał. Oby pokazał to też na boisku. Uważam że Lech ma szeroką kadrę i to jest jego atut. O zmęczeniu nawet nie chce słyszeć. Może wie ktoś kogo wziął Bielica do Płocka? Ja nie mogłem się doszukać dlatego takie moje spekulacje.
Co do meczu z Sandecją to trzeba przyznać że Lech mógł to wygrać i miał na to dobrze wypracowane okazję. Wspomnę tylko o 2 sytuacjach Majewskiego, które powinien zamienić na bramkę. Każdy dobrze wie że mecze z beniaminkami na starcie sezonu są bardzo trudne.
w meczu może się wydarzyć wszystko, ale patrząc na oba zespoły Lech nie ma prawa przegrać albo zremisować. Nie z takim klubem który stworzył takie bagno tuż przed startem sezonu.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Jagiellonia - Górnik Zabrze
Typ: powyżej 28,5 fauli ✅ 16-23
Kurs: 1,8
STS
W tej parze idę ponownie w stronę fauli.
Jagiellonia już ma z głowy rywalizację w pucharach także może skupić się już na lidze. Zapewne przed rewanżem nikt w Białymstoku nie zakładał odpadnięcia na tym etapie tym bardziej, że z wyjazdu przywieźli korzystny rezultat 1-1.
Górnik dla jednych niespodziewanie dla innych nie pokonał aktualnego Mistrza Polski Legie 3-1. Jak gra Legia po meczach pucharowych można porównać z zeszłym rokiem. Najczęściej porażka w lidze jak grają na wyjeździe, remis jak grają u siebie. W pierwszych dwóch kolejkach tą prawidłowość tylko potwierdzili.
Piłkarze gospodarzy zapewne w nogach czują jeszcze czwartkowe starcie, dzisiaj mogą trochę nie nadążać za szybkimi zawodnikami gości jak np. napastnik Angulo, który dwa razy urwał się obrońcom Legii i zdobył 2 bramki. Z kolei goście w meczu z Legią przyjęli defensywną taktykę licząc na kontry co przyniosło oczekiwany efekt. Dzisiaj zapewne ponownie ustawią się defensywnie licząc na zabójcze kontry. W meczy z Legią popełnili aż 24 faule i dzisiaj może być podobnie. Zmęczeni i może trochę rozbici gospodarze powinni dołożyć też dzisiaj trochę przewinień do ogólnego bilansu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Słuchajcie, co Wy piszecie o Lechu?
A co takiego piszemy? Tyle tylko, że dziś może wystąpić mocno zmieniony skład. Bo niektórzy jakby nie byli tego świadomi. Nawet jeśli, dalej jest faworytem.
Ps. Situm zdrowy, po prostu dziś moze odpoczywac na ławcę.
 
L 6

lukas89kce

Użytkownik
Jagiellonia Bialystok - Górnik Zabrze
Typ : Górnik lub remis ⛔
Kurs : 1.9
Betfair
Dla Jagiellonii mecz z Górnikiem Zabrze bedzie szóstym meczem od 29 czerwca. Biorac pod uwage dosc krótki okres przygotowawczy Jagi , zmiane trenera w przerwie miedzysezonowej , a takze kilka kontuzji - stawiam tutaj na to ze Górnik tego meczu nie przegra. Kilku pilkarzy Jagielloni zagralo pelne 450 minut od poczatku sezonu i mysle ze trener bedzie musial dokonac kilku zmian by dac odpoczac swoim pilkarzom. W meczu z Termalica bylo kilka zmian w skladzie , sadze ze w meczu z Górnikiem równiez bedzie i ten sklad nie bedzie optymalny.
Górnik podbudowany meczem z Legia , nie da sobie zrobic tutaj krzywdy.
Dla mnie bet dnia
 
S 112

staruch

Użytkownik
Wisła Płock - Lech Poznań
Typ: 2
Kurs: 2 fortuna


Analizę mojego zakładu rozpocznę od Wisły Płock.
Drużyna w rozsypce. Jerzy Brzęczek został zatrudniony 3 dni przed meczem z Lechią. On jeszcze nawet całych 2 tyg nie przepracował z zespołem. Nie oszukujmy się Brzęczek jeszcze nie odcisnął piętna na tej drużynie. Będzie bazował na tym co wypracował poprzedni trener Kaczmarek. Jedyne co może spowodować że piłkarze Płocka wygrają to efekt nowej miotły, którego w pierwszym meczu widać nie było.

Co do Lecha to posłużę się cytatem kolegi wyżej.

KKS Lech: Burić – Gumny, Janicki, Dilaver, Kostevych – Tetteh, Majewski – Rakels, Radut, Situm – Nielsen.


Nie sądzę aby Bielica majstrował przy obronie. Zwróciłem uwagę na 5 ostatnio spotkań Lecha. Obrona była prawie nie zmieniana. Jedyna zmiana to Trałka na środku obrony, co moim zdanie kompletnie nie wyszło. W ostatnich 2 meczach obrona grała taka sama. Bielica dobrze wie że zgranie w obronie jest bardzo ważne.

Przechodząc do części ofensywnej to taj zmian spodziewać się trzeba. Jevtić kontuzja co jest bardzo dużą stratą dla ofensywy Lecha, ale kontuzja jednego to szansa dla drugiego. Mam nadzieje że w tym meczu pokarze się w końcu z dobrej strony Radut. Również pokładam wielkie nadzieje w Nielsenie. Podobno odżył po bramce w LE i na treningach to pokazywał. Oby pokazał to też na boisku. Uważam że Lech ma szeroką kadrę i to jest jego atut. O zmęczeniu nawet nie chce słyszeć. Może wie ktoś kogo wziął Bielica do Płocka? Ja nie mogłem się doszukać dlatego takie moje spekulacje.

Co do meczu z Sandecją to trzeba przyznać że Lech mógł to wygrać i miał na to dobrze wypracowane okazję. Wspomnę tylko o 2 sytuacjach Majewskiego, które powinien zamienić na bramkę. Każdy dobrze wie że mecze z beniaminkami na starcie sezonu są bardzo trudne.

w meczu może się wydarzyć wszystko, ale patrząc na oba zespoły Lech nie ma prawa przegrać albo zremisować. Nie z takim klubem który stworzył takie bagno tuż przed startem sezonu.
Skład Lecha:
Burić – Gumny, Janicki, Dilaver, Kostevych – Tetteh, Majewski – Rakels, Radut, Situm – Nielsen.
 
P 29

przem_l

Użytkownik
Skład Lecha:
Burić – Gumny, Janicki, Dilaver, Kostevych – Tetteh, Majewski – Rakels, Radut, Situm – Nielsen.
Przewidywany skład:
KKS Lech: Putnocky - Dilaver, Janicki, Vujadinović, Kostevych - Tetteh, Gajos - Rakels, Majewski, Radut - Nielsen.
Ten skład co ja cytował od kolegi kfjatek różni sie z tym co ty wkleiłeś cytując mój post.
Chyba chciałeś zrobić sensacje że niby kolega sie nie pomylił.
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Jagiellonia Bialystok - Górnik Zabrze
Typ : Górnik lub remis
Kurs : 1.9
Betfair

Dla Jagiellonii mecz z Górnikiem Zabrze bedzie szóstym meczem od 29 czerwca. Biorac pod uwage dosc krótki okres przygotowawczy Jagi , zmiane trenera w przerwie miedzysezonowej , a takze kilka kontuzji - stawiam tutaj na to ze Górnik tego meczu nie przegra. Kilku pilkarzy Jagielloni zagralo pelne 450 minut od poczatku sezonu i mysle ze trener bedzie musial dokonac kilku zmian by dac odpoczac swoim pilkarzom. W meczu z Termalica bylo kilka zmian w skladzie , sadze ze w meczu z Górnikiem równiez bedzie i ten sklad nie bedzie optymalny.
Górnik podbudowany meczem z Legia , nie da sobie zrobic tutaj krzywdy.
Dla mnie bet dnia
X2 na żaboli w Białymstoku betem dnia? Gratuluję poczucia humoru.
Wszyscy jarają się tym, że bankrut pokonał w 1 kolejce legie. Co ta legia jest warta to pokazała wczoraj z daremną Koroną i pokaże z Astaną. Jaga ma już święty spokój z pucharami. Mogą zająć się ligą. Nie mówię, że Jaga wygra na 100% ale pisanie, że X2 w tym meczu to bet dnia zakrawa na kpinę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Mecz Jagiellonia - Górnik najlepiej odpuścić. Miałem najpierw stawiać tak, jak większość tutaj piszących na X2, ale potem stwierdziłem, że nie wiadomo, czy Górnik taki silny, czy Legia taka słaba i podobnie ma się sprawa z Jagą. W naszej lidze ciężko utrzymać formę i widać to było choćby w obu meczach Wisły Kraków - wygrała oba, ale styl tych zwycięstw diametralnie różny. Podobnie Lechia Gdańsk. Dlatego na to spotkanie najlepiej po prostu nic nie stawiać i obejrzeć na spokojnie, licząc na dobry (w końcu) mecz i wyciągając z niego wnioski na przyszłe kolejki ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom