>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. kolejka LOTTO Ekstraklasy (27.07-30.07.2018)

Status
Zamknięty.
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Jak dla mnie świetny zakład na under 9,5 RR @1.84
Ja pobieram jak najbardziej ostatnim razem w 2016 roku udało się pokryć linię a tak to przeważnie jest underowo do tego ta temperatura da trochę od siebie i nie przewiduję tutaj jakichś rajdów skrzydłami i nabijanie rogów, generalnie wydaję mi się ten mecz underowy i może nawet skuszę się na mniejsze linie po atrakcyjnych kursach.
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Pogon lubi tracić gole w końcówkach. W poprzednim sezonie chyba z 10 niewygranych spotkań w których przeciwnik strzelał w ostatnim kwadransie. Jeśli będzie skromne 1:0 i 10 minut do końca, warto próbować Piast strzeli.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Pogoń Szczecin vs Piast Gliwice 0-2
Over 2.5 @ 2.03 ⛔ 2
Over 2.0 @ 1.54 ▶ 2
lvBET
edit: Szkoda Overa, ale Pogoń z taką obroną daleko nie zajedzie

Osobiście gram over, widzę, że raczej patrzycie na to spotkanie underowo, wiadomo pogoda, Pogoń bez Buksy, ja jednak poszedłbym w over.
Pogoń w pierwszym spotkaniu z beniaminkiem zawiodła, nie ma co ukrywać, pierwsza połowa dobra w ich wykonaniu, Majewski z Buksą pokazali, że świetnie rozumiejąsię na boisku, dzisiaj ten drugi nie zagra, zostaje Majewski, który będzie musiał pokazać, że jest liderem zespołu, na jakiego go kreowały media przychodząc do Szczecina.
W meczu z Miedzią zabrakło szczęścia i koncentracji -&gt; 15 strzałów i tylko 3 w bramkę i 12 niecelnych , co samo przez się uniemożliwia zdobycie bramki. Druga połowa była już bardziej na chodzonego, pierwsza na adużym tempie, co odbiło się później na kondycji, no cóż ;). Pogoń pozwalała Miedzi na dużo, a para stoperów Dvali i Walukiewicz była mocno niepewna , przez co już w pierwszej połowie Miedź mogła zdobyć bramkę, ale tutaj było to samo co w przypadku Pogoni większość strzałów niecelnych.
Na mecz z Piastem wychodzą identycznie, będzie się działo.
Skład: Bursztyn - Nepsuj, Dvali, Walukiewicz, Nunes - Hołota, Kozulj - Blanik, Majewski, Drygas - Frączczak
Co do Piasta - mecz z drugim beniaminkiem - Zagłębiem Sosnowiec, cóż, nie wiem co o tym sądzić w mojej opinii Zagłębie to jeden z najsłabzych o ile nie najsłabsza ekipa w tym sezonie, mecz z Lubinem pokazał, że będzie im mega ciężko i o ile trener Dudek nie wymyśli czegoś konstruktywnego oprócz obrony, będzie trudno o co kolwiek. Piast też nie zagrał najlepiej, piękny strzał Jodłowca zapewnił 3 punkty gościom,
W mojej opinii wynik lepszy od gry. I ten sam syndrom co Pogoń dopadł Piasta - 18 strzałów i tylko 2 celne, 16 niecelnych, to jest przecież dramat, Piast miał szczęście że dwa strzały były zakończone bramką.
Ciekawie pokazał się Parzyszek w końcówce spotkania, szarpnął kilka razy, będą z niego ludzie. Ogólnie potencjał w ataku ta drużyna ma i dziwi mnie to, że radzą sobie ledwo z ekipami typu Zagłębie S. Szkoda też, że moc Fornalika przestała działać, kiedyś piłkarze, któzy u niego trenowali, zabijali się, aby pokazać się trenerowi, podium z Ruchem , selekcjoner, a teraz ot zwykły trener Ekstraklasowy.
Skład: Szmatuła - Kirkeskov, Czerwiński, Sedlar, Pietrowski - Felix, Jodłowiec, Dziczek, Mak - Valencia, Papadopoulos
Osobiście wydaje mi się również, że dzisiejszy mecz może wygrać Piast, głównie upatrywałbym to w postawie obrony Pogoni, ale tego nie gram akurat, nie jestem do końca przekonany patrząc i analizująć to, jak sami wiecie w naszej lidze nie ma słabych drużyn ????
Pogoń bez Buksy i Fojuta, Piast bez Badii.
Co do pogody - 29 stopni, 25 zapowiadane w okolicach zakończenia meczu.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Rozumiem Cię i szanuję Twoje zdanie i każdy ma prawo mieć własne, oczywiście ale moje zdanie jest takie, że Miedź nie pokazała też jakiejś super piłki - szczęśliwy gol w 90 minucie bo tak to trzeba przyznać i gol z karnego z Wisłą to póki co tyle jeśli chodzi o Miedź. Górnik wszyscy jadą, że nie dadzą rady itd a mimo to jeszcze w lidze nie przegrali - ok nie wygrali też ale mimo wszystko. Jaką macie pewność, że np w Legnicy za tydzień nie wyjdzie Angulo od 1 minuty i ta gra będzie wyglądać dużo lepiej. Kurs pewno spadnie na Miedź a wtedy ja zaatakuję na Górnik bo dla mnie osobiście nie odstają a na pewno nie odstają od Miedzi.
Każdy gra to co chce i każdy pisze tak jak uważa ????
I na tym polega kulturalna wymiana poglądów :highhive: Czy Angulo zagra od 1 minuty pewnie będzie zależało od wyniku meczu rewanżowego z Trencinem. Z drugiej strony nie wiem dlaczego Brosz w lidze zostawia go na ławce, wprowadzając do gry dopiero w drugiej połowie, przecież dla zawodnika nie ma nic lepszego niż tylko regularne występy aby być w rytmie meczowym, chyba że jest jakiś uraz o którym nikt nie informuje. Co do gry Górnika, sam Żurkowski meczu nie wygra, wczoraj było widać jak bardzo się stara ale w końcówce już chyba miał dosyć i opadł nieco z sił. Mimo wszystko Miedź będzie miała o wiele łatwiej w tym spotkaniu, tydzień przerwy i spokojny trening, Górnik mecz w czwartek w pucharach i znaczny ubytek sił.
Z innej beczki, Piast po dwóch spotkaniach ma na koncie 6 pkt i to po dwóch wyjazdach, szczerze to nie liczyłem na taki wynik i chyba nikt z obstawiających również, teraz 2 mecze domowe i zobaczymy jak to dalej się ułoży ????
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Podsumowanie 2 kolejki:
Na wstępie przypomnę jeszcze raz tylko kilka podstawowych zasad, żeby być klasyfikowanym w konkursie Króla Ekstraklasy należy:
* podać typy z minimum 2 meczy danej kolejki
* na jeden mecz możemy dać max 2 typy, w przypadku podania więcej trzeba przy wybranych dwóch dopisać KE, w innym wypadku typy nie biorą udziału w zabawie
* jeżeli podajemy na mecz typ łaczony, np remis i under 2,5 gola to nie możemy z tego meczu podać już innego typu
* przy każdym typie musi być podany dokładny kurs oraz bukmacher z jakiego jest kurs (w tej kolejce kilka osób nie podalo, ale jako, że jest to 1 kolejka warunkowo zaliczył i do zainteresowanych wysłałem pw z informacją)
* typy rozliczacie sami do 24h od zakończenia ostatniego spotkania w kolejce
* to chyba najważniejsze niedociągnięcia, reszte info znajdziecie oczywiście w regulaminie KE, do którego należy się stosować
W 2. kolejce sklasyfikowani zostali następujący userzy:
1. ibis 100 pkt (272)
2. waldi1979 80 pkt. (242)
3. flamaster 60 pkt. (237)
4. ajayinho 50 pkt. (125)
5. esatyper 40 pkt. (80)
6. korbin88 30 pkt. (78)
7. seba23 20 pkt. (63)
8. zibi16 10 pkt. (58)
9. dobrarada 0 pkt. (6)
10. xbrajanx 0 pkt. (-32)
11. robson1416 0 pkt. (-300)
Tabela do wglądu w temacie Króla Ekstraklasy TUTAJ
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom