>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

2 kolejka Premier League [19-21 sierpnia 2017 r.]

Status
Zamknięty.
V 216

viewer12

Użytkownik
Ja tylko napisze, że kursy na Tottenham są chore, grać póki można! Chelsea aktualnie z jednym dostępnym pomocnikiem (Kante) i okrojoną kadrą, dodatkowo atmosfera w szatni jest coraz bardziej napięta (sami piłkarze domagają się transferów, trener zresztą też, to zarząd leci w kulki), a po ostatniej obszernej wypowiedzi Costy można dowiedzieć się co nieco o Conte i jego podejściu do piłkarzy.
No i poza tym na wyjeździe z Tottenhamem Chelsea od pewnego czasu nie idzie, aczkolwiek jednym z czynników sprzyjających The Blues może być tymczasowy stadion Tottenhamu, na którym z kolei Spurs idize jak po grudzie (choćby wspominając mecze LM rozgrywane tam w poprzednim sezonie).
Ale 1.95? Promocja!
 
kriss_7 290

kriss_7

Użytkownik
Cześć! pierwszą kolejkę odpuściłem i trochę obserwowałem ????
Na pierwszy ogień Swansea vs United 2 (1,35 forbet)✅✅ dla mnie typ mega prosty, patrząc oczywiście po pierwszej kolejce. To co zagrało ostatnio United, to bajka. Nawet mało. Jednakże United przyzwyczaiło w ostatnich sezonach do gry w &quot;kratkę&quot; gdzie dobre występy były przeplatane tymi słabymi, mimo wszystko, uważam że wreszcie złapaliśmy stabilność, drużyna Fabiańskiego nie wyjdzie inaczej nastawiona niż na mecz ze świętymi. Dobrym typem jest over rożnych United, lecz tutaj poczekam aż forbet wystawi linie.
Burnley vs West Brom - 1x (1,30 forbet) ⛔ Tutaj typ bardziej po tym co Burnley pokazało w pierwszej połowie z Chelsea. Pod uwagę biorę tylko pierwszą połowę, dokładając drugą przemyślałbym granie w ich stronę. Podpieram się remisem.
Leicester vs Brighton 1DNB (1,30 forbet) ✅ - ten typ bardziej na &quot;czuja&quot; Lisy są rozgoryczone po porażce z Kanonierami, beniaminek niczym ciekawym mi nie zaimponował podczas meczu z $ity. Wydaje mi się, że dość łatwa wygrana byłego mistrza.
Daje nam to AKO: 2,3 iforbet - tak wiem, że granie po tak niskich kursach w Premier league może mocno się zemścić, ale staram się jak najbardziej uniknąć tego podatku.. ????

Typy bez analizy:
  • Tottenham win 1,9 - ogólnie w &quot;Czelsi&quot; niezły burdel się zrobił, w drugiej połowie z Newcastle Totki bardzo fajna gra!
  • Lukaku strzeli gola (brak kursu) pewnie około 1,7✅
  • City vs Everton X2 = bardziej typ przeciwko City, niż na Everton. Ale wydaje mi się, że Wayne może coś tam uciułać!
  • Zapomniałbym! Pogba dostanie żółtą kartę.. chłopak nadal macha tymi rękami i się rzuca, wydaje mi się, że żółtą kartą to norma w większości meczów.. ✅

Fajnie byłoby jakby temat się rozruszał, jednak najlepsza liga.. ????
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Totkom zmiana stadionu nie wyjdzie na złe. W mojej opinii, dzięki temu, że zachowali kadrę taką jaką mieli (nie licząc Walkera, którego to godnie zastępuje Trippier) w tym sezonie powalczą mocno o mistrza. Chelsea to nadal mistrz. Chelsea nadal ma Conte i Hazarda czy Kante ale wymienili zbyt znaczący trzon ekipy by od pierwszej kolejki iść jak burza.
Tottenham wygra - @2.00 (forBET)
 
gary-linker 69

gary-linker

Użytkownik
Masówka na Tottnam, ja jednak nie polecam, warto zwrócić uwagę na to, że do momentu czerwonej kartki nie mogli się oni przebić w meczu z newcastle, Chelsea natomiast mimo straty 2 graczy była bardzo bliska odrobienia strat w meczu z burnley. Dodać należy, że w tym sezonie the blues grali już na Wembley o stawkę, a Tottenham na razie gra dosyć ospale, chelsea po zimnym prysznicu z burnley, na pewno wyjdzie skoncentrowana i nastawiona na kontry.

Co do Burnley zaś liczę na podtrzymanie dobrej passy w meczach u siebie i ich zwycięstwo z west bromem, którego gra nie powala. No i oczywiście zwycięstwo z Chelsea na ST nie może być przypadkiem.
Burnley 1DNB 1.65 ForBet
 
asdabahasda 7

asdabahasda

Użytkownik
Tottenham vs Chelsea
BTS @1,66 Unibet
Wszyscy znamy ofensywny potencjał obu drużyn.
Z jednej strony Kane &amp; Ali &amp; Eriksen, a z drugiej no właśnie... teraz Willian &amp; Batshuay/Morata &amp; Kante/Boga.
Brak Cahilla wprowadzi trochę nieporządku w szeregi obrońców. Jednak on przejął pałeczkę po Terrym i ustawiał wszystkich obrońców.
Ciekawe jak wypadną koguty na Wembley. Jak wiemy nie grają na nim zbyt dobrze (ostatnie kwal. ligi europy)
Ostatnie mecze tych drużyn pokazały, że stać ich na gole,a stawka jak zawsze jest wysoka.
Brak Walkera nie jest dużą stratą, ponieważ młody Walker bardzo dobrze wczuł się w zespół i prowadzi grę do przodu. Ofensywny styl tych drużyn pozwoli temu typowi wejść.
Conte na pewno chce pokazać, że dalej zasługuje na miejsce w klubie, aczkolwiek kolejne porażki na pewno nie wpłyną dobrze na jego karrierę. Mimo braku transferów Kogutów, radzą sobie oni dobrze. Brakuje tylko Rose&#39;a, który może już wrócić na ten mecz.
Jeszcze jeden typ to Huddersfield @2,4 ????
 
polofcb 92

polofcb

Użytkownik
1. LFC win -1 (1.87)
2 . Sroki over 0,5 (1.42)
3. Lisy win (1.75)

razem 4,65

1. LFC będzie się rozpędzać bo wg mnie idą na 1-3 w lidze, pokazali z Watford że piła im chodzi, przegrywali dwa razy i wyszli na win okradziony bramką po spalonym w ost minucie. Widać team spirit

2. Czysto intuicyjny typ, dwa benjaminki, w skrajnie różnych nastrojach. Gram też x2 ale myślę brama dla Srok bardzo realna

3. Lisy pokazały z Arsenalem, że strzelać potrafią, gra się klei. Zakładamy że pokonają benjaminka.
Oczywiście to dopiero druga kolejka i możę być różnie ale coś trzeba wybrać ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Masówka na Tottnam, ja jednak nie polecam, warto zwrócić uwagę na to, że do momentu czerwonej kartki nie mogli się oni przebić w meczu z newcastle, Chelsea natomiast mimo straty 2 graczy była bardzo bliska odrobienia strat w meczu z burnley. Dodać należy, że w tym sezonie the blues grali już na Wembley o stawkę, a Tottenham na razie gra dosyć ospale, chelsea po zimnym prysznicu z burnley, na pewno wyjdzie skoncentrowana i nastawiona na kontry.
Polecam patrzeć szerszą perspektywą - nie tylko jednej kolejki. Koguty nigdy nie słynęły z dobrego wchodzenia w sezon ale wyniki mieli zadowalające. Co mnie bardziej obchodzi jest dużo bardziej przyziemne. Zeszłoroczny mecz na Stamford był bardzo wyrównany a zwycięstwo The Blues &quot;szczęśliwe&quot;. Na WHL zostali natomiast zmiażdżeni. Pochettino wie jak na nich grać. Poza tym w Chelsea nie dzieje się za dobrze. Dramka z Costą na pewno ma swoje reperkusje w szatni. Absencje Hazarda, Fabsa, Pedro i Cahilla to kolejne minusy. Myślicie, że Morata jest taki super? Alderweireld go zniszczy w niedzielę.

Dla mnie również kursy na Totki to promo.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Mecz w niedzielę wiec mecz bez gradu bramek.
Tottenham vs Chelsea. under 2.5 goli. 1.97 Fortuna.
Myślę,że zobaczymy tu znow pilkarskie szachy. Conte to nie jest trener,ktory co rusz bedzie zbieral baty. Jednak mecz z Newcastle pokazal,ze Defensywa Totkow swietnie prosperuje i Chelsea bedzie ciezko ten mur przebic. W dodatku problemy kadrowe graczy The Blus .. Mecz nie bedzie rozgrywany na WHL jednak kibice na pewno zaglusza stadion i pomagac bedą Kogutom, ale czy na tyle by gladko tu wygrac 3:0 ?? Nie wiem , ja tutaj stawiam na pilkarskie szachy, mecz gdzie obu druzynom ciezko bedzie sie przebic, swietnie broniacy Lloris i Courtouis. under mozliwy.
Czuć było,ze Tottenham polegnie 1:2 Chelsea, Konte nie przegrywa trzech meczy pod rząd..
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Póki co radzę uważać z graniem na Tottenham, gdyż sporo mówi się o tym, że Hazard i Bakayoko mają być gotowi na niedzielnę spotkanie. Pojawią się kadry to sam zdecyduję czy gram na gospodarzy, bo kurs kusi ewidetnie. Wiadomo jednak, że Bakayoko/Kante to może być duet, który mega ciężko będzie sforsować. Do tego nie wiadomo jak &quot;Koguty&quot; będą grały na Wembley, bo w zeszłym sezonie wyglądąło to słabo. Hazard to zawodnik, który sam potrafił wygrywać trudne mecze w poprzednim sezonie choć po kontuzji to zapewne nie to samo.

Poprzednia kolejka w moim typowaniu wyglądała dość słabo. Póki co ze stawką nie szarżuje, gram tylko jeden dubelek a reszta moich propozycji to tylko luźne przemyślenia.
Over 2.5 (LFC-CP) x Newcastle lub remis
AKO: 2.5/unibet
⛔
Ważne zdanie dla wszystkich fanów Premier League, którzy chcą grać Liverpool w tym sezonie. Wydaję mi się, że każdy kurs poniżej 1.6 na ich wygraną zupełnie nie jest do gry. Mega skrajny zespół, który potrafi pokonać każdego grając nawet słabo (wtorkowy mecz z Hoffenheim przy kursie 2.25) lub zremisować grając lepiej z Watfordem (kurs 1.55). Crystal Palace zagrało fatalnie w pierwszej kolejce i przegrało z beniaminkiem z Huddersfield aż 3-0. Nie stawia to ekipy Holendra w dobrej sytuacji przed drugą kolejką z Liverpoolem jednak warto wspomnieć, że &quot;The Reds&quot; mega ciężko się gra przeciwko Orłom. W poprzednim sezonie przegrali 1-2 na Anfield mimo tego, że prowadzili i byli zespołem lepszym. W oficjalnych spotkaniach u siebie &quot;The Reds&quot; nie wygrali z Crystal Palace od 2013 roku. Gram over, bo ofensywa Liverpoolu to aktualnie moim zdaniem jedna z najlepszych linii ofensywnych w całej europie. Zupełnie inaczej wygląda sprawa z defensywą, która w obu spotkaniach tego sezonu udowadnia, że można tam postawić pachołki i wyszłoby na to samo. Po stronie Orłów zapewne najwięcej problemów sprawią Benteke i Zaha, którzy są najlepszymi zawodnikami tej ekipy. Belg jest mega groźny w powietrzu, a Watford pokazał, że obrona Liverpoolu podczas stałych fragmentów gry jest żałosna. Po stronie &quot;The Reds&quot; ma kto strzelać bramki i osobiśćie nie zdziwię się jak to właśnie gospodarze pokryją nam sami over.
Drugi typ to moim zdaniem value. Co prawda spotkanie Huddersfield oglądałem tylko na skrócie i raczej nie mogę powiedzieć, że był to przypadek to sądzę, że nie są oni w lepszej sytuacji niż ekipa Beniteza. Newcastle grało naprawdę dobre spotkanie z Tottenhamem. Podczas piewszej połowy nie było widać, która ekipa jest beniaminkiem, a która wicemistrzem Anglii. Tak naprawdę wszystko zmieniło się w momencie, w którym Shelvey wyłączył mózg i nadepnął Alliego. &quot;Sroki&quot; dostały dwie bramki, a mimo to mieli swoje okazję do strzelenia gola. Przed sezonem wszyscy skazywali Huddersfield na ostatnie miejsce w lidzę, a po pierwszej kolejce, gdzie pokonali słabe Crystal Palace wielu zmieniło swoje zdanie o 180 stopni. Pamiętacie jak Hull rozpoczęło poprzedni sezon? Również od wygranej i to z mistrzem Anglii. Skończyło jak się skończyło, więc dla mnie stawianie gospodarzy w roli faworyta to głupota. Typowe spotkanie 50:50 nawet ze wskazaniem na Newcastle. H2H również potwierdza moje zdanie choć warto wspomnieć, że &quot;Sroki&quot; nie przegrały ani jednego spotkania w Huddersfield.

Swansea - United
Spotkanie, które rozpocznie tą kolejkę zmagań. Ogólnie nie wiem co mam myśleć na temat tego spotkania. Z jednej strony Swansea to dla mnie główny kandydat do spadku, a przecież jeszcze pozbyli się swojego lidera Sigurdssona. Z drugiej jednak strony nadal mam w głowie spotkania United z poprzedniego sezonu gdzie byli dużo lepsi od swoich rywali a i tak kończyło się 1-1. W meczu z WH byli dużo lepsi choć nie wiadomo jak skończyłoby się to spotkanie gdyby pod koniec pierwszej połowy &quot;Młoty&quot; strzeliły gola na 1-1. W sobotnim spotkaniu wiele zależy od tego kiedy strzelą pierwszego gola. Grałbym handi w stronę Diabłów ale chyba nie jestem jeszcze gotowy i troszeczkę poczekam.
Burnley - West Brom
Tutaj nie ma co się bawić w 1X2, bo to kolejne ze spotkań, w którym jest wszystko możliwe. Dla mnie 50:50 i tak naprawdę w stronę West Bromu jest Value. Gospodarze grali super na własnym boisku w poprzednim sezonie ale mieli być kolejnym zespołem, który jest kandydatem do spadku. Pokonali mistrza Anglii i ludzie widzą w nich zespół, który może walczyć o top10. Nie, zupełnie nie. Moim zdaniem Burnley to nadal rzemieślnicy, którzy będą mieli spory problem. Stracili tak naprawdę swojego najlepszego zawodnika Graya i Keane. Zostali ze świetnym trenerem, dużą ilością serca, które zostawią na boisku i ilością talentu równego 0. Fajny angielski zespół, ale jak Twoim najlepszy zawodnikiem jest Sam Vokes to raczej nie jesteś wstanie dużo zdziałać w perspektywie czasu. West Brom był identyczną drużyną jeszcze parę sezonów temu jednak aktualnie moim zdaniem są poziom wyżej. Kupili chociażby Jaya Rodrigueza, który tego talentu ma w sobie sporo, a do tego posiadają Philipsa, Wilsona czy Leko. Moim zdaniem są to dwie dobre mega podobne drużyny, które dużo bardziej wolą kopać się po nogach w środku pola niż tworzyć fantastyczne sytuacje. Nie mniej jednak lekkim faworytem dla mnie jest WBA i jak będę robił jakąś tasiemkę to napewno będę o tym pamiętał. Od siebie polecam grać tutaj kartki, bo paru rzemieślników zobaczymy, a przecież nikt tutaj nogi nie odstawi. Ten mecz będzie angielskim spotkaniem dla koneserów.
Over 3.5 kartki - 1.62/unibet ⛔

Southampton - West Ham

Pisałem o tym w poprzedniej analizie i w typach długoterminowych. Próbuję West Ham z podpórką, ale tylko w jakieś taśmie. Mocna kadra choć jeszcze nie gotowa w 100%. Antonio i Lanzini walczą ale najprawdopodobniej jeszcze ich nie będzie. X2 tylko do tasiemki.


A Wy Panowie co sądzicie na temat zmagań w 2 kolejce Premier League? Zapraszam do dyskusji!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Po stronie Orłów zapewne najwięcej problemów sprawią Benteke i Zaha, którzy są najlepszymi zawodnikami tej ekipy. Belg jest mega groźny w powietrzu, a Watford pokazał, że obrona Liverpoolu podczas stałych fragmentów gry jest żałosna.
Benteke może i postraszy, ale Zaha na pewno nie bo ma kontuzję i na Anfield nie wystąpi.
Swansea - United
Spotkanie, które rozpocznie tą kolejkę zmagań. Ogólnie nie wiem co mam myśleć na temat tego spotkania. Z jednej strony Swansea to dla mnie główny kandydat do spadku, a przecież jeszcze pozbyli się swojego lidera Sigurdssona. Z drugiej jednak strony nadal mam w głowie spotkania United z poprzedniego sezonu gdzie byli dużo lepsi od swoich rywali a i tak kończyło się 1-1. W meczu z WH byli dużo lepsi choć nie wiadomo jak skończyłoby się to spotkanie gdyby pod koniec pierwszej połowy &quot;Młoty&quot; strzeliły gola na 1-1. W sobotnim spotkaniu wiele zależy od tego kiedy strzelą pierwszego gola. Grałbym handi w stronę Diabłów ale chyba nie jestem jeszcze gotowy i troszeczkę poczekam.
Ale czemu mieliby strzelić gola? Raczej nic by to nie zmieniło, poza tym De Gea panował nad sytuacją, spokojnie ;)
United mając Matica w środku pola razem z Pogbą i w tym meczu jestem przekonany, że i Ander Herrera wyjdzie z nimi od początku powinien zdominować rywala. Nie wiem kto zagra jeszcze na bokach, ale coś czuję... Lingarda niestety. Aczkolwiek Swansea nie prezentuje się na ten moment jakoś mega mocno. Skład szału nie robi, Llorente, Dyer, Ki wykluczeni. Sigurdsson odszedł jak mówisz.
Ja nie widzę powodów na papierze przed meczem by Swansea tu miała coś zwojować. Ale kurs nie do gry, bo 1,30 na wyjeździe w Premier League to szaleństwo, aczkolwiek nie przewiduję niespodzianki. United wygra 2:0 takie jakieś ;)
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
w ciągu ostatnich 11 spotkań pomiędzy Manchesterem, a Swansea 10 razy obie drużyny strzelały bramkę. Proponuję ciekawy kurs
1. Swansea City - Manchester United
WYNIK KOŃCOWY I OBIE DRUŻYNY STRZELĄ
TYP: Manchester United i Tak
@3.45 forBET
 
kriss_7 290

kriss_7

Użytkownik
w ciągu ostatnich 11 spotkań pomiędzy Manchesterem, a Swansea 10 razy obie drużyny strzelały bramkę. Proponuję ciekawy kurs
1. Swansea City - Manchester United
WYNIK KOŃCOWY I OBIE DRUŻYNY STRZELĄ
TYP: Manchester United i Tak
@3.45 forBET
Kim Swansea miałaby strzelić? Jak zobaczę w pierwszej jedenastce nowy nabytek United w obronie, to wtedy można tak zaryzykować, bo Lindelof + Blind (Zwłaszcza Holender) mogą dodać trochę sił ataku drużynie Fabiana ????
 
N 0

nedbi

Użytkownik
Nikt nie poruszył jeszcze meczu Bournemouth - Watford. Zapowiada się dosyć ciekawe spotkanie. Sam stawiam na Bournemouth zę względu na ciekawe transfery, atut własnego boiska no i nie taki zły mecz z WBA. Macie jakieś zdanie na temat tego meczu ?
 
kriss_7 290

kriss_7

Użytkownik
Nikt nie poruszył jeszcze meczu Bournemouth - Watford. Zapowiada się dosyć ciekawe spotkanie. Sam stawiam na Bournemouth zę względu na ciekawe transfery, atut własnego boiska no i nie taki zły mecz z WBA. Macie jakieś zdanie na temat tego meczu ?
Miałem okazje dziś oglądać urywki meczy z lfc, uważałbym. Siła ofensywna jaka drzemie w Watford.. Bournemouth z tego co pamietam oddał 1 celny strzał (tu się mogę mylić) jednak widziałbym X2 ????
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Ja zupełnie tego spotkania nie tykam. Jakoś po tej pierwszej kolejce nie jestem za dużo wstanie stwierdzić na temat tego. Watford źle nie zagrał z Liverpoolem i posiada 1 pkt. &quot;Wiśnie&quot; póki co go nie mają. Poza tym do linii ofensywnej nic nie dodali. Wzmocnili ich Begović i przyszedł (wrócił?) Ake. Nie sprawdzałem statystyk trenera Silvy w Premier League ale chyba dość dobrze to wygląda. Mi śmierdzi remisem ale nie tykam.
 
V 216

viewer12

Użytkownik
Co do meczu Swansea - bet na BTS/2 nie jest zły, gospodarze mają Abrahama, sęk w tym że po transferze Gylfiego nie bardzo jest komu dogrywać piły, ale u siebie może coś uda się wymodzić; jednakże United wygląda solidnie z tyłu i z przodu i czysty bet na ich win w okolicach ~1.3 idealny na podbicie albo do dubla.

Bournemouth - Watford 1; 1/BTS ⛔⛔
1.90; 3.60


Niewątpliwie Watford pokazał się z Liverpoolem z dobrej strony. Defensywa Bournemouth lubi tracić równie czesto jak Liverpoolu i z nowym trenerem Silvą Watford może nie będzie taki siermiężny i będą grać ładny dla oka i skuteczny football. Bournemouth na własnym stadionie natomiast to zawsze zagrożenie, zwiastun gradu bramek. W jutrzejszym spotkaniu widzę od pierwszej minuty Defoe, a to nadal jest stary wyga tej ligi i nadal potrafi strzelać bramki, co jeszcze udowodni w tej ofensywnej drużynie. Obie drużyny lepiej czują się w domu i stąd idę w stronę gospodarzy; mam jednak na uwadze styl gry obu zespołów (zarówno Bournemouth, jak i nowego oblicza Watfordu) i widzę tutaj sporo bramek, stąd zakład łączony ze świetnym kursem na singla.

Leicester - Brighton 1 ✅
1.70


Lisy miały w garści Arsenal, ale pod koniec niefortunne zmiany trenera gości oraz trafne zmiany Wengera przeważyły szalę zwycięstwa na korzyść gospodarzy. Jednak w przedzie Leicester nie wyglądało źle; Vardy w formie, a to najważniejsze. Na własnym stadionie to nadal solidna firma i nawet w poprzednim, fatalnym sezonie wciąż punktowali na własnym boisku (to wyjazdy były zmorą). W sobotnim meczu z beniaminkiem z Brighton widze okazję na odkucie się za pechową porażkę na inauguracji i może podreperowanie defensywy. Brighton przez dłuższy czas powstrzymywało City, jednak w końcu pękli i uważam, że na wyjeździe na gorącym terenie nie dadzą rady.

Liverpool - Crystal Palace 1/BTS ⛔ Benteke????
2.70


Ktoś dobrze napisał, że granie na Liverpool po kursie poniżej 1.6 jest nieopłacalne ???? Stąd też celuję w ich zwycięstwo oraz bramki z obu stron - defensywa nadal ma sporo do poprawy, mają problemy przy obronie SFG, a w Crystal Palace na pewno jest komu strzelać; inna sprawa, że nowy trener i jego wizja nie pasują do profilu zespołu i stąd kompromitacja na początek sezonu z beniaminkiem, dodatkowo wypadł Zaha. Od 3 lat jednak Orły mają passę zwycięstw na stadionie Liverpoolu i o ile nie widzę szansy na jej podtrzymanie przy sile ofensywnej zespołu z Anfield, o tyle mając na względzie historię oraz problemy obu drużyn w defensywie, proponuję zwycięstwo Liverpoolu przy bramce dla gości. Tydzień temu podobny zakład się nie udał, teraz powinno być lepiej ????

Stoke - Arsenal 2 ⛔:grin:
1.75


Stoke od lat lubi słabo wejść w sezon. Nie pokazali zbyt wiele na Goodison, aczkolwiek to trudny teren i na własnym stadionie powinni czuć się lepiej. Stracili jednak czołowego zawodnika, Arnautovića, a zastępstwo w postaci Jese jeszcze nie jest grywalne. Arsenal natomiast bez Sancheza, ale z szeroką kadrą i zmiany w pierwszej kolejce, które uratowały mecz, pokazują, że jak nie idzie, to jest kim straszyć. Ramsey nadal nie jest chyba gotów na start w takim meczu, a Lacazette na ławce nie usiądzie, więc spodziewam się podobnego składu i troche więcej skupienia w defensywie - mimo wszystko Stoke nie dysponuje aż takim potencjałem z przodu i uważam, że Arsenal podbudowany come-backiem jest w stanie wywieźć 3 punkty z Brittania Stadium.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Gram over, bo ofensywa Liverpoolu to aktualnie moim zdaniem jedna z najlepszych linii ofensywnych w całej europie.
Kurcze! Brodarty, jak uwielbiam czytać Twoje analizy i ta też taka była, żeby Liverpool brać tylko po 1,6 i więcej.
Tak tym zdaniem mnie zniszczyłeś... Jak dla mnie tam oprócz Mane, nie ma nikogo. Salah marnuje tyle patelni, że głowa mała... A Frimino, nie wiem - lepszy był w Hoffe. Sory.
Liverpool - Crystal Palace 1/BTS
2.70
Uważaj Viewer z tym... Crystal Palace nie bez powodu przegrało 3:0 w Huddersfield... Cienko widzę, że strzelą coś na Anfield. Ale kto wie. Poza tym jeśli wybierać z takich betów, to BTS+Over 2,5 wygląda pewniej, niż wygrana Poolu.
 
W 1

walkingoncloud

Użytkownik
Kurcze! Brodarty, jak uwielbiam czytać Twoje analizy i ta też taka była, żeby Liverpool brać tylko po 1,6 i więcej.
Tak tym zdaniem mnie zniszczyłeś... Jak dla mnie tam oprócz Mane, nie ma nikogo. Salah marnuje tyle patelni, że głowa mała... A Frimino, nie wiem - lepszy był w Hoffe. Sory.
Myślę, że nie chodziło tu o personalia same w sobie a raczej o to jak Liverpool prezentuje się w ofensywie jako cały zespół i pod tym względem bym się zgodził, że są w ofensywie w ścisłej czołówce.
Co sądzicie o Arsenalu? Nie widziałem meczu Stoke ale Arsenal poza grą w obronie jaką pokazywał już wielokrotnie w przeszłości grał na prawdę fajnie. Myślę, że są aktualnie bardzo groźni, kurs kuszący ale się waham bo jednak Stoke u siebie solidne
 
simon696 11

simon696

Użytkownik
Ostatnie 5 domowych meczów Stoke z topem
Arsenal 1-4
Liverpool 1-2
Chelsea 1-2
Man Utd 1-1
Tottenham 0-4
Skłaniałbym się ku AFC/+2.5 za 2,50. Ale bezpieczniej sam AFC
Ja gram na czystą 2
Drobna statystyka.
Od momentu przejścia na 3-4-3 statystyki Arsenalu są imponujące. 10 wygranych w 11 meczach
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom