>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

22. kolejka LOTTO Ekstraklasy (15.02-07.12.2017)

Status
Zamknięty.
wjksk66 110

wjksk66

Użytkownik
Ja również odradzam grać dzis na zabrzański zespół. Duże problemy kadrowe oraz słabe wyniki w sparingach nie przekonują mnie. Uważam ze Wisła Płock wygra minimum jedną połowe po kursie 1.73 na Fortunie
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Wisła Płock - Górnik
over 2,5 gola @1,77
fortuna ✅
obie strzelą @1,58 fortuna ✅
Wraca nasze najlepsza liga, pierwsze kolejki to duża niewiadoma jeśli chodzi o wyniki i nie ma co za bardzo się sugerować ostatnimi kolejkami przed przerwą zimową, dlatego postanowiłem w tym meczu iść w stronę bramek, Górnik w rundzie jesiennej był najbardziej ofensywną drużyną z całej ligi i z tego co zapowiada trener Brosz nadal będą grali &quot;swoją piłkę&quot;, więc mimo kilku osłabień powinni co najmniej gola zdobyć, natomiast zespół Jerzego Brzęczka po dobrej końcówce poprzedniej rundy na pewno będzie chciał podtrzymać dobrą passę i dopisać sobie kolejne 3 punkty potrzebne w walce o Top8. Zapowiada się emocjonujące i otwarte spotkanie i liczę, że na inaugurację ligi piłkarze staną na wysokości zadania i kilka bramek z obu stron zobaczymy. Wyników sparingów nie przytaczam, bo wiadomo, że nie ma to praktycznie żadnego przełożenia na ligę, trenerzy bardziej testują nowe rozwiązania czy piłkarzy, a mniejszą wagę przyjmują do samych wyników gier towarzyskich, wieczorem się przekonamy, który zespół lepiej wykorzystał przerwę w rozgrywkach.

Zagłębie - Legia
obie strzelą @1,67
fortuna ✅
powyżej 10,5 RR @1,8 fortuna ✅
Długo się zastanawiałem jak podejść do tego meczu, ponieważ serce mówi jedno, a rozum podpowiada drugie, osobiście wybieram się na ten mecz i liczę na dobre otwarcie Zagłebia oraz na to, że Legia jeszcze nie będzie w optymalnej formie, z poprzednich sezonów pamiętam, że goście dość wolno wchodzą z formą po zimowej przerwie. W obu zespołach doszło do dużych zmian w przerwie, z Lubina odeszło dwóch czołowych piłkarzy, najlpepszy stzrelec Świerczok oraz podstawowy stoper Jach, pozytywem jest na pewno powrót Starzyńskiego i na jego stałe fragmenty liczę najbardziej dzisiaj, Zagłebie w sparingach miało mega kłopoty ze skutecznością, ściągnię wcześniej to z wypożyczenia Nespora oraz kupiono Jakuba Marasa ze Slovana Bratysława, pozostałe transfery do klubu, czyli Moneta i Pietrzak są dla nie zrozumiałe, zawodnicy, którzy nie łapali się w swoich klubach nie wiem jak mają pomóc Zagłebiu, no ale mam nadzieję, że się mylę i trener Lewandowski coś w nich jednak widzi jak zostali ściągnięci. Legia była bardzo aktywna w przerwie jeśli chodzi o transfery, ich kadra została dość mocno przebudowana i na to też liczę, że po tych zmianach nie będą jeszcze dzisiaj do końca zgrani i że ten fakt wykorzystają gospodarze. Jednak moim głównym typem na ten mecz są rzuty rożne, obie ekipy nabijają ich dość sporo i dziś wieczorem myślę, że trochę cornerów zobaczymy, Zagłebie w meczach u siebie ma średnią 9,5 RR, natomiast w meczach wyjazdowych Legii pada jeszcze wiecej rzutów rożnych, bo średnio aż 10,4.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa: Wisła Płock - Górnik Zabrze 09.02.2018. godz. 18:00 ✅
Typ: over 3 azjan / Kurs: 2.30 / Buk: 1xbet /
Wiele już zostało napisane i powiedziane o tym spotkaniu i pójście w kierunku bramek wydaje się jakimś najrozsądniejszym punktem. Absencje Górnika w defensywie są ogromne, ta linia jaką dziś zobaczymy nigdy ze sobą nie grała, jest bez doświadczenia a sami wiemy ze beniaminek w najwyższej formie, w najmocniejszym zestawieniu i tak tracił na potęgę, przyczyna była i jest prosta to nie ich gra, ona opiera się na tym by grać szybko, zdobywać o jedną bramkę więcej do rywala. Tutaj wielkie pochwały że cały trzon składu został utrzymany z Angulo na czele. Widzę że pojawia się tutaj kilka wątpliwości czy będzie ich stać na to samo co w pierwszej rundzie, ale tam też przecież wróżono kryzys i przyszedł w samej końcówce, gdzie było widać że ten zespół po prostu jest zmęczony. Czy to zmęczenie będzie jeszcze trwać, moim zdaniem nie, może pojawi się szybciej niż w pierwszej rundzie ale na dziś myślę że Górnik będzie miał znowu siły by biegać. Wisła Płock po Legii najmniej kompromisowa ekipa, tylko trzy remisy, w tym tylko jeden przed własną publicznością. Trzeba zauważyć że jakoś wielkiej różnicy w tym gdzie punktują dom/wyjazd nie widać potrafią to robić tu i tam. W ich przypadku ta przerwa przyszła za wcześnie bo naprawdę mocno się rozkręcali, ograli na wyjeździe Legie oraz swoją imienniczkę z Krakowa. Mają swój pomysł na grę, dla mnie najmocniejsza jest druga linia z Furmanem, Merebashvilim oraz Varelą stąd też potrafią mieć zastoje bo w defensywie nie ma co ukrywać wybitnych graczy nie maja i jak szwankuje druga linia jest problem, atak jest nieskuteczny stąd często do bardzo dobrej gry w drugiej linii brakowało bramek. W tym aspekcie jest jakieś małe światełko w tunelu bo Kante dobrze wyglądał w gierkach towarzyskich. Rozpoczniemy 2018 rok na podstawie tego co widzieliśmy w 2017 zobaczymy czy jest diametralna różnica w grze obu ekip, jeśli nie to myślę że bramki tutaj wpadną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Wisła Płock - Górnik Zabrze
powyżej 30,5 fauli @ 1,8 ✅
Totolotek
W zasadzie przedmówcy wszystko już doskonale opisali jeżeli chodzi o dzisiejsze zestawienia drużyn.
Goście mocno osłabieni w obronie, która dzisiaj wystąpi w dość eksperymentalnym składzie i dlatego tutaj pokładam duże nadzieje co do trafienia typu. Jak wiadomo taka linia defensywna jaką zobaczymy dzisiaj po stronie ekipy z Zabrza zagra ze sobą chyba po raz pierwszy w meczu o punkty. Jeżeli faktycznie Brosz wystawi Bochniewicza czy Gryszkiewicza to będą to dla nich debiuty w meczach Ekstraklasy. Na zgranie takiej linii obrony nie ma co liczyć, mogą pojawić się błędy w komunikacji, głupie straty, niedokładne zagrania, mały stresik debiutantów co dla ratowania sytuacji może skutkować większą liczbą fauli ze strony gości.
Obie ekipy dopiero rozpoczynają rozgrywki po przerwie i raczej nie ma co liczyć na jakąś wielką płynność w grze, wymianę wielu podań. Raczej możemy spodziewać się w tych pierwszych kolejkach takiej szarpanej gry, warunki też do gry najlepsze nie są, boiska też odbiegają mocno od ideału.
Poza tym każdy kto oglądał lub przynajmniej analizował mecze Górnika doskonale zdaje sobie sprawę, że popełniają oni sporo fauli (330 po 21 kolejkach), gospodarze też do niewiniątek nie należą (314 fauli) i dzisiaj swoje do puli powinni dołożyć chociażby przewinieniami na szalejącym w ofensywie Angulo, bywa tak, że niekiedy to jedyny sposób aby go zatrzymać ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Duże problemy kadrowe oraz słabe wyniki w sparingach nie przekonują mnie. Uważam ze Wisła Płock wygra minimum jedną połowe po kursie 1.73 na Fortunie
Jeśli remisy z Austrią Wiedeń i Partizanem uważasz za słabe to nie wiem jaki wynik by Cię zadowolił ;). Z tego co widzę nie widziałeś wszystkich wyników z sparingów Zabrzan, gdzie odnosili również zwycięstwa. Tych spotkań na livescore niema.
Wisła: Dahne – Reca, Dżwigała, Łasicki, Stefańczyk – Merebasvili, Furman, Szymański, Stilić, Michalak – Kante
Górnik: Loska – Wolniewicz, Bochniewicz, Gryszkiewicz – Kądzior, Matuszek, Żurkowski Ambrosiewicz, Ł. Wolsztyński – Urynowicz, Angulo
Zgodnie z moimi przewidywaniami Bochniewicz i Gryszkiewicz od pierwszych minut!. Brosz wchodzi mocno w tą rundę.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa: Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 09.02.2018. godz. 20:30 ✅
Typ: over 2.5 / Kurs: 2.11 / Buk: 1xbet /


Zagłębie obrało mi się wydaje drogę stawiana na młodych, tak po przejęciu zespołu zapowiedział Lewandowski „nie będę się bał stawiać na młodzież jeśli na to zasłuży” no i w tych sparingach trochę ich było stąd może i wyniki słabe, ale ja bym do nich większej uwagi nie przywiązywał.
Wszyscy zastanawiają się jak odejście Świerczoka wpłynie na skuteczność tego zespołu przecież to autor 51% bramek Zagłębia. Na pewno jest to osłabienie ale jego skuteczność wiązała się też przecież z tym że nowy trener postawił na konkretniejszą piłkę w ofensywie, zespół gra odważniej, jest więcej swobody w ataku, sytuacji. Nie jest też tak że nikogo tutaj nie sprowadzono przyszedł Mares który w Slovanie strzelał a w swoim debiucie też trafił a prawie zespołu nie zna. Kolejna sprawa cały okres przygotowawczy przepracowany przez Starzyńskiego nie da się ukryć że ten gracz jak złapie formę to jest wybijającym się graczem, to może być największe wzmocnienie zespołu. Ja myślę że będziemy oglądać to Zagłębie grające do przodu przecież jeśli chodzi o grę w domu to tylko Górnik strzelał więcej.
Legia mocno zaskoczyła w okienku transferowym, wydają się to być bardzo poważne wzmocnienie ale jak będzie to zweryfikuje boisko. Pierwsza rudna nie była udana a i tak są liderem, kadrowo są lepsi, jest wreszcie większe pole manewru w ofensywie. Nowa taktyka chyba bardziej ofensywniejsza 4-3-3, powrót Radovica i to będzie chyba ten największy transfer bo wiemy że z nim w składzie jest zdecydowanie płynniej w ataku. Legia dla mnie niewiadoma, ale wydaje się że będzie mocniejsza i to zdecydowanie w tej rundzie. Na koncie trzeba przyznać że w tych bezpośrednich spotkaniach ostatnio naprawdę wiele się dzieje: 2:1, 1:3, 2:3, 2:0, 2:1, 2:2, 1:3.
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Widzę, że duża część osób widzi bramki w meczu dzisiejszym o 20:30. Ja bym optował raczej za underem (taki under 2,5 po około 1,85 można u naszych bukmacherów złapać np. w Fortunie ⛔ kiedyś się oducze stawiania tego totolotka ^^ ).Czemu tak?
Legia się ,,wymieniła&quot; i mówi się wiele o zmianach na plus, ale ci ludzie mają zgranie na nikłym poziomie. Sparingi bardzo przeciętne dla warszawskiego klubu. Bez fajerwerków, dodatkowo okazało się, że transfery pojawiły się w słabej kondycji zdrowotnej i część będzie na początku pauzowała (Vesovic, Guilherme). Nie widzę tu siły ognia, która miałaby zdominować. Z przodu zagra Niezgoda, Hamalainen i Szymański (nihil novi). W środku Antolic, Phillips i Mączyński raczej, zatem dwa nowe ogniwa w ważnej formacji. Zobaczymy jak sobie poradzą.
Z drugiej strony z kolei Zagłębie. Pozbyli się Świerczoka i również wzmocnili jego pozycję. Ale czy w sparingach wyglądało to jakkolwiek dobrze? 4 mecze i tylko w jednym z Odrą Opole strzelili 3 gole (poza tym okragłe 0,0,0). Widać wyraźnie, że pojawiła się lekka impotencja strzelecka. Chociaż to tylko sparingi i wielkiej wagi nie ma co przywiązywać do tego. Dla mnie ten zespół również będzie potrzebował czasu, aby znaleźć nowych ,,liderów&quot; z przodu.
Za overem przemawiają właściwie jedynie mecze bezpośrednie. Jakimś wytłumaczeniem może być również impotencja obrony jednych lub drugich, ale tu akurat zmiany Legii oceniam na plus (tak, też czasem pochwalę). Myślę, że gospodarze też dadzą radę z tyłu i pod kątem Legii przygotowywali zwłaszcza defensywę (która przed przerwą zimową zaczęła w Lubinie kuleć). Mecz zakończy się nudnym wynikiem w stylu 1:1 (jakbym miał już wróżyć z fusów, bo tak to u nas niestety wygląda). Polska liga, więc bez szaleństw ze stawką. Nagle się okaże, że Pazdan strzeli hat-tricka ???? .
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
goście wygrają przynajmniej jedną połowę @ 1,6 ✅
Totolotek
Po wpadce Górnika przed Legią szansa na odskoczenie na 5 punktów od rywala z Zabrza.
Zagłębie po pozbyciu się dwóch kluczowych zawodników nie wiadomo jak zagra, może brak Jacha nie będzie aż tak odczuwalny ale brak Świerczoka wydaje mi się, że już bardzo.
Legia w mocnej przebudowie, kilku zawodników odeszło, kilku przyszło i to z dobrym CV, jak to się wszystko ułoży czas pokaże. Moim zdaniem goście powalczą dzisiaj o zwycięstwo a przynajmniej tą jedną połowę są w stanie rozstrzygnąć na swoją korzyść.
Wszak nic nie daje lepszego kopa na starcie rozgrywek jak odskoczenie od rywali na parę punktów.
 
wjksk66 110

wjksk66

Użytkownik
Jeśli remisy z Austrią Wiedeń i Partizanem uważasz za słabe to nie wiem jaki wynik by Cię zadowolił ;). Z tego co widzę nie widziałeś wszystkich wyników z sparingów Zabrzan, gdzie odnosili również zwycięstwa. Tych spotkań na livescore niema.
Wisła: Dahne – Reca, Dżwigała, Łasicki, Stefańczyk – Merebasvili, Furman, Szymański, Stilić, Michalak – Kante
Górnik: Loska – Wolniewicz, Bochniewicz, Gryszkiewicz – Kądzior, Matuszek, Żurkowski Ambrosiewicz, Ł. Wolsztyński – Urynowicz, Angulo
Zgodnie z moimi przewidywaniami Bochniewicz i Gryszkiewicz od pierwszych minut!. Brosz wchodzi mocno w tą rundę.
Ze słabą w tym sezonie Austrią oraz również dość przeciętnym Partizanem ;) Tak jak przypuszczalem Górnicy przegrali ten mecz.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Cracovia vs Śląsk 2:1 (0:1)
Over 3.5 @ 3.05 ⛔
Over 2.5 @ 1.85 ✅
iforbet

Jako, że staram się nie grać raczej pierwszych kolejek nowego sezonu / rund, żeby spojrzeć kto co prezentuje, to dlatego bdzie mniej, ale obok spotkania Śląska z Cracovią obojętnie nie przejdę, pójdę w over bramkowy.
Będzie krócej niż zwykle, bo o problemach Śląska pisać mi się nie chce po raz kolejny.
Ustawienie obrony na jutro, to prawdopodobnie -&gt; Pawelec, Celeban, Rieder, Augusto, na bramce Słowik.
Nie ma Koseckiego , zostaje jeden skrzydłowy - Pich, dzięki klubowi, można było obejrzeć live mecze sparingowe, udało mi się obejrzeć dwa, poziom obrony jest dramatyczny, po prostu forma Celeban jest natym samym poziomie co była, nie wspomnę, że komunikacja z Riederem, który mówi po niemiecku jest ciężka. Wygląda to słabo znowu, ale się nie czepiam, niech pan Matysek stanie na bramkę, to może coś z tego będzie, na pewno można zwolnić jednego bramkarza. W każdym spotkaniu sparingowym strata minimum jednej bramki po głupim błędzie w każdym meczu mogłobyć tych bramek i 2 i 3 i więcej, ale o dziwo w formie jest Słowik, wszyscy na nim wieszali psy, a tu proszę, mam nadzieję, że Janek nie wymyśli Wrąbla.
Słowik - Pawelec, Celeban, Rieder, Augusto - Pich, Riera, Chrapek, Łuczak/Srnic(wtedy Riera na skrzydło) - Robak, Piech
Cracovia, cóż też ma swoje problemy ostatnie akcje z Mihalikiem , to żart, Probierz sobie nie umie z nim poradzić? PROBIERZ ? Przecież to jest mistrz trenerski całego świata... no już koniec żartów, moim zdaniem Probierz już nic w tej drużynie nie osiągnie, a na koniec sezonu(lub wcześniej) jużgo nie będzie w klubie.
O ile Śląsk tracił bramki w sprangach z zespołami z Ekstraklasy Czeskiej i Słowackiej, to Cracovia,
Cracovia, cóż też ma swoje problemy ostatnie akcje z Mihalikiem , to żart, Probierz sobie nie umie z nim poradzić? PROBIERZ ? Przecież to jest mistrz trenerski całego świata... no już koniec żartów, moim zdaniem Probierz już nic w tej drużynie nie osiągnie, a na koniec sezonu(lub wcześniej) jużgo nie będzie w klubie.
O ile Śląsk tracił bramki w sprangach z zespołami z Ekstraklasy Czeskiej i Słowackiej, to Cracovia, [rzyjmuje 2 bramki od 2 ligowca, i potem 3 bramki w 2 spotkaniach z 1 ligowcami.
Tam obrona też zbyt kolorowo nie wygląda, nie wiem jakim zestawieniem wyjdą, ale ten mecz szykuje się na spotkania jako klasyka ekstraklasy czyli multum błędów i gole po błędach obrońców lub bramkarzy, co pokazał dzisiaj choćby bramkarz z Płocka ;)
Probierz znowu robi rewolucję i myśli, że to mu pomoże, oj jak dobrze, że prezes ma kasę, bo jakby trenował taki Śląsk bez kasy to co on by biedny zrobił.
Weryfikacja jutro, oba zespoły w tym samym położeniu, tylko zwycięstwo, remis nie zadowala nikogo zwłaszcza po wygranej Wisły Płock.
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Pogoń Szczecin – Sandecja Nowy Sącz
Typ:
Pogoń strzeli +1,5 bramki ✅ 4:1
Kurs: 1,90 (fortuna)
Całkiem niesprzyjająca statystyka w skarbie kibica odnośnie Pogoni. Otóż zespół ze Szczecina punktuje gorzej wiosną niż jesienią od 5 sezonów. Trener Runjaic będzie musiał tą tendencję odwrócić bo inaczej nie wróżę im niczego dobrego. Przejdźmy do meczu, bo wczoraj było ode mnie sporo tekstu, dziś 3 mecze więc trzeba się streszczać. Pogoń Szczecin całkiem dobry okres przygotowawczy. W ostatnim czasie pokonali FK Aktobe 4:1 (bardziej zespół z Kazachstanu przegrał na własne życzenie) i mecz który śledziłem 1:1 z Altach. Całkiem fajnie zespół wyglądał w środku pola, w obronie o wiele stabilniej niż w ekstraklasie na jesień jednak widać problem przy graniu przeciwników szybkim atakiem z wymianą podań na jeden kontakt. Widać było w sparingach brak napastnika, Zwolak i Buksa grali razem w ataku, ale coś cienko im to szło. Na dodatek Buksa wrócił w środę do treningów, kupiono kolejnego napastnika Rasmussena z Aarthus. On dołączył późno do drużyny, większość okresu przygotowawczego nie przepracował, co daje odpowiedź że możliwe że zacznie na ławce w sobotę. Jeżeli szukam pozytywów na sobotę to końcówka jesieni pokazała, że już było widać dobrą grę pod wodzą Runjaica, więc teraz każdy czeka jak zaprezentuje się zespół po przepracowanym okresie przygotowawczym pod jego wodzą. ‘
Co do gości tego meczu to powiem bez bicia że nie śledziłem tak bardzo szczególnie ich poczynań na wiosnę. Wiadomo jak wyglądali na koniec rundy jesiennej, widać że potrzebowali resetu bo wyglądało to czasami tragicznie. Przejdźmy do sparingów, na 6 spotkań 2 wygrane, 3 remisy i 1 porażka. Ostatni mecz z Garbarnia Kraków (2.liga polska 10 miejsce). Spotkanie wygrane wysoko bo aż 6:0. Co do jesieni to niestety zbyt wąska kadra przyczyniła się do słabszych wyników. Działacze Snadecji widząc to, podjęli pewne kroki i w tym okienku przyszło 3 nowych graczy. Wydaję się, że wzmocnieniem może być wypożyczony Jakub Bartosz z Wisły Kraków, i 2 graczy dla mnie anonimowych – obrońca Benga oraz pomocnik Grić. Nie jestem zwolennikiem trenera Moskala, ale życzę mu wszystkiego dobrego na wiosnę. Sandecja póki co na wyjazdach 9 punktów w ciągu 10 spotkań. Na ostatnie 5 spotkań przywieźli jedynie 2 punkty po remisach w Płocku oraz Gliwicach.
Pamiętacie mecz Pogoń – Piast. Murawa po tym meczu na wodzie wymagała wymiany i włodarze ze Szczecina większość murawy wymienili co mam nadzieje przyczyni się do gry technicznej niż kopanej do góry.

Cracovia Kraków – Śląsk Wrocław
Typ:
over 2,5 ✅ 2:1 Szkoda mi kibiców Śląska
Kurs: 1,86 (fortuna)
W poprzedniej rundzie trener Michał Probierz testował cierpliwość profesora Filipiaka do maksimum możliwości – patrząc na to z przymrużeniem oka. Zespół już od początkowych kolejek spadł na koniec tabeli i zasiedział się tam dosyć długo. Jedno jest pewne – czy może być gorsza runda niż runda jesienna 2017/18 w wykonaniu Cracovii? Raczej nie. Trener Probierz kazał szukać klubu Sandomierskiemu, Sowahowi (nie dziwię się), Deleu, Wójcickiemu, Vestenickiemu czy Malarczykowi. Jedni znaleźli klub, drudzy póki co trenują w rezerwach. Przekaz trenera jest prosty – nie wykonujecie moich założeń na boisku – to wypad. Kłótnie po derbach jak i teraz mała afera z Mihalikiem na pewno nie pomagają zespołowi. Wróćmy do aspektów sportowych. Krzysztof Piątek trafił z formą, aż 7 bramek w okresie przygotowawczym. Widać równą formę u Mateusza Wdowiaka, dodatkowo kolejny ze skrzydłowych jest w formie Zenjov. Jestem ciekaw nowego nabytku – Antonio Culiny. Cracovia w 21 meczach straciła 32 bramki. 10 z nich straciła w 76min +. Jasne było, że trzeba szukać obrońcy. Trafiło na młodego Chorwata – Datkovicia. Jednak w pierwszej jedenastce mają od początku wystąpić Helik oraz Dytiatjew. Na bokach obrony Fink i Pestka. Dobrą informacją jest powrót do treningów Damiana Dąbrowskiego. Zabraknie go w meczowej 18 na mecz ze Śląskiem jednak powrót jest coraz bliższy.
Śląsk Wrocław z racji złych warunków atmosferycznych trenował na sztucznej murawie. Wiadomo, że każdy trener chciałby prowadzić na naturalnej ale takie realia są polskiej piłki. Będę szczery, przed rundą jesienną widząc kogo kupuje Śląsk byłem pewien, że są w stanie zawitać w Top 5. Duża inwestycja, która najlepiej wyglądała od 7 kolejki kiedy to podopieczni Urbana wygrywali z Cracovią, Lechem, Legią oraz zremisowali z Górnikiem. Jednak później piłkarze spoczęli na laurach i zmarnowali spory potencjał. Obecnie z 27 punktami są na 10 miejscu w tabeli. I teraz najgorsza statystyka jak może istnieć. Na 10 spotkań na wyjeździe zremisowali 4 i przegrali 6 spotkań. Daje to wynik 4 punktów przy bilansie bramkowym 8-20. Wszyscy pamiętamy wąską kadrę, która znów cierpi na kontuzje. Wypadł Madej, Mak, Kokoszka oraz Kosecki. Obrońcy wracają po urazach Cotra oraz Jović. Dlatego włodarze Śląska wypożyczyli Mateusza Lewandowskiego z Lechii, kupiono ŚO Riedera oraz wraca po długiej kontuzji Dankowski. Na pierwszy rzut oka rozsądnie byłoby zagrać czystą 1 na gospodarzy, jednak mając na uwadze drużyny które dużo strzelają i tracą stawiam na over 2,5.

Lechia Gdańsk – Wisła Kraków
Typ:
Obie strzelą/+2,5 bramki ⛔ 1:1 Fajnie się zaczęło ale...
Kurs: 2,13 (fortuna)
Mecz kolejki z pewnością dla wielu kibiców. Wczoraj Zagłębie – Legia. Dziś kolejny hit …czy może kit. Patrząc na aspiracje obu drużyn to na pewno jesień nie do końca miała tak wyglądać. Drużyna gospodarzy podczas przerwy nie uniknęła różnych, małych historii np. z Wolskim, Balde czy z obozem do Kolonii. Z kolei aspekty kadrowe to kolejna niewiadoma. Obrona na mecz będzie tak eksperymentalna, że mam wrażenie że nie wiem czy trener Owen nie wie jak to wyjdzie. Otóż swoją pozycję utrzyma zapewne Joao Nunes, do tego dołączy z wypożyczenia Gerson (kiedyś nie nadawał się do Lechii, a teraz?) i do tego 19-letni Chrzanowski. Ariel Borysiuk to kolejny zawodnik, który związał się z drużyną z Gdańska. Dobra, jeżeli chodzi o spotkania u siebie Lechii to nie można powiedzieć o jakiejś twierdzy. Bilans 3-3-4 (17-20) nie powala na nogi, nawet jak Lechia strzelała 3 bramki to nie wygrywała spotkań. Podczas przygotowań dużo czasu poświęcono defensywie i w składzie na mecz z Wisła raczej wyjdzie Slawczew oraz Łukasik. W ataku oczywiście Marco.
Biała Gwiazda zmieniła trenera, od 1 stycznia prace zaczął Joan Carillo. Tego trenera nawet kiedyś przymierzała Legia Warszawa, podobnież drużyny prowadzone przez niego charakteryzowały się ofensywnym stylem gry. Śledziłem 2 sparingi dość wnikliwie Wisły i co się rzuca w oczy to posiadanie piłki przez piłkarzy z Krakowa. To co trener zapowiedział, nie będzie grania na pałę. Granie piłką to podstawa i pressing po stracie piłki. Niestety pressing wg mnie wyglądał słabo, rywali zbyt często wychodzili z niego zaczynając tym samym szybkie kontry. Podobnie jak Legia Warszawa krakowianie zagrają 1-4-3-3. Niestety dla Carillo kontuzje nie omijają Białej Gwiazdy. W ostatnim czasie na miesiąc wyleciał dobry zawodnik Basha, nie będzie prawdopodobnie Arsenica. Do tego Velez, Gonzalez, Brożek są out. Największym wygranym obozu w Hiszpanii jest Boguś i …Cywka. Tak Tomasz Cywka, którego Kiko nie widział w składzie być może jutro wyjdzie w miejsce wystawianego wcześniej Bashy. To co budzi respekt u rywali to obrona. Od lewej Sadlok, Wasilewski, Głowacki oraz młody Bartkowski. Środek będzie należał do zawodnika, którego cenie – Llonch. Do niego Carillo powinien dołożyć Cywkę i kolejnego dobrze spisującego się w Hiszpanii Halilovica. W ataku na wymiennych pozycjach najlepszy gracz rundy jesiennej Carlitos. Do tego Boguś plus Imaz. Ma czym straszyć Wisełka.
Dlaczego BTS, otóż Lechia 6 meczy u siebie na 10 pokryło BTS. Wisła Kraków strzelała w 8 spotkaniach na 9 bramkę na wyjazdach. Jest to doskonała statystyka. Jedynie z Zagłębiem Lubin przegrali 0:3 nie strzelając żadnej bramki.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Cracovia - Śląsk
BTS @ 1.73
buk: bah


Spotkanie drużyn, które przed sezonem miały walczyć o coś więcej niż tylko o pierwszą ósemkę. Podobnie jak wczoraj dzisiaj również spodziewam się goli. Cracovia w zimowej przerwie mocno zmieniła skład i pewnie trochę czasu zajmie dojście do właściwego rytmu i zgrania. Do klubu dołączyli min. Deniss Rakels, Antonini Culina i Nicolai Brock-Madsen, a trener nie będzie mógł skorzystać z Damiana Dąbrowskiego. Zespół z Krakowa w spotkaniach u siebie prezentuje dość ofensywny futbol i myślę, że Probierz będzie chciał wykorzystać braki w składzie gości. Trener Urban nie może skorzystać z Adama Kokoszki, Łukasza Madeja, Michała Maka, Djordje Cotry, Bobana Jovicia oraz Jakuba Koseckiego (urazy). Jak widzimy Urban po raz kolejny ma problem z zestawieniem obrony, lecz klubowi ma pomóc Tim Rieder, który został sprowadzony zimą. Śląsk jednak ma niezłą siłę ataku z Robakiem i Piechem na czele, a więc być może Wrocławianie pokuszą się o pierwszą wygraną na wyjeździe w tym sezonie?. Tak jak wspomniałem w tej kolejce nie typuję zwycięzców i spokojnie będę się przyglądał klubom.

20:30 Lechia - Wisła
over 2.5 gola @ 1.88
buk: bah

Biała Gwiazda wystąpi po raz pierwszy pod wodzą nowego trenera. W sparingach Joan Carillo przegrał tylko raz, lecz gra Wisły jest dla nas dalej wielką niewiadomą. Dziś będzie to jeden z pierwszych sprawdzianów ekipy gości, którzy w tym sezonie mieli swoje wzloty i upadki. Niestety nowy trener nie może skorzystać z wszystkich zawodników, a lista kontuzjowanych jest bardzo długa. Nie zagrają min.Paweł Brożek, Vullnet Basha, Zoran Arsenić, Ivan Gonzalez, Kamil Wojtkowski, Fran Velez oraz Zdenek Ondrasek (wszyscy kontuzjowani).
Gdańszczanie, którzy mają wysokie aspiracje niestety nie potwierdzają tego na boisku. Biało-Zieloni spisują się poniżej oczekiwań i odległe 11. miejsce w tabeli jest sporym zaskoczeniem. Oba zespoły mają kim straszyć w ataku dlatego też wybrałem over bramkowy. Pojedynek Paixao-Carlitos zapowiada się dziś wybornie. Nie wiemy w jakiej formie są obie drużyny, bowiem sparingi czasami nie odzwierciedlają tego, ale myślę, że nie będzie to nudny wieczór.​
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa: Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 10.02.2018. godz. 20:30 ⛔
Typ: over 3 azjan / Kurs: 2.96 / Buk: 1xbet /


Wczorajsza inauguracja wyśmienita pod kątem bramek, na taką samą Sobotę liczymy, a ja najbardziej liczę na festiwal bramek w starciu Lechii Gdańsk z Wisłą Kraków.
Lechia zaliczyła totalny zjazd patrząc na poprzedni sezon, tak naprawdę ten mecz może być kluczowy w kontekście walki o pierwszą ósemkę ich strata do tej pozycji to 7 oczek, sporo jak na 9 kolejek i jednym z bezpośrednich rywali jest właśnie Wisła Kraków. Tak więc dogłębnie to analizować to nawet remis niczym wartościowym tutaj nie będzie (tym bardziej że Płock wczoraj wygrał). Zresztą jak zwykle u siebie będą zmuszeni do grania odważniejszej piłki z taką grą to u nich jest różnie – albo jest skutecznie po bramką rywala, albo to rywal jest jeszcze skuteczniejszy. Czy okres przygotowawczy coś mocno zmienił w defensywie bo to wymaga największe poprawy, nie ma do tego przekonania. Mamy to samo zestawienie z jedną nowością powracającym Gersonem który tutaj się nie sprawdził i został wypożyczony a nie ma co ukrywać progresu nie zrobił, tak patrząc na trener Owena to on sam nie wie kto tutaj zagra stabilnie i na kogo postawić, bo prawie co mecz w pierwszej rundzie to babol był, nawet Kuciak w tej bramce niepewny potrafi być. Taka garść jeszcze statystyk z drugiej połówki tabeli to Lechia jest najskuteczniejsza, jednak jest to też druga najgorsza defensywa całej ligi, szczególnie te gry u siebie wyglądają imponując czyli to o czym wspomniałem tutaj jest wymagana gra do przodu i wynik bramkowy 17:20 to odzwierciedla.
Wisła z nowym Hiszpanem na ławce, który ma wydobyć z tego zespołu zdecydowanie więcej w ofensywie i to nie jest zły wybór przynajmniej na papierze. Trener który uwielbia utrzymywać się przy piłce, nie lubi grać przypadkowej piłki, chce wysoko atakować pressingiem, tak ma grać Wisła. Naprawdę z Hajduka potrafił zrobić mega skuteczny zespół który przegrał tylko jedną bramkę z Dynamo Zagrzeb jeśli chodzi o ilość strzelonych, to samo było w Videotonie. Widziałem fragmenty spotkań towarzyskich, nie było super ale było widać wysokie podejście, mało przypadkowych zagrań. Brakowało skuteczność ale trzeba stwierdzić że w każdej z tej gierce mieli więcej okazji do rywali. Jak zwykle problemy są z kontuzjami ale jak tak popatrzymy na kadrę to Wisła ma skład na top 3. Udało się wszystkich zatrzymać to kolejny ważny aspekt pokazujący że cel jest bardzo ambitny. Zobaczymy ile poprawi się w defensywie przy przejściu na ofensywniejszą grę ale problem Białej Gwiazdy w tym by mało tracić ciągnie się od dłuższego czasu dlatego tez wybór na to by więcej strzelać. Goście wyjdą dziś wysoko, agresywnie, tego Lechia nie lubi która została tak tutaj wypunktowana przez Korone 0:5.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa, Polska
Godzina: 15:30
Spotkanie: Pogoń Szczecin – Sandecja Nowy Sącz
Typ: Pogoń ✅✅
Kurs: 1,62
Fortuna
Analiza:
Moim zdaniem Sandecja to główny kandydat to spadku obok Termalici w tym sezonie. Ostatnie ich ligowe zwycięstwo miało miejsce w połowie września kiedy to wygrali z Nieciecza, natomiast na wyjeździe było to jeszcze dawniej bo w połowie sierpnia z Lechią Gdańsk. Sandecja i Górnik to jedyne dwa kluby Ekstraklasy z których nikt nie odszedł. Wzmocnieniami maja być prawy obrońca Jakub Bartosz który został wypożyczony z Wisły Kraków oraz Słowacki rozgrywający Jakub Gric. Zmieniono też trenera w grudniu wodze przejął Kazimierz Moskal przed którym postawiono cel utrzymania się. Co ciekawe ostatni jego pracodawca to właśnie Pogoń Szczecin. Jeśli chodzi o gospodarzy to są oni czerwona latarnią tabeli. Do bezpiecznego miejsca dzieli ich ledwie cztery oczka. Dobrym posunięciem zarządu było zatrudnienie urodzonego w Wiedniu Niemca Kosty Runjaica. Ostatnie trzy jego mecze to siedem oczek ugranych z Arką 1-0, Lechią 3-1 i Zagłębiem Lubin 3-3. Runjaic zrobił w klubie zimowe porządki podziękował trójce piłkarzy: Adamowi Gyurcso, Dariuszowi Formelli i Matemu Cincadze. Poważnym wzmocnieniem zespołu ma być Duński 32-letni napastnik Mortem Rasmussen który jesienią grał w rodzimej Ekstraklasie w Aarhus, strzelił cztery bramki w 17 spotkaniach. Dla mnie faworytem tej potyczki są gospodarze i na nich dzisiaj stawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Pogoń Sandecja over 3,5 kartki 1,45 forbet

Wielu z Was napisalo dużo o tym meczu ja z racji tego że to typowy mecz za 6 pkt idę w kartki. Sandecja to ekipa która nie przebiera w środkach grająca twardo i nieustepliwie a wiele punktów wyszarpali serduchem. W Szczecinie od momentu odejścia Michniewicza zjazd wyników jak na nartosankach. Sędziego przedstawiac nie trzeba przedział 4-6 kartek to jest średnia Pawła Gila. Liczę na typowy mecz walki. Zerknąłem na ostatnie mecze o punkty i każda z ekip w 90 % procentach spotkań dostaje 2 kartki minimum.
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
A ja pograłbym z opcją TAK na Pogoń za drobne..;)
Jeszcze w zeszłym roku gdy Pogon grała słabo, pisałem do polskich i zagramanicznych buków przed meczem z Lechia czy wystawia kurs na utrzymanie w lidze i pierwsza 8. Nie było odpowiedzi.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Pogoń - Sandecja
powyżej 2,5 gola @1,88fortuna ✅

Pojedynek dwóch głównych kandydatów do spadku, obie ekipy nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa i pewnie do końca będą walczyły o ligowy byt. Na początku forma jest wielką niewiadomą dlatego nie będę typował zwycięzcy tego pojedynku, jednak wydaje mi się, że gospodarze powinni wygrać to starcie, choć statystyki nie do końca za tym przemawiają to wydaje mi się, że zobaczymy w Szczecinie kilka bramek, oba ekipy nie mogą przystąpić do tego meczu w pełnych składach, u gospodarzy zabraknie kontuzjowanego Listkowskiego, a u gości nie wystąpi również kontuzjowany Kolev oraz nie pewny jest występ Korzyma.
Przewidywane składy na ten mecz:
Pogoń (4-2-3-1): Załuska – Niepsuj, Dwali, Fojut, Nunes, Hołota, Drygas, Frączczak, Murawski, Delev, Zwoliński
Sandecja (4-2-3-1): Gliwa – Bartosz, Szufryn, Piter-Buczko, Mraz, Baran, Gricz, Danek, Cetnarski, Brzyski, Piszczek.

Cracovia - Śląsk
powyżej 2,5 gola @1,86
fortuna ✅
podwójna szansa 1-1 @1,76 fortuna ✅
Pojedynek jak narazie jednych z większych przegranych w tymn sezonie, obie ekipy miały walczyć o europejskie puchary, a jak narazie zawodzą na całej linii i znajdują się w drugiej części tabeli, obie ekipy są dość overowe, w meczach Cracovii pada średnio 2,9 gola na mecz, a w meczach Śląska średnio 2,7, stąd mój typ na powyżej 2,54 gola w meczu, drugi typ to prowadzenie Pasów do przerwy lub wygranie meczu, jest to typ bezpieczniejszy, chociaż wydaje mi się, że można też wejść w czystą wygraną gospodarzy, jednak, że jest to pierwsza kolejka po przerwie, więc wybieram bezpieczniejszą wersję, dodatkowo za tym faktem przemawia &quot;forma&quot; Śląska w meczach wyjazdowych, jest to jedyna drużyna w lidze, która nie odniosła jeszcze zwycięstwa w delegacji, na 10 meczy 4 zremisowali i ponieśli 6 porażek.

Lechia - Wisła
podwójna szansa 0-0 @1,68
fortuna ✅
obie strzelą @1,74 fortuna ✅
Najciekawsze z sobotnich spotkań, do Gdańska przyjeżdża Biała Gwiazda, tak jak i we wcześniejszych spotkaniach forma obu ekip jak narazie pozostaje niewiadomą, jednak wydaje mi się, że będzie to wyrównane spotkanie, chociaż więcej szans buki dają gospodarzą, ale podział punktów jest całkiem możliwy, dlatego postanowiłem zagrać podwójną szansę, remis do przerwy lub na koniec, drugi typ to obie strzelą, obie drużyny mają kim straszyć z przodu, a pojedynek czołowych strzelców ligi zapowiada się co najmniej ciekawie, mowa oczywiście o Paixao vs Carlitos. Obaj trenerzy nie będą mogli skorzystać ze wszystkich swoich zawodników, ale gorsza sytuacja kadrowa jest w Wiśle, gdzie nie zagrają kontuzjowani Paweł Brożek, Kamil Wojtkowski, Vullnet Basha, Zdenek Ondrasek oraz Fran Velez, natomiast w Lechii nie zagrają kontuzjowani Lukas Haraslin i Romario Balde,a nie pewny jest występ Rafała Wolskiego.
Przewidywane składy na ten mecz:
Lechia (4-5-1): Kuciak, Stolarski, Gerson, Sławczew, Joao Nunes, Flávio Paixao, Łukasik, Chrzanowski, Wolski, Peszko, Żukowski, Marco Paixao
Wisła (4-2-3-1): Buchalik, Bartkowski, Głowacki, Wasilewski, Sadlok, Llonch, Cywka, Halilović, Boguski, Carlitos, Małecki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Pogoń Szczecin – Sandecja Nowy Sącz
Typ:
Pogoń strzeli +1,5 bramki
Kurs: 1,90 (fortuna)
Zabrałeś mi typ, który miałem zaproponować :p Ale ja pójdę krok dalej, bo nad tym się też zastanawiałem i wychodzi mi na to, że ma to sens:
Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz
Typ: Pogoń over 2,0
Kurs: 2,35 w LVBET
Wynik: 4:1 ✅

Dla Pogoni najgorsze, co mogło się przytrafić to zimowa przerwa w rozgrywkach akurat wtedy, gdy im zaczęło się układać, bo ostatnie ich mecze to pechowy remis z Zagłębiem, wysoka wygrana z Lechią i pokonanie Arki. W meczach tych strzelili łącznie 7 bramek, co daje całkiem niezły wynik. Jak kolega pisał mogą tam być problemy z obroną, a formacje środka pola i ataku mają całkiem niezłą, mają kim postraszyć. Pogoń nie ma nic do stracenia, trener mówi, że w ich sytuacji nie ma co myśleć nad taktyką, tylko skupić się na mowie ciała, agresywnej postawie drużyny i parciu do przodu. Nie do końca zgadzam się z tym, że mniej ważna jest taktyka, bo jednak w tej grze też chodzi, żeby przechytrzyć przeciwnika. W każdym razie Pogoń silniejsza wydaje się z przodu, aniżeli z tyłu, więc jeśli będą chcieli wygrać, to całkiem możliwy jest scenariusz, że będą musieli strzelić przynajmniej 2-3 bramki, bo na 0 z tyłu może im się nie udać skończyć meczu. Ważny mecz dla układu tabeli, ale kolejny z &quot;must win&quot; meczów dla Pogoni, w ich sytuacji każdy kolejny mecz taki będzie. Na ławce pewnie zacznie Rasmussen, ale myślę, że trener da mu zadebiutować, może też coś ukłuje dziś. Overowo się zaczęła wczoraj kolejka, wg mnie ta tendencja będzie zachowana na pewno w meczach o 15:30 i 18:00, w Gdańsku teoretycznie też zapowiada się bramkowo, ale pieniędzy bym na to nie postawił, zbyt zagadkowy to mecz ;)
Pogoń Sandecja over 3,5 kartki 1,45 forBet
Warto dodać, że chodzi tu tylko o żółte kartki, w przypadku czerwonej nie liczy się ona do typu, no chyba że za dwie żółte, to wtedy normalnie tylko 2 kartki zaliczy, a nie 3. Forbet jest dobry do kartek z lig zagranicznych, bo tam właśnie dają kursy na wszystkie kartki łącznie, czasem kurs troszkę niższy, ale zawsze to zabezpieczenie jakieś jest. W polskiej lidze jednak wszyscy bukmacherzy zgodnie dają kursy tylko na żółte kartki, warto o tym pamiętać ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz 4:1
Pogoń 1,62 Fortuna

Pogoń po dobrej końcówce poprzedniej rundy gdzie zwyciężyła 2 ostatnie mecze 3:1 z Lechią Gdańsk i 1:0 z Arką Gdynia dalej utrzymują passę bez porażki w sparingach, 3 mecze i 2 zwycięstwa i remis.
Sandecja po świetnym początku z kolejki na kolejkę grali coraz słabiej, potem już tylko albo przegrywali albo remisowali - w lidze bez zwycięstwa są już aż od 17 Września!
Pogoń w dalszym ciągu ma nóż na gardle i musi wygrywać aby nie spaść z ligi, te ostatnie zwycięstwa poprawiły troszkę ich morale w klubie i zbliżyli się do utrzymania ale muszą iść dalej za ciosem i wygrywać takie mecze.
Co prawda Pogoń u siebie męczy strasznie bułę ale może to także czas na odczarowanie własnego stadionu?​
Cracovia - Śląsk Wrocław 2:1
obie strzelą 1,66 Fortuna
Cracovia strz. +1,5 2,02 Fortuna
Obie drużyny bardzo overowe, obie drużyny już straciły ponad 60 goli! Zaś strzelił 55 bramek.
Śląsk w dalszym ciągu ma sporo kontuzji w swoim składzie ale już nie raz pokazywał, że mimo problemów potrafi grać i nawet wygrywać z dużo lepszymi zespołami.
Cracovia na pewno mocno przepracowała ze swoim trenerem całą przerwę zimową i teraz musi to pójść w dobrą stronę.
Myślę, że obie drużyny powinny strzelić po bramce.
Śląsk na wyjeździe jeszcze nie wygrał w tym sezonie i nie wydaje mi się aby zrobili to dziś.. z drugiej zaś strony Cracovia, która musi zacząć wygrywać bo ich gra nie wyglądała jakoś bezbarwnie... czasem im brakowało szczęścia oby dziś to szczęście im sprzyjało i wygrają to spotkanie.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Cracovia - Śląsk
Tutaj zdecydowanie idę w over. Trochę mam podobne zdanie o tym meczu jak wczoraj o meczu w Płocku W Krakowie formacja defensywna wygląda wręcz tragicznie. W spotkaniach z samymi pierwszoligowcami zespół z pod Kałuży popełniał błąd za błędem. Przegrali z Siarką Tarnobrzeg 1:2, remis z Zagłębiem Sosnowiec 2:2, czy zwycięstwo, ale na prawdę w słabym stylu ze Stalą Mielec 3:1. Przygotowania Śląska wyglądały delikatnie leiej, ale również bez rewelacji. Ofensywa wyglądała nieźle, ale multum goli straconych z zespołami ze Słowackiej czy Czeskiej Ekstraklasy. Zwłaszcza z Nitrą (3:2) mieliśmy niezłą konsternacje. Z jednej strony na prawdę fajnie wyglądająca ofensywa, dużo ciekawych akcji prowadzonych przez środek czy bardzo ładne akcje prowadzone przez skrzydłowych, a z drugiej strony potężne babole w obronie Piotrka Celebana czy Riedera. Dzisiaj zabraknie Kuby Koseckiego i to duży problem Jana Urbana, bo to jeden z najjaśniejszych punktów Śląska w okresie przygotowawczym. Jeżeli mowa o najjaśniejszych postaciach zimy to są to zdecydowanie napastnicy. Dla Śląska po 2 razy trafiali Marcin Robak i Arek Piech a dla Cracovii Krzysiek Piątek trafił aż 7 razy, Moim zdaniem zobaczymy coś na miarę wczorajszego spotkania w Płocku. Czyli dużo dobrej gry z przodu, natomiast multum błędów z tyłu.
Typ: Obie strzelą i powyżej 2,5 @ 2,25 LVBET✅✅✅
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
Oglądałem większość spotkań towarzyskich obu zespołów i znów nie jestemw stanie oprzeć się wrażeniu kolejnego ofensywnego meczu. Ogólnie to powinien być pojedynek dwóch bardzo dobrych napastników Carlitosa po stronie Wisły i Marco Paixao po stronie Lechii. Pomorzanie od jakiegoś czasu idą po równi pochyłej, niestety w dół. Momemt w którym mogli zostać Mistrzem Polski a w jednym momencie na samym finiszu wypadając na 4 miejsce to moim zdaniem ten moment w którym Gdański klub się posypał. Od początku tego sezonu przyszły kontuzje ważnych piłkarzy m.in Peszki , Haraslina czy Wolskiego, czy sprzedaż Janickiego. Teraz po dobrze przepracowanym okresie przygotowarczym, w którym trener mocno postawił na ofensywę może wydawać się że Lechia będzie walczyć o górną ósemkę. Wisła również bardzo fajnie wyglądała w ofensywie no i ma strzelbę do takiej gry. Nie było łatwo, ale udało się zatrzymać w klubie Carlitosa, co jest najlepszym &quot;ruchem transferowym&quot; Wisły,
Typ: Obie strzelą i powyżej 2,5 @ 2,20 LVBET⛔⛔⛔ Było blisko
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom