>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

22. kolejka LOTTO Ekstraklasy (15.02-07.12.2017)

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Lechia: Kuciak - Nunes, Gerson, Chrzanowski, Mladenović - Stolarski, Sławczew, Łukasik, Peszko - M. Paixao, F. Paixao.
Rezerwowi: Zelenika, Oliveira, Krasić, Borysiuk, Milos, Vitoria, Macierzyński
3 nowych zawodników w Lechii zaczyna. Nowy - stary Gerson na stoperze, małolat Chrzanowski promowany przez Owena i bardzo dobrze za starego dziada Wawrzyniaka i nowy nabytek Mladenović.
Stolarski wyżej ustawiony, Łukasik pilnujący środka pola ze Sławczewem, który ma mieć więcej luzu w poczynaniach ofensywnych. Na ławce mało opcji w ofensywie bo jest tylko Krasić i Oliveira. Brak Wojtkowaka i Augstyna w razie problemów duetu Nunes - Gerson.
Ustawienie w różnych kombinacjach od 3-4-3 po 3-5-1-1 po defensywne 5-3-2-1 bez piłki.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
Typ: Lechia ⛔⛔
kurs: 2,15
fortuna
Ostatnie spotkanie dzisiejszego dnia to pojedynek Lechii Gdańsk i Wisły Kraków. Gospodarze grają poniżej oczekiwań. Przed sezonem stawiano ich w pierwszej trójce razem z innymi drużynami na L, Legii Warszawa i Lecha Poznań. Na wiosnę muszą zacząć wygrywać aby móc dobić się do pierwszej ósemki. Dzisiaj nadarza się ku temu okazja. Wisła będzie poważnie osłabiona. Nie zagrają: Paweł Brożek, Kamil Wojtkowski, Vulnet Basha, Zdenek Ondraszek i Fran Velez. Lechia do pierwszej ósemki traci obecnie siedem oczek i zrobi wszystko aby tam się znaleźć. Dzisiejsza potyczka będzie debiutem Hiszpańskiego trenera Joana Carrillo. Ja osobiście więcej szans daje gospodarzom. Zapewne ustrzelą coś bracia Paixao którzy w sumie mają na koncie 19 trafień, Lechia w sezonie strzeliła razem 30 goli. Dobrym wzmocnieniem zespołu mogą być Borysiuk i Gerson.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Chociaż mój typ na Over 3.5 w meczu Cracovia vs Śląsk nie wszedł to powiem tak. Parodia gry w obronie w Śląsku rośnie z każdym meczem.
A Cracovia? Słaba ekipa, brak pomysłu na grę. Wygrali ze Śląskiem, ale to nie jest wyznacznik niczego. Wygrana to przypadek.
Dobrze, że over 2.5 wchodzi.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
W Gdańsku akurat dzisiaj bliżej mi jakoś do undera. Statystyki ogólnie przemawiają za overem, Wisła jak i Lechia miała mnóstwo &quot;wesołych&quot; spotkań jesienią ale teraz mamy nowe rozdanie. Kolejka do tej pory obfituję w bramki . Moim zdaniem ta seria zakończy się na meczu w Lechii właśnie i przeczuwam kopaninę. Temperatura swoje też powinna zrobić.
Under 2,5 @ 1,71 Pinnbet ✅
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Ja dziś idę w różne meczu Bruk-Bet Korona. Ekipa Bartoszka w trudnej sytuacji przed początkiem wiosennych zmagan, walka o utrzymanie wchodzi w decydującą fazę, tak by przed podziałem tabeli w jak najlepszej sytuacji. Ekipa z pod Tarnowa musi mocno pracować bo dla nich każdy punkt na wagę złota. Korona wydaje się że cel minimum na ten sezon osiągnięty, zapewnione spokojne utrzymanie. Leteri wzmocnił jednak ekipę i planuje ambitna walkę o jak najwyższe miejsce.
Powyżej 9,5 rzutu różnego 1.6 forbet
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Arka Gdynia - Lech Poznań
powyżej 30,5 fauli @ 1,8
Totolotek
Typ głównie pod dokonania gospodarzy w tym sezonie, nie mają jak na razie sobie równych jeżeli chodzi o faule. Po 21 kolejkach nazbierali już ich aż 405 co daje średnio 19,3 faulu na mecz.
Lech co prawda o wiele mniej ale popełnionych 282 fauli do tej pory daje też nie najgorszą średnią bo 13,4.
Trudno wskazać kto dzisiaj wygra, Arka walczy o górną połówkę tabeli i spokojne ostatnie kolejki z kolei Lech nie może pozwolić sobie na stratę punktów bo dystans do Legii przed tym meczem wzrósł już do 5 punków.
Taki mecz walki mi się dzisiaj widzi, bez jakiś fajerwerków, płynnych akcji. Według mnie Arkowcy od początku zagrają twardo i spróbują zniechęcić Lechitów do jakiejś kombinacyjnej gry popełniając przy okazji wiele fauli.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Arka Gdynia - Lech Poznań
Typ: over 2,5 ⛔⛔
Kurs: 1,94
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiaj dojdzie do konfrontacji dziewiątego zespołu ligi z wiceliderem. Goście tej potyczki napewno nie odpuszczą tego spotkania gdyż Legia Wygrywając w piątek swój mecz odskoczyła na pięć oczek. Lech od ostatnich pięciu spotkań nie poniósł porażki (Płock 2-1, Piast Gliwice 0-0, Cracovia 1-0, Lubin 1-1 i Nieciecza 3-1). Na wyjeździe zremisowali aż sześciokrotnie w jedenastu meczach. W zespole nastąpiły duże roszady z kadry odeszło 9 graczy między innymi Nicki Bille Nielsen, Abdul Aziz Tetteh, Lasse Nielsen czy Deniss Rakels. Wzmocnieniem mają być Chobłenko z Czarnomorca, Thomas Rogne (IFK Goeteborg), Jakub Serafin (Haugesund) czy Piotr Tomasik (Jagiellonia). W sparingach nie wyglądało to źle. Gytkjear, Jevtic i Situm zaliczyli w nich po trzy trafienia nowy napastnik Oleksij Chobłenko trafiał dwa razy. Co do zespołu gospodarzy to obecnie dołują oni w tabeli są tuż pod grupą mistrzowską z dorobkiem 31 pkt. Do klubu na chwilę obecno przybyło dwóch zawodników, Andrij Bohdanow z Olimpiku Donieck i Meksykanin Enrique Esqueda. Nikt wartościowy nie ubył. Na swoim obiekcie przegrali ledwie dwa razy. Ciężko jest mi tu wskazać faworyta i zdecydowałem się na over bramkowy. W ostatnich trzech pojedynkach między nimi właśnie tak było.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Arka Gdynia - Lech Poznań
Typ: Lech i powyżej 2,5
Kurs: 3,8
Buk: LVBET
Oba zespoły w okresie przygotowawczym pokazywały bardzo dobrą grę ofensywną, zwłaszcza LEch, który wygrywał 3:0, 4:3, 4:3, 2:0, co mówi samo za siebie. 13 goli w 4 meczach.Arkaw okresie przygotowawczym również bardzo dobra gra ofensywna. 10 goli strzelonych w 5 meczach dało średnią
2 gole na mecz. Dodatkowo napastnicy obu klubów są w znakomitej formie. Zarówno Barkroth, Gytkier czy Jurado pokazali że będą kluczowymi postaciami swoich zespołów w formacjach ofensywnych. W ostatnich trzech meczach 2 razy wchodził dzisiejszy typ a we wszystkich 3 ostatnich meczach wchodził over bramkowy. Jesienią w Poznaniu LEch wygrał 3:0 a w finale Pucharu Polski było 1:2. Spodziewam się bardzo ofensywnego meczu,z resztą jak cała ta inaugurująca kolejka. Powodzenia!
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok
Typ: Jagiellonia Białystok
Kurs: 2,35
fortuna

Ostatni mecz inauguracyjnej wiosennej kolejki to pojedynek Piasta Gliwice z Jagiellonią Białystok. Podopieczni Ireneusza Mamrota są obecnie na czwartym miejscu w tabeli i do prowadzącej Legii Warszawa tracą raptem pięć oczek. Zwycięstwo w tym spotkaniu pozwoli wskoczyć im na fotel wicelidera. Pszczółki na wyjazdach grają całkiem nieźle, ich bilans to 5-3-3 i bramki 14-15. Z piłkarzy których Mamrot sprowadził zimą warto zwrócić uwagę na prawego obrońce Jakuba Wójcickiego z Cracovii, według mnie on będzie wzmocnieniem. Pozostali: Dejan Lazarevic, Dawid Szymonowicz będą raczej uzupełnieniem kadry. Najważniejsze jest to że udało się utrzymać najlepszych strzelców zespołu: Romanczuk, Novikovas, Sheridan czy Sekulski. Gospodarze po wygraniu meczu przez Szczecinian są obecnie czerwona latarnią tabeli. Ostatnie ich pięć meczy ligowych to brak wygranej (Pogoń Szczecin 2-2, Lech 0-0, Śląsk 2-2, Legia 0-1, Korona 1-1). Trener Fornalik zimą wzmocnił środek pola wypożyczając z Legii Tomasza Jodłowca oraz sprowadzając Toma Hateleya z Dundee FC. Z Legii wypożyczony został też środkowy obrońca Jakub Czerwiński. Myślę że z biegiem czasu powinno to zatrybić lecz na dzień dzisiejszy w tym spotkaniu widzę tylko jednego faworyta w ekipie gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa: Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 12.02.2018. godz. 18:00 ⛔
Typ: over 2.5 / Kurs: 2.09 / Buk: 1xbet /

Kończymy w Gliwicach pierwszy weekend zmagań po przerwie w Ekstraklasie, gdzie miejscowy Piast będzie podejmować Jagiellonie Białystok.
Piast po wynikach weekendu spada na ostatnie miejsce w tabeli, by opuścić strefę spadkową trzeba coś ugrać. Trzeba przyznać że ekipa pod wodzą Fornalik fatalnie nie wygląda to czego im brakowało to zwycięstw, za dużo remisów a przy tym ścisku tabeli widać że to za wiele nie daje. Troszeczkę wobec sytuacji w tabeli robi się presja, jak do tego podejdzie zespół, na pewno jest na tyle doświadczony by po prostu zrobić swoje. Trzeba przyznać że zrobiono fajne ruchy transferowe wypożyczając Czerwińskiego oraz Jodłowca, to poprawi stabilność w defensywie ale na tyle by przestali popełniać te dziecinne błędy tego jeszcze nie można określić. Na pewno Fornalik mocno poprawił tą ekipą w aspektach ofensywnych, zaczęli naprawdę łatwo tworzyć, grać szybko moim zdaniem też Vassiliejv będzie mocniejszy w ten rundzie a to gracz potrafiący robić różnicę. Przy tej lepszej grze w ataku były dwa mankamenty nie zawsze była skuteczność potrafili marnować w jednym meczu kilka 100% sytuacji, albo spali w defensywie wobec czego potrafili zanotować cztery remisy 2:2 w ostatnim czasie.
Jagiellonia podobno bardzo mocno testowała nowe ustawienie, zdecydowanie bardziej ofensywniejsze, zobaczymy czy to już dziś będzie widać. Na pewno rywalizacja w zespole jest odeszli dwaj ważni gracze, ale szybko zagregowano na te braki. Goście przez całą pierwszą rundę byli dla mnie trudni do rozgryzienia bo praktycznie co tydzień ta ekipa grała coś innego idealny przykład to mecz z Koroną wygrany 5:1 – było wszystko łatwość, szybkość w ofensywie po czym jadą do Wrocławia i nic nie potrafią skleić. Dziś bardziej skłania się mimo wszystko ku wariantowi więcej do zaoferowania w ofensywie, z prostych przyczyn trenowali jak wspomniałem takie ustawienie, na wyjazdach czują się świetnie są najlepiej punktującą ekipą, która szczególnie wie jak wyjść z kontrą a to nawet w słabszych spotkaniach była zawsze ich broń. Nie ukrywam że warunki i boisko też sprzyjają jak widać popełnianiu baboli a to nie jest coś co nie zdarza się w obu ekipach, zresztą zwiększa to też liczbę fauli a obie ekipy mają kim straszyć w górnych piłkach.
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok
Typ:
Podwójna szansa 0-0 ⛔ 0:2 (0:1)
Kurs: 1,68
Gospodarze na ten moment są ostatnią drużyną ekstraklasy. Cóż, w całej Polsce słychać głosy o ich spadku, jednak patrząc na tę kolejkę to można się kłócić. Oba zespoły, które obecnie grają swoje domowe mecze z Niecieczy są pierwsze w kolejce do spadku. Chciałbym powiedzieć, że Gliwiczanie zdobywają u siebie punkt za punktem, ale tak nie jest. 4 porażki na 10 spotkań, jedynie 12 punktów to zbyt mało na ich aspiracje. Warto powiedzieć, że sporo tej przerwy drużyna wyda na pensje swoich graczy. Prosto z Legii na wypożyczenie przyszli Czerwiński oraz Jodłowiec. Co by nie mówić, Tomasz teraz przegrałby pewnie rywalizacje z Phillipsem i siedziałby na ławce. Jak dla mnie na plus zmiana, dodatkowo sprowadzenie byłego gracza Śląska Toma Hateley’a. W zimie pożegnał się wieczny rezerwowy – Rusov. Dlatego sprowadzono 2 bramkarzy – Dybowski oraz Plach. Wzmocniono rywalizacje w ataku poprzez Szczepaniaka. Obiektywnie patrząc skład na miarę środka miejsca w tabeli. W dodatku trenerem jest przecież szanowany trener Fornalik, który z Ruchem Chorzów święcił swego czasu sukcesy. Widziałem nie jeden sparing w tej zimie gospodarzy i powiem tak: szału nie ma, ale też nie jest tragicznie. Dzisiejszy mecz będzie niezwykle ważny jeżeli mówimy o środku pola. Taka linia nam się szykuje: (od lewej) Badia, Hateley, Jodłowiec, Vassiljev oraz Valencia. Z przodu zapewne wyjdzie Papadopulos. Dobry cykl przygotowawczy zaliczył Angielski i pewnie jak wynik będzie nie zbyt dobry to zobaczymy go na boisku. Kolejną statystyką jest 10 bramek strzelonych przez Piast u siebie w rundzie jesiennej. Coś co nie mieście się w głowie.
Jagiellonia to zespół, który przeszedł gruntowne zmiany. Odeszła najważniejsza postać – Fedor Czernych. Do tego Piotr Tomasik (-&gt; Lech), Gordon (słaby był) i Chomczenowski (wiązano z nim wielkie nadzieje ale słaby). W Zagłębiu mamy Maresa, w Pogoni Rassmusena, w Cracovii Brock-Madsen i teraz do drużyny z Podlasia dołącza kolejna gwiazdeczka Bezjak z 2 ligi niemieckiej. Niestety mało grał ostatnio ale ma dać z przodu sporo bramek. Nie wiadomo co z Sheridanem. Zarabia bardzo dużo i tak się zastanawiam czy gdzieś do końca lutego przejdzie czy może dostanie te jeszcze pół roku. Fajnie wygląda transfer Jakuba Wójcickiego, który wg mnie może odżyć bez trenera Probierza. Kolejny fajnie zapowiadający się piłkarz to Dejan Lazarević. Swoją bramkę premierową już strzelił w sparingu z Kapaz PFK wygranym 8:1. Trochę statystyk: Jaga na ten moment jest najlepszym zespołem na wyjeździe z 18 pkt (5-3-3). Z pewnością w dzisiejszym meczu nie będą chcieli oddać dominacji Piastowi i zechcą posiadać piłkę przez większość spotkania. Trudny mecz do typowania ale wg jest duża szansa na under 2,5 i być może to jest szansa na podwójna szansa w stronę remisu. Trudno mi uwierzyć że zespół Piasta zagra ofensywnie i się otworzy przed Jagą. Raczej obydwa zespoły dość ostrożnie wyjdą.
 
Psychosocial 810,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Witam. Proszę wybaczyć drogim userom że zaśmiecę swoim postem ten wątek ale chciałem podzielić się paroma zdaniami w kwestii meczu Piast-Jagiellonia. Tak się składa że co prawda moją pasją jest liga irlandzka ale również gdzieś tak od 1979 roku kiedy byłem 8-letnim szkrabem zacząłem sam trenować w poważnym na tamte czasy klubie i chodzić na mecze teraz dumnie nazywanej Ekstrak(l)asy. Lata gdy sam spędziłem na boisku jak i te na obserwacji spotkań z trybun zostały mi do dziś. Moi znajomi nawet mają z tego lekką pompę że nic innego nie robię tylko na weekend zawsze oglądam na C+ wszystkie spotkania naszej rodzimej. Ale do rzeczy. Pisałem kiedyś że stawianie u nas 1X2 to tak zwane strzały z armaty. Nasza liga jest bardzo nieprzewidywalna i ja osobiście stawiam na daną ekipę tylko wtedy kiedy mam ku temu merytoryczne przesłanie. Więc dzisiaj patrząc na kursy na 1X2 wywaliłem oczy ze zdumienia. 3,18 w STS na Piast ? Nawet błazny przestały się śmiać. Czy Jaga jest taka mocna ? Nie proszę szanownych państwa, nie jest. Stracili bardzo dobrego piłkarza Fedora Cernycha który przeszedł do Dynamo Moskwa oraz Piotra Tomasika który jest już w Lechu. Przygnębiające jest to że w ich miejsce nakupowali jakiś mało znanych obcokrajowców. Należy przypomnieć że wcześniej pożegnali się z Jagą Jacek Góralski i Konstantin Vassiljev który właśnie gra w Piaście. O wzmocnieniach gospodarzy wszystko zostało napisane w poście wyżej. O sparingach również nie wspomnę może tylko o remisie z CSKA Moskwa a Ci ograli tydzień później takie Elche u nich 3:0.
Reasumując oddsmakerzy wystawili takie kursy najprawdopodobniej posiłkując się miejscem w tabeli. Piast jest ostatni a Jagiellonia 4. Mnie to nie rusza i w dzisiejszym spotkaniu zagrałem:
Piast Gliwice-Jagiellonia Białystok TYP 1X kurs 1,60 5/10 g.18.00
Piast Gliwice-Jagiellonia Białystok TYP Piast strzeli gola kurs 1,40 6/10 g.18.00
Dziękuje za uwagę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom