>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

25$ Free

punkix91 0

punkix91

Użytkownik
czy w tym buku jest oferta z siatkówką?
Nie, mala maja oferte...

kto mi powie jak się daje kupony bo nie moge dać Nadala i Safina na jednym kuponie ?
Mozesz, Klikasz STRAIGHT i tam mozesz pare wybierac zdarzen...

EDIT: JAK TU COS POSTAWIC?! WPISUJE KWOTE I KLIKAM NA &quot;CONTINUE&quot; TO POKAZUJE ZE NIE MAM KASY, A KOD WPROWADIZLEM... POTEM MAM DO WYBOPRU JESZCZE JAKIES: &quot;WAGER AMOUNT&quot;, &quot;RISK AMOUNT&quot;, &quot; TO WIN AMOUNT&quot; CO WYBRAC?
 
B 0

browar112

Użytkownik
Panowie potwierdzam.Tez dostalem pieniadze dopiero dzisiaj.Minelo troche wiecej niz 72 godziny ale co tam:p za promocje wielki + dla tego buka.
P.S. skrzynka na interii
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
.

EDIT: JAK TU COS POSTAWIC?! WPISUJE KWOTE I KLIKAM NA &quot;CONTINUE&quot; TO POKAZUJE ZE NIE MAM KASY, A KOD WPROWADIZLEM... POTEM MAM DO WYBOPRU JESZCZE JAKIES: &quot;WAGER AMOUNT&quot;, &quot;RISK AMOUNT&quot;, &quot; TO WIN AMOUNT&quot; CO WYBRAC?
Klikasz Risk Amount potem wpisujesz kwote
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
dalem na ten Risk amount puscilęm za 10$ i co mam do wycięcia 1$
niech ktos moze wytluaczy jak tu sie obstawia bo ja niewiem jakis dziwni bugg zeby puscic kupon i mniej wygrac niz stawka ???? :
Risking / To Win
Straight Jul 01 MU [308] VENUS WILLIAMS (TAMARINE TANASUGARN vrs VENUS WILLIAMS) -900 10.00 USD / 1.00 USD
To jest freebet, czyli stawkę zabierają, a resztę dostajesz na konto. Pisałem o tym wcześniej ale skoro nie słuchacie to tak macie ???? tzn. postawiłeś 10$ ,a do wygrania masz 1.
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
czyli co teraz nie da sie obstawiac normalnie czy co?
Kazdy dostał takiego samego maila i tam pisze, bonus :
  • nie może być obracany w kasynie
  • min. stawka to 5 $
  • tylko na zakładach pojedyńczych
  • obrót 10x
I tyle, wszystko czarno na białym.
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Jej, nie mogę.
Pierwsze 25$ które postawisz są w formie freebetu, potem pieniądze są już normalnie na koncie i możesz niemi stawiać i wygrana będzie normalna.
 
L 20

lehane

Użytkownik
Jak chcę coś obstawić, to wyskakuje:

This bet can&#39;t be accepted because Balance Exceeded.

Wiem, co to znaczy, ale dlaczego? Niby mam te 25 dolców na koncie...
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
Jak chcę coś obstawić, to wyskakuje:
This bet can&#39;t be accepted because Balance Exceeded.
Wiem, co to znaczy, ale dlaczego? Niby mam te 25 dolców na koncie...
Ludzie czy wy naprawdę nie umiecie przeczytać kilka postów wyżej. Po prostu podczas obstawiania zakładu wpisujesz kwotę i zaznaczasz Risk Amount i już Ci nie będzie takie coś się pokazywało.
 
L 20

lehane

Użytkownik
Dzieki, Luniu, niby zaznaczłem, a nie działało.

No i pytanie o wypłatę, bo nie wiem czy zrozumiałem. Czy mogę przelać kasę TYLKO na moneybookers, a dopiero potem na konto w banku, czy bezpośrednio na konto też?
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
No ale co nie da sie zrobic tak zeby np puszczac za 5$ i wygrana byla normlana jak u normlanego buka??


ej koleś weź zacznij myśleć troche bo zginiesz jak tak dalej pójdzie ...jeśli obstawiasz gościu Wiliams po kursie -900 to jest tak jakbys obstawiał 1.10 więc nie wiem co cię tak dziwi że za 10 możesz wygrać tylko 1$....

MAM RADę DLA WSZYSTKICH CO NIE ZNAJą ANGIELSKIEGO - GRAJCIE TYLKO W POLSKICH BUKACH LUB SIęGNIJCIE PO SłOWNIK LUB DO STARYCH POSTóW NA TYM FORUM...to forum jest aby sobie pomagać ale ileż razy można powtarzać te same pytania z czystego lenistwa nie chcąc samemu sobie sprawdzić o o co biega:kwasny4565:
 
Do góry Bottom