>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

26. kolejka LOTTO Ekstraklasy (02.03-05.03.2018)

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W ForBET!!
ForBET - bonus 100% do 600zł!
Ekstraklasa nie zwalnia, już w piątek zaczynamy kolejną kolejkę, najciekawiej powinno być w Warszawie, gdzie Legia podejmie Lecha Poznań, a Jagiellonia będzie chciała udowodnić w spotkaniu z Wisłą Kraków, że zasłużenie zasiada na fotelu lidera. Po pierwszych &quot;wiosennych&quot; meczach trudno upatrywać mocnych faworytów w którymś ze spotkań, walka zarówno o górną ósemkę jak i o utrzymanie powinna toczyć się do końca sezonu, a jakie jest Wasze zdanie?

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Witam, mam pytanie - który buk przyjmuje zakłady na żółtą kartkę konkretnego gracza w ekstraklasie? Polecam przy okazji meczu Legia - Lech zagrać kartkę Trałki, w historii tych pojedynków bardzo często dostawał żółtko, dodatkowo kolejkę temu pauzował, więc konto ma czyste.
Takie zakłady z polskich bukmacherów ma STS. Kiedyś widywałem w innych, ale to sporadycznie. Jednak na kartkę Trałki pewnie kurs nie będzie wysoki, chociaż nad takim 1,8-2,0 by można pomyśleć ;)
 
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Kurs na Trałkę będzie zapewne 2.50
Oferta na kartki pojawi się według mnie najwcześniej w sobotę rano ale prawie zawsze takie zdarzenia pojawiają się w tym samym dniu co spotkanie ;)
Jeżeli chcesz zagrać kartki to patrz w Milenium tam kursy są na takie zdarzenia wyższe i przy tym spotkaniu myślę że o wiele większy wybór będzie.
/ Jednak czytają forum i dodali już dziś chcieli pokazać że są najszybsi żeby nie grać w milenium eh ta konkurencja ;)
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Termalica - Wisła Płock
1 DNB @1,76
fortuna ⛔
podwójna szansa 0-0 @1,67 fortuna ⛔
Kolejną serię gier w Naszej Ekstraklasie zaczynamy w Niecieczy, gdzie Termalica podejmie Wisłę Płock. Gospodarze po zmianie szkoleniowca zaczeli punktować, w debiucie Zieliński wygrał spotkanie derbowe z Sandecją można powiedzieć, że za 6 pkt, następnie Słonie zremisowały w Gdańsku z Lechią 2:2 i jutro uważam, że nie przegrają z Nafciarzami, którzy po świetnym okresie załapali dołek i pzregrali 2 spotkania z rzędu, najpierw w delegacji z Pogonią 1:2, a w ostatniej kolejce domowe spotkanie z Cracovią 0:1. Spodziewam się tu underowego meczu i minimalnej wygranej gospodarzy, ewentualnie remisu, myślę, że Wisła nie wygra w Niecieczy. Oba zespoły na poziomie Ekstraklasy grały z sobą trzy razy, dwa razy wygrała Wisła po 1:0, ale były to mecze rozgrywane w Płocku, natomiast w Niecieczy spotkały się tylko raz i padł bezbramkowy rezultat. Patrząc na ostatnią formę obu ekip jutro liczę na podobny wynik, ewentualnie przechylenie szali na swoją korzyść drużyny gospodarzy.
Zagłębie - Lechia
1 @2,25
fortuna ⛔
podwójna szansa 1-1 @1,82 fortuna ⛔
W drugim piątkowym meczu do Lubina przyjeżdża Lechia Gdańsk, obie ekipy potrzebują punktów jak ryba wody, Zagłębie aby utrzymać się w górnej ósemce, a Lechia w walce o utrzymanie, myślę, że oni Top8 już zaprzepaścili i muszą się skupić na tym aby się utrzymać, bo terminarz jak ktoś podał w poprzedniej kolejce mają bardzo ciężki do końca sezonu zasadniczego. W tym meczu idę w stronę gospodarzy, którzy kiepskim początku, delikatnie mówiąc, wreszcie się przełamali i przywiezli bardzo ważne 3 punkty z meczu z Sandecją. Liczę, że wykorzystają atut swojego boiska i jutro ponownie zakończą mecz z kompletem punktów. Jest to spotkanie z gatunku kto przełamie swoją niemoc, Zagłębie u siebie nie wygrało meczu od 2 grudnia, kiedy pokonali Termalice 4:2, następnie zagrali jeszcze 3 mecze, z których 2 zremisowali i przegrali na inaugurację dość pechowo z Legią 2:3, tracąc gola z karnego w 96 minucie, jednak w tamtym meczu byli słabsi od przyjezdnych, jednak niesmak pozostał jak się wyrównuje w 91 minucie i nie dowozi remisu do końca, jeśli chodzi o mecze w delegacji Lechii to wygląda to jeszcze gorzej niż w przypadku meczy Lubina u siebie. Ostatnie wyjazdowe zwycięstwo odnieśli 3 listopada w meczu z Arką Gdynia, które wygrali 0:1, po czym rozegrali jeszcze 4 mecze poza Gdańskiem i ponieśli 2 porażki oraz 2 razy zremisowali. Jeśli chodzi o bezpośrednie H2H obu ekip w Lubinie to na ostatnie 3 mecze 2 wygrała Lechia 1:2, natomiast Zagłebie wygrało 1:0 rozgrywanym równo 2 lata temu, więc może w rocznicę powtórzą wynik, tak pół żartem pół serio. Jutro spodziewam się dość ostrego meczu, głównie w środku pola i liczę, że o tą jedną bramkę gospodarze będą lepsi od gości. Jeśli miałbym stawiać konkretny wynik to byłoby to 1:0, ewentualnie 2:0 dla Zagłębia.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Takie zakłady z polskich bukmacherów ma STS. Kiedyś widywałem w innych, ale to sporadycznie. Jednak na kartkę Trałki pewnie kurs nie będzie wysoki, chociaż nad takim 1,8-2,0 by można pomyśleć ;)
STS już wystawił zakłady na kartki w meczu Legia - Lech, kurs 2,25 na kartkę Trałki.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
STS już wystawił zakłady na kartki w meczu Legia - Lech, kurs 2,25 na kartkę Trałki.
Jak dla mnie kurs śmiało do wzięcia ;) Ze swojej strony na jutro proponuję też kartkowy typ:
Zagłębie - Lechia
Typ: Over 4,5 ŻK
Kurs: 1,95 w LVBET
Wynik: 4 ŻK

Moim zdaniem błędnie wystawiony kurs na taką linię kartkową w jutrzejszym meczu. Przy linii 4,5 kursy powinny być odwrotnie, ale LVBET nie jest jedynym bukmacherem, który takie kursy wystawił, więc trzeba po prostu skorzystać. Sędziuje Paweł Raczkowski, lider kartkowy naszej kadry sędziowskiej w Ekstraklasie. Pokazuje średnio 5,75 ŻK/mecz, a drugi w tym zestawieniu sędzia o jedną kartkę mniej! Jeśli więc tyle kartek zazwyczaj wyciąga, nie widzę powodów, dla których jutro miałby być bardziej pobłażliwy, tym bardziej, że faza zasadnicza wchodzi w decydującą fazę - Zagłębie walczy o górną ósemkę z obiema Wisłami i Arką (dobra seria mogłaby włączyć w tę walkę Cracovię, ale to już małoprawdopodobne). Dla jednej z tych ekip miejsca braknie. Lechia z kolei musi przywyknąć, że w tym sezonie ligi nie zawojuje, a byt w ekstraklasie jest zagrożony, zawodnicy nie są przyzwyczajeni do gry z towarzyszącą presją tego gatunku. Zapowiada się ostry mecz, Lechia w ostatnim czasie poza meczem z BBT sporo fauluje, Zagłębie też zaliczyło w Niecieczy 20 fauli. Myślę, że kartki są najpewniejszym zakładem z tego meczu, szczególnie, że sędziować będzie Raczkowski, który lubi nimi szastać na lewo i prawo.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Lech Poznań vs Legia Warszawa
Typ: Kasper Hamalainen strzeli gola ⛔
Kurs: 3.30 LVBet
Do Warszawy przyjeżdża Lech Poznań, który jest niesamowicie nieskuteczny na wyjazdach. Pomimo wygranej ostatnio u siebie ze Śląskiem 2:1, nic nie wskazuje aby Kolejorz przełamał wyjazdowa złą passę. Ich gra wygląda tragicznie.
Tymczasem Legia również nie zachwyca ale wiadomo, że taki mecz, określany przez niektórych derbami Polski - rządzi się swoimi prawami.
Jest to ważny mecz dla obu drużyn. Różnica miedzy nimi w tabeli jest dwupunktowa na korzyść legionistów. Rozważam tutaj zwycięstwo legii ale jednak wolę sobie to odpuścic i pograć gola Kaspra Hamalainena. Były piłkarz Lecha już nie raz napsuł im nastroje strzelając bramki w doliczonym czasie gry. Wchodził on przeważnie z ławki rezerwowych. Natomiast od rundy wiosennej możemy zobaczyć, że piłkarz z Finlandii gra od pierwszych minut i dzięki temu będzie mieć na pewno więcej okazji do strzelenia gola. Hattricka jak ze Śląskiem pewnie nie zobaczymy, natomiast jest spora szansa, że w obecnej dyspozycji, chociaż raz pokona Jasmina Burica i umieści piłkę w siatce
⛔200
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Termalica - Wisła Płock
typ 2 @2.75 ✅
Oraz
Over 2.5 @1.95 ✅
Totolotek​
Termalica walczy o utrzymanie w Ekstraklasie. Ostatnio na ławce trenerskiej zasiadł Zieliński u przysłowiowych słoniach. Nieco polepszyły się wyniki oraz gra. Zwycięstwo w meczu bardzo ważnym z Sandencja. Uratowany remis z Lechia bramka strzelona w ostatnich minutach meczu. Dalsze wyniki to dosyć wysokie porażki. Termalica ma kilku zawodnikow ktorzy moga zagrozic bramce Wisły m.in: Gergel,Śpiączka,Szeliga oraz wypożyczony Pawłoski. Doświadczony bramkarz (Mucha) grajacy m.in w Legii. Skład naprawdę nie jest zły ,ale oglądając ostatnie mecze Wisły Płock to jest to drużyna bardzo zgrana ,która może walczyć z najlepszymi z naszej ligi. Merebashvili,Kante,Varela,Furmi,Michala to zawodnicy którzy przychodza mi do głowy i tworzą naprawdę grozna offensywe.Tutaj czuję że Wisła do drużyny walczącej o utrzymanie przyjedzie po komplet punktów.
0 pkt (brak podliczenia typów)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Zagłębie - Lechia
Typ : Mares strzeli ⛔

Kurs: 2,8
Bukmacher: fortuna
Witam serdecznie! O spotkaniu napisano już wiele. Ja za swojej strony dodam kilka słów. Zarówno Zagłębie , jak i Lechia spisują się poniżej oczekiwań kibiców. Ekipa z Gdańska w czterech meczach rundy wiosennej (ha,ha) straciła 9 bramek. Obrona jak sito. Mecz z Termaliką obnażył wszystkie mankamenty zespołu z Trójmiasta. Najgorsza defensywa w Ekstraklapie. Trzeci budżet ligi i walka o utrzymanie. Tragedia. Kuciak cieniem siebie samego. Zagłebie jeszcze nad kreską. Wygrana z przyszłym(byłym) pierwszoligowcem z Nowego Sącza, była niejako obowiązkiem ekipy z Lubina. Jakub Mares, nowy nabytek zespołu, były gracz Slovana Bratysława zanotował istne wejście smoka w swoim debiucie w meczu z Legią. Dwie bramki Czecha rozbudziły apetyty. Czy będzie godnym następcą Świerczoka? Skromnie sądze, że i owszem. Trener? gdańszczan, Adam Owen pewnie nie doczeka końca batalii. Jak i Bjelica i mam nadzieję warszawski Romeo. Czy Mares będzie, takim drugim Nikoliciem? Ma ku temu wszelkie predyspozycje. Oby nasza Ekstraklapa miała takich zawodników, którym sie chce,(patrz Jaga) a nie najemników, którzy głęboko w dupie mają tradycje zespołu i tylko stan konta jest dla nich ważny(Legia). Oby tylko Rudy i gwizdkowi, znowu nie usta(L)ili mistrza Polski...
Pozdrawiam i powodzenia życzę!
⛔200
 
K 162

kuraso

Użytkownik
Jak dla mnie kurs śmiało do wzięcia ;) Ze swojej strony na jutro proponuję też kartkowy typ:
Zagłębie - Lechia
Typ:
Over 4,5 ŻK
Kurs: 1,95 w LVBET
Moim zdaniem błędnie wystawiony kurs na taką linię kartkową w jutrzejszym meczu. Przy linii 4,5 kursy powinny być odwrotnie, ale LVBET nie jest jedynym bukmacherem, który takie kursy wystawił, więc trzeba po prostu skorzystać. Sędziuje Paweł Raczkowski, lider kartkowy naszej kadry sędziowskiej w Ekstraklasie. Pokazuje średnio 5,75 ŻK/mecz, a drugi w tym zestawieniu sędzia o jedną kartkę mniej! Jeśli więc tyle kartek zazwyczaj wyciąga, nie widzę powodów, dla których jutro miałby być bardziej pobłażliwy, tym bardziej, że faza zasadnicza wchodzi w decydującą fazę - Zagłębie walczy o górną ósemkę z obiema Wisłami i Arką (dobra seria mogłaby włączyć w tę walkę Cracovię, ale to już małoprawdopodobne). Dla jednej z tych ekip miejsca braknie. Lechia z kolei musi przywyknąć, że w tym sezonie ligi nie zawojuje, a byt w ekstraklasie jest zagrożony, zawodnicy nie są przyzwyczajeni do gry z towarzyszącą presją tego gatunku. Zapowiada się ostry mecz, Lechia w ostatnim czasie poza meczem z BBT sporo fauluje, Zagłębie też zaliczyło w Niecieczy 20 fauli. Myślę, że kartki są najpewniejszym zakładem z tego meczu, szczególnie, że sędziować będzie Raczkowski, który lubi nimi szastać na lewo i prawo.
Dokładnie taki sam typ chciałem zaproponować. Nawet nie ma co patrzeć na drużyny grające, Paweł Raczkowski to co do zasady gwarancja kartek. Sędziuje wysoce nieporadnie, jest elektryczny, często daje kartki w zupełnie nie przystających do tego sytuacjach. Można również śmiało spróbować linię over 5.5 po 2.8 w forBecie. Raczkowski na 16 spotkań Ekstraklasy w tym sezonie, przekraczał tę linię aż 10 razy!
Ponadto polecam Korona Kielce - Pogoń Szczecin over 2.5 po 1.95 w forBet. Pogoń mimo bezbramkowego remisu dobrze zaprezentowała się w Zabrzu i powinna również powalczyć o punkty w Kielcach. Jeżeli szukałbym gdzieś bramek, to właśnie w tym spotkaniu. Korona we wszystkich czterech spotkaniach 2018 roku strzelała co najmniej bramkę, a Sandecji i Termalice nawet 3, a to niedalecy sąsiedzi Pogoni, choć pod względem formy, aktualnie dzieli te drużyny przepaść. Wynika z tego, że jeżeli goście chcą chociaż punkt wywieźć z Kielc, muszą strzelać. O Koronę i jej zdobycze jestem spokojny.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Lotto Esktraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
Typ: 1
Kurs: 2,19
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tutaj krótko bez wstawiania tabelek, przytaczania bilansów itd. Dla mnie Lechia od dłuższego czasu gra największą padakę w tej lidze. Oczywiście nie chcę obrażać nikogo kto sympatyzuje tej drużynie ale to jest moja osobista opinia, która przedstawiam. Nazwiska są ale jak widać nie grają nic. Dla mnie Lechia jest bardzo podobnym zespołem do Górnika Zabrze z sezonu 2008/2009, wtedy Górnik też był naszpikowany dużymi nazwiskami, do tego trener Kasperczak i wielkie cele i ambicje a tymczasem zespół spadł z ligi. Bardzo podobna sytuacja jest teraz z Lechią. Nazwiska, przed sezonem wielkie zapowiedzi a tymczasem klops na całego. W tym momencie w zespole tym nie ma wogóle atmosfery do wygrywania. Piłkarze grają bardzo nerwowo i widać na nich tę ogromną presję otoczenia. Kibice są bardzo zdenerwowani i na każdym kroku wytykają swoim zawodnikom tę słabą grę. Z meczu na mecz presja będzie coraz większa, będzie coraz bardziej nerwowo i ja nie widzę tutaj szans w Lubinie dla tego zespołu. Owszem Zagłębie też nic wielkiego nie gra ale tam jest większy spokój i u siebie myślę, że z tak nerwowo grającym przeciwnikiem gospodarze sobie poradzą. Lechia w tym momencie musiała by poszukać naprawdę dobrego psychologa dla swoich zawodników aby ten ich uspokoił i wyciszył. Widać, że nie radzą sobie tam z presją i dzisiaj stawiam po raz kolejny na porażkę Lechi.
⛔ 0-0
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Bruk-Bet Nieciecza-Wisla Płock ten mecz to raczej powinien dać trochę różnych, Płock ich trochę nabija maja ciekawych skrzydłowych bo jest szybki Michalak i jest niekonwencjonalnie grający Mereba, Bruk-Bet też nabija sporo co myślicie nad jakimś over em 9,5
 
esatyper 82

esatyper

Użytkownik
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Płock
Obie strzelą @ 1,82 ✅ wygrany

LVBET

Zmiana trenera w Niecieczy oczyściła zła atmosferę w zespole, co przełożyło się od razu na formę strzelecką i osiągane wyniki. Gospodarze zagrają właściwie w takim samym składzie jak w dwóch poprzednich meczach przy prawdopodobnej nieobecności Arkadiusza Recy, podstawowego obrońcy (do opuszczenia przez niego boiska w meczu z Cracovią w wiosennych kolejkach rozegrał komplet minut) można to traktować jako osłabienie formacji obronnej Wisły i zwiększenie szans na zdobycie jakiś bramek, które nawet za najsłabszego okresu drużyny pod wodzą Mariusza Rumaka padały ze strony Słoników w 2/3 ligowych spotkań. Powrót Jose Kante na pewno wzmocni formację ataku gości w zestawieniu że słabą skutecznością defensywy gospodarzy, która w tym sezonie tylko w trzech meczach zachowywała czyste konto i to nie z powodu swojej skutecznej obrony tylko dzięki niemocy rywala w ataku sprawia, że można oczekiwać co najmniej jednej bramki ze strony Nafciarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Bruk-Bet Nieciecza - Wisła Płock
powyżej 33,5 fauli @ 1,8 ✅
Totolotek
Linia na ten mecz dosyć wysoka ale nie ma co się dziwić. Z każdym meczem im bliżej końca rundy zasadniczej tym linie na faule będą sukcesywnie podnoszone. Zostaje coraz mniej czasu na kalkulacje i myślenie, że jest jeszcze sporo spotkań i straty można spokojnie odrobić. Według mnie będziemy oglądać coraz bardziej zacięte mecze gdzie zawodnicy będą grali jeszcze bardziej agresywnie, frustracja spowodowana wynikami jak i niespokojne głowy piłkarzy też zrobią swoje, zacznie się taka gra na wyniszczenie rywali. W zasadzie w każdym najbliższym spotkaniu można spróbować grać zakłady na faule bez jakiejś większej analizy, pogoda i stan boiska na razie też robią swoje. Ostatnie 2 kolejki to bardzo mało bramek ale sporo spotkań z duża liczbą fauli:
24 kolejka - 12 bramek / ilość fauli w meczach - 34, 29, 27, 41, 33, 27, 38, 42
25 kolejka - 13 bramek / ilość fauli w meczach - 25, 39, 22, 41, 37, 39, 34, 33
dane na podstawie http://ekstraklasa.org/statystyki
Można też oczywiście przy tych typach próbować zakładów na żółte kartki bo tych zapewne też będziemy oglądać coraz więcej ale nie zawsze idą one w parze z ilością przewinień.
Co do dzisiejszego meczu otwierającego 26 kolejkę. Gospodarze po zdobyciu 4pkt w 2 kolejkach minimalnie nad strefą spadkową, goście po dobrym początku zanotowali 2 porażki i za chwilę mogą grupę mistrzowską zamienić na grupę spadkową. Ważne spotkanie dla jednych jak i drugich, w zasadzie w najbliższym czasie nie uraczymy spotkań nie będących istotnymi dla jednej z ekip. Nie chodzi tylko aby grać w górnej czy dolnej połówce tabeli ale żeby jeszcze zająć w którejś z grup miejsca od 1-4 co daje w dodatkowej rundzie 4 mecze u siebie.
W statystykach obie drużyny idealnie, po 396 (śr 15,84) fauli do tej pory. Uważam, że dzisiaj spokojnie linia zostanie przekroczona.
 
K 119,1K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Zagłębie - Lechia Typ: 1 fortuna kurs 2,05 ⛔ Gra Lechii tragiczna ,głupie straty pilek ,i coraz częściej niepewny bramkarz.Kurs wydaje się wysoki.Zaglebie walczy o 8, a Lechia przed podzialem wszystko na to wskazuje na pozycji spadkowej.Z drozynami z 2 części tabeli porażki i remisy,atmosfera tragiczna.Zaglebie ma kilku zawodnikow odsuniętych od Lechii ,którzy będą podwójnie zmotywowani,w tej kolejce moim zdaniem najpewniejszy typ.Nic nie przepowiada za Lechia w tym roku.
⛔200
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
to lece z nasz Laliga która nie zwalnia tempa :p

Termalica Bruk-Bet Nieciecza-Wisła Płock TYP: over 10,5 roga 2,05 forBET⛔

Krotko obie ekipy dość dużo robią kornerów, wiec myślę ze 4 -5 po każdej stronie nie będzie wielkim problemem. Płock(nasz Michalak) ma dobrych szybkich ofensywnych skrzydłowych dużo graja jeden na jeden w bocznych sektorach boiska ogólnie lekki faworyt w tym meczu ale ze pogoda nie puszcza to moze lepiej szukać pobocznych zakładów. Terma musi cały czas punktować szukać walczyć o te pkt-2-2 wyszarpane w Gdańsku po zmianie trenera ogólnie więcej piłkarskiej jakości po stronie gości.

Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk ZAWODNIK STRZELI GOLA TYP: M. Paixao ⛔ 2.55 forBET

Na temat Lechii juz tyle napisalem ze...kandydat do spadku moze sie cieszyć ze liga ma kilka porównywalnie słabych zespołów. Biało zieloni maja bardzo ciężki terminarz a forma mizerna słabo w obronie sporo prostych błędów i bardzo duzo straconych bramek. Zaglebie gra troszkę w kratkę tez nie jest w jakiejś wybitnej formie słabiutko prezentuje sie Starzyński jakby nie patrzeć lider mozg zespołu.Dla gości to ostatnia deska ratunku trener Owen :k: dostał przed meczem z Termalica ultimatum ze ma zrobić w 3 Mechach minimum 8 pkt cos jest....żenująco śmieszne... no ale w ataku potencjał jest bracia Paixao szczególnie Marco potrafi strzelać zachować w polu karnym jest sprytny doświadczony dobry grajek niezle wykonuje karne.Lechia musi punktować grac ofensywnie szukać bramek, bo w obronie jest mizeria co pokazała Jaga notabene ciężko to przechodzi do napisania chyba MP w tym roku....
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Zagłebie - Lechia
X HT @ 2.1 fortuna✅ 0:0
Zagłebie , które znajduje się znacznie wyzej w tabeli oraz fakt , że obydwie druzyny jak narazie po 25 kolejkach maja dwie odmienne aspiracje .
Gospodarze chcą mieć spokój na wiosne i grać w grupie mistrzowskiej ,
Goście nie chcą spaść z Ekstraklasy .
Dziś w mroźny wieczór Zagłebie zapewne nie zagra nic cudownego , zreszta jak to miało miejsce od stycznia 2018 roku , a goście pomimo jakiegos tam potencjału jak narazie nikogo nie zranili i grają słąbo .
Remis prawdopodobny w całym meczu ze wskazaniem na Zagłebie , a remis do przerwy bardzo prawdopodobny .
Jest to ciężki mecz do postawienia dlatego próbuje remis w pierwszej połowie .
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Legia DNB
+
Jagiellonia DNB
Taki dubel grałem jeszcze w środę wieczorem.
Lech tego nie wygra. Nie ma na to argumentów. Najważniejsza sprawa, Jevtica ma dalej nie być w 11tce. Przynajmniej tak przedstawił sprawę dziś na konferencji prasowej trener Bjelica. Wątpię żeby był to jakiś blef. Reszta do gry, oczywiście nie wliczając Makuszewskiego czy Rogne który jeszcze nie zdołał zadebiutować. Majewski, Radut, Barkroth, Jóźwiak, Situm - brak jakości. Pisałem wiele razy. Lech ma mały potencjał w ofensywie.
Legia co prawdę jest dla mnie trochę zagadką. Szczególnie skład na ten mecz. Już z Jagą zagrało pięciu nowych. Po meczu ze Śląskiem (a właściwie jej 1 połowie) mówiło się, o sile Legii. Jednak dwa kolejne mecze z Cracovią i Jagiellonią mocno to zweryfikowały. Szczególnie ten ostatni mecz daje do myślenia. Za czerwoną kartkę wypada Antolic. Kontuzjowani Broź i Phillips. Więc Legia z problemami w pomocy. Czy zagra ktoś z nowych Cafu/Mauricio? Kopczyński?? A może przesunięty do przodu będzie Remy?
&quot;- W spotkaniu z Lechem nie zagrają Domagoj Antolić, Chris Philipps oraz Łukasz Broź. Mamy kilka powodów do zmartwień. Wahamy się także w temacie Artura Jędrzejczyka. Jeden z dwójki Cafu - Mauricio znajdzie się na ławce rezerwowych, ale który? Dowiecie się przed meczem. To nasza kolejna niespodzianka. Prawa strona obrona? Zobaczymy. Nie wiem jeszcze, gdzie wystawimy Marko Vesovicia. Ma to także związek z dyspozycją „Jędzy” - dodał Jozak.&quot;
U/O wg mnie loteria. Niby underowo przeważnie wypadają hity Ekstraklasy, ale Legia ustawiana przez trenera ofensywnie.
Spodziewam się też co najmniej 9 rzutów rożnych.
Sędziuję Marciniak.
Kartka dla Trałki? Też uważam, że warto. 2.25 wystawił także Forbet.
----
Na Jagiellonia już mocno pospadały kursy. Było &gt;2, teraz nawet 1.65..
Wiadomo, Jaga zaimponowała strasznie w Warszawie. Sam dopiero po tym meczu uwierzyłem, że powalczą o mistrzostwo.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
powyżej 32,5 fauli @ 1,8 ⛔
Totolotek
powyżej 4,5żk @ 1,9 ⛔
forBet
Tak jak wcześniej wspominałem bez jakiejś dogłębnej analizy proponuję typ na przewinienia.
Gospodarze wciąż walczą o górną połówkę tabeli, goście po ostatnich 2 spotkaniach w Gdańsku (porażka z Piastem, remis z Bruk-Betem) definitywnie zamknęli sobie drzwi do grypy mistrzowskiej i pozostanie im walka a ligowy byt.
Liczę, że spory wkład w powodzenie pierwszego typu będą mieli goście, którzy popełniają sporo przewinień - 418 (śr 16,72). Gospodarze zdecydowanie mniej bo 348 (śr 13,92) ale cały czas muszą walczyć o grę w pierwszej ósemce i będą musieli się dzisiaj mocno wysilić aby wygrać to spotkanie.
Co do kartek to typ bardziej pod dokonania sędziego niż piłkarzy obu drużyn. Lechia mimo takiej dużej ilości fauli ma na koncie mało kartek bo zaledwie 47, Zagłębie mając zdecydowanie mniej fauli ma na koncie podobną ilość bo 46 kartek.
Jak wspomniał piotrex007 Raczkowski jest zdecydowanym liderem wśród sędziów jeżeli chodzi o ilość pokazanych kartek, 92 kartki z bardzo wysoką średnią 5,75 na mecz.
 
Do góry Bottom