>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

34. kolejka I ligi (5.06.2016) - OSTATNIA

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP

Betano
ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W Betano!
Betano - bonus 100% do 200zł!
W rozpisce powyżej brak spotkania Pogoń Siedlce vs Chojniczanka Chojnice , jak się pojawi, zaaktualizuje. Jest to zarówno najważniejsze spotkanie tej kolejki, bo pozostała nam jedna niewiadoma. Kto zagra w barażach.
Pogoń Siedlce czy MKS Kluczbork
W ostatniej kolejce Kluczbork otrzymuje darmowe punkty za walkower z Dolcanem.
Czyli, przeskakuje automatycznie na miejsce bezpieczne, a Pogoń spada na miejsce barażowe.
Jeśli Pogoń wygra, zamienią się miejscami. Jeśli zremisuje lub przegra - to Pogoń zagra w barażach.
Tabela:

Pogoń ma też lepszy bilans spotkań z Rozwojem i Bełchatowem, dlatego nawet jeśli zwyciężą, nie przeskoczą Pogoni(w razie porażki).
Zapraszam do dyskusji!
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Zagłębie Sosnowiec - Zawisza Bydgoszcz

Posłużę się informacją, która w ostatniej kolejce zapodał już Ramzes. Mianowicie:

Ja tu mocniej uderzam w GKS Katowice. Do mediów przeciekają już informacje, że Osuch sprzedaje Zawiszę. Więcej go nie ma na meczach, jak jest. Teraz dodatkowo stracili szansę na awans, więc klub czego wielkie zatrzęsienie. Byłem na meczu Wisły z Zawiszą i widziałem co się działo. Brak awansu po większości piłkarzy z Bydgoszczy spłynął jak po kaczce. Jedynie kogo spotkałem załamanego to Drygasa, który siedział na schodach i płakał. On sam już odchodzi do Pogoni Szczecin. Kolejni piłkarze też już pewnie myślą, co będzie dalej. Z Wisłą po drugiej bramce już się całkowicie poddali i grali bez jakiejkolwiek ambicji, o czym może świadczyć ostatni gol Lebedyńskiego, który pograł taranem jak na orliku.

Moim zdaniem GieKS-a wygra w Bydgoszczy. Zawodnicy nie mają już po co grać, trener też będzie musiał szukać nowej roboty. Kibiców i tak nie ma, więc nie ma kto wywrzeć na nich presji. Goście z Katowic zgarną pełną pulę. Nie zdziwi mnie tu jakiś pogrom albo kanonada strzelecka.

Zawisza - GKS Katowice
GKS Katowice wygra 3,55 Otobet ✅
GKS Katowice -1 EH 7,53 Bet At Home ✅

Dodatkowo wczoraj kontrakt z klubem rozwiązał Wasili Panajotow a do długiej listy kontuzjowanych trafił Damian Węglarz. Istnieje również duże prawdopodobieństwo, że Zawisza w ogóle nie przystąpi do tego spotkania ponieważ zgłoszenie kolejnych juniorów wiąże się z kosztami. A jak wiadomo Osucha już nie ma to i pieniążków nie ma. Klub się rozsypał natomiast w Sosnowcu chcą dobrze zakończyć ten sezon. Faworyt zdecydowany a kursy świetne.

Moje typy:

Zagłębie win @ 2,00 ✅
Zagłębie (-1,5) @ 3,75 ⛔
Zagłębie (-2,5) @ 8,00 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mirio 14

mirio

Użytkownik
Zagłębie Sosnowiec - Zawisza Bydgoszcz
Posłużę się informacją, która w ostatniej kolejce zapodał już Ramzes. Mianowicie:


Dodatkowo wczoraj kontrakt z klubem rozwiązał Wasili Panajotow a do długiej listy kontuzjowanych trafił Damian Węglarz. Istnieje również duże prawdopodobieństwo, że Zawisza w ogóle nie przystąpi do tego spotkania ponieważ zgłoszenie kolejnych juniorów wiąże się z kosztami. A jak wiadomo Osucha już nie ma to i pieniążków nie ma. Klub się rozsypał natomiast w Sosnowcu chcą dobrze zakończyć ten sezon. Faworyt zdecydowany a kursy świetne.
Moje typy:
Zagłębie win @ 2,00
Zagłębie (-1,5) @ 3,75
Zagłębie (-2,5) @ 8,00
Znowu dodam, jak w 33 kolejce swój głos za powyższym typem, przeciw klubowi z Bydgoszczy. To co się wyprawia teraz w tym klubie, to jest płacz nad rozlanym mlekiem.... o którym kibice Zawiszy głośno mówili z 3 lata temu a miejscowe pismaki ale także i krajowi - ze Stanowskim na czele, głośno ignorowali i zachwalali jak to jest pięknie w Zawiszy pod rządami oszusta..... Sytuacja wygląda w tej chwili tak, że prawdopodobnie dziś nie dostana licencji na I ligę, wczoraj rozwiązano pierwsze kontrakty (Igumanovic podobno też), długa lista kontuzjowanych, i w sobotę może się okazać że nie będzie komu i przede wszystkim za co jechać do Sosnowca ???? )) Juniorzy, którzy ewentualnie mogliby zastąpić seniorów, w tym sezonie spadli z CLJ - więc jaką są siłą, można sobie samemu dopowiedzieć. Oszust nie odbiera telefonów, w klubie nikt nie pracuje, nikt nic nie wie... oto obraz zespołu zarządzanego po europejsku...Osobiście sam zagrałem Sosnowiec za cały możliwy limit w betano po 2.30, dogrywam również po 2.00 u innych i jedyne co może zagrozić temu typowi to brak piłkarzy z Bydgoszczy w niedzielę w Sosnowu i odwołanie tego meczu......
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Znowu dodam, jak w 33 kolejce swój głos za powyższym typem, przeciw klubowi z Bydgoszczy. To co się wyprawia teraz w tym klubie, to jest płacz nad rozlanym mlekiem.... o którym kibice Zawiszy głośno mówili z 3 lata temu a miejscowe pismaki ale także i krajowi - ze Stanowskim na czele, głośno ignorowali i zachwalali jak to jest pięknie w Zawiszy pod rządami oszusta..... Sytuacja wygląda w tej chwili tak, że prawdopodobnie dziś nie dostana licencji na I ligę, wczoraj rozwiązano pierwsze kontrakty (Igumanovic podobno też), długa lista kontuzjowanych, i w sobotę może się okazać że nie będzie komu i przede wszystkim za co jechać do Sosnowca ???? )) Juniorzy, którzy ewentualnie mogliby zastąpić seniorów, w tym sezonie spadli z CLJ - więc jaką są siłą, można sobie samemu dopowiedzieć. Oszust nie odbiera telefonów, w klubie nikt nie pracuje, nikt nic nie wie... oto obraz zespołu zarządzanego po europejsku...Osobiście sam zagrałem Sosnowiec za cały możliwy limit w betano po 2.30, dogrywam również po 2.00 u innych i jedyne co może zagrozić temu typowi to brak piłkarzy z Bydgoszczy w niedzielę w Sosnowu i odwołanie tego meczu......

I tutaj mam też do Ciebie pytanie, byłeś może na ostatnim spotkaniu Zawiszy / oglądałeś w TV ?

Szczerze śledziłem tylko livescore i tu moje pytanie, bo do 70 minuty 0:0, potem trzy bramki.

Jak wyglądało samo spotkanie?
GKS przeważał czy po prostu mecz był wyrównany, a Zawisza odpuściła ostatnie 20 minut?

pzdr!
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Pewnie nie był, bo stadion zamknięty, a jeżeli @mirio to prawdziwy fanatyk to mecze bojkotuje z wiadomych względów. A Polsat transmitował Stomil - Siedlce więc w TV też nie było ;)

Tutaj Robson masz bramki ;)

http://gieksainfo.pl/bramki-raz-dwa-trzy-malo/

+ relacja

http://gieksainfo.pl/dominacja-gieksy-w-bydgoszczy/#comments
Dzięki serdeczne, no tak zupełnie o tym zapomniałem ;).

Ja ze swojej strony również podpisuje się pod typem na wygraną Zagłębia.

Można się też skłonić w stronę Over 2.5 @ 1.95 bet365, bo skoro mecz będzie z charakteru piknikowego, o nic, to może chłopaki postrzelają.
 
mirio 14

mirio

Użytkownik
Zgadza się, ostatnio na Gdańskiej 163 byłem prawie 2,5 roku temu....ale już niedługo ???? ))
a relacja, którą wrzucił pestka7, pokrywa się mniej więcej przebiegiem spotkania, które czytałem w lokalnej prasie. Dodając do tego ostatni udany wyjazd Zagłębia do Głogowa, a także mając na uwadze fakt, że Zawiszy zawsze się ciężko grało w Sosnowcu ( nie jestem pewien, i nie mam czasu sprawdzać, ale chyba tylko jedno zwycięstwo w historii w 2009 - 4:3, a trochę tych spotkań było, bo dosyć często spotykały się te zespoły na różnych poziomach), nawet pomijając ostatni cyrk w Zawiszy, byłoby ciężko.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Podbijam typ i zgadzam się z każdym napisanym słowem. Zawisza idzie do piachu. Ja w tej kolejce bez handicapów (chociaż powinno być gładko).
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Buki chyba nie myślą do końca, ale chyba same kluby nie są świadome.

3 kluby lecą bezpośrednio (bez Dolcanu 2)
1 kluby zagra w barażach


Jeśli ktoś z 1 ligi nie otrzyma licencji (nie wiadomo co z Zawiszą, a kilka klubów ma ultimatum) to wszystko zależy od pierwszoligowego klubu grającego w barażach. Jeśli klub grający w barażach wygra swój mecz to utrzymanie ma 3 drużyna od końca.

Jeśli 1 ligowiec z baraży przegra swój mecz to i tak się utrzymają. Wychodzi na to, że mogą wygrać lub przegrać i jest to bez znaczenia. Znaczenie ma jedynie takie, kto zagra w przyszłym sezonie w 1 lidze. To oni mogą rozdawać karty.

O 3 pozycję od końca będzie się bić GKS Bełchatów i Rozwój Katowice. Powtarzam - matematycznie te kluby nie mają już szans na utrzymanie. Wszystko zależy od zielonego stolika, baraży, Zawiszy lub innego klubu, który nie otrzyma licencji na grę 1 lidze.

Za mniejszą stawkę mimo wszystko warto spróbować. Rywale już o nic nie grają.

GKS Bełchatów - Bytovia
GKS Bełchatów wygra 2,63 Bet365

Sandecja - Rozwój Katowice
Rozwój wygra 4,00 Bet365
 
N 15,9K

norbertb

Użytkownik
I tutaj mam też do Ciebie pytanie, byłeś może na ostatnim spotkaniu Zawiszy / oglądałeś w TV ?

Szczerze śledziłem tylko livescore i tu moje pytanie, bo do 70 minuty 0:0, potem trzy bramki.

Jak wyglądało samo spotkanie?
GKS przeważał czy po prostu mecz był wyrównany, a Zawisza odpuściła ostatnie 20 minut?

pzdr!
Mecz ze scenariusza Wisła Płock - Zawisza Bydgoszcz. Ostatnie minuty - zupełne odpuszczenie i postawa jak na amatorskich orlikach.

A i co do meczu Zagłębie Sosnowiec - Zawisza Bydgoszcz to mocno dywagowałbym, że się odbędzie. Chyba że rezerwy się zrzucą na busa... ;) Zawisza Bydgoszcz jest już w okręgowych ligach. Ale kurs godzien postawienia.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Zawisza bez licencji nawet na II ligę
Jak udało nam się ustalić komisja ds. licencji klubowych nie przyznała Zawiszy Bydgoszcz licencji na występy w I i II lidze. Od tej decyzji klub może się w ciągu pięciu dni odwołać, ale jak nieoficjalnie ustaliśmy, spełnienie wymogów nakreślonych przez władze ligi będzie graniczyć z cudem. Rozpoczyna się zatem walka, aby móc wystartować przynajmniej w III lidze.
Przyszłość Zawiszy nie wygląda zbyt optymistycznie. Nie wiemy na chwilę obecną jakie zobowiązania finansowe ma spółka WKS Zawisza Bydgoszcz SA, która nie płaciła piłkarzom od marca wypłat. Nieoficjalnie wiemy, że zobowiązania przekraczają 4 mln zł, ale w praktyce mogą być znacznie większe jak znajdą się kolejni wierzyciele.
Coraz bardziej realnym scenariuszem staje się start Zawiszy w IV lidze.
źródło.
http://zawiszafans.net/

Mam nadzieję, że jakoś rozegrają ten ostatni meczyk. ;)
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Co do Zawiszy to docierają różne źródła. Niektórzy piszą, że chodzi tylko o jeden brak formalny (brak papierka) i zaległości wobec piłkarza/piłkarzy.
 
S 24

soupik

Użytkownik
Może nie ma to mega znaczenia, ale zagłębie wygrywajac 5 golami moze przeskoczyć zawisze i skończy sezon na 3 miejscu. Wiec walkower w sumie dla gości korzystny... Ja bym poczekał na składy i czy mecz się odbędzie. Jeżeli zagrają i zawisza wystawi juniorów lub rezerwy z brakami to gram zagłębie ze sporymi hand bo to może wyglądać jak mecz Polska - San Marino i zagłębie może zrobić niespodziankę. Skoro katowice wygrały na wyjeździe 3 to jeśli tylko piłka będzie wpadała do siatki a nie odbijala od słupków i broniących w 11 rezerw to u siebie zagłębie również ze 3 strzeli próbując dobić do magicznej 5 goli.
 
mirio 14

mirio

Użytkownik
Może nie ma to mega znaczenia, ale zagłębie wygrywajac 5 golami moze przeskoczyć zawisze i skończy sezon na 3 miejscu. Wiec walkower w sumie dla gości korzystny... Ja bym poczekał na składy i czy mecz się odbędzie. Jeżeli zagrają i zawisza wystawi juniorów lub rezerwy z brakami to gram zagłębie ze sporymi hand bo to może wyglądać jak mecz Polska - San Marino i zagłębie może zrobić niespodziankę. Skoro katowice wygrały na wyjeździe 3 to jeśli tylko piłka będzie wpadała do siatki a nie odbijala od słupków i broniących w 11 rezerw to u siebie zagłębie również ze 3 strzeli próbując dobić do magicznej 5 goli.
Zagłębie wygrywając nawet jednym golem, może być na trzecim miejscu. Wystarczy, że Gieksa wygra również swój mecz z Wisłą i wtedy dzięki małej tabeli będą na trzecim miejscu - no chyba, że Chrobry spłata figla.....Co do rezerw Zawiszy, temat poruszony, każde zgłoszenie nowego zawodnika do pierwszej drużyny to koszty, no chyba, że w PZPNie - oszust też ma linie kredytową otwartą. Ale rezerwy póki co też walczą o życie w czwartej lidze i niekoniecznie, stamtąd można sięgać po posiłki, tym bardziej że ławka w meczach rezerw często liczyła 3-4 zawodników. Ale rozwijam się nad czymś, co nie ma sensu, będzie lanie, albo walkower......
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Skoro zostało ich 11, to moim zdaniem nie pojadą, nie ma mowy np o tym czy zostało 2 bramkarzy itp, także no bramkarz w polu nie zagra, no chyba, że wyjdą w 10 do gry , też taka jest opcja, ale to jest śmiech z futbolu.
 
bufu 105

bufu

Użytkownik
Skoro zostało ich 11, to moim zdaniem nie pojadą, nie ma mowy np o tym czy zostało 2 bramkarzy itp, także no bramkarz w polu nie zagra, no chyba, że wyjdą w 10 do gry , też taka jest opcja, ale to jest śmiech z futbolu.
pojadą na mecz by uniknąć kary
Żeby uniknąć kary za walkower w Sosnowcu, co byłoby w sytuacji finansowej klubu kolejnym ciosem, dyrektor sportowy Łukasz Skrzyński sięgnął po młodych zawodników z zespołu juniorów.
http://sport.express.bydgoski.pl/356020,Zawisza-Bydgoszcz-zglosil-pieciu-nowych-zawodnikow-Najmlodszy-ma-16-lat.html?preview=7d1be07f2efc2dea2f5b
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom