>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

34. kolejka I ligi (5.06.2016) - OSTATNIA

Status
Zamknięty.
socham 52

socham

Użytkownik
Myślę, że to jest odpowiednia chwila na zamykanie zakladow. Mysle, że jutro Zawisza nie rozegra meczu i będą zwroty. Dużo osób postawiło grubą kasę na ten mecz...ustawienie go na wygraną Zawiszy czy też remis będzie trudne i wywoła duży szum ale przekonanie Zawiszy do oddania Walkowerem w zamian za małą pomoc finansową nie będzie trudne. Stawiam, ze mecz się nie odbędzie
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja gram łamańca w meczu Pogoni z Chojniczanką. Siedlczanie powinni ten mecz sobie spokojnie wygrać i nie zdziwię się jak jakimś przypadkiem zobaczymy kilka łamańców jak w ostatniej kolejce. Kalkulowałem, kalkulowałem i wyszło mi, że największa ekipa chłopaków, którzy lubią się zabawić jest właśnie Chojniczanka. Trochę tych meczów już widziałem i wiem czego można się spodziewać po niektórych. Argumentów statystycznych nie podam, bo nie ma się czym podpierać, ale zostawiam to tu.

Pogoń Siedlce - Chojniczanka
Chojniczanka do przerwy/Pogoń na koniec meczu
Kurs 26,00
Betsson
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
GKS Bełchatów - Drutex-Bytovia
Typ: 2
Kurs: 2.50

Tutaj gospodarze raczej bez szans na wygraną. Bytovia osunęła się w tabeli na ósme miejsce, choć apetyty po niezłym sezonie są zdecydowanie większe. Wygrana w ostatnim meczu przy korzystnym układzie innych wyników może jednak dać ekipie Tomasza Kafarskiego awans nawet na czwartą lokatę! Za co już są całkiem niezłe pieniążki po zakończonym sezonie! Jest więc o co walczyć, w przeciwieństwie do gospodarzy, którzy wychodzą na ten mecz z musu. Z zespołem z Bełchatowa pożegnał się trener Ulatowski, oraz dyrektor do spraw sportowych Jacek Krzynówek. W tym meczu zespół &quot;do boju&quot; poprowadzić ma trener rezerw Krystian Kierach, który jest z zespołem od 1 czerwca. W GKS nie dzieje się za dobrze. Kolejnym argumentem, jest że gdyby przykładowo ekipa z Bełchatów otrzymała pozwolenie na grę w 1. Lidze na sezon 2016/17. Licencja została obarczona nadzorem finansowym, karą 3000 zł oraz karą odjęcia trzech punktów w kolejnym sezonie. A więc ten spadek jest im na rękę raczej. klub w chwili obecnej jest w bardzo ciężkiej sytuacji finansowej co podkreślają wszyscy związani z zespołem z Bełchatowa. Klub rozdając bilety za darmo sytuacji finansowej nie poprawił tak samo jak swojego wizerunku. Trzeba pamiętać, że oprócz tego, że z meczu z Olimpią GKS na biletach zarobił ostatnio 0zł to dodatkowo na mecz przyszły osoby, które obsługiwały imprezę masową, a którym trzeba za wykonanie pracy zapłacić i to już zapłacić, a nie ma z czego! Tak samo tyczy się firmy ochraniającą obiekt. One na meczu z Olimpią nie pracowali przecież za 0zł. Kto zatem pokryje koszty tych biletów? Na chwilę obecną brak pomysłów i alternatyw przed kolejnym ostatnim zamykającym ten sezon meczem. Jak będzie dzisiaj? Kiepsko, żenująco i bez perspektyw.
Gram czystą dwójkę za Bytovię Bytów, która jest dobrej dyspozycji, ma pomysł na grę w 1 lidze i jest lepszym zespołem. Tyle w tym temacie.
Tak kibice Bytovii mogą dzisiaj świętować zajęcie 4 rewelacyjnego miejsca w 1 lidze!
 
S 0

stolarz77

Użytkownik
Ja mam w Sosnowiec mam umoczone tylko 200, na tę chwilę chcą mi dać 170. Ja zostawię niech się dzieje co chce. Chyba że będą jakieś potwierdzone informacje.
 
K 128

konju1

Użytkownik
W składzie bydgoskiego zespołu jest tylko pięciu seniorów - Piotr Stawarczyk, Jakub Smektała, Sebastian Kamiński, Szymon Lewicki i Łukasz Sapela. Co gorsza ten ostatni jest jedynym bramkarzem, jakiego ma do dyspozycji nasz szkoleniowiec. Damian Węglarz i Dominik Kowalski są kontuzjowani. Kadrę Zawiszy na mecz z Zagłębiem w większości stanowią juniorzy. Pięciu z nich - Kamila Zieliński (19 lat), Doriana Affelda (16), Damian Michalski (18), Igora Witczaka (17) i Macieja Jankowskiego (17) - klub dopiero w środę zgłosił do rozgrywek.

Kadra Zawiszy na mecz z Zagłębiem: Łukasz Sapela, Piotr Stawarczyk, Sebastian Kamiński, Jakub Smektała, Szymon Lewicki, Jay Jaskólski, Arkadiusz Gajewski, Daniel Włosiński, Arkadiusz Widelski, Michał Wawrzyniak, Damian Michalski, Kamil Zieliński, Dorian Affeld, Igor Witczak, Maciej Jankowski.

bydgoszcz.gazeta.pl
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Panowie napisałem do kilku chłopaków z Zawiszy i każdy potwierdził, że jadą na ten mecz, kolega wyżej napisał będzie sporo młodych, 7-8 juniorów zabierają do Sosnowca.
 
P 0

paulo1983

Użytkownik
Panowie napisałem do kilku chłopaków z Zawiszy i każdy potwierdził, że jadą na ten mecz, kolega wyżej napisał będzie sporo młodych, 7-8 juniorów zabierają do Sosnowca.
Jak juz znasz chłopaków to mogles sie zapytać jak się zapatrują na ten mecz? Bo śmierdzi to bardzo przynajmniej remisem...
 
N 15,9K

norbertb

Użytkownik
Jak juz znasz chłopaków to mogles sie zapytać jak się zapatrują na ten mecz? Bo śmierdzi to bardzo przynajmniej remisem...
O czym Ty chłopie mówisz? Skład zupełnie okrojony a Ty mówisz że co najmniej remis? Dla bukmachera pracujesz? Fakt, mogą nawet zremisować bądź przegrać. Wiadomo, że się zapatrują tak aby wygrać, ale pytanie czy dadzą radę? Bo kondycyjnie to bardzo wątpię, ale niespodzianka może się zdarzyć jak zawsze lecz z bardzo niskim prawdopodobieństwem.
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Kazdy z nas wie jak przewrotny bywa sport.Jest teraz na tyle przewrotny ze Zawisza chwile temu miala dobry czas a teraz jedzie do sosnowca z 16latkami.
Dla mnie Zaglebie wygra , kwestia tylko ile.
Mam nadzieje, ze beda chcieli przeprosic swoich kibicow za forme z rundy rewanzowej i odprawia zawisze z kwitkiem.
 
slowianin 130

slowianin

Użytkownik
Nie doszukujcie się w meczu ZS-ZB żadnego wałku. Zagłębie wygra to bezapelacyjnie. Skład Zawiszy wygląda tak bo Osuch rozwiązał kontrakty z piłkarzami, chce zostawić klub w nędzy po złości, nie stara się o licencję bo mu nie zależy, ba to kpina że pzpn przymykał oko na brak sprawozdań finansowych. Radosław O. to złodziej i hochsztapler. Klub mam paromilionowe zadłużenie w ZUS-ie i podobne w uwaga: Osuch Sport.. Typ kupił klub za pół miliona z umową, że zapłaci w ratach, pierwszą ratę kiedy zapłacił? Jak miasto wpłaciło pierwsze siano z corocznej dotacji na klub. Osuch nie wkleił w Zawiszę ani złotówki a sprytnym sposobem zarobił kupę siana, pomogło mu w tym niewątpliwy zmysł menadżerski w scoutingu. Teraz gdy już się nachapał zostawi ruinę z długami i powie &quot;w tym mieście nie da się budować piłki&quot;, jak niegdyś mówili po rozpadzie Hydrobudowy 2 Bydgoszcz. Trochę się rozpisałem, ale chciałem wyjaśnić sprawę, pozdrawiam.
 
P 0

paulo1983

Użytkownik
O czym Ty chłopie mówisz? Skład zupełnie okrojony a Ty mówisz że co najmniej remis? Dla bukmachera pracujesz? Fakt, mogą nawet zremisować bądź przegrać. Wiadomo, że się zapatrują tak aby wygrać, ale pytanie czy dadzą radę? Bo kondycyjnie to bardzo wątpię, ale niespodzianka może się zdarzyć jak zawsze lecz z bardzo niskim prawdopodobieństwem.
Siedzę w tym od 18 lat i nie takie cuda sie zdarzały. Oczywiście gdyby patrzeć na aspekt czysto sportowy to Zawisza nie ma szans i z piatki powinni nie wyjść. I gdy wszystko będzie czysto to pewnie tak się stanie. Nie pracuje dla żadnego bukmachera czytam to forum od wielu lat i w wielu przypadkach mi to bardzo pomoglo gdyż omijalem masówki wielokrotnie gdzie faworyt byl murowany. Dla zabawy puscilem ten mecz na x2 za drobne i tyle w temacie. Wiemy jak czysty jest sport od wielu lat gdzie bukmacherzy sponsorują wiele klubów i jezeli ktos myśli ze nie maja wpływu na mecze gdzie pula z zakładów jest wysoka i mecz jest o tzw.pietruszkę to szkoda nawet pisac. Tyle z teorii spiskowych przy obecnym kursie na jedynkę żal cokolwiek stawiać.
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Kurs na Zagłębie najpierw spadł do 1,2 a teraz rośnie, już na 1,3 ktoś coś wie??

edit: Bez paniki, jakby podskoczył do 1.7 , to mógłbyś się zacząć bać. -- robson1416
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja tam swój zakład już zamknąłem. Stracę minimalnie na tym, a wynik meczu mnie już nie obchodzi. Jak ktoś dłużej siedzi w bukmacherce to potrafi kalkulować i wie co się opłaca, a co nie. Zostawiłem tylko handicap wysoki, bo pograłem za drobne. Główny typ na zwycięstwo zamknąłem. Masówką taka, że jak ludzie położyliby się na drodze to powstałby korek z Gdańska do Częstochowy. Piłkarze kombinowali, kombinują i dalej będą kombinować. Wolę im nie ufać.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
https://pbs.twimg.com/media/CkL3_5dWkAANTgE.jpg
Skład Zagłębia Sosnowiec.
Full opcja, taki sam jak z Chrobrym. Jedynie tutaj miałem obawę, że Zagłębie może coś wykręcić ze składem na mecz, ale widzę że będzie walka o pogrom.
Gdyby nie wygrali to byłby wstyd, a mimo że mecz praktycznie o nic, to byłby mocno rozpamiętywany w całej Polsce.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Zawisza: Sapela - Kamiński, Stawarczyk, Gajewski, Widelski - Michalski, Witczak - Smektała, Zieliński, Włosiński - Lewicki.
Rezerwa: Kowalski, Wawrzyniak, Affeld, Jaskólski, Jankowski.
 
mcben 12

mcben

Użytkownik
???? )))) zaglebie sosnowiec - zawisza.... wszyscy na hip hip hura na 1, za grube siano i na handicap&#39;ach. tez mi sie udzielil optymizm i gralem zawisze przewga jednego gola ale za mala stawke. pierwsza polowa pieknie, w drugiej smierdzi jednym wielkim walkiem, tak to jest jak biedny chce wydymac bogatego ???? ))) czerwona kartka dla bramkaza w meczu ze &quot;zmeczonymi po podrozy juniorami&quot; i jest juz 2:1 cos mi sie wydaje ze zaglebie tego meczu nie wygra
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Dolcan nie grał o nic, miał za miejsce 1-8 premię około 350 tys, wiec nie było mowy o odpuszczeniu, tylko buki takich informacji nie mają..
no ale Tychy pogonily tych amatorow co nie potrafili lajzy zalatwic meczu i kupili awans w koncu. Ale kosztowalo ich to kilka meczow, nie jeden jak wtedy ewentualnie z Dolcanem. Ciekawe co drozej wyszlo pewnie jednak kupienie kilku meczow w trzeciej, nie wspominajac o obnizonej frekwencji
Ale juz wladze w klubuie maja osoby potrafiace zalatwic mecz/awans bo pieniadze ( z miejscowego garnuszka) juz tam dawno byly

&#39;Tyski sport&#39; kpina
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom