>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

34. kolejka I ligi (5.06.2016) - OSTATNIA

Status
Zamknięty.
J 0

jacek2610

Użytkownik
ZAGŁĘBIE - ZAWISZA
Niedziela 15

Jestem z Bydgoszczy i temat tego meczu jest tu bardzo gorący. Szczególnie w budkach bukmacherskich. Wszystkie znaki na niebie i na ziemi wskazują na pogrom FC osuch i jego wkładów. Czy byłych, to się okaże. Spaślak jak kłamał tak kłamie, więc czy sprzedał udziały - nie wiadomo. Wiadomo jedynie , że mają jechać do Sosnowca. Kiedy? W niedzielę rano o - o 6 przed meczem. Do 15 chcą dojechać. Kim tam jadą? 5 ze składu plus dokoptowani na szybko juniorzy. Brak zagranicznych pseudokopaczy i ulubieńca osuchofanów drygasa. Do poczytania - pomorska.pl , gazeta.pl - część bydgoska, express.bydgoski.pl.
Dodatkowo Remigiusz Jaskot na Twitterze -bydgoski dziennikarzyna, poplecznik pinokia zajmujący sie sportem w Wyborczej. Wygląda to w miarę przejrzyście. Minimum 5 bramkami, żeby zająć 3 miejsce. Kursy bajkowe od poniedziałku. Maleją, ale nadal -1 Zagębie kurs 2.4 -2 Zagłębie kurs 4.5 itp. O zwykłym zwycięstwie nie piszę.
I tu się zaczyna problem. Milenium od dwóch dni nie ma meczu w ofercie. STS ma tylko prosty zakład na zwycięstwo. Zostają Fortuna i Totolotek. Z pełną ofertą. I internetowi.Nie wierzę, że do nich nie docierają informacje, a nadal w tym siedzą. Nie wiem jak w innych miastach, ale u nas są zaangażowane w ten mecz już olbrzymie pieniądze. Przy uczciwym meczu wygrane będą kolosalne. To mogą być miliony. Sam od poniedziałku wepchnęłem już prawie dychę. A jestem malutki. Nie chcę krakać, ale wystarczyłoby 100.000 i Zagłębie wygra tylko jedną bramką. Na porażkę lub remis sobie nie pozwolą. To jednak klub z kibicami, a nie Nieciecza lub inne Piździszewo. Niestety czuję szwindel. Oby się nie urealnił.
Pozdrawiam i do zobaczenia na kibicowskim szlaku. Oby już niedługo.
 
J 0

jacek2610

Użytkownik
Ja już od poniedziałku łapałem kursy po 4.35 na Zagłębie z -1 handicapem. Wtedy była jeszcze opcja walkowera, więc było w miarę bezpiecznie. Dzisiaj jeszcze w Totolotku stawiałem na Zagłębie -2 po kursie 4.5. Tylko zastanawiające było to że bez mrugnięcia kupon solo za 1.000 przyjęty. A zdarzało się, że na strzelca bramki po kursie 2.5 trzeba było zrobić 3 kupony po 300. Ja już oczywiście jak pisałem postawiłem wszystko przeciwko FC osuchowii. Tylko teraz kombinuję czy bukmacherzy pozwolą sobie na takie straty. Walkower też jeszcze jest możliwy, bo nie wiadomo do końca czy na zbiórkę w niedzielę na 6 wszyscy dotrą. Bo burdel spaślak po sobie zostawił koszmarny. No i czy wycieczka zakładowa dojedzie do 15. Siku po drodze, jakiś obiad, korki itp. Zgodzisz się ze mną, że to nawet nie jest śmieszne. Ale to jest niestety prawda. W normalnym układzie dwucyfrówka. Sześć godzin jazdy, do szatni i mecz. I połowa nigdy nie grała w dorosłej piłce. A druga połowa cieńka jak barszcz. Tylko dlaczego bukmacherzy jeszcze przyjmują na to zakłady. Przecież to nie instytucja dobroczynna. Takiego pewniaka już dawno nie było, chociaż jak już wcześniej ktoś napisał w sobotę -1 GKS za prawie 8 też oczywiście zagrałem, znając już to co się u pinokia dzieje. Bez wielkiej znajomości poziomu gry FC osuchowii, bo od początku bojkotu nawet w telewizorze ich nie widziałem łącznie ze zdobyciem Wielkiego Wazonu dwa lata temu. Więc teraz tylko doszukuję się ewentualnej teorii spiskowej. I obym tylko pierd.lił bez sensu. Za dużą kasę wepchnęłem. Pozdrawiam.
 
N 15,9K

norbertb

Użytkownik
Było było. Pamiętam rok temu mecz Dolcan Ząbki - GKS Tychy, kurs na gości poleciał z 2.20 na niemal 1.60. Dolcan grał o nic, GKS o utrzymanie. GKS Tychy grał piach na wyjeździe, Dolcan u siebie grało dobrze. W dodatku Hajto (wtedy trener GKSu Tychy) pracował razem z Dźwigałą (wtedy trener Dolcanu Ząbki) w Jagiellonii Białystok I co? Wygrała uczciwość. Dolcan wygrał 2:1 z drużyną która miała na wyjeździe statystyki 0-5-10 bodajże. Ja wtedy stawiałem na Dolcan nawet 1X po ładnym kursie za stówkę. Cieszyło mnie to, byłem wtedy nawet na tym meczu jako kibic Pogoni która korzystała na zwycięstwie Dolcanu bądź remisie. Tychy nie mogły wygrać - wtedy Pogoń spadała, a tak grała w barażach gdzie wywalczyła I ligę.
A no i też 2 lata temu, bodajże w 1 lidze irlandzkiej (czyli II jakby) też był mecz gdzie drużyna miała awansować do Irlandzkiej Ekstraklasy, kurs 1.40. Gospodarze o nic nie grali, goście o awans. I przegrali 2:0. Również Ajax ostatnio przegrał mistrzostwo. No ale tutaj przypadek zgoła odmienny. Zagłębie Sosnowiec jest nawet faworytem tego meczu nawet gdy przyjedzie cały skład Zawiszy. Ale tutaj nie ma składu Zawiszy, taki mecz typu Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa z 2013 roku w Ekstraklasie. Jedziemy młodzieżowcami na mecz aby dograć sezon co by nie dostać kar i dostać kasę i do domu. I ten argument niechaj będzie kluczowy w prawidłowej rywalizacji jak również mej analizy. Był kurs 2.20, bukmacherzy zaspali, teraz mamy 1.50. Myślę, że taki kurs z tego tytułu, iż to jest 1 liga ;)
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Pamieta ktos sezon 1999/00 w polskiej lidze i mecz Lecha z Widzewem? Wszystko mialo byc ustawione , przecieki od graczy Lecha , szla gruba kasa na Kolejorza w Profesjonalu , ludzie jezdzili po wszystkich bukach w okolicy. zostala wpompowana duza kasa , jak sie skonczylo? Niespodziewanie Widzew walczyl jak o zycie a nawet wiecej....buki zgarnely niezly szmal.

Jesli @ fortuna przyjmuje na solo zaklady na mecz do 8 tys , a na handi do 3 tys , to bym sie zaczal juz bac. Nie popuszcza. Bedzie musialo Zaglebie tego meczu nie wygrac.
 
J 0

john-terry

Użytkownik
Ja już od poniedziałku łapałem kursy po 4.35 na Zagłębie z -1 handicapem. Wtedy była jeszcze opcja walkowera, więc było w miarę bezpiecznie. Dzisiaj jeszcze w Totolotku stawiałem na Zagłębie -2 po kursie 4.5. Tylko zastanawiające było to że bez mrugnięcia kupon solo za 1.000 przyjęty. A zdarzało się, że na strzelca bramki po kursie 2.5 trzeba było zrobić 3 kupony po 300. Ja już oczywiście jak pisałem postawiłem wszystko przeciwko FC osuchowii. Tylko teraz kombinuję czy bukmacherzy pozwolą sobie na takie straty. Walkower też jeszcze jest możliwy, bo nie wiadomo do końca czy na zbiórkę w niedzielę na 6 wszyscy dotrą. Bo burdel spaślak po sobie zostawił koszmarny. No i czy wycieczka zakładowa dojedzie do 15. Siku po drodze, jakiś obiad, korki itp. Zgodzisz się ze mną, że to nawet nie jest śmieszne. Ale to jest niestety prawda. W normalnym układzie dwucyfrówka. Sześć godzin jazdy, do szatni i mecz. I połowa nigdy nie grała w dorosłej piłce. A druga połowa cieńka jak barszcz. Tylko dlaczego bukmacherzy jeszcze przyjmują na to zakłady. Przecież to nie instytucja dobroczynna. Takiego pewniaka już dawno nie było, chociaż jak już wcześniej ktoś napisał w sobotę -1 GKS za prawie 8 też oczywiście zagrałem, znając już to co się u pinokia dzieje. Bez wielkiej znajomości poziomu gry FC osuchowii, bo od początku bojkotu nawet w telewizorze ich nie widziałem łącznie ze zdobyciem Wielkiego Wazonu dwa lata temu. Więc teraz tylko doszukuję się ewentualnej teorii spiskowej. I obym tylko pierd.lił bez sensu. Za dużą kasę wepchnęłem. Pozdrawiam.


Trochę mi ten mecz również śmierdzi, dokładniej dziwi mnie, że bukmacherzy nie usunęli jeszcze kursów na to spotkanie. W obliczu takich a nie innych informacji, kursy powinny być dawno pousuwane albo przynajmniej zniwelowane do poziomu 1.15 maksymalnie. Z tego co wiem, to wbrew temu co piszesz, niewiele osób w Bydgoszczy kładzie gruby hajs na ten mecz ???? Wiem co mówię, ponieważ pracuję w jednym z punktów bukmacherskich i nie spotkałem się w tym tygodniu w ogóle z typami na Zagłębie a tym bardziej za stawki o jakich piszesz ???? Być może to specyfika punktu, nie pytałem jak to wygląda w innych punktach. Nie mniej nie lubię public betów i na pewno tego meczu grubo nie pogram. Szukałem z ciekawości najwyższych możliwych linii handicapów na ten mecz i Betano ma w ofercie handicap -5 po kursie ... 67. Myślę, że za kilkadziesiąt złotych można nawet dla samego fanu to zagrać ????
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Teorie spiskowe , teoriami spiskowymi ;).
A mnie ciekawi co sądzicie o najważniejszym spotkaniu tej kolejki czyli
Pogoń Siedlce vs Chojniczanka Chojnice?
Pogoń musi wygrać, aby uniknąć barażu, bo jak wiemy MKS 3 punkty za walkower z Dolcanem, czy im się to uda?

Kurs na wygraną Pogoni - 1.62 (wszystkie kursy zaaktualizowane w 1 poście - stan 12:30 - 4.06)
zachęcam do dyskusji!
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Jeżeli zostanie podtrzymana decyzja z brakiem licencji dla Zawiszy, to barażów nie będzie, a zespół z II ligi awansuje bezpośrednio. Spadną 3 drużyny + Zawisza, a Kluczbork i Pogoń zostają. No ale oficjalnej decyzji nie ma, więc powinni powalczyć o 3 punkty.
 
E 40

edson17

Użytkownik
Było było. Pamiętam rok temu mecz Dolcan Ząbki - GKS Tychy, kurs na gości poleciał z 2.20 na niemal 1.60. Dolcan grał o nic, GKS o utrzymanie. GKS Tychy grał piach na wyjeździe, Dolcan u siebie grało dobrze. W dodatku Hajto (wtedy trener GKSu Tychy) pracował razem z Dźwigałą (wtedy trener Dolcanu Ząbki) w Jagiellonii Białystok I co? Wygrała uczciwość. Dolcan wygrał 2:1 z drużyną która miała na wyjeździe statystyki 0-5-10 bodajże. Ja wtedy stawiałem na Dolcan nawet 1X po ładnym kursie za stówkę.
Dolcan nie grał o nic, miał za miejsce 1-8 premię około 350 tys, wiec nie było mowy o odpuszczeniu, tylko buki takich informacji nie mają..
 
N 15,9K

norbertb

Użytkownik
Teorie spiskowe , teoriami spiskowymi ;).

A mnie ciekawi co sądzicie o najważniejszym spotkaniu tej kolejki czyli

Pogoń Siedlce vs Chojniczanka Chojnice?

Pogoń musi wygrać, aby uniknąć barażu, bo jak wiemy MKS 3 punkty za walkower z Dolcanem, czy im się to uda?

Kurs na wygraną Pogoni - 1.62 (wszystkie kursy zaaktualizowane w 1 poście - stan 12:30 - 4.06)

zachęcam do dyskusji!
Jako osoba oglądająca mecze Pogoni 10m od stanowiska trenerskiego mecz uważam, że nie warto. W Pogoni ofensywa leży i kwiczy. Tylko defensywa coś ogarnia, ale to też rzadko kiedy bo potrafi popełniać błędy. Po meczu ze Stomilem, która przez 7 ostatnich spotkań wbiła tylko dwie bramki nagle wbija tyle samo bramek drużynie która walczy o utrzymanie? A to że Pogoń nie oddała nawet celnego strzału mnie nawet nie dziwi. Jedynie jak trzeba Pogoń zagrała z Kluczborkiem który jest najtragiczniejszą drużyną w 1 lidze. No i poza tym meczem w rundzie wiosennej Pogoń zrobiła jedną ładną akcję przy meczu na pierwszą bramkę z Zagłębiem Sosnowiec. Reszta nic. Bramki od Rozwoju i Grudziądza to prezenty którzy wykorzystywali Wrzesiński i Rybicki. Tylko oni coś grają w tej drużynie. Defensywa wymienia podania &quot;trapezem&quot;, środek leży to gdzie ma być atak? Tylko na skrzydle coś Konrad i Mariusz coś grają. Ja tego nie ruszam. Po meczu z Olsztynem oraz sporych brakach ofensywnych spodziewam się już dosłownie wszystkiego.
 
slowianin 130

slowianin

Użytkownik
Czy Zawisza na pewno przyjedzie do Sosnowca ktoś coś wie?
Na chwilę obecną jadą, jest tylko kilku seniorów reszta to juniorzy zgłoszeni do rozgrywek tylko na ten mecz. Jako, że Osuch nakradł wszystko co się dało nawet pieniądze dotowane na juniorów, ww młodzieżowcy prezentują poziom żenujący. Polecam grać Zagłębie chociaż jutro pewnie już nawet nie będzie warto bo już kursy koło 1,45 a np, na stronie Fortuny już zniknęła możliwość hc.
 
amator7 4,3K

amator7

Użytkownik
Ja osobiście zamknąłem kupon z Zagłębiem. Po prostu coś wydaje mi się ten mecz za pewny i coś śmierdzi .Postawiłem za to remis Pogoni.To ,że pogoń musi nic nie znaczy. Górnik musiał i spadł . Łęczna musiała i utrzymała sie fartem. Jak będzie? Zobaczymy już jutro ????
 
A 6

adas1971

Użytkownik
Panowie ostatni mecz mi został i właśnie jest nim Zagłębie. Stawiałem przy kursie 1.5. Niestety w betsafe nie można zamknąć wcześniej zakładu i stad moje pytanie. Co sądzicie, wygrają ? Potencjalna wygrana to około 20 000 tys zł i nie wiem czy grać kontrytyp czy zostawić


edit: Rozumiem, że idzie o dużą stawkę ;), ale koledzy już powyżej napisali sporo na ten temat, polecam przejrzeć. -- Robson1416
 
S 0

stolarz77

Użytkownik
Nie potencjalna wygrana a stawka tu powinna być decydująca, ale rozumiem że grubo pograne było. Bez tego do przytulenia ok 13000 więc wszystko zależy ile typów już weszło i jaka stawka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom