>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

37. kolejka LOTTO Ekstraklasy (19.05-20.05.2018)

Status
Zamknięty.
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Lech dzisiaj napewno zrobi wszystko aby wygrac z Legia .. wiadomo , ze jesli im sie uda to wtedy wszystko w nogach piłkarzy Jagielonii ale kolejorzowi bedzie bardzo trudno bo tam nie bedzie takiej motywacji jak u Legionistow , wydaje mi sie , ze napewno bedzie sporo kartek bo nogi nikt odstawiac nie bedzie i można sprobowac cos pograc w strone żółtych kartek czy jakiegos czerwa
 
kaszpir88 1K

kaszpir88

"Król Ekstraklasy"
Na pewno to Lech robi wszystko od 31 kolejki żeby Legia zdobyła mistrzostwo!!!
Nikt mi nie powie że obcokrajowcy z Lecha będą wypruwać sobie żyły w tym meczu.
Takim zawodnikom jak Majewski, Gajos, Janicki na czym ma zależeć w tym meczu? Dla nich sezon się skończył.
Jedynymi zawodnikami na którym może zależeć to Jóźwiak czy Gumny.
Nie wierze w cuda w tym meczu.
X2 Legia
@1.42 Fortuna

Ps. Sytuacja z medalami to patologia, oglądajcie teraz Cafe Futbol
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Lech Poznań - Legia Warszawa
Godzina: 18:00
Typ: Gytkjaer strzeli gola @ 2,6
Typ: Kucharczyk strzeli gola @ 2,8
fortuna
Moim zdaniem są durze szanse że któryś z tych dwóch zawodników strzeli gola być może nawet obydwaj. Kucharczyk w ostatnich trzech spotkaniach tych ekip strzelił po golu w dwóch. Do tego ma na koncie już 6 bramek w tym sezonie. Napastnik Lecha Poznań ma jeszcze lepszy bilans. strzelił w tym sezonie 21 bramek z czego 19 w Ekstraklasie. Poznaniacy zapewne będą chcieli popsuć święto Legionistom i zrobią wszystko aby wygrać ten mecz. Podopieczni Deana Klafurica nie musza wygrać wystarczy im remis ale trener uczuli ich że gra na podział punktów może źle sie skończyć. Kucharczyk jest jednym z nielicznych który daje całe serce dla zespołu i możliwe że dzisiaj ukuje rywala.
 
B 167

borys30

Użytkownik
Remis zadowoli tutaj Legie, PZPN, nc+, graczy Lecha, którzy powiedzą no.walczylismy było.blisko. Tylko nie do końca kibicow w całej Polsce ale kibic to świnia dla możnych tego sportu i wszystko zje;)
układy układy 2 ekipy ktore co roku walcza o mistrza dzis potrzebuje drużyna a za rok albo 2 będzie w potrzebie drużyna b ... w ciemno można dziś brać x w meczu niby walka niby emocje a wynik pewnie 1-1 badz 2-2
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
W Gdańsku też się piłkarką nie chciało, kibice złożyli wizytę i efektowne zwycięstwa z Arką u siebie zaraz potem w Gdyni i powrót do szarej rzeczywistości.
W Lechu kibice jednak coś do powiedzenia mają i się z nimi tam liczą.Lech Legia to też są mecze specjalnej rangi, budzą emocję w środku sezonu, to budzą i teraz bo Legia jedzie tam na koronację!
Lech po 30 kolejkach miał bilans 13-2-0, w rundzie mistrzowskiej nie wytrzymali ciśnienia przegrywając wszystkie mecze u siebie, teraz bez presji mają przeszkodzić Legii, ja przynajmniej jestem pewny że mecz dobry zagrają a co do wyniku to zależy też od Legii, remis im daje mistrzostwo, stać ich jak najbardziej no ale..ale, te ich ostatnie mecze gdzie się ważyło mistrzostwo nie były do końca tak dobre a zwycięstwa zasłużone.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Jagiellonia 1.70 to wygląda jak promocja. Jakieś kontuzje czy coś? Przecież w normalnych warunkach tam powinno być 1.50 Ktoś coś wie na ten temat i może napisać coś więcej skąd taki duży kurs?
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Jagiellonia 1.70 to wygląda jak promocja. Jakieś kontuzje czy coś? Przecież w normalnych warunkach tam powinno być 1.50 Ktoś coś wie na ten temat i może napisać coś więcej skąd taki duży kurs?
Wisła Płock jak wygra ma szanse na 3 miejsce. Zreszta oni walcza o puchary. Legia potrzebuje x by miec mistrzostwo. A lech tez x zeby miec 3 miejsce. Legia lech typowy mecz na X
 
muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
Wisła Płock jak wygra ma szanse na 3 miejsce. Zreszta oni walcza o puchary. Legia potrzebuje x by miec mistrzostwo. A lech tez x zeby miec 3 miejsce. Legia lech typowy mecz na X
Płock nie może wyprzedzić Lecha. Lech był wyżej po 30. kolejkach a to decyduje...
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Lech zdaje sie już ma 3 miejsce, bo o kolejnosci decyduje wyzsze miejsce w tabeli
po 30 kolejkach
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock
Typ:
Wisła Płock ⛔
Kurs: 4.55 (fortuna)
Mam całkiem podobne wrażenia do meczu z 30 kolejki pomiędzy tymi drużynami. Wtedy byłem przekonany, że Jaga wygra z Wisłą i na spokoju z 1 miejsca będzie przyjmować rywali. Wisła wtedy zagrała solidny mecz, biorę pod uwagę słabszą dyspozycję wówczas Jagiellonia. Oba zespoły wygrały ostatnie mecze, Wisła w sposób bardziej efektowny niż Jaga, ale ważne są dla kibiców 3 punkty. Cóż, kończymy sezon tegoroczny z przytupem mam nadzieję. Co do kursy wystawiane przez buki, nie uważacie że ponad 4 na gości to trochę przesada. W Jadze wypadł Bezjak, jednak Sheridan zaczął coś grać. Litwina z 9 ostatnio w Lubinie nie było na boisku, nie istniał. Z drugiej strony Franek coś tam robił w ofensywie, ale mało, ciągle mało jak na zespół bijący się o mistrza.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Jagiellonia 1.70 to wygląda jak promocja. Jakieś kontuzje czy coś? Przecież w normalnych warunkach tam powinno być 1.50 Ktoś coś wie na ten temat i może napisać coś więcej skąd taki duży kurs?
4miejsce daje puchary z racji wygranego pucharu Polski przez Legie. Plock nie odatawi nogi a ja od rana czuje , ze tam bedzie niespodzianka ale zobaczymy czas pokaże
 
J 185

jkj

Użytkownik
Korona-Zagłębie over 2,5 @1,7 oraz 3,5 @2,65 sts
Nikt nie pisze o tym meczu to dobrze ja napisze.Mecz tak naprawde o nic dla kibicow dla sprawdzenia swoich kadr dla dania szans zawodnikow z drugiego garnituru, a co za tym idzie przypadkowe sytuacje gra do przodu bo czego oni maja bronic niech bedzie fajna widowiskowa gra dla tych co beda chcieli przyjść na stadion.Korona u siebie potrafi stwarzać sytuacji, a Zaglebie w tej obronie nie jest monolitem.Mi wychodzi tutaj tak 4-5 goli masa sytuacji i fajnym otwartym widowiskiem.
Over 2,5 korona zaglebie @1,7 + Górnik Wisła 4,5 kartki @1,57 ako @2,7
Pierwszy mecz opisany.W drugim meczu dla mnie walka na całym boisku ostatni mecz fajna żywa trybuna, ktora bedzie na pewno swoich niosła.Nie bedzie tutaj nikt patrzył na mecz w Jadze kazdy bedzie chciał zdobyc 3 pkt co idzie za twarda nieustępliwa walka.Tutaj musi byc ostro i musza byc karteczki.
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Czy ktoś widział gdzieś możliwość zagrania zdarzenia, że mecz Lech-Legia zostanie przerwany i nie dokończony?
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Lech - Legia
powyżej 30,5 fauli @ 1,8 ▶ zwrot
Totolotek
powyżej 6,5 żółtych kartek @ 2,3 ▶ zwrot
STS
Mecz, który zadecyduje o mistrzostwie Legii ale zapewne kibice Kolejarza woleliby aby akurat decydował ale o ich pierwszym miejscu. Niestety dla fanów gospodarzy zaliczyli oni słabszy okres w rundzie finałowej i jedyne co mogą zrobić to pozbawić gości mistrza. Legia przyjedzie z prostym zadaniem wywalczenia przynajmniej 1pkt aby nie patrzeć na to co wydarzy się w Białymstoku.
Zapowiada nam się twarde i brzydkie spotkanie w którym zobaczymy sporo fauli i zapewne kartek. Typ na kartki zagrany na STS daje nam większe szanse powodzenia gdyż tam liczą się również kartki dla zawodników znajdujących się poza boiskiem a dzisiaj może być gorąco na jednej jak i drugiej ławce.

Górnik - Wisła K.
powyżej 3,5 goli @ 2,55 ⛔
powyżej 9,5 rożnych @ 1,7 ✅
STS
Bardzo ciekawy pojedynek zapowiada nam się w Zabrzu. Obie ekipy z szansami na 4 miejsce ale to jeszcze jest uzależnione od wyniku Wisły P. Dodatkowym smaczkiem jest pojedynek snajperów Angulo z Carlitosem o tytuł króla strzelców. Wydawałoby się, że po rundzie jesiennej nikt nie ma szans konkurować z napastnikiem Górnika ale słabsza postawa na wiosnę spowodowała, że Carlitos przeskoczył rywala i ma 2 bramki przewagi.
Dzisiaj jeszcze ma być pożegnalny mecz dla Kurzawy i Kądziora a więc dwóch podstawowych zawodników i twórców sukcesu w tym sezonie. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie ze sporą ilością bramek.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
I wszystko jasne.
Legia mistrzem, tuż za nimi Jagiellonia, Lech oraz Górnik Zabrze.
Spadek: Termalica, Sandecja

Dział ekstraklasy miał chyba u nas największe wzięcie, dlatego liczę na podsumowanie od kilku osób.​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom