>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

38 kolejka Primera Division 16.05 - 18.05.2014

Status
Zamknięty.
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Diego Costa otrzyma kartkę @2,85 Triobet⛔ 16 minut pograł,tego nie przewidzisz..

Ostatnia kolejka,a więc czas zawitać drugi raz do najlepszego działu na forum.Pierwszy raz okazał się szczęśliwy,bo w 26.kolejce Costa dostał kartkę w derbach Madrytu;).Dziś powtarzam ten sam zakład,bo zwycięskiego składu się nie zmienia.Napisałem wtedy:

Mój typ jest prosty jak konstrukcja cepa.Costa ma nierówno pod sufitem to chyba każdy widzi.Dziś według mnie będzie miał sporo okazji do frustracji,bo Real dziś pokaże swoją wyższość na boisku.A że u nich nie brakuje aktorów i prowokatorów to też każdy wie.
Zamiast Real wstawcie sobie Barcelona tylko.Uważam że dziś to gospodarze okażą się lepsi(chociaż chciałbym żeby to Atletico zostało mistrzem).Nie interesuje mnie to,że Barcelona gra słabo,a Atletico to monolit który w każdym meczu gryzie trawę.Dziś nie liczy się to co było wcześniej,dziś zdecyduje dyspozycja dnia i przebłysk lub brak geniuszu piłkarzy Barcelony.

Costa ostatnio pauzował z powodu kontuzji uda,ale dziś ma już zagrać od pierwszej minuty(w innym wypadku mamy zwrot).Na boisku będzie na pewno gorąco,sporo zależy od sędziego.Mimo wszystko taki kurs przy takim meczu i takim piłkarzu to dla mnie value i to nawet dość spore.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
No Ramzesa masz rację, bo Barca wcale nie musi tak prędko strzelić. Ale przecież to jest to najważniejszy mecz dla obu ekip na podwórku krajowym. Atletico nie może się pozwolić tak zdominować, żeby zejść poniżej 30% posiadania piłki. Wiedzą dobrze jak Barcelona prowadzi grę w meczach u siebie. Mają na to pewnego rodzaju patent. W LM w kwietniu w Barcelona było 66% - 44% na korzyść Barcy. W Madrycie było 64% - 46% też dla Katalończyków. Myślę, że warto tutaj zaryzykować.
Barcelona posiadanie piłki poniżej 70,5% @2.00 Unibet
Tylko zobacz jak Atletico potrafi się kapitalnie bronić. Oni mogą biegać we własnym polu karnym, a Barcelona może sobie klepać podania bezsensu, a czas będzie uciekał, który w tym przypadku działa na korzyść Atletico.
 
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Mecz jest na Camp i nie sugerujcie się ostatnią porażką Barcy w LM , w tym meczu Barca przed 100 tys w tak decydującym meczu w niewiadomo jak słabej formie coś ustrzeli tzn przynajmniej powinna ale przed tym złapie kalafiora w swojej obronie.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Widzę że i tutaj popularny zakład na dzisiaj to x2 na Camp Nou.
Po niedzielnych wynikach spodziewałem się takiego czegoś a więc z pełnym przekonaniem gram na Barcelonę.
To mecz o być albo nie być.Atletico samo zawaliło sobie sprawę remisując z Malagą.
Na wyjazdach w lidze Atletico cały sezon grało bardzo defensywnie.
Dzisiaj jeśli jednak defensywa Atletico zostanie jeden jedyny raz napoczęta to będzie im wtedy już bardzo ciężko.Spodziewam się pierwszego gola ze strony Barcelony bo jakoś nie wydaje mi się żeby Atletico wypadło na nich jak w meczach ligi mistrzów gdyż tutaj remis daje im mistrza.
Mówiłem wśród swoich znajomych jeszcze przed losowaniem półfinałów LM że Atletico wygra lige mistrzów a więc puchar króla dla Realu , liga dla Barcelony a liga mistrzów dla Atletico AMEN
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Powinna nie powinna.
Atletico z przebiegu calego sezonu zasluguje na te mistrzostwo.
Pelna motywacja w waznych momentach w sezonie pokazuje ze jest to ekipa potrafiaca rozbic monopol na lige Barcelony czy Realu.
A Barcelona teraz bedac w sredniej formie w calym sezonie ma wygrac lige w ostatniej chwili? Nie chcialbym tego - poprostu nie zasluguja.
Atletico sie nie podda bedzie to mecz walki z duza iloscia kontrowersyjnych momentow.
Typ : 1 polowa remis - 2.25 bet365
Under 1.5 1 polowa - 1.43 bah
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Real Madryt nieoficjalnie zakończył udział w rozgrywkach ligowych w sezonie 2013/2014, jednakże oficjalnie ciągle pozostał jeden, ostatni mecz - rozgrywany na Santiago Bernabeu. Espanyol, podobnie jak Królewscy, nie ma dzisiaj o co grać, także mecz powinien odbyć się w spokojnej, przyjaznej atmosferze.
Dzisiaj idę w over najlepszego zawodnika na świecie - Cristiano Ronaldo. Carlo Ancelotti powiedział, iż po urazie nie ma żadnych śladów i Portugalczyk na pewno wystąpi w dzisiejszym meczu. Cristiano, w odróżnieniu od klubu, ciągle ma o co grać - wciąż pozostaje w grze o Złotego Buta i aby przypieczętować trofeum musi zdobyć bramkę. Oczywiście nie trzeba mówić o tym jak duży głód na bramki ma Portugalczyk, sądzę, że zawodnicy będą chcieli dać trochę radości kibicom a zarazem wlać trochę nadziei przed finałem Ligi Mistrzów rozgrywanym za tydzień. To wiąże się także z faktem, iż drużyna będzie pracować na Cristiano - podobną sytuację mieliśmy w ostatnich kolejkach sezonu 2010/2011, gdzie Ronaldo po raz ostatni zdobył trofeum Złotego Buta.
Over 1,5 wydaje się jak najbardziej realny, zasadniczo nie ma co się rozpisywać, w skrócie - Cristiano Ronaldo, brak urazu, motywacja do Złotego Buta, ostatni mecz sezonu - próba rozentuzjazmowania trybun.

Cristiano Ronaldo over 1,5 @ 2,5 (Bet365)
Zwrot. Cristiano nie gra, nie ma go nawet na ławce.
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Barcelona - Atletico
Pierwszy gol po 24:00 @ 1.6 Triobet ✅✅✅
Przewidywania w tym temacie sprzyjają grze na undery. I ja także idę w podobnym kierunku ruszając z tym zakładem. Liczę, że przez ponad połowę pierwszej części gry nie zobaczymy bramek w Barcelonie. Nie ma co się rozpisywać na ten temat, Atletico będzie starało się kontrować, a i Barcelona nie ma co się spieszyć. Będziemy świadkami bezbramkowego remisu do tej pory, bo nikt tu od pierwszych minut nie zaatakuje i &quot;gryźć trawy&quot; nie będzie.
 
N 66

niepowazny

Użytkownik
Widzę że i tutaj popularny zakład na dzisiaj to x2 na Camp Nou.
Po niedzielnych wynikach spodziewałem się takiego czegoś a więc z pełnym przekonaniem gram na Barcelonę.
To mecz o być albo nie być.Atletico samo zawaliło sobie sprawę remisując z Malagą.
Na wyjazdach w lidze Atletico cały sezon grało bardzo defensywnie.
Dzisiaj jeśli jednak defensywa Atletico zostanie jeden jedyny raz napoczęta to będzie im wtedy już bardzo ciężko.Spodziewam się pierwszego gola ze strony Barcelony bo jakoś nie wydaje mi się żeby Atletico wypadło na nich jak w meczach ligi mistrzów gdyż tutaj remis daje im mistrza.
Mówiłem wśród swoich znajomych jeszcze przed losowaniem półfinałów LM że Atletico wygra lige mistrzów a więc puchar króla dla Realu , liga dla Barcelony a liga mistrzów dla Atletico AMEN
Ja tu bez napinki piszę ;)
Ale Czy Barcelona też sama sobie nie zawiniła remisując z Elche oraz Getafe ? Owszem można mówić owe zespoły broniły się przed spadkiem ale Barca też przecież o &quot;coś&quot; wtedy grała (i gra dalej).
Nie zapominaj ze Atletico może ( a nawet powinno co robili do tej pory ) skontrować jeśli Barca siądzie na nich od początku.
Mi osobiście szkoda Messiego bo jeśli on by był w formie to faworyzowałbym Barca ale takto jestem skłonny przeznaczyć swoje fundusze na Atletico a typ 2x wydaje się wyśmienity.
Jak dobrze pamietam Atletico od 1995r czeka na &quot;majstra&quot; , a co by było jak by przegrali z Baraca o mistrza a później z Realem LM ?
Dlatego nie wierze w takie historie jak Ty napisaleś że każdy już ma coś zapewnione żeby wszystkim &quot;było dobrze&quot;
 
lechsus 53

lechsus

Użytkownik
Barcelona - Atletico x2 za 2,05 bet365 7/10✅ 1:1
Moim zdaniem w Katalonii skończył się sen o supremacji. Skoro potrafiło zremisować Elche to tym bardziej Atletico, które prezentuje najbardziej zdeterminowany futbol w Europie. Do składu wraca filar obrony Godin, z którym uważam że nie stracili by frajerskiej bramki z Malagą do tego wraca Costa, którego chcą kupić możne kluby. Moim zdaniem Barca jest rozbita mentalnie &quot;magiczna formuła&quot; na wygrywanie odeszła wraz z Guardiolą a zaczęły się wzajemne nieporozumienia. W mediach ciągle o słychać o &quot;rewolucji&quot;, która jest niezbędna, by odbudować potęgę. Wszyscy wiemy, że zawodnikom z Katalonii umiejętności nie brakuje ale presja nie pomaga gdy nie wychodzi. Dlatego myślę, że każda minuta bez bramki będzie działała na korzyść Atletico, które traci 0,83 bramki na mecz wyjazdowy i nie przegrało meczu z ŻADNĄ drużyną z pierwszej siódemki (7-4-0). Dlatego gram dziś odważnie na gości z Madrytu.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Ja tu bez napinki piszę ;)
Ale Czy Barcelona też sama sobie nie zawiniła remisując z Elche oraz Getafe ? Owszem można mówić owe zespoły broniły się przed spadkiem ale Barca też przecież o &quot;coś&quot; wtedy grała (i gra dalej).
Nie zapominaj ze Atletico może ( a nawet powinno co robili do tej pory ) skontrować jeśli Barca siądzie na nich od początku.
Mi osobiście szkoda Messiego bo jeśli on by był w formie to faworyzowałbym Barca ale takto jestem skłonny przeznaczyć swoje fundusze na Atletico a typ 2x wydaje się wyśmienity.
Jak dobrze pamietam Atletico od 1995r czeka na &quot;majstra&quot; , a co by było jak by przegrali z Baraca o mistrza a później z Realem LM ?
Dlatego nie wierze w takie historie jak Ty napisaleś że każdy już ma coś zapewnione żeby wszystkim &quot;było dobrze&quot;
Tak Barcelona też notowała wpadki ale to Atletico większość sezonu prowadziło w lidzę i mogli postawić kropke nad &quot;I&quot; z Malagą a nawet tydzień wcześniej z o nic grającym Levante.Dzisiaj mecz dla Barcelony jak o mistrzostwo świata dla Atletico również.
Hmmmm co by było gdyby przegrali z Barcą a później z Realem ???
A co było z Benfica jak sezon temu przegrali wszystko w ostatnich minutach ???
I nie napisałem że każdy ma już coś zapewnione bo jak na razie zapewniony puchar króla ma Real - to tylko moje własne odczucia że los zadowoli każdą z drużyn.
PS : w klątwę Benficii też wierzyłem , niestety miałem bana i moje kupony z finału nie znalazły się na forum.pozdro
 
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Barcelona - Atletico Madryt
18:00

Bez napinki będzie. Mimo, że jestem za Barcą, to obiektywnie stwierdzam, że będzie bardzo ciężko. Ja skłaniam się ku rzutom rożnym. Linia na Barcę w Bet365 to 6,5, która w dzisiejszym meczu powinna lekko pęknąć. Natomiast linia na sumę rzutów rożnych obu ekip wynosi 11, także chyba do zaakceptowania.
Barca w ostatnich 10 spotkaniach zanotowała średnią liczbę 9 rożnych na mecz. Atletico w tej samej statystyce - prawie 6 rożnych. Ostatnie 5 spotkań pod względem rożnych Barcy: Real (7), Bilbao (9), Villarreal (9), Getafe (11), Elche (11). Atletico ostatnie 5 meczy Atletico: Chelsea (6), Valencia (3), Chelsea (9), Levante (7), Malaga (11).
3 ostatnie pojedynki bezpośrednie: Atletico (7) - Barca (6), Barca (8) - Atletico (1), Atletico (6) - Barca (7).
Blaugrana może uratować sezon jednym meczem. Będą na pewno atakować, rzuty rożne na pewno się znajdą. Atletico natomiast będzie próbowało przeszkadzać Barcie już na ich połowie, a także zagrają bardziej z kontry. Myślę, że warto przyjrzeć się tym rożnym.
Typy:
Rzuty rożne drużyny: Barcelona powyżej 6,5 rożnego @ 1,66 4⛔
Rzuty rożne: powyżej 11 @ 2,05 12✅
Bet365
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
To jest typowy mecz 50 na 50 szans z kursami 1,70 na Barcelonę i 4,20 na Atletico. Spójrzcie w tabelę, na wyniki, na LM kto gdzie jest, na H2H z tego sezonu. Wszystko na styku, oba zespoły dzieli praktycznie jedna bramka od mistrzostwa Hiszpanii (mam tu na myśli zwycięskiego gola dla Barcelony).
Z logicznego jak i bukmacherskiego punktu widzenia to moim zdaniem typ na Atletico Madryt. Prawdopodobnie w następnym sezonie nie powtórzą tego sukcesu, a w okienku transferowym zostanie sprzedane prawdopodobnie z pół składu. Oni w tym sezonie grają o wszystko, dziś albo nigdy.
Ja się boję tylko, żeby sędzia nie wypaczył wyniku spotkania, bo jakaś czerwona kartka na początku meczu dla Atletico czy tam karny dla Barcelony może mocno zepsuć widowisko.
Co nie zmienia faktu, że trzeba zaopatrzyć się w dobre zimne piwo ;)!
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Co nie zmienia faktu, że trzeba zaopatrzyć się w dobre zimne piwo ;)!
Nie ma niedobrego zimnego piwa ????

No ja właśnie sobie tak myślałem żeby czasem nie było jakiegoś karnego albo kartkowania pod Barcelonę bo wiadomo jak to czasem bywa jak oni grają.
Według mnie zadecyduje forma dnia.Może Messi coś zagra wreszcie na swoim poziomie.Na pewno nie postawię złotówki przeciwko Barcelonie w takim meczu.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Widzę że i tutaj popularny zakład na dzisiaj to x2 na Camp Nou.
Po niedzielnych wynikach spodziewałem się takiego czegoś a więc z pełnym przekonaniem gram na Barcelonę.
To mecz o być albo nie być.Atletico samo zawaliło sobie sprawę remisując z Malagą.
Na wyjazdach w lidze Atletico cały sezon grało bardzo defensywnie.
Dzisiaj jeśli jednak defensywa Atletico zostanie jeden jedyny raz napoczęta to będzie im wtedy już bardzo ciężko.Spodziewam się pierwszego gola ze strony Barcelony bo jakoś nie wydaje mi się żeby Atletico wypadło na nich jak w meczach ligi mistrzów gdyż tutaj remis daje im mistrza.

Mówiłem wśród swoich znajomych jeszcze przed losowaniem półfinałów LM że Atletico wygra lige mistrzów a więc puchar króla dla Realu , liga dla Barcelony a liga mistrzów dla Atletico AMEN
Juz Ty sie nie martw jak Atletico zacznie Simeone to trener który wyprzedza Martino o lata świetlne.Caly sezon słyszę ze Barcelona musi a odnosząc sie do ostatniego akapitu LM i puchar króla dla Realu mistrzostwo dla Atletico a Barca pozostanie ze swoimi 100 tysiącami kibiców ma stadionie i milionami na świecie myśląc jak tu naprawić ta nieszczęsna obronę.Atletico lub remis 2.00 Bet365 Atletico win cos koło 4.5
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Końcówka walki o mistrzostwo La Liga przypominała wyścig rannych koni. Zarówno Atletico, jak i Barcelonie, oraz Realowi wyraźnie brakowało sił, do tego doszły kontuzje kluczowych zawodników. W Barcelonie brakowało przez wiele spotkań Valdesa, Pique, czy Neymara. W Atletico problemy zdrowotne miał przede wszystkim Diego Costa, a w Realu Cristiano Ronaldo.
Ostatnie 3 spotkania w sezonie
Atletico 2 pkt (0 Z/ 2 R/ 0 P)
Barcelona 3 pkt (0 Z/ 3 R/ 0 P)
Real 4 pkt (1 Z/ 1 R/ 1 P)

Byłoby jednak nie na miejscu odbierać honory Atletico, które zdobyło w trudnej, wyczerpującej lidze 90 pkt i straciło najmniej bramek, bo tylko 26. Czuję, że kolejny sezon będzie ciekawszy m.in dlatego, że Atletico obok Barcelony i Realu będzie stawiane w gronie faworytów do tytułu, od samego początku, no chyba że drużyna z Vicente Calderon się osłabi i bogatsi pracodawcy wyłowią Diego Coste, Courtois, Koke, czy Gabiego, a może przede wszystkim Diego Simeone, który z dobrych zawodników zrobił bardzo dobry i co równie ważne skuteczny zespół.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Podbijam under kartek w meczu Valencia - Celta, bo typ pewnie uciekł w sprzeczkach na temat hitowego starcia. Co prawda kursy są już dużo gorsze, ale dalej można łapać azjana. Obie ekipy mają wakacje. Mecz Malagi z Levante i Realu z Espanyolem pokazał, że zawodników zwyczajnie już się nie chce. Nawet w tym pierwszym meczu rozgrywanym w Vigo, gdy obie drużyny miały o co grać, zobaczyliśmy tylko dwie żółte kartki. Dziś będzie mecz bez agresji.

Valencia - Celta
poniżej 4 żółtych kartek 1,85 Betcity zwrot 4

 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Moje wymysły:
Osasuna - Betis over 4,5 @ 4,33 2/10 ⛔
Osasuna powyżej 2,5 @ 2,25 2/10 ⛔
Betis over 1,5 @ 4,33 2/10 ⛔
Osasuna walczy o utrzymanie. Betis o nic, ale w ofensywie zawsze grają ciekawie. W ostatnich meczach odpuszczają jednak defensywę. Z Valladolid pozwalali na &quot;tysiące&quot; prostopadłych podań. Dla nich chyba już tylko strzelanie goli się liczy, czymś muszą się pocieszyć W defensywie gra rezerwa, pierwsza obrona &quot;w szpitalu&quot;.
Vallecano - Getafe 1 połowa : goście @ 2,5 3/10 ✅
Vallecano odpuściło sobie sezon od 2 meczów. Nie grają o nic, więc po co się spinać przed MŚ... Z Bilbao moglio tym samym czasie z Granadą, Valladolid, Osasuną i Osasuną, czyli z drużynami, z którymi walczą o utrzymanie, nie będzie kalkulacji. 1 pkt daje im utrzymanie. Pewnie od pierwszych minut będą chcieli strzelić gola, aby było bez nerwów, potem &quot;obrona Częstochowy&quot;? Bo grają z ekipą, która notuje ponad 60% posiadania piłki na mecz, jeszcze więcej na swoim boisku.
Sociedad - Villareal over 12,5 rr @ 2,2 3/10 ⛔
Almeria - Bilbao over 11,5 rr @ 1,9 3/10 ⛔
Valladolid - Granada over 11,5 rr @ 2,0 3/10 ✅
Sevilla - Elche over 10,5 rr @ 1,83 3/10 ✅
Sociedad - Villareal over 2,5 @ 1,61 3/10 ✅
Almeria - Bilbao over 2,5 @ 1,61 3/10 ⛔
Sevilla - Elche over 2,5 @ 1,72 3/10 ✅
Suma posta: -2,1j
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Betsson trzyma dobrą linię i kursy na mecz Realu Sociedad z Villarreal. Real Sociedad ma jeszcze szansę co prawda przeskoczyć Sevillę, ale nic wielkiego im to nie daje. Villarreal ma już pewną pozycję. Mecz w samo południe więc wielkich fajerwerków nie będzie. O tej porze nikt nie lubi grać.
Dla porównania Marathon trzyma na azjana 6 kurs 1,60 na under. Tu minimalnie lepszy kurs i linia bez zwrotu.

Real Sociedad - Villarreal
Poniżej 6,5 żółtych kartek 1,61 Betsson
✅ 5
W meczu Valladolid z Granadą typuję wręcz przeciwnie. Będzie sporo walki więc warto pograć kartki. Dwa sezony temu był taki mecz, gdzie o utrzymanie grało Getafe z Saragossą i tam było ponad 10 kartek i kilka czerwonych z tego co pamiętam. Takich przykładów można mnożyć i mnożyć. Ostatnia kolejka więc już nikt nie będzie na to patrzył i będzie ostra sieka.
Valladolid - Granada
Powyżej 6,5 żółtych kartek 1,87 Betsson
⛔ 3
Mam jeszcze jakieś pomysły na rzuty rożne.
Rayo u siebie łatwo nie odpuści, a ludzie ładują się w Getafe. Tam tu na rzuty rożne, bo:
a) Rayo gra u siebie, a tu zawsze grają bardzo dobrą piłkę, ofensywną.
b) Getafe walczy o utrzymanie
Linia 11,5 nie jest kosmosem. W pierwszym meczu obu drużyn było aż 19 rożnych.
Rayo - Getafe
over 11,5 (rzut rożne) 1,96 Betcity
⛔ 10
Sytuację odwrotną mamy w kolejnym meczu. Osasuna walczy o utrzymanie, a Betis już spadł z ligi. Chcą jednak godnie się pożegnać, co pokazał szaleńczy mecz z Valladolid. Gole padały aż miło, ciekawe czy będzie powtórka. Ja decyduję się na rzuty rożne.
Osasuna - Betis
over 11,5 (rzuty rożne) 1,85 Betcity ✅ 12
No i konsekwentnie kartki w meczach o pietruchę:
Sevilla - Elche
poniżej 4 żółtych kartek 1,95 Betcity ✅ 2
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Miałem początkowo grać Valladolid, ale jakoś się waham, bo tam jednak będzie walka na noże, więc trudno wyczuć, co się tam zdarzy. Odpuszczam również grę w stronie Almerii i Getafe, bo tym ekipom wystarcza remis, a zatem, jeśli w końcówce będą mieli remis to na pewno nie będą się zabijać o wygraną i ich to zadowoli. Dlatego jedyna propozycja to na mecz w Pampelunie:
Osasuna-Betis
Ostatnia szans dla Osasuny, której nawet wygrana może nie dać utrzymania. Sytuacja mega trudna, ale sami ją sobie zgotowali. Javi Gracia powołał wszystkich zawodników na ostatnie spotkanie, a zatem pełna moc idzie na ten mecz o wszystko. Spodziewam się, że od początku ruszą, gdyż nie mają czego bronić, bo remis nic im nie daje. Z kolei Betis w ostatnich dwóch spotkaniach z ekipami, które również walczą o utrzymanie pokazał, że na luzie można robić fajne widowiska. Porażka 3:2 z Almerią i wygrana 4:3 z Valladolid, to najlepszy dowód. Dla wielu graczy to jeszcze okazja na pokazanie się i może transfer do lepszej ekipy. Oni również nie mają nic do stracenia i tutaj żadnych kalkulacji nie muszą robić, tylko mogą skupić się na dobrej grze i strzelaniu goli. Ostatnio obudził się Braian Rodriguez, do tego Salva Sevilla, są Molina i Ruben Castro, więc na jednego gola powinno to starczyć. Mi się tutaj widzi jakieś 2:1 dla gospodarzy i oczekiwanie na dobre wyniki na innych stadionach.
Over 2,5 + BTS @ 2,05 Bet365✅2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Osasuna - Betis
Goście strzelą @ 1,6 4/10 ✅
Goście over 1,5 @ 3,75 1/10 ⛔
Goście over 2,5 @ 13,0 0,5/10 ⛔
Nie wyobrażam sobie, aby tak ofensywnie grająca drużyna w ostatnim czasie jaką jest Betis nie strzeliła tutaj gola. Od kilku spotkań nie mają już szans na utrzymanie i ich gra sprowadza się do strzelania goli, nie patrząc na defensywę.
Może się zdarzyć, że Osa strzeli swoje w walce o pozostanie w lidze i przy 3-1 nawet w ostatniej minucie strata gola jest możliwa co dziś pokazał Villareal, że nie trzeba grać do końca, tracąc gola w 91 minucie, to samo pokazał Real i Espanyol (obie traciły gole w 90 i w 91 minucie)

Sevilla - Elche 2 @ 4,0 2/10 ⛔
Sevilla pełna rezerwa!! Wystąpi jedynie 3 zawodników, którzy trochę więcej grali w tym sezonie. Będą debiuty w tym sezonie chyba heh. Co prawda Elche nie walczy o nic, ale czemu by nie wygrać z rezerwami Sevilli ? Stawka średnia, bo 2/10. Gdyby Elche walczyło o pozostanie w lidze, mogłaby być większa.
Suma posta: -1,1j
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom