>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4-6 liczb parzystych

bobson_mag 0

bobson_mag

Użytkownik
Człowieku ale kapitał 1000j:p Ja biorę kapitał jakim ja dysponuje.
Mi inaczej wyszło człowieku. nie umiesz obsługiwać własnego kalkulatora. Mi wszyło w progresji 40 kilka na plus a w D&#39;alambercie 1 do tyłu i koniec.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Ty już chyba sam nie wiesz, co piszesz. Wytłumacz mi chłopie jakie znaczenie ma kapitał dla tego, ile byś zarobił/stracił od 23. lutego, jeżeli stawkowanie zaczyna się od 1j.
 
bobson_mag 0

bobson_mag

Użytkownik
Kupon 8
ilość liczb parzystych : (0-2) Duży Lotek 06.05.2008 21:00
Kurs 2,60
Betgun
stawka 3j
Przerzucam się na inny przedział. Uważam,że będzie lepszy tak czuje, a przy okazji 4 razy go nie było więc teraz może siądzie. Taka mała manipulacja żeby pomóc losowi. ????
 
bobson_mag 0

bobson_mag

Użytkownik
Kupon 8
ilość liczb parzystych : (0-2) Duży Lotek 06.05.2008 21:00⛔
Kurs 2,60
Betgun
stawka 3j⛔

Przerzucam się na inny przedział. Uważam,że będzie lepszy tak czuje, a przy okazji 4 razy go nie było więc teraz może siądzie. Taka mała manipulacja żeby pomóc losowi. ????
Jakbym został przy starym przedziale to bym trafił.Ale co tam jedziemy dalej:spokodfhgfh:
 
bobson_mag 0

bobson_mag

Użytkownik
Przeagent jestem. Zapomniałem że dziś wrotek i należy puścić kupon na duży lotek. I akurat wypadło mniej niż 3 parzyste. Co za pech.Skleroza niestety nie boli;/
 
R 0

rs188

Użytkownik
musze troche zmartwic tych ktorzy chca grac na przewage parzystych lub nieparzystych. Sam to analizowalem jakies pol roku temu na podstawie multilotka.

przeanalizowalem ostatnie 1000 losowan najwkieszka przerwa wynosila 12 losowan a takich wtop byly 2 i do tego czasu musial bys miec niezly kapital (2048j na 12 zaklad). Takie &quot;czarne serie&quot; 7 losowan tez sie dosyc czesto zdarzaja.

Pomysl dobry ale niestety czasami trzeba sobie robic przerwy:/ a tu juz ciezko wyczuc kiedy i jak... Spedzilem na analizie jakies 2 miesiace we wszystkie mozliwe sposoby i nie udalo mi sie zmniejszych czarnej serii ponizej 9 losowan
 
G 46

ghs

Użytkownik
W tym temacie jest link do programiku, który analizuje problem na podstawie archwalnych danych dużego lotka, jeśli nie zauważyłeś.
 
E 0

eliot

Użytkownik
Witam, przeczytałem wasze wypowiedzi i powiem ze mozna zarobic na tym tylko nie grajac oczywiscie te same zakłady co chwile, tylko zmieniajac je i wchodzac progresja w dobrych momentach, ja prowadze statystyki od stycznia na wszystkie zakłady w betgun: (multilotek, duzy lotek i szczesliwy numerek) i jak widze jakas dłuzsza serie nie trafien jakiegos zakładu np. typu ze wypadnie do 9 liczb parzystych wtedy wchodze w progresja :] I jak narazie powolutku zwiekszam swój kapitał i stawkowanie ;) Jeśli ktoś chce wiedziec ile było seri w różnych zakładach niech pisze to mu powiem :] powiem ze teraz jest dobry moment wejscia progresja na: Ilosc liczb parzystych w multilotku ze bedzie do 9 liczb ;)
 
Do góry Bottom