>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. kolejka Enea Speedway Ekstraligi - 13 maja 2012

Status
Zamknięty.
M 126

mj_bull

Użytkownik
Jeżeli piszesz ze Adamczewski jest duża dziura na pozycji seniora w Lesznie, to jak nazwać Lamparta ( Gomólskiego ) na tej samej pozycji, jeszcze większa dziurą??
Tyle, że Adamczewski jedzie na wyjeździe i dlatego o nim wspomniałem. Myślę, że w Tarnowie Gomólski jest mniejszą dziurą w składzie.

Pozdrawiam
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Tyle, że Adamczewski jedzie na wyjeździe i dlatego o nim wspomniałem. Myślę, że w Tarnowie Gomólski jest mniejszą dziurą w składzie.
Pozdrawiam
Fakt jedynym plusem Gomólskiego jest to ze jedzie u &quot;siebie&quot; chociaz jak sam wspomiał ma jeszcze problemy z torem i nie dziwie sie jak w biegu juniorów przyjedzie ostatni.
Co do meczu z Wrocka z Rzeszowem to widzę to trochę inaczej. Na początek warto wspomnieć ze słaby Gdańsk 2 zawodnikami przegrał tam różnicą 14p.
Żurawie to nie tylko kangur i Walas, Okoniewski swoje przywiezie do tego jest jeszcze Łukasz Sówka, który jest miłym zaskoczeniem w ekipie z Podkarpacia. Oczywiście z Malitowskim ciężko mu będzie wygrywać ale w biegu juniorów z 2 juniorem Sparty powinien sobie bez problemu poradzić. Ogólnie liczę na dużo biegów remisowych dlatego handi +12 w stronę Rzeszowa wydaje się fajną opcją.
Wrocław-Rzeszów - handicap : 0-12 2 1,75 ✅ mimo kontuzji lee i słabej postawy sówki spodziewałem się ok 4-5p. a postawa Crumpa w 15 jak by za kare jechał
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Taka ta kolejka jest &#39;pewna&#39; i &#39;złożona z kpiny&#39;, że tak naprawdę nie wiem co obstawiać. ????
Na pewno dobrym pomysłem jest branie Tarnowa -8 w tobecie, ale niestety buki stacjonarne ogarnęły błąd i mają linię wyższą. Tak czy siak, ja ryzykuję -10,5 w fortunie. ✅
W meczu Czewy i Gdańska moim zdaniem miejscowi nie są na straconej pozycji, jednak tutaj granie handi +4,5 to duże ryzyko. Co innego linia wystawiona na ulubieńca wrocławian Kenia Bjerre, można brać. poniżej 9,5 punktu,✅ fortuna. ????
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
jest jakas zz we Wrocławiu ? Linia na Jedrzejaka 12 to nie lekka przesada w max 5 biegach ? Prosze o informacje
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Zmarzlik - Holta +3 @2,10 bet365 to wg mnie hit kolejki.
Rune może krytykowany za zeszły sezon co jeździł z kontuzją nadgarstków, ale nie skreślałbym go. W Toruniu pokazał, że potrafi jechać bo znał tor, a jeszcze lepiej zna tor w Gorzowie, bo ścigał się w Stali rok dłużej. Jeździł w niej ładnie odszedł tylko dlatego, że wybrano Nickiego na jego miejsce.
Zmarzlik potrafił u siebie przywozić 2 cyfrówki, ale czy dziś to powtórzy? Może być tak, że pojedzie 5x i pokryje handi, a może być tak, że każdy z 5 seniorów zrobi swoje, a Bartek będzie miał 3 biegi (w których przynajmniej raz przyjedzie np. za seniorem i Dudkiem) i już traci punkty.
Wg mnie handi przesadzone, bo nie wierze w tak tragiczny występ Norega, jak w playoffs rok temu barach Tornia.
Czaja +1 - Pieszczek @2,0 bet365
Nie oszukujmy się Czaja jest bardziej doświadczony niż młody Pieszczek. Może jest utalentowany, ale jego czas dopiero przyjedzie. Dodatnie handi na Częstochowianina pobieram z przyjemnością.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
zgredziu 147

zgredziu

Użytkownik
Azoty Tauron Tauron Tarnw - Unia Leszno +10 1 1,90✅

Spokojnie można grać bez żadnych obaw.

Betart Sparta Wrocław -6 _ PGE Marma Rzeszów 1 1,75✅

Wrocław wygra spokojnie ten mecz i taki handi to prezent. Tym bardziej ,że podstawowa czwórka skorzysta z Z/Z co jest dotatkowym handicapem wrocławian.

Kasprzak - Dudek 1 2,00✅

Kasprzak pomimo,że rywalizuje w parze z doskonale dysponowanym Dudkiem u buka jest na swoim torze i to przemawia własnie za nim.

Stal Gorzów -6pkt po 8 wyścigu - Stelmat Zielona Góra 1 1,72✅

Kolejne nieporozumienie bukmachera. Ale co dają kase za darmo to tylko brać.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Woffinden vs Lingren 1, 1.70 Betsafe 3/10 ⛔ Lindgren świetnie :!:
Kontynuuję stawianie na Woffindena w parze ze Szwedem. W pojedynku ze Stalą Woffinden miał ogromnego pecha i stąd słabiej spisał się od Lindgrena. Na szczęście chwilę później, bo w rywalizacji z Wybrzeżem Gdańsk, brytyjski żużlowiec okazał się dużo lepszym jeźdźcem. Tai w tamtym, wygranym pojedynku zdobył 11 punktów, gdzie aż 4-okrotnie zajął 2 miejsce, raz wygrał i w ostatnim wyścigu zacumował na ostatniej lokacie. Lindgren pojechał jedynie na 9 punktów, choć raz nie wytrzymał i wjechał w taśmę. Poza tym warto dodać, iż wczoraj Szwed spisał się bardzo słabo w GP co może mieć wpływ na dzisiejszą rywalizację, miejmy nadzieję, że nie wpłynie to zbytnio na wynik i Sparta wygra. A reasumując to zawodnik Wielkiej Brytanii czuję się na Olimpijskim lepiej i warto spróbować taki bet. Polecam :!:
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Sparta Wrocław -6,5 - Marma Rzeszów 1 @ 1,80 Unibet ✅ 50-39
Sparta po raz kolejny korzysta z Z/Z za Klindta i to jest dobre posunięcie. Każdy z czwórki Woffi, Fredka, Seba i Ogór mają po dodatkowym starcie. Ułamek pomału zaczyna się przełamywać i jest dość pewnym punktem drużyny. Jędrzejak lider zespołu na torze we Wrocławiu nie zawodzi. Lindgren też potrafi jeździć, przede wszystkim walczy i to lubię, Woffinden jeśli będzie lepiej startował, bo potrafi to robić to stać go na dwu cyfrówki. Junior Malitowski na swoim torze to też pewnik do kilku punktów. Ogólnie juniorka gospodarzy wygląda o wiele lepiej niż gości. W Rzeszowie tylko Crump i Walasek są pewniakami. Okoń może ale to nie jest pewniak, Kuciapa na wyjazdach to ???? Lee natomiast jest bez formy. Juniorka słaba, moim zdaniem wygra WTS i to będzie przynajmniej 8 punktami.
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Crump (11,5) under /w 5 startach/ @1,75
G.Laguta (11.5) under /w 5 startach/ @1,6
Tarnow-Leszno typ 1 @ 1,1

polecam takie ako w fortunie kurs :3,08

Cramp po dobrych występach w GP w sobotę , często cieniuje w niedziele w ekstralidze i ciężko mu będzie na cięzkim torze we Wrocławiu ujechać 12 pkt w 5 startach być może zrobi tą linie w tym meczu ale startując 6 raz jako rezerwa taktyczna. Łaguta w Gdańsku też nie powinien ujechać 12 pkt w 5 startach , będzie 2 razy jechał z Nickim -a być może i 3 jeżeli pojadą razem w nominowanych i ciężko mu będzie objechać lidera Wybrzeża , zwłaszcza że ten jest w mega gazie i ostatnio wymiata.
Trzeci typ dodany bo w Fortunie jest min ako 3 przy typach z żużla , a Tarnów u siebie powinien poradzić sobie z Lesznem.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Nie jestem wielkim specjalistą od żużla, ale Zgredziu chyba przydało by się trochę pokory..... Pavlic 3 oczka póki co, ( miało być 12 ), Emil rozniósł Buczkowskiego, Tarnów rzeczywiście leje Leszno, ale to, że leszczynianie z tyloma juniorami będą drużyną własnego toru wiedział każdy... Pewnie masz dużą wiedzę i potencjał, ale powinieneś trochę zluzować, bo chociaż każdy swój rozum ma, to te forum jest opiniotwórcze i są tacy, którzy ładują swoją kasę na Twoje typy. No nic życzę by Ci się karta odwróciła.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Stal Gorzów -13,5 - Falubaz Zielona Góra 1 @ 1,80 Betsafe
Tomasz Gollob
over 11,5 @ 1,80 Tobet
Wielkie Derby Ziemi Lubuskiej, faworytem są zawodnicy Stali Gorzów, którzy na swoim torze rozbijają rywali no i dzisiaj powinno być podobnie. Goście nie mają czym straszyć. Liderzy zespołu, nie jadą tak jak powinni, Jonsson wczoraj w GP jechał fatalnie, sprzętowo katastrofa. AJ jest cieniem zawodnika sprzed roku. Protasiewicz natomiast w Gorzowie jeździ co najwyżej średnio, Davidsson i Holta od nich wszystkiego można się spodziewać, jednak gospodarze są tak dobrze spasowani z tym torem że przegrywać z tą parą nie będą. Loktajew też będzie miał bardzo, bardzo ciężko. Juniorzy wyglądają porównywalnie z obu stron, Dudek w tym roku punktuje na świetnym poziomie, jednak mam wątpliwości czy będzie wygrywał z liderami gospodarzy, nawet ze Zmarzlikiem będzie miał ciężko. Gospodarze nie mają dziur, pierwsza para Gollob Jensen nie powinna przegrywać, Tomek jeździ parowo a Jensen w tym roku jest piekielnie szybki. Zagar i Iversen to chyba najmocniejsza para w SE. Kasprzak w Gorzowie nie zawodzi, Zmarzlik powinien nawet pokonać Dudka, a Cyfer powinien się uporać ze Strzelcem. Według mnie Gorzów wygra ten mecz 53-37 albo nawet wyżej. Goście nie mają czym straszyć. Drugi typ to over Tomka Golloba, nie lubię tego zawodnika ale on w Gorzowie fruwa i 12 punktów powinien spokojnie zdobyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
radula 5,4K

radula

Użytkownik
A ja napisze na szybko i na goraco po meczu Torun-Bydgoszcz.

Torunianie wreszcie jechali tak jak powinni!!! Ryan rewelacja! Darky i Holder naprawdę takich bym sobie życzył oglądać Ich zawsze! Wyprzedzają a to po długiej a to po krótkiej naprawdę świetnie się na Nich patrzy! No i Miedziak w tych swoich 2 ostatnich biegach pojechał tak jak w tamtym sezonie! Czerwiński brak słów bym wolał oglądać Lampkowskiego lub Ząbika niż obcego!
Co do gości szacunek dla Emila oraz Buczkowskiego za walke. Gapiński po zajechaniu w pierwszym swoim biegu Wardowi toru jazdy wygrywa co według mnie powinno spotkać się z wykluczeniem Go. Kosciecha również upadek na ostatniej pozycji i nie podnosi sie bo widzi ze przegrywaja 5:1 brak słów...
Toruń wygrywa zasłużenie!!!!
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Stal Gorzów -13,5 - Falubaz Zielona Góra 1 @ 1,80 Betsafe
Tomasz Gollob
over 11,5 @ 1,80 Tobet

Wielkie Derby Ziemi Lubuskiej, faworytem są zawodnicy Stali Gorzów, którzy na swoim torze rozbijają rywali no i dzisiaj powinno być podobnie. Goście nie mają czym straszyć. Liderzy zespołu, nie jadą tak jak powinni, Jonsson wczoraj w GP jechał fatalnie, sprzętowo katastrofa. AJ jest cieniem zawodnika sprzed roku. Protasiewicz natomiast w Gorzowie jeździ co najwyżej średnio, Davidsson i Holta od nich wszystkiego można się spodziewać, jednak gospodarze są tak dobrze spasowani z tym torem że przegrywać z tą parą nie będą. Loktajew też będzie miał bardzo, bardzo ciężko. Juniorzy wyglądają porównywalnie z obu stron, Dudek w tym roku punktuje na świetnym poziomie, jednak mam wątpliwości czy będzie wygrywał z liderami gospodarzy, nawet ze Zmarzlikiem będzie miał ciężko. Gospodarze nie mają dziur, pierwsza para Gollob Jensen nie powinna przegrywać, Tomek jeździ parowo a Jensen w tym roku jest piekielnie szybki. Zagar i Iversen to chyba najmocniejsza para w SE. Kasprzak w Gorzowie nie zawodzi, Zmarzlik powinien nawet pokonać Dudka, a Cyfer powinien się uporać ze Strzelcem. Według mnie Gorzów wygra ten mecz 53-37 albo nawet wyżej. Goście nie mają czym straszyć. Drugi typ to over Tomka Golloba, nie lubię tego zawodnika ale on w Gorzowie fruwa i 12 punktów powinien spokojnie zdobyć.
Podobne opinie na temat słabego Falubazu panowały przed meczem w Toruniu.Jak się skończyło każdy pamięta.Nie twierdzę,że Zielona to wygra ale w składzie Falubaz każdego zawodnika stać na pozytywną niespodziankę.W Toruniu zaskoczył Loktajew,dziś może ktoś inny? Nie wierzę w słaby występ Jonssona,Protasiewicz zaczyna chyba dogadywać się ze sprzętem.Holta na tym torze trochę pojeździł,Dudek jest w wyśmienitej formie.Jak na razie Gorzów u siebie miażdży,nie widać u nich słabszego ogniwa poza drugim juniorem.Ja osobiście wierzę w ambicje Falubazów i liczę że zdobędą 39 pkt;)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Podobne opinie na temat słabego Falubazu panowały przed meczem w Toruniu.Jak się skończyło każdy pamięta.Nie twierdzę,że Zielona to wygra ale w składzie Falubaz każdego zawodnika stać na pozytywną niespodziankę.W Toruniu zaskoczył Loktajew,dziś może ktoś inny? Nie wierzę w słaby występ Jonssona,Protasiewicz zaczyna chyba dogadywać się ze sprzętem.Holta na tym torze trochę pojeździł,Dudek jest w wyśmienitej formie.Jak na razie Gorzów u siebie miażdży,nie widać u nich słabszego ogniwa poza drugim juniorem.Ja osobiście wierzę w ambicje Falubazów i liczę że zdobędą 39 pkt;)
Racja w Toruniu Falubaz pojechał znakomicie, ale trzeba pamiętać że bardzo słabo spisywali się zawodnicy Unibaxu, praktycznie tylko Ward wtedy wyprzedzał na trasie, reszta była bardzo wolna. Jak jeździ Gorzów u siebie to każdy widzi. Praktycznie nie mają dziur i myślę że to dzisiaj potwierdzą. Dudek racja jest w wyśmienitej formie ale dzisiaj ma z kim przegrywać, Jonsson i Protas nie jeżdżą najlepiej i to mogą gospodarze wykorzystać.
A jak będzie przekonamy się za 2 godziny ;)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Gorąco było dzisiaj na wrocławskim torze. Szczególnie podczas upadku Lee Richardsona. W tej chwili jest operowany. Stan: bardzo ciężki. Z tego co wiem reanimowali go podczas operacji, bo serce się zatrzymało... Jak będę miał więcej informacji, napiszę tutaj.
Info pewne.
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
Gorąco było dzisiaj na wrocławskim torze. Szczególnie podczas upadku Lee Richardsona. W tej chwili jest operowany. Stan: bardzo ciężki. Z tego co wiem reanimowali go podczas operacji, bo serce się zatrzymało... Jak będę miał więcej informacji, napiszę tutaj.
Info pewne.
http://www.espeedway.pl/news,lee_richardson_nie_zyje,53751,12.html
Potwierdziło się najgorsze... Daremne słowa.
Widziałem ten wypadek na żywo z dobrej perspektywy. Pękła banda okalająca tor. Do teraz mam ten tragiczny trzask w uszach. Nie mogę w to uwierzyć...
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Też widziałem na żywo. Z trybuny niestety aż tak dokładnie nie widziałem skutków wypadku. Żużlowy świat stracił świetnego Jeźdźca :| Masakra....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom