>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

5. kolejka Enea Speedway Ekstraligi - 13 maja 2012

Status
Zamknięty.
M 126

mj_bull

Użytkownik
Jeżeli piszesz ze Adamczewski jest duża dziura na pozycji seniora w Lesznie, to jak nazwać Lamparta ( Gomólskiego ) na tej samej pozycji, jeszcze większa dziurą??
Tyle, że Adamczewski jedzie na wyjeździe i dlatego o nim wspomniałem. Myślę, że w Tarnowie Gomólski jest mniejszą dziurą w składzie.

Pozdrawiam
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Tyle, że Adamczewski jedzie na wyjeździe i dlatego o nim wspomniałem. Myślę, że w Tarnowie Gomólski jest mniejszą dziurą w składzie.
Pozdrawiam
Fakt jedynym plusem Gomólskiego jest to ze jedzie u &quot;siebie&quot; chociaz jak sam wspomiał ma jeszcze problemy z torem i nie dziwie sie jak w biegu juniorów przyjedzie ostatni.
Co do meczu z Wrocka z Rzeszowem to widzę to trochę inaczej. Na początek warto wspomnieć ze słaby Gdańsk 2 zawodnikami przegrał tam różnicą 14p.
Żurawie to nie tylko kangur i Walas, Okoniewski swoje przywiezie do tego jest jeszcze Łukasz Sówka, który jest miłym zaskoczeniem w ekipie z Podkarpacia. Oczywiście z Malitowskim ciężko mu będzie wygrywać ale w biegu juniorów z 2 juniorem Sparty powinien sobie bez problemu poradzić. Ogólnie liczę na dużo biegów remisowych dlatego handi +12 w stronę Rzeszowa wydaje się fajną opcją.
Wrocław-Rzeszów - handicap : 0-12 2 1,75 ✅ mimo kontuzji lee i słabej postawy sówki spodziewałem się ok 4-5p. a postawa Crumpa w 15 jak by za kare jechał
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Taka ta kolejka jest &#39;pewna&#39; i &#39;złożona z kpiny&#39;, że tak naprawdę nie wiem co obstawiać. ????
Na pewno dobrym pomysłem jest branie Tarnowa -8 w tobecie, ale niestety buki stacjonarne ogarnęły błąd i mają linię wyższą. Tak czy siak, ja ryzykuję -10,5 w fortunie. ✅
W meczu Czewy i Gdańska moim zdaniem miejscowi nie są na straconej pozycji, jednak tutaj granie handi +4,5 to duże ryzyko. Co innego linia wystawiona na ulubieńca wrocławian Kenia Bjerre, można brać. poniżej 9,5 punktu,✅ fortuna. ????
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
jest jakas zz we Wrocławiu ? Linia na Jedrzejaka 12 to nie lekka przesada w max 5 biegach ? Prosze o informacje
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Zmarzlik - Holta +3 @2,10 bet365 to wg mnie hit kolejki.
Rune może krytykowany za zeszły sezon co jeździł z kontuzją nadgarstków, ale nie skreślałbym go. W Toruniu pokazał, że potrafi jechać bo znał tor, a jeszcze lepiej zna tor w Gorzowie, bo ścigał się w Stali rok dłużej. Jeździł w niej ładnie odszedł tylko dlatego, że wybrano Nickiego na jego miejsce.
Zmarzlik potrafił u siebie przywozić 2 cyfrówki, ale czy dziś to powtórzy? Może być tak, że pojedzie 5x i pokryje handi, a może być tak, że każdy z 5 seniorów zrobi swoje, a Bartek będzie miał 3 biegi (w których przynajmniej raz przyjedzie np. za seniorem i Dudkiem) i już traci punkty.
Wg mnie handi przesadzone, bo nie wierze w tak tragiczny występ Norega, jak w playoffs rok temu barach Tornia.
Czaja +1 - Pieszczek @2,0 bet365
Nie oszukujmy się Czaja jest bardziej doświadczony niż młody Pieszczek. Może jest utalentowany, ale jego czas dopiero przyjedzie. Dodatnie handi na Częstochowianina pobieram z przyjemnością.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
zgredziu 147

zgredziu

Użytkownik
Azoty Tauron Tauron Tarnw - Unia Leszno +10 1 1,90✅

Spokojnie można grać bez żadnych obaw.

Betart Sparta Wrocław -6 _ PGE Marma Rzeszów 1 1,75✅

Wrocław wygra spokojnie ten mecz i taki handi to prezent. Tym bardziej ,że podstawowa czwórka skorzysta z Z/Z co jest dotatkowym handicapem wrocławian.

Kasprzak - Dudek 1 2,00✅

Kasprzak pomimo,że rywalizuje w parze z doskonale dysponowanym Dudkiem u buka jest na swoim torze i to przemawia własnie za nim.

Stal Gorzów -6pkt po 8 wyścigu - Stelmat Zielona Góra 1 1,72✅

Kolejne nieporozumienie bukmachera. Ale co dają kase za darmo to tylko brać.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Woffinden vs Lingren 1, 1.70 Betsafe 3/10 ⛔ Lindgren świetnie :!:
Kontynuuję stawianie na Woffindena w parze ze Szwedem. W pojedynku ze Stalą Woffinden miał ogromnego pecha i stąd słabiej spisał się od Lindgrena. Na szczęście chwilę później, bo w rywalizacji z Wybrzeżem Gdańsk, brytyjski żużlowiec okazał się dużo lepszym jeźdźcem. Tai w tamtym, wygranym pojedynku zdobył 11 punktów, gdzie aż 4-okrotnie zajął 2 miejsce, raz wygrał i w ostatnim wyścigu zacumował na ostatniej lokacie. Lindgren pojechał jedynie na 9 punktów, choć raz nie wytrzymał i wjechał w taśmę. Poza tym warto dodać, iż wczoraj Szwed spisał się bardzo słabo w GP co może mieć wpływ na dzisiejszą rywalizację, miejmy nadzieję, że nie wpłynie to zbytnio na wynik i Sparta wygra. A reasumując to zawodnik Wielkiej Brytanii czuję się na Olimpijskim lepiej i warto spróbować taki bet. Polecam :!:
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Sparta Wrocław -6,5 - Marma Rzeszów 1 @ 1,80 Unibet ✅ 50-39
Sparta po raz kolejny korzysta z Z/Z za Klindta i to jest dobre posunięcie. Każdy z czwórki Woffi, Fredka, Seba i Ogór mają po dodatkowym starcie. Ułamek pomału zaczyna się przełamywać i jest dość pewnym punktem drużyny. Jędrzejak lider zespołu na torze we Wrocławiu nie zawodzi. Lindgren też potrafi jeździć, przede wszystkim walczy i to lubię, Woffinden jeśli będzie lepiej startował, bo potrafi to robić to stać go na dwu cyfrówki. Junior Malitowski na swoim torze to też pewnik do kilku punktów. Ogólnie juniorka gospodarzy wygląda o wiele lepiej niż gości. W Rzeszowie tylko Crump i Walasek są pewniakami. Okoń może ale to nie jest pewniak, Kuciapa na wyjazdach to ???? Lee natomiast jest bez formy. Juniorka słaba, moim zdaniem wygra WTS i to będzie przynajmniej 8 punktami.
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Crump (11,5) under /w 5 startach/ @1,75
G.Laguta (11.5) under /w 5 startach/ @1,6
Tarnow-Leszno typ 1 @ 1,1

polecam takie ako w fortunie kurs :3,08

Cramp po dobrych występach w GP w sobotę , często cieniuje w niedziele w ekstralidze i ciężko mu będzie na cięzkim torze we Wrocławiu ujechać 12 pkt w 5 startach być może zrobi tą linie w tym meczu ale startując 6 raz jako rezerwa taktyczna. Łaguta w Gdańsku też nie powinien ujechać 12 pkt w 5 startach , będzie 2 razy jechał z Nickim -a być może i 3 jeżeli pojadą razem w nominowanych i ciężko mu będzie objechać lidera Wybrzeża , zwłaszcza że ten jest w mega gazie i ostatnio wymiata.
Trzeci typ dodany bo w Fortunie jest min ako 3 przy typach z żużla , a Tarnów u siebie powinien poradzić sobie z Lesznem.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Nie jestem wielkim specjalistą od żużla, ale Zgredziu chyba przydało by się trochę pokory..... Pavlic 3 oczka póki co, ( miało być 12 ), Emil rozniósł Buczkowskiego, Tarnów rzeczywiście leje Leszno, ale to, że leszczynianie z tyloma juniorami będą drużyną własnego toru wiedział każdy... Pewnie masz dużą wiedzę i potencjał, ale powinieneś trochę zluzować, bo chociaż każdy swój rozum ma, to te forum jest opiniotwórcze i są tacy, którzy ładują swoją kasę na Twoje typy. No nic życzę by Ci się karta odwróciła.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Stal Gorzów -13,5 - Falubaz Zielona Góra 1 @ 1,80 Betsafe
Tomasz Gollob
over 11,5 @ 1,80 Tobet
Wielkie Derby Ziemi Lubuskiej, faworytem są zawodnicy Stali Gorzów, którzy na swoim torze rozbijają rywali no i dzisiaj powinno być podobnie. Goście nie mają czym straszyć. Liderzy zespołu, nie jadą tak jak powinni, Jonsson wczoraj w GP jechał fatalnie, sprzętowo katastrofa. AJ jest cieniem zawodnika sprzed roku. Protasiewicz natomiast w Gorzowie jeździ co najwyżej średnio, Davidsson i Holta od nich wszystkiego można się spodziewać, jednak gospodarze są tak dobrze spasowani z tym torem że przegrywać z tą parą nie będą. Loktajew też będzie miał bardzo, bardzo ciężko. Juniorzy wyglądają porównywalnie z obu stron, Dudek w tym roku punktuje na świetnym poziomie, jednak mam wątpliwości czy będzie wygrywał z liderami gospodarzy, nawet ze Zmarzlikiem będzie miał ciężko. Gospodarze nie mają dziur, pierwsza para Gollob Jensen nie powinna przegrywać, Tomek jeździ parowo a Jensen w tym roku jest piekielnie szybki. Zagar i Iversen to chyba najmocniejsza para w SE. Kasprzak w Gorzowie nie zawodzi, Zmarzlik powinien nawet pokonać Dudka, a Cyfer powinien się uporać ze Strzelcem. Według mnie Gorzów wygra ten mecz 53-37 albo nawet wyżej. Goście nie mają czym straszyć. Drugi typ to over Tomka Golloba, nie lubię tego zawodnika ale on w Gorzowie fruwa i 12 punktów powinien spokojnie zdobyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
radula 5,4K

radula

Użytkownik
A ja napisze na szybko i na goraco po meczu Torun-Bydgoszcz.

Torunianie wreszcie jechali tak jak powinni!!! Ryan rewelacja! Darky i Holder naprawdę takich bym sobie życzył oglądać Ich zawsze! Wyprzedzają a to po długiej a to po krótkiej naprawdę świetnie się na Nich patrzy! No i Miedziak w tych swoich 2 ostatnich biegach pojechał tak jak w tamtym sezonie! Czerwiński brak słów bym wolał oglądać Lampkowskiego lub Ząbika niż obcego!
Co do gości szacunek dla Emila oraz Buczkowskiego za walke. Gapiński po zajechaniu w pierwszym swoim biegu Wardowi toru jazdy wygrywa co według mnie powinno spotkać się z wykluczeniem Go. Kosciecha również upadek na ostatniej pozycji i nie podnosi sie bo widzi ze przegrywaja 5:1 brak słów...
Toruń wygrywa zasłużenie!!!!
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Stal Gorzów -13,5 - Falubaz Zielona Góra 1 @ 1,80 Betsafe
Tomasz Gollob
over 11,5 @ 1,80 Tobet

Wielkie Derby Ziemi Lubuskiej, faworytem są zawodnicy Stali Gorzów, którzy na swoim torze rozbijają rywali no i dzisiaj powinno być podobnie. Goście nie mają czym straszyć. Liderzy zespołu, nie jadą tak jak powinni, Jonsson wczoraj w GP jechał fatalnie, sprzętowo katastrofa. AJ jest cieniem zawodnika sprzed roku. Protasiewicz natomiast w Gorzowie jeździ co najwyżej średnio, Davidsson i Holta od nich wszystkiego można się spodziewać, jednak gospodarze są tak dobrze spasowani z tym torem że przegrywać z tą parą nie będą. Loktajew też będzie miał bardzo, bardzo ciężko. Juniorzy wyglądają porównywalnie z obu stron, Dudek w tym roku punktuje na świetnym poziomie, jednak mam wątpliwości czy będzie wygrywał z liderami gospodarzy, nawet ze Zmarzlikiem będzie miał ciężko. Gospodarze nie mają dziur, pierwsza para Gollob Jensen nie powinna przegrywać, Tomek jeździ parowo a Jensen w tym roku jest piekielnie szybki. Zagar i Iversen to chyba najmocniejsza para w SE. Kasprzak w Gorzowie nie zawodzi, Zmarzlik powinien nawet pokonać Dudka, a Cyfer powinien się uporać ze Strzelcem. Według mnie Gorzów wygra ten mecz 53-37 albo nawet wyżej. Goście nie mają czym straszyć. Drugi typ to over Tomka Golloba, nie lubię tego zawodnika ale on w Gorzowie fruwa i 12 punktów powinien spokojnie zdobyć.
Podobne opinie na temat słabego Falubazu panowały przed meczem w Toruniu.Jak się skończyło każdy pamięta.Nie twierdzę,że Zielona to wygra ale w składzie Falubaz każdego zawodnika stać na pozytywną niespodziankę.W Toruniu zaskoczył Loktajew,dziś może ktoś inny? Nie wierzę w słaby występ Jonssona,Protasiewicz zaczyna chyba dogadywać się ze sprzętem.Holta na tym torze trochę pojeździł,Dudek jest w wyśmienitej formie.Jak na razie Gorzów u siebie miażdży,nie widać u nich słabszego ogniwa poza drugim juniorem.Ja osobiście wierzę w ambicje Falubazów i liczę że zdobędą 39 pkt;)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Podobne opinie na temat słabego Falubazu panowały przed meczem w Toruniu.Jak się skończyło każdy pamięta.Nie twierdzę,że Zielona to wygra ale w składzie Falubaz każdego zawodnika stać na pozytywną niespodziankę.W Toruniu zaskoczył Loktajew,dziś może ktoś inny? Nie wierzę w słaby występ Jonssona,Protasiewicz zaczyna chyba dogadywać się ze sprzętem.Holta na tym torze trochę pojeździł,Dudek jest w wyśmienitej formie.Jak na razie Gorzów u siebie miażdży,nie widać u nich słabszego ogniwa poza drugim juniorem.Ja osobiście wierzę w ambicje Falubazów i liczę że zdobędą 39 pkt;)
Racja w Toruniu Falubaz pojechał znakomicie, ale trzeba pamiętać że bardzo słabo spisywali się zawodnicy Unibaxu, praktycznie tylko Ward wtedy wyprzedzał na trasie, reszta była bardzo wolna. Jak jeździ Gorzów u siebie to każdy widzi. Praktycznie nie mają dziur i myślę że to dzisiaj potwierdzą. Dudek racja jest w wyśmienitej formie ale dzisiaj ma z kim przegrywać, Jonsson i Protas nie jeżdżą najlepiej i to mogą gospodarze wykorzystać.
A jak będzie przekonamy się za 2 godziny ;)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Gorąco było dzisiaj na wrocławskim torze. Szczególnie podczas upadku Lee Richardsona. W tej chwili jest operowany. Stan: bardzo ciężki. Z tego co wiem reanimowali go podczas operacji, bo serce się zatrzymało... Jak będę miał więcej informacji, napiszę tutaj.
Info pewne.
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
Gorąco było dzisiaj na wrocławskim torze. Szczególnie podczas upadku Lee Richardsona. W tej chwili jest operowany. Stan: bardzo ciężki. Z tego co wiem reanimowali go podczas operacji, bo serce się zatrzymało... Jak będę miał więcej informacji, napiszę tutaj.
Info pewne.
http://www.espeedway.pl/news,lee_richardson_nie_zyje,53751,12.html
Potwierdziło się najgorsze... Daremne słowa.
Widziałem ten wypadek na żywo z dobrej perspektywy. Pękła banda okalająca tor. Do teraz mam ten tragiczny trzask w uszach. Nie mogę w to uwierzyć...
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Też widziałem na żywo. Z trybuny niestety aż tak dokładnie nie widziałem skutków wypadku. Żużlowy świat stracił świetnego Jeźdźca :| Masakra....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom