>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

50 dolarów do Pacific Poker

U 0

usiu18

Użytkownik
jak czytam ostatnie posty to sie zastanawiam co ja robie na tym forum ,
jesli czegos nie wiecie to najpierw czytajcie temat od poczatku do konca i wyciagajcie jakies wnioski , sam pisalem jak zlapac support

jesli chodzi o rozmowe z supportem po angielsku w konkretnej sprawie, np w przyznaniu 10$ free do BetMostPoker ,( zeby dostac 50$ do Pacific Poker trzeba rozegrac 250 raked hands w BetMostPoker ) to mozesz tak :p :
I would like to get 10$ to BetMostPoker i zostaniesz poproszony o usernama itd.

Rozumiem ze mozna miec problemy z komunikacja bezposrednio np przez telefon w jezyku angielskiem gdy trafimy na kogos z dziwnym akcentem ale takie podstawy to chyba w szkole ucza, pzdr

Ja tak robię od 5 dni i bez skutku!!!! Więc w czym problem
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
wiem co i jak ... ci którzy czekają na sponsora do bet most to muszą trochę zaczekać, a spowodowane to jest tym, że poker inside ma miesięczne limity jeśli chodzi o sponsory, mimo oczywiście tego że rejestracja jest otwarta, nowe sponsory będą wydawane od 1 listopada ... także niestety ale musimy czekać !!!
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
super panowie ... to możecie pomarzyć tak jak i ja o sponsorze ... niestety lecz gdy ktoś się łasi na 10$ i ucieka to tak się kończy ... nasz kraj został zablokowany, do darmowych baksów ... jedyne wyjście to wpłacenie depozytu a potem dadzą kaskę, lecz to już się nie nazywa niestety promo &quot;no deposit&quot;
Because players from your area are having problems depositing sponsorships and we can&#39;t take the chance that you are not able to deposit sorry.
 
S 0

sroczka83

Użytkownik
Jeśli chodzi o sponsorship to wydaje mi się, że jednak nie jest zablokowany dla polaków, kumpel założył konto w BetMost i własnie taką informacją jak powyżej usłyszał podczas rozmowy na livechacie, ale 2 dni poźniej dał mi cynk o tym promo i ja założyłem konto w BetMost i dostałem 10 baksów (na livechacie poprosiła o email moneybookers i automatycznie przelała kase), także wydaje mi się, że gdy mają zbyt duże natężenie chętnych to daja tylko wybranym i wymyślają, że zblokowali dla kraju.
Jak ktoś jest uczciwy wobec nich to dają, ja już nie pierwszy raz dostałem od nich sponsora, także warto być uczciwym.
 
J 0

jelen

Użytkownik
Dokładnie, jak pisze sroczka. Ja dosłownie przed chwilą dostałem 47$ na mb, przelałem na Pacifica i mam już gotowe do gry 59$. Gdy ugram 50 FPP&#39;sów mam się do nich odezwać i dostane kolejna kasę. Nie kręciłem z sponsorem na Betmosta, wpłaciłem i zagrałem co trzeba, więc i tutaj jest kasa.
Pozdrawiam.
 
L 147

lukkub

Użytkownik
potwierdzam również dostałem 59 $ (47 + bonus od pierwszej wplaty ) , jesli ktos byl nieuczciwy to potem nie ma sie co dziwić, czasami support cos wymylic tez lubi gdy koncza im sie limity na danego sponsorshipa ;)
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
ja pisałem rano jak widac po godzinie mojego postu i dostałem tą odpowiedź o której napisałem także jestem uczciwy bo mam u nich tylko jedno kont, nie wiem co kręca, ale w takim razie jeszcze się do nich zgłoszę, a o co chodzi chłopaki z tymi 59$ ???
 
L 147

lukkub

Użytkownik
uczciwość w pokerinside.com - nie chodzi tu raczej o wiele kont bo to nic nie da :p , jesli np ktos dostał 10$ na konto moneybookers a nastepnie mial wplacic to do BetMost Poker to jest wlasnie nieuczciwosc.
Podobnie ma sie sytuacja z 47$ do PacificPoker , podobnie jak w pierwszej sytuacji dostajemy kase na konto w moneybookers i nalezy samemu to przetransferowac do Pacific Poker

Jeśli zdarzy się kilka takich przypadków nieuczciwości z naszego kraju to na pewno nikt więcej już na tym nie skorzysta,

59$ tyle mamy kasy po wpłaceniu 47$ sponsorshipa do PacificPoker z racji tego ze dostajemy dodatkowo 25% od pierwszego depozytu
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
Dokładnie, jak pisze sroczka. Ja dosłownie przed chwilą dostałem 47$ na mb, przelałem na Pacifica i mam już gotowe do gry 59$. Gdy ugram 50 FPP&#39;sów mam się do nich odezwać i dostane kolejna kasę. Nie kręciłem z sponsorem na Betmosta, wpłaciłem i zagrałem co trzeba, więc i tutaj jest kasa.

Pozdrawiam.

jaka kolejna kase?
ja ugralem 250RH i nie dostalem nic nowego.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Mam pytanie bo na pokerinside pojawiło się kilka nowych sponsorów i z dwóch skorzystałem tzn. zarejestrowałem i mam wszystko potwierdzone i teraz najważniejszy moment muszą mi przesłać kase co wiąże się oczywiście z kontaktem z livechatem co graczniczy chyba z cudem. Czy ktoś z Was kontaktował się z nimi przez livechata w ostatnim czasie, jak tak to w jakich godzinach bo ja czekam na nich już chyba od dwóch tygodni i nic, zero odzewu?
 
Do góry Bottom