>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

50 dolarów do Pacific Poker

U 0

usiu18

Użytkownik
jak czytam ostatnie posty to sie zastanawiam co ja robie na tym forum ,
jesli czegos nie wiecie to najpierw czytajcie temat od poczatku do konca i wyciagajcie jakies wnioski , sam pisalem jak zlapac support

jesli chodzi o rozmowe z supportem po angielsku w konkretnej sprawie, np w przyznaniu 10$ free do BetMostPoker ,( zeby dostac 50$ do Pacific Poker trzeba rozegrac 250 raked hands w BetMostPoker ) to mozesz tak :p :
I would like to get 10$ to BetMostPoker i zostaniesz poproszony o usernama itd.

Rozumiem ze mozna miec problemy z komunikacja bezposrednio np przez telefon w jezyku angielskiem gdy trafimy na kogos z dziwnym akcentem ale takie podstawy to chyba w szkole ucza, pzdr

Ja tak robię od 5 dni i bez skutku!!!! Więc w czym problem
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
wiem co i jak ... ci którzy czekają na sponsora do bet most to muszą trochę zaczekać, a spowodowane to jest tym, że poker inside ma miesięczne limity jeśli chodzi o sponsory, mimo oczywiście tego że rejestracja jest otwarta, nowe sponsory będą wydawane od 1 listopada ... także niestety ale musimy czekać !!!
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
super panowie ... to możecie pomarzyć tak jak i ja o sponsorze ... niestety lecz gdy ktoś się łasi na 10$ i ucieka to tak się kończy ... nasz kraj został zablokowany, do darmowych baksów ... jedyne wyjście to wpłacenie depozytu a potem dadzą kaskę, lecz to już się nie nazywa niestety promo &quot;no deposit&quot;
Because players from your area are having problems depositing sponsorships and we can&#39;t take the chance that you are not able to deposit sorry.
 
S 0

sroczka83

Użytkownik
Jeśli chodzi o sponsorship to wydaje mi się, że jednak nie jest zablokowany dla polaków, kumpel założył konto w BetMost i własnie taką informacją jak powyżej usłyszał podczas rozmowy na livechacie, ale 2 dni poźniej dał mi cynk o tym promo i ja założyłem konto w BetMost i dostałem 10 baksów (na livechacie poprosiła o email moneybookers i automatycznie przelała kase), także wydaje mi się, że gdy mają zbyt duże natężenie chętnych to daja tylko wybranym i wymyślają, że zblokowali dla kraju.
Jak ktoś jest uczciwy wobec nich to dają, ja już nie pierwszy raz dostałem od nich sponsora, także warto być uczciwym.
 
J 0

jelen

Użytkownik
Dokładnie, jak pisze sroczka. Ja dosłownie przed chwilą dostałem 47$ na mb, przelałem na Pacifica i mam już gotowe do gry 59$. Gdy ugram 50 FPP&#39;sów mam się do nich odezwać i dostane kolejna kasę. Nie kręciłem z sponsorem na Betmosta, wpłaciłem i zagrałem co trzeba, więc i tutaj jest kasa.
Pozdrawiam.
 
L 147

lukkub

Użytkownik
potwierdzam również dostałem 59 $ (47 + bonus od pierwszej wplaty ) , jesli ktos byl nieuczciwy to potem nie ma sie co dziwić, czasami support cos wymylic tez lubi gdy koncza im sie limity na danego sponsorshipa ;)
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
ja pisałem rano jak widac po godzinie mojego postu i dostałem tą odpowiedź o której napisałem także jestem uczciwy bo mam u nich tylko jedno kont, nie wiem co kręca, ale w takim razie jeszcze się do nich zgłoszę, a o co chodzi chłopaki z tymi 59$ ???
 
L 147

lukkub

Użytkownik
uczciwość w pokerinside.com - nie chodzi tu raczej o wiele kont bo to nic nie da :p , jesli np ktos dostał 10$ na konto moneybookers a nastepnie mial wplacic to do BetMost Poker to jest wlasnie nieuczciwosc.
Podobnie ma sie sytuacja z 47$ do PacificPoker , podobnie jak w pierwszej sytuacji dostajemy kase na konto w moneybookers i nalezy samemu to przetransferowac do Pacific Poker

Jeśli zdarzy się kilka takich przypadków nieuczciwości z naszego kraju to na pewno nikt więcej już na tym nie skorzysta,

59$ tyle mamy kasy po wpłaceniu 47$ sponsorshipa do PacificPoker z racji tego ze dostajemy dodatkowo 25% od pierwszego depozytu
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
Dokładnie, jak pisze sroczka. Ja dosłownie przed chwilą dostałem 47$ na mb, przelałem na Pacifica i mam już gotowe do gry 59$. Gdy ugram 50 FPP&#39;sów mam się do nich odezwać i dostane kolejna kasę. Nie kręciłem z sponsorem na Betmosta, wpłaciłem i zagrałem co trzeba, więc i tutaj jest kasa.

Pozdrawiam.

jaka kolejna kase?
ja ugralem 250RH i nie dostalem nic nowego.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Mam pytanie bo na pokerinside pojawiło się kilka nowych sponsorów i z dwóch skorzystałem tzn. zarejestrowałem i mam wszystko potwierdzone i teraz najważniejszy moment muszą mi przesłać kase co wiąże się oczywiście z kontaktem z livechatem co graczniczy chyba z cudem. Czy ktoś z Was kontaktował się z nimi przez livechata w ostatnim czasie, jak tak to w jakich godzinach bo ja czekam na nich już chyba od dwóch tygodni i nic, zero odzewu?
 
Do góry Bottom