>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

75$ bez depozytu do Party Poker

kropek 0

kropek

Użytkownik
zalezy na ilu stolach na raz sie gra i na jakies stwce jesli powiedzmy na 1 stole io stwkach 0.10/0.20 $ to na pewno nie 4 godziny, tylko tak kolo 10 :p chyba ze na wiekszych stawach ale mozna szybko przewalic szybko :p
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
zalezy na ilu stolach na raz sie gra i na jakies stwce jesli powiedzmy na 1 stole io stwkach 0.10/0.20 $ to na pewno nie 4 godziny, tylko tak kolo 10 :p chyba ze na wiekszych stawach ale mozna szybko przewalic szybko :p
ja robiłem 125 raked hands w niecałą godzinę na 0.10/0.25, czyli 500 powinny zlecieć w 4h ???? zależy od gracza ????

Kurde zarejestrowałem sie wczoraj około 17 i nie dostałem jeszcze kasy
. Po jakim czasie dostaliście kase na swoje konta wPartyPoker??
zwykle kasa idzie w 1 dzien, zdarza się jednak że trwa to dłuzej - max 48. Jesli wykonałes wszystko jak należy, kasa powinna dojsc niedlugo
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
ja robiłem 125 raked hands w niecałą godzinę na 0.10/0.25, czyli 500 powinny zlecieć w 4h zależy od gracza
nawet jesli bys wchodzil we wsystkie gry to i tak nie ugrasz 125rh w 1h, chyba ze grasz na 2-3 stolach
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
ja robiłem 125 raked hands w niecałą godzinę na 0.10/0.25, czyli 500 powinny zlecieć w 4h zależy od gracza
nawet jesli bys wchodzil we wsystkie gry to i tak nie ugrasz 125rh w 1h, chyba ze grasz na 2-3 stolach
no faktycznie, czasem gralem na mulitablingu (ale nie wiecej 2 stoly)
na wielu stolach NL25 6-handed wspolczynnik hands-per-hour wynosi 125 z czego praktycznie każda to raked, więc grając na 2 stołach można w nawet mniej niż godzine zrobić 125 rh, a 500 w około 4 h
oczywiscie poczatkujacy niech lepiej na 2 stolach nie grają, ale jesli jest sie cierpliwym, to można codzień 15 minut w tego pokera podlubać, przecież kasa za darmo, nigdzie sie nie spieszy i handsy będą ugrane

Gdzie moge sprawdzic ilośc rozegrany rh??
real balance -&gt; bonus details
 
szmejek 0

szmejek

Użytkownik
huuu... wreszcie przebrnąłem jakos przez te 500rh ????

a i mam pytanie, czy jak juz bede miał pieniądze na mb i bede je chciał przelac na mbank na przykład to zawsze mb dzwoni do klienta? i czy na domowy czy na kom?
 
I 0

imek744

Użytkownik
huuu... wreszcie przebrnąłem jakos przez te 500rh ????

a i mam pytanie, czy jak juz bede miał pieniądze na mb i bede je chciał przelac na mbank na przykład to zawsze mb dzwoni do klienta? i czy na domowy czy na kom?
szmejek cos Ci sie pomyliło, to z party poker dzwonia jak wypłacasz ,a nie z MB. Nigdy z MB nie dzwonia jak wypłacasz ;-)
 
szmejek 0

szmejek

Użytkownik
łe to lipa :/
a jak na przykład nie odbiore, nie bedzie mnie w domu lub cos w tym rodzaju?
zadzwonią drugi raz? czy ja sie bede musiał zgłosic?
beda duze opoznienia? :/
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
dzis dostałem takiego emaila od PartyPoker ale nie kumam o co w nim chodzi

Hi xxxxxxxxx

Now there&#39;s even more reason to play at PartyPoker.com.

A bankroll-boosting new player bonus of 10 USD.

The bonus will be credited to your PartyAccount as soon as you have played 100 raked hands*. Opt in to claim your bonus now.

Better hurry, though: You only have 20 days to claim your bonus.
jakie są jego zasady czy mam cos wpłacic czy cos??
 
nero9 0

nero9

Użytkownik
no niby kasa jest na pokera, ale mozna nia grac w kasynie badz zakladach.
na stronie pewnie dlatego tak pisze zeby nikt przypadkiem nie wyplacil od razu, tylko jakos skorzystal z tej kasy.
tak mi sie wydaje, chodz pisze ze trzeba 500 rh zrobic.
 
Do góry Bottom