>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

9.12.2010 - Adamek (40-1, 27 KO) - Maddalone (33-6, 24 KO)

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Co myślicie o tej walce ? Czy Adamek w końcu zaliczy swoje pierwsze KO w ciężkiej ?
Według mnie pojedynek nie będzie trwał krótko.
Ostatnimi czasy mieliśmy jakże genialną walkę Haya z Harrisonem która odbiła się wielkim niesmakiem w świecie boksu. Myślę, że promotorzy tej walki Adamka nie zrobią tego samego błędu i nie zobaczymy takiej żenady jak na wyspach gdzie można uznać, że walka się w ogóle nie odbyła. Liczę na dłuższy pojedynek, nawet 12 rund z tej racji iż jest to walka wieczoru.
Do tego należy dodać, że Adamek nie ma uderzenia KO i nie ma co się z tym oszukiwać. Ciosu nie można sobie wyrobić, albo się go ma, albo nie ma.
Tomka walki w ciężkiej zawsze były długie, oprócz tej z Gołotą.
12 rund z Grantem, 12 z Arreolą, 12 z Estradą, czyli wszystkie walki które stoczył w Ameryce z Amerykanami trwały długo.
Teraz przeciwnik parę klas słabszy od poprzednich rywali, ale już wtedy niektórzy liczyli rundy w której Adamek skończy Granta, a jak się skończyło wszyscy wiedzą.
Czy Maddalone to taka podstawione marionetka, żeby Adamek zaliczył swoje pierwsze KO w ciężkiej ? Nie wiem, trudno powiedzieć.
Według mnie pojedynek będzie trwał długo bo Vincente w swojej karierze przegrał 6 pojedynków i tylko 3 przed czasem. Co prawda Maddalone przegrał już w 3 rundzie z dużo starszym Holyfieldem, ale to jego sztab przerwał pojedynek bo twarz zaczęła mu mocno krwawić, chociaż po nim nie było widać że nie ma ochoty walczyć czy jakoś nierówno stał.
Powyżej 7,5 rund - 1,57
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP

Dla mnie Vinnym Maddalone jest najsłabszy z dotychczasowych przeciwników Tomka. Adamek jest strasznie szybkim zawodnikiem, natomiast jego przeciwnik ( tak wyczytałem) jest ofensywnym zawodnikiem i dla mnie ta walka to taka promocja Tomasza przed walką o pas, która ma się odbyć w 2011 roku. Dają mu zawodnika którego musi szybko znokautować. Tak więc Adamek powinien pewnie wygrać ta walkę. Dla mnie osobiście wydaje mi się, że ta walka długo nie potrwa więc można spróbować under rundowy po wyższym kursie niż overowy, ale to jest tylko moje zdanie.​
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dają mu zawodnika którego musi szybko znokautować.
Sam Adamek mówi w wywiadzie dla bokser.org, że zacznie ostrożnie by nie wyłapać szybko jakiegoś mocnego kotleta co już jest dla mnie sygnałem, że pojedynek potrwa dłużej.
Do tego warto zainteresować się tą wiadomością, którą już wcześniej podawałem:
http://www.sport.pl/boks/1,64992,8503009,Adamek___Maddalone__Wojna_do_ostatniego_gongu.html
Czy traktować ją poważnie ? Trudno powiedzieć. Dla mnie to tylko kolejna informacja o tym, że pojedynek szybko się nie skończy.
Do tego ten Maddalone ma mocną szczękę, więc wątpię, żeby ta walka skończyła się przed 8 rundą. Nokaut ? Owszem, ale gdzieś tak pod koniec walki gdzie Vincente powinien być już mocno rozbity i poobijany na twarzy.
Kolejnym faktem jest to ,że jest to walka o nic, znaczy o pieniądze. Skoro taki Sosnowski sobie wytrzymał spokojnie do 12 rundy z Kliczkiem to czemu Maddalone nie mógłby wytrzymać 12 rund z Adamkiem. Według mnie walka będzie taką typową pokazówką i być może z jakimś nokautem w końcówce, albo kompletnym rozbiciem tego Amerykanina na punkty.
Gala w Anglii odbiła się dużym niesmakiem na świecie, tutaj nie powtórzą tego błędu, by na drugi dzień zobaczyć akapity w gazetach, że Adamek obił jakiegoś bezradnego Vincenta w 2 rundach.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Ludzie przychodzą na walki żeby zobaczyć boks ofensywny i przede wszystkim nokauty. Tak więc szybkie wymiany ciosów będą się podobały publiczności. Z tego co mi wiadomo Maddalone należy do zawodników którzy lubią pokazać show. Adamek w kategorii ciężkiej znokautował tylko Andrzej Gołotę, resztę pojedynków wygrał na punkty. To trochę mało według mnie żeby dać mu szansę walki o pas z Hay&#39;em czy Kliczko. On musi udowodnić swoją wartość i dlatego ten pojedynek jest organizowany. Vinny będzie chciał się pokazać więc postawi na atak ( bo co mu szkodzi ? takie jest moje zdanie) Jeśli zaatakuje Tomek będzie miał możliwość trafienia. Wiadomo ciosy Adamka nie są mocne na tyle, aby powalić przeciwnika jednym uderzeniem, ale jednak seria może zamroczyć. Po kilku takich akcja Maddalone może paść na deski. Może i masz rację, że ciężko jest wytypować czy Maddalone padnie w 4 czy 10 rundzie i czy w ogóle padnie na deski. Ja jednak mam nadzieję, że Adamek będzie chciał pokazać swojemu następnemu rywalowi ( Haye lub Kliczko) że potrafić zakończyć walkę przed czasem.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ja jednak mam nadzieję, że Adamek będzie chciał pokazać swojemu następnemu rywalowi ( Haye lub Kliczko) że potrafić zakończyć walkę przed czasem.
Hehe no nie żartuj ???? . Mogę się z Tobą założyć nawet, że następnym rywalem nie będzie żaden z tych zawodników. Już promotorzy Adamka myślę o marcowo-kwietniowej walce, być może z RJJ, ale to tylko na razie plotkoprawda. O ile się nie mylę, promotorzy Adamka chcą w 2011 jedną walkę zorganizować w Polsce, ale to wszystko zależy od Polsatu. Wiedz o tym, że zarówno Haye jak i Kliczko też &quot;planują&quot; doprowadzić do walki ze sobą i wiele się mówi o tym, że ta walka ma niby dojść w 2011 roku w co mocno wątpię, więc dla takiego Adamka na pewno w następnym roku nie znajdzie się miejsce na walkę o pas mistrzowski.
A nie tylko Adamek jest łasy na pas mistrzowski poza tym.
Na razie jak sam widzisz jak i wszyscy, waga ciężka w tym momencie nie istnieje, a trendy jest obijanie emerytów i nazwisk.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
W nocy z czwartku na piątek Tomasz Adamek (42-1, 27 KO) stoczy pojedynek z Vinnym Maddalone, a już teraz poznaliśmy datę kolejnego występu oraz dwa nazwiska jego potencjalnych rywali.
Jak dowiedziała się redakcja BOKSER.ORG, &quot;Góral&quot; powróci między liny 9 kwietnia w katowickim &quot;Spodku&quot;, albo 16 kwietnia w Prudential Center w Newark w New Jersey, gdzie spotka się w czwartek z Maddalone.
W grę wchodzą dwa nazwiska, plus opcja rezerwowa. Tak oto Tomek spotka się z legendarnym Royem Jonesem Juniorem (54-7, 40 KO), lub dwukrotnym mistrzem świata wagi junior ciężkiej, Jeanem Markiem Mormeckiem (36-4, 22 KO). Możliwą opcją jest również pojedynek eliminacyjny do tronu IBF, ale Jones i Mormeck to dwie najpoważniejsze kandydatury.
Sylwetki Roya nie trzeba chyba nikomu przypominać. Amerykanin został między innymi uznany najlepszym pięściarzem Igrzysk Olimpijskich w Seulu, a także zdobył pas mistrza świata w wadze średniej, super średniej, półciężkiej i w końcu również w ciężkiej. Ostatnio przegrał z Bernardem Hopkinsem, który zrewanżował mu się tym samym za przegraną w 1993 roku.
Z kolei Francuz po przenosinach do królewskiej kategorii wygrał już trzy walki, w tym ten piątkowy, z siódmym na liście WBA Timurem Ibragimowem.
bokser.org
Póki co taki news. Jutro co nie co szerzej o walce Tomka z Maddalone i jego przyszłości
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Walka taka , że aż niechce sie pisac.Choc z drugiej strony czuje , że moga byc u co niektorych kibicow zachwyty po tym pojedynku. Adamek obserwuje go od początku w HW wybiera bardzo cwanie , nie wiem czy to jego zasluga czy jego ekipy.
Najpierw wybił się na nazwisku Goloty i to o ile bylo brutalne w swej istocie to najprostsze z mozliwych posuniec, tą jedna walką gdzie za wiele nie dostal przebil sie do HW i zaczeto o nim mowic.
Potem z Arreolą , ktory niesamowicie ambitnie mozna powiedziec stawiał czoła Kliczce w pojedynku mistrzowskim. O Grancie tez przedstawiano różne opinie bywały nawet takie , że jest on w najwyższej formie od lat, ciekawe...

I co teraz? Na przeciwko niego przed jak mniemam walką w marcu(o pas?) z Maddalone.
Choc ostatnio pojawil sie podobno pewny termin kwietniowy w naszym kraju a w drugim narożniku &#39; podobno&#39; Peter lub Mormeck.
Ale do rzeczy . Otóż czego po walce sie spodziewac? Zawsze mozna to interpretowac dwojako. Bardziej sarkastyczna wersja mowi mi, ze to tani chwyt marketingowy. Bo osoba prosperująca do walki z bracmi Kliczko badz ze złotoustym Angolem walczy z Maddalone? Coś tu nie gra. Ale wspomniany Haye też sie nie popisuje w dobieraniu przeciwnikow wiec juz sie zamykam.
Walka bedzie szybka i pewnie najbardziej otwarta i efektowna jaką stoczył w królewskiej Adamek. Maddalone to bokser o umiejętnosciach przecietnych co nie przeszkadza mu w ciagłym naporze na przeciwnika i wywieraniu presji- taki ma styl.
Adamek podobnie , nie jest typowym cięzkim do tego jest szybki i &#39; podobno &#39; ma szczękę z granitu. Zatem jesli przeciwnik Adamka calkowicie nie skopie tej walki bedzie ona taka jak wspomnialem i wkoncu zobaczymy nokaut Adamka w HW w której rundzie ciezko powiedziec.
Szczerze to wolalbym zobaczyc Adamka z godnym przeciwnikiem ale stare powiedzenie bokserskie mowi , ze ostatnie walki w roku sa czesto &#39; by zaplacic podatki&#39; moze cos w tym jest.
Poza tym taka dygresja, Tomasz przestan ciagle liczyc i mowic o kasie . Najpierw zawalcz z kims z górnej półki ludzie zaczna cie bardziej szanowac nie bedzie problemow z wypelnieniem hali i pieniadze przyjda. Bo cos czuje , ze glownym problemem zorganizowania walki z Kliczko są pieniadze. Piona.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
snajper 322

snajper

Forum VIP
Tomasz Adamek waży 98,1 kg, a jego amerykański rywal włoskiego pochodzenia Vinny Maddalone - 104,2 kg przed walką w kategorii ciężkiej, która odbędzie się w nocy z czwartku na piątek. Zobacz jak przebiegało ważenie bokserów.

34-letni Adamek waży niemal dokładnie tyle samo, co w sierpniu, kiedy zwyciężył na punkty innego pięściarza ze Stanów Zjednoczonych - Michaela Granta. Także w trzech wcześniejszych pojedynkach w kategorii ciężkiej, w tym z Andrzejem Gołotą, mierzący 187 cm &quot;Góral&quot; miał ok. 97-100 kg.



PS: Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego walka jest &quot;nietypowo&quot; z czwartku na piątek, a nie z soboty na niedzielę?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
PS: Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego walka jest &quot;nietypowo&quot; z czwartku na piątek, a nie z soboty na niedzielę?
Bo w weekend w hali Prudential Usher ma grać koncert i najnormalniej w świecie nie dało się tego jakoś połączyć ???? Po za tym wiele innych czynników składa się na dobór terminu przez boksera , TV , jakieś kontrakty inne itp a że Tomek bardzo chciał zawalczyć jeszcze w tym roku to walczy na tygodniu. Ciekawi mnie tylko frekwencja na trybunach ...
Co do samej walki. Ciężko cokolwiek tu napisać. Ciężko wywnioskować z jaką taktyką podejdzie Tomek do tej walki. Nie sądze jednak aby Tomek chciał &quot;zabić&quot; Włocha. Jeżeli mierzy już w ten pas to raczej będzie chciał maksymalnie wykorzystać tą walkę. I być może pod koniec rundy postara się o jakieś KO. Bądź TKO bo do tego raczej bliżej , do przerwania walki po jakiejś serii Adamka niż po jakiejś pojedynczej bombie. Sam jestem bardzo ciekawy co Tomek zaprezentuje w tej walce.
A i jeszcze jedno jak ktoś chce obejrzeć walkę. Dziś pojawiła się informacja , że Tomek nie zawalczy nie wcześniej jak 3.45 i nie później jak 4.15. Tak więc budziki można śmiało nastawiać bo walka na Polsacie ;)
 
papryk 0

papryk

Użytkownik
Spotkanie: Tomasz Adamek - Vinny Maddalone
Ile rund będzie trwała walka?
Typ: Mniej niż 9 rund
Kurs: 2.10
Buk: Bwin
Analiza: Nareszcie!!! Kolejna walka Adamka! Tym razem jego przeciwnikiem
będzię Amerykanin z włoskimi korzeniami, Vinny Maddalone. Jest to
zaraz po Gołocie najgorszy bokser z jakim będzię miał okazję spotkać się Góral.
Estrada dał wyrównaną walkę z Povietkinem i mógł poszczycić się niezłą karierą amatorską.
Arreola to dobry (jak na dzisiejsze HW) puncher, silne uderzenie i twardy łeb.
Grant mimo zaawansowanego wieku dawał ostatnio dobre walki z mniej znanymi bokserami, posiada również
świetne warunki fizyczne. Gołota to Gołota... świetny bokser...najlepszy
ciężki pochodzący z Polski...ale w spodku najlepsze lata miał już za sobą.
Wszystkich pięściarzy których wymieniłem Adamek pokonał. Co mu może zrobić więc ten Maddalone?
Nic, no chyba że wejdzie mu jakiś lucky punch...ale Adamek jakoś stał po ciosach Arreoli i czystym
uderzeniu Granta na szczękę. Amerykanin zajmuje 101 miejsce w rankingu na boxrecu.
Jego bilans wynosi 33-6-0. Zmasakrował go stary Holyfield a wypunktował
Mormeck. Jeśli Adamek go nie znokatuje to na wykończenie kogoś z pierwszej 20 przed czasem nie będzię miał szans.
Ale moim zdaniem to zrobi. Może nie położy go na deski, ale zmasakrować twarz to on potrafi.
Arreola po walce z nim wyglądał gorzej niż po pojedynku z V. Kliczko.
W walce z Holyfieldem to też narożnik poddał Maddalone. Widziałem filmiki z treningu Adamka
i trzeba przyznać że jest szybki i celny. Chcąc pozostać w czołówce, &quot;Góral&quot; musi takich bokserów
jak Vinny pokonywać przed czasem. Stawiam na poddanie Amerykanina z włoskimi korzeniami przez narożnik do 9 rundy.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Adamek - Maddalone
Wiecie może o której czasu lokalnego w New Jersey ma planowo zacząc sie walka? - To jest Main Event - wiec powinien byc cos około północy, a róznicy miedzy Warszawą a NJ jest 6h róznicy, wiec jezeli walka zacznie sie około północy - to u nas ok 6 nad ranem :razz:
Czyli sam sobie odpowiedziałem na pytanie mniej wiecej o ktorej...
Dobra poszukałem:
http://www.bokser.org/content/2010/12/09/163747/index.jsp
Cos od 3:45 - 4:15 planowane wejscie na ring.
Dziekuje i pozdrawiam :cool::cool::cool:
 
reptile 3

reptile

Użytkownik
Spotkanie: Adamek-Maddalone
Typ: Ile rund będzie trwała walka? Mniej niż 10.
Buk: Bwin
Kurs: 1.90
Analiza: Jutro o godzinie 4 nad ranem polskiego czasu w Prudential Center w Newar zmierzą się ze sobą Tomasz Adamek(42-1, 27 KO) i Vinny Maddalone(33-6, 24 KO). Będzie to dla Tomka przetarcie przed wielkim bojami jakie ma stoczyć już w przyszłym roku. Trener Tomka Roger Bloodworth w wywiadzie udzielonym ring polska.pl powiedział, że Maddalone będzie chciał wywierać na polaku presję i zakończyć pojedynek nokautem już na początku. Nie ma się co jednak oszukiwać- jest to bokser walczący dosyć prymitywnie i szybkość, spryt i inteligencja Polaka zdecydowanie górują nad jego siłą i niewątpliwym doświadczeniem. Maddalone ma już na karku 37 lat, nigdy nie zaistniał w wadze ciężkiej i dla niego pojedynek z Tomkiem to robienie kasy i nic poza tym bo chyba nawet on wątpi by mógł uporać się z Góralem. Adamek zapowiada, że zmasowane ataki swojego rywala będzie brutalnie przerywał prostując go podbródkowymi i kontrując. Szybkość Tomka na pewno pozwoli mu na udane kontry, a zimna głowa sprawi , że raczej nie pójdzie z amerykanem na wojnę gdyż mógłby się wtedy zrobić w ringu bałagan czego nasz rodak z pewnością nie chce. Adamek przewyższa Vinniego o 3 klasy, jest młodszy, szybszy, zwinniejszy, głodny sukcesów i bije silniej niż podczas ostatniej walki. Sądzę, że Tomek znokautuje swojego rywala mniej więcej w połowie pojedynku, polecam!
 
marcol 1

marcol

Użytkownik
Za kilka godzin walka. To już 4 walka Adamka w tym roku. Nazbierało się ich sporo, widać, że Tomek chce walczyć i chce dotrzymać słowa z tytułem, ale czy tą walką chce coś pokazać. Tomek od początku mówił o Maddalone, że walczy z nim, bo przyciąga wiele ludzi na walkę. Uważam, że ta walka jest dlatego, że trzeba spłacić podatki. Trzeba zrobić show, zebrać kasę i skończyć rok. Nietypowy czwartek, bo zależało, żeby tą walkę skończyć w tym roku. Tak samo robił Michalczewski ;) A co do walki to Adamek ją wygra. Nie do końca przemawia do mnie wygranie tego przez nokaut, Tomek jest bardzo szybki, ma przewagę w wadze ciężkiej, ale nie ma tej siły. Brakuje tego mocnego ciosu. Tomek na koferencji kilka tygodni temu mówił, że tarczował z Rogerem i skończyło się na tym, że Roger miał całe czerwony ręce, czyli cały czas robi postępy, szykuje się na Kliczków. Jak dla mnie nokautu nie będzie, prędzej sędzia przerwie walkę. Możnaby zaryzykować, że skończy się werdyktem, a werdykt może być bardzo podobny do tego z walki Kliczko - Briggs. No nie wiem, wszystko okaże się o 4 nad ranem.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Walka bez historii Adamek moze wiecej stracic niz zyskac. Bo jakie plusy poza kasa ma ta walka?
Trudno przewidziec przebieg walki, wszystko zalezy od nastawienia &quot; Górala&quot;. Jednak sadze , ze bedzie polowal na nokaut i mysle ze przed 9-10runda moze mu sie to spokojnie udac.Trudno tu o prognozy ale w razie GODNEGO podejscia Polaka do walki moze tak nokaut w 8 rundzie ????
Maddalone to rzemieślnik bokserski , slaby technik , ktory co prawda z reguly napiera na przeciwnika ale to wlasnie bierze sie z braku odpowiedniej techniki. Adamek w porównaniu do niego to profesor , lepszy technicznie , bardziej inteligentny , mający na swoim koncie &#39; jakieś&#39; sukcesy.
Jak juz mowilem walka bez historii a gadanie , ze to bedzie walka wyrównana to chyba tylko i wylącznie wyobraznia dziennikarska. Adamek przewyzsza rywala w niemal kazdym aspekcie umiejetnosci bokserskich.

Barrdziej krew mnie zalewa jak slysze o planach przyszłorocznych Adamka ale to raczej nie ten temat i czas.pzdR
 
pirlo2122 349

pirlo2122

Użytkownik
Ja osobiście widzę overa rundowego w tej walce. Całkowicie zgadzam się z AKA SHAKAlem moim zdaniem pieniądze w tej walce to to po co ta walka jest organizowana i dlatego musi ona trwać kilka rund bo przecież czym dłużej tym większe zyski w TV i więcej reklam między rundami. A reklama w dzisiejszym czasie jeszcze w jakimś ważnym wydarzeniu np. przerwa meczu to mln dolarów. Pamiętam jak było super bolls czy jak to się pisze to za 1 s. reklamy w przerwie była taka kasa że ja to mogę o niej pomarzyć ja moje dzieci i wnuki tyle nie zarobimy przez całe życie.​
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Tomasz Adamek v Vincent Maddalone
typ: Adamek wygra w 7-12 rundzie
kurs: 2,75
sportingbet
Dzisiejszej nocy kolejna walka Adamka w wadze ciężkiej. Przez niektórych takie pojedynki są nazywane takimi &#39;aby zapłacić&#39; podatki. I coś w tym jest. Bo po co Tomkowi taka walka? Przeciwnik słaby. Więcej Adamek może stracić niż zyskać. Jedynie pieniądze musiały go skłonić do tego pojedynku. Jego zwycięstwo praktycznie jest pewne. Każdy inny wynik to będzie mega sensacja. Moim zdaniem Tomek pierwsze rudny powalczy spokojnie. Ale gdzieś w połowie walki zacznie już mocno dominować nad przeciwnikiem i w końcu go trafi. Wydaje mi się, że wygrana w którejś z rund od 7 do 12 to najbardziej prawdopodobne rozstrzygnięcie. Przeciwnik jest zbyt słaby aby walka trwała pełne 12 rund. Ale nie jest też jakimś kelnerem aby Tomek powalił go już na samym początku. Kurs jest bardzo zachęcający i myślę, że to dobra inwestycja.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
to po co ta walka jest organizowana i dlatego musi ona trwać kilka rund bo przecież czym dłużej tym większe zyski w TV i więcej reklam między rundami.
ostatnio strasznie popularny stał się argument że over rundowy bo przecież reklamy to i wielka kasa. A wszystko wzięło się od Kliczków bo przecież specjalnie trzymają swoich rywali po minimum 10 rund żeby zarobić więcej kasy. Dajcie spokój już z tym :| Może i poniekąd coś w tym jest ale bez przesady. Walka Adamka z Madallone to taka typowa średnia walka ze średnim zainteresowaniem. Takich walk jest mnóstwo. Dlatego wątpie aby pięściarze mieli jakieś znaczące wpływy z reklam. Owszem jak walki pokazywane są na HBO , RTL czy Sky Sports to te wpływy są tak duże że może czasem warto powalczyć dłużej ale to są tylko takie dodatkowe bonusy bo podstawowa gaża boksera jest ustalana jeszcze przed walką. Jedynie w systemie PPV nie wiadomo ile dokładnie bokser zarobi ale tylko wielkie walki organizuje się w tym systemie. ( czasem są wyjątki) Dlatego też nie sądzą aby Adamek dziś kierował się reklamami czy innymi pierdołami. Będzie chciał przytrzymać walkę do końca to nie dlatego aby zarobić &quot;kilka dolarów więcej&quot; ale po to aby coś z tej walki wynieść , kolejne doświadczenia które później mogą okazać się bezcenne. Może też wyjść z nastawieniem sprawdzenia swoich możliwości jeśli chodzi o KO i wyjdzie z zamiarem zabicia Włocha. Tak naprawdę stawianie na rundy to ryzyko bo nie wiadomo jaką taktykę obierze Tomek. Bo sądzę iż jeżeli bardzo by się uparł to walka nie trwała by więcej jak 3 rundy.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Tomasz Adamek odniósł 43. zwycięstwo w zawodowej karierze, a piąte w ciężkiej. &quot;Góral&quot; w 5. rundzie posłał rywala na deski, a po chwil zasypał go serią ciosów i narożnik Maddalone przerwał pojedynek. W końcu posłał rywala na deski i pokazał świetny boks. Bez większych problemów, spokojnie kontrolował pojedynek. Maddalone nie miał nic do powiedzenia, tak jak Andrzej Gołota. Góral udowodnił, że jest już przygotowany na walkę o pas. Kiedy jednak do niej dojdzie nie wiemy. Portale internetowe wraz z gazetami piszą, że taka walka ma się odbyć już w 2011 roku. Jednak jak na razie plany na kolejną walkę są, ale nie z mistrzami tak więc będzie nam trzeba jeszcze trochę czasu poczekać aż zobaczymy Tomka walczącego z Hay&#39;em lub Kliczko. Brawo dla Adamka :grin:
Statystyki pojedynku:

ciosy zadane/celne
Adamek 384/171 (45%), Maddalone 136/41 (30%)
ciosy proste
Adamek 198/64 (32%), Maddalone 27/5 (19%)
tzw. silne ciosy
Adamek 186/107 (58%), Maddalone 109/36 (33%)
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
A tutaj wycinek z wypowiedzi Kathy , juz wczesniej o tym mowilem , szczegolnie ostatnie zdania ????

&quot;Adamek będzie teraz walczył eliminator do walki z Władimirem Klitschko. Taki pojedynek odbędzie się latem 2011 roku i mamy nadzieję, że federacja IBF także zaakceptuje taką walkę. Prędzej czy później będziemy musieli zawalczyć z Klitschko, a mając status pretendenta będziemy mieli większe pole do negocjacji podczas ustalania zapisów w kontrakcie na walkę o tytuł mistrza świata. Teraz team Klitschki mówi nam &#39;Możemy zorganizować walkę z Adamkiem, ale my bierzemy całą kasę, a tobie damy nie więcej niż dostają inni nasi rywale&#39;. Adamek zasługuje na więcej niż [Dereck] Chisora czy ktokolwiek inny! Rozumiem, że oni wykorzystują swoją pozycję, ale my szukamy sposobu, aby zarobić na tej walce jak najwięcej.&quot; - powiedziała Kathy Duva.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom