>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

9.12.2010 - Adamek (40-1, 27 KO) - Maddalone (33-6, 24 KO)

Status
Zamknięty.
stary-wariat 14

stary-wariat

Użytkownik
Właśnie ogolądam powtórkę na Polsacie Sport - polskie disco polo w przerwach między rundami wymiata ????

Poza tym, to nie sądziłem, że Adamek w wadze ciężkiej będzie w stanie nokautować. Ciekawy jestem jakby wypadł z bardziej klasowym rywalem. Bardzo dobre serie, dużo ciosów trafionych. Brawa.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Nie ma cie czym podniecac. Ten przeciwnik mial delikatnie mowiac bardzo malo do zaoferowania i zaprezentowania na ringu. Adamek zrobil co mial zrobic jednak tak jak mowilem wczesniej ta walka nie dala odpowiedzi na pytania np. czy Adamek zwiekszyl swoje szanse na wygranie z bracmi Kliczko.
 
marcol 1

marcol

Użytkownik
BukmacherTSW masz rację, ta walka wcale nie była przeprawą przed Kliczkami. Rywala można nazwać kelnerem, ale gdy przyjrzymy się postawie Adamka to nie jest zła. Widać, że po gabarytach już jest lepiej. Staje się tym cięższym, ale nie traci szybkości. Parę razy popisał się ładnymi seriami. Chociaż nie można tego porównać do walki z Arreolą, bo Vinny uderzył tylko 2 razy groźnie. Ja postawą Adamka jestem zadowolony. Ładnie bił, ładne kombinacje i ta szybkość, którą wygrywa walki. Jeszcze 2 walki z wyższymi przeciwnikami i czas na Kliczko. Chociaż do walki z Kliczką za szybko nie dojdzie, bo kasa musi grać. Jak przegra z Kliczkiem to później za dużo nie zarobi dlatego trzeba sobie ustabilizować życie.
 
adebisi 0

adebisi

Użytkownik
Najlepszą opcją była by walka z Davidem Hayem...
Chyba najbardziej ciekawy byłby pojedynek właśnie z nim i moim zdaniem najbardziej realny do zwycięstwa....
Poczekamy zobaczymy choć tak jak większosc uwazam, że jeszcze za wcześnie na tego typu prognozy....
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
To może i ja się wypowiem na temat walki z Madallone.
Włoch Adamkowi kompletnie nic nie zaoferował , liczył na jakiś &quot;laki pancz&quot; i że znokautuje Adamka. Nic z tego. Adamek był po prostu za szybki na Vinnego. Był tak szybki , że sam niektórych ciosów nie widziałem ???? Walka moim zdaniem kompletnie bez historii. Fakt faktem , że mogła się podobać ale szczerze trzeba się przyznać , że rywal kilkanaście klas gorszy od Tomka. Vinny powinien się zająć prowadzeniem swojej knajpki. A jak już chce uprawiać boks to raczej dla przyjemności a nie do zrobienie jakiejś wielkiej kariery. Warte z tej walki do odnotowania jest fakt , iż jednak Tomek jak trafi to może posłać rywala na deski. Co prawda jeszcze nie był to kończący cios ale w połowie skończył walkę. Jedyne co mnie zdziwiło to to , że jak Maddalone ledwo się bronił to Adamek strasznie nie przemyślanie atakował. Ciosy z tej kończącej serii nie były zbyt celne. I to narożnik poddał walkę a nie sędzia. Na pewno walka coś tam Adamkowi dała ale moim zdaniem była to walka sparingowa z dużą otoczką bo jestem pewien że Adamek więcej wynosi ze sparingami z Tua niż taką walką z Maddalone. Co do wagi Adamka. Jak dla niego jest dobra ale po budowie nie wygląda jeszcze na ciężkiego. Tak jak by ta jego masa była spowodowana dużą ilością tłuszczu a nie czystego mięsa ale to jest wszystko do nadrobienia, wystarczy sobie porównać Adamka choćby z Hayem. No ale fakt faktem że boks to nie kulturystyka tylko chodzi mi o to , że ta waga Adamka trochę tak na sztuczną wygląda.
Co do walki Tomka z którymś mistrzem. Tomek wcale nie ukrywa że jest teraz gorącym towarem i jak kasa nie będzie się zgadzała to nie wyjdzie do ringu. Przynajmniej otwarcie o tym mówi i nie szuka głupich wymówek. Ktoś tam pisał , że Adamek chce dużo zarobić na walce z którymś mistrzem. Fakt , po porażce od któregoś czempiona jego akcje mogą mocno spaść ale to zależy tylko od tego jaką da walkę. Jeżeli walka była by świetna to nie sądzę aby aż tak dużo stracił. Sosnowski mimo nokautu z rąk Kliczki dużo podniósł swoje notowania w świecie boksu. Tak czy inaczej Adamek jest na tyle rozsądnie prowadzony , że moim zdaniem osiągnie swój cel a jaki jest chyba każdy wie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom