>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

9. kolejka LOTTO Ekstraklasy (15.09-18.09.2017)

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP


ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W
ForBET!
ForBET - bonus 100% do 600zł!
Tak, wiem na screenie wdał się błąd, tzn uwzględniłem mecz Piast vs Lechia, to nieaktualne ;).
Kolejna kolejka i kolejne ciekawe spotkania przed nami, ciekawei powinno być w Gdańsku, mnie jednak najbardziej intryguje spotkanie Legia vs Cracovia, obie ekipy słabo, trenerzy też jakoś nie wyglądają na takich , żeby wiedzieli jak poprawić i co, Magiera pogubił się całkiem, Probierz natomiast zwala wszystkich na innych, a klątwa Białegostoku trwa ;).
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
przewidujecie efekt nowej miotly w Legii ? 8.0 na Crakovie bardzo kuszace, Probierz na Legie pewnie ich zmotywuje
edit: nazwy klubów piszemy wielką literą. Robson1416
 
B 10

blutharsch

Użytkownik
A i zapomniałem dodać, że jeśli chodzi o konkurs Król Ekstraklasy nie przekonuje mnie zdanie, które na pewno padnie:
Zagłębie wygra, bo Arka musi oddać 3 punkty ;), tak nie analizujemy.
Hehehe
Prowokator z Ciebie ;). Nawet jeśli wtedy była ustawka i Arka ma dług to na pewno nie czas i pora na jego spłatę.
Dla mnie typy w tym meczu bardzo oczywiste od samego początku, a kursy jakie wystawił forbet tylko zachęcają.
Równanie Arka wracająca na właściwe tory + pod(k..)drażnione frajerskim remisem Zagłębie dla mnie wynik jest jeden: A + Z = over 2,5. Trochę martwi brak Piesia i Kuna, ale wierzę,że ostatni mecz z Wisłą był na przełamanie i Arka będzie regularnie strzelać u siebie bramki. Jeśli chodzi o Zagłębie to głośno się o tym nie mówi ale w tym sezonie nikt nie dopuszcza do siebie grupy spadkowej. Cel minimum to pierwsza ósemka i czynne włączenie się w walkę o puchary.
Arka - Zagłębie over 2,5 @ 2.05 forbet ( piękne kursiwo, dla porównania w fortunie dają 1,8)⛔
Arka - Zagłebie BTS @ 1,75 forbet ( na wszelki wypadek, gdyby układy zadziałały i zagrali na bramkowy remis 1:1)✅
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Arka - Zagłębie Zagłębie DNB @ 1.81 fortuna
Arka - Zagłębie win Zagłębie @ 2.65 fortuna

Podzielam tutaj kompletnie zdanie @Robsona. Czemu? Odpowiedz jest bardzo prosta. Zagłebie oddało punkty Arce. TO sprawiło, że ekipa z Gdyni się utrzymała. Teraz w żadnym wypadku nie chce mi się wierzyć, żeby Arka grała tutaj na maxa i postawiła większy opór Zagłębiu. Nawet jak postawi to pod względem sportowym jest znacznie słabszą ekipą. Owszem w ostatnim meczu ograła Wisłę, ale to trzeba przyznać kompletnie wyszedł ten mecz Arce. CHyba był ich najlepszym w tym sezonie. Jednak ekipa Ojrzyńskiego co tutaj dużo mówić nie ma takiego potencjału, żeby co kolejka grac na wysokim poziomie. Daleko im jeszcze chociazby do Zagłębia. Miedziowi na pewno licza na przełamanie, bowiem nie wygrali od dwóch ostatnich spotkań. Na pewno będą chcieli się zrewanżowac za ostatni pojedynek z Wisłą Płock. Gdzie to wygrywali 2-0, by ostatecznie zremisować 2-2.
Przede wszystkim doszukują się w tym pojedynku spisuku ???? (o ile tak można powiedzieć). Zagłębie dało w poprzednim sezonie, teraz raczej to zrobi Arka. A po takim kursie nie żal spróbować.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Arka - Zagłębie
Zagłębie @2,65
Totolotek ⛔
over 2,5 gola @2,05 Totolotek ⛔
Dla kibiców obu klubów piłkarskie święto, czyli mecz przyjaźni, wszyscy szukają podtekstów do ostatniego meczu zeszłego sezonu, ale ja to zostawię bez komentarza. Zagłębie po dwóch meczach bez wygranej będzie chciało wreszcie zainkasować komplet punktów, aby utrzymać kontakt z czołówką, uważam, że na każdej pozycji mają lepszych zawodników od Arki, bardzo solidna i pewna obrona na czele z Polackiem w bramce, który jest jednym z czołowych bramkarzy w naszej lidze, w środku trójka Guldan, Kopacz i Jach, na bokach Czerwiński i Dziwniel/Balić, którzy doskonale włączają się w akcje ofensywne ekipy z Lubina, w środku pomocy kreatywny Starzyński, który jednym podaniem potrafi uruchomić kolegów i z niczego zrobić akcję, z tyłu zabezpiecza go Kubicki, na bokach Pawłowski, Woźniak, a w obwodzie pozostają jeszcze Janus, Janoszka, Matuszczyk, w ataku skuteczny Świerczok, dawno nie było w Zagłębiu napastnika, który tak szybko wkomponował się do zespołu. Bardzo mocna i wyrównana ławka rezerwowych jak na polskie warunki, dzięki czemu trener Stokowiec może bez problemu rotować składem bez straty jakości. Co do Arki to w tym sezonie ich gra przypomina sinusoidę wygrali Superpuchar, fajnie zaprezentowali się w eliminacjach Ligi Europy, wygrali na inaugurację ligi ze Śląskiej, następnie seria remisów i wyeliminowanie ponownie Śląska z Pucharu Polski, później dwie porażki po 3:0 i ostatnio wygrana z Wisłą, co uważam, że może nawet pomóc Zagłębiu w jutrzejszym meczu, bo Arka dzięki tej wygranej awansowała w tabeli i nie ma już przysłowiowego noża na gardle. Podsumowując liczę jutro na otwarty mecz i wygraną Zagłębia na otwarcie 9 kolejki Ekstraklasy. Powodzenia.
Lech - Korona
Lech @1,65
Totolotek ✅
over 2,5 gola @1,65 Totolotek ⛔
Ciekawie zapowiada się również drugie piątkowe spotkanie, w którym Lech podejmie Koronę, gospodarze będą chcieli zrehabilitować się za ostatnią stratę punktów w Szczecinie i utrzymać pozycję lidera, natomiast Korona przyjeżdża po dwóch wygranych z rzędu. W drużynie gospodarzy nie zagra Jevtić, u gości wszyscy są do dyspozycji trenera. W zeszłym sezonie obie ekipy mierzyły się ze sobą trzykrotnie i zawsze wygrywał gospodarz. W obecnym sezonie Lech jeszcze nie przegrał u siebie 2 wygrane i 2 remisy, natomiast Korona nie wygrała jeszcze na wyjeździe 2 remisy i porażka, wiem, że każda seria się kiedyś kończy i że to nasza nie przewidywalna liga, ale jakbym nie patrzył na ten mecz to widzę wygraną Lecha, ogólnie mocno się zastanawiam nad puszczeniem na jutro dubla Zagłębie i Lech, fajne kursy i teoretycznie z dużą szansą na wejście.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Równanie Arka wracająca na właściwe tory + pod(k..)drażnione frajerskim remisem Zagłębie dla mnie wynik jest jeden: A + Z = over 2,5. Trochę martwi brak Piesia i Kuna, ale wierzę,że ostatni mecz z Wisłą był na przełamanie i Arka będzie regularnie strzelać u siebie bramki.
Czy Arka wraca na właściwe tory?Wynik przełamany, jednak trochę zaciera nam obraz spotkania.
Bramki strzelone po dziecinnych błędach Wisły, dośrodkowanie z linii bocznej pomiędzy dwóch rosłych obrońców Wisły i gol bezpośrednio z główki Siemaszko gościu o wzroście 1.70m, 2-1 dziecinne zachowanie Boguskiego, błąd decyzji, 3-1 Buchalika (szkolny błąd przy interwencji)
Wisła mogła w tym meczu spokojnie wyciągnąć ten wynik jeszcze z 2-1, nie żebym odbierał Arce 3pkt ale nie zagrali Mega meczu, nie widziałem tam żadnej jakości, solidności, Wisła to raczej frajersko przegrała mając odrobinę pecha.Zagłębie wracając z Warszawy powinno być już podrażnione tracąc fotel lidera, ale to właśnie... Zagłębie, każdego ograją, z każdym przegrają.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
* 2 (+1.5) - @1,50 - Lech vs Korona✅
* 2 - @2,60 - Arka vs Lubin⛔
* BTS + over 2.5 gola - @2,22 - Płock vs Pogoń✅
* BTS + over 2.5 gola - @2,36 - Sandecja vs Termalica⛔
* over kartek (kto sędzią?) - uzytkownik-56405 - Lechia vs Jaga (zapomniałem postawić...)
1xbet
Korona pod wodzą Włocha nie zgarnia wielu punktów ale gra przyzwoicie. Faktem jest, że notują oni lepsze wyniki u siebie aniżeli na wyjazdach. Mimo to, uważam że Lech nie powinien dziś zmieść Kielczan z boiska przewagą większą niż jedna bramka. Mecz z Pogonią pokazał, że bez kilku podstawowych graczy drużyna ta traci jaja i spadam poziomem o jeden - do przeciętnej polskiej Ekstraklasowej drużyny. Widzę dziś bramki, ew. właśnie brak wysokiej wygranej gospodarzy.
Dalej, mieliśmy nie mówić o oddaniu meczu przez Gdynian, tak? Ok, więc nie mówmy. Nie ukrywam, że była to pierwsza moja myśl gdy zobaczyłem terminarz tej kolejki. Nie twierdzę, że Ojrzyński lub ktoś wyżej postawiony powiedział grajkom żeby oddali to meczycho. Myślę jednakże, że piłkarze mogą mieć z tyłu głowy, że gdyby nie tamten mecz to Arka grałaby teraz z Chojniczanką czy inną Odrą. Po drugiej strony mamy świetną grę Zagłębia, która po dwóch ostatnich potknięciach wyjść winna zmotywowana dziś dwukrotnie.
Kolejne dwa spotkania opiszę krótko w jednym akapicie, tj. spotkanie Wisły Płock z Pogonią + Sandecji z Niecieczą (oby dwie zagrają dziś &quot;u siebie&quot;, zgadza się?). Skąd taki overowy typ? Tutaj wjeżdżam z moją miłością dla Ekstraklasowej logiki. Jeżeli ekipy są underowe i raczej nastawione na defensywę to spotykając się naprzeciw siebie widzę sporą szansę na brameczki. Dodam jeszcze, że czytałem, iż gracze (a może to Skorża mówił...?) Pogoni byli sfrustrowani po ostatnich meczach gdyż wychodzili defensywnie a okazało się, że ich rywale mieli takie samo podejście i również chcieli się głównie bronić przez co Szczecinianie nie tworzyli wielu sytuacji.
Ostatni mecz to truskawka na torcie, czy meczycho Gdańszczan z Jagą. Wlepiam już teraz, kurs i najważniejszą informację sprawdzę w weekend, otóż sędzią, któż jest sędzią? Tylko od tego zależy jaki overek puszczę. Faule i kartki w ostatnich ich bezpośrednich spotkaniach były bardzo częstym zjawiskiem.
 
K 13

kapa3991

Użytkownik
* 2 (+1.5) - @1,50 - Lech vs Korona
* 2 - @2,60 - Arka vs Lubin
* BTS + over 2.5 gola - @2,22 - Płock vs Pogoń
* BTS + over 2.5 gola - @2,36 - Sandecja vs Termalica
* over kartek (kto sędzią?) - uzytkownik-56405 - Lechia vs Jaga
1xbet
Korona pod wodzą Włocha nie zgarnia wielu punktów ale gra przyzwoicie. Faktem jest, że notują oni lepsze wyniki u siebie aniżeli na wyjazdach. Mimo to, uważam że Lech nie powinien dziś zmieść Kielczan z boiska przewagą większą niż jedna bramka. Mecz z Pogonią pokazał, że bez kilku podstawowych graczy drużyna ta traci jaja i spadam poziomem o jeden - do przeciętnej polskiej Ekstraklasowej drużyny. Widzę dziś bramki, ew. właśnie brak wysokiej wygranej gospodarzy.
Dalej, mieliśmy nie mówić o oddaniu meczu przez Gdynian, tak? Ok, więc nie mówmy. Nie ukrywam, że była to pierwsza moja myśl gdy zobaczyłem terminarz tej kolejki. Nie twierdzę, że Ojrzyński lub ktoś wyżej postawiony powiedział grajkom żeby oddali to meczycho. Myślę jednakże, że piłkarze mogą mieć z tyłu głowy, że gdyby nie tamten mecz to Arka grałaby teraz z Chojniczanką czy inną Odrą. Po drugiej strony mamy świetną grę Zagłębia, która po dwóch ostatnich potknięciach wyjść winna zmotywowana dziś dwukrotnie.
Kolejne dwa spotkania opiszę krótko w jednym akapicie, tj. spotkanie Wisły Płock z Pogonią + Sandecji z Niecieczą (oby dwie zagrają dziś &quot;u siebie&quot;, zgadza się?). Skąd taki overowy typ? Tutaj wjeżdżam z moją miłością dla Ekstraklasowej logiki. Jeżeli ekipy są underowe i raczej nastawione na defensywę to spotykając się naprzeciw siebie widzę sporą szansę na brameczki. Dodam jeszcze, że czytałem, iż gracze (a może to Skorża mówił...?) Pogoni byli sfrustrowani po ostatnich meczach gdyż wychodzili defensywnie a okazało się, że ich rywale mieli takie samo podejście i również chcieli się głównie bronić przez co Szczecinianie nie tworzyli wielu sytuacji.
Ostatni mecz to truskawka na torcie, czy meczycho Gdańszczan z Jagą. Wlepiam już teraz, kurs i najważniejszą informację sprawdzę w weekend, otóż sędzią, któż jest sędzią? Tylko od tego zależy jaki overek puszczę. Faule i kartki w ostatnich ich bezpośrednich spotkaniach były bardzo częstym zjawiskiem.
Sędzia - Paweł Gil
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
Over 2,5
Kurs: 2.05
Bukmacher: Totolotek
Skusił mnie wysoki kurs na over bramkowy w tym spotkaniu. Obie drużyny lubią sobie postrzelać a dodatkowo nie posiadają najmocniejszych i najlepszych formacji defensywnych więc kurs powyżej 2 na takie zdarzenie w mojej opinii wart ryzyka. Po pierwsze popatrzmy na statystki. W ostatnich trzech spotkaniach Gdynian linia pokrywana. Dwa razy przy porażce Arki to rywale sami udźwignęli zadanie aplikując podopiecznym Leszka Ojrzyńskiego trzy bramki, natomiast tydzień temu Portowcy pokonali Wisłę 3-1. Zagłębie w pięciu ostatnich meczach czterokrotnie pokryło linię. W poprzedniej kolejce w meczu z Wisłą Płock wydawało się, że mają wszystko pod kontrolą ale dali sobie wbić dwie bramki, tracąc cenne punkty. Jeśli Wisła jest w stanie na wyjeździe w ciągu jednej połowy pokonał bramkarza Lubinian dwa razy to tym bardziej może to zrobić Arka u siebie. Nie pewna obrona gospodarzy sama prowokuje do zdobywania bramek. W poprzedniej serii gier Wisła spokojnie mogła uzyskać korzystny wynik ale nie potrafiła wykorzystać najprostszych sytuacji. Dziś w moim przekonaniu sytuację również będą a tylko od skuteczności napastników zależeć będzie czy linia zostanie pokryta. Po kurs 2.05 podejmuje ryzyko.
Wynik 1:1
Typ: ⛔
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Lech Poznań– Korona Kielce (piątek 20:30)
Typ: Lech Poznań ✅
Kurs: 1.70
Bukmacher: Totolotek
Myślę, że w tym meczu nie ma za bardzo co kombinować. Gospodarze są faworytem a kurs 1.7 jest o wiele większy niż przypuszczałem. Lech podajże pierwszy raz w sezonie zagra w piątkowy wieczór, są liderem ekstraklasy i mogą uciec choć na chwilę reszcie ligi. W ostatnim spotkaniu kontuzji nabawił się Kostevych (miałem go w fanstasy) i dziś pewnie zobaczymy de Marco. Nawet ta absencja nie wpływa bardzo na siłę Lecha. Boję się o Koronę, bo gdy Lech zagra tak jak z Arką u siebie to może być pogrom.
Ostatni mój typ był na spotkanie Korony z Sandecją. Ten mecz przypominał bardziej piknik niż mecz walki ze strony gości. Korona powinna wbić co najmniej 3 bramki, nie podyktowany rzut karny chyba każdy pamięta oraz pudło Górskiego. Strasznie byłem rozczarowany postawą gości. Dziś Korona ma znaczne trudniejsze zadanie, ostatnio problemy kadrowe. Nawet nie wiem czy gdzieś nie słyszałem o 16 trenujących zawodnikach na treningu. Jeżeli to prawda to kadra jest bardzo wąska, a kilka kontuzji i rozwiązywanie kontraktów sytuacji nie poprawiają. Co do przebiegu meczu, Lech pewnie siądzie na Koronie i będziemy czekać na bramkę. Korona z kontrataków może zagrozić, ale raczej większą ilością zawodników nie będą atakować.
 
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Lotto Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
Typ: Wygrana Zagłębia (Spotkanie bez remisu)▶
Kurs: 1,87
Typ: Poniżej 2,5 bramki✅88
Kurs: 1,88
Bukmacher: Fortuna
  • Po serii 4 remisów i 2 porażek Arka w końcu wygrała, Zagłębie po dobrym otwarciu złapało lekką zadyszkę.
  • Gospodarze znając poziom jaki prezentuje ich dzisiejszy rywal wiedzą, że czeka ich dziś trudny mecz.
    Ofensywa jak i defensywa &quot;Miedziowych&quot; znajdują się w czołowych trójkach statystycznych ligi.
    Goście ostatnio tracili dwukrotnie po 2 bramki z rzędu jest to wyraźnie najgorszy wynik
    pod względem defensywy w tym sezonie. Pomimo tego obrona w przekroju całego sezonu ligowego
    wygląda dobrze (0,75 straconej bramki na mecz i 50% meczów z czystym kontem).
    Można się spodziewać, że po ostatniej jednak wpadce z Płockiem i mając na uwadze
    jak ostatnio zagrała Arka (wygrana z Wisła Kraków 3:1), trener Stokowiec położy nacisk na obronę.
  • Ostatnie 3 mecze oba zespoły zagrały mecze kończące się wynikami powyżej 2,5 bramki,
    czym wyraźnie wybiły się trendu jaki prezentowały wcześniej podczas sezonu.

  • Zespół z Lubina jak wynika z zapowiedzi trenera wystąpi dziś najmocniejszą osiemnastką.
    W drużynie z Gdyni dziś nie zagra Patryk Kun, Grzegorz Piesio,który przyczynił się dwukrotnie do zdobycia bramek ostatnim meczu z Wisłą Kraków, wygranym 3:1.
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Arka - Zagłębie Zagłębie DNB @ 1.81 fortuna
Arka - Zagłębie win Zagłębie @ 2.65 fortuna

Podzielam tutaj kompletnie zdanie @Robsona. Czemu? Odpowiedz jest bardzo prosta. Zagłebie oddało punkty Arce. TO sprawiło, że ekipa z Gdyni się utrzymała. Teraz w żadnym wypadku nie chce mi się wierzyć, żeby Arka grała tutaj na maxa i postawiła większy opór Zagłębiu. Nawet jak postawi to pod względem sportowym jest znacznie słabszą ekipą. Owszem w ostatnim meczu ograła Wisłę, ale to trzeba przyznać kompletnie wyszedł ten mecz Arce. CHyba był ich najlepszym w tym sezonie. Jednak ekipa Ojrzyńskiego co tutaj dużo mówić nie ma takiego potencjału, żeby co kolejka grac na wysokim poziomie. Daleko im jeszcze chociazby do Zagłębia. Miedziowi na pewno licza na przełamanie, bowiem nie wygrali od dwóch ostatnich spotkań. Na pewno będą chcieli się zrewanżowac za ostatni pojedynek z Wisłą Płock. Gdzie to wygrywali 2-0, by ostatecznie zremisować 2-2.
Przede wszystkim doszukują się w tym pojedynku spisuku ???? (o ile tak można powiedzieć). Zagłębie dało w poprzednim sezonie, teraz raczej to zrobi Arka. A po takim kursie nie żal spróbować.
Nie no, nie wiem co myśleć o tym. Na zdrowy rozum, kto normalny chce robić ustawki na początku sezonu? Rozumiem, mamy się utrzymać a wy już jesteście bezpieczni to tak, ale nie w środku sezonu gdzie w dodatku Zagłębie ma tyle samo punktów co lider ???? Ostatnio fakt, frajersko zyskali 1 pkt ale to nadal mocna drużyna. Takie rzeczy jak ustawki rzekome robi się pod koniec rundy zasadniczej albo pod koniec tej rundy finałowej...no chyba że drużyna chce sobie dorobić do wypłaty to wtedy rozumiem ????
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Nie no, nie wiem co myśleć o tym. Na zdrowy rozum, kto normalny chce robić ustawki na początku sezonu? Rozumiem, mamy się utrzymać a wy już jesteście bezpieczni to tak, ale nie w środku sezonu gdzie w dodatku Zagłębie ma tyle samo punktów co lider ????
Kwestia taka, że ta właściwa &quot;ustawka&quot; była właśnie pod koniec poprzedniego sezonu, kiedy Arka wygrała z Zagłębiem mecz, dający jej utrzymanie, więc kiedyś trzeba by to oddać :p I kiedy, jak nie teraz? Spotkają się ponownie w 24. kolejce, wtedy faza zasadnicza wchodzić będzie w końcową fazę, więc jak coś lepiej teraz, bo w rundzie finałowej, gdzie by pewnie było najwygodniej dla nich, mogą się po prostu nie spotkać ;)
Podzielam tutaj kompletnie zdanie @Robsona.
Robson nie pisał, że jest ustawka i Arka będzie oddawać 3pkt, tylko ostrzegał, żeby takich analiz nie pisać, bo nie będą liczone do konkursu typera ekstraklasy ;)
Arka - Zagłębie
Typ: under 4,5 ŻK
Kurs: 1,75 w lvbet
Wynik: 4 kartki ✅

Niby tu wszystko pięknie, ładnie, całe okoliczności poprzedniego ich meczu, Zagłębie przewyższające Arkę sportowo i okoliczności ostatniej kolejki - Arka rozgrywa świetne i przede wszystkim skuteczne spotkanie z Wisłą, a Zagłębie nie potrafi utrzymać 3pkt prowadząc u siebie 2:0 z Wisłą Płock, czyli, jak to w zwyczaju ekstraklasy bywa, teraz powinno się odwrócić, bo drużyny polskie w lidze nie utrzymują formy, więc jestem przekonany, że Arka już tak świetnie nie zagra, a Zagłębie frajerzyć nie będzie. Tylko w tym wszystkim pozostaje rozkład szans wg bukmacherów, to się wszystko kupy nie trzyma ;) Dlatego typowanie 1x2 odpuszczam, nie zastanawiając się, czy ustawka, czy nie ustawka ;) W każdym razie Arka ze średnią 2,63 ŻK/mecz, Zagłębie z kolei 2,25 ŻK/mecz. Najczęściej łapiący w Arce kartki Piesio właśnie dziś pauzuje, bo już ich nazbierał 4. Sędziuje mecz Tomasz Musiał, on raczej nie wyciąga zbyt wiele kartek, choć podwyższył sobie średnią w tym sezonie w meczu Śląska z Lechią i obecnie daje 4,6 ŻK/mecz. Pamiętam końcówkę zeszłego sezonu i mecz Lechia - Lech, gdzie stawiano overy 5,5 ŻK i over wszedł, ale Musiał dał 1 kartkę w pierwszej połowie, a pozostałe 5 dopiero od 88&#39; do końca meczu rozdał ;) Dziś nie zapowiada się aż taka walka na noże, raczej spokojny mecz, jak to piątkowe o 18:00, myślałem o linii 3,5 ale ostatecznie bez kombinowania zostaje przy podstawowej ????
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa: Lech Poznań - Korona Kielce 15.09.2017. godz. 20:30 - WYNIK 1:0 ⛔
Typ: over 2.5 / Kurs: 1.70 / Buk: forbet
Przyznam że trochę trudno ugryźć ten mecz ale pod kątem sytuacji powinien to być dość otwarty mecz dlatego pójdzie w stronę overa. Lech Poznań po przerwie reprezentacyjnej zagrał bardzo słabe zawody w Szczecinie, mecz nudny, za wiele w nim się nie działo. Nie podobało się trenerowi jak i zawodnikom to co zaprezentowali. Brakowało intensywności, szybkości i automatyzmów w ofensywie jednak powrót do siebie powinien sprawić że ten aspekt będzie wyglądał o niebo lepiej. Zacznijmy od tego że Lech przed własną publicznością jest zmuszony do ofensywnej gry i musi ją prowadzić a dziś atmosfera na trybunach będzie wymagająca bo jedna z najdłużej działających grup kibicowskich w Polsce będzie obchodzić swój jubileusz i ma być kilka niespodzianek podobno. Trzeba będzie sprostać tym wymaganiom kibiców a sprawę gry w ofensywie ułatwiając powroty Darko Jevtić, Radosław Majewski i Maciej Makuszewski są do dyspozycji trenera, w przypadku Darko nie będzie to pierwszy skład jeszcze na 90 minut nie jest gotowy. Najważniejszy to jest powrót Makuszewskiego który jest po prostu w formie i robi różnicę w ataku z pozostałych graczy wypada Kostevych i znowu nie wiadomo kto tam zagra ale na pewno nie będzie to wzmocnienie tej flanki boiska. U siebie do tej pory nie mieli problemów ze strzelaniem bramek nie udała się ta sztuka z beniaminkiem ale od tamtej pory jest tylko lepiej 5:1 z Piastem, 1:1 z Zagłębiem oraz 3:0 Arka w meczach pucharowych też po dwie bramki przynajmniej strzelali. Lech jest jednak bardzo niestabilną ekipą która co tydzień tak naprawdę gra co innego, dziś tak jak napisałem w ataku takiej mizerii nie będzie bo Korona na wyjazdach w defensywie mocno się gubi a w dodatku potrafi się przy niekorzystnym rezultacie mocno otwierać a Piast czy Arka płaciły za to bramkami z kontry. To samo jednak można powiedzieć o defensywie gospodarzy która dla mnie też nie jest stabilna, wiadomo grają u siebie są zmuszani do otwierania przestrzeni na tyłach a Korona mimo że dom a wyjazd to trochę dwie różne bajki potrafi naprawdę bardzo szybko przechodzi do ataku mają do tego naprawdę mocnych zawodników jak Kiełb, Możdżen i ten Zubrowski podoba mi się ma zmysł do gry kombinacyjne i świetne podania. Ja wiele spotkań ekipy z Kielc oglądałem ich gra mi się podoba mają pomysł tylko oni za dużo tego wszystkiego marnują jakby tak zliczyć te sytuacje i to takiej 100% to ten bilans bramkowy powinni mieć dwa razy większy. Korona zdaje sobie sprawę że raczej defensywą tutaj punktów nie zdobędzie, będą cofnięci ale w momencie gdy będzie okazja do zaatakowani ruszą odważnie do przodu stać ich tutaj co najmniej na jedną bramkę. Przed rokiem pokazali u siebie że potrafią grając kontrą rozbić Lecha 4:0, w Poznaniu w grupie mistrzowskiej skończyło się tutaj natomiast wynikiem 3:2.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
Bardzo ciekawe spotkanie inaugurujące 9 kolejkę. Zagłębie w moim odczuciu ma w tym sezonie wszystkie argumenty, aby zająć miejsce na podium a nawet powalczyć o tytuł. W zeszłym sezonie brakowało ławki i przede wszystkim napastnika. W tym sezonie przyszli między innymi: Bartek Pawłowski, Daniel Dziwniel, Adam Buksa, Bartosz Kopacz, Adam Matuszczyk i przede wszystkim Jakub Świerczok, który znakomicie wkomponował się w zespół (5 bramek w tym sezonie). W dwóch ostatnich kolejkach Zagłębie zagrało przeciętnie, tracąc punkty i aby nie stracić kontaktu z Lechem i resztą czołówki muszą dzisiaj zgarnąć komplet punktów. Arka natomiast zrobiła trochę szału Pucharem Polski ale w dalszym ciągu jest to zespół, który będzie musiał bronić się przed spadkiem. Zagłębie ma zawodników na wyższym poziomie i w moim odczuciu dużo więcej argumentów w ofensywie, dlatego moim zdaniem zdeterminowani wróceniem do czołówki tabeli piłkarze Piotra Stokowca dzisiaj sięgną po komplet punktów.
Typy:
Zagłębie @ 2,75 (Fortuna) ⛔
HT/FT Zagłębie/Zagłębie @ 4,20 (Fortuna) ⛔
Lech Poznań - Korona Kielce

Lider tabeli i moim zdaniem w tym momencie główny kandydat do tytułu mistrzowskiego. Legia chyba trochę oddała pole Lechowi zatrudniając trenera przyszłościowego, który lubi stawiać na młodzież i potrafi z nią pracować. Lech ma bardzo szeroką kadrę, dlatego trener Nenad Bjelica ma bardzo duże pole manewru personalnie. Swojego typu nie opieram o grę Korony bo moim zdaniem jest to najbardziej nieobliczalny zespół ligi. Potrafi zagrać znakomite zawody wygrywając z najlepszymi żeby w następnej kolejce oddać mecz bez walki. Lech w ostatnich kolejkach grał znakomicie tylko w ostatniej kolejce zagrał słabiej przeciwko Pogoni. Moim zdaniem w tym spotkaniu przy Bułgarskiej Lech wróci na zwycięską ścieżkę i zgarnie pewne 3 &quot;oczka&quot;.
Typy:
Lech @ 1,70 (Totolotek) ✅
Lech ha -1,5 @ 2,70 (Totolotek) ⛔
 
K 8

kuba1995

Użytkownik
Lech Poznań - Korona Kielce
Typ: Liczba celnych uderzeń gości- powyżej 4,5
kurs: 2.10
Bukmacher: Totolotek
Na początku zaznacze, że jestem kibicem Korony i mam zasadę, że jej meczów nie gram.Chciałem się z Wami podzielić jednak typem, który wpadł mi w oko, a przy okazji ma całkiem niezły kurs. Korona gra całkiem fajną, ofensywną piłkę, która przekłada się na sytuację strzeleckie. Moja opinia pewnie nie jest obiektywna, ale pod względem atrakcyjności gry Korona na razie jest w pierwszej trójce. Mamy w Kielcach chyba najlepszy środek pola od kilku sezonów ( porównywalny z parą Vukovic-Jovanovic), Żubrowski i Możdżeń napędzają grę do przodu. Dodatkowo każdy z Nich ma całkiem niezły strzał, choć jak dla mnie za mało próbują strzelać z dystansu.Nie wiem jeszcze kto zagra za plecami rozkręcającego się Soriano, bo Nabil jest kontuzjowany, a Marcin Cebula odesłany do drużyny juniorskiej (miał odejść do Żiliny na wypożyczenie, ale nie wypaliło). Na prawej obronie chyba najlepszą rundę życia rozgrywa Rymaniak, całkiem nieźle wkomponował się Jukić, wrócił Kiełb, więc piłki do napastnika ma kto dostarczać. Korona oddała 6 celnych strzałów z Sandecją, 7 z Termalicą, 5 z Jagielonią oraz 6 w Warszawie na Legii. Dodatkowo w tamtym sezonie 2 razy grali w Poznaniu i dwa razy granicę pokryli. Trener Gino lubi ofensywną piłkę, jak sam mówi jest zwolennikiem strzałów z dystansu, więc liczę na ofensywny mecz w wykonaniu Złocisto-Krwistych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom