>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

majekx 775,4K

majekx

Znawca A-League
zimowe okienko transferowe zaczynamy... nie wczytywałem się za bardzo - na razie tylko link:
https://www.a-league.com.au/news/hyundai-a-league-transfer-update
co do meczy na dziś - Roar - pass
-

Perth - Adelaide (0:3) - myślę o 1+ov1,5 (@2,9) ⛔ lub o ov2,5+bts (@1,85) ⛔.... ale którą z wersji wybiorę - a może i obie jeszcze nie wiem.
Perth musi zagrać na 110% i pokazać, że to co się stało w Sydney to wypadek przy pracy i pokazać, że jednak umieją grać (albo przynajmniej prosto kopnąć piłkę). Adelaida musi się zrechabilitować za ostatni mecz z Roar. Z drugiej do składu wraca Baba ale i zabraknie kilku ważnych graczy:
14.George BLACKWOOD (international duty), 19.Ben GARUCCIO (international duty), 20.Paul IZZO (Gk) (international duty), 6.Vince LIA (knee - 6 weeks) - czyli brak podstawowego bramkarza, środkowego napastnika, i po lewej stronie obrońcy i skrzydłowego. Na środek pewnie wejdzie Baba, na lewą pomoc Adlung, lewa obrona będzie łatana przez Guluma.... no i jest Absalonsen. Czyli goście mają spore braki, ale i kadra pozwala na ich załatanie. Zostaje tylko kwestia bramkarza - czyli tutaj obrona będzie kluczowa.
Poczekam do wyjściowych jedenastek i jak Absalonsen zagra od 1 minuty, oraz w defensywie będą Gulum,Garuccio i Elsey to typ numer 2. Jak tych nazwisk nie zobaczę w pierwszej 11 - to wersja w typ numer 2 + delikatnie typ numer 1.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Mam pytanie. Co powiecie o meczu Perth Glory - Adelaide United?
Tu się może wszystko wydarzyć, oba zespoły przegrały swoje ostatnie spotkania, oba zespoły są w tej konfiguracji nieprzewidywalne, dużo zmian kadrowych, klasyczny &quot;no bet&quot;. Z pistoletem przy głowie dałbym x ale to na prawdę symbolicznie. No i w Perth nie ma upałów (dziś ofc) więc może zobaczymy w miarę otwarty i szybki mecz, a w takim wypadku może spełnić się &quot;scenariusz&quot; majekxa.
edit. Sędzią jest Kurt Ams ???? No comments...
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Roar chyba jednak coś wcisnąć dadzą radę.
Symbolicznie 0.1 j. że więcej (azjan) niż jednego gola (over 1.0) , kurs 2.82 ???? . Przy tylko jedbym golu: zwrot stawki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
majekx 775,4K

majekx

Znawca A-League
live Roar - WSW - un13,5 rogów - @1,7 (60&#39; - 8 rogów) - 13 ✅
pora wejść w bts - @2 (67&#39;) - 0:2 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
W ostatnich 10 minutach sytuacji było mnóstwo, ot klasyczny &quot;nieprzewidywalny&quot; mecz z udziałem Roar. Co namarnowali jedni i drudzy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Hej. Dawno nic w Australii nie grałem wiec pora zaszaleć......
Perth-Adelaide
1) Karny
WH kurs 3.75
2) BTS w pierwszej połowie
WH kurs 5
3) Goście over 3 kartki
WH kurs 4.33
4) Over 2,5 gola i over 12 korkow
WH kurs 4.75
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Trochę pozno, ale zagrałem i szybko wpisuję:
Remis w Perth, 0.3 j., kurs 3.42 (w pierwszej minucie live bo pre....nie zdążyłem w ostatnim momencie, a bylo ponad 3.60 ???? . Zniknęło w momencie obstawiania. Wiwc na live z kursem 3.42 (1xbet)
Good luck, Panowie. Nam wszystkim ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Co za czasy ???? oglądając mecz w Perth już widzę jak trenerzy wyciągają laptopy w przerwie żeby pokazać wykresy i tabele, a przed meczem były treningi, zgrupowania, sztaby medyczne szalały, &quot;wywiad&quot; pracował na 100% itp. wszyscy pracują na pełnych obrotach, a na boisku ... g...o z tego wychodzi.
Do szatni Glory powinien wejść w takiej sytuacji ktoś taki jak Śp. &quot;Wójt&quot; i powiedzieć (mniej więcej) tak:
&quot; Panowie, q...a, ja prdl...e, czy wy jesteście głusi i ślepi? Nie widzicie, że na bramce patałachów z Adelaidy stoi &quot;ręcznik&quot; co ma 20 lat i 3 mecze na koncie w A-league?!!! Macie napier...ć ile wlezie chociażby w kierunku bramki, bo nie ma szans, żeby coś nie wpadło, a błędy u młodych bramkarzy to standard!!! Do roboty !!! Parówy w górę i golimy frajerów !!!&quot;. Ręczę, że takie argumenty do kopaczy dotarły by bardziej niż plansze i tabele ????
edit Myślałem, że Lowe przeczytał mój wpis bo od 2 poł. pojawił się Taggart na boisku, ale obraz gry się nie zmienił...
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
majekx 775,4K

majekx

Znawca A-League
live Perth:
ov8,5 rogów - @2 (50&#39; 3 rogi) ⛔
oglądają Perth hasło &#39;wrzutka na wole pole&#39; oznacza dosłownie wolne pole.. brak żywej duszy w promieniu 20m... ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Nie chcę tu okazywać nienawiści trenerowi Lowe, ale bym lepiej poprowadził jego drużynę - a na pewno w tym spotkaniu ????
edit A jakich głupot trener Glory przed meczem naopowiadał ???? Graty majekx bo over zaliczony ????
 
majekx 775,4K

majekx

Znawca A-League
Nie chcę tu okazywać nienawiści trenerowi Lowe, ale bym lepiej poprowadził jego drużynę - a na pewno w tym spotkaniu ????
nie wiem czy Lowe cokolwiek prowadził w tym spotkaniu... na pewno nie drużynę, i na pewno nie Perth... zresztą dał sobie spokój z podpowiedziami po żółtej kartce ????
Perth przegrywając 0:1 zaczęło grać na czas.. a przy 0:3 stylu gry nie zmieniło. A zmieszczenie się w szerokości boiska to już w ogóle dla gospodarzy czarna magia - co piłka po szerokości to strata i aut dla przeciwników.
Na jutro mam plan jasny - wygrane obu zespołów z Melbourne:

Victory - @1,6 ⛔
City - @1,6 ✅

bez opisu, bez niespodzianek, bez cudowania. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
nie wiem czy Lowe cokolwiek prowadził w tym spotkaniu... na pewno nie drużynę, i na pewno nie Perth... zresztą dał sobie spokój z podpowiedziami po żółtej kartce ????
Perth przegrywając 0:1 zaczęło grać na czas.. a przy 0:3 stylu gry nie zmieniło. A zmieszczenie się w szerokości boiska to już w ogóle dla gospodarzy czarna magia - co piłka po szerokości to strata i aut dla przeciwników.
Na jutro mam plan jasny - wygrane obu zespołów z Melbourne:

Victory - @1,6
City - @1,6

bez opisu, bez niespodzianek, bez cudowania. Powodzenia.
Nie, że coś ???? Victory popieram i nawet dałem monetę na ten scenariusz, ale z City moim zdaniem przy ich osłabieniach (jeśli się potwierdzą) to bym uważał. Sam poszedłem za miedziaka w stronę Nix dnb. KTF ????
06.01. 08:00
Melbourne vs Victory Central Coast Mariners - po tym co widziałem ostatnio widzi mi się 1 Victory po @ 1,60 za monetę. Warunek? Oba zespoły nie zmienią swojej gry o 180 stopni ????
06.01. 09:50
Melbourne City vs Wellington Phoenix - no bet, ale jeśli outs u City się potwierdzą na boisku, a Nix zagrają tak jak w ostatnim meczu, ale o wiele skuteczniej (patrz Krishna), to ryzykownie jestem w stanie dać miedziaka na ich dnb po @ 3,80. GL!
Oczywiście kierunek na Nix to ryzyko, ale kto nie ... itd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Dawno człowieka tutaj nie było za co serdecznie przepraszam. Niestety nawał roboty ostatnio u mnie. Ale, że jutro święto i ten dzień także ja będę święcił to z przyjemnością zasiądę od ósmej rano by obejrzeć oba mecze ekip z Melbourne. No właśnie - ktoś mi może proszę wyjaśnić jakim cudem i Victory i City grają jutro u siebie w odstępie dwóch godzin? Pewnie jest to gdzieś dostępne w necie i któraś z ekip gra gdzieś indziej ale nie mam mocy szukać. Proszę więc o krótką i zwięzłą odpowiedź. O co come on z tym jutrem na Antypodach?
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
majekx 775,4K

majekx

Znawca A-League
Powitać Prezezo..
Proszę więc o krótką i zwięzłą odpowiedź. O co come on z tym jutrem na Antypodach?
Victory gra na GMHBA Stadium, Geelong - czyli na jakieś 70km od Melbourne

ale z City moim zdaniem przy ich osłabieniach (jeśli się potwierdzą) to bym uważał
te osłabienia nie są takie straszne... właściwie tylko Kamau. W składzie są jeszcze i Malik i Fitzgerald i McCornack i wracający z zawieszenia Muscat. Z drugiej strony Krisha.. ale w meczu z CCM nie zaszalał. Jak się nie przełamie to 1 powinna wejść - kurs adekwatny do ryzyka
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Dawno człowieka tutaj nie było za co serdecznie przepraszam. Niestety nawał roboty ostatnio u mnie. Ale, że jutro święto i ten dzień także ja będę święcił to z przyjemnością zasiądę od ósmej rano by obejrzeć oba mecze ekip z Melbourne. No właśnie - ktoś mi może proszę wyjaśnić jakim cudem i Victory i City grają jutro u siebie w odstępie dwóch godzin? Pewnie jest to gdzieś dostępne w necie i któraś z ekip gra gdzieś indziej ale nie mam mocy szukać. Proszę więc o krótką i zwięzłą odpowiedź. O co come on z tym jutrem na Antypodach?
Patrz mój post nr 680, a ogólnie chodzi o falę upałów spodziewanych w kilku stanach (m. in. Victoria).
 
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Hej. Dawno nic w Australii nie grałem wiec pora zaszaleć......
Perth-Adelaide
1) Karny
WH kurs 3.75
2) BTS w pierwszej połowie
WH kurs 5
3) Goście over 3 kartki
WH kurs 4.33
4) Over 2,5 gola i over 12 korkow
WH kurs 4.75
Nic.......
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Dawno człowieka nie było...niestety praca, zamknięcie roku...tragedia...tak więc na dobry początek nowego ode mnie taki dubelek Victory 1 oraz w W-league City-Glory over 3,5, a sam też za drobne pograłem 1 na City...powodzenia i do zobaczenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Do góry Bottom