>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

A-League

M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Wywołany wspomneiniem innych kontynentów podpowiem, że zagram dzisiaj w Portugalii jeden lub dwa mecze. Liczę, że grający u siebie niżej notowane: Ferreira o 20:00 (kurs na czyste zwycięstwo ok. 2.50) lub o 22:00 Estoril (kurs ok 1.90) wygrają swój mecz i przeskoczą w tabeli przeciwnika. Uwaga: jeżeli trafię o 20:00 to drugi mecz już odpuszczę (Estoril ma fatalne H2H z Feirense), ale jeżeli Ferreira nie ogra Portimonense, to twardo zagram na czyste zwycięstwo Estoril o 22:00. Z uwagi na wysokość kursu w pierwszym meczu na Ferrierę, mogę też zaproponować typ 1 DNB, choć jestem przekonany, że w co najmniej jednym ze wspomnianych meczy zobaczymy zwycięstwo gospodarza.
 
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Ja tradycyjnie.....
1) Karny
2) Brisbane over 3 kartki
3) Sydney over 2,5 gola
4) Sydney strzeli w obu połowach
5) Over 2,5 gola i over 12 korkow
Super pomysł z konkursem....pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
09:50 Brisbane Roar - Sydney FC
Nie odkryję Ameryki w temacie tego spotkania. Tak jak Mr. Jones uważam, że Blue Sky powinno sobie spokojnie poradzić z ekipą z Brisbane. Oprócz argumentów czysto sportowych, do typu w kierunku gości skłania mnie ich mocny skład i osłabienia u gospodarzy. Ostatni remis z Jets takoż może podrażnić trochę mistrza Australii. Jeśli Blue Sky zagrają na 100% to nie widzę innego rozwiązania niż przynajmniej czysta 2 - ka.
Z kronikarskiego obowiązku: FT 0-3 ???? Sorry Mariusz ???? fajnie kminisz, ale nie dziś ????
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Tak jak sobie i innym tego zyczylem, Adrian zagral jak Pirlo, piekne podanie w 16 min, potem bardzo ladny gol przy asyscie atrapy jaka jest formacja defensywna w Brisbane,nic innego w tamtym momencie nikt by nie zrobil tylko prosilo sie aby ladowac, 3 gol to juz sami zobaczcie:


powyzej skrot do goli.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
no to od razu na gorąco:
Jutrzejszy pierwszy mecz Jets vs Marynarze.
Pół cudu wykonali Marynarze ostatnio remisem, we wtorek liczę na pełny cud:
Główny typ:
1. CCM,win, kurs 5.10; 1xbet; 0.5 j.
Poboczne typy:
2. 2(+1.5), kurs 1.45; 0.4 j.
3. CCM strzeli, kurs ..... ; 0.3 j.
O 12:00 w Perth....chyba remis.... jutro uzupełnię mój pomysł.

####
Edit:
minus, minus, minus , echhh znowu. -1.2 j.
####
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
no to od razu na gorąco:
Jutrzejszy pierwszy mecz Jets vs Marynarze.
Pół cudu wykonali Marynarze ostatnio remisem, we wtorek liczę na pełny cud:
Główny typ:
1. CCM,win, kurs 5.10; 1xbet; 0.5 j.
Poboczne typy:
2. 2(+1.5), kurs 1.45; 0.4 j.
3. CCM strzeli, kurs ..... ; 0.3 j.
O 12:00 w Perth....chyba remis.... jutro uzupełnię mój pomysł.
Mnie tam mało co zdziwi w tej lidze. Tym bardziej, że 6 ostatnich pojedynków w Newcastle w ramach F3 (derby) zakończyło się remisem ???? Tak, że tego... ????
W temacie Perth, to temperatura jutro 34* C, jak się gra w takich warunkach to nie trzeba tłumaczyć... Upał może wszystkich pogodzić...
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
majekx 750,8K

majekx

Znawca A-League
Adrian kolejny dobry mecz, dobrze wybrał kierunek. Można powiedzieć liga w sam raz dla niego. Z drugiej strony gdzieś czytałem ostatnio, że dlaczego go do kadry nie powołują (ah ten nasz narodowy optymizm).. ????
co do jutra:
-
(2:0)
Jets win @1,65 ✅
Jets win + un 3,5 - @2,42 ✅

CCM ostatnio przyfarciło z V. Tutaj nie przewiduję, żeby dwa razy pod rząd tak im się upiekło. A poziom zespołu pokazują mecze z Phoenix, Adelaidą czy WSW. Z drugiej strony na wyjazdach CCM jakoś mocno overowo nie gra, więc koncertu strzeleckiego się tutaj ni

-
(0:2)

ov2,5 - @1,75 ⛔ -
jednak McCornak pozamiatał... szkoda, że tylko w pierwszej połowie

ten typ naprawdę symbolicznie zagrałem. Perth w mega dołku... na pewno zawalczą.. ale czy nie skończy się tak jak w meczu z Adelidą?... McCornack jest w stanie sprowadzić Perth do parteru - a jest w formie. Z drugiej strony City jakoś cudownie nie grają a, że to Australia - może być i jakieś 2:1 (na który kurs jest poniżej @2 - więc nieopłacalne).
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Super pomysł z konkursem....pozdrawiam
Jeśli macie jakiś pomysł na konkurs, to śmiało proponujcie. Chyba z majekx pisał nawet admin. Jako opiekun działu, możecie pomysły podesłać na PW, a ja pogadam z adminem o nagrodzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Jak dla mnie jutro pachnie niespodzianką ( jak to brzmi w kontekście Jetsów na przestrzeni ostatnich lat ???? ), w CCM żadnych ubytków poza małolatami na różnej maści kadrach, tak więc do dubli, kombinacji takie coś :
CCM x2 - 2,15
CCM hc (0-1,5) - 1,4
CCM strzeli - 1,48
CCM strzeli w pierwszej połowie - 2,55

i to ostatnie jest dla mnie perełką w którą wchodzę grubiej ????
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Na jutro dubel:
Jets-CCM ov 1.5 @ 1,64 2:0
Perth-MC ov 1.5 @ 1,22 0:2
AKO: 2,00 - 0,72j ✅

W pierwszym meczu na wielkim farcie, ale weszło ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
W temacie konkursu, co powiecie na coś takiego, co kolejka jeden mecz, który byśmy wcześniej określili jako hit na daną serię gier :

1. Wynik meczu: 1X2 (poprawne wytypowanie = 6pkt)
2. Dokładny wynik (np. 0-2) (9pkt)
3. Liczba goli: Powyżej/Poniżej 2,5 (4pkt)
4. Gospodarze Liczba goli: Powyżej/Poniżej 1,5 (2pkt)
5. Goście Liczba goli: Powyżej/Poniżej 1,5 (2pkt)
6. Obie drużyny strzelą gola: TAK/NIE (3pkt)
7. Połowa/cały mecz: 1/1; X/2 itd (5pkt)
8. Pierwszy zdobywca gola: np. Bobo (10pkt)
9. Rzut karny: Tak/Nie (3pkt)
10. Czerwona kartka: Tak/Nie (3pkt)
11. Więcej rzutów rożnych: Gospodarze/Goście (3pkt)
Suma 50 ptk
 
majekx 750,8K

majekx

Znawca A-League
właśnie nie wiem.. czy jeden mecz czy dowolny mecz z kolejki... Panowie udzielający się...? jaki jest Wasze zdanie? jak byście chcieli?
Z tym że jedna kolejka jeden post, post maksimum 30 min przed pierwszym z meczy, które są brane do typowania przez danego użytkownika. - mam nadzieje, że to jasno opisałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Dla mnie opcja jednego meczu jest bardziej &quot;mierzalna&quot;, każdy staruje z tego samego pułapu...
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Kontynuując wątek portugalski, podwajam dziś stawkę (co najmniej na pierwszy mecz) i grampozdrawiam o 20:00 Tondela (kurs: 2.36) i potem o 22:00: Belenenses (kurs 2.42, stawks do ustalenia po zakończeniu pierwszego meczu). Zagram też oba w dublu, ale w zakładach z dodatnim handikapem (tak na kursy ok 1.50 x 1.50).
Tymczasem podtrzymuję kurs na Marynarzy z postu wczorajszego.
Good Luck, Panowie
 
majekx 750,8K

majekx

Znawca A-League
skład Jets:

[TheNormalOne napisał:
, post: 6584181, member: 144206]Panowie jakies wieksze braki dzis u Jetsow ?
zmiany w obronie - wraca kapitan i Vujica - czyli teoretycznie obrona mocniejsza niż w meczu z SFC
i jedenastka CCM
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
JETS-CCM
Dzis proponuje ryzykownie obie strzela w 1 polowie kurs ponad 4 u wszystkich, kursy leca w dol na brak bts w calym meczu ale czuje ,nie bedzie zasiekow.Pogoda sprzyja ok 25 stopni, mozliwe opady wiec nie jest zle. Ostatnio z Sydney takze kursy spadaly na brak bts a tu mielismy obie strzela w obu!
Moge sie mylic dlatego ostroznie ze stawka , bo tu moze byc 2-0 szybkie lub 0-0 do przerwy ale ktos juz wczesniej ( chyba Badurraf wspomnial) o opcji GOL CCM w 1 polowie wiec lece grubiej na bts 1 ht.
Zycze milego ogladania!
 
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Newcastle Jets - CCM
typ : over 3
Kurs 2.23 Óni
Stawka 5j
typ: 1 (-1)ah
Kurs 2.08 Óni
Stawka 10j
typ 1(-2) ah
Kurs : 4.6 Óni
Stawka :4j
Panowie moim zdaniem dzis bez wiekszej nie spodzianki w tym meczu powimno sie obejsc liczylem ze nic w skladach sie nie zmieni a tu wraca jeszcxe kapitan zaspolu do obrony wiec powinno vyc jeszcxe lepiej...
Dodatkowo Jetsi nie wygrali z Marymarzami na wlasnym boisku od 2012 mysle ze to najlepsza okazja by przerwac zla passe...
Z Fartem
 
D 559

dobryx

Użytkownik
[TheNormalOne napisał:
, post: 6584219, member: 144206]Panowie dzieje sie cos w tym meczu ? Jak wuglada sytuacja bo po statystylach to taki mecz wyrownanu sie wydaje ? Moze ktos cos w skrocie jesli oglada
Rożne graj ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Do góry Bottom