>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

majekx 775,4K

majekx

Znawca A-League
Hej Badurraf.. mamy kolejkę powrotów starych wyjadaczy na forum..
A co do meczu to co tam się stało? Jakiś nie uznany gol?
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
NIe wiem, trochę mi się przysnęło i akurat na gola Berishy się obudziłem... ???? i CCM wygląda naprawdę nieźle...skrzydła chodzą, Pain nie kaleczy tak jak na środku ataku ???? hmm...tak mi zaczyn chodzić po głowie jakieś pójcie w ich stronę z Jetsami w następnej kolejce...
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Olaboga to słabo, bo ja dałem monetę na Victory (zazwyczaj idą drobne i miedziaki), a tu Marynarze coś grają piszesz. A w następnej kolejce myślałem właśnie o Jetsach.
A propos stawek to ten sezon jest tak pokręcony, że mamy już 14 kolejkę, a ja chyba nie położyłem ani razu dukata, ba nawet moneta to chyba dziś pierwszy raz ???? i szykuje się wtopa na domiar złego. Buu...
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
no i 1-1, zrobili przerwę na uzupełnienie płynów, wznowienie i pyk...no ja, używajac Twojej nomenklatury, też...ale w dublu z W-league, o której wyżej pisałem
a przy 1-0, Victory miało dwie kontry w 3 na 1 obrońcę, w obydwu przypadkach podający pakował piłkę w tegoż obrońcę i max rożny z tego wychodził...
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
no i 1-1, zrobili przerwę na uzupełnienie płynów, wznowienie i pyk...no ja, używajac Twojej nomenklatury, też...ale w dublu z W-league, o której wyżej pisałem
a przy 1-0, Victory miało dwie kontry w 3 na 1 obrońcę, w obydwu przypadkach podający pakował piłkę w tegoż obrońcę i max rożny z tego wychodził...
Jak to leciało: niewykorzystane sytuacje się mszczą ...
edit No i się zemściły ft 1-1 Zabolało...
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Jakoś tak...teraz CCM wygląda komicznie w obronie...piłki nie potrafią wybić, ale dla Victory nic z tego nie wynika...
no i 95 minuta, 3 m do bramki CCM, zapytaj bramkarza gdzie chce mieć piłkę w bramce i wpier... ją po ziemi obok bramki...poezja...
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
majekx 775,4K

majekx

Znawca A-League
Ten sezon jest magiczny.. V ogrywa Jets i City, CCM tylko remisuje z Phoenix.. a V - CCM? Remis... porażka ⛔⛔⛔
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Nie oglądałem meczu, patrzę sobie na statystyki po 1 poł.a tam 1 celny strzał Marynarzy przy kilku Victory. Szukam streamów &quot;tam gdzie zawsze&quot; - nie ma. Wchodzę na jednego z operatorów, a tam nie ma tego meczu live. I całe szczęście bo miałem pomysł &quot;dorzucić&quot; coś jeszcze myśląc, że Victory wcisną zaraz po przerwie (u operatorów było na to ~ @ 2,20 gol między 45-60) i tu się nie pomyliłem, ale że nie skończyło się pewną jedynką to jestem zawiedziony. A tak jak badurraf napisał sytuacji było sporo, a niewykorzystane się mszczą co każdy z nas po prostu wie. Minus.

edit Obejrzałem skrót - nie za wiele przemawiało za tym, że CCM sprawi niespodziankę, a jednak...

 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live
City vs Nix
Qwa mogło być 0-2 i po meczu, a tak nerwy dalej ???? Tym bardziej, że zazwyczaj goście &quot;siadają&quot; w końcówkach meczu, zmęczenie ich dopada po takich podróżach, to mnie nie dziwi.
Staty dla City, a na tablicy powinno być 0-3 f..k!
I jak w poprzednim meczu (&quot;niewykorzystane... &quot; itd.) , gol dla City z du..y po &quot;asyście&quot; jeszcze obrońcy Nix, f..k!, stan 1-1 ???? Nix słabną... Mc Cormack i 2-1 ... se wykrakałem.
edit ft 2-1 szkoda mi tego meczu, mogłem kontrowac ale... chciwość wygrała ???? @ 3,80 mi koło nosa przeszedł ???? Fatalny dla mnie dzień...
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Ti
Nie oglądałem meczu, patrzę sobie na statystyki po 1 poł.a tam 1 celny strzał Marynarzy przy kilku Victory. Szukam streamów &quot;tam gdzie zawsze&quot; - nie ma. Wchodzę na jednego z operatorów, a tam nie ma tego meczu live. I całe szczęście bo miałem pomysł &quot;dorzucić&quot; coś jeszcze myśląc, że Victory wcisną zaraz po przerwie (u operatorów było na to ~ @ 2,20 gol między 45-60) i tu się nie pomyliłem, ale że nie skończyło się pewną jedynką to jestem zawiedziony. A tak jak badurraf napisał sytuacji było sporo, a niewykorzystane się mszczą co każdy z nas po prostu wie. Minus.

edit Obejrzałem skrót - nie za wiele przemawiało za tym, że CCM sprawi niespodziankę, a jednak...
Tutaj koledzy są najlepsze według mnie :
https://www.batmanstream.net/
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Live
City vs Nix
Qwa mogło być 0-2 i po meczu, a tak nerwy dalej ???? Tym bardziej, że zazwyczaj goście &quot;siadają&quot; w końcówkach meczu, zmęczenie ich dopada po takich podróżach, to mnie nie dziwi.
Staty dla City, a na tablicy powinno być 0-3 f..k!
I jak w poprzednim meczu (&quot;niewykorzystane... &quot; itd.) , gol dla City z du..y po &quot;asyście&quot; jeszcze obrońcy Nix, f..k!, stan 1-1 ???? Nix słabną... Mc Cormack i 2-1 ... se wykrakałem.
edit ft 2-1 szkoda mi tego meczu, mogłem kontrowac ale... chciwość wygrała ???? @ 3,80 mi koło nosa przeszedł ???? Fatalny dla mnie dzień...
To pomogę się odbić...mam nadzieję, mam pograne
Ekstraliga HC 05 Banska Bystrica - HC 07 Detva Totals (czas reg.) Więcej niż 5,5
w kilku kombinacjach z Leicester, WBA i Sampodorią
a na noc jeszce będę coś przygotowywał pod Nową Zelandię, wrzucę potem.
O i tak na szybko typ na mecz o którym myślę od rana - towarzysko RB Lipsk - Dukla Praga - over 3,5 - kurs 2,0 (szkoda,że tak długo się zastanawiałem,bo stało po 2,6)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
To pomogę się odbić...mam nadzieję
Dzięki stary, mnie dziś Australia wychłostała, na przyszły tydzień mimo wszystko widzę 1 Jetsów (ale też ostrożnie bo to F3 derby Australii), to nieszczęsne Wellington u siebie może w końcu zainkasuje 3 pkt. No ale to znowu (jak każdy w przypadku Nix) ryzykowny typ. Wychodzi mi też 2 Sydney ale mają Roar na rozkładzie i ... co tu robić Panie kochany ? ????
Pozdrawiam i co mi pozostaje powiedzieć? KTF ????
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
i tylko hokej w kombinacji z WBA dał profit...kiepski dzień, może po północy będzie lepiej, no to dubelek :
Auckland City - Waitakere United - over 3,5
Team Wellington - Wellington Phoenix Reserves - over 3,5
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam szanownych forumowiczow,
jezeli Sydney odrobilo lekcje i nie zlekcewazy dzis przeciwnika to nie powinno byc co zbierac z Roar.Na pewno ja i inni maja niedosyt po ostatnim meczu z Jest, ze Adrian i zespol osiagneli tylko i az remis.Po ostatniej wysokiej wygranej padl wspomniany remis, nie jest to spadek formy, jest to dobry prognostyk na dzis aby sie podreperowac psychicznie i nabic asyst(tu Mierzejewski powinien wchodzic jak Pirlo w uliczki po Turynie) i bramek(Bobo: karne, z gry i inne cuda)
Jak nie pojdzie walek to nie jest to najlepszy dzien na przelamanie dla Brisbane, leci do nich wyrocznia.
Sydney 2/2
Sydney hc -1.0
Sydney strzeli w obu
Dawcy dowolni.
Zycze wysokich wygranych
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
09:50 Brisbane Roar - Sydney FC
Tutaj zapowiadane składy na to spotkanie:
https://www.a-league.com.au/news/hyundai-a-league-ins-and-outs-brisbane-roar-v-sydney-fc
Nie odkryję Ameryki w temacie tego spotkania. Tak jak Mr. Jones uważam, że Blue Sky powinno sobie spokojnie poradzić z ekipą z Brisbane. Oprócz argumentów czysto sportowych, do typu w kierunku gości skłania mnie ich mocny skład i osłabienia u gospodarzy. Ostatni remis z Jets takoż może podrażnić trochę mistrza Australii. Jeśli Blue Sky zagrają na 100% to nie widzę innego rozwiązania niż przynajmniej czysta 2 - ka.
Co może być argumentem za Roar? Niestety, ale Roar prześladują mnie już kolejny sezon i kiedy &quot;ich&quot; gram zawsze wychodzą jakieś cyrki - mi na przekór ofc ???? No i statystyka pokazuje, że w ostatnich latach grając u siebie potrafią zawalczyć z ekipą Sydney. Do tego nie będą pod presją, bo nikt na nich nie stawia w tym pojedynku + zasada bij mistrza! Na przeszkodzie płynnej grze może stanąć wysoka temperatura zapowiadana w Queensland.
Podsumowanie: zagram czystą 2, ale poczekam z tym na live jak kurs &quot;wskoczy&quot; chociaż na 1,7. Stawka moneta ✅, operator dowolny. Pozostaje życzyć GL!
PS Badurraf dzięki za Nową Zelandię, godziny spotkań odstraszają mnie od obserwowania tej ligi, ale będę liczył na Ciebie w tej sprawie.
edit. Chociaż raz bez problemów ???? FT 0-3
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
majekx 775,4K

majekx

Znawca A-League
ja tam dziś pasuje.. niby Sydney zdecydowany faworyt, niby poziom wyżej - ale przeciwnik to Roar - &#39;walczaki&#39;, którzy potrafią zagrać fatalne spotkanie a mecz później odrobić 2 -3 bramki, albo przez całe spotkanie skutecznie zniechęcić przeciwnika... także dziś tylko pomogę podając składy:

i Roar:


a mam jeszcze pytanie lekko związane z ligą...
Co powiecie nad małym uatrakcyjnieniem zabawy i założeniem nowego tematu z konkursem? Typu co kolejkę - począwszy np od 16 (czyli od 12.01) byśmy typowali kilka zdarzeń - typu ov, 1x2, karny itp. w dowolnym meczu kojeki, każde zdarzenie za kilka ptk.... i pod koniec zasadniczego sezonu by można było wytypować zwycięzcę.
Ja mogę założyć nowy temat, opisać co i jak, co kolejkę podawać spotkania i pod koniec podliczać pkty...
Jak by przynajmniej 5 osób by było zainteresowanych - to poproszę o zgłoszenie na priv i zadziałamy coś w temacie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Sorry, Qowalsky6, ale wierzę w &quot;klątwę Kowala&quot;, a poza tym, jak wiesz, kieruję się analizami kolegów w dużym stopniu (zmieniając pod tym kątem stawki na zakłąd), ale gram swoim zyzdemem, więc dziś:
Główny typ:
1. Brisbane - SydneyFC, 1; kurs 5.85; 1xbet (aktualny kurs już nawet 6.05); 0.4 j.
i poboczne typy, aby w razie &quot;bliskości&quot; ale niecelności mojego typu cośkolwiek odzyskać:
2. 1x, kurs 2.52; 0.2 j.
3. Brisbane strzeli, kurs 1.53; 0.2 j.
minus, minus, minus : -0.8 j.
A pochwalę się, że w Primera Division grałem wczoraj pięć remisów (tak, tak, nawet Barcelony ;P ) no i weszły dwa po całkiem fajnych kursach (królewski nawet coś koło 4.9 gdy stawiałem)

P.s. Proszę mnie nie zawstydzać (jak ostatnio m.) i nie dodawać reputy za szaleństwo w proponowanym typie ;-), no...chyba że okaże się celny
P.s.2. Świetny pomysł z zabawą w konkurs, Panie m. Ja się chętnie wpisuję ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Sorry, Qowalsky6, ale wierzę w &quot;klątwę Kowala&quot;, a poza tym, jak wiesz, kieruję się analizami kolegów w dużym stopniu (zmieniając pod tym kątem stawki na zakłąd), ale gram swoim zyzdemem,
A pochwalę się, że w Primera Division grałem wczoraj pięć remisów (tak, tak, nawet Barcelony ;P ) no i weszły dwa po całkiem fajnych kursach (królewski nawet coś koło 4.9 gdy stawiałem)
1. Wybacz jakby co ????
2. Jak masz fajne pomysły to my tu mamy taką tradycję, że od czasu, do czasu podajemy typy z innych kontynentów. Albo chociaż daj znać na priv ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Do góry Bottom