>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Podbijam temat. Od wczoraj funkcjonuje Unibet-4, ale nie mogę się zalogować, gdyż pojawia mi się komunikat: &quot;Informacja dla właściciela witryny - wykryliśmy BŁĄD: nieprawidłowa domena dla klucza witryny&quot;. Zmieniłem DNS-y, wyczyściłem cache, zainstalowałem VPN Nord i doopa. Czy ktos gra dzisiaj w Unibecie? Jeżeli tak, to prosze o podpowiedź. Dzięki.
 
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
Podbijam temat. Od wczoraj funkcjonuje Unibet-4, ale nie mogę się zalogować, gdyż pojawia mi się komunikat: &quot;Informacja dla właściciela witryny - wykryliśmy BŁĄD: nieprawidłowa domena dla klucza witryny&quot;. Zmieniłem DNS-y, wyczyściłem cache, zainstalowałem VPN Nord i doopa. Czy ktos gra dzisiaj w Unibecie? Jeżeli tak, to prosze o podpowiedź. Dzięki.
Ten błąd masz po naciśnięciu przycisku zaloguj czy wejściu na stronę uni?
 
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
To jest jakiś błąd z reCaptchą (googlową). Chyba coś popsuli w uni przy dodaniu nowego adresu. Australijski Uni działa bez problemu.
 
D 559

dobryx

Użytkownik
Dla tych co nie wiedza co pograć to polecam zagrać rożne. 2 ofensywne drużyny. Nabijają bardzo dużo rożnych. W dodatku w bezpośrednich meczach było zawsze ponad 10 RR
 
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
I drugi dzisiejszy mecz:

I Perth:Reddy (GK), Mrcela, Lowry, Grant, Franjic, Favidson, Kilkenny, Juande, Chianese, Keogh, Ikonomidis​
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Brisbane live
over 1,5 po @ 2,65 , sytuacji full, skuteczność obu stron = 0. Za drobne...⛔
Edit
Ze 30 strzałów i 0-0. Kurto kolejny dobry mecz. W 90 min. jeszcze ratował Nixom d..e. Dobra teraz Victory, do boju... po zwycięstwo, bo jak nie, to weekend na minus ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
V - Perth
Live 10&#39; - 1 - @2,9 - 0,2j
No to weekend w plecy :/
Nie chcę być człowiekiem małej wiary, no i nie za duże to pocieszenie, ale &quot;widzę&quot; to podobnie... Dwa miedziaki (City wiadomo, Big V prawie...) i drobne (z live Roar) już pożegnały się z moją sakiewką. Ch... to wygląda Panie, ch...o.
edit
Big V niby przeważają, w strzałach 3-3, a wynik 0-2 ????
Edit
ft 2-3 cieńko mistrzowie sezon zaczynają...
edit2
Wychłostała mnie Australia, Glory bramek 3 ustrzeliło, ale &quot;stadiony świata&quot; to one nie były. Nevermind 3 punkty poleciały do Perth... Co za sezon proszę państwa... Jedyne co było niegłupie to wysokość stawek na ten weekend. A chciałem monetę, a nawet dukata kłaść na City i Big V.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
Kurde dobrą myśl miałem tylko szkoda ze Brisbane tak cienko w rożnych.
To samo pomyślałem. Tydzień temu Roar 7 rogów (z CCM), dziś tylko 1 korner. Jaka różnica? Tydzień temu gonili wynik, dziś nie, ale czy nie zależało im na wygranej? Nie kumam tego zespołu.
 
D 559

dobryx

Użytkownik
To samo pomyślałem. Tydzień temu Roar 7 rogów (z CCM), dziś tylko 1 korner. Jaka różnica? Tydzień temu gonili wynik, dziś nie, ale czy nie zależało im na wygranej? Nie kumam tego zespołu.
Druga kolejka ligi Australijskiej i minus ehh ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Finał FFA - już jutro
30.10. 09:30 Adelaide United vs Sydney FC - napierwszy rzut oka trąci remisem i underem w tym meczu, ale nie sądzę bym po ostatnich akcjach z A-league rzucał na to jakieś monety. Co najwyżej drobne, bo takie mecze są raczej do oglądania niż do obstawiania. A scenariusz może być w pucharach całkiem inny...
edit Redsi z pucharem FFA, FT 2-1, brawo Panowie! Mecz oscylował w okolicach remisu, ale gospodarze wyszli na 2-1 w 75 min. i nie oddali już zwycięstwa. Super, tym bardziej, że im kibicowałem...
3 spotkanie z A-league
02.11. 09:50 Melbourne City vs Sydney FC - jak w pucharze będzie ostro i ciężko dla Sydney, to pójdę jednak w stronę City. Może w końcu będą mieć farta dla odmiany. Za drobne. No farta City nie miało w tym meczu.
03.11. 07:35 Wellington Phoenix vs WS Wanderers - sam nie wiem, niby Wędrowcy, bo szczęście Nix i Kurto mogą nie wystarczyć. Ale pewny nie jestem. Na razie no bet. 0-3 I over i 2-ka
03.11. 09:50 Newcastle Jets vs Melbourne Victory - na razie oba zespoły ze ścisłej czołówki zawodzą, szykują się szachy albo szalony mecz. Na live temat. Wyszły szachy...
03.11. 12:00 Perth Glory vs Brisbane Roar - niby 1 Glory po @ 2,0, ✅ ale znając moje szczęście do Roar, to miedziaka na to tylko położę. Emocje jak zawsze w meczu z Roar na koniec się zrobiły ????
04.11. 07:00 Central Coast Mariners vs Adelaide United - jakby nie puchar to poszedłbym w Redsów, na razie no bet.
Podsumowanie:
szału jak dla mnie w tej kolejce nie ma. Zachowam ostrożność ???? GL!&amp;KTF!
 
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
Wielkimi krokami zbliża się kolejka numer 3. Stan konta jest mało optymistyczne (-1,2j) ale, że to kolejna kolejka... to tradycyjnie podnosimy stawkę.
City - Sydney (0:3)
bts - @1,65 - 0,3j ⛔
1 - @2,5 - 0,2j ⛔
City początek ma dobry. Wygrana w derbach i trochę pechowy remis z CCM... no to są wyniki, które plasują zespół w czołówce ligowej. Sydney po porażce w finale pucharu ma teraz do udowodnienia, że to tylko tymczasowy spadek formy - zwłaszcza, że wcześniej w lidze wypunktowali WSW. Piłkarsko Sydney w meczu z WSW nie ustrzegło się kilku błędów i miało także trochę szczęścia. Teraz przeciwnik trudniejszy i większe oczekiwania. Myślę City wygra, ale jako, że pucharu dla gości poszły źle, to pozostaje w lidze powalczyć.

Phoenix - WSW
(0:3)
x2 - @1,45 - 0,5j ✅
Nie przekonują mnie Nixi. Wyniki mają dobre, ale to dopiero 2 mecze i przypuszczam, że kiedyś fart się skończy. A WSW jest zespołem, które z Sydney zawiodło... ale szanse były i zabrakło trochę szczęścia. Skład jest ok, tylko tej kropki nad &#39;i&#39; brakuje - pora na pierwszą wygraną w lidze dla zespołu gości.
Jets - Victory (0:1)
2 - @2,4 - 0,2j ✅
ov2,5 - @1,65 - 0,3j ⛔
Ze stawką bardzo ostrożnie - ale celuję tutaj w przełamanie V. W poprzednich kolejkach Victory brakowało trochę w obronie i jeżeli ten aspekt zostanie poprawiony to ofensywa kierowana przez Hondę, powinna sobie spokojnie poradzić w Newcastle i ustrzelić kilka bramek.
Perth - Roar

no bet
2 mecze - dwie zupełnie inne postawy Roar..., faworytem jest Pert, ov też pewnie będzie, ale ja odpuszczam.
CCM - Adelaide (0:3)

1 - @3,25 - 0,3j ⛔
Adelaide swoje już w tym sezonie ugrała. Wiadomo, sezon się dopiero zaczął, ale nie zdziwię się jak sobie lekko w meczu z CCM pofolgują. CCM są dla mnie tutaj faworytami, a jak widzę taki kurs - to ryzykuję. Oba zespoły w lidze bez wygranej - może tym razem będzie rozstrzygnięcie, i ja liczę, że na korzyść gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
D 559

dobryx

Użytkownik
Panowie co to się stało z tą Australią ?
Kiedyś kosiło się $$ na rzutach rożnych. A teraz pograłem 2 kolejki i same minusy. Hmmm
Co robić, czekać jeszcze kilka kolejek i dopiero grać czy już można jakieś wnioski wysunąć
 
Do góry Bottom