>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Spotkanie: Adelaide United - Newcastle Jets
Godzina: 10:50
Typ: Adelaide over 1.5 goli
Kurs:
1.79
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Elo wszystkim.
Kilka słów.
2 kolejka, zbyt mało informacji jeszcze o formach drużyn dlatego również spokojnie ze stawkami ( przeznaczyłem 150j w sumie).
Nie wiem czy dobrze czy źle, ale ja mam pograny over 1.5 Adelaide jako główny bet za 100j. Do tego dołożyłem ich 2 karne (strzelą/nie strzelą) po 25j stawki na każdego. W sumie mam 3 zakłady w dwóch bukach za 150j. Oczywiście liczę przede wszystkim na główny typ, który w razie niepowodzen reszty zwróci nam sumę zagranych stawek plus da zarobić na browara. Przy odrobinie szczęścia uda się zarobić na kilka browarów więcej.
Oczywiście jest ryzyko, ale kiedy tego ryzyka nie ma?
...
?
Wtedy kiedy nie gramy :cwl:
Taki suchar z rana.
Teraz kilka faktów.
H2H

W sumie:
36 spotkań (15 wins Adelaide, 11 wins Jets, 10 draws)
W tym:
51 goli Adelaide
37 goli Newcastle Jets
Ostatnie 5 spotkań:
Adelaide United 5 - 2 Newcastle Jets (2018)
Newcastle Jets 2 - 1 Adelaide United (2017)
Adelaide United 1 - 2 Newcastle Jets (2017)
Adelaide United 1 - 0 Newcastle Jets (2017)
Newcastle Jets 2 - 1 Adelaide United (2017)
Jak widzimy dzisiejsi goście w ostatnich meczach potrafili strzelać drużynie Adelaide, liczę że dziś będzie podobnie i zobaczymy gole po obu stronach. Both team to score po ~1.65 jednak mało przekonywujaco mówi dlatego nie bawię się w żadne akumulatory z tym a spróbuję trafić singlami - szanse zawsze są. Zagrałbym jednego karnego w sumie w meczu ale nie mam nigdzie takiej opcji dlatego tak. Jak wiemy VAR działa bardzo dobrze (czasem za dobrze... Ostatnio cieszyłem się z przyznanego karnego a po chwili zmiana planów i pozycja spalona...uwaga...zawodnika który podawał). Także z VAR em nie ma dyskusji a póki sędzia wydaje końcową opinie to i tak będą pojawiać się kontrowersje.
Adelaide United strzeli z karnego/@7.00
Adelaide nie strzeli karnego/@21.00.

Poniżej zapowiedź do meczu z przed kilku dni:
https://www.a-league.com.au/news/match-preview-adelaide-united-v-newcastle-jets
Wyjściowe 11ki kolega podał wyżej.
Skład sędziów:
Referee: Shaun Evans
Assistant Referee 1: Matthew Cream
Assistant Referee 2: James Tesoriero
Fourth Official: Daniel Elder
VAR: Kris Griffiths-Jones
Shaun Evans w obecnym sezonie sędziował w dwóch spotkań i w obu wksazywach po jednym razie na wapno także liczę że potrzyma passę i przyzna w dzisiejszym meczu poraz kolejny rzut karny oczywiście dla gospodarzy. W 17/18r sędziował w 19 spotkaniach, w czym siedmiokrotnie wskazywał na 11st metr.

Ps. Myślałem nad golem Ben&#39;a Kantarovskiego w drużynie gości @11.00 ale siedzi na ławie więc odpuściłem. Środkowy pomocnik który strzelił 3 z 4 ostatnich goli dla Newcastle w spotkaniach z Adelaide, być może zrobi to z ławki? Zobaczymy
Powodzenia

edit.
⛔ 1:1 i brak karnego - najgorsza opcja z mozliwych. Obydwie strzelą odrzuciłem wyżej, bo za mały kurs - to mam swój wiekszy. Trzeba pomyśleć teraz gdzie tu odzyskac źle zainwestowany hajs.
 
grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
Witam . Niestety nie widziałem pierwszej połowy meczu i swój typ podaje na podstawie statystyk .
Btts@3,5 + over 11,5 @2.02 kornerow co daje nam ako 7,07.
Powodzenia wszystkim .
Ach gdyby Jets zagrali tak jak w pierwszej połowie to by było ok a tak znowu lipa.⛔
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Under by mi wszedl za 2.1 bylo warto probowac ale nie lubie obgryzac paznokci zwlaszcza u Kangorow.
Mogli to trafic na 1-0 do przerwy bo okazje byly ale trudno.Jutro bedziemy myslec co dalej.pozdrawiam
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Reds vs Jets
Podtrzymuję co wcześniej powypisywalem ???? i idę w stronę gospodarzy. Jednak ostrożnie bo Redsi mają za 4 dni finał FFA z Blues Sky no i zrobił się tłok na 1 ???? a Petratos zapowiadał, że zobaczymy innych Jetsow.
Oby nie więc 1 dnb na The Reds po @ 1,5 za miedziaka, bo mimo wszystko gospodarze wyglądali ok, no chyba, że live pozwoli coś skorygować GL!
Ps Jetsi też dawno nie remisowali na wyjeździe więc ja dziś ostrożnie.
Ps2
Zwrot
Coś ten puchar im w głowie trochę siedział ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
Ja też mam nadzieję , że jutro będzie lepiej . Trzeba trochę pogłówkować ,tylko jak jak czasu brak ,może w nocy coś podumam . Pozdro dla wszystkich i powodzenia jutro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Kolejka 2
Za nami spotkanie w Adelaidzie, highlights poniżej:
https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-adelaide-united-v-newcastle-jets-1
Na sucho...
27.10. 08:35 Central Coast Mariners vs Melbourne City - kierunek City, wziąłem lekko 2-kę po @1,85 za miedziaka ⛔ powinni wygrać, ale Fornaroli (choćby taki przykład) spierd... w doliczonym i ft 1-1. Spusiaczyli to City bez 2 zdań ????
https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-central-coast-mariners-v-melbourne-city-1
27.10. 10:50 Sydney FC vs WS Wanderers - derby więc z daleka, może coś na live będzie można złapać, po 2,0 jak będą dobrze grać, to pobiorę Blues Sky...
Ktoś, kto nie oglądał spotkania myślałby, że był to spacer dla gospodarzy. No tak nie było. Niestety nie zdążyłem live postawić, bo szybko Wędrowcy stracili gola. Trenera też, ale sami zobaczcie ????
https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-sydney-fc-v-western-sydney-wanderers-1
28.10. 07:00 Brisbane Roar vs Wellington Phoenix - kolejny trudny sprawdzian dla Filipa Kurto, Nixi słabo na wyjazdach, ale Roar też nieźle kręcą od czasu do czasu (oj ja to wiem najlepiej ???? ). Zostaje live i po 1,9 (jak będzie im szło ofc) może pobiorę Roar.
Zagrałem live over 1,5, ze 30 strzałów a ft 0-0. Kurto dobrze d..e ratował Nixom.
28.10. 09:00 Melbourne Victory vs Perth Glory - po @1,80 za miedziaka pobrałem, pora na zwycięstwo ???? mistrzów z Melbourne - pomimo porażki w derbach z City zaprezentowali się dobrze.
Wyszła pora na telesfora 2-3 po emocjonującym spotkaniu, ale cóż z tego jak ⛔
https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-melbourne-victory-v-perth-glory-0
Zapraszam do działu, piszcie, komentujcie, niech tu Antypody dalej żyją, bo w innych działach to jakaś apatia chyba ludzi dopada. Albo depresja jesienna...
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
Idę w kierunku wytyczonym post wyżej (thx qowalsky6 ).
CCM - City
Bts+ov2,5 - @1,95 - 0,3j ⛔
CCM ostatnio zagrało fajne spotkanie i mieli szanse za wywiezienie kompletu punktów z Brisbane - a tamtejszy grunt do najłatwiejszych nie należy. Szkoda, że drugą połowę odpuścili. U siebie za to powinni zagrać odważniej. Z drugiej strony mamy City, które w 1 kolejce zgarnęło komplet punktów w derbach z V... to pokazuje moc zespołu. Stawiam tytaj na bramki, ponieważ zwycięzcę, myślę, jest dużo trudniej wytypować.
Roar - Phoenix
1 - @1,74 - 0,3j ⛔
Tutaj oczywistym faworytem są gospodarze. Traktuje 3 pkty Nixów jako wypadek przy pracy i w Brisbane Tggart i spółka łatwo zgarną komplet punktów.
Victory - Perth ⛔
1 - @1,65 - 0,3j
Z tym składem V powinno się dość łatwo zrehabilitować za derby.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Hej!
Ostatnie mecze ospale cos ale licze ,ze dzis cos ruszy Panowie i Panie.Te ekipy zazwyczaja wala overy powyzej 3.5 miedzy soba. Ja rozumiem ,ze na razie szachy na boisku,nogi ciezkie po obozie przygotowawczym ale trzeba cos strzelac.
City win 1 ht @ 2.3 caloroczny bet.????????????⛔⛔⛔ frajerzy
Akurat faworyt jest jeden i powinni to ogarnac do przerwy.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Hej!
Ostatnie mecze ospale cos ale licze ,ze dzis cos ruszy Panowie i Panie.Te ekipy zazwyczaja wala overy powyzej 3.5 miedzy soba. Ja rozumiem ,ze na razie szachy na boisku,nogi ciezkie po obozie przygotowawczym ale trzeba cos strzelac.
City win 1 ht @ 2.3 caloroczny bet.????????????⛔⛔⛔ frajerzy
Akurat faworyt jest jeden i powinni to ogarnac do przerwy.
Oni powinni cały mecz ogarnąć, a tak wyciągnęli na 1-1. Fornaroli spierd... jeszcze w doliczonym i ch...a Panie kochany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dramat co City dzisiaj marnowało. Do tego ten karny, którego sędzia nie podyktował jakoś w 74 minucie.
Mi samemu nogi &quot;chodziły&quot; jak widziałem co marnują. Sam bym tam gola strzelił ???? , a dzieci dołożyłyby ze 2 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Sydney-WS Wanderers bts TAK @ 1,75 (1,54) - 0,5j ⛔ 2:0
Kurs de facto 1,54 bo dzisiaj gram z konieczności na gówiennym forbet (podatek). I apropos tego potrzebuję pomocy. Od wczoraj funkcjonuje Unibet-4, ale nie mogę się zalogować, gdyż pojawia mi się komunikat: &quot;Informacja dla właściciela witryny - wykryliśmy BŁĄD: nieprawidłowa domena dla klucza witryny&quot;. Proszę o info co z tym począć.
 
grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
Witam , jak się spi to się nie wygrywa , w dzisiejszym pierwszym meczu w mojej ulubionej konkurencji nabijania rzutów rożnych było aż nadto bo 17 ,pewnie na live by coś człowiek przyciął .
Dobra moja propozycja na mecz numer 2
Sydney wykorzysta rzut karny @7 plus over 9 rożnych @1.66 ako 11.62 ⛔, oczywiście bez szaleństwa ze stawką for fun jak piszę kolega w poście wyżej.
Rogi się posypały jak z rogu obfitosci trochę na live się udało zarobić , szkoda tylko,że nie było karnego ale strata nie wielka. Do jutra .
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
Do góry Bottom