>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Strach coś napisać po dzisiejszym wyniku, ale może miłośnicy działu Australia mnie nie zlinczują za ten skandal.
11.11.2017 c. d. Remembrance Round - na marginesie fajna, wieloletnia inicjatywa krzewiąca i kultywująca pamięć o bohaterach wojennych, pokazująca jak ważny jest patriotyzm i szacunek dla własnej historii. Kolejna rzecz, której spora (niestety) część naszego społeczeństwa powinna się od anglosasów uczyć. Jak już chcemy &quot;kopiować&quot; Zachód, to tylko najlepsze i sprawdzone wzorce oraz rozwiązania, a nie patologie!
07:35 Adelaide United - Newcastle Jets - Adelaida &quot;musi&quot; coś w końcu ustrzelić. O gola z ich strony jestem w miarę spokojny, Red Army na trybunach powinna im w tym pomóc, Jetsi z takimi strzelbami jak O&#39;Donovan &quot;on the paper&quot; takoż nie powinni zawieść. Czyli? Over 2,5 po kursie 1,65 za miedziaka na kole fortuny położę.
edit Dziękuję za uwagę ???? 47 min. i ✅
09:50 Melbourne Victory - Brisbane Roar - wraca Berisha, ale czy to wystarczy? Bez wsparcia kolegów powołanych do kadry sam strzeli bramkę/i? I do tego nieprzewidywalne Roar. Gdyby jeszcze kurs oscylował koło 1,95 - 2,0 to bym się zastanawiał, ale jedynka po 1,65? To nie dla mnie. Nie w takiej konfiguracji danych. Wobec tego live i póki co &quot;no bet&quot;.
edit FT 1-1, jakby nie Berisha i George to Victory kicha totalna, Roar aktywni, ale też cienizna, na live połapany under i x2 - pozymykany z zyskiem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Ostatnio mało czasu i typów ode mnie jak na lekarstwo. Ale jutro jestem skłonny spróbować deliaktnie Win Jetsów @ 3,00.
Adelaide gra straszną padakę ostatnio. Do tego kłopoty kadrowe. Wciąż brak Guluma czy Absolonsena. Matmour póki co mnie totalnie nie przekonuje. Jetsi w ofensywie są póki co najmocniejsi w lidze, a sam O`Donovan to tam jutro jest w stanie ze dwa gole strzelić. Naprawdę fajnie grjający Newcastle według mnie jest w stanie to jutro wygrać.
W drugim meczu widzę wygraną gospodarzy. Wraca Berisha który do spółki z Georgem jest w stanie rozpracować to jałowe jak zupa bez maggi Brisbane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Na jutro 3 duble:
Adelaide-Jets ov 4.5 kartki @ 1,72 7
MV-Roar ov 1.5 @ 1,21 1:1
AKO: 2,08 - 0,1j ✅ +0,11j

Adelaide-Jets bts @ 1,54 1:2
MV-Roar bts @ 1,65 1:1
AKO: 2,54 - 0,3j ✅ +0,46j

Adelaide-Jets ov 0.5 @ 1,24 1:2
MV-Roar ov 1.5 @ 1,67 1:1
AKO: 2,07 - 0,36j ⛔ -0,36j

Nie tak znów wiele zabrakło do kompletu.

strata: -5,67j
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
Witam
To ja dziś spróbuje tak
Adelaide-Jets over 2,5 i btts @1.95 plus under 11 rożnych daje nam dubelka za 3.66.⛔
W drugim meczu zagram podobnie
Melbourne-Brisbane over 2,[email protected] plus over11.5@2 i mamy kursiwo 3,40.⛔
Powodzenia.
Szczęście początkującego się skończyło ,dwa minusy dziś ,dobrze że jest live to strat nie ma.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
47 min. i 1-2 ja już dziękuję Państwu za uwagę ???? po wczorajszej traumie teraz spokojna kawka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Nieporadność w tej lidze momentami jest czymś normalnym. Ale jak można z metra do pustaka nie trafić w taki sposób jak to zrobił Roy to naprawdę nie rozumiem. Jak się skończy 2:2 to się nie zdziwię.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Nieporadność w tej lidze momentami jest czymś normalnym. Ale jak można z metra do pustaka nie trafić w taki sposób jak to zrobił Roy to naprawdę nie rozumiem. Jak się skończy 2:2 to się nie zdziwię.
Reprezentacja wczoraj w barażach też szału nie zrobiła. U siebie pewnie wymęczą 1-0 i zobaczymy Aussie na Mundialu ????
edit 1-2 ft ja zadowolony, u Redsów Baba miał szansę w 95 strzelić gola z główki na remis, ale ostatecznie kierunek prezezo b. fajny. Fajni są Jetsi w tym sezonie - przynajmniej na razie.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
live
MV vs Roar - dla sportu za garść centów:
under 2,5 - 1,75 i x2 po 1,95 GL!

Uff ... Było gorąco do tej pory pod jedną i drugą bramką.
Ale George miał teraz sytuację...
Victory przeważają teraz.
I George znowu.
Nie kuszę losu. 75 min. Zamykam under z 80% zyskiem ????
Jeszcze ze 3 min. i zamknę x2 z 50% zyskiem
Teraz Skapetis z Roar strzał. Robi się gorąco. To w jedną, to w drugą stronę.
Last time dla mnie w końcu na plus - szczęśliwy traf dziś przy mnie ???? live się opłacił ????
edit FT 1-1 ???? Fajnie, fajnie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
majekx 750,8K

majekx

Znawca A-League
Ogladasz to Majex? Na Jetsow teraz jest @3,5. Sa w stanie to wygrac?
Nie zdazylem postawic a juz strzelili. A przy 1-0 bylo na nich @11
sorry.. ja z doskoku dziś. postawiłeś tą 2?... Prezezo dziś rozbił bank. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
No proszę jak się nam stadko w końcówce rozbrykało ,dopiero wstałem i na live trochę odrobiłem za pierwszego dubla .Wszystko przez to,że rano wróciłem z pracy i mózg żle funkcjonował, błędny tok rozumowania ,gdzie przy btts grać under.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dla śpiochów highleights:
MV vs Roar
https://www.a-league.com.au/news/late-drama-wait-goes-victory-roar
Reds vs Jets
https://www.a-league.com.au/news/adelaide-v-jets-keys-stats-impressive-comeback
12.11. 04:30 Wellington Phoenix Perth Glory
Jutro szansa dla Nix na pierwsze zwycięstwo w sezonie. Glory nie powalają na wyjazdach. Jak nie w Wellington to gdzie ma wygrywać taka ekipa? Kurs 1,90 dnb pobieram za miedziaka ✅ Ale 100% pewności nie mam. Takie tam moje przedmeczowe założenia.
W Phoenix trochę ruchów kadrowych, brak kapitana może powodować w miarę wysoki kurs na gospodarzy:
Ins: 3. Scott GALLOWAY (returns from injury), 13. Marco ROSSI (returns from injury)
Outs:10. Michael McGLINCHEY (international duty), 22. Andrew DURANTE (international duty)
edit 5-2 ???? Pozamiatane, festiwal bramek.
Żeby Nix miało jeszcze obronę i bramkarza, bo bramki strzelają jak na zawołanie ????

https://www.a-league.com.au/news/phoenix-down-glory-high-scoring-thriller
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Jutro już o 4:30 mecz Wellington - Perth.
Długo, jak na mnie, myślałem o tym co i czy w ogóle coś tu zagrać. Kursy na jakieś overy, btts-y dla mnie nie do zaakceptowania. I tak jak już miałem odpuścić wpadło mi w oko coś takiego:
Diego Castro strzeli gola @ 2,55 forbet
Dlaczego? Ano dlatego, że ten doświadczony Hiszpan po pierwsze jest liderem swojej drużyny, a po drugie - jeszcze w tym sezonie nie trafił. To z kim ma tego dokonać jak nie jutro w Wellington? Phoenix od wieków nie zagrali na zero z tyłu. Brisbane było im wstanie ostatnio wcisnąć w Nowej Zelandii trzy gole. To samo Jetsi u siebie. Dodatkowo osłabieni brakiem McGlincheya i przede wszystkim Durante. Perth jest zespołem ofensywnym. Okazje mieć będą. Póki co strzelili sześć goli. Poza samobójczą, trafiali tylko Keogh (2) i Taggart (3). W końcu strzeli i ktoś inny. Dlatego na jutro gram gola brodatego Hiszpana!
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
W pierwszym meczu widzę bramki, dużo bramek. A na drugi nie za bardzo miałem pomysł, więc poszedłem w kierunku &quot;narożników&quot;. WSW w tym sezonie na wyjazdach bije sporo rożnych, a i MC pewnie swoje dołoży. Stąd wyklarowały mi się takie dwa zakłady (Unibet):

Phoenix-Perth ov 3.0 @ 1,80 - 0,9j ✅ 5:2 +0,72j

Phoenix-Perth bts @ 1,40 5:2
MC-WSW ov 9.5 RR @ 1,44 16
AKO: 2,02 - 0,5j ✅ +0,51j

Z dziesìęcioma rożnymi uporali się w 33 minuty. Można było zaryzykować wyższą linię. Ale i tak zgrabnie to weszło. Teraz czekam już tylko na kartki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ch..o się kolejka dla mnie zaczęła, ale potem elegancko (co nie znaczy, że bez emocji). Dzisiaj graty dla majekxa bo trafił najlepszy kurs ????
Został nam na tapecie ostatni mecz: Melbourne City vs WSW. Przedmeczowo sklaniam się do kierunku jaki przedstawił wspomniany już kolega majekx, ja też &quot;idę&quot; myślami w kierunku gospodarzy, może ew. remis. Jednak zamiast rzucać na stół przedmeczowo miedziaki coś mi mówi &quot;obejrzyj sobie qowalsky6 ten mecz i wtedy ...&quot;.
To co mnie także trochę odpycha to fakt, iż oba zespoły mnie osobiście nie zachwycają swoją grą/postawą. Wędrowcy to dla mnie frajerzy poprzedniej kolejki, City - ciężko mi się ich ogląda, wyniki mają, ale ich styl mnie nie porywa. Widoczny jest brak błysku, który często dawał im Fornaroli. Argumentem za gospodarzami jest sytuacja w lidze. Jeśli dziś wygrają to wskakuja na pierwsze miejsce w A - league. Czy będą wobec tego gryźć trawę w nadchodzącym spotkaniu? Kurs 2,10 na 1 gospodarzy kusi, ale... Się na live zobaczy ???? No i faktyczne składy wyjsciowe ofc.
edit
Na live pograne 1x po 2,0 więc wynik 1-1 cieszy ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Aha, dla tych co wpadają tylko po typy (pomijam już , że od czasu do czasu wypadałoby podziękować - o tempora o mores chciałoby się rzec ???? ) i nie mają pojęcia o kochanej A - league, małe przypomnienie: mecze na linii Melbourne - Sydney to są pojedynki derbowe. A ja staram się takie spotkania omijać i biorę poprawkę na ich specyfikę. Dlatego przedmeczowo mówię pass.
 
Do góry Bottom