>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Miałeś kurs 3 na gola Berishy?... ładnie.. ja na gola miałem w BaH 1,8...
na jutro widzą mi się same jedynki... z tym, że na Adelaidę po @1,9 (już mniej bo ostro zaczął pikować) biorę w ciemno (za 1j)... a na SFC po kursie @1,4 słabo mi się widzi.. trzeba by coś dobrać do tego.
ale to wieczorkiem coś skrobnę więcej.
edit... znalazłem ciekawy typ na SFC - 1+un4,5 - @1,72 - i tutaj też wchodzę za 1j
Reds vs Roar - pojedynek dawnych potęg A-league, gdyby nie moje obawy co do przewrotności losu w spotkaniach ekipy z Queensland, to dałbym 1, a tak dnb/x czai się gdzieś wraz z głosem: nie jesteś pewien, to nie graj. Sportowo lepsi gospodarze, ale jednej i drugiej ekipie sporo brakuje do doskonałości. Sylwestrowy czas takoż nie sprzyja koncentracji. W taśmach umieszczę wspomniane przeze mnie kierunki.
edit ft 1-2, okazje na choćby x były, widać, że z Roar u mnie bez zmian ????
Blue Sky vs Glory
- co tu odkrywczego napisać? Potentat kontra zespół, który zrobił ostatnio z Roar frajerów. Jednak z mistrzem szczytem ich marzeń wydaje się remis. Pytanie, czy gospodarze dadzą im szansę? Sydney w optymalnym składzie i jeśli zagrają jak na lidera przystało to kursy na 1 wcale nie dziwią. No chyba, że o czymś nie wiemy. Do taśm dam 1 i under (vide majekx) ale podobnie jak dziś na poważnie nic nie kładę na kole fortuny. Wychodzi na to, że w tej kolejce wcale się nie pobawię.
W niedzielę myślałem o Rozbitkach z Gosford, bo Nix to dramat w tym sezonie, ale ponoć są powroty do składu m. in. Krishny więc trudno mi się w ciemno zdecydować. Sami widzicie...
 
majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
-

Adelaide - Roar (1:2)

1 - @1,9 - 1j ⛔
Reds vs Roar - pojedynek dawnych potęg A-league, gdyby nie moje obawy co do przewrotności losu w spotkaniach ekipy z Queensland, to dałbym 1, a tak dnb/x czai się gdzieś wraz z głosem: nie jesteś pewien, to nie graj. Sportowo lepsi gospodarze, ale jednej i drugiej ekipie sporo brakuje do doskonałości. Sylwestrowy czas takoż nie sprzyja koncentracji. W taśmach umieszczę wspomniane przeze mnie kierunki.
Roar już od jakiegoś czasu się stacza i gra coraz słabiej. Mecze z V (gdzie po 20 minutach przegrywali 0:2 i mimo 2 celnych strzałów przegrali tylko 1:2), z Perth (1:2) czy 0:0 z Phoenixami pokazują na jakim poziomie jest obecnie zespół gości. Może i jest Maccarone ale mam nadzieje za dużo nie zdziała. Do zespołu gospodarzy wracają Gulum i Absalonsen (może jeszcze nie zagra 90 min ale powinien pojawić się na boisku). Jest Adlung... więc jest komu grać. Adelaida rozegrała dobre spotkania z CCM, Jets, V czy SFC - a więc ich wysoka forma nie jest przypadkowa - i myślę na własnym stadionie z takim przeciwnikiem jak Roar - muszą po prostu wygrać*.
-

Sydney - Perth (6:0)

1+un4,5 - @1,72 - 1j ⛔
Blue Sky vs Glory - co tu odkrywczego napisać? Potentat kontra zespół, który zrobił ostatnio z Roar frajerów. Jednak z mistrzem szczytem ich marzeń wydaje się remis. Pytanie, czy gospodarze dadzą im szansę? Sydney w optymalnym składzie i jeśli zagrają jak na lidera przystało to kursy na 1 wcale nie dziwią. No chyba, że o czymś nie wiemy.
Tutaj zgadzam się w 100%. Sydney powinno* spokojnie ogarnąć mecz. Perth powinno* grać autobusem w obronie. To wróży minimalne zwycięstwo gospodarzy. Słowo klucz to &#39;powinno&#39;.

Ins &amp; Outs
https://www.a-league.com.au/news/hyundai-a-league-ins-and-outs-round-13-0
plus 5 najważniejszych nazwisk:
https://www.a-league.com.au/news/5-key-ins-hyundai-a-league-round-13
*tylko trzeba brać poprawkę, że to Australia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Jutro w pierwszym meczu:
Adelaide - Brisbane, gram dwa zaklady
Nr 1: x2, 2.75 j. z kursem 1.98
Nr 2: czysty remis za 0.4 j. z kursem 3.84
A jak nie wejdzie to chyba zrobię przerwę.....do nastepnego roku ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Podzielam postawę kolegi mario72k, który szuka wartości w typach po stronie Brisbane. Pomimo licznych absencji w tej ekipie, które można wycenić na 5,30 mln. euro (na 10,20 mln. wartości całego zespołu), gdy u gospodarzy zabraknie tylko 1,35 mln. euro (ale Adelajda wyceniana jest na 6,25 mln.). Dlaczego? Pomimo ważnych absencji w obronie, ta formacja moim zdaniem ma nadal zdolność do efektywnej obrony: solidny Young na bramce, Pepper, Hingert, O&#39;Toole, DeVere, czy cofnięty do obrony Brown są w stanie zatrzymać ofensywę Adelajdy, która przecież ma ograniczony potencjał. Linia pomocy dzisiejszych gości, na papierze prezentuje się lepiej niż analogiczna w ekipie Adelajdy. Problemem Ryków jest zdobywanie bramek: Maccaroni nie ma wsparcia w innych napastnikach. Świadectwem tego jest, że 2. strzelcem ekipy z Queenslandu jest stoper Papadopoulos, notabene nieobecny w tym starciu. Reasumując: jeśli pokaże mi ktoś z Was jakiegoś pomagiera w ataku dla &quot;Makaroniarza&quot; to gotów jestem postawić solidną stawkę na gości z podpórką (2X lub 2DNB). W innym wypadku uważam, że lepiej wstrzymać się od wystawiania na szwank kasy, bo mecz ten to po prostu nierozwiązywalna zagadka przed pierwszym, a może jeszcze krótko przed ostatnim gwizdkiem sędziego. Dowodem na to są również statystyki H2H, zwłaszcza w Adelajdzie, gdzie więcej meczy wygrał zespół Roar, ale więcej bramek strzelili gospodarze. Remisu jednak nie szukałbym, bowiem jak dotąd zdarzał się najrzadziej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Dobry.......na początek dwa typy
Adelaide United-Brisbane Roar
1) Monotemetyczny karny
WH kurs 3.75
2) Over 6 korkow Brisbane
WH kurs 3.75
 
majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
solidny Young na bramce, Pepper, Hingert, O&#39;Toole, DeVere, czy cofnięty do obrony Brown są w stanie zatrzymać ofensywę Adelajdy,
miałem się nie zgadzać... ale już 0:2 do przerwy.... ????
ale głupia kartka dla McKaya... znowu nerwy biorą górę.
próbujemy na live:
HT: un2,5 - @5 - 0,2j ⛔
ov12,5 rogów - @1,9 - 0,4j ✅
+0,16
Jeden napastnik to w sumie duży plus Roar. Oni grają prostą piłkę - na pałę do przodu, a tam już Maccarone dzięki swojej sile już się poprzepycha i coś tam strzeli. Na Australię to wystarczy i jak widać świetnie się sprawdza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Witam Panów
O co ja pacze, 0-2 i czerwo do ht. Ktoś w 2 słowach napisze co i jak?
Edit
Dobra za drobne x po @ 4.35 sportowo
edit FT 1-2 Nie żałuję podjętej próby choć ⛔, ale chciałem spróbować po takim @ i spr. przy okazji ???? kolejny raz, czy moje przeczulenie na punkcie Roar znajdzie potwierdzenie w wyniku omijanego przeze mnie spotkania. I proszę... bez zmian.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Witam Panów
O co ja pacze, 0-2 i czerwo do ht. Ktoś w 2 słowach napisze co i jak?
Edit
Dobra za drobne x po @ 4.35 sportowo
Nie wiem czy Adelaida da rade. Narazie nie zchodza z polowy ale bija w mur. Narazie tylko zerkam na mecz i mysle nad zagraniem gola gospodarzy.
Edit
Nie zdarzylem. Juz 1-2. Teraz, powinni pojsc na calosc i jeszcze jedna bramka musi tu pasc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Można powiedzieć, że proroctwa mnie wspierały, gdy pisałem, że wynik meczu będzie do końca nieznany. Ale ostatecznie Ryki górą. Czy tylko ja miałem wrażenie, ze sędzia był nieco stronniczy. Widziałem tylko 35 minut 2 połowy.
Staruszek Khalfallah niezły mecz zagrał: bramka, asysta, a na końcu jeszcze potrafił przytrzymać piłkę z dala od własnej bramki
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Reds vs Roar - pojedynek dawnych potęg A-league, gdyby nie moje obawy co do przewrotności losu w spotkaniach ekipy z Queensland, to dałbym 1, a tak dnb/x czai się gdzieś wraz z głosem: nie jesteś pewien, to nie graj.
Najlepsze dla mnie motto, a propos dzisiejszego meczu ???? Szkoda taśmy (wczorajsze mecze weszły ???? ale Redsi dnb), którą zamykało mi dziś jeszcze Blue Sky i Fiora dnb. Ale większych strat nie zanotowałem więc humor jeszcze dopisuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Dobry.......na początek dwa typy
Adelaide United-Brisbane Roar
1) Monotemetyczny karny
WH kurs 3.75
2) Over 6 korkow Brisbane
WH kurs 3.75
Totalna porazka
Próbujemy jeszcze raz.....
Sydney-Perth
1) Karny
WH kurs 3.75
2)Perth over 3 kartki
WH kurs 4.25
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Blue Sky, już 1-0, przynajmniej tu (na razie) bez niespodzianek ????
2 poł. i 2-0 ???? Brawo Adrian!
Kolejna szansa i poprzeczka ratuje Glory.
Nie na długo, weteran Brosque i 3-0!
Karny i 4-0. Czy licznik się zatrzyma? Kolejne parady Reddyego ratują Perth. I znów Reddy na posterunku. Bobo w doliczonym i 5-0.
Kończę nadawanie. Na razie... o nie jeszcze karny - drugi w tym meczu: 6-0!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
allen21 122

allen21

Użytkownik
W meczu Sydney pograne na live w 18 minucie Sydney i 2.5 over po kursie 2.20. Ta liga to Mierzejewski i spółka a potem długo, długo nic ????
 
majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
i już 5:0... i to jest zespół, który w poprzedniej kolejce ograł Roar, a w tej w dziecinny sposób dostaje baty od SFC. Masakra jakaś. Ostatnich kilka kolejek to totalna porażka i droga przez mękę w moim wykonaniu. Dobrze, ze rok się kończy.
Do zobaczenia w roku 2018 ???? . Udanej zabawy sylwestrowej.
Z obowiązku: rok zamykam stanem -9,66j
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
No tak bywa koledzy, nie wiem, czy na to &quot;ktoś&quot; ???? zwrócił uwagę, ale ja unikałem jak mogłem stawiania przedmeczowo spotkań 13 (nomen - omen) kolejki. Pierwszy gol w Adelaidzie to kuriozum, w Sydney kanonada i szampanskie nastroje Mierzeja i spółki, w Jestów wczoraj nie poszedłem, drobne na live rzuciłem na x Redsow (przy 0-2), ale grzechem było nie spróbować. Tylko taśmy z kursem 11,3 (minus dnb Fiora bo ft 1-1) żal bo wspomniana Adelaida postanowiła przegrać z moim &quot;przeklętym&quot; Roar. Może na jutro coś wymyśle ale nie obiecuję. No chyba, że mnie zmotywujecie ???? bo mam lenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Adobry wieczór,
jeszcze raz to samo spróbuję jutro rano (to co dzis w pierwszym meczu)
Marynarze vs Nix,
Nr 1: x2, 2.75 j. z kursem 1.94
Nr 2: czysty remis za 0.4 j. z kursem 3.88
Wszystkim Panom życzę zdrówka, celnych analiz, wielkich marzeń oraz mnóstwa wygranych nad bukami, co przełoży się na realizację planów i wspomnianych marzeń :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Głowiłem się co zagrać jutro i w zasadzie to klasyczny &quot;no bet&quot;. Phoenix cieniuje, ale Marynarze też ostatnio spuścili z tonu. Przetrzepałem statystyki pod kątem kartek, bramek i nic. Zauważyłem jednak, że nowozelandczycy w delegacjach, pomimo nikczemnych, wyników biją stosunkowo dużo rzutów rożnych. Może nawet nie pomimo, a właśnie dlatego. Dostają w doopę i chcą się tam coś odgryźć. A że kurs całkiem niezły, to spróbuję tak:
CCM-Phoenix ov 5.5 RR @ 2,17 - 0,2j ✅ 7
edit. Szkoda, że nie pograłem na ilość kornerów ogółem, bo do przerwy mamy ich już 10. Jednak 3 z nich dla Phoenix dają jakąś nadzieję.
No i rok w dziale Australia kończę wygraną. Wszystkim życzę najlepszego w nowym roku.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dzieki mario za życzenia, a wracając do tematu to mamy wspólny punkt w postrzeganiu jutrzejszego meczu. O tym zaraz...
Sylwester AD 2017
CCM vs Nix

W Gosford spotkają się zespoły z dna tabeli. Przyczyn gorszej postawy w tym sezonie gości było bez liku. Problemy kadrowe/trenerskie i trudny kalendarz na początku rozgrywek nie podbudowały ekipy z Nowej Zelandii. Jutro w kadrze znajdzie się Krishna i to jest nadzieja na lepszy wynik dla kibiców Phoenix. Pytanie czy to wystarczy do zwycięstwa?
Dla odmiany Marynarze potrafili wygrać z mistrzem (u siebie 2-0), a w Wellington pokonali miejscowych 4-1. Jednak ostatnie 3 mecze to porażki i to w słabym stylu, bo nawet nie potrafili strzelić gola.
Podsumowując obie ekipy liczą jutro na przełamanie. Osobiście (na podstawie tego co widziałem do tej pory) mimo wszystko wyżej cenię gospodarzy. Zagrają jutro w pełnym składzie, trenera mają też lepszego, własny stadion i wsparcie kibiców. Wypadałoby wygrać. Jednak mając na uwadze przewrotnośś i nieprzewidywalność tej ligi nie mogę wykluczyć remisu. I to jest ten punkt zbieżny z pomysłem Mariusza ???? Poza tym coś dawno taki wynik nie padł w naszej kochanej A-league. Dlatego znowu (tradycja moja na 13 kolejkę) nie rzucę monet przed spotkaniem. Mam 2 taśmy, które jutro zamyka mi ten mecz. Na jednej mam dnb CCM, na drugiej x. Bałem się dać 1 po info o Krishnie i trochę mnie to od tego kierunku odstraszyło. Na live trzeba zobaczyć czy faktycznie zagra. No i jak to wszystko się ułoży w realu. Do jutra Panowie ????
edit. FT 0-0 z mega fartem ale ✅ na koniec roku cieszy ????
 
Do góry Bottom