>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

A-League

majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
skład Jets:

i City:

Jets chyba w najsilniejszym składzie... City zaczyna z podobnym składem jak tydzień temu - z lekkim szlifem - od pierwszej minuty zagra Mauk i Muscat. Na ławce w zespole gości pojawił się Kamau. McCornack zapewne wejdzie w 2 połowie. Zapowiada ją się gole.. a ja tymczasem skłaniam się minimalnie w stronę City:
X/1 - @4,85 ⛔
1 FT - @2,1 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
allen21 122

allen21

Użytkownik
Patrząc na ostatnie mecze i historię spotkań obu ekip najsensowniejszym typem na dziś wydaje się BTS/over 2.5. Unibet oferuje też strzelcow goli i tutaj skłaniam sie na bramke Budzińskiego po kursie 3.80. Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Nie ma mcCormaca w pierwszym składzie? Beznadzieja :/
Ja gram dosyć ryzykownie
Bts w 2 poł. @2.70 STS
Zapowiada się naprawdę overowy mecz. Już w pierwszej połowie może coś wpaść. Ale liczę, że obie drużyny strzela dopiero w drugiej. Pewnie dojdą jakieś ofensywne zmiany a na ławkach siedzą gracze, którzy potrafią wykorzystać dogodne sytuacje
@edit: jednak zagrałem ten typ w LVBet bo u nich kurs 3.0
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
Nie ma mcCormaca w pierwszym składzie? Beznadzieja :/
Co nie znaczy, że nie strzeli ???? ... Myślę, że Budziński nie zagra 90 min... pewnie na ostatni kwadrans wejdzie McCornack a to już połowa sukcesu na bramkę (patrz ostatni mecz) ????
Jako, że od początku gra i Bidziński i Muscat i Vidosic i Arzani... to pierwsza ofensywna zmiana będzie wejście McCormacka. Jest jeszcze Kamau naławce.. ale o ile zagra to pewnie jakieś ostatnie minuty.
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
No nie, ale jeżeli gość i w dodatku przez bukmacherów wskazywany jako dog aplikuje w &#39;3 min bramę, to wydaje się (lub wydawało się wtedy), że bts jest tylko kwestią czasu. No i chciałem być pierwszym gratulującym ;). (obym nie był złym prorokiem...)
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
No nie, ale jeżeli gość i w dodatku przez bukmacherów wskazywany jako dog aplikuje w &#39;3 min bramę, to wydaje się (lub wydawało się wtedy), że bts jest tylko kwestią czasu. No i chciałem być pierwszym gratulującym ;). (obym nie był złym prorokiem...)
No i bts gra, a po kursach nie ma co patrzeć w takich meczach, bo ekipy są wyrównane. Wszystko zależy od tego, jak szczegóły zaważą na końcowym wyniku w takim spotkaniu no i oczywiście dyspozycja dnia.
edit No i jak pisałem to 1-2 się zrobiło. Miałem nadzieję na otwarte spotkanie (takie jak kiedyś w Australii były na porządku dziennym) i pod tym kątem jestem zadowolony. Żeby jeszcze chociaż City wyrównało ????
edit2
I mamy 2-2 ???? Fajnie, fajnie ????
Doliczony i piłkę wybijają Jetsi z pustej bramki, oooooo jęk zawodu mogli rzutem na taśmę wygrać!!!
FT 2-2
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
dokładam live &#39;81 przy stanie 1:two:
MC-Jets ov 3.5 @ 2,20 - 0,3j ✅ 2:2

edit:
z cyklu &quot;mówisz i masz&quot; ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
City vs Jets

Jutro mecz &quot;konkursowy&quot;, nie mam czasu na analizy, ale gdyby brać tylko pod uwagę ostatnie mecze, to wydaje się, że City nie powinno przegrać. Pomimo wagi spotkania (w końcu gra 3 z 2 zespołem tabeli), mam nadzieję, że oba zespoły jutro pokażą fajną dla oka piłkę i oby choć trochę nadchodzące spotkanie przypominało &quot;starą, dobrą&quot; Australię.
FT 2-2
W sumie jestem zadowolony, w doliczonym Jetsi wybili piłkę zmierzającą do pustej bramki. Wynik fajny, &quot;stara&quot; Australia&quot; na chwilę wróciła. Nie ma na co narzekać ???? oprócz tego, że Budzik nic nie ustrzelił... no ale tego nie obstawiałem więc ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
26.01.2018 r.
09:50 Melbourne Victory - Sydney FC
Proszę Państwa, jutro australijski klasyk, odwieczna rywalizacja pomiędzy ekipami z Melbourne i Sydney. W meczu takiej wagi (wicemistrz vs mistrz Australii) ciężko jest (przynajmniej dla mnie) coś ugryźć. Najpierw kilka faktów. Obie ekipy to czołówka ligi (odpowiednio msc. 4 vs 1), kadry zespołów (przynajmniej na dziś) bez osłabień, trenerzy to starzy znajomi, którzy znają się jak łyse konie, w każdej drużynie mamy liderów i graczy z charyzmą. W ostatnich latach pojedynki Big V vs Blue Sky zawsze były zacięte. Obojętnie od wyniku żaden zwycięzca nie pokrywał handi. Statystycznie (w ostatnim czasie) częściej taki wynik (zwycięstwo) przypadał w udziale Blue Sky, ale dla mnie to nie jest jakiś decydujący argument w tych zawodach. W temacie formy to Victory ostatnio wypunktowało Wędrowców, ale to, że zachowali czyste konto, to był już tylko fart, bo obrona podopiecznych Muscata monolitu nie przypomina. Co do Sydney FC to ostatnie męczarnie z Marynarzami, Arnold Graham tłumaczył w opisywany przeze mnie we wcześniejszych postach sposób. Pytanie na ile to były wymówki, a ile w tym prawdy? Szansę na pokazanie, kto w Australii rządzi mają już jutro. Co w takim razie typować? No właśnie, poczekam na Wasze propozycje. Osobiście szedłbym w stronę remisu, ale w takim spotkaniu (podobnie jak w dzisiejszym) o wyniku zadecydują detale. No i błędy, ale jak będzie jutro i kto ich popełni mniej to już dla mnie loteria...
edit. Mnóstwo emocji w 2 poł., wszystko jak należy jeśli chodzi o klasyk: bramki, karne, czerwone i żółte kartki. Nawet coś tam się udało dorzucić na live z małym plusem (ht &quot;x&quot;). Ale remis (FT) nie padł. Zadecydowały (j. w.) detale. FT 1-3 Blue Sky zwycięzcą derbów Australii!
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
Victory - SFC
Boję, że tutaj będą bardziej szachy i ż to co widzieliśmy dzisiaj. Dlatego ja delikatnie gram 2 typy:

X HT - @2,15 ✅
bts - @1,6 ✅

Stawka bardziej prestiżowa niż sportowa. Oba zespoły dysponują siła i w ataku i w obronie... i jest tylko mała różnica. Goście mogą zagrać na luzie. Mają bezpieczną przewagę a Jets straciło punkty... To Victory musi gonić, i ma ku temu dobrą okazję - i City i Jets podzieliły się punktami. Można by tutaj zaryzykować win gospodarzy... ale to Australia i przeciwnikiem jest Sydney...
Dodatkowo V jest w podbudowane po zdobyciu kompletu punktów. Mecz zapowiada się ciekawie.. ale jako, że to antypody - jak dla mnie może się wszystko zdarzyć. A myślę SFC nie pójdą na wymianę ciosów - bardziej podszlifują obronę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
1. MV-Sydney ov 4.5 ::zoltakartka: @ 1,95 - 0,16j ✅ 9
2. MV-Sydney bts @ 1,64 - 0,6j ✅ 1:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Tak bez większej analizy, dubelek :

Victory - FC - W - League - over 2,5 - 1,57
Victory - FC - A- League - 1X - 1,55
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Do góry Bottom