>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

A-League

majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
Derby derby:


w Nowej Zelandii:
50&#39; bts - @3,5 - 0,5j ⛔
w Melbourne:
1 - @2,05 - 2j ⛔
Kosta gol - @3,5 - 1j ✅
ov2,5 - @1,8 - 1j ⛔
rogi ov10,5 - @2 - 1j ⛔
derby to derby.. ale V ma mocniejszy skład, bardziej im powinno zależeć no i grają na Marvel Stadium.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
isztwan 269,5K

isztwan

Użytkownik
To jeszcze tak dołożę delikatnie, coś im nie wychodzi strzelanie, więc albo remis albo...
Wellington Phoenix - Sydney FC (live)
TYP: 1/X
1.75
 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Derby derby:


w Nowej Zelandii:
50&#39; bts - @3,5 - 0,5j
w Melbourne:
1 - @2,05 - 2j
Kosta gol - @3,5 - 1j
ov2,5 - @1,8 - 1j
rogi ov10,5 - @2 - 1j
derby to derby.. ale V ma mocniejszy skład, bardziej im powinno zależeć no i grają na Marvel Stadium.
Popieram. Sklad V wyglada duzo lepiej. Liczę na nich ????
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Słaby ten mecz, mimo, że o dużą stawkę, bo Sydney walczy o TOP 2 a Wellington nie ma pewnych play off, bo Newcastle naciska.
napisałem i karny ???? i :zero:1
Ekipa z Nowej Zelandii jeszcze wyleci z play off, ostatnie 6 meczy to 1 wygrana
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
To jeszcze tak dołożę delikatnie, coś im nie wychodzi strzelanie, więc albo remis albo...
Wellington Phoenix - Sydney FC (live)
TYP: 1/X
1.75
Miałem to w przedmeczowych rozkminach. Przed chwilą znowu gol dla Nix (Wiliams) ale znowu nieuznany. Dla mnie w dalszym ciągu mecz oscyluje w kierunku x, 1x, choć goście mieli okazje.
PS I znowu ch...y stadion. Przynajmniej są dalej w Wellington, a nie jak ostatnio w Auckland.
edit
Co goli &quot;mogło&quot; paść ???? FT 0-1, bramki jak zaczarowane, tylko karny był mocarny...
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
A w V grał ten szwed Toivonen, wiadomo co się z nim dzieje bo nie jestem w temacie?
@e: brawo sydney! Jeszcze jeden :S
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Dla mnie w dalszym ciągu mecz oscyluje w kierunku x, 1x, choć goście mieli okazje.
Karny potężny był po prostu, gdyby trafiona została poprzeczka, to byłoby jak w połkarskim pokerze gdy Laguna ruskim bramkę połamał ????
 
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
Live - Nixi - SFC
78&#39; - ov1,5 - @2,3 - 1j ⛔
Mam nadzieje na jeszcze jeden gol.. Nixi nie mają nic do stracenia... a może jakaś kontra SFC?
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live - Nixi - SFC
78&#39; - ov1,5 - @2,3 - 1j
Mam nadzieje na jeszcze jeden gol.. Nixi nie mają nic do stracenia... a może jakaś kontra SFC?
Burns aaaaa, okazja zmarnowana..., teraz Krishna, nogi same chodzą a tu 0... ???? Co Sydney mogło dobić !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
nic tylko czekać na karnego dla Phoenix i zmarnowaną jedenastkę przez Krishnę :cwl:
EDIT: ale kontra Sydney zmarnowanaaa
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
nic tylko czekać na karnego dla Phoenix i zmarnowaną jedenastkę przez Krishnę :cwl:
EDIT: ale kontra Sydney zmarnowanaaa
Było wybicie z pustej.... co jedni i drudzy marnują .... 95 Rufer jak Ronaldhinio ???? ???? prawie...
FT 0-1 niezły cyrk...
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Dobra, po tym rozczarowaniu idę w 2,5 gola w derbach po 1,8 i gospodarze win i over 2,5 gola po 3,45. Grane na fortunie.
Dodam tylko ze nie interesuje mnie jak, ale ma to wejść;)
 
Do góry Bottom