>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Adamo80

K 54

korn85

Użytkownik
To ja może, że bywam chamem to zaczne od krytyki ???? Mam nadzieje, ze bedzie konstruktywna... Jak bedziesz ocenial pewnosc typu w 20! stopniowej skali? ???? Taki typ 16/20 to jaki to bedzie typ? ???? Nie wyglupiaj sie, dzieckiem nie jestes, badz powaznym czlowiekem ???? Jak już chcesz uzywac skali to niech to ma jakies znaczenie...Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
To ja może, że bywam chamem to zaczne od krytyki ???? Mam nadzieje, ze bedzie konstruktywna... Jak bedziesz ocenial pewnosc typu w 20! stopniowej skali? ???? Taki typ 16/20 to jaki to bedzie typ? ???? Nie wyglupiaj sie, dzieckiem nie jestes, badz powaznym czlowiekem ???? Jak już chcesz uzywac skali to niech to ma jakies znaczenie...Powodzenia.
No ja nie bardzo rozumiem o co pytasz i co krytykujesz. Moim zdaniem PW ma olbrzymie znaczenie bo pozwala na ocenę na ile typer wierzy w powodzenie typu. To jest oczywiste, że podając typy na forum, a przede wszystkim je grając nie zakładamy, że każdy typ na 100% wejdzie tylko kalkujemy kurs do ryzyka szukając value lub tak stawkujemy jak nam podpowiada właśnie PW. Oczywiście osoby grające systemami np progresją lub zawsze stałą stawką nie muszą się tym przejmować, ale osoby grające różnymi stawkami już tak. Tak więc PW ma olbrzymie znaczenie i to nie dla mnie, a dla osób które by chciały korzystać z moich typów. W zależności od wskaźnika PW mogły by np. dobrać odpowiednią stawką.
Oczywiście ocena PW będzie zawsze subiektywna i będzie dotyczyła tego jak typer sam to ocenia. PW już podaję jakiś czas w temacie więc możesz zobaczyć na przykładach jak to podawałem. PW16 to już bardzo duża szansa wiary w typ i można zagrać sporą stawką. Np w ostatnim kuponie miałem PW14 i zagrałem tak, żeby był &quot;zapas&quot; i na każdym zdarzeniu był. Dałem pow. 0,5 gola a było wszędzie pow 1,5. Dałem Barcelonę i Atletico i oba zespoły nie tylko wygrały, ale z zapasem 1 bramki. Gdybym dał przykładowo: zamiast pow 0,5 goli - pow 1,5 goli, a zamiast czystych jedynek handi -1,5 to kurs by znacząco wzrósł, ale PW by spadło do 7. O to chodzi. O prawdopodobieństwo z jakim wierzę, że typ wejdzie.
Pozdrawiam
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Szwajcaria✅ - Łotwa + Włochy✅ - Albania + Hiszpania✅ - Izrael + Belgia - Grecja + Luksemburg - Francja (pow 1,5 goli w meczu) kurs: AKU 2,01 buk: forBET stawka: 5j PW:12 ⛔
Szwajcaria (EH:-1)⛔ - Łotwa + Włochy(1x)✅ - Albania + Hiszpania✅ - Izrael + Belgia - Grecja + Luksemburg - Francja + Portugalia (1x) - Węgry kurs: AKU 2,02 buk: forBET stawka: 5j PW:13 ⛔
Irlandia - Walia(DNB)ZWROT + Włochy✅ - Albania + Hiszpania✅ - Izrael + Belgia - Grecja + Luksemburg - Francja + Portugalia - Węgry + Anglia - Litwa + Malta - Słowacja kurs: AKU 5,36 buk: forBET stawka: 2,5j PW:8 ⛔
Jak widać wybrałem do tasiemki &quot;pewniaki&quot;. Nie bawię się w handi bo różnie to bywa, szczególnie po przerwie zimowej. Najbardziej boję się o Włochy bo Albania zrobiła spore wrażenie na Euro choć jak podkreślały już tu niektóre osoby to nie ta sama drużyna. Zakłady wydają się w miarę pewne i być może zostanie jeszcze &quot;zapas&quot; na handi, ale ja po prostu podaję typy uwzględniające nawet jakieś czarne scenariusze czyli męczenie buły przez faworyta i skromne zwycięstwo. Wyjątkiem jest tu mecz Francji, ale i tu &quot;skromnie&quot; pow. 1,5 goli
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Oglądałem Szwajcaria - Łotwa i powiem wam, że Szwajcaria to dno i km mułu. Niecelne podania, brak wykończeni, brak szybkości... Tragedia. Gdyby nie to, że Łotwie brakuje choć paru klasowych piłkarzy to nie było by tego skromnego 1:0. Już zresztą 2:1 z Andorą (Andora im strzeliła (!) ) dawało do myślenia. Typ na Szwajcarię był kiepski, a kursy 1,07 czy na handi -1,5 - 1,30 to była pułapka buków. W przyszłości należy bardzo uważać ze Szwajcarią.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Czarnogóra - Polska + Rumunia - Dania(pow 0,5 goli) + Malta - Słowacja (pow 0,5 goli) kurs AKU: 4,60 buk: forBET stawka: 2j PW:6 ⛔
Wszyscy grają na Polskę. Moim zdaniem w kursie ponad 4 na Czarnogórę jest value. Są gospodarzami, bardzo potrzebują 3pkt. Polakom zawsze tam się ciężko gra. Po przerwie zimowej nie przetestowana jest także forma reprezentacji. Typy pow 0,5 goli w pozostałych spotkaniach aby nie płacić podatku w forBet (wymóg 3 zdarzeń)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie jestem żadnym przedstawicielem tego buka itd, ale zamierzam się zarejestrować na lvbet . Co mnie najbardziej przekonuje ? Azjany ! W końcu mamy pierwszego buka w Polsce, który daje mnóstwo azjanów tak na wynik jak i ilość goli ! Rewelacja. Jeszcze nie porównywałem kursów, ale wydają się w miarę ok. Oczywiście z podatkiem nie jest już tak fajnie, ale to kolejny LEGALNY buk więc za chwilę i w naszym grajdołku zrobi się tak duża konkurencja, że może coś będzie bliżej do oferty i kursów jakie daje np bet365. Tak czy inaczej choćby żeby zgarnąć bonus niebawem się tam zarejestruję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Zarejestruję się także w Millenium gdzie jest bonus 500zł. Zrobię to tak ok 6-7 kwietnia i wtedy podam typy już na LM. Piszę wcześniej jak ktoś by chciał grać podobnie. Zaletą bonusów jest to, że pozwalają na bezstresową grę ???? Nawet jak się wyjdzie na 0 to się wygra ???? . Po głowie chodzi mi awans Monako i Realu. Gole tych drużyn podczas pierwszych meczy i jakieś dodatnie handicapy. Oczywiście też w menu znajdzie się awans Barcelony i czyste zwycięstwo w Turynie bo kursy na to są znakomite. Jak ktoś by zechciał coś napisać o Bayernie bo dawno ich nie oglądałem. Jak forma ? Jakieś problemy w jakiś formacjach - np defensywie no i czy granie awansu Realu ma sens. Wiem, że zawodzili, ja już się bałem z Napoli, ale rewanż u siebie i tak na papierze wydają się ciut lepsi, a kursy wystawione odwrotnie. No i jak forma Dortmundu ? Monaco mają serce i umiejętności do walki. Jestem przekonany, że albo Bayern albo BVB odpadną.
 
S 3

scyzor33

Użytkownik
Czytałeś Ty warunki otrzymania bonusu w Milenium? Bo śmiem twierdzić że nie wiesz co piszesz. Trzy razy trzeba obrócić ( min 3 zdarzenia, ako 2,0). Przy pierwszym przegranym kuponie będziesz miał zero na koncie i nici z bonusu więc nie wiem jakie to bezstresowe granie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Zgodnie z pkt 5 regulaminu tego tematu Przypominam i proszę aby zabierać głos w tym temacie wyłącznie w celu analizy sportowej moich typów, dyskusji o podawanych typach, propozycjach własnych typów. Nie toleruję odnoszenia się do mnie osobiście - jakim to jestem złym typerem, jak to mnie cechuje hipokryzja, jak to narzekam, gram na zapałki, nie potrafię obrócić bonusu itd.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Pora zaczynać. Tak jak pisałem wcześniej: pierwsza garść zakładów na LM:
Juventus FC vs FC Barcelona (AH+1.0) + FC Bayern Munich vs Real Madrid CF (AH+2) + Borussia Dortmund vs AS Monaco (AH+2.0) kurs AKU: 1,83 (podatek 12%) buk: LVBet stawka: 5j PW:15
Juventus FC vs FC Barcelona (awans) + FC Bayern Munich vs Real Madrid CF (pow. 2,25 goli) kurs AKU: 2,12 (podatek 12%) buk: LVBet stawka: 5j PW:15
Juventus FC vs FC Barcelona (AH:0) kurs: 1,93 (podatek 12%) buk: LVBet stawka: 5j PW:14
Bayern Munich vs Real Madrid CF (AH:0) kurs AKU: 3,15 (podatek 12%) buk: LVBet stawka: 1j PW:9
Juventus FC vs FC Barcelona (AH:0) +FC Bayern Munich vs Real Madrid CF (AH:0) kurs AKU: 6,08 (podatek 12%) buk: LVBet stawka: 1j PW:6
Juventus FC vs FC Barcelona (2x) +FC Bayern Munich vs Real Madrid CF (AH:+1) kurs AKU: 2,35 (podatek 12%) buk: LVBet stawka: 2j PW:11
Juventus FC vs FC Barcelona kurs: 2,70 (podatek 12%) buk: LVBet stawka: 3j PW:10
Juventus FC vs FC Barcelona(AH-1) kurs: 4,30 (podatek 12%) buk: LVBet stawka: 1j PW:8

Juventus FC vs FC Barcelona (awans) +FC Bayern Munich vs Real Madrid CF (awans) kurs AKU: 3,08 (podatek 12%) buk: LVBet stawka: 2j PW:11

Scharakteryzuję poszczególne mecze:
Juventus vs Barcelona - we wszystkich kursach w stronę Barcelony począwszy od azjanów, a na czystej 2 widzę niezłe value. Barcelona po historycznym zwycięstwie z PSG jest na niemal boskiej fali. Do tego po wysokiej porażce na wyjeździe z PSG oni myślicie 2 raz do tego dopuszczą ? Nie wierzę ! Na niemal każdej pozycji są lepsi niż Juventus, a cała piłka hiszpańska jest na wyższym levelu niż włoska
Bayern - Real - Real ma swoje problemy. Nie gra super, ale to wciąż Real ! Kursy na DNB oscylujące wokół 3,15 ! To przecież paranoja.
BVB - Monaco - BVB mnie zupełnie nie przekonuje. Monako rzeczywiście nie jest ograne w LM, ale Borussia to nie jest nie wiadomo jaki przeciwnik.
Podsumowując - na etapie 1/4 finałów LM poziomy drużyn są bardzo wyrównane. Te wszystkie kursy, nawet z Leicester powinny być bardziej wyrównane. Ja zawsze gram na faworytów, a nie dogów, ale jak Real Madryt szacuje się na 4,15, a Barcelonę na 2,70 to z chęcią zagram na takie &quot;dogi&quot;
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No i pora na Millenium:
Juventus FC vs FC Barcelona (awans) + FC Bayern Munich vs Real Madrid CF (awans) + Borussia Dortmund vs AS Monaco (awans) kurs AKU: 6,91 (podatek 12%) buk: Millenium stawka: 10j PW:6
Juventus FC vs FC Barcelona (awans) + FC Bayern Munich vs Real Madrid CF (Bayern strz. gola) + Borussia Dortmund vs AS Monaco (awans) kurs AKU: 3,94 (podatek 12%) buk: Millenium stawka: 5j PW:12
Juventus FC vs FC Barcelona (awans) + FC Bayern Munich vs Real Madrid CF (awans) + Atletico M.-Leicester (pow 1,5 goli) kurs AKU: 3,77 (podatek 12%) buk: Millenium stawka: 5j PW:7
Juventus FC vs FC Barcelona (awans) + FC Bayern Munich vs Real Madrid CF (pow 1,5 goli) + Borussia Dortmund vs AS Monaco (pow. 1,5 goli) kurs AKU: 2,03 (podatek 12%) buk: Millenium stawka: 10j PW:15
Juventus FC vs FC Barcelona (awans) + FC Bayern Munich vs Real Madrid CF (Bayern strzeli gola) + Borussia Dortmund vs AS Monaco (Monaco strzeli gola) kurs AKU: 2,33 (podatek 12%) buk: Millenium stawka: 5j PW:14
Juventus FC vs FC Barcelona (x2) + FC Bayern Munich vs Real Madrid CF (pow. 2,5 goli) + Atletico M.-Leicester (1x) kurs AKU: 2,44 (podatek 12%) buk: Millenium stawka: 5j PW:7
Juventus FC vs FC Barcelona (2x) + FC Bayern Munich vs Real Madrid CF (2x) + Atletico M.-Leicester (pow. 1,5 goli) kurs AKU: 3,41 (podatek 12%) buk: Millenium stawka: 3j PW:8
Juventus FC vs FC Barcelona + FC Bayern Munich vs Real Madrid CF (Real strzeli gola) + Atletico M.-Leicester kurs AKU: 4,67 (podatek 12%) buk: Millenium stawka: 2j PW:8
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Po dzisiejszym meczu BVB utwierdzam się aby grać w stronę Monaco. Dlatego:
Juventus FC vs FC Barcelona (awans) + FC Bayern Munich vs Real Madrid CF (pow 1,5 goli) + Borussia Dortmund vs AS Monaco (Monaco awans) kurs AKU: 4,12 (podatek 12%) buk: Millenium stawka: 3j PW:12
Juventus FC vs FC Barcelona (awans) + FC Bayern Munich vs Real Madrid CF (Bayern strzeli) + Borussia Dortmund vs AS Monaco (2x) kurs AKU: 3,70 (podatek 12%) buk: Millenium stawka: 2j PW:10
I tu trochę grubiej przyłożone bo myślę, że to najlepszy bet:
Juventus FC vs FC Barcelona (awans) + FC Bayern Munich vs Real Madrid CF (Bayern strz. gola) + Borussia Dortmund vs AS Monaco (awans) kurs AKU: 3,94 (podatek 12%) buk: Millenium stawka: 15j PW:12
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Juventus FC vsFC Barcelona (Juventus pow. 2,5 żółtej kartki) + FC Bayern Munich vs Real Madrid CF (Bayern strzeli) + Borussia Dortmund vs AS Monaco (Monaco strzeli) kurs AKU: 2,91 (podatek 12%) buk: Millenium stawka: 2j PW:10
Linia na 3 kartki dla Juventusu jest ustawiona bardzo nisko. Wobec szybkiego trio MSN obrońcy gospodarzy mogą być zmuszeni do fauli taktycznych. Oczywiście ważny mecz o stawkę. Tu nikt nic nie odpuści.
Juventus FC vsFC Barcelona (gol po 71:59 min.) + FC Bayern Munich vs Real Madrid CF (Bayern strzeli) + Atletico vs Leicester (Atletico strzeli) kurs AKU: 2,12 (podatek 12%) buk: Millenium stawka: 2j PW:9
Myślę, że to będzie w dużej mierze mecz taktyczny, a wynik rozstrzygnie się w końcówce. Juventus ze swoją defensywą może neutralizować taki Barcelony dosyć skutecznie. W 2 wariancie jeden z zespołów otworzy wynik, a 2 będzie chciał odrobić straty i to może również skutkować rozstrzygnięciami po 72 min.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Juventus FC vs FC Barcelona (awans) + FC Bayern Munich vs Real Madrid CF (Real awans) + Borussia Dortmund vs AS Monaco (pow 1,5 goli) kurs AKU: 3,38 (podatek 12%) buk: Millenium stawka: 10j PW:11
Wobec problemów Lewego (nieważne czy wystąpi czy nie, ale już wiadomo, że to nie jest optymalna forma) myślę, że warto pograć awans Realu. Za moment buki mogą się obudzić i kursy spadną. Lewandowski to oczywiście jeden z najbardziej kluczowych piłkarzy. Dochodzi jeszcze kwestia, że rewanż będzie w Madrycie.
 
C 2

czarek92

Użytkownik
Scharakteryzuję poszczególne mecze:[/u]
Juventus vs Barcelona - we wszystkich kursach w stronę Barcelony począwszy od azjanów, a na czystej 2 widzę niezłe value. Barcelona po historycznym zwycięstwie z PSG jest na niemal boskiej fali. Do tego po wysokiej porażce na wyjeździe z PSG oni myślicie 2 raz do tego dopuszczą ? Nie wierzę ! Na niemal każdej pozycji są lepsi niż Juventus, a cała piłka hiszpańska jest na wyższym levelu niż włoska
Kilka typków nie weszło pomimo dobrej analizy, co na jutro proponujesz? ????
 
Do góry Bottom