>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ameryka Południowa, Północna i Środkowa - 2013

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
W tym temacie zapraszam do typowania spotkań z całej Ameryki Południowej, Północnej i Środkowej. Jednak chciałbym zastrzec, żeby nie wrzucać tutaj typów z Brazylii, Meksyku, Argentyny i Chile, a także pucharów międzynarodowych, gdyż na te rozgrywki będą osobne tematy.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Deportivo Saprissa- AD San Carlos
Dziś zaczynamy zmagania w Kostarykańskiej Torneo de Verano. W TdI Saprissa skończyła na drugim miejscu, awansując do play-offów, lecz polegli w półfinale, przegrywając w dwumeczu 1:2 z Hederiano. &#39;Fioletowy Potwór&#39; to najbardziej utytułowana drużyna z Kostaryki, która zdobywała mistrzostwo 29 razy. Ekipa gości to co by nie mówić niezbyt dobra drużyna, czterdziesto-siedmio letni klub okopuje dolne rejony tabeli, słabiutko spisują się w grze na wyjazdach. Mają w miarę młody skład, jest kilku utalentowanych zawodników, którzy się po prostu marnują w tym klubie, np. fajny napastnik Joshua Diaz, który strzelił 1/3 bramek dla swojego zespołu. Wracając do gospodarzy, gra opiera się na zawodnikach doświadczonych, którzy są uzupełniani graczami perspektywicznymi, młodymi i zdolnymi. Saprissa w latach 2003-2008 zupełnie zdominowała rozgrywki, wtedy gracze starsi, mieli oczywiście mniej lat na karku i byli głodni zwycięstw. Dziś gospodarze jak co roku walczą o mistrzostwo, jednak zostają oni zdetronizowani przez Alajuelense i Hederiano, czyli przez ich największych rywali. Nie widzę innego scenariusza jak tylko i wyłącznie zwycięstwo gospodarzy, zważając też na grę San Carlos na stadionie Ricardo Saprissa Ayma (21 spotkań, 2 zwycięstwa, 2 remisy i 17 porażek).
Bet365
Saprissa win @1,44 ⛔
no ładnie chłopaki z San Carlos pojechali, pokazali, że nie wolno ich zlekceważyć.

Alajuelense - Belen
Drugi potentat do wygrania Torneo de Verano, wygrali sezon otwarcia, więc będą chcieli na pewno powalczyć też o dobry rezultat w sezonie zamknięcia. Belen zaprezentowało się z dobrej strony, nie tracą za dużo bramek, lecz też wiele ich nie strzelają. Bez głębszej analizy widzi mi się mecz underowy z dwóch powodów. Z reguły, gdy oba zespoły ze sobą grają, więcej bramek pada na Estadio Po&#39;vo de Belen. Za każdym razem zespoły pokrywały over 2,5 , natomiast na terenie gospodarzy Belen dyktuje twarde warunki i z reguły mecze kończą się na jednym trafieniu. Typy na ten mecz:
bet365
Alajuelense win @1,5 ⛔ nie udało im się wygrać, mimo przewagi w całym meczu
under 2,5 @1,90 ✅ dobrze, że to siedzi chociaż.

Santos De Guapiles - Hederiano
Hederiano to również kandydat do końcowego tryumfu, jednak losowanie 1 kolejki nie jest łaskawe. &#39;Czerwona fala&#39; na własnym stadionie wysoko stawia poprzeczkę rywalom. Przez cały 2012 rok odprawiali z kwitkiem Saprisse, Alajuelense, jak i Hederiano. Tutaj również nie wgłębiam się w szczegóły, ale widzę, że bez większych strat w obu zespołach.
Guapiles 1X @1,5 ✅ to też wpadło, tak jak się spodziewałem.
1 kolejka 2/4 trafione.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Nie ma utworzonego tematu z Argentyny to wrzucę tutaj ????

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Argentyńska, godz 02.10

Racing Club - Boca Juniors

TYP: over 2

KURS: 1,95

BUK: Pinnacle Sports

Analiza
Jutro o godzinie 2 w nocy polskiego czasu zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy zespołem Racing Club a zespołem Boca Juniors. Będzie to spotkanie w cyklu turnieju towarzyskiego. Powiem szczerze że tą ligą się jakoś specjalnie nie interesuję więc na pewno z tej ligi znawcom nie jestem. Ale jak się już przyzwyczailiście czasem lubię napisać do takich egzotycznych albo niższych lig analizę gdzie w danym dniu nie ma za ciekawych spotkań. Ja osobiście wybrałem ten mecz bo kursy są strasznie wysokie na over 2 a ja strasznie lubię grać ten zakład około 85 % z tego typu mi wchodzi. A jak jutro będzie powiem wam szczerze sam nie wiem na pewno będzie to miało szansę 50 na 50. Ja jednak uważam że w tym meczu padnie dość dużo goli bo są to dwa zespoły znane w Argentynie i także u nas. Można powiedzieć dwie duże marki Argentyńskiego footballu się spotykają. Według bukmacherów faworytem w tym meczu są goście ale kursy po prostu szaleją i są bardzo wyrównane. Na zespół Boca są około 2,77 a na zespól gospodarzy około 2,87 a na remis 3,10. A więc jak widać kursy są naprawdę bardzo blisko siebie i też bukmacherzy mają problemy z wytypowaniem zwycięzców. W lidze oba zespoły po 19 kolejkach znajdują się odpowiednio na piątej i szóstej pozycji. Gospodarze tego meczu na własnym stadionie rozegrali w tym sezonie 9 meczów w których to pięć meczy wygrali, trzy mecze zremisowali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 17 goli i stracili cztery bramki. Na wyjeździe rozegrali oni 10 meczów w których to cztery mecze wygrali, trzy mecze zremisowali i trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 9 goli i stracili osiem bramek. Natomiast goście tego meczu na własnym stadionie rozegrali w tym sezonie 10 meczy w których to siedem meczów wygrali i trzy mecze zremisowali. Strzelili oni w tych meczach aż 18 bramek i stracili zaledwie siedem bramek. Na wyjeździe rozegrali oni 9 meczy w których to dwa mecze wygrali, trzy mecze zremisowali i cztery mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach siedem goli i stracili 13 bramek. A więc jak widać oba zespoły znajdują się obok siebie i dlatego też te kursy mogą być tak wyrównane. Ja jednak jestem zdania że w tym meczu może paść over 2 goli bo ostatnie starcie pomiędzy oboma zespołami zakończyło się wynikiem 3:1. A więc padło aż cztery gole. Ja jednak uważam że albo w tym meczu padną dwa albo trzy gole a jak padną dwa to ja mam zwrot a jak trzy mój zakład wchodzi i to z dość ciekawym kursem a więc warto zaryzykować takie jest moje zdanie ale to od was zależy czy zagracie w tym meczu taki typ ????
 
kostuchi 41

kostuchi

Użytkownik
Nacional Potosi-Petrolero de Yacuiba
Typ: 1
Bukmacher: bwin
Kurs: 1.53
✅4:1✅
W tej lidze przed postawieniem jakiejkolwiek złotówki trzeba zwrócić uwagę na tak zwane prawo wysokości.Kraj jest górzysty i większość klubów rozgrywa spotkania na wysokości ale jest kilka wyjątków.Do tych wyjątków zalicza się Blooming,Oriente Petrolero oraz Petrolero De Yaciuba i wszystkie te zespoły krótko mówiąc mają przegwizdane jeśli chodzi o wyjazdy.Poza tym w poprzednim sezonie wielki Santos z Brazylii dwa razy dostał od klubów boliwijskich na ich terenie i na tym samym stadionie.Jeśli dobrze pamiętam najpierw odd Bolivaru a później od The Strongest.Wracając do typ, Nacional jest przedstawicielem klubu, który rozgrywa swoje spotkania właśnie na wysokości a goście Yacuiba nie mają tego atutu.A jak popatrzeć wyniki drużyn nie wysokościowych z poprzedniego sezonu to wyniki na wyjeździe są bardzo kiepskie i w tym spotkaniu uważam, że będzie podtrzymana passa drużyn wysokościowych i odniosą kolejne zwycięstwo nad drużyną nie górzystą.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Mecz: Saprissa - Belen
Bukmacher: bet365
Ogólnie zespół gości z tego co widzę bardzo lubi grać na terenie Fioletowych Potworów, co ciekawe Belen jeszcze u nich nie przegrało (1-4-0) co jest dla mnie imponującym wynikiem. Saprissa na inaugurację u siebie uległa niespodziewanie z San Carlos, Belen od początku bez szału (0-2-0), ale to raczej zespół doła tabeli, który &#39;spina&#39; się na mocniejszych rywali. Na ten mecz upatruję sobie dwa typy, które są bardzo prawdopodobne, chociaż jak podaję więcej niż jeden bet to jeden z nich nie wchodzi, ale spróbujmy:
bet365
Belen lub X @2,20 [1/10] ✅ 1:1
under 2,5 @2,0 [2/10] ✅ 1:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Gwatemala, Liga Nacional - Clausura
CD Malacateco - Heredia

Zapowiada się ciekawy mecz, ze względu na statystyki, które ujrzałem. Ogólnie liga w Gwatemali często jest tak, że drużyny grające na wyjeździe są o połowę mniej wydajne, niż u siebie, nie wiem czym jest to spowodowane. Zacznę od statystyki gości. Niesamowita drużyna, ze względu na swoją grę poza domem, ostatnie 22 spotkania (0-5-17), dla porównania ich niesamowita passa gier u siebie (statystyki od ich ostatniej porażki) (!) (57-13-0) &lt;- brak mi słów co tam wyprawiają na swoich boiskach, u siebie są zupełnie nowymi graczami. Teraz gospodarze - u siebie ostatnie 25 spotkań (21-4-0), a na wyjeździe ostatnie 26 spotkań (3-4-19). Kolejne statystyki to punkty w lidze zdobywane u siebie i poza domem. Gospodarze w Aperturze - dom (5-5-1) i wyjazd (2-2-7). Goście - dom (10-1-0), wyjazd (0-4-7). Te oto statystyki przekonują mnie, aby w jutrzejszym spotkaniu między tymi zespołami postawić na Malacateco. W obecnej Clausurze po 1 kolejce jak na razie jest wszystko jak należy, Hederia wygrała u siebie, a gospodarze jutrzejszego meczu, spotkania pierwszej kolejki nie wygrali. Ogólnie zauważyłem też, bardzo szerokie kadry zespołów z Gwatemali, może to przez ciągłe rotacje takie oto rekordy.
Malacateco win @1,67 bet365 [4/10] ✅ tutaj też 2:0, więc oba siadły należycie.

Marquense - Suchitepeguez

Z drugim meczem podobnie, lecz nie będę przytaczał statystyk. Oczywiście, każdy rekord się kiedyś kończy, ale jestem w stanie zaryzykować bet powyżej i ten, który podam zaraz. Otóż typ prosty, na gospodarza.
Marquense win @1,57 bet365 [3/10] ✅ 2:0 tak jak przypuszczałem.

Oba typy polecam do jakiegoś dubelka.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Comunicaciones - Universidad SC

Estadio Cementos Progreso 3.01.2013r godz. 1:00

A więc jest to spotkanie między zespołem, który miał 1 miejsce w Aperturze (Comucaciones) a zespołem słabym, walczącym by nie skończyć na ostatnim miejscu w lidze, który nie potrafił wygrać na wyjeździe w kolejnych 19 spotkaniach (udało się w pierwszej kolejce Clausury, z Petapą). Szczerze mówiąc nie widzę innego rozwiązania jak zwycięstwo gospodarzy, którzy polegli gościom tylko raz (w 2010 roku, 3:2). Comunicaciones kontynuują serię 13 kolejnych spotkań wygranych na swoim stadionie, więc kto by nie przyjechał na Estadio Cementos miałby arcy trudne zadanie. Spotkanie między Los Cremas a La U to swego rodzaju szlagier, gdyż oba kluby mają siedziby w Guatemala City, a co za tym idzie robią się oddzielne grupki kibicujące jednym lub drugim, więc atmosfera będzie podgrzewana. Napomnę jeszcze, że USC przyjeżdża lekko osłabione, gdyż czerwoną kartkę w meczu z Petapą otrzymał napastnik Carlos Felix (21/10) jeden z najlepszych strzelców zespołu. Dobra, czas na jakiś bet, więc proszę bardzo.

Los Cremas win @1,40 bet365 ✅ 2:0
handi -1 @1,95 bet-at-home ✅ 2:0
1/1 @1,80 bet-at-home ✅ 1:0/2:0

do wyboru do koloru, powodzenia ;).​
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Carmelita - Alajuelense

3.02.2013r. godz 23:00 Estadio Carlos Alvarado - Santa Barbara
Chyba pierwsze derby w lidze. Tak jak w Londynie jest kilka zespołów, tak tutaj w mieście Alajuela bazują 3 - Carmelita, Alajuelense i San Carlos. Przejdźmy jednak do samego meczu. Gospodarzom nie wiedzieć czemu zupełnie nie leży gra u siebie. W Tornero de Invierno, gdzie mistrzem zostało Alajuelense, Carmelita zdobyła u siebie jedynie 9 punktów (na 25), i zdołała wygrać tylko jeden mecz. W tym sezonie, po dwóch kolejkach tryumfator TdI, czyli goście zawodzą na całej linii, porażka z Limon i remis z Belen na pewno nie jest powodem do radości, a co gorsza, Rojinegros nie zdobyli jeszcze bramki! Jak dla mnie hańba i niezły falstart z ich strony. Gospodarze za to grają to czego każdy oczekuje w sumie, jest to średniak, który skończy sezon w połowie stawki, za dobry na ostatnie miejsce, za słaby na czołówkę. H2H zdecydowanie po stronie gości, ponadto w spotkaniach między nimi pada sporo bramek, więc można się pokusić o overa, jeśli tylko dopisze ofensywa - szczególnie Rojinegros, bo jak na razie napastnik Alpizar, jak i druga wyróżniająca się postać Guevara, czy też Sanchez muszą wziąć na swoje barki grę drużyny i prowadzić ją do zwycięstw. Zważając na żenującą postawę El Carmen u siebie i głód zwycięstwa Alajuelense, jak i też ciekawe H2H postanawiam pograć:
Alajuelense wygra @1,80 bet365 5/10 ⛔ 3:1
over 2,5 @2,00 bet365 3/10 ✅ 3:1
No coś nie pykło, Gomez ich zniszczył, koleś ma formę ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Malacateco - Escuintleca

Jak dla mnie idealny bet do dubla. Gospodarz u siebie mocny (jak większość klubów z Gwatemali), a goście to co tu dużo mówić - chłopiec do bicia. Może u siebie mogą stwarzać jakieś zagrożenie, bo w Aperturze na 19 punktów zdobyli u siebie aż 18, ale na wyjeździe to inna bajka, w ogóle nie istnieją. Toros mają dziś okazję do zdobycia łatwych trzech punktów. Gospodarze zagrają bez podstawowego pomocnika Rodrigueza, który dostał w ostatnim meczu czerwo, ale myślę, że i bez niego sobie poradzą.
Malacateco win @1,40 bet354 ✅ 5:0

Boyaca Chico - Deportivo Cali

Goście z każdą wizytą w Chico muszą liczyć się z ostrą walką do ostatniej minuty. Gospodarze od kilku ładnych lat skutecznie powstrzymują wszystkie atuty Deportivo na własnym boisku mimo, że u siebie nie grają zbyt porywająco. Ostatnie pięć spotkań na La Intependecia to cztery wygrane gospodarzy (bramki, 8:1) i jeden remis (1:1). W tym meczu dobrym typem jak dla mnie jest Boyaca z handicapem 0, gdzie w przypadku remisu będziemy mieli zwrot.
Boyaca Chico [handicap: 0] @1,825 bet365 ⛔ 1:2
Sporting Cristal - U. San Martin

Gospodarze poza zasięgiem raczej San Martin, kurs na Cristal jak dla mnie wystawiony prawidłowo, bo grają u siebie bardzo widowiskowo i skutecznie. W zepole tacy zawodnicy jak Avila (22-letni napastnik, bardzo bramkostrzelny, co sezon conajmniej 10 bramek), Hernan Rengifo (znany z Lecha Poznań, w ostatnim sezonie 16 bramek), robią przewagę, ogólnie kadra wyrównana. Goście to drużyna, która co sezon walczy o miejsca w górnej części tabeli, lecz nie jest to ekipa wybitnie mocna, po prostu liga jest bardzo zróżnicowana pod względem poziomu. H2H wygląda nieźle, jeśli chodzi o bramki, ale zagram tutaj bardziej asekuracyjnie.
Sporting Cristal wygra @1,50 bet365 ✅ 1:0
Over 1,5 @1,30 bwin ⛔ 1:0 trochę zmarnowali...
Sol De America - Cerro Porteno

Widzi mi się tutaj BTS. Sol De America u siebie potrafi być groźna i nie raz czołówce tabeli sprawiała figla (0:0 z Libertad, 1:1 z Guarani 2:0 z Nacional Asuncion). Zaciekawiła mnie statystyka spotkań na stadionie Estadio Feliciano, bowiem ostatnie 11 potyczek między tymi zespołami zakończyły się ze strzeloną bramką przez obydwie strony. Wygrana gości wydaje się dobrym typem, jednak ja nie jestem do nich zbytnio przekonany, a jeżeli brać pod uwagę grę SDA u siebie to jestem skłonny zagrać 1X, ale zniechęca mnie z drugiej strony postawa napastników gości, bowiem dwóch doświadczonych snajperów, obaj 31-letni Salcedo (14 bramek) i Nanni (również 14 bramek), którzy są wspierani przez młodych i szybkich skrzydłowych (Ivan Torres czy też Romero, lub przecinak Oviedo) mogą przyprawić defensywę gospodarzy o ból głowy. Patrząc jednak na niespodzianki jakie umie sprawić Sol de America jestem skłonny postawić tutaj BTS&#39;a, chociaż siedzi mi też w głowie 1X bo świetnym kursie @2,37 ✅ to też siadło, za grosze poszło.

BTS @1,90 bwin ✅ 4:1
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Dodam jeszcze 3 spotkania na noc:
Independiente J.T - Deportivo Quito

Gospodarze u siebie są mocni, ale od kilku lat nie mogą wygrać z Dep. Quito u siebie. Z kolei goście po słabej drugiej rundzie w Serie A będą chcieli sobie odbić w tych rozgrywkach. Na 6 spotkań pomiędzy tymi zespołami Quito zawsze wychodziło korzystnie (2:2,1:2,1:6,0:1,0:0,2:2), a więc zdobyli 12 punktów na 18 możliwych co jest dobrym wynikiem patrząc na grę Intependiente u siebie, bo potrafią spłatać figla (1:0 z Emelec, 1:1 z Barceloną SC). Widać, że stadion gospodarzy wyraźnie leży gościom, więc pobieram takie typy:
Deportivo Quito X2 @1,44 bet365 ✅ 0:0
Deportivo Quito DNB @1,72 bet365 Zwrot
Deportivo Quito [Handi 0] @1,775 bet365 Zwrot

Comunicanciones - Heredia

Tutaj króciutko. Gospodarze nie lubią tracić bramek u siebie i do tego nie dopuszczają, w poprzednich rozgrywkach pozwolili trafić do swojej siatki tylko raz. W tym sezonie również idą jak burza, 2 mecze, 6 punktów i żadnej straconej bramki, teraz czeka ich nieco trudniejszy rywal, którego również będą podejmowali na własnym obiekcie. Dziś jest okazja do kolejnych trzech punktów i pięcie się wyżej w ligowej tabeli, będą chcieli wyrobić sobie przewagę, by mecze wyjazdowe nieco odpuścić, gdyż tam nie spisują się dobrze (najlepiej w lidze, ale nadal nie wygląda to dobrze). Bet na to spotkanie:
BTS? - NIE @1,95 bwin ✅ 1:0
Alajuelense - Hederiano

Spotkanie dwóch najmocniejszych kadrowo zespołów (obok Saprissy). Początek sezonu mają bardzo słaby, zajmują dwa ostatnie miejsca w tabeli, goście z trzema punktami są oczko wyżej, po ciężkich bojach wygrali 2:1 z CS Uruguay. Gospodarze dwie frajerskie porażki z Limon i Carmelitą. Mimo, że gospodarze mają atut własnego boiska to ja zagram lekko w stronę Hederiano, gdyż spisują się nieco lepiej, brakuje im tylko skuteczności a gra gospodarzy w ogóle się nie układa.
Hederiano +0,5, +1 @1,850 bet365 ✅ 2:2
Hederiano X2 @1,66 bet365 ✅ 2:2

Guarani - Libertad
Tutaj krótko, suche typy, bo usunęła mi się analiza...
over 2,5 @2,05 bet365 ⛔ 1:1
Libertad [handi 0] @1,425 ✅ 1:1
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kostaryka, Primera Division
Spotkanie: Cartagines - San Carlos
Typ: Cartagines ✅
Kurs: 1.8
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
O godzinie 23:00 polskiego czasu odbędzie się mecz kostarykańskiej Primera Division pomiędzy drużyną Cartagines a ekipą San Carlos. Jest to mecz w ramach 5. kolejki. Ekipa gospodarzy jest póki co rewelacją rozgrywek. Zajmuje pierwsze miejsce z bilansem 12 punktów, wygrywając wszystkie dotychczasowe mecze. W tych meczach strzelili 9 bramek, stracili zaledwie jedną (na wyjeździe, a więc u siebie nie stracili bramki). Jedną z czterech pokonanych drużyn jest mistrz części letniej 2012 roku i wicemistrz zimowej 2012 roku - drużyna Herediano, więc można domniemywać że to nie byle kto
Słówko o San Carlos - zajmuje ona 3. miejsce w ligowej tabeli. W dotychczasowych 4 meczach, wygrała 2 razy, raz uległa i raz podzieliła się punktami. Bilans bramkowy przeciętny - 5:5. Statystyki i aktualna forma przemawia zatem za zwycięstwem &quot;The Blues&quot;, myślę, że warto zaryzykować, mimo że w tak egzotycznej lidze możemy sugerować się jedynie statystykami.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Jak w typowaniu spoza latino nie wchodzi nic to wracamy do mojego &#39;oczka&#39; w głowie ???? . Dzisiejsza noc bardzo udana, na 14 typów weszło 11 (w tym 2 zwroty).
Jedziemy z koksem dzisiaj.
Anzoategui - Zamora

Deportivo u siebie nie przegrywa. Aperture wygrali przede wszystkim dzięki zwycięstwom u siebie, bo na wyjazdach nie zawsze było kolorowo. Na 9 spotkań 9 zwycięstw, bramki 21:6, najlepiej w lidze. Zamora na wyjazdach gra ultra defensywnie i będzie szukała kontr, w klubie zostali dwaj napastnicy, którzy dali wysokie miejsce gościom w Aperturze (4), są to Gabriel Torres (13 bramek) i Juan Falcón (9 bramek). Z Anzoategui odszedł najlepszy strzelec Rivas, przeszedł do Tachiry (8 trafień zaliczył), pozostał za to bramkostrzelny pomocnik, który napędza ich akcje, czyli Escobar (7 bramek). Jak dla mnie gospodarze tutaj wygrają ten mecz, ale nie bez problemów, bo Zamora jest bardzo dobrze zorganizowana w obronie, stracili tylko 5 bramek na 8 spotkań na wyjeździe. Nie widziałem gospodarzy u siebie w tym sezonie, a Zamora od początku spisuje się dobrze, jeszcze nie przegrali. H2H przekonuje mnie do grania w stronę Anzoategui, więc lekko:
Anzoategui @1,91 WilliamHill ✅ 1:0
Anzoategui DNB @1,36 bet365 ✅ 1:0

Deportivo Tachira - Atl. el Vigia

Gospodarz murowanym faworytem w tym spotkaniu, co pokazują kursy. Clausure zaczęli dobrze, co innego El Vigia, po czterech kolejkach jeszcze nie wygrała, ale to drużyna z dołu tabeli. Tachira się wzmocniła (m.in napastnikiem z Anzoategui), ale w swoim składzie ma też paru dobrych graczy ofensywnych, np. pomocnicy Cochas i Gonzalez, oraz napastnik Ortiz. W zespole gości nie zagra ich najlepszy strzelec (Cabrera, 12 bramek) z tego powodu, że odszedł z klubu. Ogólnie na wyjazdach przesłabo Vigia gra, więc pogram dziś w stronę gospodarzy. (H2H po stronie Tachiry, jeszcze nie przegrali)
Tachira @1,45 bwin ✅ 4:0
El Vigia strzeli - NIE @1,70 bwin ✅ 4:0

Medellin - Millonarios

Gra gości będzie opierała się zapewne na defensywie, żeby nie stracić bramki, bo to najważniejsze, a po drugie polować na jakąś prostopadłą piłkę na Renterie (ten co grał w Santosie). Medellin u siebie stawia mocne warunki, ciężko się z nimi gra, ale goście w tym sezonie w dobrej formie. Polegli w Pucharze Kolumbii, więc czas się odegrać wygrywając Aperture w takim stylu jak wygrali Clausure. Jak dla mnie kursy wystawione prawidłowo, ja polecę po handi.
Millonarios +1 @1,42 bwin ✅ 0:0
Millonarios DNB @1,90 bet365 zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
roan79 456

roan79

Użytkownik
puchar Kolumbii
Quindio -Once Caldas
Typ:2
Kurs:2.35
Buk:Bwin
stawka:8/10
Trener Quindio wyastawił rezerwy na ten mecz, trener dał odpocząć kluczowym graczą na mecze ligowe,gdyż puchar nie jest dla nich ważny.
Quindio prawdopodobny skład: Oscar Mesa (sekundy gk 0/0), Cristian Peña (df 0/0, 20 lat), Eder Castañeda (df 2/0, 20 roku życia), Mauricio Rodallega (df 0/0), Felipe Rivera (df 0/0, 17 lat), Jaine Barreiro (df 1/0, 18 lat), Carlos Robles (mf 1/0, 20 lat), Jorge Vargas (mf 1/0), Yilmar Filigrana (mf 1/0), André Vieira (att 2/0) y Aldair Murillo (att 2/0).
[URL='http://www.copaposto...-postobon-03737']http://www.copaposto...-postobon-03737[/URL]
[URL='http://www.deportesq...-el-once-caldas']http://www.deportesq...-el-once-caldas[/URL]
jak widać mało doświadczony i młody skład.
Kilku ważnych graczy z poprzedniego sezonu odeszło Quindio: Otero (najpierw gk 29/0), Torijano (df 26/2), najlepszy napastnik Caicedo (att 26/13 najlepszym strzelcem), Herrera (mf 10/6, 2 strzelców), a najlepiej midifler Murrilo (mf 30/6, 2 strzelców) Tessilo (df 26/0), Castillo (df 23/0), Garcia (att 26/5, 3 strzelcem).
Wenezuela Clausura
13.02.2013 20:30
Portuguesa-Anzoategui
Typ:2
Kurs:2.20
Buk:Will Hill
Dzisiaj w Wenezuelii odbędzie się ciekawe spotkanie Portuguesy aktualnie ostatnie 18 miejsce w lidze ich bilans to:0-0-3 z 13 miejscem w tabeli Anzoategui 1-1-0.Jest to mecz zaległy gdyż drużyna gości grała w kwalifikacjach Copa Libertadores gdzie uległa dwukrotnie zespołowi z Argentyny Tigre(1-2,0-3).W pierwsze j odsłonie sezonu Aperturze zwyciężyła drużymna Anzoatequi z dorobkiem 12-3-2 ,a drużyna gospodarzy zajęła 13 miejsce z bilansem 6-3-8.W bezpośrednim meczu Anzoatequi wygrała z Portuguesa u siebie 5-1.Myślę więc ,że dzisiaj także spokojnie powinni sobie poradzić i wygrać ten mecz.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Union Magdalena - Barranquilla

Młodziutki i mały klub przyjedzie dziś na Estadio Eduardo Santos, by zmierzyć się w pierwszej kolejce pucharu Kolumbii - Copa Postobon 2013. Barranquilla została założona w 2005 roku, więc klub ma dopiero 8 lat, ale mogę powiedzieć, że zawodnicy są bardzo zmotywowani, by szerzyć wizję klubu i osiągać sukcesy. Pierwszym z nich ma być zajście jak najdalej (na początek wyjście z grupy) w pucharze Kolumbii. Goście wzmocnili swoją siłę ofensywną takimi graczami jak np Juan Aimar (24 lata), czy Guillermo Celis (19 lat). Ogólnie mają młody skład i ogromną chęć do gry. Trener gości, Richard Garces powiedział &quot;Cel numer 1 to awans z fazy grupowej Copa Postobon, zarząd jak i ja mamy zaufanie do chłopców, którzy są ambitnymi i poukładanymi graczami, którzy chcą tworzyć historię. Celem jest przejście do dalszej rundy i dalej śnić&quot;. Juan Aimar jak i Carlos Medrano mówili też, że są bardzo zmotywowani, by sprawić niespodziankę z Union Magdaleną jak i w całym pucharze. W poprzedniej edycji Pucharu goście w ogólnym rozrachunku zagrali lepiej niż Union (3-3-4, w tym 2 wygrane z Unionem), gospodarze rok temu nie odnieśli żadnego zwycięstwa (0-2-8). O gospodarzach niewiele wiem, w obecnych czasach okopują dolne rejony tabeli (zresztą jak goście) i nie wydaje mi się, że się to w najbliższym czasie zmieni. Kursy na gości to jak dla mnie value, więc taki typ ode mnie:
Barranquilla X2 @2,15 bwin ⛔ 1:0
i over 2,5 @1,80 bwin ⛔ 1:0
Cortulua - Deportivo Pasto

Tutaj nieco krócej. Goście w poprzedniej edycji dotarli aż do finału, gdzie polegli. Po drodze wygrywali z takimi ekipami jak Junior (3:2 i 3:0) a w grupie dali się pokonać dwójce Deportivo Cali, America de Cali tylko raz (z Americą, reszta wyników z tymi ekipami to 3:0, 1:1, 1:0, 4:0). W pucharze trener Flavio Torres ma zamiar sprawdzać graczy młodych i tych, którzy nie mają miejsca w pierwszym składzie, więc dla mnie to dobrze, gdyż gracze będą chcieli udowodnić trenerowi swoją wyższość nad konkurencją i staną na głowie by osiągać dobre wyniki. Torres mówił, że ważniejsza jest liga, ale wspominał też, że są w stanie pokonać gospodarzy i zajść daleko w tym sezonie. Gospodarze bardziej skupiają się na lidze, więc trener najmocniejszego składu zapewne nie wystawi, bo znów (po 3 latach) chcą wrócić do 1 ligi. Co do H2H to przemawia ono za gośćmi od 9 kolejnych spotkań z nimi nie przegrali, ale u siebie Cortulua stawia niezły opór, więc remis prawdopodobny, mimo to kurs na gości warty ryzyka i go też pobiorę.
Pasto win @2,15 bwin ⛔ 1:1
Pasto X2 @1,30 bwin ✅ 1:1


Wspomnę jeszcze coś o meczu w Wenezueli - Portuguesa - Anzoategui. Obecny mistrz Apertury nie od dziś ma problemy z grą na wyjeździe i nie jestem pewien co do ich dzisiejszej wygranej, co nie zmienia faktu, że są mocni jak na tą ligę. Portuguesa żyje z punktów zdobytych u siebie, a na wyjeździe próbuje sprawiać niespodzianki (2:1 z Esppor Club, 1:0 z Yaracuyanos). Ostatni raz na Estadio General José Antonio Páez Anzoategui grało w 2008 roku, w sumie grali tam 2 razy i dwukrotnie polegli 1:0. Portuguesa i ich stadion to teren trudny, a i ofensywę mają niezły, tylko brakuje im skuteczności dlatego ja zdecyduje się na takie bety:
Portuguesa 1X @1,72 bet365 ⛔ 0:1
Portuguesa (Handi 1:0) @1,70 bwin zwrot 0:1
Portuguesa strzeli? TAK @1,50 ⛔ 0:1

Coś z tych trzech typów powinno wejść na bank jak dla mnie.​
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Już widzę, że Kolumbia i Wenezuela poszły do dupy (z tymi pierwszymi jeszcze nie wiadomo, bo mecze trwają, ale jednak coś tak czuje). Spróbujemy jeszcze jeden mecz w Kolumbii, krótko.

Millonarios - Expreso Rojo
Wnioskuję, że Millonarios w tym Copa będzie dawała szanse pograć zawodnikom młodym i tym, co się do składu nie mieszczą. Będą oszczędzać siły na Libertadores i ligę. Wygraną z Expreso powinni ogarnąć, ale nie aż tak zdecydowanie jak dla mnie.
Expreso Rojo +2 @1,65 Sportingbet ⛔ 5:1, złoili ich jak trzeba.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kostaryka, Primera Division
Spotkanie: Saprissa - Cartagines
Typ: X/X (HT/FT)
Kurs: 5.5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
O godzinie 3:00 polskiego czasu odbędzie się mecz kostarykańskiej Primera Division pomiędzy drużyną Cartagines a ekipą Saprissa. Jest to mecz w ramach 6. kolejki. Starcie &quot;tytanów&quot;. Aktualny wicelider podejmuje u siebie lidera. Ekipa The Blues jest póki co rewelacją rozgrywek. Zajmuje pierwsze miejsce z bilansem 15 punktów, wygrywając wszystkie dotychczasowe mecze. W tych meczach strzelili 11 bramek, stracili zaledwie jedną (na wyjeździe). Jedną z pięciu dotychczas pokonanych drużyn jest mistrz części letniej 2012 roku i wicemistrz zimowej 2012 roku - drużyna Herediano, więc można domniemywać że to nie byle kto. Gospodarze - Saprissa, drużyna z San Jose, stolicy Kostaryki. Jest to najbardziej utytułowany klub w historii ligi kostarykańskiej. Ostatnie 5 meczów bezpośrednich Deportivo i Cartagines kończyły się co najmniej dwubramkowym zwycięstwem Saprissy. Było tak 4 razy, raz Saprissa wygrała różnicą czterech bramek. Ekipa gospodarzy może mieć więc patent na rewelacyjnie spisujących się ostatnio zawodników z Cartago, jednak właśnie mając na uwadze ostatnie wyniki Cartagines idę w stronę remisu zarówno w pierwszej połowie jak i na zakończenie spotkania. Intuicja podpowiada mi wynik 0-0, ale zobaczymy jakim wynikiem zakończy się to spotkanie. Naturalnie zakład ten jest bardzo ryzykowny. W tak egzotycznej lidze możemy się sugerować tylko statystykami i intuicją. Powodzenia!
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Dobra, po nieudanej nocy w Kolumbii czas przenieść się do Kostaryki, tam upatrzyłem sobie jeden mecz. Bardzo się zawiodłem na bukach, gdyż nie mają w ofercie II ligi Kostarykańskiej a tam w nocy same perełki ;).
Belen - CS Uruguay
Belen w tym sezonie na swoim stadionie jak na razie powstrzymała SD Guapiles (1:1), ogólnie szału na mnie nie robią, w obronie nieźle, ale w ataku kiepawo, nie umieją dochodzić do sytuacji, bramki takie jakieś nie po porywających atakach, raczej z błędów rywali. Goście w tym sezonie mieli dwa arcy trudne wyjazdy, zaprezentowali się w obu dobrze, ulegli dwa razy 2:1 odpowiednio z Saprissą i Hederiano, więc z najlepszymi w tej lidze. W poprzednich rozgrywkach mieli super finisz, na 5 spotkań wygrali 4 i jedno zremisowali, było blisko play-offów. Na wyjazdach grali dobrze, przegrywali tylko z tymi najlepszymi. W tym sezonie również spisują się dobrze, jak na razie 4 miejsce i 7 punktów na 5 spotkań. Belen w tym sezonie bez zwycięstwa, potrafili remisować z Saprissą (1:1) i Alajuelense (0:0) ale to było na wyjazdach i ich gra polegała na stalowej defensywie i grze na najbardziej wysuniętego napastnika. Jak dla mnie kursy nieco dziwnie wystawione, bo lekkim faworytem powinno być Uruguay, ale co tam. Obie oficjalne strony są w budowie, więc niewiele wiem na temat ewentualnych osłabień i nastrojów, ale te na pewno lepsze panują w szeregach gości i to na nich dzisiaj postanowię postawić.
CS Uruguay lub X @1,60 bet365 ✅ 1:1
CS Uruguay [handi 0] @2,1 bet365 zwrot 1:1

Mam jeszcze jedno ciekawe spotkanie w Hondurasie, mianowicie Motagua - Atletico Choloma.
Gospodarze słabo zaczęli sezon a z Cholomą jeszcze nie przegrali, tym bardziej u siebie. Obie odpadły w Aperturze w półfinałach, ale Motagua miała bardziej wymagających rywali, mimo to udało im się zwyciężać. Jak dla mnie to gospodarze są murowanym faworytem tego spotkania, ale po wcześniejszych wpadkach gram bardzo ostrożnie.
Motagua DNB @1,38 unibet ✅ 1:0
under 3,5 @1,22 bwin ✅ 1:0

Dobre typy do dubla.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Jak nic nie idzie to wracamy do latynosów. Tam czuję się najlepiej i w najbliższym czasie chyba tylko w tym dziale będę podawał typy, co by na minusie nie być ;) . Trzeba się w końcu trzymać jakiś zasad, miejmy nadzieję, że się tutaj dorobię, bo wiem więcej o Latynosach niż Europejczykach. Zacznijmy od meczu w Paragwaju, zacznie się on za dwadzieścia minut.
Libertad - Rubio Nu
Można by rzec, że to mecz Dawida z Goliatem. Goście okopują dolne rejony tabeli, Apertura i Clausura 2012 skończona dwukrotnie na przedostatnich miejscach z dorobkiem osiemnastu punktów (również 2 razy). Po drugiej stronie mamy La Escolta, czyli Libertad, co roku walczą o najwyższe cele, Apertura 2012 na 3 miejscu, Clausura już zakończona ze zwycięstwem, byli wtedy w mega formie i podtrzymują ją do dziś, bo w pierwszej kolejce remis z mocnym zespołem jakie jest Guarani i jeszcze na wyjeździe nie jest złym wynikiem. Ñuenses również zaczęli dobrze, wygrywając u siebie z Cerro Porteno PF 1:0. Skromnie, ale ważne by dobrze wejść w następny etap rozgrywek. Libertad u siebie nie przegrywa - to chyba najważniejsze. Dodatkowo w tym sezonie startują w Copa Libertadores (w poprzedniej edycji zaprezentowali się bardzo dobrze, wygrali grupę z 13 punktami na koncie, w 1/8 pokonali Cruz Azul, w 1/4 pechowo ulegli U. De Chile w karnych). W sumie to nie widzę tutaj innego wyniku jak zwycięstwo gospodarzy, bo nawet na portalach zespołu gości podkreślają, że czeka ich ciężki mecz. Libertad dzisiaj ma okazję poćwiczyć różne schematy i zgranie (które już jest na dobrym poziomie), przed meczem z Tigre w Copa Libertadores 2013, którego nie odpuszczą. Do La Escolta dołączyło kilku bardzo doświadczonych graczy z różnych lig (np. Guinazu z Argentyny, Guevgeozian z Urugwaju), którzy mogą tylko pomóc tej ekipie, która już jest mocna, transfery na pewno przemyślanie i dobre dla trenera, ma w czym wybierać a na wypadek kontuzji któregokolwiek z graczy na pewno znajdzie się jakiś na jego miejsce. Ważne jest też to, że klubu nie opuścili dwaj napastnicy, którzy zdobywają wiele bramek (Velasquez 16 bramek w 2012, Nunez 18). Na oficjalnej stronie Libertad pisali, że gracze odbyli dziś krótki trening, bardziej rekreacyjny, taki na rozruszanie 25-minutowy, potem ćwiczenia fizyczno-reakcyjne i na końcu rozruszanie z rozciąganiem. Po treningu odbyło się spotkanie, gdzie zapewne omawiali taktykę na dzisiejszy mecz. H2H oczywiście na ich korzyść, w każdym meczu można powiedzieć, że mają gospodarze kontrolę nad meczem, w ostatnich 5 potyczkach Rubio Nu traciło z nimi 18 bramek.
Niestety nie wiem co się dzieje w szeregach Rubio, przeglądałem tylko info na fejsie to pisali, że ciężki mecz, ale znalazłem na twitterze ich skład.
C.Servin,
B.Valenzuela,G.Gimenez,O.Ayala,O.Velazquez,
N.Ruiz,hobecker,Lusardi,Mingo,R.Piris,J.Baez,
G.Viera,J.Benitez,C.Diaz,
A tutaj jedenastka Libertadu, mocno idą:
1.Muñoz; 2.Moreira, 26.Benítez, 3.Benegas, 10.Samudio; 19.Romero, 16.Aquino, 8.Guiñazú, 11.Mendieta; 7.Velázquez, 24.Núñez
Czas na typy:
Libertad win @1,36 bwin ✅ 2:1
Libertad (-1) @2,05 bwin zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Jedziemy dalej z koksem, na noc Gwatemala, jedno spotkanie, jutro wieczorem jest multum, więc coś się wybierze.
Suchitepequez - Comunicaciones
Gości w Clausurze czeka pierwszy poważny sprawdzian, mianowicie pierwszy mecz na wyjeździe, bo ostatnie trzy kolejki rozgrywali na własnym obiekcie, gdzie spodziewanie wygrywali. W sumie to sam nie wiem co wybrać na ten mecz, ale zobaczymy, bo Suchi u siebie są bardzo mocni, a z gośćmi na pewno nie odpuszczą. H2H ciekawe, na 18 spotkań gospodarze zwycięsko wychodzili ośmiokrotnie (w 3 meczach nie padł BTS), pięć razy padł wynik remisowy (tylko raz bezbramkowy), a resztę spotkań, czyli 5 wygrywało Comunicaciones (gry wygrywali zazwyczaj BTS nie padał, było tak w czterech z pięciu przypadków). Dziś zapewne zdecyduje się na BTS&#39;a, bo obie ekipy dobrze weszły w sezon, goście grają najlepiej w lidze na wyjazdach a gospodarze, jak to w Gwatemali bywa są bardziej produktywni. Dodatkowe informacje o obu ekipach możecie zobaczyć na Twitterze.
@CremasOficial - Comunicaciones
@csdsuchi - Suchitepequez
BTS - TAK @1,75 bwin ⛔ 0:2
No gospodarze kaszana totalna, myślałem po cichu o X2, ale jednak wybrałem słaby bet.
Tylko jeden typ, ale jak dla mnie bardzo prawdopodobny, od teraz staram się minimalizować ryzyko ewentualnej porażki i podawać bardziej wyszukane i trafne typy, powodzenia.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kostaryka, Primera Division
Spotkanie: Cartagines - Santos de Guapiles
Typ: Cartagines (-1.5)
Kurs: 2.6
Bukmacher: Bet365
Analiza:
O godzinie 23:00 polskiego czasu odbędzie się mecz kostarykańskiej Primera Division pomiędzy drużyną Cartagines a ekipą Santos de Guapiles. Jest to mecz w ramach 7. kolejki. Aktualny lider podejmuje u siebie piątą drużynę ligi. Ekipa The Blues jest póki co rewelacją rozgrywek. Zajmuje pierwsze miejsce z bilansem 18 punktów, wygrywając wszystkie dotychczasowe mecze. W tych meczach strzelili 14 bramek, stracili zaledwie trzy (wszystkie na wyjeździe). W meczach domowych zawsze wygrywali co najmniej różnicą dwóch bramek (dwukrotnie 2:0, raz 3:0). Ekipa gości legitymuje się bilansem 2 wygranych, 2 remisów i 2 porażki. Jeśli chodzi o bezpośrednie mecze to dwa ostatnie pomiędzy Cartagines a Santos na stadionie Estadio José Rafael Fello Meza Ivankovich kończyły się zwycięstwami Cartagines 6:0 i 5:1. Wierzę, że wspaniała passa The Blues przetrwa i to spotkanie i Cartagines zmiotą rywali z powierzchni ziemi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom