>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ameryka Południowa, Północna i Środkowa - 2013

Status
Zamknięty.
retro12oo 3

retro12oo

Użytkownik
⚽ Kolumbia: Liga Postobon - Clausura - Semi-finals

Deportivo Pasto - Once Caldas // Once Caldas @2.50 William Hill ⛔ 2-1 ???? Słabo

W Deportivo Pasto jest kryzys. Zawodnicy nie dostaja wynagrodzenia w trakcie gdy prezes klubu jezdzi sobie po Europie na mecze reprezentacji. Prezes tlumaczy sie ze nie dostal pieniedzy od sponsora generalnego. Zwolniono czterech zawodnikow za brak uczestnictwa w treningach (Julián Lalinde, Fram Pacheco, Marlon Piedrahita, David González) . Pozostali gracze nie trenowali w poniedzialek i wtorek. Wystosowano pismo do klubu w ktorym wyraznie napisane jest ze jesli zarzad nie wyplaci zaleglego wynagrodzenia, to gracze nie beda trenowac ani uczestniczyc w rozgrywkach Postobon. Link: http://www.futbolred.com/contenido/liga-postobon/noticias/cuadrangulares12013ii/ARCHIVO/ARCHIVO-13206775-0.pdf

Do tego kapitan zespolu René Rosero, przebywa obecnie na intensywnej terapii z powodu konwulsji ktorych dostal w weekend.


EDIT: Mecz jest opoziony i odbedzie sie o 20:10 czasu lokalnego zamiast o 18, rownolegle z meczem Millonarios i Deportivo Cali. Powodem jest to ze Once Caldas musieli dojechac do Pasto autokarem. Dotarli na miejsce około 2 po południu. Lotnisko z ktorego mieli leciec zostalo zamkniete z powodu mgły.

Wszystkie te fakty kieruja mnie do typowania na Once Caldas.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Real Potosi - Blooming

Real chyba wraca na dobre tory, ostatnio poprawili bardzo grę u siebie, wygrali z Wilsterman remis ze Strongestami, a na wyjazdach powalczyli z mocnymi San Jose (4:3) i Bolivarem (1:1). Blooming gra ciapowato, jedyne punkty na wyjeździe zdobywali ze słabszymi (Aurora, Sport Boys). Forma strzelecka gospodarzy jest u siebie bardzo dobra, poza tym super wygląda H2H gdzie Real strzela Blooming ~3,7 bramki na mecz.

over 2,5 @1,70 bet365 ✅ 3:0
Real Potosi over 2,5 2,62 bet365 ✅ 3:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
J 9,8K

jozin28

Użytkownik
Strajk - odsunięcie od składu zawodników Or. Petrolero -&gt; mecz 8.12
Witam
Jeśli jeszcze jakiś buk udostępnia ten typ to polecam zagrać mecz Sport Boys - Or. Petrolero typ 1. Zawodnicy gości ukarani odsunięciem od składu za strajk. Będą grać młodzikami. Ja mam w sts po kursie 2,55. Mecz 8 grudnia. Widzę że jeszcze Paddy Power daje ten mecz. stawka 7/10.
http://www.oddsportal.com/soccer/bolivia/liga-de-futbol-prof-2013-2014/sport-boys-oriente-petrolero-bu61hHyg/
Powodzenia ????
P.s można poczytać o tym: http://www.daleooo.com/2013/12/pretende-mezclar-su-equipo-para-ir.html
piekny wynik 4;0 mam nadzieje ze ktos skorzystal;
✅✅✅:grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Guarani - Cerro over 6,5 @ 15,0 PARAGWAJ

Cerro ma grać bez 6 podstawowych graczy, głównie pomocników - tak jak w poprzednim meczu, kiedy to przegrali 2-7!! Guarani ostatnio sporo goli zdobywa - 9 goli na 3 mecze. Ogólnie to są najbardziej ofensywną drużyną (albo skuteczną, kto jak woli) w lidze. Miałem na oku -5 EH, czyli wchodzi przy wygranej 6 golami, ale przy 4-0 czy 5-0 drużyna może odpuścić i dać sobie wbić gola połączeniu kilku podstawowych graczy z junioram.i
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
CSD Comunicaciones v Heredia 1 @ 1,57 ✅ 3-1
Oriente Petrolero v The Strongest 2 @ 1,44 ✅ 0-2
AKO: 2,26
✅
Na weeknend pograłem takiego oto dubelka. Pierwszy mecz to Gwatemala i rewanż o mistrzostwo Apertury. Pierwszy mecz wygrała drużyna Depotivo Heredia 2-0, a bramki padły w samej końcówce spotkania. Typ motywuję tym, że liga gwatemalska jest bardzo specyficzna i 60% meczów kończy się zwycięstwem gospodarzy (w rundzie zasadniczej 79/132). A te najlepsze drużyny osiągają jeszcze lepsze wyniki na swoim terenie. Gospodarze dzisiejszego meczu zwyciężyli w 9 na 11 meczów. Poza tym Comunicaciones to od lat drużyna będąca w czołówce ligi, a ostatnio wygrali obie części sezonu 2012/13. Przeglądając przedmeczowe zapowiedzi składów nie znalazłem większych osłabień (oczywiście patrząc po nazwiskach i statystykach zawodników, bo jednak nie interesuję się tą ligą tak żeby znać dokładnie graczy), dlatego myślę że gospodarze od początku rzucą się do ataku żeby odrobić straty z pierwszego meczu. Czy ta sztuka w całości się uda tego nie wiem, ale zwycięstwo powinni odnieść.
Drugie spotkanie to Boliwia i mecz o nic już nie walczącego Oriente z The Strongest, które rywalizuje z Boliwarem o mistrzostwo Apertury i przy okazji (nawet przygrywając z Bolivarem mistrzostwo, ale nie zostając wyprzedzonym przez San Jose) może zapewnić sobie miejsce w przyszłorocznej edycji Copa Libertadores. A jutro będzie ku temu świetna okazja bo grają z Oriente, który znowu wystawia rezerwy. Tydzień temu tak zrobiło i przegrało 4-0 ze Sport Boys. Myślę, że jutro również można się spodziewać porażki, bo tak jak wspomniałem po stronie The Strongest istnieje szansa jeszcze na zdobycie mistrzostwa kraju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
U. de Deportes - Real Garcilasso
Obok kursu na over nie mogę przejść obojętnie. Wg mnie jest on za duży lekko. Jest to rozstrzygający mecz, Universitario i Real mają po jednym zwycięstwie, więc jest 1:1. Na pewno nikt tutaj nogi nie odstawi.
W Peru się nie patyczkują, strzelają z praktycznie każdej pozycji, dużo bramek wpada.
Ostatnie 6 spotkań tych drużyn (w tym dwa finałowe) to 5 overów 2,5. Obie drużyny mają dobre ofensywy, gorzej z defensywami a to dla overa dobrze, ogólnie w Peru jak wpadnie jedna bramka to gracze idą za ciosem, czasem udaje sie strzelić kolejne, a często też dostają kontry. Myśle, że tutaj over jak najbardziej do gry, przynajmniej ja spróbuje.
Będzie transmisja na bet365
over 2, 2.5 @1,800 bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom