>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ameryka Południowa, Północna i Środkowa - 2013

Status
Zamknięty.
shagrath 45

shagrath

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Kolumbia
Spotkanie: Ind. Santa Fe ₋ Once Caldas
Typ: 1
Kurs: 1,60
Bukmacher: WilliamHill

--&gt; dla odważnych można zagrać handi -1 .

W ofercie buka ten mecz odbędzie się 22 Cze -23:30 UK, ale naszego czasu to już będzie po północy tak więc tu zapodam swoją analizę. Pod lupę biorę spotkanie pomiędzy Santa Fe &amp; drużyny Once Caldas. Gospodarze, jak zauważyłem są drużyną własnego boiska, gdzie od początku 2012 roku grając w Primera Division do dzisiejszego dnia przegrali przed własną publicznością 5 spotkań. Na 32 spotkania rozgrywane u siebie tylko 5 razy oddali wynik dla przeciwnika.

H2h nie biorę pod uwagę, zmieniają się zawodnicy, trenerzy i inne pierdoły które mają wpływ na formę i morale w drużynie które potem przekładają się na wynik spotkań. Interesuje mnie obecna forma i fakt jakim jest podany skład Once Caldas na to spotkanie. W meczu nie wystąpią tacy gracze jak J. Lopera [19/0], L. Scaglia [17/0], E. Jiménez [17/8], G. García [17/2], O. Rodríguez [11/1], D. Álvarez [10/2].

W drużynie tej jest dość obfita kadra lecz wymieniłem najbardziej istotnych i wpływowych graczy, których brak w tym meczu może przełożyć się na wynik. Dziś jestem zbyt zmęczony by oglądać to na stream, ale myślę że jak jutro otworze oczy to wynik meczu będzie satysfakcjonujący !
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Paragwaj

28.06. 23:00
Olimpia Asuncion - Sol de America Sol de America +0,25 @2 3/10 Sbobet

Ostatnia kolejka, Olimpia zakończy Aperturę na 5 miejscu, Sol de America ma jeszcze szanse wskoczyć na szóstą pozycję. Ale to akurat jest najmniej istotne. Gospodarze w środę mają półfinał z Santa Fe w ramach Copa Libertadores. W związku z tym trenerem wypuszcza mocno zmieniony skład.

Blas Hermosilla (4/0); Richard Salinas (10/0), Carlos Paredes (13/0) y Enrique Meza (11/0) ; Jorge Báez (16/0) y Alejandro Silva (16/1) ; Marcos Pfingst (1/0), Fabio Caballero (8/0) y Alberto Contrera (5/0); Emanuel Biancucchi (2/0) y Osvaldo Argüello (5/0)

Nie zagra dwóch pierwszych bramkarzy Centurion (7/0) i Silva (11/0), obrońcy Manzur (12/2), Miranda (12/1), Candia (16/0), pomocnicy Aranda (15/0) i Ortiz (13/2) oraz komplet napastników Bareiro (12/5), Castorino (13/6), Prono (12/4), a Ferreyra (18/6) i Salgueiro (12/1) są kontuzjowani.

Ogółem nie wystąpią gracze, którzy strzelili 27 z 30 bramek w lidze. Wymowne prawda? Oczywiście nie ma co szaleć ze stawką, bo w Ameryce Południowej niezwykle często się zdarza, że drużyna osłabiona, grająca rezerwami itd spokojnie swój mecz wygrywa.

Sol de America kończy Aperturę w dobrym stylu, trzy mecze z rzędu bez porażki w tym zwycięstwo z mistrzem Nacional Asuncion. Aczkolwiek na Estadio Manuel Ferreira nie gra im się dobrze, pięć ostatnich spotkań tam to 4 porażki i remis bez strzelonej bramki, może dzisiaj się przełamią.

✅ 1-2, +3j.
 
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
New England - San Jose typ 1 @1,85William Hill 4/10 2-0 ✅3,4j
Wdruzynie gosci zawieszony jest obronca Bernardez podstawowy obronca nie zagra rowniez Wondolowski ich snajper 5 bramek nie zagra rowniez Chavez pomicnik i Harden obronca .Druzyna gospodarzy na swoim boisku w ostatniech 5 meczach wygrala 3 a zremisowala 2 bramki 12-3 ! . Goscie na wyjazdach na ostatnie 5 meczy wygrali 1 i 4 przegrali . Gospodarze u siebie strzelaja 1.38 bramki na mecz a traca 0,50 bramki na mecz . Goscie na wyjazdach strzelaja0.70 bramki na mecz a traca 1,90 bramki na mecz .
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bahia 12

bahia

Użytkownik
U. Comercio - Melgar - over 2.5


Siemka ! Dzisiaj mija pierwszy dzień mojego typowania na tym forum i mam nadzieję że będę pomagał w zdarzeniach z lig latynoskich ( głównie Brazylia ) . Na dzisiaj zdecydowałem się na kilka spotkań i to jest pierwsze . O 18:00 na murawę wybiegną zawodnicy Unionu Comercio których rywalem będzie zespół Melgaru . Według mnie jedynym wartym uwagi typem na to spotkanie jest dodatni over bramkowy . Co prawda obie ekipy aż tak dużej liczby bramek nie strzelają jednak w spotkaniach między sobą bardzo często pada kilka bramek . Widać że są pod siebie optymalnie dopasowane i strzelanie goli nie robi im większych problemów . Tak też uważam że będzie i w tym przypadku i po zakończeniu spotkania będziemy mogli zapisać pierwszy plus przy moim typie .
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Leon de Huanuco - Jose Galvez 1 @1,50 Williamhill
Kurs na kolana nie powala, ale jestem dość przekonany do tego typu, by po przerwie móc na niego postawić. Gospodarze u siebie są bardzo mocni, w tej części rozgrywek u siebie przegrali tylko raz na 11 spotkań, jest to bardzo dobry wynik. Goście na wyjeździe są tragiczni, na co wskazują statystyki, po 11 kolejkach tylko 4 zdobyte punkty i najwięcej straconych bramek (27) każe myśleć, że tutaj nie powinno być niespodzianki. Oglądałem ostatni mecz Huanuco na wyjeździe i muszę przyznać, że grają bardzo fajny futbol, szybko i walecznie, co jest znakiem rozpoznawczym w tutejszych ligach. Mimo, że nie byli faworytami, zdołali wygrać 1:2 po bramkach Fano i Hidalgo. W zespole gospodarzy zabraknie Rivasa, podstawowego obrońcy, który otrzymał czerwoną kartkę w poprzedniej kolejce. Goście raczej bez poważniejszych braków. W tym spotkaniu biorę czystą jedynkę. Polecam.
 
barca14 84

barca14

Użytkownik
Wykluczenia : (i powroty)
*Uwaga, pewność tych wiadomości oceniam na 95%, mógł wkraść się jakich chochlik.
Poza tym... to absencje (i powroty) dotyczące jedynie powołań na kadrę oraz czerwonych kartek.
Informacji o kontuzjach, urazach i innych wykluczeniach nie posiadam na chwilę obecną!
San Jose Earthquakes:
-Woondolowski 17/5f (najlepszy strzelec drużyny, jednak zawodnik do zastąpienie. Od 7 meczów nie strzelił gola dla drużyny)
-Chavez 9/1m (podstawowy pomocnik drużyny)
-Bernardez V.14/0d WRACA!! (jeden z 3 najlepszych obrońców drużyny) po 2 meczach
Philadelphia Union:
-Mcinerney 16/10f (najlepszy strzelec drużyny)
-Daniel 16/0m (jeden z 5 najlepszych pomocników)
Houston :
-Bruin 16/4f (najlepszy napastnik, zarazem strzelec w drużynie)
-Ashe 17/0d (najlepszy obrońca w drużynie, obok Sardokie, tyle samo meczów)
LA Galaxy:
-Donovan 13/3f (postać odgrywająca ważną rolę w drużynie)
Real Salt Lake:
-Beckerman 16/2m (jeden z 4 najlepszych pomocników drużyny)
-Beltran 16/0d cz.k (najlepszy obrońca drużyny, wszystkie mecze po 90 minut)
-Rimondo 17/0 gk (1 gk drużyny, zastąpi go Sauders, który zagrał 2 mecze (puścił łącznie 4 gole)
-Palmer 10/0 (rezerwowy pomocnik, grający dość często)
-saborio 8/4f (najlepszy strzelec drużyny, razem z 3 innymi zawodnikami, zawodnik mimo, że dobry w drużynie, da się go zastąpić)
DC United:
-Hamid 15/0gk (1gk)
Kansas City:
-Jerome 10/0d (piąty obrońca drużyny)
-Joseph 12/0m (piaty pomocnik drużyny)
Chicago Fire:
-Johnson 14/0 gk (1gk. za niego wystąpi Tornaghi, grający aktualnie w II drużynie, w 1 składzie zagrał 2 mecze i puścił w nich 4 gole)
-Paladini 13/2m cz.k (jeden z 4 najlepszych pomocników drużyny)
Portland:
-Kah P 6/0d (rezerwowy obrońca)
-Johnson 17/6m (jeden z 4 najlepszych pomocników; najlepszy strzelec drużyny)
-Piquionne 15/1f (jeden z 4 napastników grających ; zawodnik do zastąpienia)
Toronto:
-Henry D. 7/0d(piąty obrońca drużyny) cz.k
-Osorio 15/1 podstawowy pomocnik
Dallas:
-Watson Je V. WRACA (podstawowy pomocnik) po 2 meczach
-Perez 14/6f (najlepszy strzelec drużyny)
New York RB:
-Sam L WRACA!! (12/1m) po 2 meczach (5 pomocnik drużyny)
New England:
-Farrel A WRACA!! (15/0d) po 2 meczach (jeden z dwóch najlepszych obrońców)
Whitecaps Vancuver:
Teibert 11/2m (5 pomocnik drużyny)

Tam gdzie pisałem &quot;5&quot; obrońca/pomocnik/napastnik znaczy, że zawodnik jest dobry, ale da się go zastąpić innym podobnego poziomu piłkarskiego.
Ciekawie zapowiada się mecz Dallas - Real Salt Lake, gdzie goście przyjadą w poważnym osłabieniu, a gospodarze bez najlepszego strzelca.
Jeśli Meksyk wyjdzie z grupy na Gold Cup będziemy mieli na prawdę ciekawe rozpoczęcie
 
barca14 84

barca14

Użytkownik
Powołani na kadrę Gold Cup: (USA + Meksyk)

Club America:
Munoz gk 30/1
Velenzuela obr 23/0
Leylun obr 33/2
Aldrete obr 34/0
Jimenez atk 39/14

Dep. toluca:
Talavera gk 40/1
Brizuela atk 18/2

Rayados de Monterrey:
Orozco gk 35/0
Chavez obr 31/0
Lopez obr 12/2

Club tigres:
Jimenez obr 31/0
Mezzell pom 17/0

Pumas:
Velarde obr 36/3
Cortes pom 31/7

Cruz Azul
Pereira obr 17/0
Castro pom 12/0
Orozco atk 39/9

Monarcas:
Huiqui obr 37/3

Chivas:
Enriquez pom 24/1
Ponce pom 29/0
Lugo atk 29/14
Fabian atk 22/8

Club Leon
Pena pom 33/8
Montes pom 37/5

Pueba:
Orozco obr 15/0
Beasley obr 31/4

Tijuana:
Castillo obr 33/0
Corona pom 32/0

Santos Laguna:
Gomez atk 33/8
 
barca14 84

barca14

Użytkownik
Colorado - Los Angeles 1 @ 2,7
za 80

Colorado jeśli chodzi o ważnych zawodników bez pomocnika 16/0, ale oni akurat mają 6 innych bardzo dobrych zawodników na tę pozycję.
LA bez filarów - Keane, Donovana. A także bez Gonzaleza (17/0m) - wszystkie mecze po 90 min.
New York - Real Salt Lake 1 @ 1,9
za 80

NY bez podstawowego obrońcy, ale zostaje 4 innych dobrych, z rezerwą trudniej, czyli mecz najprawdopodobniej bez zmian w czasie meczu, jeśli chodzi o defensywę.
RSL zdecydowanie większe problemy kadrowe. Bez: 5/0d, 4/0d, 16/0d, 12/0d, 8/0m,16/2m,17/0-pierwszy gk.
Obrona kadrowo dziurawa!
Zostaje 1 obrońca!!! Inny zagrał kilka meczów, ale na ogół wchodził, albo schodził.
Reszta albo nie grała jeszcze meczu żadnego, albo tak jak jeden z obrońców, wystąpił 2-krotnie.
Można próbować także NY over 1,5. Kurs pewnie podobny.
San Jose - Portland 2dnb @ 1,9
za 80

SJ brak: Martinez (11/1f), Hernandez (14/0d), Harden (7/0d), Gordon (13/3f), chavez (9/1m), Wondolowski (17/5f), attakora (8/0d), Fucito 6/0f).
Mały problem w obronie i spory w pomocy, bo jest 2 dobrych pomocników, reszta cienko jeśli chodzi o występy w tym sezonie.
Portland bez: Chara (20/0m) i Silvestre(8/0d). Ten drugi nie gra już od 3 miesięcy. A Charę da się zastąpić. Drużyna posiada 5 dobrych pomocników.
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Seattle - Chivas @ 1.40 William Hill ✅✅✅

wynik: 2-1


Zmierzą się dwie drużyny z ostatnich miejsc w tabelii konferencji zachodniej. Seattle ma aktualnie 8 pkt przewagi nad swoimi dzisiejszymi rywalami. Z tym, że Seattle wygrało 4 ostatnie spotkania rozgrywane na własnym stadionie i to z mocniejszymi od siebie rywalami. Drużynę wyprzedzającą ich aktualnie w tabeli o 2 oczka - San Jose, odprawili aż 4:0. Ostatnio kompletnie nie radzą sobie na wyjzdach. Na początku sezonu było natomiast odwrotnie - u siebie mieli spore problemy zaś na boiskach rywali przentowali się dobrze. Chivas to natomiast po prostu słaba ekipa. Nic dziwnego jak dostaną dzisiaj kilkoma bramkami. Tak liczyłem na kursy w granicach 1.50 ale się przeliczyłem. Trzeba brać to co jest.
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Once Caldas - La Equidad 1 (AH -1) @1.99 Pinnacle 3/10 ⛔

Najważniejszą informację jest skład gości w tym meczu. Dwa dni temu grali w Copa Sudamericana u siebie z Cobreloa i zremisowali 0:0. Czasu na przygotowanie i odpoczynek do meczu ligowego więc nie mają. Trener postanowił, że da odpocząć piłkarzom, którzy grali w Copa Sudamericana. Skład więc ich będzie bardzo osłabiony, wręcz rezerwowy. Chcieli mecz przełożyć, ale Once Caldas się nie zgodziło. W lidze co prawda prezentują się jak na razie lepiej bo w czterech meczach zdobyli pięć punktów a Once tylko trzy punkty w czterech spotkaniach. Będzie im ciężko jednak o punkty z rezerwowym składem. Once ostatni mecz u siebie wygrało 4:0 z Deportes Tolimo, które słabe nie jest. Po tym zwycięstwie u siebie będą chcieli powtórzyć wynik by polepszyć swój bilans punktowy bo start sezony zanotowali słaby.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Nublense - U.Espanola

Nie wiem co się stało z zespołem gości, ale zupełnie ich nie poznaję. Szałowych ruchów na rynku nie było, z bardziej wartościowych graczy odszedł tylko Cueva (Rayo Vallecano - na razie na wypożyczenie). Aperturę zaczęli fatalnie, cztery kolejki to cztery kolejne porażki i tylko jedna strzelona bramka, przy straconych sześciu. Czas najwyższy na przebudzenie, jak nie teraz to nie wiem kiedy, na pewno dzisiejszej nocy będzie łatwiej niż 1 września, gdzie pojadą na Estadio Monumeltal zmierzyć się z Colo Colo. Gospodarze też lepiej wyobrażali sobie początek Apertury, 2 remisy i 2 porażki z bilansem 4:8 nie jest na pewno zadowalającym dorobkiem. Też jakoś nie zaszaleli z transferami, dwa darmowe nabytki z Huachipato (Suazo i Pozo, obaj pomocnicy) nie są bardzo wyróżniającymi się zawodnikami. Co do spotkań H2H to zdecydowanie lepiej na stadionie Estadio Municipal de Chillán gra się gościom ( 5 przyjazdów Espanoli, 3 wygrane i dwa remisy, z bilansem 13-4). Gospodarze ciągną za sobą nieprzyjemną passę ośmiu spotkań bez kompletu punktów (a w ostatnich 20 meczach wygrali zaledwie 3 razy). Gości męczy passa czterech meczów bez chociażby punktu i myślę, że to jest idealna okazja do przełamania się.
Spróbujemy takich typów:
Union Espanola DNB @1,61 6/10 (1,65 w WH) ✅ 0:2
i dwa zwariowane, a raczej odważniejsze
Union Espanola over 1,5 @2,00 3/10 bet365 ✅ 0:2
Union wygra + over 2,5 @3,25 1/10 ⛔ 0:2

Rentistas - Club Nacional

Tutaj króciutko, goście to zespół przynajmniej o klasę lepszy i powinno się to potwierdzić około 23:00. Nacional jest bardzo utytułowanym zespołem i co sezon celuje w najwyższe cele, dziś celem są oczywiście 3 punkty. Odeszli niestety Albin, Abreu i Bueno, ale na ich miejsce przyszli nowi, młodzi, więc myślę, że nie będzie aż takiej przepaści klas w zespole. Rentistas do najwyższej klasy rozgrywkowej wraca po przerwie, będą potrzebowali nieco czasu, by się przestawić na wyższy poziom gry. W zespole gości braknie obrońcy Scottiego, otrzymał on czerwo w poprzedniej kolejce. Mimo tych wszystkich zawirowań uważam, że gości stać na wysokie zwycięstwo i zobaczymy parę bramek, oczywiście nie będę obrażony jak gospodarze powalczą o bramkę.

over 2,5 @1,66 7/10 bet365 ⛔ 0:1
i ryzyk - fizyk
Nacional over 2,5 @2,75 1/10 bet365 ⛔ 0:1

To woła o pomstę do nieba.​
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
25.08.2013 / kupon #43

Dyscyplina: piłka nożna / Primera Division / Kolumbia
Spotkanie: Los Millionarios - Deportivo Pasto
Typ: Los Millionarios H (0:1)
Kurs: 2,15
Bukmacher: WilliamHill
vs.

Analiza: Typ do zagrania wręcz malina ! 11 miejsce jakie zajmuje Millionarios podejmuje zajmujące 7 miejsce na własnym boisku Deportivo Pasto. Co w tym takiego niezwykłego ? mianowicie gospodarze bez żadnych braków w kadrze, natomiast przyjezdni nie mogą liczyć na takich graczy jak :
Mauricio Mina (18/5), Juan Camilo Pérez (14/2), Marlon Piedrahita (15/2), John Velez (13/2), Luis Páez (10/2), Juan Carlos Mosquera (14/0), Luis Carlos Murillo (7/1), Nicolás Palacios (14/2), Andrés Peláez (2/0) oraz Lucero Alvarez (1/0).
Sugerując się h2h to goście wychodzili 3 pkt do przodu w starciach z Milionerami. Plus tego spotkania jaki widze to fakt że Deportivo Pasto nie radzi sobie zbytnio na meczach wyjazdowych no i w dzisiejszym meczu ogromna absencja, tak więc z mojej strony Stake 10/10 !
wynik: Los Millionarios 4:0 Deportivo Pasto / ✅ zaliczony !
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Jak na razie wypatrzyłem 3 typy z Boliwii. Później dorzucę jeden z Peru i Kostaryki lub Gwatemali. ;)

The Strongest - Blooming

22:00 Estadio Hernando Siles, La Paz. / Boliwia
Strongest przygodę z Copa Sudamericana skończyła, więc czas skupić się na lidze, a tam po 3 kolejkach uzbierali 6 punktów. Poprzednie rozgrywki, czyli Clausura im nie wyszły, tam tylko 5 miejsce, ale wtedy grali na 2 fronty (Libertadores), a poza tym w Aperturze 2012 osiągnęli swój cel, czyli właśnie CL.
U siebie są zespołem bardzo mocnym, tak samo jak Blooming, z tym, że goście na wyjazdach po prostu nie istnieją.
Milionerzy ostatni raz na wyjeździe wygrali... prawie rok temu (13.09.2012, 0:1 z Nacional Potosi). Naprawdę gra na wyjazdach jest bardzo słaba, ale nadrabiają to grą u siebie (Awans do Copa Sudamericana, Apertura skończona na 4 miejscu mimo 4 punktów [na 35 zdobytych ogółem] zdobytych na wyjeździe!).
Nie widziałem jakiś znaczących braków w obu zespołach, więc dobrze, bo z reguły gdy Strongest grają z Blooming oglądamy niezłe strzelanie.

The Strongest wygra &amp; over 2,5 @1,83 8/10 bet365 ✅ 5:0
i takie lajtowe.
powyżej 3 bramek @2,37 4/10 bet365 ✅ 5:0

I drugi mecz z Boliwii, krótko. Bolivar jest w gazie, skupiają się tylko na lidze, 8 bramek strzelonych i jedna stracona przez 3 kolejki to bardzo dobry wynik, goście żadnego zwycięstwa (0-1-2 z bilansem 1:3). Bolivar będzie grał na wyjeździe, mimo to uważam, że są w stanie postrzelać, mają kim postraszyć (Arce, Cardozo, młody Arrascaita).

Bolivar DNB @1,61 6/10 bet365 ✅ 0:5
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
elano07 1K

elano07

Użytkownik

Liga de Loja - Barcelona (ECU) 1 DNB 2,2 5/10 Bet365✅
Wydaje mi się ze nie ma tak dużej różnicy pomiędzy tymi zespołami. Gospodarze jeszcze bez zwycięstwa w tym sezonie, wydaje mi się że dzisiaj może być przełamanie. W Barcelonie nie wystąpi najlepszy strzelec Arroyo, także nowy nabytek Franzoia nie pojawi się na boisku, Erazo podst. obrońca w tamtym sezonie, M. Oyola(midf. 22+ 1g.), Nazareno (def. 22+1g.), Quiñónez (midf.7 +5)i Campos (def.7). W tamtym tygodniu pomimo osłabień Barcelona wygrała ponieważ na ławce zasiadł nowy trener I prawdopodobnie to wpłynęło motywująco na piłkarzy, ale w tamtym meczu grał najlepszy strzelec zespołu czyli Arroyo, dzisiaj napewno o zwycięstwo nie będzie łatwo. Gospodarze w pełnym składzie.​
 
osom 36

osom

Użytkownik
Boliwia, Liga de Fútbol Prof
The Strongest - Sport Boys Warnes
Typ: 1
Marathonbet @1.35
Gospodarze to kilka klas wyżej. Wygrali ostatnio u siebie 5:0. Do tego dochodzą trudne warunki dla gości. 3500 km nad poziomem morza. Warnes nie grywa w tak ciężkich warunkach. W drugiej połowie powinni paść na plecy. Polecam dodać do ako można zagrać też linie AH -1. Kurs spadł i to sporo. Mi się udało wyżreć zanim spadł, aż tyle.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
The Strongest - Sport Club Warnes

Goście to jak na razie taki czarny koń Apertury w Boliwii. Awansowali do najwyższej klasy rozgrywkowej zostawiając tam Petrolero (D 2:2 / W 1:1 / D 2:0) i przez 4 kolejki zaprezentowali się z bardzo dobrej strony (2-2-0 6:3). Myślę, że większość punktów zdobędą u siebie, w Boliwii jednak problemem są wysokości, na których rozgrywane są mecze (Goście mają stadion położony 339m n.p.m). U siebie Sport Boys pokonali taki zespół jak Bolivar (Ci z kolei mają stadion 3600m n.p.m, tak samo jak The Strongest - obie ekipy z La Paz). Wygrali również z Blooming (416m, czyli w sumie podobnie jakby grali u siebie) i zremisowali z Aurorą (2,558m - Aurora nigdy nie była w sumie wymagającym przeciwnikiem, więc remis 3:3 dla gości jest na pewno sukcesem, jednak z El Decano będą musieli grać na stadionie położonym 1000m wyżej). The Strongest są w bardzo dobrej formie, ostatnio wygrali 5:0 z bądź co bądź słabo dysponowanym zespołem na wyjeździe - Blooming, jednak to zwycięstwo na pewno podniosło ich na duchu i będą chcieli powtórzyć ten wynik w meczu z SBW, na swoim stadionie - Estadio Hernando Siles (kibice by się ucieszyli, a i sami byliby szczęśliwi, bo muszą nieco gonić odwiecznego rywala - Bolivar w bramkach, bo są w formie). Tak jak tam kolega wyżej napisał - barierą nie do przebicia może być dla gości wysokość 3,600m n.p.m i w drugiej połówce mogą po prostu nie wytrzymać kondycyjnie, a Strongest lubi grać takie mecze. Silnikiem napędowym gospodarzy na pewno będzie Pablo Escobar (koleś mimo 34 lat nadal prezentuje super formę, w poprzednich dwóch sezonach strzelił łącznie 55 bramek (33 rok temu, 22 przed dwoma laty, a w tym sezonie już 3 trafienia). Nie wiem w sumie jaki typ wziąć jako główny, ale takie rzeczy można pograć:
Będę konsekwentny, jak Strongest utrzymają przynajmniej poziom meczu z Blooming to o wynik jestem spokojny.

The Strongest over 2,5 @2,20 [spadło z 2,37] 4/10 bet365 ✅ 4:2
The Strongest wygra i over 2,5 @1,83 5/10 bet365 ✅ 4:2

The Strongest 1/1 (przerwa/koniec meczu) @1,66 @7/10 bet365 ⛔ 1:1/4:2
i taki wariat idzie jeszcze

DW 4:0 @11 bet365 1/10 bet365 ⛔ 4:2
Oby Strongest utrzymali zielony kolor w dziale ! Powodzenia.

Jeszcze jeden typ, ale znacznie krócej.
Guabira - Bolivar
Gospodarze to drugi zespół, który awansował do 1 ligi w Boliwii, jednak z pierwszego miejsca (dlatego SBW musiało grać baraż). Wyszli z pozycji lidera, jednak w ogóle tego nie widać, zespół sprawa zupełnie inne wrażenie niż Sport Boys, jak na razie 3 punkty i bilans 3:4 (1-0-3). Goście od początku sezonu to inna bajka po prostu, po 4 kolejkach 9 punktów (wpadka z zespołem gości opisanym na początku posta, 1:0 na wyjeździe.) i bilans 13:1, od 2 kolejki jadą jak burza, 2:0 z odwiecznym rywalem The Strongest (oba zespoły grają na tym samym obiekcie), następnie 6:0 z Oriente (u siebie) i ostatnia kolejka to 0:5 na wyjeździe z Realem Potosi, chłopaki są w gazie. Kursy wystawiono jakie wystawiono, wg mnie w sumie poprawnie, bo Guabira ma położony stadion na podobnej wysokości jak Sport Boys Warnes, więc Bolivar może mieć lekkie problemy, ale myślę, że wyciągnęli wnioski z 1 kolejki, gdzie pojechali w tamte rejony. Wynik może być różny w sumie, bo grę będą determinowały warunki pogodowe i ciśnienie, więc równie dobrze może być 0:1, lub 0:3, w jedną jak i drugą stronę.
Ryzyk fizyk, obecna forma obu zespołów zmusza do postawienia na gości, mimo tej wysokości stadionu.

Bolivar Handi 0 @1,700 bet365 6/10 ✅ 1:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Dwa overki na dzisiaj z dużą szansą powodzenia, Boliwia.
Universitario - Aurora
W tym meczu nie wiem komu bliżej do zwycięstwa, gospodarze niby lepsza forma, ale i tak grają kaszanę, a Aurora jest tak nieprzewidywalna, że może wygrać ze Strongestami na wyjeździe i polec 5 meczów z rzędu. Na ten mecz fajną opcją jest over. Gospodarze mają większe cele na każdy sezon aniżeli Aurora, ale nigdy nie jest kolorowo i z ich zachwianiami formy nigdy nic nie wiadomo. Aurora gra tak, byle by się utrzymać i dobrze, czasami uda się zagrać dobry mecz i to w sumie tyle, ze strzelaniem tak średnio im idzie, ale jak tracą to zawsze 2x więcej niż zdobyli, jeśli chodzi o ogólny rozrachunek. Spodziewam się ciekawego meczu, gospodarze muszą podgonić trochę czołówkę, a Aurora przyjechała powalczyć o choćby punkt. Na stadionie Universitario w meczach przeciwko gościom padają ~3 bramki, więc myślę, że dzisiaj to pokryją, bo Aurora na wyjazdach nie zachwyca, ale ukłuć coś może.
over 2,5 @1,73 bet365 6/10 ✅ 3:3
i drugie spotkanie
Oriente Petrolero - Blooming
Kursy na gospodarzy już lecą, więc trzeba łapać conieco. Blooming jak na razie zupełny brak formy, o wyjazdach nie wspominając, bo one od zawsze były problemem. Na 4 kolejki 4 punkty i wszystko zdobyte u siebie, na wyjeździe grali 1 mecz, ale dostali 0:5. W Clausurze 2013 w ogóle było dno, na wyjeździe żadnego zwycięstwa, 3 remisy i bilans 7:26 w 11 spotkaniach. Myślę, że tutaj over też jest bardzo prawdopodobny patrząc na oba zespoły, może tu być strzelaninka.

over 2,5 @1,80 Sportingbet 7/10 ⛔ 1:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
corey7 4

corey7

Użytkownik
Copa Postobon
Petrolera - Santa Fe
Typ : 2, Kurs 1,85
Analiza:
Dziś o godzinie 22:15 odbędzie się rewanżowy mecz 1/8 finału pucharu Kolumbii : Petrolera vs Santa Fe. Faworytem tego spotkania są przyjezdni, mimo iż pierwsze spotkanie tych drużyn zakończyło się niespodziewanie bezbramkowym remisem. Gospodarze to 13 drużyna Kolumbijskiej Primera Division (1-4-2), natomiast goście (4-2-1) plasują się na trzeciej pozycji w lidze. Trener gości zabrał na ten mecz najsilniejszy skład z wyjątkiem bramkarza. Zabraknie pierwszego bramkarza Camilo Vargasa, w jego miejsce prawdopodobnie pojawi sie Jose Ramiro Sanchez. Santa Fe bedzie chciał zmazać plame po remisie w pierwszym meczu i sądze, że wystarczy im umiejętności i determinacji by awansować do następnej rundy, gdzie czeka na nich Deportes Tolima.
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
MEKSYK - APERTURA
8. września 2013, 19:00​
Mecz: Deportivo Toluca - Cruz Azul
Typ: Cruz Azul(+1)
Kurs: 1.60
Stawka: 5/6
Buk:


vs.

Krótka Analiza: Obie drużyny mają masy kontuzjowanych zawodników! W zespole Deportivo nie zagrają m.in.:
  • Edgar Duenas, obrońca [5/0]
  • Pablo Velázquez, napastnik [8/6]
  • Richard Ortiz, pomocnik [8/2]
  • Alfredo Talavera, bramkarz [7/0]

Także zabraknie dziś goalkeepera, który zaliczył trzy czyste konta, podstawowego gracza i najlepszego snajpera w drużynie oraz pomocnika, który prócz tego że strzelił dwa gole to asystował przy kilku innych.

A tak prezentuje się ławka kontuzjowanych w zespole gości:
  • Jesus Corona, bramkarz [8/0]
  • Hugo Pavone, napastnik [8/2]
  • Gerardo Torrado, pomocnik [6/0]
  • Luis Perea, obrońca [7/0]


Obie drużyny są więc straszliwie osłabione. Handicap poszedł w stronę Cruz Azul, bo nie mają chorych &quot;lisów&quot; pola karnego w postaci Barrery czy Rojasa. W dodatku to goście mają lepszą historię gier - i tych ostatnich, i tych między drużynami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom