>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ameryka Południowa, Północna i Środkowa - 2013

Status
Zamknięty.
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Wracam do działu, bo w swoim temacie licho wielkie.


Jeden z trójki wielkich, czyli Alajuelense zmierzy się z drużyną, która meczu z poważnym rywalem nie wygrała od roku.
Ogólnie nastroje w obu ekipach są skrajne. Rojiblancos zmotywowani, by u siebie zgarnąć 3 punkty i iść w górę tabeli, sam trener Ramirez powiedział, że morale w drużynie są dobre i są w stanie wygrać. Belen co roku podobna forma, okopują dolne rejony i każde punkty są na wagę złota.
Jak na razie Alajuelense po 6 spotkaniach plasuje się na 7 miejscu, z dorobkiem 10 punktów, przeciętnie - patrząc na ich możliwości, jednak grają jeszcze na 2 froncie - LM strefy CONCACAF, gdzie potrafili wygrać z Club America. Po ewentualnej dzisiejszej wygranej mogą wskoczyć na 2 miejsce w lidze. Po meczu w LM 3 kolejne kolejki ligowe wygrane, więc jest dobrze.
Goście słabo, wręcz tragicznie, ale podobnie zaczynają każdy sezon. Obecnie, po 6 kolejkach tylko 3 punkty, żadnej wygranej. Bramki strzelają, nawet sporo, ale co z tego jak obrona 2x gorsza.
Ofensywa gospodarzy porządna, żadnych znacznych braków. Nie wiem jak w zespole Belen, ale tam cudów się spodziewać nie można, nawet w podstawowym składzie są za słabi jak na moje na Alajuelense.
Jak te typy nie wejdą to przerwa, może znów czas na odpoczynek. Poczekam wtedy do meczów w Boliwii.
Alajuelense @1,45 bet365 ✅ 1:0
over 2, 2.5 @1,625 bet365 ⛔ 1:0​
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Aurora - Real Potosi
Potosi gra od początku tragicznie, w tym momencie z kimkolwiek by nie grali pada sporo bramek, to samo Aurora. Wcześniej pisałem, że to zespół nieprzewidywalny i to podtrzymuję, oni też strzelają, ale i tracą sporo bramek. Dzisiaj jednak patrząc na formę obu zespołów jestem zmuszony postawić coś w stronę gospodarzy. U siebie dobra passa ośmiu kolejnych meczy bez porażki z bilansem 15:10, goście 7 kolejnych spotkań na wyjeździe to ledwie 3 punkty i bilans 2:13. H2H na korzyść gospodarzy, forma i stadion też po ich stronie, morale również nieco lepsze w ekipie Aurory. W głowie mam 3 typy, jeden podam tuż przed meczem.
Aurora @1,80 bet365 [2/10] ⛔ 1:2
over 2,5 @1,73 bet365 [2,5/10] ✅ 1:2
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Santos de Guapiles - Deportivo Saprissa
Myślę o jednym typie na to spotkanie, ale od początku. Goście to obecnie lider ligi w Kostaryce, w sześć kolejek zdobyli 14 pkt (4-2-0) z bilansem 13:5. Goście jak na razie poniżej oczekiwań, spodziewano się (w sumie nadal są szanse, dopiero początek sezonu) walki o play-offy, jak na razie po siedmiu kolejkach Santos zajmuje 9 pozycję (1-4-2) z bilansem 9:9. Gospodarze bez wygranej od 6 spotkań, Saprissa niepokonana od 12 spotkań.
Za Santosem na pewno będzie przemawiało własne boisko, dzięki grze na własnym obiekcie awansowali m.in do finału play-offów w sezonie 11/12. Ofensywa gospodarzy raczej rozłożona na wiele czynników, jednak można wyróżnić w niej na pewno Lagosa, który w poprzedniej edycji strzelił 18 bramek, w tym sezonie ma na razie dwie. W zespole Saprissy młode wilki, jednak bramkostrzelne. W przodzie powinni wystąpić Escoe (6/4), Rodriguez (6/3), czy też Ramirez (3/2). W pomocy będzie Estrada (6/2), Castillo (4/1). Trener Gonzalez na pewno ma w czym wybierać.
Ta liga to rozgrywki bardzo bts&#39;owe, oba zespoły mają atuty, by bramkę zdobyć i myślę, że taki BTS bardzo prawdopodobny, zważywszy na obecną sytuację Santosu (na pewno dobry wynik z &#39;mocarzem&#39; ligi podniesie morale zespołu) i okazję Saprissy, by odskoczyć od reszty klubów + dochodzi do tego mecz w następnej kolejce - hit z Alajuelense, który goni.
BTS @1,64 marathonbet ✅ 1:2

Alajuelense goni, więc niech goni dalej. U siebie bardzo pewnie, pomijając pierwszą kolejkę, gdzie przegrali 1:2. Cartagines niby jeszcze meczu nie przegrało, ale Alajuela to ciężki teren, co pokazuje H2H, czy też porażka Ameriki, również z Fulham trzymali poziom, wytrzymali jednak do
79 minuty.

Alajuelense DNB @1,42 Unibet
✅ 4:0
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Forma nieco wzrosła, ostatnio plusiki, nie tylko w tym dziale.
Na następną kolejkę wyczaiłem 2 bety ze spotkań Strongest - Aurora i Wilstermann - Bolivar. W pierwszym czaję się na over, ewentualnie bramki gospodarzy, w drugim zaś coś w stronę gości, bo kursy już lecą.

Wilstermann - Bolivar
Gospodarze jako jedyny zespół z Boliwii bez porażki w Aperturze, jednak ostatnio 4 remisy, jakoś nie mogą się przełamać. Dzisiaj przyjdzie im mierzyć się z Bolivarem będącym w bardzo dobrej formie, jak na razie strzelili 20 bramek, gdy inne zespoły ledwo dochodzą do dziesięciu trafień, stracili tylko 5, więc jest bardzo dobrze jak na razie. Wilstermann w każdym meczu praktycznie traci bramkę, robi to od 11 spotkań. Nie tak dawno w meczu towarzyskim Bolivar pokonał ich gładko na ich terenie 4:0. Myślę, że kursy na gości to value i warto pograć coś w ich stronę. Cardozo, Arce, Ferreira jak i Callejón w dobrej dyspozycji, trener Miguel Portugal ma bardzo fajny potencjał w przodzie i jak na razie wykorzystuje go w 100%.

Bolivar over 1,5 @1,72 bet365 [2/10] ⛔ 3:1
Bolivar 0 @1,525 bet365 [2,5/10]
⛔ 3:1
over 3 @1,800 bet365 [3/10]
✅ 3:1
Bolivar wygra dowolną połowę @1,44 bet365 [3,5/10]

The Strongest - Aurora
Gospodarze to na ten moment najgroźniejszy rywal, który może coś zrobić zespołowi Bolivar. Strongest ostatnio jakoś zaczęli strzelać w meczach u siebie (2 ostatnie kolejki to odpowiednio 4 i 5 bramek), na pewno podrażnieni porażką w ostatniej kolejce z Nacionalem, mają szansę się &#39;odkuć&#39;, a rywal do tego bardzo wygodny. Na pewno w głowie mam over, bo ofensywa gospodarzy bardzo fajna, stary Escobar tam rządzi i dzieli, z przodu ma jeszcze Reinoso i Chaveza. Próżno szukać czegoś ciekawego w drużynie gości, mają wyrównany skład, nikt za bardzo się nie wyróżnia, w ostatnim sezonie najlepszym strzelem był... obrońca - Castellon (9 bramek). Dodatkowo Aurora ostatnio przegrała z tragicznie spisującym się Realem Potosi, w dodatku u siebie. Myślę, że BTS jest tutaj także możliwy, jak goście się zepną, bo nie raz pokazywali w meczach ze Strongestami umieją powalczyć, ja jednak wybieram over.

over 3 @1,550 bet365 [4,5/10]
✅ 3:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Bolivar zawiódł na całej linii, trzeba będzie szukać czegoś na nich w następnej kolejce - będą podejmowali Aurore.
Guabira - Real Potosi
Oba zespoły po serii porażek, Guabira ostatnio 0:2 na wyjeździe wygrała, Potosi także na wyjeździe, 1:2. Gospodarzom, jak i przyjezdnym na pewno będzie zależało na kolejnych punktach, od początku mają ciężko. H2H, jak i spotkania od początku ligi mają overowe, więc pójdę w tą stronę, bo ostatnio tylko bramki wchodzą w Boliwii.

over 2,25 @1,74 Pinnacle ✅ 1:2
over 2 @1,450 bet365 ✅ 1:2


Aurora - Bolivar
Aurora od początku słabiutko, ostanie 2 porażki bolesne, 1:2 u siebie z tragicznym Realem i 3:2 ze Strongestami po walce. 7 kolejek i jeszcze bez zwycięstwa. Bolivar na pewno podrażniony porażką z Wilstermann, ma ogromną szansę na 3 punkty. Kurs jak na razie bajka, pewnie będzie spadał. Na pewno jeszcze będę polował na over, bo mecze na stadionie Aurory obfitują w wiele bramek.
Bolivar @1,80 bwin

Krótkie analizy, ostatnio brakuje weny i czasu, ale typy są selekcjonowane. Miejmy nadzieję na ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
The Strongest - Guabira

Nie będę się bawił w handicapy na drużynę gospodarzy, to że wygra jest wg mnie niemal pewne, teraz tylko pytanie - ile? Na swoim stadionie koszą wszystkich, ze średnią 3,5 bramek strzelonych. Guabira słabiutko, jest to beniaminek, jak na razie 6 punktów w 7 spotkaniach, które zdobyli wygrywając z innym beniaminkiem (SBW 0:2 i przeciętnym Oriente Pertroleo 2:0). H2H zdecydowanie po stronie gospodarzy, często urządzali sobie strzelaniny przy własnej publiczności, padały takie wyniki jak 8:1, 4:0, 7:0. Goście są przyzwyczajeni do małych wysokości n.p.m a dziś przyjdzie im się zmierzyć na wysokości 3300m wyżej. Powinni w drugiej połowie być w gorszej kondycji, niż zawodnicy Strongest. Tutaj poluję na over w każdej postaci.

over 2,5 @1,44 bet365
over 4 @2,850 bwin

i jeszcze przed meczem będę szukał overa samej ekipy Strongest. Polecam.


Aurora - Bolivar

Kursy na gości już spadły, kto pograł na Bolivar może być zadowolony. Nie wierzę, że zespół, który obecnie gra najskuteczniejszą piłkę nie wygra dwóch spotkań pod rząd, gdzie są faworytami. Aurora to zespół z niższej półki, od każdego praktycznie dostają baty, raz na jakiś czas trafi się jakiś dobry mecz, gdzie wywożą punkty. Jest to również ekipa, która traci najwięcej bramek w lidze, prawie 2,5 na mecz. Prócz pogrania czegoś w stronę Bolivaru, możliwy jest również over.

over 2,5 @1,44 bet365

Przed meczem będzie można upolować coś, zawsze oferta szersza.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Kolumbia, Liga Postombos
Itagui - Millonarios
Typ: BTS @ 2,10✅
Typ: Millonarios @ 3,20⛔
Typ: Millonarios wygra 2. połowę @ 3,40✅
Typ: DW 1:2 @ 12,00⛔
Typ: over 2,5 @ 2,50
✅
Wziąłem pod lupę ten, gdyż moim zdaniem możliwe są tu przekręty ????
Wystarczy spojrzeć na H2H tych drużyn:
2010r. Puchar 2:3 wygrywa Itagui na wyjeździe, po czym w rewanżu 2-3 wygrywa Millonarios...
2011r. Millonarios u siebie wygrywa 2:1 po czym w rundzie rewanżowej Itagui 2:1
2012r. Millonarios 1:0 u siebie, bramka w 2. połowie / runda rewanżowa Itagui 1-0 u siebie, bramka po karnym
2013r. wygrana Itagui 1:2 na wyjeździe, po bramce na 1-0 Millonarios potem mamy samobójczą i decydujący gol w 90. minucie.
Jak dla mnie trochę jest to dziwne i myślę, że warto pograć te typy podane przeze mnie ???? Mecz o godzinie 20 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
michciu90 68

michciu90

Użytkownik
USA: MLS
Houston - New York
New York +0,5 @ 1.77 Bet365
Zainteresowałem się dzisiejszym spotkaniem zza oceanu mimo iż nie śledzę na codzień tamtejszej ligi. Henry, Cahill i spółka zmierzą się z zespołem z Houston, wicelider spotka się z 6. drużyną ligi i przewiduję tutaj bardzo wyrównane spotkanie z lekkim wskazaniem na gości. Jest to trzecie spotkanie między tymi teamami w tym roku, w czerwcu Czerwone Byki wygrały 2:0 u siebie a we wrześniu, czyli dość niedawno wywieźli 3 punkty z Houston strzelając im 4 gole. Goście mają szansę na objęcie prowadzenia w tabeli o ile dzisiejszy mecz udałoby im się wygrać. Remis mnie zadowoli, wydaję mi się, że New York tego meczu nie przegra i przedłuży swoją passę meczów bez porażki do 7. Braków w składzie gości praktycznie nie ma więc gramy.
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Itagui- Once Caldas X2 1,8( bwin)
Gospodarze znajdują się w bardzo ważnym( z historycznego punktu widzenia) momencie sezonu. Wczoraj, po wygranej 2-1 nad brazylijską Coritibą w ramach rozgrywek o Puchar Nissan Sudamericana awansowali pierwszy raz w swojej historii do fazy ćwierćfinałowej. Co jednak najistotniejsze, pierwszy mecz ćwierćfinału grają już w najbliższy wtorek( 29.10), na wyjeździe, z paragwajskim Libertad. Tak więc najbliższe starcie ligowe z Once Caldas przypada pomiędzy tymi kluczowymi spotkaniami dla Itagui.
Z tego też względu należy spodziewać się, iż trener gospodarzy da odpocząć swoim kluczowym zawodnikom.
Ponadto Itagui na pewno wystąpi osłabione brakiem aż 8(!) podstawowych zawodników, nie decyzją trenera, a z powodu kontuzji i zawieszeń za kartki.
Lopez( 25/3), F. Rodriguez( 28/1), O. Rodriguez( 8/0) oraz Barahona( 29/2) to gracze zawieszeni natomiast kontuzjowani są Restrepo( 35/0), Aguirre( 34/7), Mena( 30/7) oraz Cortes 27/10)
.
Once Caldas wciąż walczą( podobnie jak Itagui) o dostanie się do najlepszej ósemki ligi, by walczyć dalej w fazie play off. W tej chwili zajmują 11. miejsce ze stratą 2 pkt do Itagui i 3 pkt do 8.miejsca.
Goście przegrali 2 ostatnie spotkania, ale warto zauważyć, że grali z czołowymi drużynami: 0-1 z Atletico Nacional( 1. miejsce) i 0-1 z Santa Fe( 4. miejsce).
Sądzę, że piłkarze Once Caldas wykażą większą determinację w tym spotkaniu. Itagui natomiast poważnie osłabione i myślami zapewne przy wtorkowym historycznym starciu w ćwierćfinale Copa Nissan Sudamericana.
FT: 0-4
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
G 277

geryx

Użytkownik
MLS
✅New England-Kansas over 2,5 @ 2,45
sportingbet
Taki typ zwrócił moją uwagę. Pierwszy mecz playoff w Stanach. Czyli gramy na poważnie. Jedna bramka jak padnie pociąga otwarty mecz. Drużyny wcale nie mocno underowe a kurs właśnie na to wskazuje. USA to nie Grecja. Wg mnie warto próbować.
Sory jeśli gdzieś jest wątek MLS ale nie znalazłem.
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Pasto - Atl. Nacional 1 (-2,5ah) @ 5,5 KOLUMBIA

Atletico jest liderem. 8 punktów przewagi i 1 mecz mniej. W razie przegranej może być 6 pkt przewagi. To wraz jest bardzo dużo!
Atletico dziś wychodzi mieszanką młodych graczy i podstawowych, gdyż drużyna gra 4 dni później w Copa Sudamerica z Sao Paulo. Pierwszy mecz przegrali 2-3 na wyjeździe.
Próbujemy lekko, może coś się urodzi z tego.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Pasto - Atl. Nacional 1 (-2,5ah) @ 5,5 KOLUMBIA

Atletico jest liderem. 8 punktów przewagi i 1 mecz mniej. W razie przegranej może być 6 pkt przewagi. To wraz jest bardzo dużo!
Atletico dziś wychodzi mieszanką młodych graczy i podstawowych, gdyż drużyna gra 4 dni później w Copa Sudamerica z Sao Paulo. Pierwszy mecz przegrali 2-3 na wyjeździe.
Próbujemy lekko, może coś się urodzi z tego.
over 2,5 też stoi po bardzo fajnym kursie, można się wpakować. ~2,00
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna - KOLUMBIA-Liga Postobon
Spotkanie:patriotas-Once Caldas
0-1
Typ:2
Kurs:2.47
Godz:21.15
Bukmacher: ComeOn
Analiza:

Podstawą tego typu jest ,że mecz zostanie rozegrany w Bogocie,czyli na neutralnym boisku,bo Patriotas nie mogę grać na swoim stadionie w Tunja gdzie będzie jakiś koncert.W lepszej sytuacji stawia to gości bo są oni bardzo znanym zespołem w Kolumbii i mają w Bogocie wielu sympatyków,więc będą oni się czuli jak u siebie na Manizales.Once Caldas jest o krok od awansu do play off ,sa ostatnio w doskonałej formie wygrali na wyjeżdzie z Itaqui 4-0 i u siebie z Quindio 3-0.Jak wygrają ten mecz to awans mają pewny i nie muszą patrzeć na inne wyniki.Dodatkowo d drużyny wraca 3 graczy:że pierwszy bramkarz Cuadrado 35 / 0 i dwaj obrońcy Mosquera 12/ 0 i Lopera 34 / 0.Patriotas ,żeby awansować do play-off muszą liczyć na potknięcia aż 3 rywali ,wiedzą ,że ich szase są znikome Ich celem przed tym sezonem było utrzymanie i plan został wykonany.Odnieśli oni w ostatnich 9 meczach tylko 1 zwycięstwo,dodatkowo nie zagra u nich bardzo ważny gracz pomocnik Avimiled Rivas 15/3.Wszystko wskazuje na Once Caldas są lepszym zespołem ,mają dobrych zawodników i trenera ,a zagrają o wszystko z małym zespołem bez potencjału Patriotas .Radzę stawiać szybko bo kursy lecą szybciutko w dół.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Danubio - Fenix
Fenix to chyba najłatwiejszy rywal, z jakim będzie musiało zmierzyć się Danubio w najbliższych tygodniach. Apertura w Urugwaju to tylko 15 spotkań, więc każdy punkt jest na wagę złota, a dzisiaj mogą wskoczyć na fotel lidera z dwupunktowym handicapem. Po porażce gospodarzy z Wanderers nastaje idealna okazja, by się przełamać. Dodatkowa motywacja to gra na własnym boisku no i przeświadczenie, że nie wygrali od 7 lat ani Apertury, ani Clausury, a tą pierwszą zaczęli znakomicie (Clausure zazwyczaj mają dużo słabszą od kilku lat). Fenix nigdy jakiś oszałamiających wyników nie osiągał (chyba że w 2 lidze, którą wygrali siedmiokrotnie). Oglądałem mecz Danubio z Defensorem i Penarolem, muszę powiedzieć, że są bardzo dobrze ułożoną drużyną, którą dowodzi Leonardo Ramos.
Patrząc na formę obu zespołów, kurs na zwycięstwo gospodarzy jest naprawdę fajny i warto spróbować.

Danubio @1,57 bet365 ✅ 2:1
Danubio over 1,5 @1,80 bet365 ✅ 2:1

Tak łatwo nie było, ale liczą się monety i wygrana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Oriente Petrolero - Bolivar
Kursy jak dla mnie bardzo dziwne, ale na pewno trzeba będzie coś pokombinować w stronę Bolivaru. Absencji chyba nie ma, a jeśli nawet to goście dysponują taką kadrą, że da radę zastąpić każdego (No, może prócz Ferreiry, bo to maszyna do bramek). Po poznaniu składów na pewno będzie można grać coś w stronę Bolivar, wygrywając dzisiaj praktycznie zapewniają sobie mistrza Apertury, bo takie mecze (Guabira, Aurora, Blooming) grane u siebie to przy ich formie łatwe 9 punktów. Mecz będzie zapewne wyrównany, bo Oriente nie zwykło okopywać dolnych rejonów tabeli, ale wyczuwam wynik z korzyścią dla gości. Na pewno będę szedł w stronę bramek dla Bolivaru, typ podam jak pojawi się przedmeczowa oferta, bo 365 godzinę przed spotkaniem ubogo.
Postawiłem over 1,5 Bolivaru i się zawiodłem. Grali bardzo ociężale, po straconej bramce dopiero coś się ruszyło, ale ani Ferreira, ani Arce i inne Floresy nie dały rady dobrze dysponowanej defensywie Oriente. A stracona bramka to zasługa głównie obrońcy Rodrigueza, który świetnie obliczył tor lotu piłki i przeleciała nad nim, z wykończeniem napastnik Oriente problemów nie miał.
Libertad - Deportivo Ciapata
Nie wierzę, by z taką formą goście nie byli tutaj w stanie powalczyć. Oba zespoły grały ze sobą 3 razy, gdzie raz wygrał Libertad (po męczarniach i bramce w 90 minucie), raz padł remis i raz wygrało Deportivo. Obecnie Ciapata na dobrym 2 miejscu, co jest dla mnie zaskoczeniem. Libertad nieco poniżej oczekiwań, bo 6 miejsce jak na nich jest nieciekawym wynikiem, ale oni jeszcze żyją Sudamericaną, gdzie doszli do półfinału. Gospodarze grali mecz w piątek (CS z Itagui), więc mało czasu na odpoczynek i pewnie trener będzie rotował. Ciapata ma na głowie tylko ligę i na moje są w stanie powalczyć o jakieś punkty. Kurs na bramke gości nieco przesadzony chyba, mimo że Libertad traci mało bramek to zaryzykuję.

Deportivo Ciapata gol @1,90 bet365 ✅ 2:1
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Guarani - Sp. Carapegua
Oglądałem Guarani w poprzedniej kolejce, bardzo łatwo stwarzali sobie sytuacje i wykorzystali 4 z nich. Ofensywa bardzo szybko gra piłką, w obronie mają czasem problemy, ale w poprzedniej kolejne na szczęście zachowali czyste konto. Goście w ostatnich 15 meczach na wyjeździe tylko 6 punktów i to 2 razy ze słabym Luqueno. Gospodarze ogólnie są lepsi na wyjazdach i jakoś bardziej ich motywuje gra na boiskach przeciwnika, ale myślę, że dzisiaj postrzelają, bo Carapegua traci około 3 bramki na mecz, strzelając statystycznie jedną. Guarani na razie bardzo fajna forma, ostatnie 5 spotkań to 13 punktów i bilans 14:2, więc jest całkiem w pytkę.
Myślę, że dobrą opcją będzie pójść w over.
over 3 @1,750 bet365 1/10 ⛔ 0:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Guarani zawiodło na całej linii, dali jednak do zrozumienia, że trzeba grać na nich tylko na wyjazdach.
Dzisiaj w Kostaryce bardzo ciekawy pojedynek.
Zeledon - Cartagines
Mecz powinien odbyć się wczoraj, jednak ze względu na okres deszczowy, jaki obecnie dominuje w Kostaryce zmusił arbitraż ligowy i sędziów do przełożenia spotkania. Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie, to mecz odbędzie się dziś o 20 naszego czasu. Jeśli jednak coś pójdzie nie tak to zostanie przełożony na inny termin (pewnie po ostatniej kolejce).
Zeledon chyba ma największe szanse na awans do fazy pucharowej. Obecnie plasują się na 7 miejscu, jednak mają 18 rozegranych spotkań (gdzie reszta ma po 19 - Cartagines i Herediano i 20 - pozostali). U siebie grają bardzo skutecznie, w sezonie otwarcia bilans 4-3-1 i bramki 16:12. Z przodu mają dwie armatki z Panamy - Polo i Hay, którzy łącznie strzelili 14 bramek (po 7) czyli połowę dorobku całego zespołu. Nie wyczytałem, by byli kontuzjowani, nie złapali też żadnych kartek, więc zapewne wystąpią w tym meczu. Nie zagra natomiast 21-letni obrońca, który w debiucie potrzebował 12 minut do zdobycia czerwonej kartki.
Cartagines po 19 kolejkach jest miejsce wyżej od gospodarza dzisiejszego meczu z 25 punktami na koncie. Na wyjeździe bardzo średnio, bilans 3-3-3 i bramki 8:12, punkty zdobywali można powiedzieć śmiało - z zespołami gorszymi (remis m.in z Belen czy Limon, albo CS Uruguay, którzy należą do czołówki, ale jak odwrócimy tabelę). Chyba najbardziej znanym zawodnikiem jest Paolo Cardozo, ale po czerwonej kartce z Alajuelense został zawieszony. Ponadto nikt się tam nie wyróżnia specjalnie, ogólnie trzon zespołu to gracze doświadczeni (w ostatnim meczu tylko 2 graczy w podstawowym składzie miało poniżej 30 lat a dopiero trzech rezerwowych, którzy zostali wprowadzeni, byli młodsi).
Obie drużyny na pewno zmotywowane do zwycięstwa. Lekka przewaga wg mnie zespołu gospodarzy. Nie wiem do końca jak z murawą, wczoraj wyglądała tak. Przewidywana pogoda to opady deszczu i około 25 stopni. Patrząc na obecną sytuację obu klubów, stadion, pogodę i skład jakim dysponują na chwilę obecną zdecydowałem się na takie typy:
over 11 rożnych @2,00 bet365 1/10 ⛔ 5 niepotrzebnie się pakuje w takie głupoty, ale BTS wszedł i jest plus
BTS @1,83 bet365 1,5/10 ✅ 1:2
Kurs na BTS na pewno dadzą jakoś chwilę przed meczem.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Polecam zaczaić się na jakieś overy w meczu ligi Peruwiańskiej.
San Martin - Jose Galvez ✅ 3:0
Obie ekipy ostatnio bramkostrzelne, kilka meczów wstecz padały w ich wykonaniu overy, H2H też przemawia za overem. W meczu Cesar Vallejo - Pacifico ✅ / ⛔ też polecam grać na live. Często w tej lidze jest tak, że do przerwy nie pada nic lub jedna bramka, a w drugiej połowię się ruszają żwawiej. W sumie to już ostatnie kolejki, więc już powoli pierwsze rozstrzygnięcia i robi się overowo.
Można też pograć przed meczem, jednak na over 2,5 są słabiutkie kursy, zawsze w połowie i na początku kursy na overy w tej lidze są zawsze powyżej 2,10.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Nacional Potosi - Sport Boys Boliwia 16.11.2013 godz 20:30
Chłopaki z Potosi ostatnie spotkania to straszna forma, nie zdobyli żadnego punktu, co więcej zdobyli tylko jedną bramkę tracąc 8. Czołówka już się oddaliła, na szczęście nie na tyle, by nie mogli tego odrobić. A żeby odrabiać, trzeba zdobywać punkty, a co za tym idzie - strzelać. To samo tyczy się zespołu gości. U nich z formą nieco lepiej, ale NIECO. Taki sam bilans bramkowy, jednakowoż zdobyli 5 punktów. W Nacionalu nie zagra na pewno pomocnik Zenteno (14/3), więc podstawowy gracz. W zespole gości nie widzę żadnych pauz. Obie drużyny ostatnio dużo nie strzelały, ale to w sumie dobrze, bo jest fajny kurs na over. Mecz będzie transmitowany na bet365
over 2 @1,575 bet365 ✅ 2:1
Nigdy więcej tego anty-futbolu w wykonaniu Nacionalu
Alajuelense - UCR Kostaryka 17.11.2013 godz 3:00
Oba zespoły mają o co grać, UCR o miejsce premiowane play-offami, a gospodarze o pierwsze miejsce, które uprawnia do gry z najsłabszym zespołem, który się zakwalifikował (czyli miejscem 4, o które walczy UCR).
Alaju na swoim boisku jest skuteczne, jeśli chodzi o punktowanie, mają obronę najlepszą w lidze, ale uważam że goście są w stanie powalczyć, a jak odpuszczą też dobrze, bo wtedy over murowany (np. 1:3 z Saprissą czy 1:4 z Herediano). H2H też przemawia za overem (2:2, 3:0, 2:1, 1:1, 2:2), a kurs na to bardzo przyzwoity. Nie zdziwię się, jak gospodarze sami ogarną overa (oczywiście zakładając wariant optymistyczny, że grają mecz na 100% i go chcą wygrać).
over 2,5 @1,95 bet365 ⛔ 2:0

Dzisiaj jeszcze od 19 mecze decydujące w Peru, więc można będzie grać na live jakieś overy.
Dodatkowo czekam na kurs jaki wystawi 365 w meczu Ciapata - Nacional na bramkę gospodarzy.

L. Schwager - La Serena Chile 16.11.2013 20:00
Oba zespoły są na dole tabeli, według mnie mogą sobie postrzelać, bo poziom prezentują podobny, a obecna gra Schwager i La Sereny to nieporozumienie. W każdym meczu potrafią powalczyć, jednak nie udaje im się co pokazuje tabela. Goście jeszcze bez wygranej, Lota jak na razie tylko 3 zwycięstwa. Kurs na over bardzo fajny, więc biorę.
over 2 @1,67 Canbet ⛔ 0:0
Nigdy też Chilijskich niższych lig
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Wczoraj słabo, szkoda najbardziej Alajuelense, wygrać wygrali, ale do overka brakło bramki.
Herediano - Limon
Limon gra o pietruchę, a Florenses o lidera. Mają ten komfort, że mają 2 spotkania mniej od Alajuelense, które wczoraj wygrało pewnie i obecnie jest na 1 miejscu. Herediano ten sezon ma wyborny, najlepsza ofensywa i defensywa w lidze, wyrównana kadra, niepokonani u siebie. Goście (nie licząc Belen) mają najgorszą obronę w lidzę, na co wskazują 34 stracone bramki, czyli 1,7 na mecz. Nie widzę innego scenariusza jak wygrana, bo zapewne nikt w szeregach Florenses nie chce grać w play-offach przeciwko (najprawdopodobniej) Saprissie.

Herediano (-1,5) @1,80 bet365 ✅ 4:1

Belen - Saprissa
Pierwsza moja myśl w tym meczu to over. Belen mimo, że najsłabsze w lidze to na pewno powalczy, bo to trudny teren dla każdego. Jak u siebie Saprissa strzela oporowo dużo, tak na wyjazdach w 10 spotkaniach tylko 6 razy pokonywała bramkarza rywali, więc słabiutko. Myślę, że dzisiaj o dobry wynik powalczą podwójnie, bo po 1 mają bardzo niechlubną passę porażek na wyjeździe (4 porażki i bilans 1:10), a po 2 nadal liczą się w walce o 1 miejsce w lidze. Belen raczej z nastawieniem pokrzyżowania planów wyjdzie, a goście będą musieli atakować, więc w jedną i w drugą stronę mogą paść gole moim zdaniem.
over 2,5 @2,00 bet365
Juan Aurich - UTC Cajamarca
Nie mam pojęcia co się stało, że takie kursy są na gości. Może i gospodarze mają lepszą kadrę jeśli chodzi o poziom zawodników, wszystko inne (prócz tego, że Aurich gra u siebie) przemawia za gośćmi. Miejsce w tabeli, forma. Myślę, że oddsmakerzy wystawiając takie kursy zważali uwagę na to, że gospodarz rzadko u siebie przegrywa i Aurich na swoim stadionie jak chce to umie rozgromić rywala (6:1 z Cienciano, 5:0 z Huanuco, 3:1 z Inti). Jestem zdania, że Cajamarca nie jest tutaj na straconej pozycji, ostatnio czytałem wywiad z Rafaelem Castillo i ostatnią porażkę gości (0:4) tłumaczył złym przygotowaniem fizycznym i że już wszystko jest ok i na pewno dadzą z siebie wszystko w meczu z &#39;Cyklonem Północy&#39;.
&quot;“Tenemos que enfocarnos en lo que se viene: los 3 puntos. Ahora todo ese desgaste y demás tienen que quedar de lado y cada uno tiene que sacar el espíritu guerrero, de equipo, y exponerlo este domingo, en un partido de grass natural ante un buen club que cada vez que nos hemos enfrentado ha ha habido buenos partidos y resultados regulares para ambos lados, pero ahora las estadísticas no cuentan.”
w skrócie - Castillo mówi o motywacji i pragnienia zwycięstwa w dzisiejszym meczu, że każdy jest nastawiony na walkę i statystyki nie grają.
Nie jestem w 100% przekonany, że goście wygrają, ale na pewno powalczą. Aurich nie jest jakieś wybitnie zajebiste wg mnie. Gram jednak lekko asekuracyjnie + będę łapał na live.

UTC Cajamarca gol @1,61 ⛔ 2:0

Większa ilość goli - 2 połowa @2,05 ✅ 2:0 (0:0)

Na koniec Boliwia. Po wczorajszym meczu to mogę się chyba spodziewać wszystkiego, zupełnie wszystkiego.
Bolivar - Real Potosi
Faworytem jest oczywiście zespół gospodarzy. Czas zmazać plamę z ostatniego meczu, gdzie przegrali z Oriente. U siebie są nie do przebicia, meczu na własnym obiekcie nie przegrali od początku Clausury z poprzedniego sezonu. Real na wyjeździe (licząc Clausure z tamtego sezonu) wygrał 3 razy, z czego dwa zwycięstwa to minimalne 1:2 ze słabiutką Aurorą i Guabirą. Tutaj przypuszczalny skład. Obaj trenerzy wprowadzili małe korekty w swoich zespołach, ale to raczej pojedyncze jednostki. Poza tym obie jedenastki w podstawowych składach. Tutaj nieco więcej o tym meczu, jak i o układzie tabeli w obecnym momencie. Mi wystarczy, że dzisiaj w Bolivarze wystąpi Arce i Ferreira z przodu, co powinno zaowocować bramkami. Nie obrażę się, jak i gospodarze coś raczą puścić, lecz strzelając przy tym przynajmniej bramkę więcej ;) .
Bolivar &amp; over 2,5 @1,90 bet365

Reszta latino na live, bo nie mam pomysłów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom