>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ameryka Południowa, Północna i Środkowa - 2013

Status
Zamknięty.
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Cesar Vallejo - Cienciano
Można by rzec, że spotykają się ekipy z dwóch innych światów. Gospodarze walczą o najwyższe cele, a Cienciano ostatnio tylko dolne części tabeli, słabiutko na wyjazdach, ogólnie kicha. Jak dla mnie to kursy nie odzwierciedlają tego co może sie zdarzyć w tym meczu. Dobra - Vallejo faworytem, ale według mnie nie aż takim, ale to tylko moje zdanie. Wiadomo, że w tym spotkaniu trener gospodarzy (Rivera) nie skorzysta z podstawowych graczy - obrońcy Guizasoli, i z napastnika Alvy. Obaj w ostatniej kolejce otrzymali czerwone kartoniki. W ekipie gości nie zauważyłem większych osłabień, powinni przyjechać do Vallejo w najmocniejszym zestawieniu. Myślę, że Cienciano jest w stanie powalczyć w tym meczu, są ostatnio w niezłej formie, 4 ostatnie spotkania bez porażki (2 zwycięstwa). Ogólnie każde rozgrywki to inny świat, raz goście byli wyżej niż Cesar Vallejo, raz na odwrót, wszystko się okaże pod koniec sezonu. W tym meczu sądzę, że goście nie są na straconej pozycji, takie typy z mojej strony.

Cieniano +2 @1,40 Sportingbet ✅ 1:0

+ jako iż spotkania między tymi zespołami sa zazwyczaj bardzo ciężkie co wiąże się z małą ilością bramek to:

Obie strzelą? NIE @1,61 bet365 ✅ 1:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Danubio (0) - Nacional (0) 2 @ 1,85 bet365 ✅ 0-1
e: aktualny kurs to @ 2,1!
Rozumiem, że Danubio ma bardzo dobry start w Clausura 2013 i że w ostatniej kolejce sensacyjnie pokonali na wyjeździe Penarol, ale wystawienie takich kursów w tym meczu uważam za mały prezent od bukmacherów. Szanse wg. nich są wyrównane (kursy: 2,6-3,3-2,6). Nacional to w Urugwaju uznana marka i myślę, że spokojnie jest w stanie pokonać rywali. W składzie gości dziś sporo młodzieży: w obronie 18-letni Maximiliano Moreno, w pomocy także młodzi, 19 i 20 lat Hugo Dorrego i Nicolas Prieto. W napadzie również są Bueno i Luna, jednak ta dwójka ma już spore doświadczenie na krajowym podwórku a Luna zaliczył już roczną przygodę w Hiszpanii. Nie znalazłem informacji dlaczego nie zagra Loco Abreu, ale zapewne po prostu jest w słabszej formie, albo pauzuje za jakiś boiskowy wybryk. Nacional ma tylko 6 punktów i jeśli chce się zakwalifikować do przyszłorocznej edycji Libertadores, to piłkarze muszą jak najszybciej wrócić na właściwe tory i zacząć regularnie wygrywać w lidze.
Składy
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
X

SUPERCLASSICO w Paragwaju! Dwa najbardziej utytułowane kluby Paragwaju zmierzą się już dziś o 21. w 399. odsłonie Derbów Paragwaju, ale także Derbów Asuncon. Historia pojedynków jest niezwykle wyrównana: 142 zwycięstwa Olimpii przy 141 Cerro i 115 remisach. A więc jeśli dziś Cerro wygra będzie idealny remis. Mecz odbędzie się w Ciudad del Este - drugim co do wielkości mieście kraju, 330km od Asuncon, blisko granicy z Brazylią.
Co ciekawe, obie drużyny w tym roku w lidze zawodzą swoich kibiców. Olimpia w sześciu meczach zdobyła zaledwie 6 punktów, Cerro zaś w pięciu meczach 4 punkty. Te wyniki w lidze można co prawda zrzucić na występy w Libertadores, jednak takim drużynom nie przystoi zajmować takich niskich pozycji w lidze. Dziś spodziewam się otwartej gry z obu stron. A to dlatego, że zawodnicy mieli sporo czasu na odpoczynek. Wydaje mi się że aż za dużo czasu. Olimpia ostatni mecz zagrała 5. marca a Cerro Porteno 3. marca. A więc prawie 25 dni bez oficjalnego meczu! I to w początkowej fazie sezonu. Trenerzy mieli sporo czasu na dopracowanie gry zespołów. Obie drużyny mają duży potencjał w ofensywie, bo tacy zawodnicy jak Castorino, Bareiro ze strony gospodarzy, czy Fabbro, Salcedo i Nanni z Cerro dają spore nadzieje na wiele bramek w meczu. Tak jak ofensywa jest na dobrym poziomie tak obrona obu ekip pozostawia wiele do życzenia (tutaj przykład).
Nie będę starał się wytypować zwycięzcy spotkania, ale liczę na otwarty mecz i kilka goli strzelonych goli.
Olimpia: Martín Silva; Salustiano Candia, Herminio Miranda y Julio Manzur; Jorge Báez y Richard Ortiz; Wilson Pittoni, Sebastián Ariosa y Juan Salgueiro; Fredy Bareiro y Juan Ferreyra
Cerro Porteno: Diego Barreto; Teodoro Peredes, Víctor Hugo Mareco, Luis Cardozo y Junior Alonso; Mathías Corujo, Julio Dos Santos, Fidencio Oviedo e Iván Torres; Jonathan Fabbro; y Roberto Nanni.

BTS @ 1,72 ⛔ 1-0
niestety, okazji było sporo, ale gol dla Cerro nie wpadł
hah co innego myślałem a inn ego wpisałem jako typ ;)
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Czytając analizę poprzedzającą ten post krótko powiem, dokładniej chodzi o mecz Danubio - Nacional. Ja będę podtrzymywał swoją teorię, że nie wierzę zespołom w lidze, jeśli te grają jeszcze w CL. @1,40 na dodatnią bramkę dla gospodarzy jeszcze stoi w bwin i to bym pograł. Albo lepiej - brak czystego konta Nacionalu. Uważam, że te typy są jak najbardziej do gry. To taka krótka wypowiedź jak ja widzę ten mecz.
Przejdźmy do tego co chcę wam dzisiaj &#39;podarować&#39;. Jako, iż ostatnio moje typy w tym dziale są zielone, to będziemy starali się to kontynuować. Na celownik idzie dziś to spotkanie:
Aurora - La Paz
Długo zastanawiałem się co na ten mecz będzie najlepsze. W końcu zdecydowałem, ale od początku. Obie ekipy sa bardzo overowe jak na swoje umiejętności jak i na warunki ligowe i od czasu do czasu zdarzają się takie wyniki jak 7:2, 6:3. Grają bardzo otwarcie i przez to bardzo dużo tracą, przez 10 kolejek Aurora straciła 22 bramki, La Paz 19 (dla uzupełnienia statystyki, drużyny te w sezonie Apertura straciły razem 97 bramek przez 22 spotkania [Aurora 47, La Paz 50]). Dzisiaj spodziewam się bardzo otwartej i szybkiej gry, bo na pewno obie ekipy będą walczyć o dobre lokaty do końca Clausury. Czytałem, że zespół gospodarzy jest bardzo zmobilizowany na ten mecz, dadzą z siebie wszystko, by na Estadio Félix Capriles Cochabamba zostały 3 punkty. Jako, że obie ekipy bardziej myślą o ofensywie niż defensywie to może to tylko sprzyjać overowi. Ekipy te spotkały się już w tym sezonie, Aurora wygrała 1:0 na wyjeździe, myślę jednak, że u siebie nieco bardziej powalczy o wyższy wynik, a z drugiej strony La Paz też powinno coś strzelić.

over 2,5 @1,67 bet365 ✅ 2:1


Jeszcze jeden mecz, ale z MLS.
Colorado - Portland
Faworytem według bukmacherów jest Colorado, ale jest jeden ważny fakt, który daje niezłe value na Portland. W ekipie gospodarzy do gry nie nadaje się siedmiu graczy, ze względu na kontuzje i zawieszenia, m.in dwóch podstawowych bocznych obrońców, bramkarza czy też środkowego pomonika. Portland to ekipa ofensywna, więc Colorado może mieć kłopoty. Jest początek sezonu, dziś zaczęła się 5 kolejka, ale żadna z tych drużyn jeszcze nie wygrała. Gospodarze 0-1-3 z bilansem 2:5 a goście 0-2-1 i bilans 5:6. Jeśli informacja o tych ubytkach w składzie Colorado się potwiedzi to można śmiało uderzyć w wygraną przyjezdnych. Być może oddmakerzy wystawili takie kursy ze względu na położenie Kolorado (wysokość, niska temperatura) ale to nie zmienia wg mnie faktu, że Portland może tutaj spokojnie powalczyć. Oczywiście wszystko w tej lidze może się zdarzyć, nie można o tym zapominać, ale zaryzykujemy.

Portland gol @1,36 bet365 ✅ 2:2
Portland +1 @1,76 bet365 ✅ 2:2

Portland DNB @2,37 bet365 zwrot 2:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
W temacie cały czas zielono, więc idziemy za ciosem. Dzisiaj podejmę ryzyko i wybiorę kilka odważnych typów, miejmy nadzieję, że po dzisiejszym dniu znów będziemy urobieni. Do rzeczy:
General Diaz - Rubio Nu
Po latach posuchy gospodarze wracają do ekstraklasy w świetnym stylu. 15 punktów na sześć spotkań to bardzo dobry wynik, są w stanie powalczyć do ostatniej kolejki o mistrza. Ostatnia kolejka to pierwsza porażka, według mnie wielce niezasłużona, bo po czerwonej kartce dla Sanabrii (nie wystąpi dziś) byli drużyną dużo lepszą, lepiej poukładaną. Mieli swoje sytuacje (m.in karny, którego nie wykorzystali), ale nie umieli tego wykorzystać. Bardzo podobał mi się środek pola w Diaz, bardzo ruchliwi dwaj zawodnicy, boki odjeżdżały szeroko, grali szybką piłkę - to mogło się podobać. Uważam, że są tutaj zdecydowanym faworytem. Rubio od dłuższego czasu nie może ustabilizować sobie formy, więc okopują dolne rejony tabeli, dodatkowo na wyjazdach grają bardzo przeciętnie. Diaz ma przed sobą tylko ligę i na niej się skupia, idzie im bardzo dobrze, więc dziś powinni zgarnąć 3 punkty i zrobić bezpieczną przewagę nad 3 miejscem.

Diaz @1,50 bet365
⛔ 1:1
Słabiutko, prowadzili grę cały mecz, strzelają, ale głupia bramka i remis.

Melgar - Pacifico
Nie wiem czego bukmacherzy oczekują od gospodarzy wystawiając @1,65 w ich stronę. Od początku sezonu grają słabo, seria 6 spotkań bez zwycięstwa, ledwie cztery strzelone bramki. Jest źle, zauważył to zarząd - od tej kolejki stery w klubie przejmuje trener - Navarro. Jestem zdania, że z marszu nie będą osiągać lepszych wyników, przyjdzie to z czasem. A jeśli jesteśmy przy wynikach, to od początku sezonu mają je goście. Dwa zwycięstwa i 4 remisy, to jak na nich bardzo dobry wynik, ale buki ich nie doceniają, potrafili zatrzymać Alianz Lime na wyjeździe (0:0), czy Inti Gas (1:1), widać w tym zespole potencjał, wracają do Ekstraklasy po latach gry na niższych szczeblach. Do składu wraca Christian Guevara, na pewno wzmocni środek pola. Jak dla mnie goście dziś mogą powalczyć o remis, a nawet o całą pulę patrząc na wyniki jakie osiąga Melgar jak i ich własną grę na wyjazdach. Typ na to spotkanie:

Pacifico +2 @1,33 bet365
zwrot 2:0

Melgar szybko objęło prowadzenie, w drugiej połowie Pacifico cisnęło, ale były z tego tylko rożne, dostali w 80&#39; karnego, nie wykorzystali i się zemściło. Szkoda.

I na koniec spotkanie w Boliwii, tutaj nieco bardziej ryzykowny typ, ale oczywiście z szansami na powodzenie.
Bolivar - Blooming
Bolivar to ekipa z wyższej klasy w Boliwii, podobnie jak Blooming, należą do czołówki. Dziś wyjdą naprzeciw siebie. O ile Bolivar ma ustatkowaną formę jeśli chodzi o mecze dom-wyjazd to goście mają z tym ogromne problemy. W Aperturze w delegacjach zdobyli tylko 5 punktów, więc nadrabiali to meczami u siebie, gdzie mieli najlepszy bilans w lidze. Bolivar jak na razie lideruje w tabeli, ale z całej czołówki stracili najwięcej bramek - to jest ich mankament. Potrafią strzelać seriami, ale i często coś tracą. Na 10 spotkań ligowych aż 9 razy musieli wyjmować piłkę z siatki przynajmniej raz. Z Blooming jest różnie, po pierwsze muszą ustatkować formę. Co do ich szans w dzisiejszym meczu to powiem tak - są znikome według mnie. Bolivar powinien tutaj sobie postrzelać, ale goście tak łatwo się nie poddadzą sądzę. Typy na ten mecz wybrałem dwa, jeden bardzo prawdopodobny, drugi mniej, ale przejdźmy:

Bolivar over 2,5 bramki @2,20
✅ 3:1
Gospodarze mają w zespole rakiety, powinni postrzelać dzisiaj, Cardozo, Ferreira i Arce w bardzo dobrej formie.
i taki bardziej zważając na obronę gospodarzy:

Blooming gol @1,61 bet365
✅ 8 minuta 0:1
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
W temacie nadal jest dobrze, dziś znów spróbujemy bardziej wyszukane typy. Mecz Bolivaru z Strongestami odwołano, bo następnego dnia goście grają w CL, a szkoda, bo na gospodarzy nie żałowałbym żadnej złotówki. Ale trudno, na dziś po jednym typie z Boliwii i Kostaryki. Na pierwszy ogień:
Jorge Wilsterman - Club Universitario
Gospodarz jest faworytem tego meczu jak dla mnie - w sumie dla buków też, są cały czas spadki. Po nieudanym wyjeździe do Oruro, gdzie przegrali z San Jose przyjdzie im się zmierzyć z La &#39;U&#39;, która przechodzi obecnie zachwianie formy (zresztą Wilster też), ale na wyjeździe jeszcze nie przegrali! To samo zawodnicy Jorge, tylko że w meczach u siebie. Z tego co czytałem to w La U zabraknie podstawowego bramkarza - Elduayen, boryka się z jakimiś problemami zdrowotnymi - podobno na weekend będzie już gotowy do gry, ale dziś zastąpi go równie stary (obaj 35 lat) Barrientos, który nie jest zupełnie ograny. Doatkowo zamiast młodego Floresa ma wystąpić od początku Torres, który wraca po lekkim urazie. Wraca też kapitan - Luis Liendo, który po ciosie w głowę w ostatnim meczu czuje się w pełni zdrów i sztab nie ma nic przeciwko jego dzisiejszej grze. Idziemy dalej, teraz gospodarze. Za kartki wracają pomocnik Machado i podstawowy obrońca Paz. Do linii ofensywnej po miesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją ma wrócić staruszek Salinas, zastąpi on Andaverisa, też starego chłopa już, który nabawił się urazu w meczu z Bolivarem. Uważam, że ten mecz będzie bardzo ciekawy, dwie ekipy z górnej części tabeli, na pewno żadna nie odpuści, ofensywy obu drużyn naprawdę fajne, stary wyga Salinas będzie supportował młody talent Aparicio - z drugiej strony będący w bardzo dobrej formie Fierro i wspomagający go Gallegos. Typy na ten mecz:

Wilsterman over 1,5 gola @1,90 bet365
⛔ 1:0
W pewnym momencie goście grali w 9, typ dobry, bo Jorge atakowało cały czas, ale nic nie wpadało. Mieli też przestoje lekkie np. w pierwszej połowie po bramce.

Herediano - Alajuelense
Można by rzec, że to klasyk. Dwie równe sobie ekipy, czołówka Kostaryki stoczą bój na Eladio Rosabal Cordero. Ten typ nieco grany zważając na wagę tego wydarzenia, bo bądź co bądź parę razy goście mnie zawiedli, ale oby nie dziś. Wiadomo, takie mecze rządzą się swoimi prawami, nikt tutaj nogi odstawiał nie będzie. Ewentualna wygrana gospodarzy w tym spotkaniu przybliży ich do play-offów a to dla nich priorytet. Podobnie Alaju, bo w czołówce ciasno i będzie trzeba walczyć o każdy punkt. Podchodząc statystycznie to obie strzelają wiele, często w miarę tracą, w tej lidze BTS&#39;y to niemal chleb powszedni. Myślę, że tak też będzie w tym przypadku. Poprzedni raz oba zespoły spotkały się 2 miesiące temu, padł remis 2:2. Overy pokrywają bez problemów, więc są w formie, do końca Verano zostało 7 kolejek, powinni zapewnić sobie te play-offy. Dzisiaj bardziej chodzi o prestiż moim zdaniem. Przypominam, że gram nieco lżej.

over 10 rożnych @1,90 bet365
✅ 12


Tak na sucho to poleciłbym BTS w meczu San Carlos i dubla Anzoategui + Saprissa. Ale to polecam się wgłębić w składy itp czego nie zrobiłem jeśli chcecie stawiać.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Przeglądam ofertę i zauważyłem ciekawy mecz, który może być właśnie dobrym widowiskiem ze względu na bramki.

Estudiantes M. - Caracas

Goście w CL nieco skomplikowali sobie sprawę przegrywając wysoko na swoje życzenie z Huachipato 0:4. Są na ostatnim miejscu z 6 punktami na koncie, tyle ile Gremio i Flu (kolejne roztrzygnięcia, czyli mecz tych dwóch brazylijskich zespołów pokaże nam jeszcze bardziej, jakie szanse ma Caracas na wyjście z grupy. Ostatni mecz zagrają na stadionie Fluminense, ale myślę, że zrobią wszystko by tam wygrać). Wracając do potyczki ligowej. Uważam, że obie ofensywy jak i defensywy idealnie pasują, by pograć BTS&#39;a. Liga w Wenezueli to nie to samo co CL, więc strzelić będzie im dużo łatwiej, a gospodarze na pewno łatwo nie popuszczą, tak jak w każdym meczu walczą do upadłego. U siebie grają bardzo fajnie, jeszcze nie przegrali i stracili tylko 3 bramki, ale ofensywa Caracas powinna to przełamać tak samo jak ofensywa Estiudantes powinna przełamać defensywę gości. Jeśli pojawi się oferta na BTS to ją wrzucę.

BTS ✅ 4:1



Kolejnym dobrym meczem może być spotkanie pomiędzy Deportivo Petare a Larą. Powinno tam paść kilka bramek. Opiszę je wkrótce.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
The Strongest - Bolivar
Biorę zanim spadnie (bo moim zdaniem powinno). Jeżeli przez te 2 dni nic się nie zdarzy złego w ekipie gości to o bet jestem spokojny. Po 11 kolejkach są vce liderem (sprostowanie - oni mają 11 kolejek, większość już 13) z dorobkiem 28 punktów i straty jednego punktu do Oriente. Nie wierzę, że na &#39;Hernando Siles&#39; nie pokuszą się o 3 punkty, są bardzo mocni, cała ofensywa w mega formie. Strongest będą się moim zdaniem przygotowywać do decydującego pojedynku w CL, terminarz teraz napięty i 3 mecze w tydzień mogą nieco zmęczyć, więc Villegas będzie rotował. Jeśli gospodarzom 18 się nie uda z Sarandi to wtedy pomyślą poważniej o lidze. Kursy wiszą niezmiennie na razie, więc pobieram taki typ:
Bolivar DNB @1,72 bet365
Jak pojawi się szersza oferta jeszcze coś wezmę.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Wracam do tematu po przerwie, dziś nie będzie długo.
Alajuelense - Puntarenas
Jeśli gospodarze jeszcze myślą o play-offach to muszą to wygrać. Zostały im dwie kolejki, które muszą wygrać. Jeśli Saprissa lub Zeledon się potkną to Alajuelense wskakuje na miejsce, które gwarantuje play-offy. Puntarenas już o nic nie walczy, ma bezpieczną pozycję w środku tabeli. U siebie gospodarze grają szybko i skutecznie, tylko raz przegrali, więc własne boisko jest atutem, goście grając na stadionie Alajuelense przez ostatnie 12 lat zdobyli 4 punkty (1-1-15) z bilansem 11-35. Jak dla mnie obecna forma jak i zawodnicy + motywacja przemawiają za gospodarzami, dlatego też na nich stawiam.

Alajuelense @1,62 bet365 ✅ 2:0
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
River Plate - Club Nacional
Kursy na River lecą w dół, czyli w sumie tak jak przewidywałem, więc idę w ich stronę. Nie wiem czy można mówić o formie na swoim stadionie w przypadku River, bo na 9 kolejek rozegrali na swoim obiekcie ledwo 3 mecze, gdzie uzyskali 6 punktów. W ogólnym rozrachunku prezentują się dobrze, są na drugim miejscu z dużymi szansami na lidera, gdyż mają mecz zaległy. Nacional obecnie z innymi priorytetami na ten sezon, mianowicie CL, rewanż z Garcilasso dopiero za ponad tydzień, ale już od tego meczu powinni się nastawiać raczej na ciężki bój i kilku graczy nawet w tym meczu może zostać oszczędzonych. Trzy dni potem mecz z Penarolem, również ciężki, lecz prestiżowy, tam może zagrać nieco więcej graczy z podstawowego składu. Na ten mecz widzę kilka fajnych opcji, bo River jest w gazie, mają fajny skład i ambicje, więc takie luźne propozycje:
River Plate over 1,5 gola @2,20 bet365
River Plate 1X @1,80 bet365
over 3,5 @2,20 bet365
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
cholera, coś jest nie tak.. River wyższe miejsce w tabeli, są w formie, wygrywają ostatnio wszystko, grają u siebie i kurs 3,40?! 1,80 na 1x? Naprawdę śmierdzi to na kilometr, jakieś pomysły dlaczego?
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
cholera, coś jest nie tak.. River wyższe miejsce w tabeli, są w formie, wygrywają ostatnio wszystko, grają u siebie i kurs 3,40?! 1,80 na 1x? Naprawdę śmierdzi to na kilometr, jakieś pomysły dlaczego?
dlatego że Nacional to jest jedna z najlepszych drużyn w Urugwaju
i najbardziej utytułowana
różnica między ekipami jest 3pkt ale to ze względu takiego że grają w CL i nie zawsze grają podstawowym składem
nie ma co porównywać obu ekip bo Nacional jest lepszy jedyny warunkiem jest to że grają w CL i nic więcej

tych zawodników będzie miał do dyspozycji trener Nacionalu:
Sebastián Abreu
Pablo Álvarez
Diego Arismendi
Juan Albín
Jorge Bava
Gonzalo Bueno
Efraín Cortés
Juan Manuel Díaz
Israel Damonte
Iván Alonso
Hugo Dorrego
Leonardo Burián
Vicente Sánchez
Alejandro Lembo
Adrián Romero
Alexander Medina
Nicolás Prieto
Santiago Romero
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna-Kolumbia:Copa Postobon
Spotkanie:Union Magdalena-Real Cartagena
0-0
Typ:1
Kurs:2.50
Godz:22:30
Buk:Bet365

Union Magdalena ma wielkie szanse aby zakwalifikować się do następnego etapu Copa Postobon. Dziś zmierzy się z liderem swojej grupy Realem Cartagena jeśli wygrają będą nowym liderem grupy. Goście na ten mecz powołali duzo młodych zawodników i zagrają rezerwowym składem.Gospodarze zaś wystąpia w prawie najsilniejszym zestawieniu ,szanse dostanie tylko drugi bramkarz.Dodatkowo jest to dopiero drugi mecz w tych rozgrywkach gdzie Union Magdalena zagra u siebie ,więc 11 punktów zdobytych do tej pory świadczy o dużych możliwościach drużyny.Gospodarze powinni wygrać mają prawie pełny skład,a goście niedoświadczony zespół,któremu trener da pierwszy raz szanse w tej edycji Copa Postabon.
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
Copa Postobon - Puchar Kolumbii
Fortaleza - Once Caldas
Fortaleza 2,60 Sportingbet
Kursy na gospodarzy lecą, bo w szeregach gości tylko dwóch piłkarzy z podstawowego składu, pozostali to rezerwy, a to ze względu, że Once Caldas ma tylko matematyczne szanse na awans z grupy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna KOLUMBIA: Copa Postobon
Spotkanie:Once Caldas-Huila
3-0
Typ:1
Kurs:1.78
Godz:02:30
Buk:Pinnacle Sports

Mecz decydujące dla gospodarzy o awansie do następnej rundy rozgrywek grają oni z outsiderem grupy Huila ,który do tej pory na swoim koncie zgromadził tylko 5 punktów w dziewięciu spotkaniach.Po zaskakującym remisie w meczu rozegranym o 22:00 Santa Fe-Bogota 1-1 ,otworzyła się szansa dla Once Caldes ,które po wygraniu u siebie z Hulia zapewni sobie awans do następnej rundy rozgrywek.Niezależnie od wyniku meczu konkurenta z grupy Tolimy,przy wygranej gospodarzy awansuja oni z 3 miejsca ,gdyż będą mieli jeden z 4 najlepszych bilansów z siedmiu grup eliminacyjnych Copa Postobon.W pierwszym meczy między tymi zespołami w tych rozgrywkach Once Caldas pokonali na wyjeżdzie Hulia 1-0.Ten zespół wybitnie leży gospodarzą bo w lidze w tym sezonie wygrali obydwa mecze u siebie 3-1 i na wyjeżdzie również 1-0.Myślę,że Once Caldas nie wypuści tej szansy z rąk ,pewnie wygra i awansuje to następnej rundy rozgrywek Copa Postobon.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Central Espanyol - Bella Vista
Mecz dwóch ostatnich ekip, który nie musi być nudny. Obie drużyny mają jeszcze szanse na pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej, o ile którejś uda się zwyciężyć, walka będzie zacięta. Oczywiście zwycięstwo jednej ekipy przekreśla szanse drugiej, gdyż jest to ostatnia kolejka (przypomnę, że spadają ostatnie 3 drużyny z najgorszym zsumowanym dorobkiem punktowym Apertura + Clausura). W gorszej sytuacji są gospodarze, gdyż obecnie mają 27 punktów i prócz ewentualnego zwycięstwa będą musieli czekać na rozstrzygnięcia w meczu Cerro Largo i Progreso (odpowiednio 27 i 28 pkt.). Myślę, że mecz będzie otwarty i obfity w sytuacje bramkowe, bo oba zespoły mają o co walczyć. W przypadku gości wątpię, by były tutaj jakieś kalkulacje z remisem, gdyż mają słaby bilans bramkowy (-15) a mecze grają jeszcze Progreso i Centro Largo, które mogą ich wyprzedzić. W dole jest bardzo ciasno, ale zarazem bardzo ciekawie, sam nie mogę się doczekać rozstrzygnięć. Bella Vista będzie musiała liczyć na swojego napastnika Laensa, który strzelił około jedną trzecią bramek całej drużyny (10 z 28). U gospodarzy nie widzę takiego jednego lidera, który by ciągnął tą ekipę, wydaje mi się, że lekkim faworytem powinna być mimo wszystko Bella Vista. Na to spotkanie wybieram mało ryzykowny bet licząc na dobrą dyspozycję dnia Laensa jak i reszty ekipy.
Bella Vista gol @1,44 bet365 1:1
Pierwszy typ po przerwie, miejmy nadzieję, że zaczniemy od koloru zielonego. Powodzenia.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Millonarios - Petrolera
Czternastokrotny mistrz Kolumbii podejmie na Estadio El Campín zespół, który przyjedzie z Barrancabermeji, czyli Alianza Petrolera. Oba kluby mają inne priorytety, dla gospodarzy jest to walka o najwyższe cele (CL w tym sezonie dla nich nieudane, więc będą odbijali sobie w pucharze i lidze), a dla gości to jak mniemam środek stawki, nie są zbyt mocni, ale i nie są chłopcami do bicia. Kibice Embajadores są bardzo chciwi pucharów, więc piłkarze muszą dać z siebie wszystko. Jeżeli dzisiaj wygrają, wskakują na 3 miejsce, w sumie chyba nic im to nie daje, ale rywal nie jest zbyt wymagający (przypomnę, że po 18 kolejkach 8 najlepszych drużyn dzieli się na dwie grupy i zwycięzcy obu grup grają ze sobą finał, nie są liczone tam bramki na wyjeździe). W składzie gospodarzy jest dobrze znany Wason Renteria, który miał przygodę w Santosie, Freddy Montero - solidny napastnik sprowadzony rok temu z USA, czy też ostoja defensywy, bramkarz Delgado. Myślę, że są w stanie dzisiaj zwyciężyć, goście nie mają za bardzo kim postraszyć, jest to bardziej drużyna młokosów, która może powalczyć za kilka lat. Mój typ na to spotkanie to czyste zwycięstwo Millonarios.
Millonarios @1,62 bet365
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna Urugwaj
Spotkanie: Defensor Sporting - Penarol
Typ: Under 2,5
Kurs: 1,86
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Dziwi mnie to, że nikt jeszcze nie zainteresował się tym finałowym spotkaniem, który będzie zwieńczeniem sezonu w Urugwaju. Typ głównie poparty będzie statystykami i &quot;logiką&quot; finałów. Jak wiadomo każdy finał rozgrywek oznacza uważną grę w defensywie. a z przodu może coś wpadnie. Nie inaczej powinno być dzisiaj. Zwłaszcza dobrej gry w defensywie spodziewam się postronie Sportingu Defensor (jakby sama nazwa mało mówiła ???? )który w lidze na 30 spotkań stracił tylko 20 bramek. Poza tym na 18 ostatnio rozegranych meczów pomiedzy obiema ekipami tylko 5 kończyło się overem. Mało tego ostatnie 4 lata finałów rozgrywek to również same undery także to potwierdza moją tezę, że najpierw bronimy, a potem atakujemy. Mecz pewnie będzie zacięty i rozegra się w środku pola. Modelowe spotkanie na wynik 0-0 lub na 1 bramkę którejś ze stron po błedzie przeciwnika. Niestety o kontuzjach, zawieszeniach itd. nie mogę nic napisać bo jak zapewne wiecie do lig egzotycznych ciężko cokolwiek wyskrobać. Także kieruje się intuicja, która podpowiada, że ten finał będzie bramkowo podobny do poprzednich. Statystyki również za tym przemawiają także po takim kursie spróbować warto.
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Peru-Primera Division 2013
Inti Gas – Melgar 1 1,95 200=390 bet365
Inti Gas będzie, podobnie jak prawie wszystkie inne drużyny Peru silniejszy w domu. Grają na wysokości (prawie 3000 m) i ich stadion to twierdza , w sumie 13 gier bez porażki. W 2013 roku rekord domowy jest skromny (4 zwycięstwa, 2 remisy i 3 porażki), w ostatnim meczu nawet zaskakująca porażka z UTC Cajamarca (11). Ale to przez to ze zespoł grał w 10. Do zespołu wraca Advanced Arroyave (16/4). Melgar (10, 24 punktów) jest także w dwóch ostanich kolejkach bez zwycięstwa. W Melgar nie wystapi Butron (14/0), i Ojeda (19/0), Zúñiga (14/2), doświadczony Salas (17/0) i Jasaui (10/1). Melgar jest dużo słabszy poza domem i dla nich będzie to trudny orzech do zgryzienia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom