>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ameryka Południowa, Północna i Środkowa - 2013

Status
Zamknięty.
shagrath 45

shagrath

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Kolumbia
Spotkanie: Ind. Santa Fe ₋ Once Caldas
Typ: 1
Kurs: 1,60
Bukmacher: WilliamHill

--&gt; dla odważnych można zagrać handi -1 .

W ofercie buka ten mecz odbędzie się 22 Cze -23:30 UK, ale naszego czasu to już będzie po północy tak więc tu zapodam swoją analizę. Pod lupę biorę spotkanie pomiędzy Santa Fe &amp; drużyny Once Caldas. Gospodarze, jak zauważyłem są drużyną własnego boiska, gdzie od początku 2012 roku grając w Primera Division do dzisiejszego dnia przegrali przed własną publicznością 5 spotkań. Na 32 spotkania rozgrywane u siebie tylko 5 razy oddali wynik dla przeciwnika.

H2h nie biorę pod uwagę, zmieniają się zawodnicy, trenerzy i inne pierdoły które mają wpływ na formę i morale w drużynie które potem przekładają się na wynik spotkań. Interesuje mnie obecna forma i fakt jakim jest podany skład Once Caldas na to spotkanie. W meczu nie wystąpią tacy gracze jak J. Lopera [19/0], L. Scaglia [17/0], E. Jiménez [17/8], G. García [17/2], O. Rodríguez [11/1], D. Álvarez [10/2].

W drużynie tej jest dość obfita kadra lecz wymieniłem najbardziej istotnych i wpływowych graczy, których brak w tym meczu może przełożyć się na wynik. Dziś jestem zbyt zmęczony by oglądać to na stream, ale myślę że jak jutro otworze oczy to wynik meczu będzie satysfakcjonujący !
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Paragwaj

28.06. 23:00
Olimpia Asuncion - Sol de America Sol de America +0,25 @2 3/10 Sbobet

Ostatnia kolejka, Olimpia zakończy Aperturę na 5 miejscu, Sol de America ma jeszcze szanse wskoczyć na szóstą pozycję. Ale to akurat jest najmniej istotne. Gospodarze w środę mają półfinał z Santa Fe w ramach Copa Libertadores. W związku z tym trenerem wypuszcza mocno zmieniony skład.

Blas Hermosilla (4/0); Richard Salinas (10/0), Carlos Paredes (13/0) y Enrique Meza (11/0) ; Jorge Báez (16/0) y Alejandro Silva (16/1) ; Marcos Pfingst (1/0), Fabio Caballero (8/0) y Alberto Contrera (5/0); Emanuel Biancucchi (2/0) y Osvaldo Argüello (5/0)

Nie zagra dwóch pierwszych bramkarzy Centurion (7/0) i Silva (11/0), obrońcy Manzur (12/2), Miranda (12/1), Candia (16/0), pomocnicy Aranda (15/0) i Ortiz (13/2) oraz komplet napastników Bareiro (12/5), Castorino (13/6), Prono (12/4), a Ferreyra (18/6) i Salgueiro (12/1) są kontuzjowani.

Ogółem nie wystąpią gracze, którzy strzelili 27 z 30 bramek w lidze. Wymowne prawda? Oczywiście nie ma co szaleć ze stawką, bo w Ameryce Południowej niezwykle często się zdarza, że drużyna osłabiona, grająca rezerwami itd spokojnie swój mecz wygrywa.

Sol de America kończy Aperturę w dobrym stylu, trzy mecze z rzędu bez porażki w tym zwycięstwo z mistrzem Nacional Asuncion. Aczkolwiek na Estadio Manuel Ferreira nie gra im się dobrze, pięć ostatnich spotkań tam to 4 porażki i remis bez strzelonej bramki, może dzisiaj się przełamią.

✅ 1-2, +3j.
 
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
New England - San Jose typ 1 @1,85William Hill 4/10 2-0 ✅3,4j
Wdruzynie gosci zawieszony jest obronca Bernardez podstawowy obronca nie zagra rowniez Wondolowski ich snajper 5 bramek nie zagra rowniez Chavez pomicnik i Harden obronca .Druzyna gospodarzy na swoim boisku w ostatniech 5 meczach wygrala 3 a zremisowala 2 bramki 12-3 ! . Goscie na wyjazdach na ostatnie 5 meczy wygrali 1 i 4 przegrali . Gospodarze u siebie strzelaja 1.38 bramki na mecz a traca 0,50 bramki na mecz . Goscie na wyjazdach strzelaja0.70 bramki na mecz a traca 1,90 bramki na mecz .
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bahia 12

bahia

Użytkownik
U. Comercio - Melgar - over 2.5


Siemka ! Dzisiaj mija pierwszy dzień mojego typowania na tym forum i mam nadzieję że będę pomagał w zdarzeniach z lig latynoskich ( głównie Brazylia ) . Na dzisiaj zdecydowałem się na kilka spotkań i to jest pierwsze . O 18:00 na murawę wybiegną zawodnicy Unionu Comercio których rywalem będzie zespół Melgaru . Według mnie jedynym wartym uwagi typem na to spotkanie jest dodatni over bramkowy . Co prawda obie ekipy aż tak dużej liczby bramek nie strzelają jednak w spotkaniach między sobą bardzo często pada kilka bramek . Widać że są pod siebie optymalnie dopasowane i strzelanie goli nie robi im większych problemów . Tak też uważam że będzie i w tym przypadku i po zakończeniu spotkania będziemy mogli zapisać pierwszy plus przy moim typie .
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Leon de Huanuco - Jose Galvez 1 @1,50 Williamhill
Kurs na kolana nie powala, ale jestem dość przekonany do tego typu, by po przerwie móc na niego postawić. Gospodarze u siebie są bardzo mocni, w tej części rozgrywek u siebie przegrali tylko raz na 11 spotkań, jest to bardzo dobry wynik. Goście na wyjeździe są tragiczni, na co wskazują statystyki, po 11 kolejkach tylko 4 zdobyte punkty i najwięcej straconych bramek (27) każe myśleć, że tutaj nie powinno być niespodzianki. Oglądałem ostatni mecz Huanuco na wyjeździe i muszę przyznać, że grają bardzo fajny futbol, szybko i walecznie, co jest znakiem rozpoznawczym w tutejszych ligach. Mimo, że nie byli faworytami, zdołali wygrać 1:2 po bramkach Fano i Hidalgo. W zespole gospodarzy zabraknie Rivasa, podstawowego obrońcy, który otrzymał czerwoną kartkę w poprzedniej kolejce. Goście raczej bez poważniejszych braków. W tym spotkaniu biorę czystą jedynkę. Polecam.
 
barca14 84

barca14

Użytkownik
Wykluczenia : (i powroty)
*Uwaga, pewność tych wiadomości oceniam na 95%, mógł wkraść się jakich chochlik.
Poza tym... to absencje (i powroty) dotyczące jedynie powołań na kadrę oraz czerwonych kartek.
Informacji o kontuzjach, urazach i innych wykluczeniach nie posiadam na chwilę obecną!
San Jose Earthquakes:
-Woondolowski 17/5f (najlepszy strzelec drużyny, jednak zawodnik do zastąpienie. Od 7 meczów nie strzelił gola dla drużyny)
-Chavez 9/1m (podstawowy pomocnik drużyny)
-Bernardez V.14/0d WRACA!! (jeden z 3 najlepszych obrońców drużyny) po 2 meczach
Philadelphia Union:
-Mcinerney 16/10f (najlepszy strzelec drużyny)
-Daniel 16/0m (jeden z 5 najlepszych pomocników)
Houston :
-Bruin 16/4f (najlepszy napastnik, zarazem strzelec w drużynie)
-Ashe 17/0d (najlepszy obrońca w drużynie, obok Sardokie, tyle samo meczów)
LA Galaxy:
-Donovan 13/3f (postać odgrywająca ważną rolę w drużynie)
Real Salt Lake:
-Beckerman 16/2m (jeden z 4 najlepszych pomocników drużyny)
-Beltran 16/0d cz.k (najlepszy obrońca drużyny, wszystkie mecze po 90 minut)
-Rimondo 17/0 gk (1 gk drużyny, zastąpi go Sauders, który zagrał 2 mecze (puścił łącznie 4 gole)
-Palmer 10/0 (rezerwowy pomocnik, grający dość często)
-saborio 8/4f (najlepszy strzelec drużyny, razem z 3 innymi zawodnikami, zawodnik mimo, że dobry w drużynie, da się go zastąpić)
DC United:
-Hamid 15/0gk (1gk)
Kansas City:
-Jerome 10/0d (piąty obrońca drużyny)
-Joseph 12/0m (piaty pomocnik drużyny)
Chicago Fire:
-Johnson 14/0 gk (1gk. za niego wystąpi Tornaghi, grający aktualnie w II drużynie, w 1 składzie zagrał 2 mecze i puścił w nich 4 gole)
-Paladini 13/2m cz.k (jeden z 4 najlepszych pomocników drużyny)
Portland:
-Kah P 6/0d (rezerwowy obrońca)
-Johnson 17/6m (jeden z 4 najlepszych pomocników; najlepszy strzelec drużyny)
-Piquionne 15/1f (jeden z 4 napastników grających ; zawodnik do zastąpienia)
Toronto:
-Henry D. 7/0d(piąty obrońca drużyny) cz.k
-Osorio 15/1 podstawowy pomocnik
Dallas:
-Watson Je V. WRACA (podstawowy pomocnik) po 2 meczach
-Perez 14/6f (najlepszy strzelec drużyny)
New York RB:
-Sam L WRACA!! (12/1m) po 2 meczach (5 pomocnik drużyny)
New England:
-Farrel A WRACA!! (15/0d) po 2 meczach (jeden z dwóch najlepszych obrońców)
Whitecaps Vancuver:
Teibert 11/2m (5 pomocnik drużyny)

Tam gdzie pisałem &quot;5&quot; obrońca/pomocnik/napastnik znaczy, że zawodnik jest dobry, ale da się go zastąpić innym podobnego poziomu piłkarskiego.
Ciekawie zapowiada się mecz Dallas - Real Salt Lake, gdzie goście przyjadą w poważnym osłabieniu, a gospodarze bez najlepszego strzelca.
Jeśli Meksyk wyjdzie z grupy na Gold Cup będziemy mieli na prawdę ciekawe rozpoczęcie
 
barca14 84

barca14

Użytkownik
Powołani na kadrę Gold Cup: (USA + Meksyk)

Club America:
Munoz gk 30/1
Velenzuela obr 23/0
Leylun obr 33/2
Aldrete obr 34/0
Jimenez atk 39/14

Dep. toluca:
Talavera gk 40/1
Brizuela atk 18/2

Rayados de Monterrey:
Orozco gk 35/0
Chavez obr 31/0
Lopez obr 12/2

Club tigres:
Jimenez obr 31/0
Mezzell pom 17/0

Pumas:
Velarde obr 36/3
Cortes pom 31/7

Cruz Azul
Pereira obr 17/0
Castro pom 12/0
Orozco atk 39/9

Monarcas:
Huiqui obr 37/3

Chivas:
Enriquez pom 24/1
Ponce pom 29/0
Lugo atk 29/14
Fabian atk 22/8

Club Leon
Pena pom 33/8
Montes pom 37/5

Pueba:
Orozco obr 15/0
Beasley obr 31/4

Tijuana:
Castillo obr 33/0
Corona pom 32/0

Santos Laguna:
Gomez atk 33/8
 
barca14 84

barca14

Użytkownik
Colorado - Los Angeles 1 @ 2,7
za 80

Colorado jeśli chodzi o ważnych zawodników bez pomocnika 16/0, ale oni akurat mają 6 innych bardzo dobrych zawodników na tę pozycję.
LA bez filarów - Keane, Donovana. A także bez Gonzaleza (17/0m) - wszystkie mecze po 90 min.
New York - Real Salt Lake 1 @ 1,9
za 80

NY bez podstawowego obrońcy, ale zostaje 4 innych dobrych, z rezerwą trudniej, czyli mecz najprawdopodobniej bez zmian w czasie meczu, jeśli chodzi o defensywę.
RSL zdecydowanie większe problemy kadrowe. Bez: 5/0d, 4/0d, 16/0d, 12/0d, 8/0m,16/2m,17/0-pierwszy gk.
Obrona kadrowo dziurawa!
Zostaje 1 obrońca!!! Inny zagrał kilka meczów, ale na ogół wchodził, albo schodził.
Reszta albo nie grała jeszcze meczu żadnego, albo tak jak jeden z obrońców, wystąpił 2-krotnie.
Można próbować także NY over 1,5. Kurs pewnie podobny.
San Jose - Portland 2dnb @ 1,9
za 80

SJ brak: Martinez (11/1f), Hernandez (14/0d), Harden (7/0d), Gordon (13/3f), chavez (9/1m), Wondolowski (17/5f), attakora (8/0d), Fucito 6/0f).
Mały problem w obronie i spory w pomocy, bo jest 2 dobrych pomocników, reszta cienko jeśli chodzi o występy w tym sezonie.
Portland bez: Chara (20/0m) i Silvestre(8/0d). Ten drugi nie gra już od 3 miesięcy. A Charę da się zastąpić. Drużyna posiada 5 dobrych pomocników.
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Seattle - Chivas @ 1.40 William Hill ✅✅✅

wynik: 2-1


Zmierzą się dwie drużyny z ostatnich miejsc w tabelii konferencji zachodniej. Seattle ma aktualnie 8 pkt przewagi nad swoimi dzisiejszymi rywalami. Z tym, że Seattle wygrało 4 ostatnie spotkania rozgrywane na własnym stadionie i to z mocniejszymi od siebie rywalami. Drużynę wyprzedzającą ich aktualnie w tabeli o 2 oczka - San Jose, odprawili aż 4:0. Ostatnio kompletnie nie radzą sobie na wyjzdach. Na początku sezonu było natomiast odwrotnie - u siebie mieli spore problemy zaś na boiskach rywali przentowali się dobrze. Chivas to natomiast po prostu słaba ekipa. Nic dziwnego jak dostaną dzisiaj kilkoma bramkami. Tak liczyłem na kursy w granicach 1.50 ale się przeliczyłem. Trzeba brać to co jest.
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Once Caldas - La Equidad 1 (AH -1) @1.99 Pinnacle 3/10 ⛔

Najważniejszą informację jest skład gości w tym meczu. Dwa dni temu grali w Copa Sudamericana u siebie z Cobreloa i zremisowali 0:0. Czasu na przygotowanie i odpoczynek do meczu ligowego więc nie mają. Trener postanowił, że da odpocząć piłkarzom, którzy grali w Copa Sudamericana. Skład więc ich będzie bardzo osłabiony, wręcz rezerwowy. Chcieli mecz przełożyć, ale Once Caldas się nie zgodziło. W lidze co prawda prezentują się jak na razie lepiej bo w czterech meczach zdobyli pięć punktów a Once tylko trzy punkty w czterech spotkaniach. Będzie im ciężko jednak o punkty z rezerwowym składem. Once ostatni mecz u siebie wygrało 4:0 z Deportes Tolimo, które słabe nie jest. Po tym zwycięstwie u siebie będą chcieli powtórzyć wynik by polepszyć swój bilans punktowy bo start sezony zanotowali słaby.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Nublense - U.Espanola

Nie wiem co się stało z zespołem gości, ale zupełnie ich nie poznaję. Szałowych ruchów na rynku nie było, z bardziej wartościowych graczy odszedł tylko Cueva (Rayo Vallecano - na razie na wypożyczenie). Aperturę zaczęli fatalnie, cztery kolejki to cztery kolejne porażki i tylko jedna strzelona bramka, przy straconych sześciu. Czas najwyższy na przebudzenie, jak nie teraz to nie wiem kiedy, na pewno dzisiejszej nocy będzie łatwiej niż 1 września, gdzie pojadą na Estadio Monumeltal zmierzyć się z Colo Colo. Gospodarze też lepiej wyobrażali sobie początek Apertury, 2 remisy i 2 porażki z bilansem 4:8 nie jest na pewno zadowalającym dorobkiem. Też jakoś nie zaszaleli z transferami, dwa darmowe nabytki z Huachipato (Suazo i Pozo, obaj pomocnicy) nie są bardzo wyróżniającymi się zawodnikami. Co do spotkań H2H to zdecydowanie lepiej na stadionie Estadio Municipal de Chillán gra się gościom ( 5 przyjazdów Espanoli, 3 wygrane i dwa remisy, z bilansem 13-4). Gospodarze ciągną za sobą nieprzyjemną passę ośmiu spotkań bez kompletu punktów (a w ostatnich 20 meczach wygrali zaledwie 3 razy). Gości męczy passa czterech meczów bez chociażby punktu i myślę, że to jest idealna okazja do przełamania się.
Spróbujemy takich typów:
Union Espanola DNB @1,61 6/10 (1,65 w WH) ✅ 0:2
i dwa zwariowane, a raczej odważniejsze
Union Espanola over 1,5 @2,00 3/10 bet365 ✅ 0:2
Union wygra + over 2,5 @3,25 1/10 ⛔ 0:2

Rentistas - Club Nacional

Tutaj króciutko, goście to zespół przynajmniej o klasę lepszy i powinno się to potwierdzić około 23:00. Nacional jest bardzo utytułowanym zespołem i co sezon celuje w najwyższe cele, dziś celem są oczywiście 3 punkty. Odeszli niestety Albin, Abreu i Bueno, ale na ich miejsce przyszli nowi, młodzi, więc myślę, że nie będzie aż takiej przepaści klas w zespole. Rentistas do najwyższej klasy rozgrywkowej wraca po przerwie, będą potrzebowali nieco czasu, by się przestawić na wyższy poziom gry. W zespole gości braknie obrońcy Scottiego, otrzymał on czerwo w poprzedniej kolejce. Mimo tych wszystkich zawirowań uważam, że gości stać na wysokie zwycięstwo i zobaczymy parę bramek, oczywiście nie będę obrażony jak gospodarze powalczą o bramkę.

over 2,5 @1,66 7/10 bet365 ⛔ 0:1
i ryzyk - fizyk
Nacional over 2,5 @2,75 1/10 bet365 ⛔ 0:1

To woła o pomstę do nieba.​
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
25.08.2013 / kupon #43

Dyscyplina: piłka nożna / Primera Division / Kolumbia
Spotkanie: Los Millionarios - Deportivo Pasto
Typ: Los Millionarios H (0:1)
Kurs: 2,15
Bukmacher: WilliamHill
vs.

Analiza: Typ do zagrania wręcz malina ! 11 miejsce jakie zajmuje Millionarios podejmuje zajmujące 7 miejsce na własnym boisku Deportivo Pasto. Co w tym takiego niezwykłego ? mianowicie gospodarze bez żadnych braków w kadrze, natomiast przyjezdni nie mogą liczyć na takich graczy jak :
Mauricio Mina (18/5), Juan Camilo Pérez (14/2), Marlon Piedrahita (15/2), John Velez (13/2), Luis Páez (10/2), Juan Carlos Mosquera (14/0), Luis Carlos Murillo (7/1), Nicolás Palacios (14/2), Andrés Peláez (2/0) oraz Lucero Alvarez (1/0).
Sugerując się h2h to goście wychodzili 3 pkt do przodu w starciach z Milionerami. Plus tego spotkania jaki widze to fakt że Deportivo Pasto nie radzi sobie zbytnio na meczach wyjazdowych no i w dzisiejszym meczu ogromna absencja, tak więc z mojej strony Stake 10/10 !
wynik: Los Millionarios 4:0 Deportivo Pasto / ✅ zaliczony !
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Jak na razie wypatrzyłem 3 typy z Boliwii. Później dorzucę jeden z Peru i Kostaryki lub Gwatemali. ;)

The Strongest - Blooming

22:00 Estadio Hernando Siles, La Paz. / Boliwia
Strongest przygodę z Copa Sudamericana skończyła, więc czas skupić się na lidze, a tam po 3 kolejkach uzbierali 6 punktów. Poprzednie rozgrywki, czyli Clausura im nie wyszły, tam tylko 5 miejsce, ale wtedy grali na 2 fronty (Libertadores), a poza tym w Aperturze 2012 osiągnęli swój cel, czyli właśnie CL.
U siebie są zespołem bardzo mocnym, tak samo jak Blooming, z tym, że goście na wyjazdach po prostu nie istnieją.
Milionerzy ostatni raz na wyjeździe wygrali... prawie rok temu (13.09.2012, 0:1 z Nacional Potosi). Naprawdę gra na wyjazdach jest bardzo słaba, ale nadrabiają to grą u siebie (Awans do Copa Sudamericana, Apertura skończona na 4 miejscu mimo 4 punktów [na 35 zdobytych ogółem] zdobytych na wyjeździe!).
Nie widziałem jakiś znaczących braków w obu zespołach, więc dobrze, bo z reguły gdy Strongest grają z Blooming oglądamy niezłe strzelanie.

The Strongest wygra &amp; over 2,5 @1,83 8/10 bet365 ✅ 5:0
i takie lajtowe.
powyżej 3 bramek @2,37 4/10 bet365 ✅ 5:0

I drugi mecz z Boliwii, krótko. Bolivar jest w gazie, skupiają się tylko na lidze, 8 bramek strzelonych i jedna stracona przez 3 kolejki to bardzo dobry wynik, goście żadnego zwycięstwa (0-1-2 z bilansem 1:3). Bolivar będzie grał na wyjeździe, mimo to uważam, że są w stanie postrzelać, mają kim postraszyć (Arce, Cardozo, młody Arrascaita).

Bolivar DNB @1,61 6/10 bet365 ✅ 0:5
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
elano07 1K

elano07

Użytkownik

Liga de Loja - Barcelona (ECU) 1 DNB 2,2 5/10 Bet365✅
Wydaje mi się ze nie ma tak dużej różnicy pomiędzy tymi zespołami. Gospodarze jeszcze bez zwycięstwa w tym sezonie, wydaje mi się że dzisiaj może być przełamanie. W Barcelonie nie wystąpi najlepszy strzelec Arroyo, także nowy nabytek Franzoia nie pojawi się na boisku, Erazo podst. obrońca w tamtym sezonie, M. Oyola(midf. 22+ 1g.), Nazareno (def. 22+1g.), Quiñónez (midf.7 +5)i Campos (def.7). W tamtym tygodniu pomimo osłabień Barcelona wygrała ponieważ na ławce zasiadł nowy trener I prawdopodobnie to wpłynęło motywująco na piłkarzy, ale w tamtym meczu grał najlepszy strzelec zespołu czyli Arroyo, dzisiaj napewno o zwycięstwo nie będzie łatwo. Gospodarze w pełnym składzie.​
 
osom 36

osom

Użytkownik
Boliwia, Liga de Fútbol Prof
The Strongest - Sport Boys Warnes
Typ: 1
Marathonbet @1.35
Gospodarze to kilka klas wyżej. Wygrali ostatnio u siebie 5:0. Do tego dochodzą trudne warunki dla gości. 3500 km nad poziomem morza. Warnes nie grywa w tak ciężkich warunkach. W drugiej połowie powinni paść na plecy. Polecam dodać do ako można zagrać też linie AH -1. Kurs spadł i to sporo. Mi się udało wyżreć zanim spadł, aż tyle.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
The Strongest - Sport Club Warnes

Goście to jak na razie taki czarny koń Apertury w Boliwii. Awansowali do najwyższej klasy rozgrywkowej zostawiając tam Petrolero (D 2:2 / W 1:1 / D 2:0) i przez 4 kolejki zaprezentowali się z bardzo dobrej strony (2-2-0 6:3). Myślę, że większość punktów zdobędą u siebie, w Boliwii jednak problemem są wysokości, na których rozgrywane są mecze (Goście mają stadion położony 339m n.p.m). U siebie Sport Boys pokonali taki zespół jak Bolivar (Ci z kolei mają stadion 3600m n.p.m, tak samo jak The Strongest - obie ekipy z La Paz). Wygrali również z Blooming (416m, czyli w sumie podobnie jakby grali u siebie) i zremisowali z Aurorą (2,558m - Aurora nigdy nie była w sumie wymagającym przeciwnikiem, więc remis 3:3 dla gości jest na pewno sukcesem, jednak z El Decano będą musieli grać na stadionie położonym 1000m wyżej). The Strongest są w bardzo dobrej formie, ostatnio wygrali 5:0 z bądź co bądź słabo dysponowanym zespołem na wyjeździe - Blooming, jednak to zwycięstwo na pewno podniosło ich na duchu i będą chcieli powtórzyć ten wynik w meczu z SBW, na swoim stadionie - Estadio Hernando Siles (kibice by się ucieszyli, a i sami byliby szczęśliwi, bo muszą nieco gonić odwiecznego rywala - Bolivar w bramkach, bo są w formie). Tak jak tam kolega wyżej napisał - barierą nie do przebicia może być dla gości wysokość 3,600m n.p.m i w drugiej połówce mogą po prostu nie wytrzymać kondycyjnie, a Strongest lubi grać takie mecze. Silnikiem napędowym gospodarzy na pewno będzie Pablo Escobar (koleś mimo 34 lat nadal prezentuje super formę, w poprzednich dwóch sezonach strzelił łącznie 55 bramek (33 rok temu, 22 przed dwoma laty, a w tym sezonie już 3 trafienia). Nie wiem w sumie jaki typ wziąć jako główny, ale takie rzeczy można pograć:
Będę konsekwentny, jak Strongest utrzymają przynajmniej poziom meczu z Blooming to o wynik jestem spokojny.

The Strongest over 2,5 @2,20 [spadło z 2,37] 4/10 bet365 ✅ 4:2
The Strongest wygra i over 2,5 @1,83 5/10 bet365 ✅ 4:2

The Strongest 1/1 (przerwa/koniec meczu) @1,66 @7/10 bet365 ⛔ 1:1/4:2
i taki wariat idzie jeszcze

DW 4:0 @11 bet365 1/10 bet365 ⛔ 4:2
Oby Strongest utrzymali zielony kolor w dziale ! Powodzenia.

Jeszcze jeden typ, ale znacznie krócej.
Guabira - Bolivar
Gospodarze to drugi zespół, który awansował do 1 ligi w Boliwii, jednak z pierwszego miejsca (dlatego SBW musiało grać baraż). Wyszli z pozycji lidera, jednak w ogóle tego nie widać, zespół sprawa zupełnie inne wrażenie niż Sport Boys, jak na razie 3 punkty i bilans 3:4 (1-0-3). Goście od początku sezonu to inna bajka po prostu, po 4 kolejkach 9 punktów (wpadka z zespołem gości opisanym na początku posta, 1:0 na wyjeździe.) i bilans 13:1, od 2 kolejki jadą jak burza, 2:0 z odwiecznym rywalem The Strongest (oba zespoły grają na tym samym obiekcie), następnie 6:0 z Oriente (u siebie) i ostatnia kolejka to 0:5 na wyjeździe z Realem Potosi, chłopaki są w gazie. Kursy wystawiono jakie wystawiono, wg mnie w sumie poprawnie, bo Guabira ma położony stadion na podobnej wysokości jak Sport Boys Warnes, więc Bolivar może mieć lekkie problemy, ale myślę, że wyciągnęli wnioski z 1 kolejki, gdzie pojechali w tamte rejony. Wynik może być różny w sumie, bo grę będą determinowały warunki pogodowe i ciśnienie, więc równie dobrze może być 0:1, lub 0:3, w jedną jak i drugą stronę.
Ryzyk fizyk, obecna forma obu zespołów zmusza do postawienia na gości, mimo tej wysokości stadionu.

Bolivar Handi 0 @1,700 bet365 6/10 ✅ 1:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Dwa overki na dzisiaj z dużą szansą powodzenia, Boliwia.
Universitario - Aurora
W tym meczu nie wiem komu bliżej do zwycięstwa, gospodarze niby lepsza forma, ale i tak grają kaszanę, a Aurora jest tak nieprzewidywalna, że może wygrać ze Strongestami na wyjeździe i polec 5 meczów z rzędu. Na ten mecz fajną opcją jest over. Gospodarze mają większe cele na każdy sezon aniżeli Aurora, ale nigdy nie jest kolorowo i z ich zachwianiami formy nigdy nic nie wiadomo. Aurora gra tak, byle by się utrzymać i dobrze, czasami uda się zagrać dobry mecz i to w sumie tyle, ze strzelaniem tak średnio im idzie, ale jak tracą to zawsze 2x więcej niż zdobyli, jeśli chodzi o ogólny rozrachunek. Spodziewam się ciekawego meczu, gospodarze muszą podgonić trochę czołówkę, a Aurora przyjechała powalczyć o choćby punkt. Na stadionie Universitario w meczach przeciwko gościom padają ~3 bramki, więc myślę, że dzisiaj to pokryją, bo Aurora na wyjazdach nie zachwyca, ale ukłuć coś może.
over 2,5 @1,73 bet365 6/10 ✅ 3:3
i drugie spotkanie
Oriente Petrolero - Blooming
Kursy na gospodarzy już lecą, więc trzeba łapać conieco. Blooming jak na razie zupełny brak formy, o wyjazdach nie wspominając, bo one od zawsze były problemem. Na 4 kolejki 4 punkty i wszystko zdobyte u siebie, na wyjeździe grali 1 mecz, ale dostali 0:5. W Clausurze 2013 w ogóle było dno, na wyjeździe żadnego zwycięstwa, 3 remisy i bilans 7:26 w 11 spotkaniach. Myślę, że tutaj over też jest bardzo prawdopodobny patrząc na oba zespoły, może tu być strzelaninka.

over 2,5 @1,80 Sportingbet 7/10 ⛔ 1:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
corey7 4

corey7

Użytkownik
Copa Postobon
Petrolera - Santa Fe
Typ : 2, Kurs 1,85
Analiza:
Dziś o godzinie 22:15 odbędzie się rewanżowy mecz 1/8 finału pucharu Kolumbii : Petrolera vs Santa Fe. Faworytem tego spotkania są przyjezdni, mimo iż pierwsze spotkanie tych drużyn zakończyło się niespodziewanie bezbramkowym remisem. Gospodarze to 13 drużyna Kolumbijskiej Primera Division (1-4-2), natomiast goście (4-2-1) plasują się na trzeciej pozycji w lidze. Trener gości zabrał na ten mecz najsilniejszy skład z wyjątkiem bramkarza. Zabraknie pierwszego bramkarza Camilo Vargasa, w jego miejsce prawdopodobnie pojawi sie Jose Ramiro Sanchez. Santa Fe bedzie chciał zmazać plame po remisie w pierwszym meczu i sądze, że wystarczy im umiejętności i determinacji by awansować do następnej rundy, gdzie czeka na nich Deportes Tolima.
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
MEKSYK - APERTURA
8. września 2013, 19:00​
Mecz: Deportivo Toluca - Cruz Azul
Typ: Cruz Azul(+1)
Kurs: 1.60
Stawka: 5/6
Buk:


vs.

Krótka Analiza: Obie drużyny mają masy kontuzjowanych zawodników! W zespole Deportivo nie zagrają m.in.:
  • Edgar Duenas, obrońca [5/0]
  • Pablo Velázquez, napastnik [8/6]
  • Richard Ortiz, pomocnik [8/2]
  • Alfredo Talavera, bramkarz [7/0]

Także zabraknie dziś goalkeepera, który zaliczył trzy czyste konta, podstawowego gracza i najlepszego snajpera w drużynie oraz pomocnika, który prócz tego że strzelił dwa gole to asystował przy kilku innych.

A tak prezentuje się ławka kontuzjowanych w zespole gości:
  • Jesus Corona, bramkarz [8/0]
  • Hugo Pavone, napastnik [8/2]
  • Gerardo Torrado, pomocnik [6/0]
  • Luis Perea, obrońca [7/0]


Obie drużyny są więc straszliwie osłabione. Handicap poszedł w stronę Cruz Azul, bo nie mają chorych &quot;lisów&quot; pola karnego w postaci Barrery czy Rojasa. W dodatku to goście mają lepszą historię gier - i tych ostatnich, i tych między drużynami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom