>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

AS Roma - Manchester United 01.04.2008

Status
Zamknięty.
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
0-105 jest realne - dajesz Krystyna strzeli 100 bramek.
A tak na serio to robicie masówke z tego , a rezultat bedzie taki jak na masówke przystało - nie wejdzie. Totti i tak w LM grał nie zbyt wiec niewiem co wy tak jedziecie za przegrają. Lyon mialbyc pojechany i co ?? ledwo wygrali tam i marne 1-0 u siebie.
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Grzesio spasuj troche... początkowo myślałem, że sobie robisz z tego żarty, że Ronaldo jest tylko jeden itp. ok rozumiem Cię, że powinno się pisać C.Ronaldo bo on i Ronaldo (Brazylijczyk) to zupełnie inni zawodnicy, no ale nie oznacza to, że każdego po kolei będziesz za to karcił, za to, że poprostu nie nawidzisz C.Ronaldo jako piłkarza. Fakt, zachowuje sie jak zachowuje, ale wydaje mi się, ze mimo wszystko trochę przesadzasz...

Potem usunę zbędne posty w tym temacie, bo takowych się tutaj trochę nazbierało...
Tylko że młodsze pokolenie może niewiedziec kto to był Ronaldo , bo sam tak zapatrzeni w Pięknisia :p. Może i Brazylijczyk jest kontuzjowany , ale z kilka lat temu był formie lepszej niż CR7.
Za lat n-ty może i zapamiętają że Krystiano Ronaldo kiwał nieprzeciętnie, ale jak spojrzy ktoś w trofea/osiągnięcia to sie wywali ze śmiechu.
Dziś może mnie przekonac jaki z niego piłkarz , właśiwie to bedzie miał 3 miechy by to udowodnić w WAŻNYCH MECZACH !!!!.
Z MU wole chama i prostaka :] Rooneya
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
A MU jak straci punkty ze złamasami tez bedzie srac i bedzie musiala odpsac z LM idac twoim tropem myslenia.
To co po prostu napisałeś nie wymaga skomentowania , gdyby to napisał zwykły user to na pewno już by dostał ostrzeżenie lub bana ...
MU nie wygra w Rzymie , remis malo realny - mam wielka ochote by odpadlo z LM jak najszybciej.
C.Ronaldo jak tak bedzie grac to go skosza predzej czy pozniej , mimo ze Italia to najbardziej &#39;&#39;aktorski&#39;&#39; kraj.
3-1 dla Romy mozliwe jak najbardziej , no moze 2-0 , 2-1.
7-1 tez mozliwe ale jak sie sedzia wkurzy na wiecznego nurka :p
A to że Ty nie lubisz C.Ronaldo i nie lubisz Manchesteru to na pewno nie patrzysz na ten mecz obiektywnie, i zobaczysz co dzisiaj zrobi C.Ronaldo :] A w ogóle popatrz na ostatnie wyniki obu ekip i powiedz mi kto radzi ostatnio sobie lepiej ? A z tymi wynikami to przesadziłeś :] Kto ma strzelać te bramki dla Rzymian jak Totti nie gra , a bez niego Oni sobie nie radzą ?
pozdROWienia ????
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
AS Roma - Manchester United (1:0)
0:2 (0:1)
Jak wiemy Manchester ma patent na Rome, pamiętam ich porażkę z przed prawie roku kiedy to na Old Trafford Czerwone Diabły Alexa Fergusona pokonały Rzymian aż 7:1 ! po bramkach : Carrick (x2), Smith, Rooney, Ronaldo (x2), Evra . Jedyną bramkę na Romy strzelił wtedy De Rossi. Te drużyny zmierzyły się w tym sezonie już dwukrotnie bowiem były razem w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Z dwu meczy lepsze okazał się Manchester bowiem w Rzymie padł remis 1:1 a w Manchesterze Diabły wygrały 2:1. Roma pokonała w ćwierćfinale Real Madryt natomiast Manchester wyeliminował zespół mistrza Francji - Lyon, pokonując ich w rewanżu najmniejszą z możliwych wygranych 1:0 po bramce Portugalczyka C.Ronaldo który jest w super dooooooobrej formie ! Manchester gra ostatnimi czasy wyśmienicie, zespół Fergusona zwycięża ze wszystkimi, a wspomniany wyżej Ronaldo gra że brakuje słów , ostatnio strzelił bramkę z pięty oraz dał dwie asysty w tym również z pięty :jezora54: Myślę że właśnie On poprowadzi dzisiaj swój zespół do zwycięstwa a przy pomocy kolegów z drużyny wygrają wyżej niż 1:0 bo będą chcieli już w pierwszym meczu zapewnić sobie awans do półfinału :spokodfhgfh: I chciałbym jeszcze dodać że w drużynie z Rzymu nie zagra ich lider i najlepszy gracz F. Totti :] Moje typy na to spotkanie :​
Manchester United / Manchester United✅✅✅
Manchester United wygra min. 2 bramkami ✅✅✅
Roma nie strzeli ✅✅✅
0:2 ✅✅✅
C.Ronaldo strzeli bramkę ✅✅✅
NIE MAM PYTAń :spokodfhgfh: :]

pozdROWienia ????
 
mardokk 0

mardokk

Użytkownik
0-105 jest realne - dajesz Krystyna strzeli 100 bramek.

A tak na serio to robicie masówke z tego , a rezultat bedzie taki jak na masówke przystało - nie wejdzie. Totti i tak w LM grał nie zbyt wiec niewiem co wy tak jedziecie za przegrają. Lyon mialbyc pojechany i co ?? ledwo wygrali tam i marne 1-0 u siebie.
W pełni sie zgadzam MU w LM nie blyszczy az tak a wg mnie Roma lepiej sie prezentuje niz Lyon
 
amarru 0

amarru

Użytkownik
Nie sugeruję się świetnymi statystykami Rzymian na własnym boisku, gdyż liga włoska ma się mimo wszystko nijak do LM na tym etapie.
Tak, szczególnie w ostatnim dziesięcioleciu kiedy to włoskie drużyny najczęściej sięgały po puchar LM, chłopie, przez ostatnie 14 lat w finale ligi mistrzów było 10 zespołów z ligi włoskiej a ty piszesz że liga włoska nie ma czego szukac w LM i to w ćwierćfinale...
Jeszcze raz polece typ na Manchester, i chociaż zostało 20 minut do rozpoczęcia meczu to jestem jak najbardziej za zwycięstwem Czerwonych Diabłów, nie lekceważę Romy, ale strata najlepszego zawodnika, który kierował całą grą Giallorossich tyle czasu, na tyle osłabia ten zespół że jestem skłonny być pewnym dzisiejszego zwycięstwa podopiecznych s.A.Fergusona.
 
daredevil 0

daredevil

Użytkownik
Ja typuje ten mecz na 1X dla Romy. Druzyna pamieta zeszloroczny dwumecz i wie ze jesli u siebie nic nie ugraja to na OLD Trafford nic nie zdzialaja. Manchester jest na fali i moze sprobowac zalatwic sprawe awansu w 1 meczu juz w dodatku Totti nie zagra wiec beda mieli teoretycznie ulatwione zadanie. A Roma z realem ostatnio przeciez wygrala i choc byla skazana na pozarcie w Madrycie to pokazala ze umie walczyc.
 
amarru 0

amarru

Użytkownik
A co twój post ma do tego meczu Grzesio? Jesteś moderatorem a to chyba ty powinieneś zapobiegać takim wiadomościom jak twoja, tym bardziej że odpowiadałeś na temat również nie mający nic wspólnego z meczem...Tak dalej
Gdyby udało się nie stracić bramki dla United w drugiej połowie, to raczej możemy rozważać o szansach Czerwonych Diabłów w pół finale ;-) Minimalna przewaga w posiadaniu piłki przez Rome, oddali jeden celny strzał, przy 3 rywali.
 
godlike-cieslak 3

godlike-cieslak

Użytkownik
Heh jaka dokładnosc w minutach...

Widoczny brak Tottiego...z nim grali pewniej...
No licze ze Roma sie obudzi no kto wie...

Wnioski z 1 połowy: ManU nadal gra na Ronaldo ???? ...długie piłki do przodu no ale jak kto lubi...moze ten żel mu troche opadnie jak pogra głową z głową (chociaz to drugie w jego przypadku jest trudne, bo jak wszyscy wiemy inteligencja Krystyny nie przekracza wiedzy ucznia naszej podstawowki)
Jednak liczy sie wynik...wątpie ze Roma wygra ten mecz, najwyzej strzeli bramke na 1:1...a na Old Trafford polegnie na pewno...a szkoda
 
godlike-cieslak 3

godlike-cieslak

Użytkownik
Żenada dwie akcje ManU na caly mecz i dwa gole o_O no dobra jeden ładny strzał Ronaldo gdzie Doni wyjął i tyle;]...po grze ManU cos wydaje mi sie ze nie spodziewali sie ze moga strzelic tyle bramek, bo widac styl jest definitywnie defensywny;]
Roma nieumiejetnie atakuje..no ale jest to ładne dla oka;]
Teraz czekac na ManU - Barca
Bo teraz Arrivederci Roma;]
Jak ManU wygra to LM to przyznam ogormną wlasną slabosc do typowania;]
Co wy widzicie w tym meczu? przeciez ManU gra bez sensu..strzelili fartowne dwie bramki i tyle
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
Ciekawe co teraz powie Grzesio. A tak a propo zgadzam się z Lalo, Grzesio przesadzasz, zwykły user dawno by był ukarany za takie posty. No ale mniejsza z tym. Brazylijczyk Ronaldo był świetnym piłkarzem ale szczerze wątpie że powróci jeszcze do formy.
Jestem niezmiernie szczęśliwy z wygranej MU i z tego że chłopaki z Old Trafford pokazali niedowiarkom na co ich stać!!
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
Również mecz widziałem. Dla jednym nuda a dla mnie mecz był ciekawy, między innymi dlatego ze Roma próbowała walczyć, ale brakowało jej wykończenia. Park rozegrał bardzo dobry mecz, jak na gracza który nie gra regularnie. Rooney i Cristiano Ronaldo nie zawiedli.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Powinnien byc wyzszy wynik, sedzia dopatrzyl sie spalonego (ktorego nie bylo) gdy C.Ronaldo wychodzil sam na sam z bramarzem, pozniej słupek niepamietam kogo i strzal carricka cm od słupka. A na koncu wolej Ronaldo :]
 
carnal 0

carnal

Użytkownik
Żenada dwie akcje ManU na caly mecz i dwa gole o_O no dobra jeden ładny strzał Ronaldo gdzie Doni wyjął i tyle;]...po grze ManU cos wydaje mi sie ze nie spodziewali sie ze moga strzelic tyle bramek, bo widac styl jest definitywnie defensywny;]
Roma nieumiejetnie atakuje..no ale jest to ładne dla oka;]
Teraz czekac na ManU - Barca
Bo teraz Arrivederci Roma;]

Jak ManU wygra to LM to przyznam ogormną wlasną slabosc do typowania;]
Co wy widzicie w tym meczu? przeciez ManU gra bez sensu..strzelili fartowne dwie bramki i tyle
Haha. Bezsensu to są twoje wypowiedzi. Ronaldo strzelił pięknego gola i zamknął usta krytytkom. Znakomicie zagrała obrona; Roma bardzo rzadko przegrywa u siebie dlatego wynik 2-0 robi wrażenie.
Teraz trzeba dokonac dzieła zniszczenia na Old Trafford a następnie wyeliminowac słabiutką Barcelonę :spokodfhgfh:
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
najsmieszniejszy to jest grzesio. najpierw sie napina jak to united ledwo ogral lyon i jak to dzis jest pewny zwyciestwa romy, a po meczu nawet nie potrafi przyznac ze wygral zespol zdecydowanie lepszy a roma nawet jakos bardzo powaznie nie zagrozila bramce gosci (vucinic raz gdzie bardzo slabo wykonczyl, raz po roznym sie zakotlowalo gdzie musial interweniowac vds i panucci ktory w najlepszej sytuacji strzelil w kosmos) tylko opowiada jakies glupoty (patrz kilka postow wyzej). i nie zdziwie sie jak mnie za ta wypowiedz jeszcze zbanuje
 
carnal 0

carnal

Użytkownik
Ja mecz widzialem - nuda jednym słowem. Pokopali se , postrzelali , Krystyna ponurkowała i tyle.
A ty pewnie wypiłeś 4 piwka i mecz ci się przyśnił :-D.

MU wygrał w Rzymie, czy Ci się to podoba czy nie to Manchester wygra Lige Mistrzów.
 
katalonczyk9 0

katalonczyk9

Użytkownik
Teraz trzeba dokonac dzieła zniszczenia na Old Trafford a następnie wyeliminowac słabiutką Barcelonę :spokodfhgfh:
Proszę Cię! Drużyna słaba, a drużyna bez formy i z nieodpowiednim trenerem to różnica...Mecz meczowi nierówny i nie napinaj się już na dwumecz z Barcą(o ile do takiego dojdzie),bo do tego czasu wiele się może zmienić i możesz się najzwyczajniej rozczarować :-D Nie zmienia to faktu że Manchaster gra naprawdę na wysokim poziomie i dzisiejszy mecz potwierdził ich klasę. Jednak czy taką formę uda się utrzymać do końca sezonu?? Śmiem być lekko sceptyczny...
 
T 0

telfind

Użytkownik
ManU od wielu juz sezonow prezentuja bardzo wysoka forme a koncowka tego sezonu to juz poprostu majstersztyk. Wg mnie na Old Trafford Roma zostanie zdeklasowana a pozniej po ciezkim boju Barca rowniez polegnie. No ale coz. Czas pokaze ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom