>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Antalya, Eastbourne - 25.06-01.07.2017

Status
Zamknięty.
halomilo 60

halomilo

Użytkownik
Niby szansa na opady : 0%. Za pare dni wimbledon. Myślę, że już nie ma czasu na deszcz...
Gasquet R. - Tiafoe F. 2:0 @ 1,55 Unibet - grałem wczoraj
ATP - SINGIEL: Eastbourne (Wielka Brytania), trawiasta - 1/16-finału
Gasquet bez wątpliwości czuję się na trawie dobrze. Ostatnio mecz z Aleksandrem dostarczyły sporo emocji gdzie oboje prezentowali bardzo wysoki poziom. Backhand działa, serwis również. Gdyby nie doping niemcow i wiecej koncetracji ze strony francuza, to mielibyśmy pojedynek jednoręcznego bachandu w finale. Myślę ze Gasquet spokojnie wyjdzie na 2:0 z tego spotkania. Walczył z kontuzją pleców bodajże , teraz wydaje się być już w porządku. Doda,że francuz jest dwukrotnym zwycięzca tego turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Wlasnie, kilka lat temu Bagdatis czy Lorenzi to smigaliby z nadzieja na Wimbledon ale dzis to moze oni sobie ostrza zeby, zeby tu pograc bo leszczy maja na rozkladzie..
Lorenzi z jego skillami w grze na trawie mógł sobie ostrzyć zęby co najwyżej na truskawki ze śmietaną.
 
J 47

januszo

Użytkownik
Illhan ugra seta 1.35
Illhan ugra mecz 1.85
gra u siebie, do warunków przyzwyczajony, wczoraj z Klizanem pokazał się dobrze. Jego przeciwnik wygrał w poprzedniej rundzie z Estrellą, czyli kolejnym ziemniakiem na trawie. Stąd taki, a nie inny rozkład kursów, bo Altmeier sukcesów na dorosłej scenie tenisowej jeszcze żadnych nie odniósł. Myślę, że po takim kursie warto.
akumuluje to pierwsze z quali wimbledonu, bez analizy
Melzer. G 1.30
Tsipsipas ugra seta 1.30
De Minaur ugra seta 1.30
na totolotku te mierne kursiki ???? Pozdrawiam grających dzisiaj Albota!
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Djokovic Novak - Medvedev Daniil
+4.5 gema Medvedev
Kurs: 1.92
Co myslicie o takim typie? Medvedev wydaje sie mocny na tym turnieju. Odprawial juz gladko tutaj Querreya 2:0 oraz Haasa 2:1 i Johnsona 2:1. Djokovic jak to Djokovic bez blysku ale solidnie gra swoje. Novak raczej wygra ale czy az tak wysoko zeby Rosjanin nie pokryl tego sporego handi i to na trawie? Cisza w temacie nie dobrze.. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Djokovic Novak - Medvedev Daniil
+4.5 gema Medvedev
Kurs: 1.92
Co myslicie o takim typie? Medvedev wydaje sie mocny na tym turnieju. Odprawial juz gladko tutaj Querreya 2:0 oraz Haasa 2:1 i Johnsona 2:1. Djokovic jak to Djokovic bez blysku ale solidnie gra swoje. Novak raczej wygra ale czy az tak wysoko zeby Rosjanin nie pokryl tego sporego handi i to na trawie? Cisza w temacie nie dobrze.. ????
ja też mam to pograne i wierzę, że wejdzie. Jeśli Young, który prezentował się słabo, według mnie, na tym turnieju, doprowadził do TB to Rusek tym bardziej powinien sprawić Djokerowi problemy. Jak będzie się okaże. Nie lubię grać przeciwko takim gościom jak Djoko, bo z Nimi nigdy nic nie wiadomo. Zależy dużo od jego podejścia do meczu.
 
K 3

klaudpatr

Użytkownik
ja zagrałem Daniil Medvedev powyżej 8.5 gemów
kurs: 1.70
Uważam, że jest w stanie ugrać 9 gemów. Nie będzie to łatwy mecz dla Novaka, Rusek który już potrafił w tym roku wygrywać trudne mecze będzie na pewno jeszcze bardziej z motywowany wejściem do finału . Potrafił ograć Querreya czy Jonhsona, także urwać seta G. Dimitrowi .
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Ja nawet skłaniał się ku Medvedev +1.5 seta. Wczoraj tak grałem w kierunku Younga i 2 razy był o włos od wygrania seta, najpierw miał piłkę setową przy 5-4 a potem w TB.
Dla Serba ten turniej to raczej takie przetarcie przed Wimbledonem, bo to pierwsze jego spotkania na trawie w tym roku. Pytanie czy mu się chce do jutra siedzieć czy nie a i tak nie wiadomo czy pogoda dopisze. To tylko gdybanie, ale tak czy tak warto coś pograć w stronę Rosjanina.
Medvedev w tym roku rozegrał na trawie 11 spotkań i przegrał jedynie z Karlovicem i Dimą, któremu urwał seta. Ograny więc na tej nawierzchni jest i wygrywał z nie byle kim, bo Querreyem, Haase, Johnsonem czy Mahutem.
Medvedev +1.5 seta
kurs:2.47
buk:fortuna
Za drobne jeszcze pogram win Medvedeva @5.20
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Djokovic - Monfils (over 21.5 gema) kurs 1.82 Unibet

Witam wszystkich ja w tym meczu tak Djoko był nie faworyzował. Monfils jest to gracz ,który łatwo się nie poddaję i lubi powalczyć w każdym meczu. Znakomity showman,świetnie ogląda się jego grę. Dzisiaj oglądałem jego gre z Gasquetem i zagrał naprawdę dobry mecz. Drogę do finału miał dosyć łatwą Norrie oraz Tomica ten ostatni mecz z Francuzem nieco dłuższy niż poprzednie ,ale jak wiemy Monfils jest zawsze dobrze kondycyjnie przygotowany. Jeśli chodzi o Djoko zagrał z Mediedievem w tym starciu było 20 gemów. W tym meczu Serb stracił jedno podanie swoje. Z Youngiem 21 gemów-stracenie jednego podania przez Djoko i na początku z Pospilsem łatwy mecz zaledwie o ile dobrze pamiętam 19 gemów. Widzimy ,że Djoko nie jest w swojej najwyższej formie miałem dawać na seta w strone Monfilsa ale zagrałem bezpiecznej myślę ,że Gael jest wstanie powalczyć nawet o mecz. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Nole pokonal Medvedeva bo jego umiejetnosci byly o wiele lepsze oraz Medvedev poruszal sie jak drewno, z racji tego,ze jest wysoki.
Dzis jednak Nole ma w finale Monfilsa,ktorego niszczyl psychicznie juz wiele razy. Pamietam,mecz,gdzie monfils zostal zniszczony w szatni bodaj Us Open i kazdy spodziewal sie wygranej francuza a nole go psychicznie zniszczyl tylko tym,ze wyszedl na kort. Jednak dzis Nole nie jest w jakies super formie, owszem gra wyglada lepiej niz ostatnie tygodnie w jego wykonaniu. Lecz pobieram dzis typ :
Djokovic vs Monfils. Monfils wygra seta 2.25 Fortuna.
Myslę, ze francuz dzis seta ze serbem zgarnie, jego mecz wczorajszy z Gasquetem stal na dobrym poziomie i dzis powinien utrzymac tą dyspzycję, a jak utrzyma to set jak najbardziej w zasiegu Gaela.
Cienias Monfils. 2:0 Nole.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Novak Djokovic ₋ Gael Monfils - Handicap gemowy na mecz
Novak Djokovic (-3.5) @ 1.67 WH
✅

Finał w Eastbourne. H2h 15-0 + Monfils na 25 finałów ATP wygrał tylko 6. W dotychczasowej historii swoich spotkań nie grali jeszcze na trawie. Jednak nie jest trudne do przewidzenia, że trawa w tym wypadku będzie sojusznikiem Serba.

Monfils ma przede wszystkim kłopoty z poruszaniem się po korcie trawiastym. W mojej opinii powinien on unikać wszelakich turniejów na tej nawierzchni, może jedynie po za Wimbledonem. Prawda jest taka, że on może zrobić sobie więcej krzywdy, niż cokolwiek wielkiego ugrać na grassie.

Djoković szuka pewności siebie przed Wimbledonem, a przekonujące zwycięstwo w Eastbourne powinno takową w jakimś stopniu zapewnić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom