>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Casablanca & Houston, 09-15.04.2012

Status
Zamknięty.
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis ATP Houston Kwalifikacje 18-30, 8.04.2012
Yani - Hernych
typ; 0-2
2.37
Bet365
Analiza
Dziś w spotkaniu drugiej rundy kwalifikacyjnego turnieju w Houston, reprezentant gospodarzy Michael Yani zagra z Czechem, Janem Hernychem. Faworytem spotkania wydaje sie byc Czech. Obaj zawodnicy to bardzo doswiadczeni tenisisci, Czech to 33 latek, Yani jest tylko o rok mlodszy. Turniej rozgrywany jest na cegle co w uprzywilejowanej sytuacji stawia Czecha, ktory duzo lepiej czuje sie na tej nawierzchni kortu od Amerykanina. Czech ma na tej nawierzchni kortu cztery wygrane turnieje challengerowe i dwa z cyklu ITF. Yani nie moze sie pochwalic takimi rezultatami. Czech to zawodnik bardzo dobrze serwujacy, we wczorajszym spotkaniu wyserwowal 10 asow. Ponadto niewiadomo czy Michael Yani jest w pelni sil, w ostatnim turnieju kreczowal w drugim secie w spotkaniu z Reynoldsem. Nie wiadomo czy jest w pelni sil. Oprocz publicznosci, ktorej pewnie jednak nie bedzie dzis zbyt wiele, nie widze atutow po stronie Amerykanina. Dlatego tez wydaje mi sie, ze Czech wygra pewnie to spotkanie.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
dziś w ostatniej rundzie kwalifikacji uważam że Kosakowski po 3.50 do spróbowania.
Russell to stary przebijacz, 34 lata na karku, wszyscy wiedzą czego się po nim spodziewać, słaby sezon.
Młody Kosakowski ograł tu już Zvereva i Sugite, czyli naprawdę niezłych rywali, lepszych według mnie od Russella.
do tego ciekawi mnie pojedynek wewnątrz Hiszpański w ostatniej rundzie kwali pomiędzy Cervantesem i Bautistą-Agutem. h2h na korzyść tego pierwszego, ale imponuje mi w tym sezonie drugi z Hiszpanów i to na niego chcę dzisiaj postawić (1.67), który zdecydował się w tym roku z chellków przenieść się na wyższy level i robi to z dobrym skutkiem, 6-krotnie udało mu się już przejść kwalifikacje do turniejów ATP.
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Grand Prix Hassan II - ATP Casablanca
Donald Young - Benoit Paire ✅
Typ: 2
1.36 (William Hill) (w Bet365 jest za 1.40 ale gram w WH bo tam mam środki, co więcej u niektórych buków jest po 1.45)

Obaj zawodnicy to 23-latkowie. D. Young jest sklasyfikowany znacznie wyżej od swojego rywala, ale wcale za nim nie przemawiają jego ostatnie wyniki. Te w przypadku B. Paire wyglądają znacznie lepiej i wydaje mi się, że ten zawodnik wygra 2-0.
 
lechsus 53

lechsus

Użytkownik
Guillermo Garcia-Lopez v Fabio Fognini 6:4, 3:6, 7:5 ✅
09.04.12 g 14:30
Typ:Garcia-Lopez 1,5 (bet365)
Widziałem Włocha w turnieju w Barettcie gdzie nic wielkiego nie pokazał, wyglądał słabo fizycznie i odpadł z Middelkoop&#39;em (286). Dlatego spodziewam się że Garcia-Lopez, który robi ciągłe postępy łatwo wygra ten mecz. Może nawet w 2 setach, ale nie bądźmy zachłanni.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Ja tam jestem zdania, że GGl w ciągu ostatniego półtora roku zrobił spory krok do tyłu. Nie wnikam dlaczego, ale strasznie łatwo wyłamać go z rytmu, sprawia wrażenie jakby sam nie wiedział co ma grać.
 
G 92

granger

Użytkownik
Guillermo Garcia-Lopez - Fabio Fognini (+1.5) 2 @ 1.68 Pinn ✅
H2H: 1:2

Ciekawi mnie bardzo tegoroczny turniej w Casablance. Ciekawe spotkania w kwalifikacjach i od razu ciekawy mecz w pierwszej rundzie. Dziwnie kursy na to spotkanie ustawili bukmacherzy, w końcu Fognini to wciąż tenisista z lepszym rankingiem, specjalizujący się w grze na cegle, no i wciąż bardzo rozwojowy zawodnik (rocznik 87&#39;). Guillermo to też bardzo chimeryczny tenisista i mam wrażenie, że łatwiej mu o dobre wyniki na szybkim korcie. Lubi zaatakować, nie lubi przeciągania wymian, serwis także stoi na całkiem przyzwoitym poziomie. Włoch opiera swój tenis na regularności, solidności, choć także potrafi być agresywny na korcie. Ten turniej to też wielka szansa na odbudowanie formy przed turniejami na europejskich mączkach, które powinny być dla niego priorytetem. Taki kurs na seta to zdecydowanie za dużo, nawet jeśli Hiszpan zagra dobry mecz, to wątpię by utrzymał równą, wysoką formę od początku do końca.
 
G 92

granger

Użytkownik
Wszystkie typy i kupony, które podałem do tej pory, grane były stawką (1/10), jeśli stawka nie jest podana, za każdym razem będzie to (1/10).
James Blake (+1.5) - Carlos Berlocq 1 @ 2.140
Pinn (2/10) ✅
H2H: 2:0 Pierwszy raz proponuje wyższą stawkę, wiąże się to z dużym potencjałem jaki widzę przy tym typie, oraz kursie. Berlocq to wybitny specjalista od kortów ziemnych, im wolniej tym lepiej. Rzecz w tym, że w Houston wcale tak wolno nie jest, mączka jest inna niż w Europie, czy Ameryce Południowej. Wydaje mi się, że Casablanca byłaby dla niego lepszym rozwiązaniem, ale ze strategicznego punktu widzenia pozostał w US, gdzie kontynuuje z wieloma innymi tenisistami amerykański Tour. Sezon rozpoczął znakomicie, bo punktował i to całkiem solidnie w 4 kolejnych turniejach z cyklu ATP na cegle. Na hardzie tak kolorowo nie było, ograł 3 tenisistów, ich nazwiska jednak nie powalają na ziemię. Blake oczywiście pod formą, ale wciąż w pojedynczych meczach robi dobre wyniki. Wydaje mi się, że im jest starszy, tym więcej czasu potrzebuje na ustawienie się na korcie, wykonanie uderzenia. Serwis też nie ten sam co kilka lat temu. To z Berlocqiem będzie miało mniejsze znaczenie, bo podanie rywala wcale nie jest lepsze. Z głębi kortu czasu będzie więcej, więc teoretycznie wszystko w rękach Amerykanina i skuteczności jego ataków. Liczę na to, że uda mu się zmobilizować i zagra dobre spotkanie, przynajmniej w jednej partii na swoim poziomie. Oczywiście jeśli będzie robił same błędy to skończy się szybko, ale po dobrym wejściu w mecz będzie w stanie powalczyć nawet o awans do rundy drugiej. Na potwierdzenie tego przypomnę, że rok temu, również w pierwszej rundzie w Houston obaj rywalizowali ze sobą, wygrał po trzech setach starszy James. No i na koniec wspomnę jeszcze o samym turnieju. W przeszłości dobre wyniki robili tu tacy tenisiści jak: Roddick, Querrey, Blake, Sampras, Agassi, czy ostatnio Sweeting. Pokazuje to, że Amerykanie, nawet Ci teoretycznie mniej groźni na cegle, na tym rodzaju nawierzchni, w tym mieście potrafią być groźni jak nigdzie indziej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Mertinak/Sa-Bracciali/Fognini 1 1,72 Bet365 ⛔

Mecz już o 13 więc na szybko.Bracciali z Fogninim to debel stworzony na potrzeby turnieju,Bracciali zwykle gra ze Starace a Fognini z Bollelim.Mertinak/Sa połączyli siły w tym roku i idzie im nieźle,wykręcają niezłe wyniki i dużo bardziej mnie przekonują niż para z Włoch.Fognini dodatkowo w singlu ostatnio totalnie bez formy,potrafił przegrać nawet z Midlekoopem więc i w deblu według mnie przeciwko takiej parze za wiele nie ugra.Dla mnie peffa

Szkoda,było baardzo blisko :-(
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Starace Potito vs. Bautista Roberto 1,70 4/10✅
Na pewno nie jest to spotkanie z serii tych super pewnych, które gra się na najwyższą stawkę. Jednak kurs bardzo atrakcyjny a Włoch jest dla mnie zdecydowanym faworytem. Starace wreszcie na cegle, na kortach twardych 3 porażki pod rząd, w zeszłym tygodniu pokazał formę. Finał challangera, porażka w finale no ale był to jego drugi mecz w ten sam dzień. Najważniejsze, że pokonał swojego rodaka- Volandriego bez starty seta, to robi na pewno wrażenie. Hiszpan typowy challanger level, max 2 runda, jak trafi na kogoś ogarniętego to musi się pakować. Sporo występów na kortach twardych, tutaj nie wróże mu długiej kariery, dwa wyrównane sety.
Soeda Go vs. Ito Tatsuma 1,50 5/10
Jeszcze do niedawna Go był jedynym Japończykiem, który reprezentował najwyższy poziom na challach, a od czasu do czasu nawet w ATP niezle sobie radził. Teraz Ito dotrzymuję mu kroku, niedawno awansował do pierwszej setki, w pełni na to zasłużył. Obaj 80% swoich meczy grają na kortach twardych, H2H 5:1 na korzyść Go, ani jeden mecz na cegle. Ciekawy mecz, kurs mógłby być wyższy, ale mam nadzieje, że Sodea będzie chciał pokazać kto jest najlepszy w kraju samurajów.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Starace Potito vs. Bautista Roberto 1,70 4/10

Na pewno nie jest to spotkanie z serii tych super pewnych, które gra się na najwyższą stawkę. Jednak kurs bardzo atrakcyjny a Włoch jest dla mnie zdecydowanym faworytem. Starace wreszcie na cegle, na kortach twardych 3 porażki pod rząd, w zeszłym tygodniu pokazał formę. Finał challangera, porażka w finale no ale był to jego drugi mecz w ten sam dzień. Najważniejsze, że pokonał swojego rodaka- Volandriego bez starty seta, to robi na pewno wrażenie. Hiszpan typowy challanger level, max 2 runda, jak trafi na kogoś ogarniętego to musi się pakować. Sporo występów na kortach twardych, tutaj nie wróże mu długiej kariery, dwa wyrównane sety.

Soeda Go vs. Ito Tatsuma 1,50 5/10

Jeszcze do niedawna Go był jedynym Japończykiem, który reprezentował najwyższy poziom na challach, a od czasu do czasu nawet w ATP niezle sobie radził. Teraz Ito dotrzymuję mu kroku, niedawno awansował do pierwszej setki, w pełni na to zasłużył. Obaj 80% swoich meczy grają na kortach twardych, H2H 5:1 na korzyść Go, ani jeden mecz na cegle. Ciekawy mecz, kurs mógłby być wyższy, ale mam nadzieje, że Sodea będzie chciał pokazać kto jest najlepszy w kraju samurajów.
Co do Soedy to się zgodze,powinien pokazać kto rządzi w Japonii,ograł już tutaj Ginepriego i przeszedł Haasa walkowerem więc na pewno sił nie zabraknie.Obaj na clayu rzadko kiedy grają ale i tak Soeda się wydaje tutaj faworytem i nie powinien zawieść.

Co do Starace to mam spore wątpliwości.Bautista tutaj nieźle się prezentuje,gładko przeszedł kwalifikacje i już zaaklimatyzował się z claym w Casablance a Potito?Owszem niby rozegrał w niedzielę 2 spotkania ale w gruncie rzeczy to były trzy sety a ten wynik z finału z Bedene to dla mnie szok.2 gemy ugrane przez Włocha ze Słoweńcem to jakis niesmaczny żart,meczu nie widziałem i żałuje teraz bo nie wiem czy Włoch odpuścił ze wzlędu właśnie na Casablancę (broni tu punktów) czy po prostu wynikało to ze słabej dyspozycji Starace,ale mimo wszystko odpuszczenie finału w którym ma się duże szanse by wygrać i to we własnej ojczyźnie to troche dziwne ale cóż.Dla mnie to no bet,choć może i pogram lekko na Hiszpana ;)
 
M 1,8K

mandragon

Użytkownik
Czytałem na włoskim forum, że Potito był mega wkurzony ze tak wyszło z tym finałem tzn bardziej z półfinałem, że musiał rozegrać dwa spotkania w jeden dzień. Dlatego też odpuścił finał z uwagi na Casablance, dla mnie nie wydaje się dziwne odpuszczenie finału bo waga obu turniejow jest nieporównywalna i jezeli Potito dziś przegra to będzie dla niego duża strata
 
G 92

granger

Użytkownik
Bardzo ciekawy dzień przed nami, w tym tygodniu tak jak już pisałem postaram się skupić na turnieju w Casablance. Sporo spotkań wybrałem na dziś, wszystkie podam na moment w temacie z kuponami, tymczasem postaram się opisać krótko dwa najciekawsze spotkania właśnie z Maroko.
Potito Starace - Roberto Bautista-Agut 1 @ 1.901 (2/10) Pinn ✅
H2H: 0:0
Znów wyższa stawka, ale kurs jest doprawdy zachęcający. Widziałem Starace w meczu z Volandrim i grał świetny tenis, nie wiem co się stało w finale, ale szczególnie się tym nie przejmuje, bo Włoch to dziwny tenisista, lubi zrobić czasem coś dziwnego. Tym razem liczę na 100% motywację, w końcu to większy turniej niż przed tygodniem, w dodatku broni tu masy punktów z zeszłego sezonu. Jego tenis może się podobać, bo nie jest to delikatne przebijanie i czekanie na błąd rywala, ale kontrolowanie wydarzeń na korcie, to Starace nadaje rytm akcji. Bautista-Agut szybko przeszedł przez kwalifikacje, ale szczególnie mnie nie przekonuje. Od kilku lat nie możemy się doczekać kiedy w końcu zrobi krok do przodu i zaatakuje czołową 100. Moim zdaniem, przynajmniej od 3 lat stoi w miejscu i szczególnych oznak progresu nie widać. Regularny, z lekką dozą agresji, serwis raczej kiepski. W każdym elemencie, bardziej doświadczony Starace jest lepszy, przynajmniej na papierze. Hiszpan po kwalach, ale już kilka razy w tym sezonie przechodził eliminacje, by przegrać gładko w pierwszej rundzie. Niestety dla niego, taki scenariusz przewiduje również dzisiaj.
Malek Jaziri (+1.5) - Victor Hanescu 1 @ 1.617 Pinn zwrot

H2H: 0:0

Tunezyjczyk Jaziri od dwóch lat robi stanowcze postępy. Jest tenisistą bardzo uniwersalnym, na cegle czuje się dobrze, ale nie powiedziałbym że to jego ulubiona nawierzchnia. Dużo agresji kortowej, dużo przyspieszeń, dobre podanie. Hanescu odwrotnie, od kilku lat cofa się w rozwoju, o czym najlepiej świadczą wyniki. Co jest charakterystyczną już cechą Rumuna, nawet w wygranych spotkaniach, miewa przestoje i często zdarza mu się przegrać partię bez walki, najczęściej po własnych błędach, a przecież solidność i niezły serwis przez lata były jego głównymi atutami. Malek w Maroko powinien czuć się znakomicie, w końcu pochodzi z leżącej niedaleko Tunezji, klimat nie powinien mu przeszkadzać, a atmosfera turnieju w tym regionie powinna pobudzić go do walki, nawet o awans do drugiej rundy.
 
pikomonako 9

pikomonako

Użytkownik
Starace P. - Bautista-Agut R.
2.00 bwin
Tip: 2 (H/A)

Starace zajechany w niedziele musiał rozegrać dwa spotkania gdzie drugie przegrał 26 06 . Brał medicala . Grać po pierwszej piłce ( bwin )
Ujmij to inaczej w słowa, bo nieobeznanym w tenisie sugerujesz dość mocno, żeby grać na Aguta. Jeśli jesteś pewny tak tego typu, to może oddasz ludziom pieniądze w przypadku porażki? Powinieneś przedstawić tylko swój punkt widzenia. Po to jest forum, żeby wymieniać się spostrzeżeniami. Każdy jednak ma sam wyciągnąć wnioski a pisanie w poście formułek typu: &quot;Brać!&quot;, &quot;Grać!&quot; nie powinno mieć miejsca.
Jeśli chodzi o mnie to podzielam zdanie usera mandragon. Poza tym Starace to nie jest jakiś ogórek na clayu, o punkty (ubiegłoroczny finał) będzie walczyć.

Mertinak/Sa-Bracciali/Fognini 1 1,72 Bet365

Mecz już o 13 więc na szybko.Bracciali z Fogninim to debel stworzony na potrzeby turnieju,Bracciali zwykle gra ze Starace a Fognini z Bollelim.Mertinak/Sa połączyli siły w tym roku i idzie im nieźle,wykręcają niezłe wyniki i dużo bardziej mnie przekonują niż para z Włoch.Fognini dodatkowo w singlu ostatnio totalnie bez formy,potrafił przegrać nawet z Midlekoopem więc i w deblu według mnie przeciwko takiej parze za wiele nie ugra.Dla mnie peffa
Jaja w stylu Lajovica. Panowie Mertinak/Sa mieli serwis meczowy i 40-15. Spotkanie skończyło się jak widać.
 
P 161

poozon

Użytkownik
Ujmij to inaczej w słowa, bo nieobeznanym w tenisie sugerujesz dość mocno, żeby grać na Aguta. Jeśli jesteś pewny tak tego typu, to może oddasz ludziom pieniądze w przypadku porażki? Powinieneś przedstawić tylko swój punkt widzenia. Po to jest forum, żeby wymieniać się spostrzeżeniami. Każdy jednak ma sam wyciągnąć wnioski a pisanie w poście formułek typu: &quot;Brać!&quot;, &quot;Grać!&quot; nie powinno mieć miejsca.
Po pierwsze gdzie napisałem , żeby grać mocno Aguta ?? Po drugie przedstawiłem swój punkt widzenia dlaczego gram na niego . I co jest złego w zdaniu ? Brał Medicala
Napisałem na kogo gram i dlaczego . To co ty jeszcze chcesz więcej ?
Ogólnie moim zdaniem czepiasz się jakiś pierdół , sam napisałeś 3 posty w tym 1 z jakimiś bzdurami do mnie . Nic nie wnosisz na forum a uczysz innych . Po prostu nie widzę tutaj sensu pisać więcej
Typowanie nie polega , żeby pisać opowiadania w analizach tylko , żeby zebrać najważniejsze informacje . Popatrz jak to się robi
http://forum.bukmacherskie.com/f153/wta-tour-barcelona-and-kopenhaga-09-15-04-2012-a-74539.html
 
jamal_312 13

jamal_312

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - SINGIEL: Houston (USA), ziemna
Spotkanie: Lorenzi - Odesnik
Typ: Odesnik
Kurs: 1.86
Bukmacher: Betsafe

Wayne Odesnik wraca po kontuzji (problemy brzuszne) i w pierwszej rundzie trafia na Włocha Lorenziego. Oboje zaliczyli już po finale challengera tyle, ze Włoch oba przegrał a Amerykanin swój wygrał choć było to już dość dawno. Wayna zawsze wysoko zachodził w tym turnieju, na 3 występu dwa razy pojawial sie w polfinale i raz w finale natomiast dla Wlocha bedzie to debiut. Do tej pory zagrali ze sobą tylko jeden raz, w 2006 roku rowniez w turnieju rangi challanger i góra byl wowczas Odesnik 2:0. Mysle, ze wracajacy po kontuzji Amerykanin pokaze sie z dobrej strony, tak jak zdarzyl juz przyzwyczaic do tego kibicow w Houston, oboje maja dodatni bilans meczy w tym sezonie aczkolwiek to Amerykanin rozgrywal mecze z bardziej liczacymi sie graczami jak Nalbandian, del bonis, Prodon czy Zeballos.
 
P 161

poozon

Użytkownik
Berlocq C./Junqueira D. - Karlovic I./Moser F. 0:2 ✅
1.50 DOXXbet ( po pierwszej piłce )
Tip: 2 (H/A)
Wczoraj 09 Apr 2012, 23:10 Junqueira D. retired (6:1,3:0) i co przez jeden dzień miałby wyleczyć kontuzje ?? Moim zdaniem więcej nie trzeba komentować
Junqueira &quot;Yesterday I had to give up because of a sore leg. I hope it&#39;s nothing too serious. Today it&#39;s doubles...let&#39;s see how it goes.&quot;
 
pikomonako 9

pikomonako

Użytkownik
[/i]Napisałem na kogo gram i dlaczego . To co ty jeszcze chcesz więcej ?

Ogólnie moim zdaniem czepiasz się jakiś pierdół , sam napisałeś 3 posty w tym 1 z jakimiś bzdurami do mnie . Nic nie wnosisz na forum a uczysz innych . Po prostu nie widzę tutaj sensu pisać więcej

Typowanie nie polega , żeby pisać opowiadania w analizach tylko , żeby zebrać najważniejsze informacje . Popatrz jak to się robi
Czy ja coś pisałem na temat podawanych przez ciebie informacji? Uważam, że są bardzo dobre - a szczególnie te wzmianki o nawierzchniach.
Chodzi mi o to, że nie powinieneś w powyższy sposób sugerować grania typów, bo ludzie którzy tu zaglądają (a się nie znają - uwierz, są tacy) mogą się naciąć tylko dlatego, że ktoś napisze &quot;Grać!&quot;, &quot;Brać w ciemno&quot;. Warto przedstawić swój punkt widzenia, ale nie wypada zachęcać w ten sposób do grania.

Dodaję od razu typ, żeby żaden mod się nie przyczepił o offtopic.

Sweeting R. - Mello R. - 1,8 ✅
Kasę przeznaczam na Sweeta tylko z jednego powodu. Broni tytułu, dzięki czemu szala przechylona minimalnie na jego korzyść. Krótko.
 
P 161

poozon

Użytkownik
&quot;Grać!&quot;, &quot;Brać w ciemno&quot;.
J
a nic takiego nie napisałem . Podałem typ i uargumentowałem , więc nie rozumiem twoje wpisu .
Chodzi mi o to, że nie powinieneś w powyższy sposób sugerować grania typów
Napisałem , żeby GRAĆ u buka gdzie rozliczają po pierwszej piłce po podaniu argumentu , więc to nie był podany typ bez analizy . Chyba zupełnie nie zrozumiałeś o czym pisałem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom