>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Casablanca & Houston, 09-15.04.2012

Status
Zamknięty.
A 132

acemilan

Użytkownik
Okey i to mi starcza za cały komentarz i widzę, że straciłem dzisiaj tylko trochę czasu na bezsensowną rozmowę. Trzeba było od razu mówić, że Paire prezentuje taki sam super poziom serwisowy jak Andreev, który nie posiada wygrywającego serwisu i nie ma meczu bez DF.
Pozdro
Dobra, teraz ostatni raz Ci odpowiem w imieniu kolegi i mam nadzieję ze z statystykami znów po raz drugi nie zechcesz dyskutować:
kolejno turniej, rywal, Asy, DF
Le Gosier, Sugita 12/4
Le Gosier, Bubka 61 61, 9/4 (21/21 po pierwszym)
Miami, Goffin 5/7 (wolno)
Miami, Kuznetsov 10/3 (wolno)
IW, Berlcoq 2/5
Acapulco Almagro 9/8
Acapulco Cabal 10/8
BA, Wawrinka 5/5
BA, Marti 3/4
BO, Nalbi 9/5
Auckland Rochus 21/6
Auckland Chela 12/3
Auckland Ferrero 8/0
Auckland Cervantes 7/2
Auckland Bettink 11/5
Auckland Yang 8/4
Chennai Sela 10/5
Chennai Riba 8/2
A teraz oceń sobie i wylicz średnią sam i oceń jego serwis poza tym jednym meczem w którym go widziałeś ;). Co do Andreeva, który też po 10 asów w tym sezonie serwował kilkakrotnie(BA Capdeville, BO Ramos, Brisbane Dolgo, Zopp, Delic czy 17 z Reidem) to Twoje stwierdzenie pozostawię bez komentarza, zostawiając Ci tylko tą drobną statystykę do przemyśleń ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Niesamowite, jakim jesteś arogantem, który przekręca wypowiedzi i oprócz argumentów typu &quot;pa ile meczy wygrał na clayu, no musi tu dobrze grać&quot; zna tylko argumenty ad personam. Napisałem, że nie w każdym meczu musi serwować 4 asy pod rząd (nigdzie nie napisałem, że dziś słabo serwował), ale mimo wszystko 8 asów to dobry wynik na tej nawierzchni. Nikt nie napisał, że Paire ma genialny serwis. Ja już dawno się zdecydowałem, i ani razu zdania nie zmieniłem.
Nikt też nie napisał, że Paire jest świetny, za to ty napisałeś, cytuję &quot;Paire nie prezentuje nic więcej ponad poziom challengerowy&quot; co naturalnie mija się z prawdą.
Tylko po co ja to wszystko przywołuje skoro wszyscy śledzący tę dyskusję to wszystko już wiedzą, a do ciebie nawet fakty przywołane przez ace nie docierają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Paolo Lorenzi - Feliciano Lopez 0-2 @ 2.10 Bet365 ✅ 67 46

Felek to moj zdecydowany faworyt z szansami na dobry wynik w Houston. Paolo ostatnio pogrywal w challengerze w Meksyku i doszedl do finalu ulegajac Ramirezowi Hidalgo ale nie zrobil on na mnie specjalnego wrazenia gdzie mial problemy z no nejmami a szczegolnie z Fabiano De Paula. Dobra okazja na poprawienie statystyk dla Lopeza bo w tym sezonie ma 5/7 gdzie przegrywal glownie z dobrymi tenisistami. To pierwszy mecz Hiszpana a na cegle w tym sezonie ale mam na uwadze jego bardzo dobre wystepy na tej nawierzchni w roku ubieglym dlatego absouletnie nie boje sie stawiac na niego w tym meczu. Feliciano jest napewno lepszym tenisista ze swietnym podaniem i typuje tutaj spokojne 2-0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Victor Hanescu(+1.5s) - Albert Ramos Vinolas @ 1.75 Unibet ⛔

Victor Hanescu podobnie jak Ramos Vinolas specjalizuje sie w grze na cegle. Dosc ciekawy kurs na zwyciestwo na Rumunia bo w granicach 3 ale niechicalbym tu podejmowac takiego ryzyka i kurs na hadicap setowy tez niczego sobie. Hanescu 3 rok z rzedu w turniejach w Maroku prezentuje dobry tenis. W 2 poprzednich edycjach osiagnal polfinal i final natomiast w tym roku przed tym turniejem byl w polfinale Marokoanskiego Challengera. Teraz odprawil Jaziriego ktory skreczowal w 2 secie 1 rundy. Ramos w ostatnich kilku miesiacach zrobil bardzo duze postepy przez co zblizyl sie do top 50 rankingu ATP. Najwiecej gra i najbardziej lubi cegle ale na nawierzchni twardej tez robi swietne wyniki. Oboje dobra postawa na maczce w tym sezonie i spodziewam sie tutaj zacietego spotkania . Hanescu jednak jest wciaz moim faworytem ze wzgledu na dobra forme na Marokanskiej ziemi i to w jego strone oddaje typ ????
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP, Casablanca
Spotkanie: F.Mayer - J.Chardy (1 set)
Typ: 1 ⛔
Kurs: 1.74
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Dzisiaj do analizy postanowiłem wziąć pojedynek tenisowy w 2 rundzie turnieju w marokańskiej Casablance pomiędzy Niemcem F.Mayerem a Francuzem J.Chardy`m.
Faworytem tego spotkania jest zdecydowanie niemiecki tenisista, ja tutaj jednak skłaniam się ku typowi na 1 set tego pojedynku po dość dobrym kursie.
Mayer ostatnie 2 tygodnie odpoczywał od grania, ostatnie pojedynki rozgrywał na kortach w Miami:
- I.Dodig 6/4, 7/5
- J.Isner 6/4,6/2
- J.W.Tsonga 3/6,2/6

Odpadnięcie z Tsongą w 3 rundzie tegoż turnieju i w spokoju przygotowania do gry w kolejnych turniejach tj. na kortach w Casablance.
Wcześniej Niemiec nie notował też oszałamiających wyników:
- na kortach w Indian Wells odpadnięcie już w 1 rundzie z P.Andujarem 2/6, 4/6
* na koniec lutego zagrał jeszcze w meksykańskim Acapulco, ale tam też odpadł w 2 rundzie. W pierwszym meczu pokonał F.Bagnisa 6/2, 6/4 no a potem przegrana znowu z Andujarem 6/4, 5/7, 4/6.
Forma Niemca to tak naprawdę wielka niewiadoma, dzisiaj jednak myślę, że w końcu &quot;odpali&quot;.
Chardy także nie ma za bardzo czym się pochwalić, w Acapulco co prawda dotarł do ćwierćfinału ale ostatnie dwa turnieje na kortach w Indian Wells czy w Miami zakończył już po pierwszym meczu (porażki 3/6, 4/6 z M.Baghdatisem oraz 5/7, 6/7 z F.Dancevicem).
Francuz stoczył już jeden pojedynek w Casablance. Pokonał dwa dni temu F. Del Bonisa 6/4, 7/5 ale dzisiaj czeka go trudna przeprawa z dużo lepszym zawodnikiem.
Obaj panowie spotkali się raz, górą był Chardy, który wygrał 2/6, 6/7. Było to spotkanie w 2010 roku na turnieju w amerykańskim Cinncinati. Uważam, że dzisiaj to jednak Niemiec wygra z niżej notowanym od siebie rywalem i po dobrej grze awansuje do 3 rundy tego turnieju, a wygrana już w 1 secie na pewno go do tego przybliży.
Edit//
⛔ 3:6

 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
dziś w ostatniej rundzie kwalifikacji uważam że Kosakowski po 3.50 do spróbowania.
Russell to stary przebijacz, 34 lata na karku, wszyscy wiedzą czego się po nim spodziewać, słaby sezon.
Młody Kosakowski ograł tu już Zvereva i Sugite, czyli naprawdę niezłych rywali, lepszych według mnie od Russella.
do tego ciekawi mnie pojedynek wewnątrz Hiszpański w ostatniej rundzie kwali pomiędzy Cervantesem i Bautistą-Agutem. h2h na korzyść tego pierwszego, ale imponuje mi w tym sezonie drugi z Hiszpanów i to na niego chcę dzisiaj postawić (1.67), który zdecydował się w tym roku z chellków przenieść się na wyższy level i robi to z dobrym skutkiem, 6-krotnie udało mu się już przejść kwalifikacje do turniejów ATP.
jednak Russell dał radę młodemu, za to Bautista-Agut zgodnie z planem ????
dziś zastanawia mnie przede wszystkim te 3.70 na Reynoldsa, może i bilans ich spotkań wygląda słabo dla niego, ale bez przesady, ten kurs zbyt wysoki według mnie.
 
gecko 32

gecko

Użytkownik
Potito Starace vs Pablo Andujar
Over 21.5 games @1.99 3/10 ⛔
Pinnacle
Myślę, że Starace da z siebie wszystko, żeby zrewanżować się za zeszłoroczną, kompromitującą porażkę z Andujarem 1-6 2-6. Okazja ku temu jest znakomita, bo Pablo, choć na cegle zawsze groźny i nieobliczalny, to w najwyższej formie nie jest.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Paire - Cipolla @ 1,75
Szybko, bo zaraz mecz. Benoit ma wszelkie atuty w ręku. I serwis i gra z głębi kortu wygląda u niego lepiej niż u rywala. Flavio to grajek raczej mimo wszystko na szybsze nawierzchnie niż clay w Casablance.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Cipolla raczej na wolniejsze z takim słabym serwisem, jego gra polega na sprycie,regularnosci i kontrowaniu co moze wystarczyc na gorąca głowe Paire któremu jak odwali to nieregularny sie staje
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Spodziewacie się niespodzianek dzisiaj? Piątek 13-stego, więc może się dziać ???? Monaco - Anderson i Russel - Harrison to mecze, które powinny się zakończyć odpowiednio na korzyśc Monaco i Harrisona. Monaco dobry na clayu, bardzo dobry w wymianach, przeciwnik hard, bazuj głownie na serwisie. Russel stary dziadek już, ograł niby Fisha, ale nie wierze, że Mardy grał na 100%. Harrison, ambitny, dobry w wymianach, na clayu czuje się dobrze.

Czekam na Wasze opinie ????
 
G 32

gosc83

Użytkownik
Monaco-Anderson
Typ:1
Kurs:1.30
Bukmacher:Expekt
Stawka10/10
Monaco dziś wygrywa i to pewnie, nie ma żadnych argumentów przemawiających za męczącym się wczoraj Andersonem z Querreyem bez formy, Amerykanin go przełamał ten wygrał natomiast tylko w tiebrekach, dosyć ładny peeewny kurs na Monaco który gra ostatnio rewelacyjnie.Do tego dokładamy Cibulkovą i mamy lokatę 1.53 na 100%, pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 31

krystian0016

Użytkownik
Tenis ATA Houston 22-00, 13.04.2012
Russell M. (Usa) - Harrison R. (Usa)
typ; 1
kurs:3.40
Pinnacle sport

Analiza:


NIezwykle emocjonujacy mecz pomiedzy dwoma rodakami na kortach w Houston rozpocznie sie juz dzis o 22 .Według bukmacherów bezwzglednym faworytem tego spotkania jest znacznie bardziej doswiadczony i utalentowany Harrison. MOim jednak skromnym zdaniem w obecnie znacznie lepszej dyspozycjii jest Russell który chociazby wczoraj udowodnij swoja wyzszosc pokonujac bardzo gładko innego bardzo znanego amerykaniana Mardego Fisha 6-3 6-1. Jak narazie w turnieju w Houston na cztery pojedynki stracił on tylko jednego seta i to z równie utalentowanym Hiszpanem Gimeno-Traver D. (Esp) .Duzo zaleta Rusella jest to ze jest on graczem leworecznym i moze to sprawic Harrisonowi bardzo duzy problem .Z tego co udało mi sie dowiedziec to Russell pochodzi własnie z Houston i byc moze jest tak ze ma on bardzo dobrze opanowany owy kort i bedzie to dla niego duza przewaga .Z kolejii Harrison moim zdaniem niezachwyca zaczoł on nieco puzniej rywalizacje w tym turnieju i jak narazie maon tylko dwa mexcze rozegrane .W ciagu ostanich miesiacy grał on miedzy innym z Tsonga i przegrał dosc znacznie 3-1 oraz przegrał on z niezbyt dobrze grajacym Simonem . Moim zdaniem niema innego wyjscia jak wygrana Russella 2-1 .Polecam
 
G 0

gzj

Użytkownik
Spodziewacie się niespodzianek dzisiaj? Piątek 13-stego, więc może się dziać ???? Monaco - Anderson i Russel - Harrison to mecze, które powinny się zakończyć odpowiednio na korzyśc Monaco i Harrisona. Monaco dobry na clayu, bardzo dobry w wymianach, przeciwnik hard, bazuj głownie na serwisie. Russel stary dziadek już, ograł niby Fisha, ale nie wierze, że Mardy grał na 100%. Harrison, ambitny, dobry w wymianach, na clayu czuje się dobrze.

Czekam na Wasze opinie ????
Harisson dobrze się czuje na clayu?

Po czym wnioskujesz?
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Harrison jednak gra o wiele lepiej na clayu niż reszta Amerykanów. Zapomniałem to dodać do tamtego posta ???? Wiedziałem, że o czymś zapomniałem. Gra inny tenis niż reszta graczy z USA ???? Sorry za niedomówienia.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Feliciano Lopez - Carlos Berlocq @ 2.50 Bet365

Felek od zeszlego sezonu na kortach ziemnych prezentuje sie naprawde wybornie. Jak juz przegrywa to z Federerami , Nadalami czy Ferrerami rzadziej z kims duzo gorszym (wpadka z Dodigiem w Barcelonie ). W 1 rundzie ogral w 2 setach Włocha Paolo Lorenziego. Nie ogladalem co prawda tego meczu ani jak gra Berlocq w ostatnim czasie ale jak tak patrze kogo on pokonywal na ziemi w tym sezonie to nikogo z dobrym serwisem nie wyeliminowal. Lopez ma swietne podanie ktore nawet na cegle moze mu sporo pkt dac. H2H 1-0 DLA Lopeza po ciezkim meczu z Sturgartu z 2007 roku. 2.50 na Hiszpana to jakis zart ale z takiego value trzeba skorzystac.
 
jasmin_bogow 1,8K

jasmin_bogow

Użytkownik
Tenis ATA Houston 22-00, 13.04.2012
Russell M. (Usa) - Harrison R. (Usa)
typ; 1
kurs:3.40
Pinnacle sport
Analiza:

NIezwykle emocjonujacy mecz pomiedzy dwoma rodakami na kortach w Houston rozpocznie sie juz dzis o 22 .Według bukmacherów bezwzglednym faworytem tego spotkania jest znacznie bardziej doswiadczony i utalentowany Harrison. MOim jednak skromnym zdaniem w obecnie znacznie lepszej dyspozycjii jest Russell który chociazby wczoraj udowodnij swoja wyzszosc pokonujac bardzo gładko innego bardzo znanego amerykaniana Mardego Fisha 6-3 6-1. Jak narazie w turnieju w Houston na cztery pojedynki stracił on tylko jednego seta i to z równie utalentowanym Hiszpanem Gimeno-Traver D. (Esp) .Duzo zaleta Rusella jest to ze jest on graczem leworecznym i moze to sprawic Harrisonowi bardzo duzy problem .Z tego co udało mi sie dowiedziec to Russell pochodzi własnie z Houston i byc moze jest tak ze ma on bardzo dobrze opanowany owy kort i bedzie to dla niego duza przewaga .Z kolejii Harrison moim zdaniem niezachwyca zaczoł on nieco puzniej rywalizacje w tym turnieju i jak narazie maon tylko dwa mexcze rozegrane .W ciagu ostanich miesiacy grał on miedzy innym z Tsonga i przegrał dosc znacznie 3-1 oraz przegrał on z niezbyt dobrze grajacym Simonem . Moim zdaniem niema innego wyjscia jak wygrana Russella 2-1 .Polecam
um, ekhm?
Primo - słownik.
Secundo &quot;Nie ma innego wyjścia jak 2:1&quot; Jak dokładnie - kurs ładny, warto dom zastawić.
I &quot;równie utalentowanym Hiszpanem Gimeno-Traver D&quot;. Nie wiem, czy Ty tu chciałeś Gime obrazić? Poza tym obaj są tak utalentowani jak no nie powiem co. Aż dziw, że nie są obaj w pierwszej dziesiątce.
A i jeszcze. Twierdzenie, że Harrison jest w słabej formie i podanie za przykład meczu z Tsongą ???? To jakby powiedzieć, że del Potro grac nie umie, bo z Federerem przegrywa ????
Co do obeznania Russella z kortami w Houston to rzeczywiście - w ciągu kilka ostatnich lat albo nie startował, albo przegrywał w max drugim meczu - widać, że dla Niego to wręcz drugi dom.
Nie mówię, że Russell tu nie ma szans, bo jakieś tam na pewno ma, ale sam tu stawiam dość mocno na Harrisona. Chciałem tylko wskazać, że większość z Twojego opisu to bez obrazy, po prostu stek bzdur. Stać Cię na więcej ????
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Mecz Sweeting - Isner bezpieczny wg Was? Big Johny serwis potężny 16 asów w 1 meczu. Sweeting też dobry, lecz nie ten sam poziom. W rankingu przepaść, ale jak każdy wie ranking nie gra. Wielki Jankes poprawił grę z głębi kortu, tylko rodzi się pytanie czy nie zlekceważy rywala. H2H 0-1, grali na hardzie. Isner niedawno ograł na clayu Tsonge oraz Simona, niby w DC ale to nie umniejsza jego zwycięstwa.

Proszę o jakieś opinie z Waszej strony. Na temat Sweetinga niestety, więcej nie wiem ????
 
jasmin_bogow 1,8K

jasmin_bogow

Użytkownik
Mecz Sweeting - Isner bezpieczny wg Was? Big Johny serwis potężny 16 asów w 1 meczu. Sweeting też dobry, lecz nie ten sam poziom. W rankingu przepaść, ale jak każdy wie ranking nie gra. Wielki Jankes poprawił grę z głębi kortu, tylko rodzi się pytanie czy nie zlekceważy rywala. H2H 0-1, grali na hardzie. Isner niedawno ograł na clayu Tsonge oraz Simona, niby w DC ale to nie umniejsza jego zwycięstwa.

Proszę o jakieś opinie z Waszej strony. Na temat Sweetinga niestety, więcej nie wiem ????
To już nie hard, tylko clay, więc serwis Isnera lekko traci na znaczeniu.

Sweeting rok temu wygrał ten turniej, czyli nie czuje się tak źle

Dla mnie kursy wystawione prawidłowo, Isner jest faworytem, ale wszystko się może zdarzyć ????
 
G 92

granger

Użytkownik

RYAN SWEETING (USA)
PRZECZYTAJ WSZYSTKO - BĘDZIESZ KOZAKIEM I NA PEWNO NA TYM NIE STRACISZ :grin: (osobisty komentarz - hahahaha)

Witam ;)

Zacznę bardzo, ale to bardzo osobiście, z dwóch powodów. Po pierwsze jestem dziś trochę bardziej szczery i rozmowny niż zwykle. Po drugie zawsze staram się dawać z siebie wszystko, nawet na forum, myślę, że zdążyliście to zauważyć ;) Chciałem żebyście spróbowali zrozumieć o co mi chodzi w 100%, bo typ, który prezentuje to zupełnie co innego niż blisko 30 kuponów, które wam prezentował od momentu rejestracji na forum. Podaje go 30 minut przed meczem, także dlatego, że wcześniej to zaplanowałem :cool: Zdążyłem was poznać, wielu z was to bardzo pomocni, powiedziałbym wręcz że niesamowicie pomocni ludzie, śledzę forum od początku roku i uwierzcie mi, że wasze opinie i spostrzeżenia bardzo mi pomagają, nie chodzi o same typy, ale o to, że mam świadomość tego jak myślą inni hazardziści, jakie mają do tego podejście, jakie błędy popełniają. Podaje typ dopiero teraz, bo wiem, że jest tu też dużo hejterów, którzy by się sapali do tego typu z osobistych względów, tymczasem ja nie mam zamiaru z nikim się spierać, podaje typ, do którego jestem przekonany. Analizę tą zaczynam pisać, (a właściwie mogę &quot;powiedzieć&quot; pisałem) DOKŁADNIE o godzinie 17:23, mam nadzieję, że uda mi się rozpisać tak długo jak to planowałem ;) Wspominam o tym dlatego, że chce się wam odwdzięczyć za to wszystko, mógłbym o tym nie pisać, ale chce się podzielić tym co skłoniło mnie do poniższego typu ;)
Nie wiem czy zdążyliście mnie wystarczająco poznać, ale spostrzegawczy powinni zauważyć dziwną zmianę w moich stawkach ;) Na początku tygodnia podawałem same typy ze stawką 1/10, przez ostatnie trzy dni zagrałem dwa typy 4/10, przyznam że oba typy wyższą stawką okazały się trefne. Niemniej jednak to może wydać się dziwne, że nagle gram 10/10, stawką maksymalną, u niektórych oznacza to all in, u mnie jest trochę inaczej. Ostatnio nie szło mi zbyt dobrze, to co zarobiłem na początku miesiąca przegrałem właśnie przez te dwa typy, tym razem ryzykuje (jak dla mnie) dużą sumę pieniędzy i jeśli przegram to najprawdopodobniej będę zmuszony do zrobienia sobie przerwy i to przynajmniej na dwa, trzy miesiące, bo na specjalnie na ten zakład wpłaciłem do Pinnacle pieniądze, które powinienem przeznaczyć na inne cele (życie, opłacenie szkoły, czy choćby przyjemności, alkohol, fajki, itp.). Dla każdego ta stawka jest inna, ja mogę sobie na to pozwolić, jestem świadomy tego, że nawet najlepszy typ może okazać się przegrany, jeśli tak będzie to dla mnie będzie kiepsko. Będę musiał pożyczyć sobie pieniądze po to by... &quot;przetrwać&quot;, mam jednak taką możliwość, przez miesiąc mogę być pod kreską, ale podejmuje to ryzyko, bo w przypadku wygranej, uda mi się zarobić naprawdę bajeczną sumę. Dlaczego to piszę? Przeczytajcie analizę, która pewnie będzie krótsza niż ten wywód na początku ;)

John Isner - Ryan Sweeting 2 @ 4.550 Pinnacle (10/10) !!!
H2H: 0:1
Standardową analizę, jakich w głowię tworzę tysiące zacząłbym od pisania o stylach gry, wzmianki o H2H, ostatnich wynikach, czy meczach które widziałem. Tym razem będzie inaczej, bo przyznaje bez bicia do typu przekonało mnie zupełnie coś innego. U bukmacherów gram już blisko 5 lat i od początku to moja najwyższa stawka, jaką kiedykolwiek zagrałem. Takich typów miałem w życiu trzy, ostatni w zeszłym roku, na moje wszystkie trafiłem, choć przyznam, że stawki nigdy nie osiągnęły takiej sumy jak dzisiaj. Tenisem interesuje się jeszcze dłużej, bo od 2002 roku, na dobre zajarałem się tym sportem w 2004, kiedy to miałem okazję wyjechać do Nowego Jorku, gdzie mieszka mój przyjaciel, fanatyk tenisa. Dzięki niemu oglądałem na żywo tenisistów podczas Amerykańskiego szlema. Nie przypadkiem o tym wspominam, bo rozmawiałem dzisiaj z owym kolegą, który wspomniał mi o ciekawym fakcie. Amerykański tenis zna on jak własną kieszeń i dziś dowiedziałem się o tym, że według niego Sweeting to tenisista, który w obecnej formie powinien wygrać w Houston. Niby to niewiele, ale on nie gra u bukmacherów i jeśli tak twierdzi to na pewno coś w tym jest. Sweeting w Houston gra najlepszy tenis, nigdzie nie jest tak groźny jak tutaj. Ten turniej to dla niego typowy DOMowy event. Isnera sam znam doskonale, wiem, że to znakomity grajek, wiele poprawił jeśli chodzi o grę z głębi kortu, no i ma swój serwis. Z mojego info wynika tyle, że Sweet, jest najlepszym kandydatem do ogrania właśnie tego typu tenisisty. Nie będę pisał dlaczego, to raczej oczywiste - potrafi zneutralizować serwis rywala w dodatku wie jakie piłki grać tego typu rywalowi. To bardzo ważne niuanse, na które wielu nie zwraca uwagi, chociaż trudno to zauważyć komuś kto widział po kilka spotkań obu panów (mój przyjaciel widział na 100% wszystkie, które był w stanie odtworzyć, lub zobaczyć na żywo). To tylko &quot;słabe info&quot;, ale ja ufam mojemu źródłu, które jest coś więcej niż encyklopedią amerykańskiego tenisa. Takiego źródła nie znajdziecie nawet w internecie. Przedstawiam typ, który oczywiście polecam, chociaż nikogo nie namawiam. Jeśli się nie uda, nie będę miał do nikogo pretensji, jeśli będzie odwrotnie to pięknie podziękuje za info ;) Liczę na to samo z waszej strony.
Pozdrawiam Granger
 
P 161

poozon

Użytkownik
Berlocq C. - Phau B.
2.8 Expekt
Tip: 2 (H/A)


Berlocq ma problemy z mięśniami łydki . Przed turniejem w Houston zastanawiał się czy w ogóle wystąpić w turnieju . Wczoraj podczas gry deblowej jego poruszanie się po korcie nie wyglądało dobrze .
Phau zero oporu przegrał robiąc masę UE .
Wxczoraj w kolejnej rundzie Berlocq spotkał się z Lopez wystarczył lekki opór i potwierdziło się info o kontuzji kreczował przy stanie 6-4 2-2 ret.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom