>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Casablanca & Houston, 09-15.04.2012

Status
Zamknięty.
P 161

poozon

Użytkownik
Berlocq C. - Phau B.
2.8 Expekt
Tip: 2 (H/A)


Berlocq ma problemy z mięśniami łydki . Przed turniejem w Houston zastanawiał się czy w ogóle wystąpić w turnieju . Wczoraj podczas gry deblowej jego poruszanie się po korcie nie wyglądało dobrze .
 
G 92

granger

Użytkownik
Denis Istomin - Igor Andreev (-3.5) 2 @ 1.90 Bet365 ✅
H2H: 0:0
Myślę, że długo nie muszę się nad tym spotkaniem rozpisywać. Potencjał tenisowy znacznie większy po stronie Igora, tym bardziej biorąc pod uwagę typ nawierzchni. Andreev wraca do formy po tragicznym sezonie 2011. Jest dopiero na pograniczu TOP100, ale z każdym kolejnym tygodniem, szczególnie na wiosnę powinno się to poprawiać. Na cegle bilans 12:4, tylko w 2012 pokazuje, że nie powinno brakować mu ogrania. Regularność, spryt i przede wszystkim forhend to jego główne atuty. Istomin zadziwiająco dobrze rozpoczął ten sezon, zrobił kilka efektownych wyników, ale wszystko co dobre, ugrał na korcie szybkim. Im wolniej tym dla niego trudniej, o czym najdosadniej świadczą wyniki z poprzedniego sezonu, gdzie między Miami a French Open wygrał tylko jedno spotkanie (w całej serii turniejów na clay). O ile Andreev także grał wtedy słabo, to w jego przypadku było to efektem tragicznego dołka formy, natomiast Istomin nigdy nie zrobił dobrego wyniku na cegle, oczywiście na poziomie Tour. Dlatego typ na Andreeva, nawet z delikatnym handicapem wydaje się ciekawym rozwiązaniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Harrison Ryan vs. Bogomolov Alex 1,50 7/10
Super kursik biorąc pod uwagę dyspozycję obu panów w ostatnich tygodniach. Alex porażki w 1r z Mullerem,Cipollą, Stakhovskym czy Rochusem. Młody Amerykanin robi ciągły progres i na koniec sezonu na pewno liczy na lepsze miejsce niż obecnie 60. Jest jednym z nielicznych Amerykanów którym styl gra pasuje bardziej na cegle niż Hard. Nie opiera swojej gry na potężnym serwisie i płaskich mocnych zagraniach obliczonych na 3,4 piłki w wymianie. Jest regularny a to najważniejszy aspekt, świetnie kontruje, stać go na naprawdę świetny wynik w tym turnieju. W zeszły weekend ograł się już na cegle, rozegrał dwa mecze singlowe w DC...

Paire Benoit vs. Bachinger Matthias 2,25 5/10
Kurs promocja miesiąca, no ale zobaczymy jaki wynik będzie. Paire bardzo słaby mecz w 1r z Youngiem, Amerykanin już miał wygrany mecz, ale zaczął grać jeszcze słabiej i przegrał. Niemiec pokonał króla kotów ziemnych na poziomie challi- czyli Volandriego. Wielkie brawa za ten wynik, wręcz nie wypada odpaść w next rundzie!
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Parę słów do meczu Bachingera z Paire. Z całym szacunkiem Widzu, ale Volandri jest daleko od swojej najlepszej formy na kortach ziemnych. W meczu ze Starace kilka dni temu grał słabo i popełniał mase błędów. Zawsze ceniłem sobie Włocha za cierpliwość i konsekwentną grę na ziemi, która nie raz dawała mu tyle zwycięstw. Wczorajszego meczu między Bachingerem, a Volandrim nie widziałem ale to co pokazał w ubiegłym tygodniu nie przekonuje mnie, że wczoraj zmienił swoją formę, a Bachinger go pewnie pokonał. Mimo wszystko popieram typ, bo Paire to żadna potęga, a Bachinger w końcu w tym sezonie musi zacząć wygrywać, bo jak narazie to jego sezon to pasmo nieporozumień. Powodzenia.
 
lukasss 35

lukasss

Użytkownik
100 a nawet 200% zgadzam się z Widzu. Bachinger to dzisiaj promocja. Niezbyt fajnie Harvey, że wyciągasz jakiekolwiek wnioski po jednym spotkaniu. Volandri w tym sezonie był już w finale w Sao Paulo, gdzie przegrał po 3 setowym meczu ze świetnym Almagro a wcześniej pokonał Bulleciego i Nalbandiana, póżniej finał challnegera w Rabacie i ten półfinał w Barlecie, o którym wspomniałeś ze Starace(mecz dwóch Włochów we Włoszech - wał mórowany). Ale mi nie o Volandirego chodzi, po prostu Bachinger jest dużoe lepszym grajkiem niż Paire. H2H 2:0 na korzyść Niemca, choć to były mecze w hali, więc trochę inna nawierzchnia, ale na clayu też się Niemiec dobrze odnajduje. Dobry serwis, ofensywna gra do przodu, posiada kończące uderzenie. A Paire to jest dla mnie po prostu słaby, bardzo słaby zawodnik. Może to tylko moje odczucie, ale jak dla mnie jest on po prostu poniżej przeciętnej, niczym nie zachwyca, żadnego większego atutu w swojej grze w postaci jakiegoś jednego super uderzenia, bardzo nierówny. Dla mnie po prostu słaby zawodnik i Niemiec po prostu powinien go na luzie pyknąć.

Harrison też słabego Bogomolova też powinien spokojnie ograć.
 
lechsus 53

lechsus

Użytkownik
Paire Benoit vs. Bachinger Matthias 2,25 5/10
Kurs promocja miesiąca, no ale zobaczymy jaki wynik będzie. Paire bardzo słaby mecz w 1r z Youngiem, Amerykanin już miał wygrany mecz, ale zaczął grać jeszcze słabiej i przegrał. Niemiec pokonał króla kotów ziemnych na poziomie challi- czyli Volandriego. Wielkie brawa za ten wynik, wręcz nie wypada odpaść w next rundzie!
Też widziałem mecz Young - Paire i to była żenada. Niemiec ma bilans 2:0 z Francuzem i równiejszych zawodników pokonanych w polu.
Typ: Bachinger Matthias+2,5 1,83 Bet365
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Paul Henri Mathieu - Guillermo Garcia Lopez @ 1.90 Bet365 ✅

Faworyzowanie w tym meczu Mathieu przez niektorych bukmacherow wydaje mi sie kompletnym nieporozumieniem. Francuz po dlugiej przerwie zpowodowanej kontuzja wrocil na korty gdzie wiedzie mu sie bardzo przecietnie. Jedyny dosc dobry wynik odnotowal w Rotterdamie gdzie przeszedl 2 etapowe kwale ogrywajac w 2 setach Berrera i Schoorela. W turnieju glownym przeszedl 1r ogrywajac Lopeza po 3 setowce zeby potem przegrac z Davydenko. W Marsyli w 1 rundzie przegral z K.Beckiem a w Montpellier 2 runda zakonczona na Nieminienie. 2 razy probowal w challengerach ktorych nie zwojowal. Ostatnio w Marrakech przegral z Menendez-Maceirasem a napoczatku sezonu w Helbronn z Bemelmansem ???? Garcia Lopez moze nie zachwyca jednak regularnie ogrywa sie z najlepszymi gdzie w Indian Wells pokonal Murraya w 2 setach. W Casablance Lopez odprawil po 3 setach zawsze niewygodnego Włocha Fabio Fognniniego. Hiszpan powinien byc faworytem tego meczu i podejrzewam ze bukmacherzy wystawili takie kursy tylko dlatego ze w H2H jest 3-0 dla Mathieu. To bylo kiedys a teraz Garcia Lopez powinien wygrac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
na clayu też się Niemiec dobrze odnajduje.
Paire to jest dla mnie po prostu słaby, bardzo słaby zawodnik. Może to tylko moje odczucie, ale jak dla mnie jest on po prostu poniżej przeciętnej, niczym nie zachwyca, żadnego większego atutu w swojej grze w postaci jakiegoś jednego super uderzenia, bardzo nierówny. Dla mnie po prostu słaby zawodnik i Niemiec po prostu powinien go na luzie pyknąć.
Już po meczu, ale mnie nadal nurtuje, dlaczego napisałeś, że Bachinger &quot;dobrze odnajduje&quot; się na clayu. Styl gry? Statystyki?
Widziałeś Paire w tym sezonie? Widziałeś jak potrafił wygrać swój gem serwisowy w 50 sekund serwując 4 asy? Widziałeś jego winnery z backhandu? Gdybyś widział to byś w życiu nie napisał, że nie ma &quot;większego atutu&quot;.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Już po meczu, ale mnie nadal nurtuje, dlaczego napisałeś, że Bachinger &quot;dobrze odnajduje&quot; się na clayu. Styl gry? Statystyki?

Widziałeś Paire w tym sezonie? Widziałeś jak potrafił wygrać swój gem serwisowy w 50 sekund serwując 4 asy? Widziałeś jego winnery z backhandu? Gdybyś widział to byś w życiu nie napisał, że nie ma &quot;większego atutu&quot;.
Widziałeś jego mecz z Youngiem? To była totalna klapa. Do teraz się zastanawiam jak wygrał ten mecz.
 
lukasss 35

lukasss

Użytkownik
Już po meczu, ale mnie nadal nurtuje, dlaczego napisałeś, że Bachinger &quot;dobrze odnajduje&quot; się na clayu. Styl gry? Statystyki?

Widziałeś Paire w tym sezonie? Widziałeś jak potrafił wygrać swój gem serwisowy w 50 sekund serwując 4 asy? Widziałeś jego winnery z backhandu? Gdybyś widział to byś w życiu nie napisał, że nie ma &quot;większego atutu&quot;.
No właśnie po meczu. No ale zrobię ci przyjemność i odpiszę. Czemu tak napisałem? Bo to prawda. Czy styl gry na clay? Niby nie, bo Niemiec posiada dobry serwis, który raczej na szybszych kortach przynosi większe efekty, i posiada jak na swój poziom dobre kończące uderzenie, ale widziałem go kilka razy na clayu i nie robiło mu to zbyt wielkiej różnicy na jakiej nawierzchni gra. Co potwierdzają również statystyki, gdzie na clayu ma bilans 112/103.

Co do Paire, to dzisiaj w 100% zaprezentował ten twój 50 sekundowy gem z 4 asami. WSZYSTKIE gemy z równowagą, grane na przewagi. Wygrywający backhend? Raczej kojarzę go jako pajaca chodzącego po korcie, wyrzucającego co drugą łatwą piłkę. Chodzi ze spuszczoną głową, nieobecny na korcie, nie potrafi utrzymać poziomu gry przez dłużej niż 10 minut. Dla mnie to jest takie chodzące nie wiadomo co. Ale ja mam pecha i oglądam jego mecze gdzie gra słabo albo ..., ale raczej to drugie.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Przewidujecie jakieś niespodzianki w meczach Andersona, Karlovica i Harrisona? Cała trójka jest o wiele lepsza od swoich przeciwników, niby faworyci wolą grać na hardach, lecz ja po prostu nie widzę tutaj szans dla outsiderów. Możecie wypowiedzieć się na temat tych meczów?

Anderson, jak i Karlovic bardzo dobry serwis i fh. Harrison dobry w wymianach, gra zupełnie inaczej niż reszta Amerykanów. Forma u wszystkich jest dosyć wysoka, chociaż może być o wiele wyższa. Bogomolov w tragicznej formie, Souza to gra w większości Chele (clay), ale formą też nie błyszczy w ostatnich tygodniach. Reynolds też niczego wielkiego nie pokazuje, na jego temat wiem najmniej.

Proszę o opinie na temat tych meczy. Za 30 min start, więc fajnie jakby pojawiły się jakieś przemyślenia. AKO wychodzi 2,19, więc jak na takie mecze nie jest źle ;)
Oceniam AKO na 7/10.

Pozdrawiam
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
No właśnie po meczu. No ale zrobię ci przyjemność i odpiszę. Czemu tak napisałem? Bo to prawda. Czy styl gry na clay? Niby nie, bo Niemiec posiada dobry serwis, który raczej na szybszych kortach przynosi większe efekty, i posiada jak na swój poziom dobre kończące uderzenie, ale widziałem go kilka razy na clayu i nie robiło mu to zbyt wielkiej różnicy na jakiej nawierzchni gra. Co potwierdzają również statystyki, gdzie na clayu ma bilans 112/103.
Co do Paire, to dzisiaj w 100% zaprezentował ten twój 50 sekundowy gem z 4 asami. WSZYSTKIE gemy z równowagą, grane na przewagi. Wygrywający backhend? Raczej kojarzę go jako pajaca chodzącego po korcie, wyrzucającego co drugą łatwą piłkę. Chodzi ze spuszczoną głową, nieobecny na korcie, nie potrafi utrzymać poziomu gry przez dłużej niż 10 minut. Dla mnie to jest takie chodzące nie wiadomo co. Ale ja mam pecha i oglądam jego mecze gdzie gra słabo albo ..., ale raczej to drugie.
To napisz mi co takiego widziałeś w wykonaniu Bachingera na clayu. Bo ile razy gościa nie widziałem to zawsze większość przegranych piłek to były błędy, i zdecydowanie lepiej grał na szybszych nawierzchniach gdzie próby skracania wymian było bardziej efektywne.
Z całym szacunkiem, ale nawet na statystykach nie potrafisz się zbytnio opierać. w samym zeszłym sezonie Bachinger zanotował 5 finałów na hardzie, jeden wygrał, do tego dochodzi ćwierćfinał w Bangkoku. Najlepsze osiągnięcie na clayu od początku sezonu 2009 to jeden (!) półfinał challengera. Te statystyki na clayu Bachinger nabił w 2006 i 2007 roku grając w futuresach i bundeslidze - marne argumenty...
Oczekujesz, ze w każdym meczu Paire będzie zaliczał gema z 4 asami? Z faktami nie masz co dyskutować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 92

granger

Użytkownik
Nie wiem dokładnie jak stawkujesz, ale jak dla mnie zdecydowanie za wysoko ;) Teoretycznie wszyscy powinni wygrać, ale pamiętaj o tym, że to trzy spotkania, porażka jednego skreśla Twój kupon, a kursy nie grają. Co do samych spotkań, to na papierze wszystko jest za nimi. Karlovica widziałem w meczu z Del Potro i grał bardzo dobrze, tyle że to DC, zupełnie inna motywacja. Jego rywal nadzwyczajnym grajkiem nie jest, tym bardziej na cegle, ale serwis na niezłym poziomie posiada i to może być problem, przy ewentualnych tie-breakch. Anderson jest w formie, w dodatku nie miewa raczej wahań, ale Sousa to Brazylijczyk, wychował się na cegle (co prawda ten kort jest nieco inny), Kevin powinien wygrać, szczególnie jeśli będzie pilnował podania to nie widzę innej opcji.
Harrisona sam pograłem w singlu, nawet z lekkim handicapem. Ryan ciągle się rozwija, zgodzę się że gra dość nietypowo jak na Amerykanina, w sumie w jego wypadku na cegle spodziewam się dobrych wyników (szczególnie w Houston). Bogomolov po świetnym ubiegłym sezonie opadł. Nie ma tego błysku, nie ma regularności i serwisu. Wszystkie atuty gdzieś wygasły, dlatego moim zdaniem warto postawić na młodego z USA. No i tak jak pisałem, wszystkie typy wyglądają bardzo dobrze, ale to 3 spotkania, warto o tym pamiętać. Ja zamiast tego zagram jeden, trochę odważniejszy. Ryan Harrison (-3) - Alex Bogomolov 1 @ 1.893 Pinnacle (2/10)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 132

acemilan

Użytkownik
No właśnie po meczu. No ale zrobię ci przyjemność i odpiszę. Czemu tak napisałem? Bo to prawda. Czy styl gry na clay? Niby nie, bo Niemiec posiada dobry serwis, który raczej na szybszych kortach przynosi większe efekty, i posiada jak na swój poziom dobre kończące uderzenie, ale widziałem go kilka razy na clayu i nie robiło mu to zbyt wielkiej różnicy na jakiej nawierzchni gra. Co potwierdzają również statystyki, gdzie na clayu ma bilans 112/103.
Co do Paire, to dzisiaj w 100% zaprezentował ten twój 50 sekundowy gem z 4 asami. WSZYSTKIE gemy z równowagą, grane na przewagi. Wygrywający backhend? Raczej kojarzę go jako pajaca chodzącego po korcie, wyrzucającego co drugą łatwą piłkę. Chodzi ze spuszczoną głową, nieobecny na korcie, nie potrafi utrzymać poziomu gry przez dłużej niż 10 minut. Dla mnie to jest takie chodzące nie wiadomo co. Ale ja mam pecha i oglądam jego mecze gdzie gra słabo albo ..., ale raczej to drugie.
Nie, niby nie, tylko styl gry Niemca nie pasuje na ziemię, w szczególności taką, jaka znajduje się w Casablance. Po prostu gra za płasko, co akurat na ziemii jest niewskazane.
Co do statystyk zamieszczonych przez Ciebie oboje wiemy, że nie oddają postaci rzeczy, ponieważ bilans ten nabity głównie po fut lub z zawodnikami spoza top300.
Jego bilans z top 300 na ziemii to 25/45, z top100 7/15 i (oprócz zwycięstwa z Andujarem w Trnavie w 22.09.2008) pozostałe to na szybkich kortach ceglanych (patrzyłem jednym okiem po turniejach).
Co do Paire, prócz tego, że można się zgodzić z Tobą, że to zawodnik zmanierowany, a przy tym mocno nieobliczalny, to podkreślę Ci zalety jakie wyróżniają go z całego zastępu grajków Chall:
- bdb bh (!!!)- rzadko (1%) się zdarza oglądać gościa na poziomie chall, który woli uderzać piłkę bh niż fh,
- bdb skróty z obu skrzydeł,
- nienaganny pierwszy serwis, że o &#39;technice użytkowej&#39; nawet nie wspomnę Ci.
Porównywać techniki, uderzeń Niemca (doceniając jego atuty na hali) i Francuza nawet nie ma sensu, bo to tak jakbyś porównywał Messiego z Wolskim ;).
 
lukasss 35

lukasss

Użytkownik
To napisz mi co takiego widziałeś w wykonaniu Bachingera na clayu. Bo ile razy gościa nie widziałem to zawsze większość przegranych piłek to były błędy, i zdecydowanie lepiej grał na szybszych nawierzchniach gdzie próby skracania wymian było bardziej efektywne.
Z całym szacunkiem, ale nawet na statystykach nie potrafisz się zbytnio opierać. w samym zeszłym sezonie Bachinger zanotował 5 finałów na hardzie, jeden wygrał, do tego dochodzi ćwierćfinał w Bangkoku. Najlepsze osiągnięcie na clayu od początku sezonu 2009 to jeden (!) półfinał challengera. Te statystyki na clayu Bachinger nabił w 2006 i 2007 roku grając w futuresach i bundeslidze - marne argumenty...

Oczekujesz, ze w każdym meczu Paire będzie zaliczał gema z 4 asami? Z faktami nie masz co dyskutować.
Pewnie, że lepiej się spisuje na szybszych nawierzchniach i to jest oczywiste i nigdzie nie pisałem, że tak nie jest, ale powtórzę na clayu też potrafi grać. Eee? A to w challengerach mają inną nawierzchnię? Nie, mają dokładnie taką samą. Może łatwiejsi rywale w challengerach? Paire nie prezentuje nic więcej ponad poziom challengerowy, także wyluzuj i następnym razem obudź się przed meczem.

Nie, ja od niego niczego nie oczekuję, jest dla mnie tak słaby, że na prawdę od niego niczego nie oczekuję. Ale jak ktoś mi mówi, że jest on dobry i na dobry serwis i wali dużo asów, to oczekuję, że będzie je walił w przynajmniej w co 3 spotkaniu. A co ja widzę? Że w co 2 meczu on ma prawie dwucyfrową ilość DF i wcale nie niweluje tego asami, których ma tyle samo lub nawet mniej. Więc o jakich faktach ty mówisz?
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
widziałem go kilka razy na clayu i nie robiło mu to zbyt wielkiej różnicy na jakiej nawierzchni gra.
Pewnie, że lepiej się spisuje na szybszych nawierzchniach i to jest oczywiste i nigdzie nie pisałem, że tak nie jest, ale powtórzę na clayu też potrafi grać.
Z jednej strony nie robi to większej różnicy, z drugiej to oczywiste, że gra lepiej na szybkich?
Może łatwiejsi rywale w challengerach?
tak, łatwiejsi, poza tym ty przywołujesz statystyki które były nabite w futuresach i bundeslidze, już ci to napisałem w poprzednim poście.

Paire nie prezentuje nic więcej ponad poziom challengerowy, także wyluzuj i następnym razem obudź się przed meczem.
Oczywiście, że prezentuje. Widziałeś jego mecze w tym sezonie przed kontuzją?
jak ktoś mi mówi, że jest on dobry i na dobry serwis i wali dużo asów, to oczekuję, że będzie je walił w przynajmniej w co 3 spotkaniu.
Nawierzchnia w casablance jest naprawdę wolna, ale mimo wszystko Paire zaserwował dziś 8 asów, dla porównania Istomin i Andreev mieli 5 i 4 asy. Oni słabo serwują?
 
G 92

granger

Użytkownik
Nie wiem dlaczego wcześniej tego nie zauważyłem, ale na szczęście (mam przynajmniej taką nadzieję) zorientowałem się w czas. Trochę nie w moim stylu te typy, ale przekonało mnie info jednego z kolegów z forum, który twierdzi, że Berlocq ma problemy z łydką. Ile w tym prawdy nie wiem, ale w końcu to forum istnieje po to, by wymieniać między sobą przydatne wskazówki. Moim zdaniem to idealny moment do tego żeby mocniej przyatakować, a dlaczego dowiecie się czytając analizę :wink:

Carlos Berlocq - Bjorn Phau (+1.5) 2 @ 1.833 Pinnacle (4/10) ⛔
Carlos Berlocq - Bjorn Phau 2 @ 2.90 Bet-at-home (2/10) ⛔ H2H: 0:3

Zacznijmy od samego H2H. 3:0 dla Niemca, ostatni mecz nieco ponad tydzień temu w Miami wygrany bardzo szybko 2:0. Dwa poprzednie mecze także wygrane, w tym jedno spotkanie na cegle. Phau jest dla mnie jedną z rewelacji sezonu, zawsze miał spory potencjał, ale dopiero teraz ustabilizował formę. Rewelacyjne wyniki na poziomie chall, bardzo dobre przejście o szczebel wyżej. Niemiec, z pięknym bekhendem potrafi naprawdę sporo i to zarówno w ofensywie i defensywie. Tu właśnie widzę jego przewagę, bo wcale nie musi przegrywać długich wymian, a atakując jest na pewno dużo groźniejszy niż rywal. Serwis powiedziałbym, że na wyrównanym poziomie, choć (może nie oceniam tego elementu obiektywnie) widzę lekką przewagę Bjorna. Berlocq ma świetny okres w karierze, ale nie oszukując, nie za wiele jest w stanie ugrać poza mączką. W Houston kort faworyzuje lekko ofensywnych graczy, dlatego nie zdziwię się jeśli zobaczymy podobny wynik do tego w Miami. Do tego domniemany uraz Brazylijczyka i wychodzi bardzo mocny typ, stawka u mnie najwyższa od przynajmniej kilku tygodni. W 1 rundzie Phau ograł partnera deblowego Carlosa - Diego Junqueirę, właściwie to rywal oddał mecz przez kontuzje. Ma to oczywiście znikome znaczenie, ale nie obraziłbym się na podobny scenariusz dziś. Dlatego typ na zwycięstwo Niemca gram w Bet-at-home, gdzie do zaliczenia zakładu wystarczy jedna rozegrana piłka.
____
Lekka kompromitacja, przede wszystkim ze stawką, ale cóż, nie zawsze będzie zielono...
 
lukasss 35

lukasss

Użytkownik
Nawierzchnia w casablance jest naprawdę wolna, ale mimo wszystko Paire zaserwował dziś 8 asów, dla porównania Istomin i Andreev mieli 5 i 4 asy. Oni słabo serwują?
Okey i to mi starcza za cały komentarz i widzę, że straciłem dzisiaj tylko trochę czasu na bezsensowną rozmowę. Trzeba było od razu mówić, że Paire prezentuje taki sam super poziom serwisowy jak Andreev, który nie posiada wygrywającego serwisu i nie ma meczu bez DF.
Pozdro
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Lukasss moze skoncz juz sie kompromitowac? Dingsaller i nie tylko on tlumacza ci jak tylko moga ze Paire jednak nie jest tak slaby jak ty uwazasz ale widze ze ty jestes strasznie odporny na wiedze. Zreszta nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz sie o tym przekonujemy ;)
 
lukasss 35

lukasss

Użytkownik
Lukasss moze skoncz juz sie kompromitowac? Dingsaller i nie tylko on tlumacza ci jak tylko moga ze Paire jednak nie jest tak slaby jak ty uwazasz ale widze ze ty jestes strasznie odporny na wiedze. Zreszta nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz sie o tym przekonujemy ;)
Jak masz coś do dodania to zapraszam. I jedynym, który się tu kompromituje to Dingsaller, który właśnie próbuje wytłumaczyć jaki to Paire jest świetny , tylko już się trochę pogubił i co chwilę zmienia zeznania. Na początku mu mówię, że Paire zagrał dzisiaj słabo serwisem on mówi okey, nie zawsze musi mu wychodzić, za chwilę mówi, że zagrał świetnie bo 8 asów zaserwował. To nie się chłopak zdecyduje. A z porównaniem serwisu do Andreev to jest kompromitacja totalna. Cały czas upiera się, że Paire ma genialny serwis a następnie porównuje go do zawodnika, który ma serwis jak Radwańska. No to panie Royu, to, że mnie nie lubisz nie znaczy, że musisz popierać wszystkie bzdury i głupoty jakie mówią ludzi w dyskusji ze mną.
Pozdro dla mnie temat skończony. Ale jak chcecie sobie zrobić duecik i zrobić sobie nawzajem dobrze to droga wolna.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom