>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour: Cincinnati - 12.08-19.08.2018

Status
Zamknięty.
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
Na dzisiaj: fortuna
Chung - Sock 2 zawodnik ugra seta 1.46 ✅
Sock przegrał co prawda ostatnie 7 meczów i ogólnie fatalnie gra w tym roku, ale w ostatnim meczu z Medvedevem wyglądał już lepiej a tutaj gra u siebie i myślę, że minimum seta ugra. Chung też ostatnie gra słabo i mało więc powinien byc równy mecz.
Kyrgios - Kudla 1 1.35 ✅
Jeśli Kyrgios jest zdrowy to powinien spokojnie ugrać ten mecz zwłaszcza, że broni dużo puntów za finał sprzed roku. Kudla ma bardzo dobry bilans meczów wygranych i przegranych w sezonie, ale wiekszość meczów bylz ze słabszymi rywalami więc nie ma co na to patrzeć.
Shapovalov - Edmund 2 1.86 ⛔
Shapovalov wczoraj miał ciężki mecz, w którym omal nie oddał wygranej tracac podanie na 5:4. Wcześniej u siebie w Kanadzie przegrał po słabym meczu z Haase. Ma bardzo nierówną formę i dzisiaj stawiam, że nie poradzi sobie z równiejszym zawodnikiem z Wielkiej Brytanii. Edmund po fatalnym meczu z Shwartzmanem poleciał do USA i zagrał bardzo dobry mecz z McDonaldem. Świetnie serwował i returnował. McDonald to nie półka Kanadyjczyka jednak uważam, że i z nim powinien wygrać.
 
ilendil 2,1K

ilendil

Użytkownik
Ja pobieram na czysto chunga po 1.66. ✅ Sock nagle stał się deblista, już sam nie pamięta kiedy ostatnio wygrał mecz, a było to 3 msc temu z Ferrerem, który jest u schyłku kariery i wchodzi na kort tylko po lanie. Myślę, że spokojnie Chung sobie poradzi.
Tsitsipas-Goffin to trudny mecz do typowania, ale myślę że Tsitsipas po swoich ostatnich podbojach jest na dużej fali i Goffina tu pykniesz, tak samo jak ostatnio gdy się spotkali. Belg bez formy totalnie i sam fakt że jest wysoko w ATP o niczym nie świadczy.
Tsitsipas +2,[email protected] ⛔
Over [email protected] ⛔
Bez analizy gram jeszcze Kolbę po 1.8 ⛔, który prędzej czy później musi wrócić do formy oraz Haase ✅, na którego kurs jest przyjemny a ewidentnie najlepiej sobie radzi na jardzie. Kursy z lv
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
???? Hyeon Chung - Jack Sock Typ: Chung @1,61 ✅
???? Dusan Lajovic - Milos Raonic Typ: Raonic @1,19 ✅
Betsson @1,92
Stawiam tutaj na faworytów w meczach w Cincinnati. Chung uwielbia szybkie twarde korty, na takich się wychował. Sock w formie beznadziejnej, w ostatnich 10 meczach wygrał tylko raz. Kiedy to było? Jeszcze przed Rolland Garrosem w Rzymie. Wygrał tam ze słabym Ferrerem na zupełnie innej nwierzchni. Później na trawie przegrał wszystkie swoje mecze i tak samo jest po Wimbledonie na kortach twardych. Nie widzę tutaj żadnego powodu, dlaczego świetnie grający Koreańczyk miałby tutaj przegrać z Sockiem w takiej formie. Lajovic to super zawodnik, ale na mączke. Tutaj nie będzie miał w ogóle czasu aby operować swoim backhandem. Nawierzchnia bardzo szybka, Raonic ma piorunujące uderzenie i świetny wolej. Jeśli Serb nie ma czasu na zrobienie swoich wielkich zamachów to zazwyczaj przegrywa. Tak prawdopodobnie będzie też dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
meister13 1,8K

meister13

Użytkownik
Petra Kvitova - Serena Williams
poniżej 21.5 @1.80 ⛔
Denis Shapovalov - Kyle Edmund
ponad 23.5 @1.87 ⛔
Peter Gojowczyk - Roger Federer
poniżej 12.5
Roger Federer – Total (suma wygranych gemów w meczu) @1.65✅
AKO @5.55⛔
e:kursy z totalbet
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Zverev-Dimitrov 2 ✅

Niby za maly ten kurs i trzeba grac kombinacyjny. Niby Dimitrov cwiercfinal z Toronto, wiec dobry turniej, chciaz ten cwiercfinal przegral z kretesem z Andersonem. Ja jednak dam tu na triumfatora z Cincinnati sprzed roku. Grigora wypuszczaj dzis na kortc centralny, wiec to tez fajna rzecz.
Dimi mial tamten sezon wyborny. Polfinal Australian Open, 1-sza wygrana w turnieju Masters 1000 w Cincinnati wlasnie, a pozniej triumf w ATP Tour Finals na koniec roku. Dimitrov jest niewatpliwie jednym z najlepszych graczy na swiecie, gdy jest przygotowany na wielkie granie.
Ten sezon poki ci jest duuuzo gorszy. Cwiercfinal AO byl jeszcze w miare niezlym wynikiem, pozniej jeszcze neizle w Monte Carlo, a pozniej to juz posuacha i slabiutko. Dimi gdzies musi tutaj pograc w tym sezonie, a ze gral malo to nie bedzie tu myslec o zmeczeniu po Kanadzie. Zreszta skoro stac go bylo na triumf w tamtym roku w Cinci, to nie bedzie chciec sie zegnac w 1-szy meczu moim zdaniem. Potencjalny mecz z Djokovicem i taki mecz wlasnie Dimitrovowi by sie przydal.
Widzialem troche meczu Dimitrova z Verdasco w Montrealu i patrzac na boks Bulgara i zaciecie na twarzy Daniela Vallverdu to widac, ze tu jest pelna mobilizacja. Oczywiscie Zverev moze zagrac dobrze i przy slabej grze Dimitrova wygrac, ale mi tu wszelkie czynniki wskazuja na zwyzke formy Dimitrova, a Dimitrov w bardzo dobrej formie ten mecz powinien po prostu wygrac i na to licze.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
Betsson
???? Sam Querrey - Karen Khachanov Typ: Khachanov @1,7 ✅
???? Marius Copil - Marin Cilic Typ: Cilic @1,21 ✅
@2,06 ✅
Co do męskich rozgrywek to postawiłem Ruska Khachanova, który miał świetny turniej w Toronto gdzie odpadł dopiero w półfinale ze zwycięzcą turnieju Rafą Nadalem. Querrey pokonał Isnera, oglądałem ten mecz i to Isner juz nie wyrabia kondycyjnie, plus miał jakieś problemy z kolanem. Ogólnie to Sam nie wyglądał jakoś dobrze w tym spotkaniu. Na normalnym warunkach obecnie nie ma szans z Khachanovem, który wszedł naprawdę dobrze w sezon na kortach twardych. Querrey zupełnie odwrotnie, brakuje mu głowy. Niedługo skończy 31 lat a jego największym sukcesem dalej jest ćwierćfinał w jakimkolwiek turnieju ATP 1000. W drugim spotkaniu nie ma co się rozwodzić. Cilic gra fenomenalnie na tej nawierzchni. Zwycięzca US Open z przed kilku lat oraz ubiegłoroczny finalista w Melbourne. Copil pokonał Kochlschreibera, który z poważną grą ostatnio nie ma nic wspólnego. Chorwat odpadł w trzeciej rundzie w Toronto, podobnie jak Khachanov przegrywając z triumfatorem całego Turnieju - Nadalem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Betsson
???? Sam Querrey - Karen Khachanov Typ: Khachanov @1,7
???? Marius Copil - Marin Cilic Typ: Cilic @1,21
@2,06
Niedługo skończy 31 lat a jego największym sukcesem dalej jest ćwierćfinał w jakimkolwiek turnieju ATP 1000
Najwiekszym sukcesem Querreya jest ubiegloroczny polfinal wielkiego szlema na Wimbledonie.
Khachanov w wielkim szlemie poki co nie wyszedl poza 4-ta runde, wiec to jednak duza roznica.
Nie wiem jak sie ten mecz skonczy, ale tenisista, ktora osiagnal duzo wiecej w swoje karierze jest poki co Querrey. Khachanowi pozostaje poki co to tylko gonic jako mlodemu tenisiscie.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
Najwiekszym sukcesem Querreya jest ubiegloroczny polfinal wielkiego szlema na Wimbledonie.
Khachanov w wielkim szlemie poki co nie wyszedl poza 4-ta runde, wiec to jednak duza roznica.
Nie wiem jak sie ten mecz skonczy, ale tenisista, ktora osiagnal duzo wiecej w swoje karierze jest poki co Querrey. Khachanowi pozostaje poki co to tylko gonic jako mlodemu tenisiscie.
Tak doskonale wiem, że był w półfiinale Wimbledonu dlatego zaznaczyłem, że w turniejach rangi ATP 1000.
To, że Querrey osiągnął dużo więcej wynika tylko i wyłącznie z jego wieku. W umiejętnościach różnica jest już mega widoczna, o potencjalne już nawet nie mówię, mimo, że Rosjanin to jeszcze chłystek przy Querreyu. Amerykanin jest surowy i przyjmuje każde zakłady, że już nic poważnego w karierze nie osiągnie. Pozdrawiam
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Czy ja wiem czy nic nie osiagnal. Querrey pokonywal na szlemach w swojej karierze Djokovica, Murraya czy Nadala w finale turnieju w Acapulco. Wygral az 10 turniejow w karierze, wiec cos osiagnal.
Khachanov do tej pory jak spotkal sie z Nadalem, Djokovicem, albo Murrayem to za kazdym razem dostal wciry, wiec poki co jeszcze ma wiele do zrobienia, by wygrac ze scislym topem.
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Marin Cilic - Marius Copil Typ: Ponad 2.5 seta Kurs: 3.00 Bukmacher: Unibet ✅

Cilic jest zdecydowanym faworytem dzisiejszego spotkania. Chorwat ma za sobą bardzo dobry sezon zwieńczony finałem w Australian Open. Ostatnio urwał seta Nadalowi w Toronto co również potwierdza jego dobrą formę. Jednak w dzisiejszym spotkaniu z Copilem spodziewam się zaciętego pojedynku. Rumun ostatnio prezentuje siębardzo dobrze. Zagrał dobry turniej w Waszyngtonie, zaś po dodaniu do sztabu trenerskiego Andrei Pavela również w wymianach prezentuje się znacznie lepiej. Oczywiście jego głównym argumentem pozostaje świetny serwis, z któego ostatnio robi doskonały użytek. Spodziewam się więc, iż w którymś z setów przedłuży je do tiebreak, któego ostatecznie wygra. Zacięte spotkanie z Murray&#39;em na pewno Copliwoi dodało wiary wqe własne umiejętności tak wiec powyższej 2.5 seta wygląda bardzo prawdopodobnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Witam wszystkich. Obserwuję wasze analizy ostatnio i postanowiłem się przyłączyć do grupy.
Dzisiaj co prawda po bardzo niskich kursach, ale bezpiecznymi typami wydają się Cilic, Zverev, Anderson, Raonic i Djokovic. Za rywali mają przeciwników średnich. Ostatnio tylko Copil i Haase notują zwyżkę formy, ale to nadal nie ta półka. Cincinnati to poważny turniej i główny sprawdzian formy przed US Open więc liczę, że wszyscy potraktują grę poważnie. Widzicie jakieś zagrożenie dla tych typów?
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Osobiście to polecalbym dziś pograć Corica z Krygiosem krecz-brak zwrotu. Kto oglądał wczoraj Kudle z Australijczykiem ten wie, co tam się działo, że Kudła tego nie ugrał to trochę wstyd. Wnioskuje, że dziś Kyrgios wyjdzie na kort, zagra żwawo 1 seta, a potem zacznie się kulanie, kustykanie, i albo podda mecz, albo po prostu przegra, bo Coric to półka wyzej niż Kurdla. Kurs 1.6 , warto Coric vs Kyrgios 1 1.6 efortuna ⛔
 
adik1992 403,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
ja bym uważał z graniem na Cilica. kurs bardzo marny a Copil na hardzie groźny, jak będzie mu siedział serwis to Cilicowi może być cięzko coś zrobić. Ostatnio nie jest tak pewny na serwisie a rumun potrawi tez ostro zagrac w wymianach.
główny typ o9,5 w 1 secie @1,7✅✅✅
poboczny Copil mecz @4,95⛔⛔⛔ brawa za walkę
Copil +1,5 seta @2,55✅✅✅
Kyrgios - Coric o10,5 w 1 secie @2,65 ✅✅✅
Licze że samym serwisem Nick wygra te 5 gemów bo na stojąco ciężko będzie mu przełamać Bornę, i tez nie wiadomo na ile ten uraz kolana będzie poważny czy w ogóle nie wycofa się albo nie podda meczu w trakcie. Wczoraj samym serwisem dużo zdziałał dziś myśle że będzie podobnie, przynajmniej w 1 secie.
kursy z lvbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
islandski 905

islandski

Użytkownik
Czy ja wiem czy nic nie osiagnal. Querrey pokonywal na szlemach w swojej karierze Djokovica, Murraya czy Nadala w finale turnieju w Acapulco. Wygral az 10 turniejow w karierze, wiec cos osiagnal.
Khachanov do tej pory jak spotkal sie z Nadalem, Djokovicem, albo Murrayem to za kazdym razem dostal wciry, wiec poki co jeszcze ma wiele do zrobienia, by wygrac ze scislym topem.
Ale gdzie ja napisałem, że nic nie osiągnął w karierze? Napisałem, że Khachanov osiągnie więcej, to chyba twierdzi każdy kto chociaz trochę oglada tenisa. Ciężko z Tobą gadać, jak nie potrafisz czytać.
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Kurcze faktycznie, napisales to w czasie przyszly,. racja.
Ale skad ty mozesz wiedziec, czy osiagnei wiecej ? A jak osiagnie mniej to co ? Argument &quot;to chyba twierdzi kazdy kto oglada tenis&quot; jest troche zabawny. Takim stwierdzeniem z gory stawiasz sie nade moja osoba, a ja jestem pewny ze w zyciu widzialem mecze tenisa, o ktorych Ty nawet nie slyszales, ale spoko. Niech Ci bedzie.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
Przykro mi, że tak to odebrałeś. Wcale tak nie jest.
Argumentów mam sporo nad wyższością talentu Khachanova nad Querreyem, ale rzeczywiście póki go nie przebije to nie możemy tego brać za pewnik. Zgadzam się z Tobą, że Sam napsuł krwi nawet najlepszym swojego czasu. Moim zdaniem po prostu z taką prostą grą, nie był w stanie w swojej karierze przeskoczyć danego poziomiu. Nie wiem jak się skończy dzisiejszy mecz, bo wiadomo Querrey na amerykańskim hardzie to nigdy nie jest easy win.
Fajnie, że oglądasz dużo meczów tenisowych, jest przynajmniej z kim podyskutować. Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom