>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Hamburg, Atlanta & Gstaad, 16-22.07.2012

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
bet-at-home Open – German Tennis Championships 2012

Miejsce: Hamburg (Niemcy)
Data: 16.07.2012-22.07.2012
Rozmiar drabinki: S-32 D-16
Nawierzchnia: clay
Pula nagród: €900,000
Oficjalna strona: http://bet-at-home-open.com/



BB&amp;T Atlanta Open

Miejsce: Atlanta (USA)
Data: 16.07.2012-22.07.2012
Rozmiar drabinki: S-28 D-16
Nawierzchnia: hard
Pula nagród: $477,900
Oficjalna strona: http://www.bbtatlantaopen.com/



Crédit Agricole Suisse Open Gstaad

Miejsce: Gstaad (Szwajcaria)
Data: 16.07.2012-22.07.2012
Rozmiar drabinki: S-28 D-16
Nawierzchnia: clay
Pula nagród: €358,425
Oficjalna strona: http://www.creditagricolesuisseopengstaad.ch/en
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Rik De Voest – Ricardas Berankis
Typ: under 21 gema
Kurs: 1.80
Bukmacher: Betsafe

Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek ćwierćfinałowy eliminacji do turnieju głównego ATP Atlanta w którym to zmierzą się Litwin Ricardas Berankis z pochodzącym z RPA Rik De Voest. Litwin bardzo dobrze prezentuje się na twardej nawierzchni 115 wygranych w 59 dotychczasowych oficjalnych występach na kortach o twardej nawierzchni. Rik De Voest z trudem brnie przez eliminacje pokonując kolejno rywali po 3 trudnych setach a rywale to zawodnicy w ogóle nie sklasyfikowani tacy jak Nathan Pasha oraz Kevin King. Wydaje mi się, że Berankis bardzo szybko rozprawi się z De Voest stąd mój typ to under 21 gema po dobrym uważam kursie 1.8 który znaleźć możemy np. w Betsafe.


Po pierwsze jak można mieć 115 wygranych w 59 spotkaniach na twardej nawierzchni? Po drugie wydaje mi się, że Ricardas Berankis jest Litwinem a nie Amerykaninem...
Zgadza się to jest Litwin źle spojrzałem przez to, że oglądałem kilka innych pojedynków naraz, a co do wygranych to są to wygrane w 59 turniejach w których wystąpił w swojej karierze ATP, Challenger oraz ITF: www.tennisexplorer.com/player/berankis/ zakładka Hard. To jest właśnie to czego nie lubię najbardziej zamiast podzielić się opiniami jest krytyka albo komentarze.
 
moonlight_shadow 87

moonlight_shadow

Użytkownik
Spotkanie: Rik De Voest – Ricardas Berankis
Typ: under 21 gema
Kurs: 1.80
Bukmacher: Betsafe

Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek ćwierćfinałowy eliminacji do turnieju głównego ATP Atlanta w którym to zmierzą się Amerykanin Ricarda Berankis z pochodzącym z RPA Rik De Voest. Amerykanin bardzo dobrze prezentuje się na twardej nawierzchni 115 wygranych w 59 dotychczasowych oficjalnych występach na kortach o twardej nawierzchni. Rik De Voest z trudem brnie przez eliminacje pokonując kolejno rywali po 3 trudnych setach a rywale to zawodnicy w ogóle nie sklasyfikowani tacy jak Nathan Pasha oraz Kevin King. Wydaje mi się, że Berankis bardzo szybko rozprawi się z De Voest stąd mój typ to under 21 gema po dobrym uważam kursie 1.8 który znaleźć możemy np. w Betsafe.

Po pierwsze jak można mieć 115 wygranych w 59 spotkaniach na twardej nawierzchni? Po drugie wydaje mi się, że Ricardas Berankis jest Litwinem a nie Amerykaninem...

Zgadza się to jest Litwin źle spojrzałem przez to, że oglądałem kilka innych pojedynków naraz, a co do wygranych to są to wygrane w 59 turniejach w których wystąpił w swojej karierze ATP, Challenger oraz ITF: www.tennisexplorer.com/player/berankis/ zakładka Hard. To jest właśnie to czego nie lubię najbardziej zamiast podzielić się opiniami jest krytyka albo komentarze.

Ja nie krytykuję tylko zwróciłem uwagę na nieścisłości w twojej analizie ???? jeśli Cię uraziłem to sorry...
 
stefans@ 0

stefans@

Użytkownik
Typ jak najbardziej na plus ???? Zobaczymy co dziś Berankis zagra. Wczoraj De Voest zagrał padake, teraz już z taką grą nic nie zdziała.
edit. Liczba 59 na tenisexplorer oznacza przegrane pojedynki a nie występy w turniejach, pozdrawiam
 
chachi82 76

chachi82

Użytkownik
no i analiza ....... wiekszosc pojedynkow tych graczy konczyla sie underem gemowym.
Na 5 rozegranych spotkan tylko jedno bylo over w bukareszcie w 2007, wszystkie inne konczyly sie underem. W h/h prowadzi 3-2 Gilles Simon, ale ost 2 mecze wygral Berloq i to tez na clayu,
uwazam ze padnie tu wynik 2-0 i under gemowy z lekkim skierowaniem w strone Simona,,,
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
ATP - SINGIEL: Hamburg (Niemcy), ziemna
Delbonis F. (Arg) - Robredo T. (Esp)
16.07.2012 12:00
Typ : Delbonis
Kurs 3.31
Pinnaclesports
Dosyć duży kurs na Delbonisa , który całkiem niedawno ograł Robredo w Brunszwiku 7-5, 2-1 i krecz Tomiego. Wtedy też był podobny kurs. Argentyńczyk już rozegrał 2 mecze kwalifikacyjne do tego turnieju i pokonał Heliovaare 2-0 (6-4,6-2) oraz Knittela (6-4,6-3) . Dzisiaj jednak nie jest stawiany w roli faworyta tego spotkania, bo to Robredo jest wyżej rozstawionym tenisistą w tym turnieju. Zresztą ostatnie mecze to niezłe wyniki , ugrał nawet seta z Ferrerem , ale w kolejnym trzecim secie został zmiażdżony do 0 i nie miał nic do powiedzenia. W turnieju w Bastad dotarł ,aż do półfinału po drodze pokonując Ungura i Souze-J-O po 2-0 ,a tak jak już wcześniej wspomniałem został pokonany przez Ferrera. Dziś nie jestem w pełni przekonany co do tego typu ,ale poprzedni mecz , który rozegrali całkiem nie dawno utwierdza mnie w tym przekonaniu ,że warto grać na Federico po tak atrakcyjnym kursie. Delbonis z ostatnich 10 meczów wygrał połowę . Robredo zaś tylko 2 razy schodził przegrany , właśnie z Delbonisem i Ferrerem. Federico bardzo dobre mecze przeplata bardzo słabymi. W ostatnim czasie przegrywa z niżej notowanymi rywalami , a wygrywa z faworytami. Mam nadzieję ,że i tak tym razem będzie i Argentyńczyk wygra to spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
timao 178

timao

Użytkownik
???? Sandro Ehrat - Martin Fischer poniżej 19.5 1.78 4.5/10 Betsson
Za wcześnie dla młodego moim zdaniem, najkrócej o w swiecie on tutaj nie będzie w stanie rozwinąć skrzydeł. Martin grał ostatnio dobrze, kwale jak burza, w Stuttgarcie porażka z dobrze dysponowanym Phauem.
Ciężko coś pisać o Szwajcarze, chyba tylko raz zagrał z kimś lepszym, a dokładnie...w minitenis z Wawrinem :cool:
Jak urwie po 3 gemy w secie to będzie dobrze.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
ATP - SINGIEL: Hamburg (Niemcy), ziemna
Delbonis F. (Arg) - Robredo T. (Esp)
16.07.2012 12:00
Typ : Delbonis
Kurs 3.31
Pinnaclesports
Dosyć duży kurs na Delbonisa , który całkiem niedawno ograł Robredo w Brunszwiku 7-5, 2-1 i krecz Tomiego. Wtedy też był podobny kurs. Argentyńczyk już rozegrał 2 mecze kwalifikacyjne do tego turnieju i pokonał Heliovaare 2-0 (6-4,6-2) oraz Knittela (6-4,6-3) . Dzisiaj jednak nie jest stawiany w roli faworyta tego spotkania, bo to Robredo jest wyżej rozstawionym tenisistą w tym turnieju. Zresztą ostatnie mecze to niezłe wyniki , ugrał nawet seta z Ferrerem , ale w kolejnym trzecim secie został zmiażdżony do 0 i nie miał nic do powiedzenia. W turnieju w Bastad dotarł ,aż do półfinału po drodze pokonując Ungura i Souze-J-O po 2-0 ,a tak jak już wcześniej wspomniałem został pokonany przez Ferrera. Dziś nie jestem w pełni przekonany co do tego typu ,ale poprzedni mecz , który rozegrali całkiem nie dawno utwierdza mnie w tym przekonaniu ,że warto grać na Federico po tak atrakcyjnym kursie. Delbonis z ostatnich 10 meczów wygrał połowę . Robredo zaś tylko 2 razy schodził przegrany , właśnie z Delbonisem i Ferrerem. Federico bardzo dobre mecze przeplata bardzo słabymi. W ostatnim czasie przegrywa z niżej notowanymi rywalami , a wygrywa z faworytami. Mam nadzieję ,że i tak tym razem będzie i Argentyńczyk wygra to spotkanie.
Polecam również zagrać ten mecz. Bezpieczna wersja to +3,5 gema na Delbonisa po kursie 1.90. Tommy swoje lata dobrej gry już ma dawno za sobą. Cały czas kiepsko serwuje i na długich wymianach odpada. Delbonis to solidny grajek/przebijak i uważam, że spokojnie da radę ograć Tommiego.

e:
Nie jestem do końca przekonany czy typ na Delbonisa był trafionym typem czy ustawką Tommiego. Czuję niesmak po takich zwyciężonych typach. Nie było streama, więc trudno cokolwiek powiedzieć.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Kevin Anderson - Paolo Lorenzi DW 2:0 1.55
Spotkanie pierwszej rundy turnieju ATP rozgrywanego na nawierzchni twardej w Atlancie pomiędzy rozstawionym z piątką reprezentantem RPA Kevinem Andersonem a Włochem Paolo Lorenzim. Na tej nawierzchni każdy inny wynik niż łatwe zwycięstwo Andersona, będzie sporym zaskoczeniem, tenisista ten właśnie na tego typu kortach osiąga najlepsze rezultaty, posiada on świetny serwis, forehand, siła, to na tym opiera się jego tenis i na tej nawierzchni przynosi on zamierzone rezultaty. Natomiast Paolo Lorenzi to przede wszystkim specjalista od gry na ziemi, większość sezonu gra właśnie w turniejach na tej nawierzchni, na pozostałych czuje się dużo gorzej, gra mało i nie osiąga sukcesów, jest to tenisista, który od trzech sezonów zajmuje miejsce w okolicach setnego, przychodzi trochę lepszy okres potrafi być w tej setce, przy nieco słabszym spada do pierwszej połowy drugiej setki. Ma już 31 lat, zawsze jego poziom to były challengery w tym roku nieco więcej pogrywa na wyższym poziomie, ale nie wygląda na to by nagle mógł czymś jeszcze zaskoczyć, a ma czym się martwić w okresie sierpień-wrzesień ma sporo punktów do obrony za zeszły rok, co może się znów skończyć spadkiem na początek drugiej setki. Na hardzie jego bilans w pojedynkach na poziomie ATP to 2:12 (w tym roku 0:2, nie licząc kwalifikacji, tylko turnieje główne), zbyt dobrze nie wyglądają też te statystyki z przed lat, z poziomu challengerowego, bilans ten wynosi 45:40 (w tym roku 4:1, grał tylko w Guadalajarze, gdzie w niezbyt mocno obsadzonych turnieju dotarł do finału). Wygląda to wszystko bardzo słabo przy osiągnięciach o rok młodszego Andersona, który jest 33 w rankingu ATP, w tym roku wygrał turniej w Delray Beach, na hardzie ma bilans 11:6, a w karierze 65:45. W turnieju w Atlancie Anderson grał już dwukrotnie, w 2010 roku osiągnął półfinał, a w zeszłym roku ćwierćfinał, Lorenzi gra po raz pierwszy. Nigdy w karierze do tej pory nie grali oni przeciwko sobie.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Polecam również zagrać ten mecz. Bezpieczna wersja to +3,5 gema na Delbonisa po kursie 1.90. Tommy swoje lata dobrej gry już ma dawno za sobą. Cały czas kiepsko serwuje i na długich wymianach odpada. Delbonis to solidny grajek/przebijak i uważam, że spokojnie da radę ograć Tommiego.
a ja mam zgoła odmienne zdanie Robredo w ostatnich tygodniach pokazuję bardzo wysoką dyspozycję, faktem jest, iż jego dotychczasowi przeciwnicy na kolana nie rzucają ale po takiej przerwie od grania trzeba spokojnie małymi kroczkami budować swoją pozycję. Sam fakt urwania seta Ferrerowi w Bastad powinien wam dać wiele do myślenia. Na mączce mało, któremu tenisiście się to udaje. Porażka Robredo z Delbonisem w Braunschweig miała miejsce ale zwycięstwo Argetyńczyk może bardziej przypisać kontuzji Tommiego niż swojej dobrej gry więc nie jako się ma tu porównanie tego spotkania do dzisiejszego ... jak dla mnie zdecydowane zwycięstwo Hiszpana nawet z handi. A pisanie, że Delbonis spokojnie ogra Robredo ... eh ... brak słów !

Robredo
-Delbonis 1 @ 1.37⛔
Robredo -Delbonis(0-3.5) 1 @ 1.80⛔

e: heh to byly jakies jaja ... zwracam honor tym, ktorzy grali przeciwko Hiszpanowi, nie bylo streama z tego spotkania i nie wiem co sie tam wydarzylo ale niezla komedia po pierwszym wygranym secie przez Robredo. Cale szczescie nikt sie pewnie nie zasugerowal moim marnym typem gdyz post pisany juz w trakcie rozgrzewki. Juz dawno sie tak nie przejechalem ... gratulacje dla osob grajacych Delbonisa.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
no właśnie nie było streamu, jeszcze nie wiemy co się stało że ugrał tylko gema w dwóch setach, ale wygląda to dziwnie, mając na uwadze jego formę w ostatnich tygodniach, a grał naprawdę przyzwoicie...
może znów jakaś kontuzja dała znać o sobie, w wielu gemach po pierwszym secie zupełnie nie było walki, więc może tak faktycznie było.
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
M.Bachinger - R.Haase 2.20
Zdecydowałem się wybrać na dzisiejszy dzień spotkanie ATP w Hamburgu pomiędzy Niemcem a Holendrem. Bachinger, można powiedzieć solidny chalangerowiec, a i w turniejach ATP radzi sobie bardzo przyzwoicie, szczególnie w pierwszych rundach.
Poprzedni tydzień miałem okazje oglądać jego mecze w chorwackim Umagu i cóż mogę powiedzieć, grał przyzwoicie, aczkolwiek zdarzają mu się dość często momenty przestoju, dekoncentracji i efektem tego są stracone sety.
W Umagu pokonał Joao Souse, w drugiej rundzie Klizana, no a w ćwierćfinale przegrał po walce z późniejszym finalistą Marcelem Granollersem, wygrywając pierwszego seta do 1, by przegrać trzeciego do 5. Na cegle Niemiec czuje się dość dobrze, w tym sezonie 13 wygranych i 8 porażek. Aktualnie w rankingu 115.
Jego rywal ostatnie 4 występy to same porażki w I rundach, w zeszłym tygodniu porażka z Rosolem, aktualnie kiepsko z formą, choć gracz niezwykle groźny i zawsze trzeba na niego uważać.
 
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
Jestem ciekaw jak widzicie mecz Gilles Muller - Marinko Matosević ? Luksemburczyk tutaj grał dobrze w ostatnich latach i zeszly sezon to przegrana dopiero w półfinale z Isnerem. Na trawie nie szło mu najlepiej, ale to zdecydowanie Hard jest jego ulubioną nawierzchnią. Ogólnie nie wiem jak gra Matosević bo nigdy go nie oglądałem w akcji więc jakby mnie ktos oświecił co do możliwości tego tenisisty byłbym wdzięczny
 
michmucha 21

michmucha

Użytkownik
Matosevic powalczy na pewno, potrafi grać na hardzie, wyniki na tej nawierzchni bardzo dobre w jego wykonaniu.Wygrał w maju w Atenach chellenger pokonujac Bemelmansa w dwóch setach.W kwietniu przegrał dopiero w finale Delray Beach z Kevinem Andersonem 4-6 7-6.Pokonał tam min. Karlovicia, Gulbisa czy Sele...Jestem za Matoseviciem;)
 
digic 8

digic

Użytkownik
Powalczyć powalczy, to na pewno, ale według mnie Muller jest lepszym tenisistą niż Matosevic. Kurs na Mullera moim zdaniem jest wysoki. Luksemburczyk ma lepszy serwis i Marinko może mieć problem z przełamaniem. Potrafi również grać bardzo dobrze przy siatce. Jeśli tylko nie będzie popełniał dużo błędów niewymuszonych to spokojnie wygra ten mecz.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Young Donald vs. Johnson Steve 1,45

Doanald ma długą serie porażek, no ale nie grał z ogórkami, do teraz. Ostatnio byl już bliski wygranej, jednak ostatecznie to Russel okazał się lepszy. Teraz gra z zawodnikiem, który w tym roku na szczeblu ATP rozegrał dwa mecze i dwa przegrał. Tutaj kolejna dzika karta i zapewne kolejna porażka. Jak Donald nie wygra tego meczu to już chyba z nikim....
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pablo_aimar 38

pablo_aimar

Użytkownik
Jutro spooro spotkan, kilka z nich sczegolnie przykulo moja uwage :

Malisse X.
- Soeda G. 1.55
Malisse w ostatnim czasie spisuje sie bardzo solidnie. O ile na poczatku roku nie szlo mu za dobrze, miesiac po AO pauzowal przez kontuzje, dlugo dochodzil do siebie, az w koncu ostatnio w spotkaniach na grassie osiagnal szczyt formy. Potrafi zagrac dobry tenis na twardych nawierzchniach, dobrze serwuje, czesto konczy akcje przy siatce -zawodnik typu Soedy nie powinien mu sprawic zbyt duzych klopotow.
Young D. - Johnson S. 1.40
W 100% popieram typ na Younga. Ta tragiczna passa musi sie w koncu skonczyc. Umiejetnosci sa, w tamtym roku nawet wydawalo mi sie ze uksztaltowal sie on psychicznie - nic niestety bardziej mylnego. Wciaz przeplata bardzo urozmaicona, pomyslowa gre z calkowicie nieprzemyslanymi zagraniami. Jutro przeciwnik na przelamanie idealny, na maczce mu moglo nie isc ale na hardzie jest to dla Donalda must win game.
Bellucci T. - Kavcic B. 1.30
Kurs nie powala ale warty zlapania, bardzo dobry turniej Thomaza w Sztutgarcie, wczesniej triumf w Brunszwiku. Kavcic jeszcze miesiac temu troche poszalal w challengerach ale wymagajacych przeciwnikow tam nie dostal. Ostatnio w Umag porazka z Odesnikiem...Czuje tu szybkie dwa sety.
Gulbis E. - Volandri F. 1.55
Ciezko zawsze oddaje sie typy na jezdzcow bez glowy jakim niewatpliwie jest Gulbis, ale jutro jego szanse oceniam na spore. Ogladajac oba mecze Volandriego w Szwecji wydaje sie ze gra na 60-70% Lotysza powinna tutaj wystarczyc. Do tego h2h 2-0 po stronie Gulbisa, tym bardziej sklania do gry na niego bo ostatnie mecze toczyli ze soba gdy Filippo znaczyl na kortach troche wiecej niz dzis ...
Stakhovsky S. - Brown D. 1.85
Bukmacherzy szanse oceniaja tutaj mniej wiecej pol na pol. Ukrainiec jednak gra w ostatnich spotkaniach slabiutko. Poddane turnieje w Londynie, 1-6 6-4 1-6 z Cervenakiem, widac jak na dloni ze Sergiej ma spore problemy na korcie. O Brownie ktos ostatnio pisal, ze stac go na rozegranie dobrego spotkania, wygral ostatnio na ziemi z Paire i Denka a wiec i lekko wypalony Ukrainiec jest jak najbardziej w jego zasiegu.
Brunstrom J./Norman D. - Farah R./Giraldo S. 1.65
Bardzo ciekawa sytuacja w tym spotkaniu, niby jest zaplanowane na 17go a dzisiaj Giraldo gral w Bogocie final z Falla. Brunstroma i Normana przedstawiac nie trzeba, grali ze soba w tym roku pare razy, nawet wygrali jeden turniej wlasnie na ziemi. Jesli doliczymy do tego ze Farah i Giraldo zagraja ze soba po raz pierwszy a do tego watpie zeby przemieszczajacy sie przez polowe globu Giraldo przykladal straszna wage do tego spotkania deblowego, to wynik nasuwa sie tylko jeden...
Haase R./Rojer J-J. - Monaco J./Schwank E. 1.75
Podobna sytuacja jak powyzej. Jakos nie widze ani jednego argumentu ktory przemawialby za para argentynska. Monaco jako deblista gra raczej z doskoku ;) Schwank kolejny raz zmienia partnera w deblu, nie poszlo z Chela wiec moze pojdzie z Monaco ? Watpie, bo zarowno Rojer jak i Haase potrafia zagrac w deblu bardzo dobre zawody. Do tego jestem podbudowany dzisiejsza postawa Robina w meczu z Bachingerem, swietnie siedzial mu serwis(70% 1szego podania, z tego 84% wygranych pilek), jesli do tego swoje 2 grosze dolozy Rojer, ktorego umiejetnosci deblowe sa ponadprzecietne to przejada sie po argentynskim zlepku.
Dimitrov G. - Benneteau J. 1.65
Ostatnim spotkaniem jakie chcialbym przeanalizowac moze byc mecz dnia w Gstaad, moze lecz nie musi. Dimitrov pozytywnie zaskoczyl mnie w Szwecji. Walczyl jak rowny z Ferrerem, duzo udanych drop shotow, glebokie returny, ogolnie chcialo sie tenis Bulgara ogladac. Julek nie gral na maczce od RG, mysle ze przetarcie jakie mial Grigori pozwoli mu tutaj rozbic Benka. Watpie aby diametralnie w przeciagu 3 dni dyspozycja Dimitrova miala byc slabsza, Francuz od prawie miesiaca bez rozegranego meczu. Nie chce kwestionowac tutaj mozliwosci Juliena, ale na obecna gre Dimitrova i brak przetarcia o korty ziemne nie widze innego rezultatu jak zwyciestwo tego pierwszego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Co do typów Pablo_Aimar - osobiście zrezygnowałbym z typu na Gulbisa. On zagrał w tym roku jakąś połowę meczów co Volandri; specjalistą od mączki to Gulba nie jest, Volandri tak.
Uważałbym po prostu ze stawką, bo z pewnością Gulba powinien ten mecz wygrać, przemawia za tym jego h2h, umiejętności i doświadczenie, ale wiadomo jak on gra...
Fajny typ wyhaczyłeś na Browna i na Malisse. Uważam, że można dwa single na nich zagrać.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Łukasz Kubot - Ivan Dodig 1 1.41 unibet
Łukasz na ziemi potrafi grać, trzecia runda French Open, kilka niezłych występów, choć na pewno mogło by być lepiej. Dodig bardzo przeciętny sezon, a na ziemi już w ogóle mizerny, bilans 3:7, wygrał tylko z kończącym karierę Ljubicicem, Ungurem i Kunitsynem, czyli naprawdę nikogo mocnego nie pokonał, a przegrywał z Verdasco, Brandsem, Seppim, Troickim i Mayerem. Na French Open całe 5 gemó ugrał przeciwko Haase, a tydzień temu u siebie w Umag, nie był w stanie podjąć walki z Berlocqiem (4:6 0:6). Na ziemi Dodig nic nie gra, lepiej chyba Łukasz trafić nie mógł, jest spora szansa na przejście do następnej rundy. h2h 2:0 na korzyść Łukasza, ale nie grali ze sobą na ziemi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Kubot L./Tipsarevic J. - Stakhovsky S./Youzhny M. 1,55 1:2 ⛔
Myślę, że szanse na powodzenie tego typu są dość duże. Stakhovsky z Youzhny nic nie ugrali w deblu, grali ze sobą tam parę razy, ale tak się to kończyło, że prędzej odpadli z debla niż coś ugrali.
Kubot natomiast z Serbem już nie raz grali ze sobą z bardzo dobrym skutkiem. W Rzymie odpadli dopiero w finale z deblem Grannolersem i Lopezem. Wcześniej choć nie chce mi się w to aż wierzyć wygrali z Brayanami, parą Rumuńsko-Szwedzką, Paesem i Stephankiem. To ścisła czołówka gry podwójnej.
W tym turnieju licze, że zajdą daleko, bo mają do tego olbrzymie predyspozycje.
Granollers M./Lopez M. - Kavcic B./Zelenay I. 1,30 2:0 ✅
Za Grannolers i Lopezem w tym meczu przemawia praktycznie wszystko. Forma, zgranie, umiejętności, korty ziemne na których lubią grać... Nie widzę, ani jednego argumentu za Kavcicem i Igorem Zelenay.
Może i Słowak coś tam w debla grał, ale przez swoją dość długą karierę nic większego nie osiągnął. Natomiast Słoweniec to przede wszystkim singlista, który w grze podwójnej nic nigdy nie ugrał.
Hiszpanie mają w tym roku bilans na &quot;clayu&quot; 21:6. Tak przeglądam ich grę i bardzo rzadko się zdarzyło, aby odpali już w pierwszej rundzie jakiegoś turnieju.
Na Wimbledonie wylosowali najgorzej jak mogli, bo grali w 1 rundzie z samymi zwycięzcami tego turnieju, walczyli dzielnie bo stoczyli 5 setowy pojedynek.
Pewność niska, bo to pierwsza runda i tuż tuż niedługo Olimpiada w Londynie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom